XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 338 utakmica za dan
Nedelja, 14 Jun 2015

Fudbal

Loznica
Loznica
1 : 0
Polet
Ljubić
Sloga (P)
Požega
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 2
Karađorđe
Topola
Bane
Raška
0 : 3
Zvižd
Kučevo
Jošanica
Novi Pazar
1 : 2
Rudar
Kostolac
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija
Aranđelovac
4 : 1
Pobeda
Beloševac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Jedinstvo
Ub
RSK
Rabrovo
3 : 0
Basarac
Mišljenovac
VGSK
Veliko Gradište
5 : 2
Borac
Žabari
Šumadinac (B)
Brzan
4 : 3
Sloga (B)
Batočina
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Železničar (P)
Požarevac
2 : 0
Napredak
Markovac
Obilić
Živica
2 : 1
Sloboda
Lipe
Lepenica
Badnjevac
1 : 4
Morava
Velika Plana
Gruža
Gruža
2 : 0
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
Sevojno
Sevojno
1 : 2
Sloga 1940
Bajina Bašta
Polimlje
Prijepolje
3 : 2
Brezovica
Brezovica
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 4
FAP
Priboj
Sloga (S)
Sjenica
4 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Ribnica
Mionica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 0
Lazac
Lazac
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Ribnica
Jovac
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
0 : 2
Polet
Ratina
Radnički
Kovači
2 : 2
Gruža
Vitanovac
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Radnik
Ušće
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Maršić
Maršić
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 0
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
Korićani
Korićani
2 : 1
Budućnost
Resnik
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Trlić
Trlić
3 : 1
Tulari
Tulari
Kolubara
Jabučje
1 : 8
Spartak 1924
Ljig
OFK Divci
Divci
5 : 0
Joševa
Joševa
Tešnjar
Valjevo
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Sindjelić
Lipnica
Borac (V)
Vladimirci
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Antimon
Zajača
1 : 1
Provo
Provo
Jadar
Stupnica
4 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
Lipolist
Lipolist
Borac (L)
Lešnica
1 : 1
Drina
Ljubovija
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
BMR Petlovača
Petlovača
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
Borac
Pajsijević
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Šatornja
Šatornja
3 : 1
Banja
Banja
Omladinac
Donja Rača
4 : 0
Vinča
Vinča
Partizan (D)
Darosava
3 : 0
Junkovac
Junkovac
Zadrugar (T)
Tabanovac
2 : 5
Polet (SD)
Suvi Do
Makce
Makce
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Rudar (K)
Krepoljin
1 : 1
Krilaš
Ćovdin
Sloga (B)
Burovac
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Radnički 1926
Požarevac
3 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 3
Đerdap
Golubac
Šapine
Šapine
4 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Pobeda
Golobok
5 : 2
Glavaš
Glibovac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 5
Sloga (M)
Miloševac
Budućnost (R)
Ratari
3 : 0
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Železničar (K)
Kusadak
0 : 2
Proleter
Vranovo
Šumadija
Azanja
1 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Železničar (S)
Smederevo
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloga
Čonoplja
5 : 2
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (D)
Deronje
3 : 1
Lipar
Lipar
Graničar (G)
Gakovo
3 : 2
Kordun
Kljajićevo
Polet (K)
Karavukovo
5 : 2
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
5 : 2
Mladost
Kruščić
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
Graničar (R)
Riđica
0 : 3
Stanišić
Stanišić
Borac (T)
Trnjane
5 : 2
Orljane
Orljane
Mladost (B)
Batušinac
3 : 4
Morava
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
5 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 2
Koprijan 1975
Gradište
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Rutevac
Rutevac
Jedinstvo
Bobovište
3 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
4 : 2
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Knežica
Knežica
0 : 2
Malošište
Malošište
Naisus
Rožina
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički
Pertate
1 : 0
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Sloga
Lipovica
Mladost
Vinarce
3 : 0
OFK Brza
Brza
Umac
Miroševce
6 : 0
Šumadija
Razgojna
Mladi borac
