XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 670 utakmica za dan
Subota, 11 April 2015

Fudbal

Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Radnik
Surdulica
Sloboda
Užice
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
BSK Borča
Borča
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Bežanija
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Javor Matis
Ivanjica
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Mačva
Šabac
0 : 2
Sindjelić
Beograd
Karađorđe
Topola
1 : 1
Loznica
Loznica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Polet
Ljubić
3 : 0
Rudar
Kostolac
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Bane
Raška
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Đerdap
Kladovo
Timok
Zaječar
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Bor
Bor
4 : 1
Kopaonik
Brus
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 2
Car Konstantin
Niš
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Radan
Lebane
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Tabane 1970
Jagodina
Sloga
Despotovac
4 : 3
Dinamo
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Sinđelić
Niš
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Tekstilac
Odžaci
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Sloga
Temerin
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Cement
Beočin
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Brodarac 1947
Novi Beograd
5 : 2
Hajduk
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Sopot
Sopot
2 : 1
Dorćol
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Srem
Jakovo
Teleoptik
Zemun
2 : 1
BASK
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloboda
Čačak
2 : 0
Partizan
Cerovac
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
RSK
Rabrovo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Sloboda
Lipe
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo 1945
Vladimirci
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo
Paraćin
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
FUD
Brus
3 : 0
Trajal
Kruševac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 9
Bukovik
Ražanj
Rudar (B)
Bor
0 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Dunav
Prahovo
7 : 0
Moravica
Subotinac
BSK Bogovina
Bogovina
3 : 0
Brestovac 1946
Brestovac
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Nebeski andjeli
Vranje
SFK Moravac
Predejane
0 : 0
Jablanica
Medveđa
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Pusta Reka
Bojnik
5 : 1
Mladost
Medoševac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Kabel
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Sremac Vojka
Vojka
Jugović
Kać
1 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
ŽAK
Sombor
1 : 1
Jadran
Feketić
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Subotica
Subotica
Radnički (S)
Sutjeska
4 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Sloga
Plandište
Vršac United
Vršac
0 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Balkan Mirijevo
Mirijevo
4 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
5 : 1
Zvezdara
Beograd
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Grafičar
Beograd
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
6 : 0
Radnički
Kovači
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 3
Ibar
Mataruška Banja
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Ribnica
Jovac
Gruža
Vitanovac
0 : 4
Karađorđe
Ribnica
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Ćava
Grošnica
3 : 0
Maršić
Maršić
Jasen
Brodarevo
3 : 1
Čajetina
Gostilje
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Banjani
Banjani
6 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Trlić
Trlić
Spartak 1924
Ljig
6 : 0
Tulari
Tulari
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Antimon
Zajača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
Provo
Provo
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Glavaš
Glibovac
0 : 5
Proleter
Vranovo
SASK
Saraorci
1 : 2
Šumadija
Azanja
Sloga (V)
Voljavče
0 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Budućnost
