XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 672 utakmica za dan
Subota, 19 Septembar 2015

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
2 : 2
Radnik
Surdulica
Javor Matis
Ivanjica
0 : 0
Čukarički
Beograd
Mladost
Lučani
0 : 0
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Spartak
Subotica
0 : 0
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Rad
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
1 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dinamo
Vranje
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Proleter
Novi Sad
3 : 2
Inđija
Inđija
Napredak
Kruševac
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Sloboda
Užice
2 : 0
Loznica
Loznica
Rudar
Prijedor
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
2 : 1
Zrinjski
Mostar
Vitez
Vitez
2 : 0
Travnik
Travnik
Velež
Mostar
1 : 2
Olimpic
Sarajevo
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Borac
Šamac
2 : 1
Vlasenica
Vlasenica
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Mladost
Velika Obarska
Kozara
Gradiška
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sutjeska
Foča
3 : 0
Tekstilac
Derventa
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Leotar
Trebinje
Željezničar
Doboj
1 : 3
Ljubić
Prnjavor
Proleter
Teslić
3 : 1
Sloga (T)
Trn
BSK
Banja Luka
0 : 0
Laktaši
Laktaši
Sloga (S)
Srbac
2 : 0
Modriča
Modriča
Rudar
Ugljevik
2 : 1
Sloga Junajted
Bijeljina
Famos
Vojkovići
1 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Jedinstvo (Bč)
Brčko
4 : 1
Radnički (K)
Karakaj
Mladost (G)
Gacko
1 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
Željezničar
Banja Luka
3 : 1
OFK Brdo
Hambarine
Mladost
Kotor Varoš
0 : 0
Dubrave
Dubrave
Karanovac
Karanovac
1 : 0
Lijevče
Nova Topola
Trebava
Osječani
3 : 0
Ozren
Paklenica
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 1
Skugrić
Skugrić
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Rudanka
Rudanka
Partizan
Donja Trnova
3 : 2
OFK Šekovići
Šekovići
Lokanj
Lokanj
2 : 0
Proleter
Ruhotina-Johovac
Mladost (B)
Bajinci
0 : 0
Mladi Krajišnik
Kukulje
Mladost
Zalužani
0 : 3
Krajina
Banja Luka
Omladinac
Banja Luka
2 : 0
Džaja
Banja Luka
Sloga
Gornje Crnjelovo
7 : 0
Balatun
Balatun
Radnik
Kozarska Dubica
3 : 1
Kiseljak
Koprivna
Željezničar
Ravnice
5 : 4
Svodna
Svodna
Vilusi
Vilusi
1 : 2
13 Skojevki
Grbavci
Crni vrh
Jaružani
1 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
Borac 1975
Osinja
0 : 3
Borac (K)
Kotorsko
Vučijak
Majevac
5 : 0
Polet
Podnovlje
BSK
Bušletić
4 : 2
Zadrugar
Sijekovac
Radnički
Brodsko Polje
7 : 0
4. Juli
Pojezna
OFK Zborište
Zborište
2 : 4
Borac (L)
Lužani
27. Juli
Kalenderovci
2 : 0
Hajduk
Kožuhe
Stević Jovan
Vršani
2 : 0
Proleter
Gornji Dragaljevac
Građanski
Bijeljina
2 : 0
Koridor 2011
Bijeljina
Sloboda
Donji Dragaljevac
0 : 2
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
Panteri
Zagoni
2 : 2
Obarska
Velika Obarska
Omladinac
Gornja Čađavica
5 : 1
Jedinstvo
Donja Čađavica
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
2 : 0
Ljeljenča
Ljeljenča
Modran
Modran
0 : 3
OFK Batković
Batković
Glogovac
Glogovac
2 : 1
Tavna
Banjica
Mladost
Patkovača
1 : 0
VSK
Velino Selo
OFK Janja 2009
Janja
4 : 1
Bjeloševac
Bjeloševac
Sloga
Dazdarevo
1 : 5
Kolektiv
Međaši
Drina
Batar
2 : 0
Brodac
Brodac
Mladen Perić
Glogovac
1 : 3
Polet
Mala Obarska
Kovačići 08
Kovačići
6 : 0
Semberija Gaj
Srednja Čađavica
Buk
Gornja Bukovica
1 : 3
Sava
Gradac
Ljeskovac
Ljeskovac
0 : 0
Borac
Trnjaci
Napredak
Dijelovi
2 : 1
Polet
Gornji Kojčinovac
Nacional
Bijeljina
8 : 2
Lazarevica
Čengić
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Dunav
Prahovo
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Sinđelić
Niš
2 : 2
Car Konstantin
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 1
Timok
Zaječar
Radan
Lebane
2 : 1
Ozren
Sokobanja
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Banat
Zrenjanin
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Odžaci
Odžaci
2 : 0
Dolina
Padina
Sloga
Temerin
3 : 3
Cement
Beočin
IMR
Rakovica
2 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Mačva
Šabac
Karađorđe
Topola
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
FAP
Priboj
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Železničar
Lajkovac
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
FUD
Brus
4 : 0
Lugomir
Rakitovo
Brodoremont
Kladovo
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Rudar (P)
Podvis
Napredak
Aleksinac
0 : 0
Moravica
Subotinac
Rtanj
Boljevac