Živkovo
3 : 1
Vučje
Vučje
Progres
Ladovica
4 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
2 : 4
Železničar
Brestovac
Ključ
Podvrška
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina (B)
Bor
3 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
Deli Jovan
Sikole
3 : 1
Radnički
Klokočevac
Zlot
Zlot
2 : 1
Krivelj
Krivelj
Blizna
Blizna
2 : 2
Branik
Štubik
Budućnost (P)
Popovac
6 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Proleter (M)
Mezgraja
4 : 2
Palilulac
Niš
Mladost
Lalinac
2 : 4
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Radnički 1936
Trupale
2 : 3
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Crvena zastava
Hum
3 : 3
Morava
Krušce
Vrtište
Vrtište
3 : 0
Aluminjum
Niš
Radnički
Lubnica
3 : 0
Trebič
Sokobanja
Borac
Vražogrnac
3 : 2
Malinik
Podgorac
Mladost
Sumrakovac
6 : 7
Omladinac
Grezna
OFK 019 Zaječar
Zaječar
2 : 0
Svrljiška topla
Svrljiška topla
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 1
Rudar
Grljan
Polet
Jablanica
3 : 2
Sloga
Minićevo
Osnić
Osnić
3 : 0
Vratarnica
Vratarnica
ŠSK
Štipina
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Dunav
Banatska Palanka
6 : 5
Ratar
Kruščica
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Vojvodina (S)
Seleuš
2 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Ševac
Kusić
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Vladimirovac
Vladimirovac
7 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 2
Sušica 2012
Kukulovce
Mladost (B)
Batulovce
3 : 7
Sloboda
Donje Brijanje
Navalin
Navalin
3 : 0
Morava (G)
Gložane
Gradac
Konopnica
2 : 3
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Morava
Leskovac
0 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Moravac
Guberevac
0 : 1
Polet
Stajkovce
Budućnost
Zminjak
3 : 1
Partizan
Drenovac
Duško
Klenje
0 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Budućnost
Pocerski Dobrić
4 : 3
Radnički Šabački
Šabac
Proleter
Šabac
5 : 3
Drina
Badovinci
Cer
Petkovica
4 : 2
Sloga
Duvanište
Radnik
Glogovac
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Mladost (DB)
Donja Borina
5 : 6
Velika Reka
Velika Reka
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 3
Stolice
Krupanj
Borac
Kozjak
3 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 4
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Sloga (S)
Straža
5 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Cerova
Cerova
1 : 5
Milan Orlić
Novo Selo
Jadar 2013
Valjevo
5 : 2
Gradac
Valjevo
Beloševac
Beloševac
3 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Borac
Rajković
3 : 1
Liplje
Liplje
Komanice
Komanice
0 : 1
Ribnikar
Pecka
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Rajac
Kadina Luka
Polet
Popučke
1 : 0
Iskra
Donja Bukovica
B 2000
Aranđelovac
8 : 3
Misača
Misača
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 3
Radnički
Knežica
Napredak 1927
Toponica
5 : 3
Budućnost
Vezičevo
Rudar
Stamnica
4 : 0
Mladost
Porodin
Borac
Veliko Laole
3 : 1
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
BSK 1924
Boževac
1 : 0
Polet
Aleksandrovac
Rade Milošević
Dubočka
1 : 1
Dragoš
Oreškovica
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Borac (K)
Klenovnik
4 : 0
Vihor
Maljurevac
Jedinstvo (D)
Duboka (Kučevo)
3 : 1
Sloga (D)
Drmno
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Kurjače
Kurjače
Sloga (Ć)
Ćirikovac
9 : 1
Dunavac
Kisiljevo
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 3
Dizel
Bare
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Vujan
Prislonica
Strelac
Miokovci
0 : 0
BIP
Čačak
Premeća
Premeća
0 : 0
Planinac
Vujetinci
Morava (K)
Katrga
7 : 1
Rakova
Rakova
Budućnost
Stančići
4 : 2
Zadrugar
Gornja Trepča
Čačak 94
Čačak
4 : 1
Morava (M)
Mojsinje
Jedinstvo
Poljanice
0 : 3
Toplica
Donja Toplica
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 3
Popadić
Popadić
Gornji Mušić
Gornji Mušić
3 : 0
Orao
Poljanice
Mladost
Latković
3 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Sloga
Lužnice
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Žeželj
Donja Sabanta
3 : 2
Šumadija 1934
Drača
Azbest
Stragari
4 : 1
Zastava
Kragujevac
Botunje
Botunje
3 : 2
Srbija
Ilićevo
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 1
Košutnjak
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