Miliva
4 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Sloga (DV)
Donje Vidovo
2 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (J)
Jovac
2 : 2
Mladost (D)
Dublje
BSK
Buljane
5 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Napredak (D)
Drenovac
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 1
Morava
Ribare
Polet
Samarinovac
1 : 0
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
Trbunje
Trbunje
3 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Jug Bogdan
Đakus
1 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Blagotin
Poljna
3 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Tvrdjava
Bač
0 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Obilić
Zmajevo
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Veternik
Veternik
OFK Slavija
Novi Sad
1 : 0
Proleter
Banoštor
Sofeks
Futog
1 : 1
Dinamo
Budisava
Napredak
Popinci
3 : 0
Radnički
Irig
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sremac Graničar 1924
Adaševci
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 3
Rudar
Vrdnik
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
1. Maj
Ruma
PSK Putinci
Putinci
0 : 5
Hajduk 1925 Podunavac
Belegiš
Sloven
Ruma
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk (D)
Divoš
1 : 2
Partizan
Vitojevci
Njegoš
Lovćenac
0 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički 1905
Bajmok
3 : 0
Proleter
Njegoševo
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Olimpija
Gunaroš
0 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Palić
Palić
0 : 7
Krivaja
Krivaja
Graničar (G)
Gakovo
1 : 0
Graničar (R)
Riđica
Polet (K)
Karavukovo
2 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
BAK
Bela Crkva
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Naftagas
Elemir
2 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Krajina
Krajišnik
1 : 3
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
Begej
Žitište
2 : 3
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Milutinac
Zemun
0 : 0
BSK 1925
Batajnica
Policajac
Beograd
3 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 0
13. maj
Zemun
OFK Zabrežje
Zabrežje
4 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 1
Budućnost (Z)
Zvečka
Mladost (Č)
Čibutkovica
8 : 0
Vranić
Vranić
Napredak (M)
Medoševac
5 : 0
Šumadija (Š)
Šopić
Orljane
Orljane
6 : 3
Koprijan 1975
Gradište
Naša krila 1936
Belotinac
9 : 5
Rutevac
Rutevac
Morava
Žitkovac
2 : 1
Radnički 1924 (K)
Kočane
Borac (T)
Trnjane
5 : 0
Mladi radnik
Aleksinački Bujmir
Rasovača
Rasovača
0 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Zaplanjac
Gadžin Han
5 : 0
Naisus
Rožina
Palilula
Aleksinac
3 : 1
Knežica
Knežica
Jedinstvo
Bobovište
1 : 3
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Ključ
Podvrška
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 2
Radnički
Klokočevac
Sloga
Kobišnica
5 : 3
Krivelj
Krivelj
Slatina (B)
Bor
0 : 1
Branik
Štubik
Deli Jovan
Sikole
5 : 0
Blizna
Blizna
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Zlot
Zlot
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 4
Budućnost (P)
Popovac
Palilulac
Niš
1 : 0
OFK Niš
Niš
Svrljiška topla
Svrljiška topla
0 : 4
Radnički
Lubnica
Omladinac
Grezna
2 : 2
Rudar
Grljan
Malinik
Podgorac
1 : 1
Sloga
Minićevo
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Vratarnica
Vratarnica
Borac
Vražogrnac
1 : 3
Rgotina
Rgotina
OFK 019 Zaječar
Zaječar
2 : 1
Midžor
Kalna
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 0
ŠSK
Štipina
Polet
Jablanica
0 : 0
Osnić
Osnić
OFK Alakince
Alakince
2 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Pčinja
Trgovište
5 : 2
Vihor
Žbevac
Gračanica
Gračanica
2 : 1
Brezovica
Štrpce
Sitnica
Lepina
0 : 4
Gracko
Staro Gracko
Juhor
Glavinci
4 : 2
Napredak
Staro Lanište
Vinogradar
Crkvenac
1 : 4
Kolare
Kolare
Blagotin
Belušić
2 : 2
Ursule
Ursule
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Partizan
Glogovac
Mladost
Gložane
2 : 4
Morava
Kočino Selo
Crni Vrh
Deonica
3 : 0
Zenit
Oparić
Resavac
Subotica
3 : 0
Vinorača
Vinorača
Rudar (P)
Plazane
2 : 1
Javor
Sladaja