1 : 2
Đerdap
Kladovo
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Budućnost (O)
Orašje
4 : 0
Bobište
Bobište
Pusta Reka
Bojnik
2 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Morava
Vladičin Han
2 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga (L)
Leskovac
2 : 2
Vlasina
Vlasotince
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Sloga
Plandište
Vršac United
Vršac
3 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 0
Tavankut
Tavankut
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 0
Polet (S)
Sivac
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 1
Tisa (A)
Adorjan
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Subotica
Subotica
Veternik
Veternik
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Sremac
Vojka
2 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga
Erdevik
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Balkan
Mirijevo
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Rudar
Kostolac
6 : 1
Borac
Žabari
Sloga
Batočina
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Gruža
Gruža
5 : 1
Basarac
Mišljenovac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 2
Radnički 1926
Požarevac
Sloga 1940 (BB)
Bajina Bašta
2 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
4 : 0
Provo
Provo
Spartak 1924
Ljig
2 : 0
Budućnost
Arilje
Ribnica
Mionica
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Takovo
Gornji Milanovac
6 : 0
Ovčar
Markovica
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Dragačevo
Guča
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Blagotin
Poljna
1 : 0
Parunovac
Parunovac
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 1
Topličanin
Prokuplje
Polet
Samarinovac
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Trbunje
Trbunje
3 : 1
Mladost 1982
Donji Drenovac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 2
Mladost 1976 (Bilj.)
Biljeg
Radnički 1924
Kočane
0 : 5
Malošište
Malošište
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Zlot
Zlot
2 : 0
Čubra
Čubra
Mladost (S)
Sumrakovac
2 : 4
Rudar
Grljan
BSK
Bogovina
7 : 3
Osnić
Osnić
Rgotina
Rgotina
0 : 1
Malinik
Podgorac
Mladost
Poljska Ržana
3 : 0
Napredak
Izvor
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Zvezda
Blato
Borac
Barje Čiflik
1 : 3
Željuša
Željuša
Samolica
Samoljica
3 : 1
Bukuroca
Bukurevac
Biljači
Biljača
3 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 2
Corrotica
Crnotince
Palilulac
Niš
2 : 0
Mramor
Mramor
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Nakovo
6 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Roham
Nova Crnja
1 : 3
Bilećanin
Sečanj
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
Borac Aleksandrovo
Aleksandrovo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Napredak
Čestereg
Krajina
Krajišnik
4 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 1
Banat
Čenta
Begej
Žitište
3 : 1
Naftagas
Elemir
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Polet
Karavukovo
10 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Graničar (G)
Gakovo
2 : 2
Borac
Bački Gračac
Mladost
Kruščić
2 : 2
BSK
Bački Brestovac
Stanišić
Stanišić
0 : 1
Kordun
Kljajićevo
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Tornjoš
Tornjoš
1 : 5
Obilić
Novi Kneževac
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1. Maj Ruma
Ruma
8 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Titel
Titel
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Mladost
Bački Petrovac
1 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Hajduk
Čurug
9 : 0
Napredak
Nadalj
Budućnost
Mladenovo
1 : 2
Proleter
Ravno Selo
Borac
Šajkaš
5 : 1
Miletić
Mošorin
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Železničar
Novi Sad
2 : 3
Mladost
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 0
Proleter
Banoštor
OFK Futog
Futog
3 : 1
Susek
Susek
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
TSK
Temerin
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Sofeks
Futog
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Napredak
Medoševac
2 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Šumadija
Šopić
0 : 2
Budućnost
Zvečka
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Milutinac
Zemun
7 : 0
Pionir
Besni Fok
Policajac
Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Kosmaj
Ralja
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 2
Mladi radnik
Radinac
Polet
Suvi Do
5 : 1
Budućnost
Vezičevo
Karađorđe
Rača
