XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 749 utakmica za dan
Subota, 25 Oktobar 2014

Fudbal

Radnički (N)
Niš
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
0 : 4
Čukarički
Beograd
Mladost
Lučani
2 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Voždovac
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 2
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Radnik
Surdulica
Inđija
Inđija
0 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Mačva
Šabac
Kolubara
Lazarevac
3 : 3
Sindjelić
Beograd
Sloboda
Užice
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Moravac Orion
Mrštane
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
BSK Borča
Borča
1 : 0
Bežanija
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Loznica
Loznica
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Bane
Raška
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 3
Železničar
Lajkovac
Karađorđe
Topola
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Rudar
Kostolac
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 2
Pobeda
Beloševac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Ozren
Sokobanja
Tabane 1970
Jagodina
5 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Sinđelić
Niš
1 : 0
Timok
Zaječar
Sloga
Despotovac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (P)
Pirot
4 : 0
Timočanin
Knjaževac
Vršac
Vršac
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Senta
Senta
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
Radnički (Š)
Šid
2 : 2
Dolina
Padina
Cement
Beočin
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Temerin
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
BASK
Beograd
1 : 0
IM Rakovica
Rakovica
IMT
Beograd
4 : 3
Hajduk
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 0
GSP Polet
Beograd
Rudar (Baljevac)
Baljevac
1 : 3
Vodojaža
Grošnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Metalac
Kraljevo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 2
Partizan
Cerovac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Sloga (B)
Batočina
4 : 3
Lepenica
Badnjevac
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
FAP
Priboj
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Kosanica
Kuršumlija
FUD
Brus
9 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Brestovac 1946
Brestovac
6 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK Bogovina
Bogovina
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Rudar (P)
Podvis
4 : 3
Rudar (B)
Bor
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
SFK Moravac
Predejane
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 3
Budućnost
Gložan
Sloga
Erdevik
2 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Kupinovo
Kupinovo
0 : 3
Kabel
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
0 : 0
Mladost
Bački Jarak
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Polet
Sivac
4 : 0
Borac
Bački Gračac
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Srbobran
Srbobran
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Sloga
Plandište
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 1
Vršac United
Vršac
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Grafičar
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Ćava
Grošnica
0 : 3
Arsenal
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 3
Budućnost
Resnik
Sloboda
Grbice
0 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Borac
Drenovac
4 : 3
Sušica
Kragujevac
Jasen
Brodarevo
0 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Kačer
Belanovica
0 : 1
Kolubara
Jabučje
Spartak 1924
Ljig
7 : 0
Banjani
Banjani
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Drina
Ljubovija
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jadar
Stupnica
3 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Karađorđe
Rača
1 : 0
Banja
Banja
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Proleter
Ravno Selo
Obilić
Zmajevo
1 : 2
Borac
Šajkaš
Bečej 1918
Bečej
8 : 0
Tvrdjava
Bač
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 2
Sofeks
Futog
Mladost
Novi Sad
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Veternik
Veternik
1 : 1
Proleter
Banoštor
Sloven
Ruma
5 : 0
Radnički
Irig
Rudar
Vrdnik
2 : 0
1. Maj
Ruma
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Čoka
Čoka
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Olimpija