Rudar (S)
Stenjevac
4 : 0
Polet
Zabrega
Šumadija
Trešnjevica
0 : 2
Hajduk
Čepure
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Radnički
Tekija
Resavac
Veliki Popović
2 : 2
Napredak (St)
Stubica
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
ČSK 1939
Čortanovci
2 : 1
Napredak
Žarkovac
Fruška Gora
Ruma
1 : 4
Fruškogorac
Manđeloš
Noćaj
Noćaj
2 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
OFK Brestač
Brestač
4 : 0
Borac (M)
Martinci
Sloga
Krnješevci
2 : 3
Železničar
Inđija
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Borac (K)
Klenak
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Graničar (G)
Grabovci
Rastina 1918
Rastina
3 : 2
Crvenka
Crvenka
Radnički 1918
Ratkovo
7 : 3
Jedinstvo 1947
Kolut
Grdica
Grdica
2 : 0
Budućnost
Samaila
Bačka
Đurđevo
5 : 1
Mladost
Radičević
Obilić
Vilovo
1 : 4
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Iskra
Kucura
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Nadalj
4 : 0
Sloga
Lok
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 2
Miletić
Mošorin
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
6 : 0
Hajduk
Gardinovci
Sušica 2012
Kukulovce
2 : 2
Lemind 1953
Leskovac
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 1
Moravac
Guberevac
Jedinstvo
Šišava
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Majur
Majur
2 : 0
Sloga
Duvanište
Ratajac
Donje Rataje
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Varvarin
Varvarin
4 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
RFK NS 1921
Novi Sad
7 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 1
Železničar
Novi Sad
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 0
Gredetin
Gredetin
Napredak 2012
Krušje
6 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Napredak
Banatska Topola
2 : 0
Delija
Mokrin
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Gradac
Valjevo
3 : 5
Liplje
Liplje
Komanice
Komanice
1 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 2
Polet
Popučke
Maskar
Maskar
0 : 3
Misača
Misača
Budućnost
Vezičevo
4 : 3
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Napredak 1927
Toponica
5 : 0
Omladinac (B)
Busur
Borac
Veliko Laole
1 : 4
Rade Milošević
Dubočka
Soko
Nova Gajdobra
2 : 0
Neštin
Neštin
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Proleter
Latković
2 : 4
Tolić
Tolić
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 0
Kremenac
Rogojevac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 2
Sloga
Lužnice
AZ Borac 2014
Azbresnica
2 : 3
Mramor 1927
Mramor
Busije
Zemun
4 : 1
BUSK
Beograd
Nepričava
Nepričava
2 : 3
Sloga
Bogovađa
Lajkovac
Lajkovac
3 : 4
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Mladi rudar
Rudnik
1 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Šilopaj
Šilopaj
2 : 1
Velereč 94
Velereč
OFK Sikole
Sikole
1 : 3
Čubra
Čubra
Avalski venac
Ripanj
0 : 3
Partizan
Kaluđerica
Hajduk
Kamendol
0 : 4
Heroj Polet
Jajinci
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 2
Dušan Silni
Subotica
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
Badljevica
Badljevica
0 : 4
Drugovac
Drugovac
Kolarac
Kolari
0 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Tomislavci
Tomislavci
5 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Sloboda
Stara Moravica
4 : 2
Sokolac
Bački Sokolac
Mladost
Resnik
4 : 0
Jedinstvo 1952
Mužinac
Bukovik
Vrbovac
1 : 2
Rtanj
Vrmdža
Hajduk
Rujevica
1 : 2
Sloboda 2013
Nikolinac
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Žika 2013
Provo
3 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Proleter
Karađorđevo
0 : 0
Slavija
Bođani
OFK Burovo
Burovo
1 : 1
Polet
Mirosaljci
Šumadija
Mali Crljeni
4 : 0
Budućnost
Dudovica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
4 : 1
Bistrica
Bistrica
Mladi radnik
Junkovac
0 : 3
OFK Radnički
Dren
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 0
Badince
Badince
Vlasina 2014
Donje Krajince
1 : 2
Grdanica 024
Grdanica
Ofk Bratstvo
Zlokućane
0 : 1
OFK Bobište
Bobište
Jedinstvo
Donja Lokošnica
2 : 1
Jašunja
Jašunja
Napredak
Bogojevce
6 : 0
Nomanica
Nomanica