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Prvi partizan
Užice
4 : 1
Železničar
Požega
Savinac
Visibaba
0 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Čajetina
Gostilje
Ariljska rampa
Požega
3 : 0
Perućac
Perućac
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 4
Soko
Bajina Bašta
Polet
Rasna
2 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Sevojno
Sevojno
3 : 0
Jasen
Brodarevo
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 2
Jadar
Stupnica
Sinđelić
Lipnica
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost
Dračić
2 : 0
Kolubara
Jabučje
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Polet
Popučke
Joševa
Joševa
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 1
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
0 : 1
Trlić
Trlić
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
OFK Divci
Divci
Kačer
Belanovica
1 : 4
ZSK
Valjevo
Ćava
Grošnica
1 : 2
Pobeda
Beloševac
Mladost
Pajazitovo
3 : 0
Maršić
Maršić
Vinogradi DB
Kragujevac
5 : 2
Kolonija
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Sloboda
Grbice
Vodojaža
Grošnica
2 : 2
Borac
Drenovac
Srbija
Ilićevo
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Rudar
Baljevac
Sitnica
Lepina
4 : 0
Ugljare
Ugljare
Polet
Laplje Selo
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Spartak
Trnava
1 : 0
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
Mladost
Preljina
1 : 3
Napredak
Svračkovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Miokovci
Miokovci
Omladinac
Zablace
3 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
1 : 3
Majdan
Majdan
Rudar (P)
Plazane
3 : 0
Omladinac
Šaludovac
Radnički
Tekija
6 : 1
Istok 63
Plana
Vinorača
Vinorača
4 : 2
Šumadinac
Dragovo
Kamenorezac 76
Dublje
7 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Borac
Bivolje
3 : 2
Kupci
Kupci
Sloga
Majdevo
4 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Bukovica
Bukovica
2 : 2
Budućnost
Kaonik
Sebečevac
Sebečevac
7 : 1
Sokolovi
Velika Kruševica
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Žabare
Žabare
4 : 0
Čarapan
Kruševac
Dvorane
Dvorane
0 : 1
BSK
Bela Voda
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 2
Feniks 2012
Beli Breg
Napredak 2012
Krušje
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Borac
Trnjane
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
4. Juli
Mekiš
6 : 1
Grkinja
Grkinja
Pobeda
Rusna
2 : 5
Toplica
Šarlinac
Šljivar
Šljivar
3 : 0
Kastrum
Gamzigrad
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 1
Rongo Siti
Pirot
Sloboda
Rasnica
1 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 0
Gradac
Konopnica
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 3
OFK Bobište
Bobište
Budućnost
Banatski Brestovac
5 : 2
Strela
Ivanovo
Borac
Pločica
0 : 5
Dolovo
Dolovo
Omladinac
Deliblato
0 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Unirea
Uzdin
1 : 1
Spartak
Debeljača
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Pobeda
Samoš
Omladinac
Opovo
1 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
Jedinstvo 1947
Kolut
0 : 5
Hajduk Junior
Kula
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Rastina 1918
Rastina
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički
Irig
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 0
Čenej
Čenej
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Dunavac
Dunavac
Mladi proleter
Beograd
1 : 1
Minel
Ripanj
Glavaš
Glibovac
1 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Cerovac
Cerovac
4 : 1
Proleter
Mala Plana
Polet (V)
Voluja
4 : 0
Braničevo
Braničevo
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
1 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Rade Milošević
Dubočka
5 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Meteor
Lapovo
1 : 1
Kusovac
Kusovac
Mladi rudar
Bukovik
4 : 0
Partizan
Darosava
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
4 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Mladost (DB)
Donja Borina
7 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Milicionar
Bogatić
4 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Crvena Jabuka
Ub
0 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Radnik
Ub
0 : 0
Rudar
Radljevo
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 0
Botunje
Botunje
Grdica
Grdica
5 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Partizan
Vrba
3 : 2
Zvezda
Čukojevac
Sloga
Kaona
1 : 3
Gorušica
Viča
Nemetali 2
Donja Bela Reka
4 : 1
Šarbanovac 2
Šarbanovac
Slatina 2
Slatina
3 : 3
Gornjane
