XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 408 utakmica za dan
Subota, 23 Maj 2015

Fudbal

Radnik
Surdulica
4 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Inđija
Inđija
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 1
Sloboda
Užice
Javor Matis
Ivanjica
3 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Mačva
Šabac
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sindjelić
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Bežanija
Beograd
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
3 : 2
Polet
Ljubić
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Karađorđe
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
Zvižd
Kučevo
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Rudar
Kostolac
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Radan
Lebane
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Sinđelić
Niš
Đerdap
Kladovo
6 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
3 : 0
Sloga
Despotovac
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 1
Timočanin
Knjaževac
Dinamo
Pančevo
1 : 2
PIK Prigrevica
Prigrevica
Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Tekstilac
Odžaci
3 : 5
Bačka 1901
Subotica
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Cement
Beočin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Sloga
Temerin
Brodarac 1947
Novi Beograd
1 : 1
Srem
Jakovo
IM Rakovica
Rakovica
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
2 : 0
Turbina
Vreoci
Sopot
Sopot
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloboda
Čačak
Metalac
Kraljevo
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac
Novo Selo
1 : 0
Slavija
Kragujevac
Partizan
Cerovac
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Gruža
Gruža
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
3 : 4
Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
2 : 1
Sloboda
Lipe
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo
Paraćin
2 : 0
FUD
Brus
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 2
Kablovi
Zaječar
Napredak
Aleksinac
4 : 3
Svrljig
Svrljig
Rtanj
Boljevac
3 : 2
BSK Bogovina
Bogovina
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 2
Rudar (P)
Podvis
Rudar (B)
Bor
0 : 2
Dunav
Prahovo
Lužnica
Babušnica
3 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Sloga
Leskovac
7 : 2
Mladost
Medoševac
Nebeski andjeli
Vranje
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Crvena zvezda
Novi Sad
6 : 3
Kupinovo
Kupinovo
Sremac Vojka
Vojka
3 : 2
ŽSK
Žabalj
Mladost
Bački Jarak
5 : 3
Hajduk
Beška
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Index
Novi Sad
Jugović
Kać
2 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
ŽAK
Sombor
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Borac
Bački Gračac
5 : 1
Subotica
Subotica
Jadran
Feketić
1 : 4
TSC
Bačka Topola
Srbobran
Srbobran
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
OFK Vrbas
Vrbas
6 : 1
Preporod
Novi Žednik
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
2 : 0
Železničar
Pančevo
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Borac (Starčevo)
Starčevo
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Baćevac
Baćevac
3 : 0
PKB
Padinska skela
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Arsenal
Kragujevac
9 : 4
Ćava
Grošnica
Jadran
Kragujevac
2 : 0
Korićani
Korićani
GP Zlatibor
Užice
1 : 1
Železničar
Požega
Jasen
Brodarevo
6 : 4
Jedinstvo
Kalenić
Spartak 1924
Ljig
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Kačer
Belanovica
5 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Sindjelić
Lipnica
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Radnički 1926
Požarevac
5 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Đerdap
Golubac
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Glavaš
Glibovac
1 : 2
7. Juli
Vodanj
Topličanin
Prokuplje
5 : 2
Omladinac
Podina
Polet
Samarinovac
0 : 1
Kosovac
Prokuplje
Trbunje
Trbunje
4 : 2
Real
Jasenica (Žitorađa)
Proleter
Ravno Selo