Gunaroš
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Sloga
Čonoplja
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
FK Stanišić
Stanišić
3 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Polet (K)
Karavukovo
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Graničar (G)
Gakovo
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Radnički Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Begej
Žitište
5 : 1
Krajina
Krajišnik
Milutinac
Zemun
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Komgrap
Beograd
1 : 3
BSK 1925
Batajnica
OFK Zabrežje
Zabrežje
9 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 1
Napredak (M)
Medoševac
Orljane
Orljane
3 : 1
Rasovača
Rasovača
Koprijan 1975
Gradište
10 : 0
Knežica
Knežica
Rutevac
Rutevac
2 : 4
Naisus
Rožina
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Budućnost
Orašje
5 : 0
Šumadija
Razgojna
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Spartak
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Borac
Barje Čiflik
Zlot
Zlot
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
OFK Niš
Niš
2 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Malinik
Podgorac
1 : 3
ŠSK
Štipina
Rudar
Grljan
7 : 0
Rgotina
Rgotina
OFK Alakince
Alakince
3 : 0
Ternoci
Trnovac
Trešnjevka
Lopardince
3 : 1
Biljači
Biljača
Zenit
Oparić
2 : 3
Kolare
Kolare
Resavac
Subotica
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 0
Rudar (S)
Stenjevac
Resavac
Veliki Popović
2 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Grdica
Grdica
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo
Šišava
5 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Bratstvo
Bratmilovce
6 : 2
Mladost (B)
Batulovce
Majur
Majur
0 : 9
Budućnost
Zminjak
Radnički Šabački
Šabac
1 : 1
Milicionar
Bogatić
Ratajac
Donje Rataje
3 : 5
Polet 57
Milutovac
Kostrež
Ćićevac
0 : 0
Župski biseri
Lacisled
Omladinac
Stepanovićevo
7 : 1
Centar
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 2
Železničar
Novi Sad
Sloga
Korman
5 : 0
OFK Draževac
Draževac
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 0
Gredetin
Gredetin
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 1
Jastrebac
Tešica
Napredak 2012
Krušje
5 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Maskar
Maskar
5 : 0
Jasenica
Božurnja
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
Omladinac (S)
Starčevo (Petrovac)
Soko
Nova Gajdobra
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Polet (V)
Voluja
3 : 1
Vihor
Maljurevac
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
5 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Vojvode
Mionica
2 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Roham
Nova Crnja
8 : 2
Bega
Novi Itebej
Bresje Superior
Velika Plana
7 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
AZ Borac 2014
Azbresnica
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Mladost
Vračević
Mladi rudar
Rudnik
0 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Hajduk
Kamendol
5 : 1
Partizan
Kaluđerica
Avalski venac
Ripanj
0 : 3
Avala 1939
Beli Potok
Rongo Siti
Pirot
1 : 4
Temac
Temska
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 9
Lokomotiva
Belo Polje
Sloboda
Rasnica
2 : 2
Zvezda
Blato
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Kladušnica
Kladušnica
0 : 1
Pontes
Kostol
Crvena Jabuka
Ub
2 : 0
Stepanje
Stepanje
Nacional
Lukovo
3 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Deli Jovan
Salaš
4 : 0
Kosovo
Zvezdan
Cerovac 2013
Cerovac
6 : 0
Bašin
Bašin
Proleter
Mala Plana
3 : 2
Udarnik
Baničina
Sloga
Kaona
1 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Kolarac
Kolari
0 : 5
Crvena zvezda
Suvodol
Badljevica
Badljevica
2 : 5
Omladinac (S)
Seone
Mićunovo
Mićunovo
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Napredak 1976
Jošanica
0 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Rtanj
Vrmdža
0 : 0
Slemen
Milušinac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga (R)
Ridjake
0 : 5
Krnule 09
Krnule
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Rankovac
Nakučani
9 : 0
Grušić
Šabac
Rudar
Zeoke
3 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Zlatica Taun
Donja Mutnica
0 : 2
Omladinski
Paraćin
Radnik
Davidovac
1 : 2
Heroj
Busilovac
Badince
Badince
0 : 1
Grdanica 024