Gornjane
Zlot2
Zlot
6 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Partizan
Kaludjerica
3 : 0
OFK Mladost
Begaljica
Hajduk
Kamendol
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Mladost
Donji Komren
5 : 1
Delijski Vis
Niš
Sloga 1948
Malča
2 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 1
Proleter DV
Donja Vrežina
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 0
AZ Borac 2014
Azbresnica
Durlan siti
Niš
0 : 3
Morava
Čokot
Supovac
Supovac
1 : 0
Čegar 2013
Kamenica
OFK Sikole
Sikole
0 : 3
Miloševo
Miloševo
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 0
OFK Radnički
Dren
Mladost (G)
Guberevac
1 : 4
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Popović
Popović
5 : 4
OFK Slatina
Slatina
Radnik
Davidovac
3 : 1
Budućnost
Lebina
Sindjelić
Vojnik
2 : 1
Resava
Bukovac
Mladi Radnik
Bobovo
0 : 7
Vinogradar
Crkvenac
Jedinstvo
Troponje
2 : 3
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost
Mala Drenova
0 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 2
Vinogradar
Riljac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Jugovići
Bogdanje
7 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Rujišnik
Rujišnik
1 : 3
Sloboda 1948
Mijajlovac
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 0
OFK Orašje
Orašje
Radnik 2013
Šišince
9 : 1
Nomanica
Nomanica
Todorovce
Todorovce
3 : 0
Veternica
Leskovac
Pomoravlje
Manojlovce
1 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Turekovac
Turekovac
3 : 2
Jašunja
Jašunja
Milanovo
Milanovo
5 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Grdanica 024
Grdanica
1 : 2
Bratstvo
Zlokućane
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
4 : 1
Mladost
Velika Greda
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Janošik
Janošik
1 : 2
Dobrica
Dobrica
Naša Krajina
Kupinik
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Mladost (L)
Leskovac
5 : 2
Manastirica
Manastirica
Brana Paunović
Rašanac
2 : 2
Omladinac B
Šetonje
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Jedinstvo
Kamenovo
8 : 1
Melnica
Melnica
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Soko
Krvije
7. juli
Lopušnik
1 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
1 : 1
Omladinac
Busur
Veliko Laole
Veliko Laole
8 : 0
BSK
Bošnjak
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 3
Jedinstvo
Oplanic
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Kotlenik
Guncati
Mladost
Pretoke
2 : 1
Bečevica
Bečevica
Omladinac
Vučkovica
0 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Borac
Kloka
19.09.2015
16:00
ZT Gorovič
Gorovič
Plaskovac
Plaskovac
2 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Mladost (J)
Jelenac
1 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Pocerina
Jevremovac
0 : 0
OFK Varna
Varna
Bojić
Bojić
4 : 3
Grušić
Grušić
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Granit
Radalj
Jelav
Jelav
3 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Luk
Voćnjak
1 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Hajduk
Ribarica
0 : 3
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Korenita
1 : 3
Rudar
Brasina
7. Juli
Bela Crkva
3 : 1
Tolisavac - VT
Tolisavac
DB Junajted
Donje Brezovice
0 : 3
Bratstvo
Krupanj
Omladinac
Bogatic
1 : 3
Šumice
Glusci
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 5
Napredak (BP)
Banovo Polje
Napredak (MB)
Mačvanski Belotić
3 : 0
Radnik
Glogovac
Sloga
Bogosavac
2 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Metaloplastika
Šabac
0 : 2
Culjković
Culjković
Napredak
Ševarice
3 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Kotešica
Kotešica
4 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
OFK Povlen
Brezovice
1 : 4
OFK Brđanac
Valjevo
Paune
Paune
3 : 1
Rakac Stave
Stave
Zadrugar
Lopatanj
0 : 2
Beloševac
Beloševac
Lukavac
Lukavac
4 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Mladi radnik
Valjevo
3 : 2
Dupljaj
Dupljaj
Mlada krila
Metikoši
4 : 1
Studen Vitez
Studenica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Žiča
Žiča
Mladost
Krupaja
5 : 2
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
Jasenovac
Krepoljin
4 : 1
OFK Selište
Selište
Napredak
Simićevo
2 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Pomoravlje
Vlaški Do
3 : 4
Mladost
Svinjarevo
BSK
Brzohode
4 : 3
Budućnost
Kočetin
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Pek
Kusiće
Kumane
Kumane
3 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Ram
Ram
3 : 2
Srednjevo
Srednjevo
Sloga