Milanovo
Milanovo
4 : 1
Real
Donja Jajina
Rudar 1973
Rudare
2 : 3
BSK
Belanovce
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
Turekovac
Turekovac
Veternica 1926
Leskovac
1 : 3
Radnik 2013
Šišince
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 3
Borac (R)
Radenković
Sremac
Jarak
1 : 3
Sloboda
Šašinci
Planinac
Ležimir
0 : 2
Napredak
Šuljam
Grgurevci
Grgurevci
2 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
BSK
Bešenovo
2 : 2
OFK Bosut
Bosut
Srem
Sremska Rača
1 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Brđanac
Valjevo
1 : 0
Lukavac
Lukavac
Bata Bulić
Bistrica
5 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Vukan
Ždrelo
9 : 1
Melnica
Melnica
Mladost (L)
Leskovac
0 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Manastirica
Manastirica
3 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Burovac
Burovac
2 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Musina reka
Musina reka
4 : 0
Studen Vitez
Studenica
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Jedinstvo
Godačica
Popovići
Popovići
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Bresje
Bresje
3 : 3
Partizan (M)
Majur
Belo Polje
Belo Polje
2 : 0
Zvezda
Konatice
Mladost (G)
Gradilište
1 : 2
Vidojevica
Lešnica
Rudar
Brasina
4 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Granit
Radalj
2 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Planinac
Panjevac
0 : 2
Mladi radnik
Grabovica
Beljanica
Strmosten
6 : 0
Zelenika
Vitance
Topoljak
Grabovac
3 : 1
Morava
Medvedja
Rujišnik
Rujišnik
0 : 2
Mladost
Mala Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Omladinac
Bogatic
0 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 0
Bair
Bogatic
Naša Krajina
Kupinik
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Graničar
Miletićevo
2 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Drlupa
Drlupa
5 : 2
Vis
Parcani
Mladost
Mala Ivanča
5 : 1
Stojnik
Stojnik
Mladost
Svinjarevo
2 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
OFK Homolje
Žagubica
3 : 2
Mlava
Ribare
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
8 : 2
Best
Sige
Mladost
Krupaja
4 : 0
Laznica
Laznica
OFK Selište
Selište
3 : 2
Zvezda
Izvarica
Trmčari
Trmčari
1 : 2
Pepeljevac 1947
Pepeljevac (Kruševac)
Radnik
Ub
2 : 1
Jedinstvo
Milorci
Vražogrnac
Vražogrnci
5 : 3
Mladi Gorani
Dupci
OFK Gnjila
Igroš
6 : 1
Garevina
Garevina
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Napredak (M)
Međulužje
Berane
Berane
2 : 1
Zeta
Golubovci
Mogren
Budva
0 : 3
Bokelj
Kotor
Rudar
Pljevlja
4 : 3
Mornar
Bar
Mladost
Podgorica
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Budućnost
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Sutjeska
Nikšić
3 : 0
Lovćen
Cetinje
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Drina
Zvornik
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Borac
Banja Luka
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Velež
Mostar
Čelik
Zenica
1 : 0
Mladost
Velika Obarska
Napredak
Donji Šepak
1 : 2
Leotar
Trebinje
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 1
Sutjeska
Foča
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 0
Kozara
Gradiška
Vlasenica
Zvornik
0 : 2
Proleter
Teslić
Drina HE
Višegrad
1 : 1
Mladost
Gacko
Podrinje
Janja
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
3 : 0
Gorica
Pučile
Ilićka 01
Brčko
2 : 1
Proleter
Dvorovi
Rudar
Ugljevik
0 : 0
Mladost (R)
Rogatica
Glasinac 2011
Sokolac
0 : 2
Famos
Vojkovići
Radnički
Karakaj
4 : 3
Velež
Nevesinje
Jedinstvo
Brodac
2 : 0
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
Sloga Junajted
Bijeljina
5 : 0
Lokomotiva
Brčko
Liješće
Liješće
0 : 0
BSK
Banja Luka
Župa Superpetrol
Milosavci
1 : 0
Borac (Š)
Šamac
Ljubić
Prnjavor
5 : 0
Ozren
Petrovo
Mladost
Donja Slatina
5 : 0
Mineral
Banja Vrućica
Omarska
Omarska
1 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
Laktaši
Laktaši
2 : 0
Sloga
Doboj
Dubrave
Dubrave
0 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
Brdo
Hambarine
0 : 0
Mladost (KV)
Kotor Varoš
Progres
Kneževo
2 : 0
Lijevče
Nova Topola
FSA
Prijedor
