XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 113 utakmica za dan
Sreda, 29 April 2015

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Mladost
Lučani
Donji Srem
Pećinci
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
1 : 0
Spartak
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Napredak
Kruševac
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnik
Surdulica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Bežanija
Beograd
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloboda
Užice
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 3
Sindjelić
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 0
Mačva
Šabac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Joševa
Joševa
ZSK
Valjevo
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tulari
Tulari
1 : 2
Banjani
Banjani
Kačer
Belanovica
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 2
OFK Divci
Divci
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Kolubara
Jabučje
Sindjelić
Lipnica
1 : 1
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 0
Drina
Ljubovija
Provo
Provo
4 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
BMR Petlovača
Petlovača
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Borac (V)
Vladimirci
Antimon
Zajača
2 : 3
Borac (L)
Lešnica
Jadar
Stupnica
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Sofeks
Futog
2 : 1
Susek
Susek
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 3
OFK Slavija
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
TSK
Temerin
Dinamo
Budisava
3 : 1
Tatra
Kisač
Proleter
Banoštor
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Futog
Futog
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 0
Mladost
Novi Sad
Veternik
Veternik
1 : 0
Vinogradar
Ledinci
Radnički
Irig
1 : 5
Budućnost
Salaš Noćajski
Hajduk (D)
Divoš
0 : 1
Sloven
Ruma
Partizan
Vitojevci
2 : 0
PSK Putinci
Putinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
2 : 1
Jadran
Golubinci
1. Maj
Ruma
0 : 0
Napredak
Popinci
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Jedinstvo
Bobovište
0 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 2
Rasovača
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Malošište
Malošište
8 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 0
Koprijan 1975
Gradište
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 1
Rutevac
Rutevac
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
Branik
Štubik
Zlot
Zlot
3 : 3
Deli Jovan
Sikole
Bukuroca
Bukurevac
1 : 4
Pčinja
Trgovište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Ternoci
Trnovac
3 : 2
Čelik
Belo polje
Vihor
Žbevac
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Biljači
Biljača
0 : 5
OFK Alakince
Alakince
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Napredak
Žarkovac
3 : 0
Borac (K)
Klenak
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Graničar (G)
Grabovci
2 : 2
Sloga
Krnješevci
Obilić 1993
Kukujevci
5 : 1
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo (M)
Morović
6 : 1
Noćaj
Noćaj
Borac (M)
Martinci
1 : 1
ČSK 1939
Čortanovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
4 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
0 : 2
Seljak
Cvetojevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Sloga
Lužnice
1 : 5
21. oktobar
Kragujevac
Žeželj
Donja Sabanta
6 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Azbest
Stragari
1 : 2
Hajduk
Jovanovac
Botunje
Botunje
0 : 2
Kremenac
Rogojevac
Prilike
Prilike
3 : 6
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 7
Bratstvo
Dljin
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 2
Dunav
Ostrovo
Proleter
Požarevac
4 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
2 : 3
Sloga (L)
Lučica
Dunavac
Petka
1 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Stig 1955
Beranje
2 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
OFK Urovci
Urovci
1 : 2
Polet
Grabovac
Omladinac
Veliko Polje
2 : 3
Jedinstvo
Dren
Duboko
Mala Moštanica
3 : 2
Posavina
Stubline
Tulež
Tulež
3 : 1
Prvi srpski ustanak II
Orašac
Velež
Nevesinje
0 : 3
Jedinstvo
Brodac
Baljevac
Baljevac
3 : 2
Tornado
Drazevac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Budućnost
Podgorica
11 : 2
Cetinje
Cetinje
Bratstvo
Cijevna
1 : 0
Berane
Berane
Kikinda
Kikinda
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Nacional AG
Novi Pazar
2 : 0
Fenerbahče
Novi Pazar
Kikinda
Kikinda
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
FK Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Respect
Ostružnica
3 : 2
TENT 1994
Obrenovac
Sveti Stefan
Slanci
2 : 0
Zvezdara
Beograd

Odbojka

Vizura
Beograd
3 : 2
Spartak
Subotica

Rukomet

Jastrebac
Blace
28 : 27
Žitorađa
Žitorađa
Knjaževac
Knjaževac
25 : 45
Dubočica 54
Leskovac
Proleter
Zrenjanin
38 : 22
Metalac
Futog
Jedinstvo
Novi Bečej
25 : 22
Apatin
Apatin
Lavovi BP
Bačka Palanka
31 : 19
Mladost
Bački Jarak
Radnički 1958
Šid
36 : 28
Sivac 69
Sivac
Somborelektro
Sombor
24 : 38
Jabuka
Jabuka
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Leotar
Trebinje
Mladost (NP)
Nova Pazova
32 : 25
Bor RTB
Bor
Sloga
Petrovac na Mlavi
39 : 25
Metalac
Kraljevo
Pančevo
Pančevo
27 : 28
Kučevo
Kučevo