Topolovnik
1 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Radnički
Požeženo
4 : 1
Pečanica
Pečanica
Radenka
Radenka
3 : 2
BSK 2015
Velika Bresnica
Sloga
Mustapić
2 : 2
Neresnica
Neresnica
Budućnost Sena
Sena
9 : 0
Homolje
Bukovska
Pobeda
Ševica
1 : 8
Zvižd Omladinac
Kučevo
Vitanovac 08
Vitanovac
2 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Zmajevac
Belasica
0 : 2
Štitari
Štitari
Polet
Šavrane
2 : 4
Mladost VPD
Krusevac
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Modrica
Modrica
Grkljane
Grkljane
6 : 0
Polet
Kobilje
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 5
Lipovac
Lipovac
Konjuh
Konjuh
0 : 5
Padež
Padež
Kruševica
Kruševica
2 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Knez Lazar
Veliki Šiljegovac
4 : 3
Dedina
Dedina
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
0 : 5
Meševo
Meševo
Dušan Ristić
Kukljin
19.09.2015
15:30
Vratare
Vratare
Srnje
Srnje
4 : 3
Pasjak 2013
Pasjak
Sečica
Seča reka
0 : 4
Lazarica
Prilipac
Blagaja
Rupeljevo
1 : 2
Lauš
Lopaš
Ježevica
Ježevica
0 : 1
Omladinac
Zdravčići
Duškovci
Duškovci
1 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Bakionica
Bakionica
1 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Trešnjica
Tvrdići
7 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Gorobilje
Gorobilje
1 : 2
Glumač
Glumač
2 : 6
Ratajac
Donje Rataje
Feniks
Rača
1 : 5
Pobeda
Đurđevo
Roma-Iverić
Dren
3 : 4
Skela
Skela
Draževac-Tornado
Drazevac
2 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Baljevac
Baljevac
1 : 1
Sloga
Ratari
Zadrugar
Orašac
3 : 1
Barič-Munja
Baric
Petka
Petka
2 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Mladi Radnik
Junkovac
5 : 1
Šumadinac
Kruševica
Mladost
Bukovče
5 : 1
Oniks
Lozovik
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Lipar
Donji Račnik
1 : 4
Dražmirovac
Dražmirovac
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
Budućnost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
0 : 2
Iskra
Danilovgrad
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Grbalj
Radanovići
Bokelj
Kotor
4 : 1
Dečić
Tuzi
Mladost
Podgorica
2 : 1
Mornar
Bar
Šabac
Šabac
2 : 0
Karađorđe
Topola
Bačka Žabalj
Žabalj
0 : 5
Bistrica 021
Novi Sad
Metalmania
Kanjiža
3 : 1
Sremice
Sremska Mitrovica
Levač
Rekovac
0 : 9
Radnički 2012
Niš
Knjaževac 2015
Knjaževac
16 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 2
Mladost
Nević Polje
Banjaluka
Banjaluka
1 : 0
Gradina
Srebrenik
Mostar
Mostar
0 : 2
Modriča
Modriča
SFK 2000
Sarajevo
7 : 0
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Mladost
Donji Kakanj
1 : 6
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Velež
Mostar
0 : 1
Sloboda
Tuzla
Željezničar
Sarajevo
5 : 2
Olimpic
Sarajevo
Vitez
Vitez
4 : 1
Drina
Zvornik
Radnik
Bijeljina
5 : 1
Travnik
Travnik
Borac
Banja Luka
3 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 4
Zrinjski
Mostar
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Čelik
Zenica
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo
Ub
4 : 4
Radnički
Valjevo
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Omladinac (NB)
Novi Banovci
4 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Javor
Ivanjica
2 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Polet
Ljubić
Mladost
Lučani
4 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
1 : 2
Sloboda (U)
Užice
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Policajac
Beograd
1 : 8
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Zemun
Zemun
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 2
Brodarac 2
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Borac (S)
Sakule
3 : 4
Dolina
Padina
Unirea
Uzdin
1 : 6
Slavija
Kovačica
Omladinac
Opovo
2 : 2
Glogonj
Glogonj
Strela
Ivanovo
3 : 2
Partizan (U)
Uljma
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 3
Borac (S)
Starčevo
Zvezdara
Beograd
1 : 9
Turbina
Vreoci
Trudbenik
Trudbenik
2 : 1
Studentski Grad
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 2
BSK 1925
Beograd
Dunavac Grocka
Grocka
2 : 0
Zmaj 1953
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 1
Seceranac Ada
Beograd
011
Beograd
4 : 0
Banja
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 5
Buducnost
Dobanovci
Borac 1932
Ralja
0 : 5
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
1 : 0
Budućnost
Mala Krsna
7. Juli
Vodanj
1 : 4
Mladi radnik 1940
Radinac
19.09.2015
16:00
Bačinac
Bačinac
Budućnost
Ratari
3 : 0
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Bresje