2 : 0
Potkozarje
Aleksandrovac
Lauš
Banja Luka
2 : 3
Sloga (S)
Srbac
Karanovac
Karanovac
4 : 0
Naprijed Horizont
Banja Luka
Sloga (T)
Trn
3 : 1
Budućnost
Banja Luka
Mladost (S)
Seferovci
4 : 1
Ravan
Međeđa
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
3 : 2
Trebava
Osječani
Naša krila
Kostajnica
3 : 1
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
Skugrić
Skugrić
5 : 1
Polet 1926
Brod
Ozren
Paklenica
4 : 0
Hajduk
Batkuša
Posavina
Miloševac
0 : 0
Željezničar
Doboj
Budućnost
Gornja Slatina
2 : 2
Vranjak
Vranjak
Pridjel
Pridjel
1 : 0
Rudanka
Rudanka
Bratstvo
Bratunac
6 : 2
Majevica
Lopare
Srpska Varoš
Brčko
2 : 2
Podrinje
Tršić
Birač
Derventa
4 : 0
Jedinstvo (R)
Roćević
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
2 : 1
Lokanj
Lokanj
Trnovica
Trnovica
3 : 0
Šekovići
Šekovići
Jardan
Jardan
1 : 3
Zadrugar
Donje Crnjelovo
Guber
Srebrenica
0 : 0
Jedinstvo (B)
Brčko
Borac (ID)
Istočni Drvar
1 : 1
Krajina
Banja Luka
Omladinac
Banja Luka
3 : 3
Šnjegotina
Šnjegotina
Mladost
Zalužani
1 : 0
Vrbas
Banja Luka
Džaja
Banja Luka
0 : 3
Željezničar
Banja Luka
Borac 1926
Banja Luka
1 : 2
Rekreativo
Banja Luka
Polet Krajišnik
Dragočaj
1 : 2
Gorica
Šipovo
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 0
Mladost (T)
Tišina
Pelagićevo
Pelagićevo
2 : 0
Zvijezda
Kruškovo Polje
Rudar
Stanari
2 : 1
Bratstvo
Donja Dubica
Zadrugar
Sijekovac
1 : 0
Ukrina
Čečava
Mladost (D)
Dobrinja
0 : 2
Sloga (DP)
Dugo Polje
Sloboda
Vinska
2 : 1
Sloga (J)
Jakeš
Crkvina
Crkvina
3 : 1
Borac
Osinja
Jablanica
Jablanica
2 : 4
Milan
Kosjerovo
Radnik Urije
Prijedor
3 : 0
Knežopoljac
Knežica
Kozara
Donji Orlovci
2 : 2
Slaven
Dobrljin
Sloga
Rakelići
2 : 3
Berek 1975
Prijedor
Plamen
Donje Vodičevo
6 : 2
Brzi
Busnovi
Mrakovica
Kozaruša
0 : 3
Gomjenica
Prijedor
BUK
Gornja Bukovica
1 : 7
Priboj
Priboj
Međaši
Međaši
0 : 2
Novo Doba
Čardačine
Sloga 94
Bijeljina
2 : 1
Balatun
Balatun
Akademac-UIS
Triješnica
4 : 2
Magnojević 01
Magnojević
Partizan
Donja Trnova
1 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
Sloboda
Donji Zagoni
2 : 1
Semberija
Popovi
Drina Amajlije
Amajlije
1 : 1
BSK Ledinci
Batković
Borac 1975
Osinja
3 : 4
Borac (L)
Lužani
4. Juli
Pojezna
1 : 1
Hajduk
Kožuhe
Željezničar
Pridjel Gornji
1 : 4
Polet
Podnovlje
Borac (K)
Kotorsko
3 : 0
BSK
Bušletić
27. Juli
Kalenderovci
2 : 5
Zvijezda
Kakmuž
Vučijak
Majevac
1 : 2
Zborište
Zborište
Mladost
Botajica
1 : 0
Radnički
Brodsko Polje
Sloga 73
Ždreban
4 : 2
Bosna 1977
Modrički Lug
Omladinac
Modriča
0 : 3
Partizan
Koprivna
Zadrugar
Tarevci
5 : 1
Sloga (KG)
Kolibe Gornje
Moštanica
Božići
1 : 0
Rasavci
Rasavci
Blatna
Blatna
2 : 0
Podgrmeč
Oštra Luka
Rudar
Blagaj
2 : 5
Partizan
Kostajnica
Svodna
Svodna
1 : 0
Radnik
Kozarska Dubica
Omladinac
Draksenić
3 : 0
Kiseljak
Koprivna
Borac
Razljevo
0 : 2
Slijepčevići
Slijepčevići
Jedinstvo
Koretasi
3 : 0
Čelik
Grbavica
Strmovo
Strmovo
1 : 2
Borac
Arapovac
Baljevac
Baljevac
3 : 2
Skela
Skela
Tornado
Drazevac
1 : 3
Proleter
Jasenak
Ljubinić
Ljubinić
1 : 2
Partizan
Draževac
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 4
Sloga
Ratari
Trijumf
Kragujevac
0 : 5
Spartak
Subotica
Mačva
Šabac
4 : 1
Železničar Pančevo
Pančevo
Jerina
Smederevo
5 : 1
Šabac
Šabac
Obilić
Beograd
3 : 1
Bačka Žabalj
Žabalj
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Kabel
Novi sad
2 : 1
Indeks
Novi Sad
ŽAK
Sombor
0 : 8
Inđija
Inđija
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Radnik
Surdulica
Dinamo
Vranje
11.04.2015
Borac
Bivolje
Radnički (N) 2
Niš
4 : 0
Timok
Zajecar
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Osipaonica
Osipaonica
6 : 0
Budućnost
Mala Krsna
SASK
Saraorci
6 : 0
Podunavac
Udovice
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
7 : 1
Budućnost
Ratari
Pobeda
Golobok
1 : 5
Vodice
Vodice
Borac (St)
Starčevo
5 : 0
C.zvezda
Pavliš
Strela
Ivanovo
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Maglić
Bački Maglić
0 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Mladenovo
5 : 2
Proleter
Ravno Selo
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Hajduk
Čurug
Borac