Grdanica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 2
OFK Bobište
Bobište
Ofk Bratstvo
Zlokućane
3 : 1
Nomanica
Nomanica
Jedinstvo
Donja Lokošnica
4 : 1
Napredak
Bogojevce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 2
BSK
Belanovce
Milanovo
Milanovo
5 : 1
Turekovac
Turekovac
Brđanac
Valjevo
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Dobrnje
Dobrnje
1 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Soko
Krvije
3 : 2
Radnik
Pankovo
Vrbica
Aranđelovac
3 : 2
Tulež
Tulež
Mladost (G)
Gradilište
0 : 2
Luk
Voćnjak
Vidojevica
Lešnica
4 : 1
Rudar
Brasina
Beljanica
Strmosten
5 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Planinac
Panjevac
0 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Mladost
Mala Drenova
4 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Stevka Božurevka
Božurevac
Rujišnik
Rujišnik
1 : 0
Stragari
Stragari (Trstenik)
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
5 : 3
Napredak (BP)
Banovo Polje
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 2
Sloga
Margita
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Janošik
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
3 : 4
Gaj
Veliki Gaj
Ropočevo
Ropočevo
4 : 1
Sibnica
Sibnica
Vojvoda
Dučina
0 : 2
Mladost
Mala Ivanča
Vis
Parcani
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Meteor
Lapovo
7 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Mladost 1976
Biljeg
3 : 0
Dobrič 1974
Brest
Culjković
Culjković
3 : 3
Napredak (Š)
Ševarice
Omladinac 2013
Slepčević
3 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 2
Metaloplastika
Šabac
Napredak
Simićevo
1 : 2
Udarnik
Sibnica
Padež
Padež
3 : 1
Meševo
Meševo
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Globoder
Globoder
Bukovica
Bukovica
5 : 1
Zmajevac
Belasica
Drugari
Stanci
0 : 3
Trmčari
Trmčari
Lipovac
Lipovac
3 : 1
Modrica
Modrica
Mladost
Tečić
1 : 7
Šumadinac
Dragovo
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Mladost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Mogren
Budva
0 : 2
Budućnost
Podgorica
Zeta
Golubovci
3 : 1
Bokelj
Kotor
Berane
Berane
2 : 3
Mornar
Bar
Grbalj
Radanovići
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Drina
Zvornik
1 : 1
Zvijezda Gradačac
Gradačac
Velež
Mostar
4 : 0
Vitez
Vitez
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Radnik
Bijeljina
Travnik
Travnik
1 : 3
Zrinjski
Mostar
Čelik
Zenica
3 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Proleter
Teslić
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
Mladost
Gacko
1 : 3
Kozara
Gradiška
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Sutjeska
Foča
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Leotar
Trebinje
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Podrinje
Janja
1 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Drina HE
Višegrad
1 : 1
Vlasenica
Zvornik
Famos
Vojkovići
1 : 1
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
Sloga
Doboj
1 : 1
BSK
Banja Luka
Laktaši
Laktaši
3 : 4
Jedinstvo
Žeravica
Sloga (S)
Srbac
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
Mladost (S)
Seferovci
5 : 2
Progres
Kneževo
Karanovac
Karanovac
2 : 0
Lauš
Banja Luka
Hajduk
Batkuša
5 : 1
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
Pridjel
Pridjel
2 : 1
Naša krila
Kostajnica
Jedinstvo (B)
Brčko
2 : 0
Majevica
Lopare
Mladost
Zalužani
2 : 1
Borac 1926
Banja Luka
Omladinac
Banja Luka
3 : 2
Polet Krajišnik
Dragočaj
Ratar
Stara Topola
3 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
Milići
Milići
7 : 1
Polet
Kravica
Omladinac
Brestovčina
1 : 2
Kalemi
Trebovljani
Vilusi
Vilusi
1 : 4
Obradovac
Obradovac
Stevan Dukić
Rogolji
2 : 0
Bratstvo (K)
Kozinci
Borac
Mašići
0 : 1
Romanovci
Romanovci
Laminci
Laminci
2 : 0
Bratstvo (O)
Orahova
Polet
Elezagići
3 : 2
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
Radnik
Kozarska Dubica
3 : 0
Kiseljak
Koprivna
Petka
Petka
0 : 2
Borac
Arapovac
Tornado
Drazevac
1 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Baljevac
Baljevac
5 : 1
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
Proleter
Jasenak
1 : 1
Sloga
Ratari
Rekreativo
Zabrežje
2 : 5
Partizan
Draževac
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Mačva
Šabac
Fruškogorac
Novi Sad
2 : 2
Železničar Pančevo
Pančevo
Čelik
Zenica
0 : 1
Radnik Etno Selo
Bijeljina
Una Fortuna
Lužnice
3 : 2
Jerina