1 : 8
Sloga
Miloševac
Lokomotiva MO
Beograd
0 : 1
OFK Beograd MO
Beograd
Zemun MO
Zemun
2 : 0
011 MO
Beograd
Bežanija MO
Beograd
0 : 1
Internacional MO
Beograd
Voždovac MO
Beograd
9 : 0
Sinđelić MO
Beograd
Radnički (NB) MO
Novi Beograd
0 : 4
Rad MO
Beograd
BSK Borča MO
Borča
2 : 1
BASK MO
Beograd
IMT MO
Beograd
5 : 3
Brodarac MO
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 2
Real Niš
Niš
Partizan
Beograd
3 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
3 : 2
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Spartak
Subotica
6 : 3
Bečej 1918
Bečej
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Internacional
Beograd
0 : 3
011
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
Nacional
Novi Pazar
3 : 6
Tutin
Tutin
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Junior
Kraljevo
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Budućnost
Dobanovci
6 : 5
IMT
Beograd
Senjak
Valjevo
4 : 1
Drina
Ljubovija
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
4 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 4
Zvižd
Kučevo
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Obilić
Živica
2 : 2
GFK Jasenice 1911
Smederevska Palanka
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 0
AFK
Ada
Senta
Senta
7 : 0
Subotica
Subotica
Banja
Beograd
3 : 2
Borac
Ostruznica
Graficar
Beograd
4 : 1
Vinca
Vinca
Sremcica
Sremcica
9 : 0
Jedinstvo
Surcin
Mladost (O)
Omoljica
1 : 3
Dolina
Padina
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Morava
Ribare
1 : 3
Tabane 1970
Jagodina
Bratstvo
Međureč
0 : 3
Levač
Rekovac
Lugomir
Rakitovo
3 : 1
Mladi Radnik
Novo Lanište
Zadrugar
Orasac
2 : 2
Jedinstvo
Dren
Karađorđe
Mišar
2 : 4
OFK Atletiko
Šabac
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 2
Radnički Stobex
Klupci
Donjošorac
Šabac
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Mladost
Donji Kakanj
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Velež
Mostar
1 : 2
Sloboda
Tuzla
Željezničar
Sarajevo
2 : 3
Olimpic
Sarajevo
Vitez
Vitez
0 : 1
Drina
Zvornik
Radnik
Bijeljina
4 : 0
Travnik
Travnik
Borac
Banja Luka
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Zrinjski
Mostar
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Čelik
Zenica
Velež
Nevesinje
4 : 1
Mladost (R)
Rogatica
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Hercegovac
Bileća
Glasinac
Sokolac
2 : 2
Rudo
Rudo
Jedinstvo
Bijelo Polje
5 : 0
Dečić
Tuzi
Igalo
Herceg Novi
2 : 0
Rudar
Pljevlja
Graficar
Podgorica
1 : 0
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
2 : 1
Mornar
Bar
Radnicki
Berane
2 : 1
Brskovo
Mojkovac
Zeta
Golubovci
1 : 0
Mladost
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
0 : 1
Grbalj
Kotor
Sutjeska
Nikšić
2 : 1
Lovćen
Cetinje
Budućnost
Podgorica
4 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Petar Puača
Novi Sad
7 : 1
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
Radnički (S)
Sombor
7 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Železničar
Pančevo
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
4 : 5
Kikinda 1909
Kikinda
Apolon
Kraljevo
7 : 0
Kosmet
Leposavić
Novi Pazar
Novi Pazar
19.09.2015
slobodan tim
Tutin
Tutin
2 : 2
AS
Novi Pazar
slobodan tim
19.09.2015
Slavija
Kragujevac
Kosmet
Leposavić
0 : 1
Tutin
Tutin
Kiker
Kraljevo
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
FSFV
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
011
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
PKB Kovilovo
Beograd
7 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Proleter
Vranovo
2 : 3
Sloboda
Lipe
Borac 1932
Ralja
0 : 15
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
6 : 0
Budućnost
Mala Krsna
7. Juli
Vodanj
1 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Budućnost
Ratari
0 : 11
Pobeda
Golobok
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 0
Šumadija
Azanja
Akademija fudbala Djokić
Velika Plana
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Mladi borac
Veliko Orašje
9 : 0
Omladinac
Rakinac
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 7
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 3
Napredak
Markovac
Radnički
Valjevo
7 : 2
OFK Osečina
Osečina
Presing
Požarevac
4 : 3
Petlić 2006
Smederevo
Plana
Velika Plana
7 : 3
AF Duljaj
Topola
Cepelin 026
Smederevo
1 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Bačinac
Bačinac
1 : 3
Zvižd
Kučevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
BASK
Beograd
2 : 0
Institut
Zemun
Srem J.