Šajkaš
3 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Tvrđava
Bač
5 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Bečej
Bečej
11 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
1 : 2
Titel
Titel
Radnički (B)
Baranda
0 : 3
Vojvodina
Crepaja
Omladinac (O)
Opovo
0 : 0
Glogonj
Glogonj
Spartak
Debeljača
5 : 2
Slavija
Kovačica
Kolarac
Kolari
1 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 2
Mačva
Šabac
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Dečić
Tuzi
Ibar
Rožaje
3 : 6
Lovćen
Cetinje
Bratstvo
Cijevna
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Mačva
Šabac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Kikinda
Kikinda
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
6 : 6
Bečej 1918
Bečej
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Indeks
Novi sad
1 : 2
Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Inđija
Inđija
7 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Hajduk
Kula
16 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
2 : 3
Bane
Raška
Omladinac
Deliblato
1 : 11
Sloga
Plandište
Olimpia
Totovo Selo
2 : 1
Senta
Senta
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Radnički
Valjevo
Palilulac
Beograd
1 : 6
Mladenovac
Mladenovac
Siti Sport Klub
Beograd
10 : 0
Banja
Beograd
Zmaj 1953
Beograd
10 : 0
Baćevac
Baćevac
Železnik Lasta
Železnik
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Heroj 1925
Beograd
0 : 3
Budućnost (D)
Dobanovci
Bežanija
Beograd
9 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
BSK 1925
Beograd
3 : 0
IM Rakovica
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 6
Milenium
Beograd
IMT
Beograd
5 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 5
Boleč
Boleč
GSP Polet
Beograd
1 : 2
BSK
Borča
Kikinda
Kikinda
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Vrbas
Vrbas
7 : 0
Bečej 1918
Bečej
FK Vojvodina
Novi Sad
13 : 0
Bačka 1901
Subotica
Indeks
Novi sad
0 : 0
Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Inđija
Inđija
2 : 7
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Hajduk
Kula
8 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Bor
Bor
11.04.2015
11:00
Radnički (P)
Pirot
Napredak
Kruševac
11.04.2015
11:00
Kruševac
Kruševac
Red Star
Niš
11.04.2015
11:00
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
11.04.2015
11:00
Jagodina
Jagodina
Tornjoš
Tornjoš
4 : 2
Jedinstvo (BPS)
Bačko Petrovo Selo
Partizan (U)
Uljma
5 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Radnički 1927
Vršac
7 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Vladimirovac
Vladimirovac
0 : 3
Vulturul
Grebenac
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Smederevo 1924
Smederevo
11 : 1
Polet
Idvor
Spartak
Debeljača
3 : 0
Stenli
Glogonj
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Proleter (M)
Mramorak
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Radnički (K)
Kovin
Železničar
Pančevo
1 : 2
Petar Urošev
Pančevo
Vršac United
Vršac
5 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Železničar
Smederevo
0 : 11
Mladi radnik
Radinac
Proleter
Vranovo
5 : 3
7. Juli
Vodanj
Šumadija
Azanja
2 : 4
Morava
Velika Plana
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
5 : 0
Budućnost
Ratari
Pobeda
Golobok
4 : 0
Vodice
Vodice
Plana
Velika Plana
2 : 1
Napredak
Markovac
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
1 : 1
Bane
Raška
Šampion
Valjevo
3 : 0
Šabac
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 0
Radnički
Valjevo
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Granit
Jošanička Banja
3 : 13
OFK Nacional AG
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Sport Klub 1999
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
5 : 2
Rudar (B)
Baljevac
Turbina
Vreoci
1 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Mačvanka
Dublje
1 : 0
Gradac
Valjevo
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Čoka
Čoka
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
7 : 0
Zeleznicar
Lajkovac
Omladinac
Ljig
0 : 2
Jedinstvo 1
Ub
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
0 : 2