Smederevo
Metalmania
Kanjiža
2 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Polet
Sivac
2 : 1
Rubin
Mol
Bačka Žabalj
Žabalj
3 : 5
Sremice
Sremska Mitrovica
Napredak
Kruševac
2 : 1
Čukarički
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
BSK Borča
Borča
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vršac United
Vršac
3 : 0
Indeks
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
ŽAK
Sombor
0 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Kabel
Novi sad
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
4 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Timočanin (K)
Knjaževac
25.10.2014
Borac
Bivolje
Radnički (N) 2
Niš
2 : 0
Dinamo
Vranje
Palilulac
Niš
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Javor
Ivanjica
1 : 3
Sloga
Kraljevo
Jedinstvo putevi
Uzice
1 : 0
Goc
Vrnjacka Banja
Sloga
Bajina Basta
3 : 0
Buducnost
Konarevo
Policajac
Beograd
4 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Bežanija
Beograd
BASK
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Brodarac 2
Beograd
0 : 2
Voždovac
Beograd
Železničar
Požarevac
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Dolovo
Dolovo
3 : 8
Partizan (G)
Gaj
Borac (St)
Starčevo
6 : 0
Strela
Ivanovo
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Proleter
Ravno Selo
Obilić
Zmajevo
2 : 2
Borac
Šajkaš
Bečej
Bečej
6 : 0
Tvrđava
Bač
Unirea
Uzdin
0 : 10
Vojvodina
Crepaja
Spartak
Debeljača
18 : 0
Radnički (B)
Baranda
Borac (Sakule)
Sakule
4 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Kolarac
Kolari
1 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Badljevica
Badljevica
2 : 15
Omladinac
Seone
Železničar
Lajkovac
4 : 1
Jedinstvo
Ub
Mladost
Velika Obarska
0 : 5
Vitez
Vitez
Kom
Podgorica
3 : 1
Cetinje
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Mladost
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
2 : 0
Bokelj
Kotor
Napredak
Kruševac
2 : 0
Čukarički
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Indeks
Novi sad
1 : 2
OFK Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Mladost Bambi
Lukićevo
Vrbas
Vrbas
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
0 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
2 : 4
Rudar
Kostolac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Kiker
Kraljevo
1 : 1
AS
Novi Pazar
Bane
Raška
1 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac
Deliblato
2 : 13
Železničar
Pančevo
Sloga
Plandište
3 : 5
Dolina
Padina
PKB
Padinska Skela
1 : 0
Trudbenik
Beograd
Banja
Beograd
0 : 8
Zvezdara
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 2
PKB Kovilovo
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
GSP Polet
Beograd
1 : 2
Studentski Grad
Novi Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
Palilulac
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 2
Radnički P
Pirot
Bor
Bor
3 : 0
Kruševac
Kruševac
Dubočica 1923
Leskovac
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Jagodina 2
Jagodina
4 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
1 : 1
Real Niš
Niš
Radnički (N) 2
Niš
1 : 0
Dinamo
Vranje
Napredak
Kruševac
2 : 1
Topličanin
Prokuplje
Palilulac
Niš
2 : 2
Nacional
Niš
Železnik Lasta
Železnik
1 : 6
IMT
Beograd
Baćevac
Baćevac
0 : 3
IM Rakovica
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Zmaj 1953
Beograd
1 : 4
Bežanija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Heroj 1925
Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 6
Milenium
Beograd
Borac Ostružnica
Ostružnica
0 : 6
BSK 1925
Beograd
Mladost
Velika Obarska
0 : 2
Vitez
Vitez
Bačka (BP)
Bačka Palanka
5 : 2
TSC
Bačka Topola
Indeks
Novi sad
1 : 2
OFK Hajduk
Kula
FK Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Mladost Bambi
Lukićevo
Vrbas
Vrbas
2 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Kruševac
Kruševac
3 : 4
Kopernikus Železničar
Niš
Jagodina
Jagodina
8 : 1
Timok
Zaječar
Petlić
Smederevo
7 : 2
Badnjevac
Badnjevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
6 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
1 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Karađorđe
Topola
2 : 3
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
AF Duljaj
Topola
0 : 2
Presing
Požarevac
Obilić
Živica
8 : 0
Rudar
Kostolac
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 3
Semendria 1924
Smederevo
Tornjoš
Tornjoš