Jakovo
3 : 0
IMT
Beograd
Budućnost D.
Dobanovci
1 : 10
13.maj
Zemun
Spartak
Debeljača
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 7
BAK
Bela Crkva
BSK
Bavanište
0 : 4
Borac
Starčevo
Sloga (P)
Plandište
3 : 1
Polet
Izbište
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 9
Hajdučica
Hajdučica
Vršac
Vršac
6 : 0
Vulturul
Grebenac
Senta
Senta
10 : 1
Subotica
Subotica
Vojvodina (S)
Seleuš
4 : 3
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Trudbenik
Beograd
4 : 0
Hajduk
Beograd
Torlak
Beograd
3 : 2
Pionir
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 0
Beograd 1929
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 13
PKB PS
Padinska Skela
MIP Majdan
Požarevac
9 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 1
Borac
Sakule
Tempo
Sefkerin
5 : 0
Mika Antić
Pančevo
Bačka
Mol
12 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
AFK
Ada
4 : 2
Sloga
Ostojićevo
Tisa
Adorjan
2 : 9
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
OFK Šabac
Šabac
4 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Han Pijesak
Han Pijesak
2 : 3
Romanija
Pale
Velež
Nevesinje
0 : 6
Mladost (R)
Rogatica
Stakorina
Čajniče
1 : 3
Hercegovac
Bileća
Glasinac
Sokolac
4 : 2
Rudo
Rudo
BSK 1925 MK
Batajnica
5 : 1
Radnički MK
Novi Beograd
Tempo
Beograd
1 : 3
Milutinac MK
Zemun
Zmaj 1953
Beograd
2 : 4
13. Maj MK
Zemun
Mačva
Šabac
3 : 0
Šabac
Šabac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 9
Mašinac
Niš
Levač
Rekovac
0 : 7
Kolibri
Kuršumlija
Spartak
Subotica
5 : 2
Kikinda
Kikinda
Sremice
Sremska Mitrovica
7 : 0
Polet
Sivac
Stajićevo
Stajićevo
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
POFK Savacium
Šabac
15 : 0
Akademija RAĐ
Krupanj
Karađorđe
Mišar
19.09.2015
10:00
OFK Atletiko
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
0 : 9
OFK Šabac
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
19.09.2015
10:00
Mačva (Š)
Šabac
Donjošorac
Šabac
19.09.2015
10:00
Rađevac
Krupanj
Radnički Obrenovac
Obrenovac
0 : 5
Kolubara
Lazarevac
Brodarac
Beograd
0 : 10
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
Voždovac
Beograd
Rad
Banjica
4 : 0
Teleoptik
Zemun
BSK 1925
Beograd
9 : 0
Dominus
Beograd
Studentski Grad
Novi Beograd
3 : 0
Srem Jakovo
Jakovo
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 15
Olimpik
Beograd
DIF
Beograd
4 : 2
Ada
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 3
BASK
Beograd
Poštar
Zvezdara
0 : 5
Atakante
Beograd
Petlić
Beograd
8 : 2
Hajduk
Beograd
Dunav (VS)
Veliko Selo
0 : 6
Lokomotiva (B)
Beograd
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Arena SU
Subotica
Subotica '03
Subotica
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Plana
Velika Plana
Stari Grad
Golubac
0 : 4
Kolonija
Smederevska Palanka
Petlić
Smederevo
4 : 3
Bambi
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 5
Pinkum
Veliko Gradište
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Đokić
Velika Plana
Sloga
Ostojićevo
5 : 2
Tornjoš
Tornjoš
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 1