1 : 0
Titel
Titel
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Proleter
Banoštor
Veternik
Veternik
4 : 0
Dinamo
Budisava
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 2
OFK Slavija
Novi Sad
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Napredak
Popinci
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
2 : 6
Bačka
Mol
Olimpija
Gunaroš
3 : 4
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Obilić
Novi Kneževac
8 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost
Kruščić
8 : 2
Graničar (R)
Riđica
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Begej
Žitište
0 : 3
Naftagas
Elemir
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
6 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Komgrap
Beograd
0 : 2
Zmaj 1953
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 4
13. maj
Zemun
Milutinac
Zemun
3 : 1
Policajac
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
5 : 3
Vranić
Vranić
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (Č)
Čibutkovica
0 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Vinča
Vinča
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 0
Naisus
Rožina
Rutevac
Rutevac
4 : 6
Knežica
Knežica
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 1
Padež
Petrovac
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 3
Jedinstvo
Pirot
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 3
Poreč
Donji milanovac
Aluminjum
Niš
1 : 3
Budućnost (P)
Popovac
OFK Niš
Niš
2 : 1
Vrtište
Vrtište
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Palilulac
Niš
6 : 0
Rudar
Jelašnica
Midžor
Kalna
0 : 3
Rudar
Grljan
Rgotina
Rgotina
0 : 0
Vratarnica
Vratarnica
Pčinja
Trgovište
3 : 0
OFK Alakince
Alakince
Partizan (U)
Uljma
5 : 4
Vojvodina (S)
Seleuš
Vinorača
Vinorača
4 : 0
Kolare
Kolare
Resavac
Veliki Popović
5 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
9 : 0
Fruška Gora
Ruma
Partizan
Vrba
3 : 0
Morava (M)
Mrsać
Sušica 2012
Kukulovce
0 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Milicionar
Bogatić
0 : 0
Radnički Šabački
Šabac
Kostrež
Ćićevac
0 : 4
14. Oktobar
Izbenica
Ratajac
Donje Rataje
1 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 0
Sremac Beomal
Čerević
RFK NS 1921
Novi Sad
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sloga
Korman
0 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
6 : 3
Tempo
Mozgovo
Mladost
Jelenac
5 : 4
B 2000
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
4 : 2
Maskar
Maskar
Napredak 1927
Toponica
2 : 1
Rudar
Stamnica
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Slavija
Pivnice
Žitkovica
Žitkovica
7 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
Orao
Poljanice
2 : 11
Tolić
Tolić
Toplica
Donja Toplica
0 : 1
Mladost
Latković
Proleter
Latković
2 : 4
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Vojvode
Mionica
1 : 4
Stari drugari
Kadina Luka
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Busije
Zemun
1 : 3
Institut
Zemun Polje
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
Sloga
Bogovađa
Mladost
Vračević
5 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Lajkovac
Lajkovac
3 : 2
Nepričava
Nepričava
Mladi rudar
Rudnik
0 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Partizan
Kaluđerica
7 : 0
Hajduk
Kamendol
Avala 1939
Beli Potok
6 : 0
Avalski venac
Ripanj
Mladost
Mali Suvodol
0 : 4
Jerma
Sukovo
Sloboda
Rasnica
1 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 4
Zvezda
Blato
Rongo Siti
Pirot
2 : 0
Provalija
Pirot
Crvena Jabuka
Ub
8 : 1
Kalenić
Kalenić
Deli Jovan
Salaš
3 : 0
Lovac
Mali Izvor
Nacional
Lukovo
1 : 3
Kastrum
Gamzigrad
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 0
Bačinac
Bačinac
Dušnik
Donji Dušnik
6 : 2
Mekiš
Mekiš
Moravac (Č)
Čečina
0 : 3
Toplica
Šarlinac
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 0
Pobeda
Rusna
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Sloboda
Stara Moravica
4 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Slemen