4 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
14.06.2015
17:30
Sloga 1948 (M)
Malča
Morava 1949
Čokot
14.06.2015
17:30
AZ Borac 2014
Azbresnica
Supovac
Supovac
14.06.2015
17:30
Vulkan 1963
Brenica
Stevan Nešticki
Leskovik
14.06.2015
17:30
Mramor 1927
Mramor
Čegar 2013 (K)
Kamenica
14.06.2015
17:30
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Delijski Vis
Niš
14.06.2015
17:30
Mladost (DK)
Donji Komren
Sloga
Bogovađa
0 : 5
Mladost
Vračević
Sečica
Seča reka
2 : 0
Glumač
Glumač
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 4
Savinac 1933
Visibaba
Gorobilje
Gorobilje
8 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
Blagaja
Rupeljevo
1 : 1
Bakionica
Bakionica
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 4
Lazarica
Prilipac
Borac
Srednja Dobrinja
3 : 5
Avijatičar
Vranjani
Ježevica
Ježevica
6 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Mladi rudar
Rudnik
0 : 1
Majdan
Majdan
Šilopaj
Šilopaj
2 : 2
Jablanica
Jablanica
Omladinac
Kalimanići
5 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Šumadija
Brdjani
5 : 3
Velereč 94
Velereč
Brezak
Pranjani
3 : 1
Ozremica
Beršići
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Smedovac
Smedovac
7 : 0
Ratar
Jasenica
Graničar
Aleksandrovac
0 : 3
Čubra
Čubra
Srbovo
Srbovo
0 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Urovica
Urovica
4 : 4
Miloševo
Miloševo
Polet
Jabukovac
3 : 1
Malajnica
Malajnica
Jerma
Sukovo
2 : 0
Rongo Siti
Pirot
Temac
Temska
7 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Provalija
Pirot
1 : 2
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Belo Polje
7 : 1
Mladost
Mali Suvodol
Zvezda
Blato
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Egeta
Brza Palanka
9 : 1
Velika reka
Velika Kamenica
Pontes
Kostol
2 : 5
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 6
Rtkovo
Rtkovo
Kladušnica
Kladušnica
4 : 4
Lovćen
Petrovo selo
Koča Andjelković
Tekija
1 : 3
Napredak
Korbovo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Proleter
Bajevac
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 2
Polet
Donji Lajkovac
Polet
Takovo
5 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Omladinac
Kalinovac
3 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Stepanje
Stepanje
2 : 4
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kalenić
Kalenić
3 : 6
Rudar
Radljevo
Galeb
Cerovac
1 : 3
Radnički (K)
Koceljeva
Mrovska
Mrovska
2 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga (K)
Krnić
8 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Volujac
Volujac
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Cerić
Miokus
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Trešnjevka
Trbušac
4 : 4
Jevremovac
Jevremovac
Sloga Trgošped
Mehovine
6 : 5
Pričinović
Pocerski Pričinović
Radnički 1927
Vršac
7 : 2
Omladinac
Zagajica
Pobeda
Parta
3 : 0
Vitorul
Straža
Hajduk
Šušara
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Vinogradar
Gudurica
1 : 3
Banat
Dupljaja
Metalac
Požarevac
0 : 3
Napredak (P)
Poljana
Sloga (D)
Dubravica
3 : 0
Proleter
Požarevac
Dunavac
Petka
1 : 1
Napredak 1947
Batovac
Stig 1955
Beranje
2 : 4
Zemljoradnik
Trnjane
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 2
Sopot
Požarevac
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 5
Dunav
Ostrovo
Polet
Jalovik
5 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Krnule 09
Krnule
0 : 3
Dragojevac
Dragojevac
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Žika 2013
Provo
0 : 3
Torpedo
Lojanice
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Verko
Suvo Selo
Hajduk
Debrc
0 : 3
Mladost (B)
Posavotamnavski Belotić
Šipurske livade
Šabac
2 : 0
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 0
Grušić
Šabac
Rankovac
Nakučani
7 : 0
Sinošević
Sinošević
Buljane
Buljane
3 : 0
Heroj
Busilovac
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 0
Omladinski
Paraćin
Jedinstvo
Ratari
1 : 4
Sloboda
Krežbinac
Radnik
Davidovac
5 : 3
OFK Borac
Bošnjane (Paraćin)
Omladinac
Šaludovac
6 : 1
Popovac
Popovac
Vlasina 2014
Donje Krajince
3 : 3
Nomanica
Nomanica
Sremski vitezovi
Irig
2 : 9
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Mladost (B)
Buđanovci
6 : 0
Jedinstvo
Ruma
Sremac
Dobrinci
0 : 4
Planinac
Rivica
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 4