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
10 : 0
Tisa
Adorjan
Feniks
Zabrezje
1 : 3
Obrenovac 1905
Obrenovac
Radnički
Obrenovac
8 : 1
Duboko
Mala Mostanica
Posavina
Stubline
10 : 0
Sloga
Ratari
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 6
Plana
Velika Plana
Stari Grad
Golubac
2 : 2
Kolonija
Smederevska Palanka
Petlić
Smederevo
3 : 3
Bambi
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 7
Đokić
Velika Plana
Rad
Banjica
0 : 0
Crveni Orao
Beograd
BSK 1925
Beograd
6 : 0
BSK
Borca
Dominus
Beograd
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
Fair Play 06
Beograd
1 : 4
Radnički
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
BSK
Borca
Forza
Beograd
0 : 3
Rad
Banjica
OLE
Beograd
0 : 2
Klub 11
Beograd

Rukomet

Zagreb
Zagreb
42 : 13
Maks Strumica
Skopje
Spartak Vojput
Subotica
26 : 32
Nexe
Osijek
Rudar
Kostolac
32 : 25
Jugović
Kać
Partizan
Beograd
32 : 29
Železničar 1949
Niš
Sloga
Požega
28 : 21
Morava
Velika Plana
Požarevac
Požarevac
29 : 29
Metaloplastika
Šabac
Šamot 65
Arenđelovac
26 : 22
Topličanin
Prokuplje
Obilić
Beograd
33 : 21
Vrbas
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
29 : 33
Mokra Gora
Zubin Potok
Dubočica 54
Leskovac
32 : 25
Crvenka
Crvenka
Apatin
Apatin
26 : 26
Hercegovina
Sečanj
ŽSK
Žabalj
36 : 22
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Omladinac
Gornji Milanovac
31 : 34
Trepča
Kosovska Mitrovica
Radnički 2
Kragujevac
36 : 33
Mladost
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 17
Arilje
Arilje
Prva Petoletka
Trstenik
20 : 32
Priboj
Priboj
Metalac
Kraljevo
34 : 32
Napredak
Kruševac
Mladost TSK
Bački Jarak
26 : 25
Nova Pazova
Nova Pazova
Radnički (JT)
Jaša Tomić
34 : 27
Slavija
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
41 : 21
Gučevo
Banja Koviljača
Prva Iskra Barič
Barič
28 : 21
Metaloplastika 2
Šabac
Ruma
Ruma
35 : 19
Vojka
Vojka
Titel
Titel
37 : 30
Radnički
Novi Sad
Gaj
Gaj
8 : 18
Jabuka 2
Jabuka
Budućnost
Alibunar
35 : 29
Omladinac (I)
Ilandža
Graničar
Gakovo
29 : 26
Rusin
Ruski Krstur
Vojput 2
Subotica
32 : 25
Somborelektro
Sombor
Sonta
Sonta
29 : 26
Borac
Bački Gračac
Dalmatinac
Riđica
36 : 30
Sombor
Sombor
Obilić
Novi Kneževac
24 : 23
Zrenjanin
Zrenjanin
Senta
Senta
26 : 32
Partizan
Iđoš
Gradnulica
Zrenjanin
34 : 26
Jedinstvo
Bočar
Minaqua Vojvodina
Petrovaradin
27 : 30
Medicinar
Šabac
Kikinda
Kikinda
17 : 31
Radnički
Kragujevac
Kučevo
Kučevo
35 : 31
Sloga
Petrovac na Mlavi
Železničar
Inđija
28 : 27
Jagodina
Jagodina
Naisa
Niš
30 : 30
Izvor Bukovička Banja
Aranđelovac
Junior
Beograd
26 : 17
Mladost
Nova Pazova
Laki
Crvenka
20 : 24
Halas Jožef
Ada
Sloven
Ruma
30 : 18
Ravangrad
Sombor
Temerin
Temerin
22 : 22
Radnički
Bajmok
Srem
Sremska Mitrovica
41 : 30
Jadran
Feketić
Spartak
Debeljača
13 : 16
Vrbas
Vrbas
Naftagas
Elemir
23 : 20
Dolovo
Dolovo
Apatin
Apatin
31 : 18
Želja
Žabalj
Deronje
Deronje
19 : 16
Mokrin
Mokrin
Obilić
Novi Kneževac
15 : 17
Jedinstvo
Kačarevo
Hajduk
Beška
17 : 45
Radnički
Šid