Milušinac
2 : 3
Hajduk
Rujevica
Mladost
Resnik
2 : 1
Bukovik
Vrbovac
MSK
Mihajlovo
4 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Zlatica
Zlatica
1 : 2
Jedinstvo
Ečka
Mladost
Belo Blato
5 : 5
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
0 : 0
Tamiš
Farkaždin
Mladost 2013
Jazovnik
4 : 2
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
3 : 7
Žika 2013
Provo
Bojić
Bojić
7 : 2
Mladost (S)
Slatina
Pocerina
Jevremovac
0 : 3
Rankovac
Nakučani
OFK Burovo
Burovo
2 : 4
Sloboda
Stubica
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 3
Rudar
Zeoke
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Vreoci
Vreoci
Mladi radnik
Junkovac
0 : 0
Mladi borac
Županjac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
5 : 0
Vlasina 2014
Donje Krajince
Napredak
Bogojevce
5 : 3
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Ofk Bratstvo
Zlokućane
0 : 1
OFK Bobište
Bobište
Badince
Badince
4 : 2
Grdanica 024
Grdanica
Radnik 2013
Šišince
2 : 3
Real
Donja Jajina
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 3
BSK
Belanovce
Krasava
Krasava
2 : 1
Tolisavac - VT
Tolisavac
DB Junajted
Donje Brezovice
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
Omladinac B
Šetonje
1 : 3
BSK
Bošnjak
Bresje
Bresje
1 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Venčani
Venčani
1 : 6
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šamot
Aranđelovac
4 : 3
Brezovac
Brezovac
Tulež
Tulež
4 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Prvi srpski ustanak II
Orašac
4 : 0
Gorski car
Garaši
Mladost (G)
Gradilište
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
Vidojevica
Lešnica
5 : 0
Hajduk
Ribarica
Sindjelić
Vojnik
2 : 0
Zelenika
Vitance
Morava
Medvedja
0 : 3
Sloboda 1948
Mijajlovac
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Mladost
Mala Drenova
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
5 : 1
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Napredak (BP)
Banovo Polje
Omladinac
Bogatic
5 : 3
Mladost (O)
Očage
Sloga
Margita
0 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Gaj
Veliki Gaj
5 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Meteor
Lapovo
5 : 2
Karadjordje 2013
Viševac
Feniks
Rača
0 : 5
Šumadija
Sipić
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
3 : 0
Baličevac 1974
Baličevac
Mladost 1976
Biljeg
3 : 1
Belfast
Kovanluk
Sloga
Bogosavac
3 : 0
Culjković
Culjković
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 0
Napredak (Š)
Ševarice
Metaloplastika
Šabac
1 : 2
Omladinac 2013
Slepčević
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 0
Maovi
Maovi
Mladost
Svinjarevo
9 : 2
Proleter
Četereže
Best
Sige
0 : 5
Zvezda
Izvarica
Zadrugar
Osanica
1 : 5
Borac
Vukovac
OFK Homolje
Žagubica
5 : 1
OFK Selište
Selište
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
3 : 0
Mladost
Krupaja
Velika Morava
Selo Varvarin
5 : 2
Čukarički
Mala Kruševica
Vratare
Vratare
0 : 4
Srnje
Srnje
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Pasjak
Pasjak
Vitanovac 08
Vitanovac
3 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Zmajevac
Belasica
1 : 5
Bukovica
Bukovica
Trmčari
Trmčari
4 : 0
Drugari
Stanci
Zdravinje
Zdravinje
4 : 1
Štitari
Štitari
Sloga
Veliko Selo
1 : 4
Stig (C)
Crljenac
Polet
Sekurič
1 : 4
Goša
Vukmanovac
OFK Mladenovac
Mladenovac
4 : 1
Sloga
Granice
Budućnost
Vlaška
2 : 3
Supska
Supska
Sloga
Isakovo
3 : 1
Mladost Virine
Virine
Krušar
Krušar
2 : 3
Polet
Senje
Berane
Berane
3 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Mornar
Bar
0 : 7
Grbalj
Radanovići
Bokelj
Kotor
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Zeta
Golubovci
1 : 3
Sutjeska
Nikšić
Mogren
Budva
1 : 1
Budućnost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
3 : 1
Mladost
Podgorica
Borac
Banja Luka
2 : 1
Drina
Zvornik
Zvijezda Gradačac
Gradačac
3 : 2
Velež
Mostar
Sloboda
Tuzla
3 : 2
Mladost
Velika Obarska
Vitez
Vitez
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Travnik
Travnik
Radnik