Sloga
Voganj
Borac
Stejanovci
5 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Vojvodina
Neradin
2 : 5
Car Uroš
Jazak
BSK
Belanovce
12 : 6
Turekovac
Turekovac
Real
Donja Jajina
1 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Polet
Novi Karlovci
6 : 7
Krušedol
Krušedol
Borac (J)
Jarkovci
5 : 6
Sloga
Maradik
Dunav
Novi Slankamen
1 : 4
Borac (S)
Surduk
Planinac
Ležimir
4 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Grgurevci
Grgurevci
4 : 0
Sloga (Z)
Zasavica I
BSK
Bešenovo
5 : 1
Borac (R)
Radenković
Srem
Sremska Rača
5 : 2
Sloboda
Šašinci
Sloga (Č)
Čalma
1 : 2
Napredak
Šuljam
OFK Bosut
Bosut
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 0
Bratstvo
Sot
Borac
Ilinci
5 : 0
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
0 : 5
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac
Berkasovo
0 : 4
Omladinac (M)
Molovin
Napredak
Vašica
3 : 2
Jedinstvo
Ljuba
Hajduk
Višnjićevo
4 : 2
Omladinac (B)
Batrovci
Jednota
Šid
1 : 4
Sinđelić
Gibarac
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 0
Paune
Paune
Bujačić
Bujačić
7 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Mladi radnik
Valjevo
1 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj
Dupljaj
3 : 3
Kotešica
Kotešica
Rakac Stave
Stave
2 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Zvezda
Konatice
6 : 2
Trstenica
Trstenica
OFK Urovci
Urovci
3 : 0
Poljane
Poljane
Krtinska
Krtinska
3 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Polet
Grabovac
Borac
Ušće
3 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Duboko
Mala Moštanica
0 : 1
Jedinstvo
Dren
Posavina
Stubline
2 : 2
Rvati
Obrenovac
Sloboda 1948
Mijajlovac
5 : 1
Stragari
Stragari (Trstenik)
Jugovići
Bogdanje
3 : 2
Morava
Medvedja
Dobrič 1974
Brest
1 : 2
Mladost 1976
Biljeg
Borac
Azbresnica
3 : 0
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Belfast
Kovanluk
0 : 3
Baličevac 1974
Baličevac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
14.06.2015
17:30
Grkljane
Grkljane
Modrica
Modrica
14.06.2015
17:30
Zdravinje
Zdravinje
Polet (K)
Kobilje
14.06.2015
17:30
Zmajevac
Belasica
Štitari
Štitari
14.06.2015
17:30
Jablanica
Jablanica
Vražogrnac
Vražogrnci
3 : 1
Mladost (G)
Garevina
Mladi Gorani
Dupci
0 : 2
Garevina
Garevina
Baštovan
Subotica
0 : 3
OFK Gnjila
Igroš
Markovac
Markovac
0 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Polet
Senje
7 : 0
Budućnost
Vlaška
Sloga
Isakovo
0 : 2
Krušar
Krušar
Mladost Virine
Virine
2 : 3
Supska
Supska
Crvena zvijezda
Donji Žabar
2 : 3
Obilić
Krepšić
Jugović
Brčko
2 : 2
Krbeti
Krbeti
Grčica
Brčko
2 : 0
Sveti Jovan
Brezik
Mladost (L)
Lončari
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
Sava 04
Brezovo Polje
3 : 5
Mladost (T)
Trnjaci
Brezik
Brezik
2 : 3
Mladost (S)
Sandići
Gredice
Gredice
2 : 1
Omladinac
Potočari
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 3
Strmovo
Strmovo
Šumadinac
Kruševica
1 : 6
Sloga
Lukavica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 3
Borac
Arapovac
Radnik
Surdulica
1 : 0
Dinamo
Vranje
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Železničar
Pančevo
3 : 0
Sloga
Plandište
Bačka
Mol
3 : 0
Potisje
Kanjiža
AFK
Ada
8 : 0
Tisa
Adorjan
Hajdučica
Hajdučica
0 : 3
Radnički 1927
Vršac
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Vladimirovac
Vladimirovac
7 : 0
Ševac
Kusić
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Smederevo 1924
Smederevo
8 : 0
Borac (P)
Pločica
Borac (S)
Sakule
0 : 3
Polet
Idvor
Proleter (M)
Mramorak
3 : 0
Stenli
Glogonj
Borac
Starčevo
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Radnički (K)
Kovin
9 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 1
Provo
Provo
Jedinstvo 1945
Vladimirci
4 : 1
Hajduk
Debrc
Spartak '03
Subotica
0 : 9
Spartak '02
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Voždovac
Voždovac
Sity Sport Club
Beograd
2 : 4
BSK 1925
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Vinča
Vinča
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Zemun
Beograd
Fair Play 06
Beograd
2 : 1
Voždovac
Voždovac

Rukomet

Glogonj
Glogonj
23 : 26
Omladinac (D)
Deliblato

Američki fudbal

Panthers Pančevo
Pančevo
14 : 35
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Indians Inđija
Inđija
0 : 17
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac