01.04
15:00
Žarkovo
IM Rakovica
1
0
|
01.04.2015 15:00 | Žarkovo | 1 : 0 | IM Rakovica |
01.04
15:30
Metalac
Tutin
3
0
|
01.04.2015 15:30 | Metalac | 3 : 0 | Tutin |
01.04
15:00
Sremčica
Lepušnica
5
0
|
01.04.2015 15:00 | Sremčica | 5 : 0 | Lepušnica | |||||
01.04
15:00
Crvena zvezda
Balkan Mirijevo
3
1
|
01.04.2015 15:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
01.04
15:00
PKB
Železničar
1
0
|
01.04.2015 15:00 | PKB | 1 : 0 | Železničar | |||||
01.04
15:00
Jedinstvo
Zvezdara
2
2
|
01.04.2015 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Zvezdara | |||||
01.04
15:00
Baćevac
Radnički (NB)
1
3
|
01.04.2015 15:00 | Baćevac | 1 : 3 | Radnički (NB) | |||||
01.04
15:00
Vrčin
Lokomotiva
1
3
|
01.04.2015 15:00 | Vrčin | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
01.04
15:00
Stepojevac Vaga
Grafičar
1
0
|
01.04.2015 15:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 0 | Grafičar |
01.04
16:00
OFK Tekstilac
Napredak (Z)
3
0
|
01.04.2015 16:00 | OFK Tekstilac | 3 : 0 | Napredak (Z) |
01.04
16:00
Svetlost
Kosovac
1
1
|
01.04.2015 16:00 | Svetlost | 1 : 1 | Kosovac | |||||
01.04
16:00
Kaćuša
Jastrebac
1
3
|
01.04.2015 16:00 | Kaćuša | 1 : 3 | Jastrebac | |||||
01.04
16:00
Dunđerski
Jug Bogdan
10
0
|
01.04.2015 16:00 | Dunđerski | 10 : 0 | Jug Bogdan | |||||
01.04
16:00
Nikodije Stojanović Tatko
Partizanski put
1
2
|
01.04.2015 16:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 1 : 2 | Partizanski put | |||||
01.04
16:00
Topličanin
Trbunje
3
0
|
01.04.2015 16:00 | Topličanin | 3 : 0 | Trbunje |
01.04
16:00
Omladinac
Radnički
1
1
|
01.04.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Radnički | |||||
01.04
16:00
Malinik
Svrljiška topla
4
0
|
01.04.2015 16:00 | Malinik | 4 : 0 | Svrljiška topla | |||||
01.04
16:00
Trebič
Rudar
3
3
|
01.04.2015 16:00 | Trebič | 3 : 3 | Rudar | |||||
01.04
16:00
Borac
Sloga
0
2
|
01.04.2015 16:00 | Borac | 0 : 2 | Sloga | |||||
01.04
16:00
Mladost
Vratarnica
1
3
|
01.04.2015 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Vratarnica | |||||
01.04
16:00
OFK 019 Zaječar
Rgotina
0
0
|
01.04.2015 16:00 | OFK 019 Zaječar | 0 : 0 | Rgotina | |||||
01.04
16:00
Polet
Midžor
2
1
|
01.04.2015 16:00 | Polet | 2 : 1 | Midžor | |||||
01.04
16:00
Osnić
ŠSK
7
1
|
01.04.2015 16:00 | Osnić | 7 : 1 | ŠSK |
01.04
16:00
Moravac
OFK Batinac
0
1
|
01.04.2015 16:00 | Moravac | 0 : 1 | OFK Batinac |
01.04
15:00
Tempo
Polet (V)
1
5
|
01.04.2015 15:00 | Tempo | 1 : 5 | Polet (V) |
01.04
16:00
Polet
Mladost 2013
4
1
|
01.04.2015 16:00 | Polet | 4 : 1 | Mladost 2013 | |||||
01.04
16:00
Krnule 09
Torpedo
2
4
|
01.04.2015 16:00 | Krnule 09 | 2 : 4 | Torpedo | |||||
01.04
16:00
Žika 2013
Mladost (B)
2
1
|
01.04.2015 16:00 | Žika 2013 | 2 : 1 | Mladost (B) |
01.04
16:30
Šumadija
Polet
6
1
|
01.04.2015 16:30 | Šumadija | 6 : 1 | Polet | |||||
01.04
16:30
TEK Sloga
OFK Burovo
7
0
|
01.04.2015 16:30 | TEK Sloga | 7 : 0 | OFK Burovo | |||||
01.04
16:30
Mladi radnik
Budućnost
0
2
|
01.04.2015 16:30 | Mladi radnik | 0 : 2 | Budućnost | |||||
01.04
16:30
Vreoci
OFK Radnički
0
1
|
01.04.2015 16:30 | Vreoci | 0 : 1 | OFK Radnički | |||||
01.04
16:30
Sloboda
BSK
1
1
|
01.04.2015 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | BSK |
01.04
14:30
Drina HE
Kozara
2
0
|
01.04.2015 14:30 | Drina HE | 2 : 0 | Kozara |
01.04
14:00
Progres
FSA
6
0
|
01.04.2015 14:00 | Progres | 6 : 0 | FSA |
01.04