Bijeljina
2 : 2
Čelik
Zenica
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Olimpic
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Napredak
Donji Šepak
0 : 3
Proleter
Teslić
Kozara
Gradiška
3 : 2
Mladost
Gacko
Sutjeska
Foča
2 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
Leotar
Trebinje
3 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 2
Tekstilac
Derventa
Sloboda (NG)
Novi Grad
2 : 1
Podrinje
Janja
Vlasenica
Zvornik
2 : 1
Drina HE
Višegrad
Gomionica
Bronzani Majdan
4 : 2
Lauš
Banja Luka
Karanovac
Karanovac
3 : 1
FSA
Prijedor
Sloga (T)
Trn
4 : 2
Progres
Kneževo
Mladost (S)
Seferovci
2 : 1
Brdo
Hambarine
Ravan
Međeđa
0 : 2
Dubrave
Dubrave
Budućnost
Banja Luka
1 : 0
Mladost (KV)
Kotor Varoš
Naprijed Horizont
Banja Luka
2 : 1
Lijevče
Nova Topola
Sloga (S)
Srbac
6 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
Borac (ID)
Istočni Drvar
2 : 2
Polet Krajišnik
Dragočaj
Omladinac
Banja Luka
9 : 0
Borac 1926
Banja Luka
Mladost
Zalužani
7 : 1
Džaja
Banja Luka
Crni vrh
Laktaši
5 : 4
Vrbas
Prijebljezi
Petka
Petka
5 : 5
Sloga
Lukavica
Partizan
Draževac
6 : 2
Skela
Skela
Rekreativo
Zabrežje
6 : 5
Sloga
Ratari
Proleter
Jasenak
6 : 2
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Baljevac
Baljevac
0 : 5
Ljubinić
Ljubinić
Napredak
Kruševac
2 : 4
Mašinac
Niš
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Trijumf
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
ŽAK
Sombor
0 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Timočanin (K)
Knjaževac
1 : 1
Radnik
Surdulica
Borac
Bivolje
23.05.2015
Jedinstvo
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Radnički (N) 2
Niš
Dinamo
Vranje
3 : 0
Palilulac
Niš
PKB
Padinska skela
4 : 3
Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Vodice
Vodice
Železničar
Kusadak
4 : 1
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Pobeda
Golobok
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
11 : 1
Dolovo
Dolovo
Borac (Sakule)
Sakule
5 : 4
Glogonj
Glogonj
Vojvodina
Crepaja
5 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Indeks
Novi sad
1 : 2
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
5 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Bane
Raška
3 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Subotica
Subotica
3 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Savacium
Šabac
7 : 0
Radnički
Valjevo
GSP Polet
Beograd
7 : 3
Palilulac
Beograd
Banja
Beograd
1 : 5
Mladenovac
Mladenovac
BSK 1925
Beograd
10 : 0
Železnik Lasta
Železnik
Novi Beograd
Novi Beograd
12 : 0
Baćevac
Baćevac
BASK
Beograd
14 : 1
Grafičar
Beograd
BSK
Borča
5 : 0
Boleč
Boleč
Bežanija
Beograd
2 : 2
Srem
Jakovo
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Indeks
Novi sad
3 : 0
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
4 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Timočanin
Knjaževac
23.05.2015
11:00
Radnički (P)
Pirot
Kruševac
Kruševac
23.05.2015
11:00
Jagodina
Jagodina
Bor
Bor
23.05.2015
11:00
Timok
Zaječar
Napredak
Kruševac
23.05.2015
11:00
Radnički (N)
Niš
Red Star
Niš
23.05.2015
11:00
Sloga
Leskovac
Tornjoš
Tornjoš
8 : 2
Tisa
Adorjan
Vršac
Vršac
6 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Dinamo 1945
Pančevo
15 : 0
Mika Antić
Pančevo
Jedinstvo
Krnjevo
8 : 1
Vodice
Vodice
Morava
Velika Plana
2 : 0
Napredak
Markovac
Železničar
Kusadak
3 : 0
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
9 : 2
Glavaš
Glibovac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
Plana
Velika Plana
Udarnik
Lozovik
3 : 1
Pobeda
Golobok
Apolon
Kraljevo
0 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Kiker
Kraljevo
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
8 : 1
Granit
Jošanička Banja
Rudar (B)
Baljevac
1 : 5
Sport Klub 1999
Novi Pazar
PKB
Padinska Skela
0 : 2
Sinđelić
Beograd
Avala
Beograd
2 : 1
Trudbenik
Beograd
FSFV
Beograd
8 : 0
Hajduk
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
7 : 0
Turbina
Vreoci
Sremcica
Sremcica
5 : 0
Fer Plej