0 : 8
Bačka
Mol
Sloga
Plandište
7 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Partizan (U)
Uljma
5 : 2
Radnički 1927
Vršac
Dinamo
Pančevo
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Vojvodina
Crepaja
3 : 2
Proleter (M)
Mramorak
Polet
Idvor
0 : 10
Stenli
Glogonj
BAK
Bela Crkva
0 : 4
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Železničar
Pančevo
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 2
Vršac United
Vršac
Borac
Starčevo
1 : 1
Banat
Vršac
Petar Urošev
Pančevo
10 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Napredak
Markovac
4 : 0
Šumadija
Azanja
Plana
Velika Plana
4 : 1
Pobeda
Golobok
Sloga
Kraljevo
0 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
5 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
2 : 1
Radnički
Kragujevac
Šampion
Valjevo
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva
Šabac
25.10.2014
14:00
Železničar
Lajkovac
Akademac
Šabac
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Radnički
Valjevo
0 : 8
Loznica
Loznica
Mačva 2005
Bogatić
1 : 4
Šabac
Šabac
Savacijum
Šabac
5 : 0
Senjak
Valjevo
Mladost Radost
Čačak
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Borac 2
Čačak
3 : 0
Omladinac
Zablace
OFK Nacional AG
Novi Pazar
4 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Donjošorac
Šabac
25.10.2014
10:00
Borac
Šabac
Mladost
Prnjavor
7 : 1
Lipolist
Lipolist
OFK Atletiko
Šabac
3 : 4
OFK Šabac
Šabac
POFK Savacium
Šabac
22 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Radnički
Koceljeva
25.10.2014
10:00
BMR Petlovača
Petlovača
Bambi
Požarevac
5 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Avala
Beograd
Sinđelić
Beograd
11 : 2
Palilulac
Beograd
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 0
FSFV
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 0
Beograd 1929
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
0 : 5
Radnički
Obrenovac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Jerina
Smederevo
Čoka
Čoka
5 : 2
Tavankut
Tavankut
Zeleznicar
Lajkovac
1 : 3
OFK Osecina
Osecina
Ribnica
Mionica
0 : 3
Radnicki
Valjevo
Sampion
Valjevo
0 : 2
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
Polet
Popucke
0 : 6
Omladinac
Ljig
Jedinstvo 2
Ub
0 : 8
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
Gaučosi
Čačak
0 : 1
Bubamara
Kraljevo
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Javor
Ivanjica
Sloboda
Čačak
6 : 0
Srpski Orlovi
Gornji Milanovac
Kinder
Čačak
1 : 4
Borac 1
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 1
Borac 2
Čačak
Mladost
Lučani
5 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
ND 2011
Novi Pazar
2 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
BASK
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
7 : 0
Sindjelić
Beograd
Rad
Banjica
1 : 1
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Radnički Obrenovac
Obrenovac
Bežanija
Beograd
0 : 8
Partizan
Beograd
Institut
Beograd
2 : 1
Studentski Grad
Novi Beograd
Sindjelić 2012
Beograd
1 : 1
Srem Jakovo
Jakovo
Radnicki (NB)
Novi Beograd
0 : 4
BSK 1925
Beograd
Tempo
Beograd
3 : 3
Zmaj 1953
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
Dominus
Beograd
Fer Plej 06
Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
IMT
Beograd
4 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Ada
Beograd
5 : 1
Milutinac
Zemun
Torlak
Beograd
2 : 2
Banja
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 6
Poštar
Zvezdara
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
Internacional
Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Beograd
Atakante
Beograd
2 : 4
Zmajevi
Voždovac
Lepušnica
Lepušnica
9 : 0
Rušanj
Rušanj
OLE
Borča
2 : 1
Hajduk
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 7
Policajac
Beograd
FSFV
Beograd
2 : 1
Borac
Ostružnica
Sremčica
Sremčica
7 : 2
Milenium
Beograd
Napredak
Medoševac
1 : 0
Železničar
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 8
Sećeranac Ada
Beograd
OFK Beograd B
Beograd
3 : 1
011 B
Beograd
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 3
Loznica 04
Loznica
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Dominus
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Rad
Banjica
11 : 0
Vrčin
Vrčin
Voždovac
Voždovac
1 : 1
Fair Play 06
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
4 : 1
Banja
Višnjička banja

Košarka