15:30
Ibar
Iskra
2
2
|
01.04.2015 15:30 | Ibar | 2 : 2 | Iskra |
01.04
15:30
Javor Matis
Sloga (PM)
1
0
|
01.04.2015 15:30 | Javor Matis | 1 : 0 | Sloga (PM) | |||||
01.04
15:30
Mačva
Proleter
0
0
|
01.04.2015 15:30 | Mačva | 0 : 0 | Proleter |
01.04
15:00
OFK Petrovac
Cetinje
6
0
|
01.04.2015 15:00 | OFK Petrovac | 6 : 0 | Cetinje | |||||
01.04
15:00
Mornar
Jedinstvo
2
1
|
01.04.2015 15:00 | Mornar | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.04
15:00
Rudar
Bratstvo
2
1
|
01.04.2015 15:00 | Rudar | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
01.04
15:00
Zeta
Budućnost
0
1
|
01.04.2015 15:00 | Zeta | 0 : 1 | Budućnost | |||||
01.04
15:00
Grbalj
Berane
1
5
|
01.04.2015 15:00 | Grbalj | 1 : 5 | Berane | |||||
01.04
15:00
Kom
Bokelj
2
2
|
01.04.2015 15:00 | Kom | 2 : 2 | Bokelj | |||||
01.04
15:00
Lovćen
Mladost
2
1
|
01.04.2015 15:00 | Lovćen | 2 : 1 | Mladost | |||||
01.04
15:00
Dečić
Sutjeska
0
4
|
01.04.2015 15:00 | Dečić | 0 : 4 | Sutjeska |
01.04
13:00
OFK Beograd
Spartak
5
0
|
01.04.2015 13:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Spartak |
01.04
15:30
Dolovo
Sloga (BNS)
0
5
|
01.04.2015 15:30 | Dolovo | 0 : 5 | Sloga (BNS) |
01.04
15:30
Donji Petrovci
Partizan
1
10
|
01.04.2015 15:30 | Donji Petrovci | 1 : 10 | Partizan |
01.04
13:00
Sloga
Mačva
0
2
|
01.04.2015 13:00 | Sloga | 0 : 2 | Mačva | |||||
01.04
15:00
OFK Beograd
Spartak
3
0
|
01.04.2015 15:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Spartak |
01.04
10:00
BSK
Brodarac 1947
2
1
|
01.04.2015 10:00 | BSK | 2 : 1 | Brodarac 1947 |
01.04
11:00
Apolon 4
Bubamara
1
0
|
01.04.2015 11:00 | Apolon 4 | 1 : 0 | Bubamara | |||||
01.04
11:00
Šumadija 1903
AS
3
1
|
01.04.2015 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | AS |
01.04
13:30
Slodes
Milan Trivić
93
82
|
01.04.2015 13:30 | Slodes | 93 : 82 | Milan Trivić |
01.04
19:00
Sutjeska
Zeta 2011
96
69
|
01.04.2015 19:00 | Sutjeska | 96 : 69 | Zeta 2011 | |||||
01.04
19:05
Teodo
Budućnost
74
92
|
01.04.2015 19:05 | Teodo | 74 : 92 | Budućnost | |||||
01.04
19:00
Mornar
Ibar
75
65
|
01.04.2015 19:00 | Mornar | 75 : 65 | Ibar |
01.04
Mitrovica
Eaton Srem Tempo 4
2
3
|
01.04.2015 | Mitrovica | 2 : 3 | Eaton Srem Tempo 4 |
01.04
18:00
Radnički
Beograd
0
3
|
01.04.2015 18:00 | Radnički | 0 : 3 | Beograd | |||||
01.04
16:00
Jagodina
Valjevo
0
3
|
01.04.2015 16:00 | Jagodina | 0 : 3 | Valjevo |
01.04
18:00
Zrinjski
Derventa
30
30
|
01.04.2015 18:00 | Zrinjski | 30 : 30 | Derventa | |||||
01.04
18:00
Sloboda
Konjuh
31
28
|
01.04.2015 18:00 | Sloboda | 31 : 28 | Konjuh | |||||
01.04
18:00
Gračanica
Vogošća
33
34
|
01.04.2015 18:00 | Gračanica | 33 : 34 | Vogošća | |||||
01.04
18:00
Krivaja
Bosna (S)
35
29
|
01.04.2015 18:00 | Krivaja | 35 : 29 | Bosna (S) | |||||
01.04
18:00
Bosna (V)
Gradačac
28
23
|
01.04.2015 18:00 | Bosna (V) | 28 : 23 | Gradačac | |||||
01.04
18:00
Izviđač
Čelik
33
31
|
01.04.2015 18:00 | Izviđač | 33 : 31 | Čelik | |||||
01.04
18:00
Lokomotiva
Prijedor
29
30
|
01.04.2015 18:00 | Lokomotiva | 29 : 30 | Prijedor |
01.04
Sloga
Junior 2
31
26
|
01.04.2015 | Sloga | 31 : 26 | Junior 2 |
01.04
17:30
Izviđač
Zrinjski
25
28
|
01.04.2015 17:30 | Izviđač | 25 : 28 | Zrinjski |
01.04
19:00
Knjaz Miloš
Minaqua
31
31
|
01.04.2015 19:00 | Knjaz Miloš | 31 : 31 | Minaqua | |||||
01.04
17:30
Crvena Zvezda
Naisa
22
37
|
01.04.2015 17:30 | Crvena Zvezda | 22 : 37 | Naisa |