Radnicki
Valjevo
Jedinstvo 2
Ub
2 : 0
OFK Osecina
Osecina
Polet
Popucke
3 : 0
Ribnica
Mionica
OFK Ras
Raška
5 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Kolasin
Zubin Potok
0 : 0
Sport Klub 99
Novi Pazar
Sindjelić
Beograd
2 : 5
OFK Beograd
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Dominus
Beograd
8 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Sindjelić 2012
Beograd
0 : 3
Institut
Beograd
Poštar
Zvezdara
1 : 2
Banja
Beograd
Rušanj
Rušanj
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Lepušnica
Lepušnica
2 : 1
Torlak
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 2
OLE
Borča
FSFV
Beograd
4 : 1
Sremčica
Sremčica
Boleč
Bolečc
0 : 1
Zemun B
Zemun
Sity Sport Club
Beograd
0 : 11
Crvena zvezda
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 5
Voždovac
Voždovac
Zemun
Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
BSK 1925
Beograd
Rad
Banjica
12 : 0
Vinča
Vinča
Fair Play 06
Beograd
0 : 2
Rad
Banjica
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Vrčin
Vrčin
Voždovac
Voždovac
0 : 11
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Dominus
Beograd

Košarka

Pirot
Pirot
71 : 63
Beovuk 72
Beograd
Meridiana
Novi Sad
94 : 91
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
20 : 0
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Vladimirci
Vladimirci
83 : 105
Morava
Zablaće
Rađevac
Krupanj
73 : 69
Užice
Užice
Mileševac
Prijepolje
91 : 48
Železničar
Lajkovac
Klik
Arilje
95 : 64
M015
Šabac
Kadet
Novi Sad
75 : 61
SO Koš
Sombor
Vojvodina NM
Novo Mileševo
87 : 116
Sport Key Plus
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
56 : 91
Crvenka Dunav
Crvenka
Kikinda
Kikinda
81 : 86
Budućnost
Novi Sad
Bagljaš
Zrenjanin
80 : 65
Sloboda NS
Novi Sad
Mladost Veternik
Veternik
89 : 84
Sivac
Sivac
Feniks
Bačka Palanka
80 : 67
Selekta
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
110 : 39
Pink
Šimanovci
Partizan
Šid
91 : 98
Jadran
Golubinci
Ru koš
Ruma
74 : 112
Omladinac
Novi Banovci
Radnički
Kovin
84 : 69
LSK
Laćarak
Kris Kros
Pančevo
79 : 44
Družina Kozlovac
Crepaja
BNS
Banatsko Novo Selo
64 : 91
Jedinstvo
Novi Becej
Dunav
Stari Banovci
100 : 75
Stara Pazova
Stara Pazova
Odžaci
Odžaci
86 : 78
Železničar
Inđija
Futog MD Tupanjac
Futog
71 : 66
Hajduk
Kula
Akademik
Srbobran
76 : 90
Topola
Bačka Topola
Jug
Vranje
60 : 80
Jastrebac
Aleksinac
Rtanj
Boljevac
94 : 66
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Bor RTB
Bor
78 : 100
Niš Fair playy
Niš
Ibar
Rozaje
69 : 87
Sutjeska
Niksic
Mornar
Bar
74 : 68
Teodo
Tivat
Čelarevo
Čelarevo
71 : 62
Sivac
Sivac
Basket Star
Senta
0 : 20
Novosadska ŽKA
Novi Sad

Odbojka

Modriča Optima
Modriča
3 : 2
Domaljevac
Domaljevac
Gračac
Gračac
3 : 0
Gračanica
Gračanica
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 1
Libero Ča
Čačak
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Partizan
Lipljan
Vranje
Vranje
2 : 3
Borac
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Futog
Futog
3 : 1
Proleter
Zrenjanin
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Rudar
Kostolac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Karađorđe
Topola
Loznica
Loznica
3 : 2
Jedinstvo (K)
Kamenovo
HE na Drini
Višegrad
0 : 3
Modriča
Modriča
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Tutin
Tutin
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 2
Libero ČA
Čačak
Sloboda S
Čačak
0 : 3
Borac
Čačak
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Tajm
Užice
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 0
Desetka
Niš
Mladost
Vranje
0 : 3
Milenijum
Niš
Student
Niš
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
Vranje
Vranje
3 : 2
Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
Ruma
Ruma
1 : 3
FOK
Futog
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
2 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Mladost
Inđija
3 : 0
Vršac
Vršac
Ub
Ub
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
As
Beograd
3 : 2
Imlek
Beograd
Spartak
Ljig
3 : 0
Poštar 064
Beograd
Mladi Radnik
Požarevac
1 : 3
Sterija
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Subotica
