XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 55 utakmica za dan
Sreda, 30 Septembar 2015

Fudbal

Kaćuša
Kuršumlija
2 : 0
Borac
Držanovac
Polet
Samarinovac
2 : 2
Partizanski put
Grudaš
Trbunje
Trbunje
0 : 2
Topličanin
Prokuplje
Jug Bogdan
Đakus
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Kosovac
Prokuplje
1 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
Omladinac
Podina
0 : 4
Jastrebac
Blace
NS Tatko
Stara Božurna
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 6
Dunđerski
Voljčinac
Samolica
Samoljica
5 : 1
Levosoje
Levosoje
Biljači
Biljača
2 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Lugina
Aliđerce
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 7
Mladost (B)
Bosilegrad
Pavlovac
Pavlovac
2 : 1
Čelik
Belo polje
Ternoci
Trnovac
5 : 1
Corrotica
Crnotince
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Vihor
Žbevac
Pčinja
Trgovište
5 : 0
Levosoje Talenat
Levosoje
Kumarevo
Kumarevo
3 : 1
Progres
Ladovica
Mladost V
Vinarce
0 : 3
Mladi Borac
Živkovo
Železničar
Brestovac
3 : 3
Jedinstvo GS
Gornje Stopanje
Brza
Brza
2 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 1
Sloboda D.B
Donje Brijanje
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Sloga (L)
Lipovica
Vučje
Vučje
1 : 0
Umac
Miroševce
Radnički (P)
Pertate
3 : 2
Čekmin
Čekmin
Deli Jovan
Salaš
5 : 0
Nacional
Lukovo
Nomanica
Nomanica
3 : 5
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Atletiko
Donja Jajina
4 : 0
Pomoravlje
Manojlovce
Badince
Badince
5 : 2
Todorovce
Todorovce
Rudar
Rudare
1 : 2
Radnik 2013
Šišince
Turekovac
Turekovac
3 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Milanovo
Milanovo
1 : 0
Moravac
Pečenjevce
Grdanica 024
Grdanica
1 : 6
Jašunja
Jašunja
Bratstvo
Zlokućane
4 : 2
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Omladinac
Drakčići
1 : 0
Bane 1931
Raška
Sečica
Seča reka
7 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Ježevica
Ježevica
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Duškovci
Duškovci
6 : 4
Lauš
Lopaš
Bakionica
Bakionica
5 : 1
Omladinac
Zdravčići
Trešnjica
Tvrdići
3 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
2 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
3 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Glumač
Glumač
2 : 4
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Radnički 2013
Rudovci
3 : 0
Una Fortuna 04
Lužnice
Mladost (O)
Omoljica
3 : 0
Vršac United
Vršac
Mladost (G)
Gacko
1 : 2
Stakorina
Čajniče
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Potisje
Kanjiža
Glasinac
Sokolac
0 : 5
Han Pijesak
Han Pijesak
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 7
Krstarica
Prokuplje
Radnički 2012
Niš
7 : 0
Morava
Žitkovac
Napredak
Kruševac
6 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Majdanpek
Majdanpek
0 : 7
Knjaževac 2015
Knjaževac
Levač
Rekovac
0 : 7
Lavice Dubočica
Leskovac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Mašinac
Niš

Rukomet

Beočin
Beočin
27 : 29
Mladost TSK
Bački Jarak