Beograd
Šabac
Šabac
0 : 5
Mačvanka
Dublje
Senta
Senta
2 : 4
TSC
Bačka Topola
OFK Osecina
Osecina
3 : 0
Zeleznicar
Lajkovac
Radnicki
Valjevo
23.05.2015
Ribnica
Mionica
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
5 : 0
Sampion
Valjevo
Omladinac
Ljig
3 : 0
Polet
Popucke
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
10 : 0
Jedinstvo 2
Ub
BASK
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
Rad
Banjica
3 : 0
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
3 : 2
Sindjelić
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 1
Sindjelić 2012
Beograd
Dominus
Beograd
10 : 3
Tempo
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 8
Institut
Beograd
BSK 1925
Beograd
11 : 0
Ada
Beograd
Poštar
Zvezdara
1 : 3
Internacional
Beograd
Banja
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Rušanj
Rušanj
3 : 5
Zmajevi
Voždovac
Hajduk
Beograd
0 : 1
Lepušnica
Lepušnica
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
0 : 6
OLE
Borča
Resnik
Resnik
2 : 6
Borac
Ostružnica
Sremčica
Sremčica
1 : 4
Policajac
Beograd
Napredak
Medoševac
4 : 1
Sećeranac Ada
Beograd
FSFV
Beograd
1 : 0
Železničar
Beograd
OFK Beograd B
Beograd
3 : 0
Vrčin
Vrčin
Borac (K)
Kozjak
1 : 5
Loznica 05
Loznica
Radnički Stobex
Klupci
3 : 2
Banja Koviljača
Banja Koviljača
Sinđelić
Lipnica
4 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Rad
Banjica
8 : 0
Sity Sport Club
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Vinča
Vinča
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Fair Play 06
Beograd
2 : 3
Zemun
Beograd
Voždovac
Voždovac
0 : 1
Bežanija
Beograd
BSK 1925
Beograd
23.05.2015
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd

Košarka

Mega Leks
Beograd
95 : 96
Partizan NIS
Beograd
Crvena zvezda Telekom
Beograd
87 : 69
Metalac Farmakom
Valjevo
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
65 : 62
Tamiš
Pančevo
FMP
Železnik
82 : 83
Konstantin
Niš

Rukomet

Zlatar
Nova Varoš
31 : 25
PKB
Padinska Skela
Crvenka Jaffa
Crvenka
26 : 23
Dinamo
Pancevo
Metalac
Valjevo
30 : 31
Sloga
Požega
Morava
Velika Plana
24 : 27
Crvena Zvezda
Mokrin
Mokra Gora
Zubin Potok
34 : 29
Vrbas
Vrbas
Metalac
Futog
25 : 32
Inđija
Inđija
Lavovi BP
Bačka Palanka
33 : 23
Hercegovina
Sečanj
Mladost
Bački Jarak
20 : 21
Nova Pazova
Nova Pazova
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
35 : 21
Jedinstvo
Novi Bečej
ŽSK
Žabalj
32 : 29
Proleter
Zrenjanin
Vladimirovac
Vladimirovac
31 : 28
Apatin
Apatin
Obilić
Beograd
18 : 21
Loznica
Loznica
Sloga
Petrovac na Mlavi
37 : 27
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Rekreativo
Beograd
27 : 27
Studentski grad
Beograd
Bask Soko
Beograd
27 : 27
Primus
Beograd
Sindjelić
Beograd
21 : 28
Novi Beograd
Beograd
Smederevo
Smederevo
28 : 27
Partizan 2
Beograd
Mladost
Čačak
32 : 29
Prva Petoletka
Trstenik
Jabuka
Jabuka
42 : 20
Kljajićevo
Kljajićevo
Zemun 1957
Beograd
37 : 18
Mladost
Smederevska Palanka
Kosmaj
Ralja
23.05.2015
Radnički
Obrenovac
Župa 54 2
Aleksandrovac
23 : 27
Metalac
Kraljevo
Bane
Raška
25 : 22
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Budućnost
Alibunar
27 : 31
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
37 : 27
Spartak
Debeljaca
Crvena Zvezda 2
Mokrin
23.05.2015
Partizan (I)
Iđoš
Naftagas
Elemir
23.05.2015
Partizan (H)
Horgoš
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
23.05.2015
Jedinstvo
Bočar
Gradnulica
Zrenjanin
23.05.2015
Senta
Senta
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 24
Pančevo
Pančevo
Morava Han
Vladičin Han
26 : 45
Jastrebac
Blace

Američki fudbal

GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
38 : 14
SBB Vukovi Beograd
Beograd
Angel Warriors Čačak
Čačak
0 : 53
Panthers Pančevo
Pančevo
Pastuvi Požarevac
Požarevac
28 : 55
Pirates Zemun
Zemun
Mammoths Kikinda
Kikinda
40 : 12
Golden Bears Bor
Bor
Lavovi Vršac
Vršac
14 : 30
Blue Dragons Beograd
Beograd
Sharks Šabac
Šabac
8 : 7
Celtis Sombor
Sombor
Bears Sofija
Sofija
0 : 22
Black Hornets
Jagodina