Subotica
3 : 1
Boom Volley
Prigrevica
Zlatica
Padej
3 : 1
Čoka
Čoka
NIS Spartak 3
Subotica
3 : 0
Topola
Bačka Topola

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
26 : 18
Metaloplastika
Šabac
Jugović
Kać
23 : 23
Radnički
Kragujevac
Spartak Vojput
Subotica
24 : 23
Partizan
Beograd
Rudar
Kostolac
30 : 20
Kolubara
Lazarevac
Železničar 1949
Niš
36 : 32
Crvena Zvezda
Beograd
Planinka
Kuršumlija
27 : 21
Požarevac
Požarevac
Dinamo
Pancevo
30 : 20
Crvena Zvezda
Mokrin
Napredak
Kruševac
30 : 30
Vrbas
Vrbas
Zlatar
Nova Varoš
29 : 26
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvenka Jaffa
Crvenka
30 : 24
Metalac
Valjevo
Žitorađa
Žitorađa
31 : 29
Vranje 1957
Vranje
Mladost 1949
Zaječar
33 : 26
Knjaževac
Knjaževac
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
28 : 23
Jastrebac
Blace
ORK Vlasotince
Vlasotince
32 : 26
BSK Heba
Bujanovac
Vladimirovac
Vladimirovac
26 : 29
Lavovi BP
Bačka Palanka
Apatin
Apatin
28 : 27
Inđija
Inđija
Jedinstvo
Novi Bečej
32 : 24
Nova Pazova
Nova Pazova
Bask Soko
Beograd
25 : 22
Loznica
Loznica
Sindjelić
Beograd
27 : 23
Rekreativo
Beograd
Smederevo
Smederevo
28 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
Partizan 2
Beograd
27 : 34
Obilić
Beograd
Novi Beograd
Beograd
33 : 22
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Primus
Beograd
28 : 28
Studentski grad
Beograd
Sivac 69
Sivac
31 : 18
Vrbas Karneks 2
Vrbas
Radnički (K)
Kovin
26 : 31
Radnički 1958
Šid
Kikinda
Kikinda
36 : 23
Kljajićevo
Kljajićevo
Pirot
Pirot
18 : 21
Železničar 2
Niš
Štrpce Tandems
Štrpce
23 : 30
Bane
Raška
Metalac
Kraljevo
27 : 25
Karađorđe
Topola
Bane
Raška
11.04.2015
Knez Lazar 2
Kruševac
Sjenica
Sjenica
35 : 21
Užice
Užice
Gradnulica
Zrenjanin
26 : 22
Partizan (I)
Iđoš
Napredak
Čestereg
11.04.2015
Naftagas
Elemir
Senta
Senta
25 : 35
Crvena Zvezda 2
Mokrin
Jedinstvo
Bočar
33 : 15
Partizan (H)
Horgoš
Lokomotiva
Brčko
28 : 46
Zrinjski
Mostar
Prijedor
Prijedor
32 : 33
Izviđač
Ljubuški
Čelik
Zenica
41 : 34
Bosna (V)
Visoko
Gradačac
Gradačac
32 : 27
Krivaja
Zavidovići
Bosna (S)
Sarajevo
24 : 24
Gračanica
Gračanica
Vogošća
Vogošća
35 : 32
Sloboda
Tuzla
Konjuh
Živinice
23 : 24
Derventa
Derventa
Izviđač
Ljubuški
37 : 28
Lokomotiva
Brčko
Zrinjski
Mostar
29 : 26
Ilidža
Ilidža
Vrbas
Banjaluka
11.04.2015
17:00
Mira
Prijedor
Goražde
Goražde
24 : 23
Borac
Banjaluka
Grude
Grude
33 : 23
Katarina
Mostar
Bihać
Bihać
24 : 23
Krivaja
Zavidovići
ORK Loznica
Loznica
24 : 27
Mladi Radnik
Radinac
Radnički
Obrenovac
19 : 29
Požarevac
Požarevac
ORK Beograd
Beograd
29 : 40
Sloga
Petrovac na Mlavi
Junior 2
Beograd
20 : 24
Mačva
šabac
Loznica grad
Loznica
25 : 36
Kučevo
Kučevo
Ravangrad
Sombor
17 : 29
Pančevo
Pančevo
Spartak
Debeljača
29 : 29
Radnički
Bajmok
Srem
Sremska Mitrovica
24 : 14
Sloven
Ruma
Halas Jožef
Ada
23 : 27
Petrovaradin
Petrovaradin
Vrbas
Vrbas
31 : 24
Temerin
Temerin
Sloga
Požega
19 : 25
Košutnjak
Čačak
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
32 : 23
Metalac AD
Gornji Milanovac
Metalac
Kraljevo
42 : 31
Napredak 12
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
29 : 25
Prijepolje
Prijepolje
Pirot
Pirot
36 : 23
Đerdap
Kladovo
Knjaževac
Knjaževac
19 : 15
Jagodina 2
Jagodina
Mladost
Zaječar
22 : 27
Topličanin
Prokuplje
Rtanj
Boljevac
27 : 27
Crveni krst
Niš
Naftagas
Elemir
28 : 18
Jadran
Feketić
Jedinstvo
Kačarevo
31 : 27
Dolovo
Dolovo
Laki
Crvenka
42 : 11
Miletić
Mošorin
Žitorađa
Žitorađa
30 : 24
Vlasotince
Vlasotince
Paraćin
Paraćin
12 : 16
Remesiana
Bela Palanka
Dubočica
Leskovac
20 : 38
Naisa 2
Niš

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Mungosi
Zemun
Kalča
Niš
8 : 2
Fontana
Čačak
Vranje
Vranje
8 : 5
Vinter sport
Niš
Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 9
Ekonomac
Kragujevac
Brotnjo
Čitluk
5 : 2
Nevesinje
Nevesinje
Bosna Kompred
Tuzla
2 : 4
Centar
Sarajevo
Tango
Istočno Sarajevo
5 : 3
Mostar Stari Grad
Mostar
Viking
Ruma
1 : 6
Leteći Holandjanin
Vrbas
Banjica
Bela Palanka
3 : 0
BSK
Bujanovac

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
30 : 46
Crvena zvezda
Beograd