Mega Leks
Beograd
85 : 66
Union Olimpija
Ljubljana
Budućnost VOLI
Podgorica
101 : 79
Cibona
Zagreb
Szolnoki Olaj
Szolnok
81 : 67
Levski Sofija
Sofija
Krka
Novo Mesto
85 : 52
MZT Skopje
Skopje
Partizan NIS
Beograd
84 : 77
Metalac Farmakom
Valjevo
Smederevo 1953
Smederevo
71 : 66
Jagodina
Jagodina
Sloga
Kraljevo
106 : 79
Spartak
Subotica
Borac
Čačak
64 : 56
Napredak Rubin
Kruševac
Konstantin
Niš
97 : 72
OKK Beograd
Beograd
Zdravlje Leskovac
Leskovac
88 : 75
Vojvodina
Novi Sad
Pirot
Pirot
82 : 81
Meridiana
Novi Sad
Plana
Velika Plana
96 : 87
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Mladost Admiral
Zemun
89 : 64
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Sloboda
Užice
89 : 88
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički VA Bodža
Valjevo
79 : 67
Morava
Zablaće
M015
Šabac
20 : 0
Mionica
Mionica
Klik
Arilje
112 : 50
Čačak 94
Čačak
Ivanjica
Ivanjica
92 : 65
Rađevac
Krupanj
Trepča
Kosovska Mitrovica
86 : 69
Požarevac
Požarevac
Milan Trivić 2
Beograd
49 : 65
Zvezdara 2
Beograd
Surčin Dobanovci
Beograd
69 : 60
Zvezda
Beograd
Kadet
Novi Sad
80 : 59
Budućnost
Novi Sad
Sloboda NS
Novi Sad
72 : 81
Crvenka Dunav
Crvenka
Feniks
Bačka Palanka
86 : 71
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Mladost Veternik
Veternik
91 : 83
Karađorđevo
Banatsko karađorđevo
Bagljaš
Zrenjanin
88 : 66
Kikinda
Kikinda
Radnički
Kovin
96 : 87
Ru koš
Ruma
BSK Junior
Bujanovac
20 : 0
Negotin
Negotin
Vukovi Merošina
Merošina
47 : 99
Radan
Lebane
Radnički 1950
Kragujevac
84 : 56
Sloga (D)
Despotovac
Sloga (P)
Požega
66 : 74
Student BB
Bajina Bašta
Beko
Beograd
95 : 87
BKK Radnički
Beograd
BNS
Banatsko Novo Selo
63 : 57
Železničar
Inđija
Sveti Đorđe
Žitište
107 : 74
Ruma
Ruma
Hajduk
Kula
84 : 65
Stara Pazova
Stara Pazova
Akademik
Srbobran
49 : 50
Dunav
Stari Banovci
Futog MD Tupanjac
Futog
63 : 75
Vrbas
Vrbas
Jug
Vranje
56 : 71
Knjaževac
Knjaževac
Niš Fair playy
Niš
93 : 61
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
OKK Junior
Niš
77 : 80
Jastrebac
Aleksinac
Mladost Vesna
Bela Palanka
51 : 77
Sokobanja
Sokobanja
Radnik
Surdulica
71 : 60
Rtanj
Boljevac
Ibar
Rožaje
90 : 68
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zeta 2011
Podgorica
83 : 71
Danilovgrad
Danilovgrad
Lovćen
Cetinje
68 : 79
Mornar
Bar
Sutjeska
Nikšić
82 : 57
Ulcinj
Ulcinj
Teodo
Tivat
85 : 76
ABS Primorje
Herceg Novi
Crvena zvezda
Beograd
73 : 58
Srbobran
Srbobran
Šumadija
Kragujevac
91 : 38
Spartak
Subotica
Vrbas Medela
Vrbas
63 : 53
Bor
Bor
Šabac
Šabac
82 : 85
Partizan
Beograd
Student Radnički
Niš
70 : 57
Paraćin
Paraćin
Topličanin 2012
Prokuplje
20 : 0
Nikolić Akademija
Vranje
Stara Pazova
Stara Pazova
37 : 121
Topolčanka
Bačka Topola
Kovin
Kovin
71 : 77
Čelarevo
Čelarevo
Velika Kikinda
Kikinda
49 : 86
Basket Star
Senta
Plej 2
Kraljevo
44 : 43
Bane
Raška
Stari Ras
Novi Pazar
29 : 67
Polet
Ratina
Novi Pazar 2012
Novi Pazar
61 : 49
Goč
Vrnjačka Banja
Sjenica
Sjenica
67 : 24
Kings
Kraljevo
Plej 1
Kraljevo
102 : 75
Mašinac
Kraljevo

Odbojka

Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Ribnica
Kraljevo
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Inđija
Inđija
0 : 3
Spartak
Ljig
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
VA 014
Valjevo
0 : 3
Niš
Niš
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Užice
Užice
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Spartak
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Bukovica Putevi
Ivanjica
Modriča Optima
Modriča
0 : 3
Radnik
Bijeljina
Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
Jedinstvo
Brčko
2 : 3
Domaljevac
Domaljevac
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Student
Pale
Tempo
Ražljevo
1 : 3
Drina
Zvornik
Maglić
Foča
3 : 0
Majevica
Lopare
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 1
Napredak 037
Kruševac
Gračanica
Gračanica
0 : 3
Libero Ča
Čačak
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Mladost
Nova Pazova
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 2
Futog
Futog
Bavanište
Bavanište
1 : 3
Proleter
Zrenjanin
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Srem Iton
Sremska Mitrovica
2 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Smederevo Carina
Smederevo
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Roda
Beograd
3 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 3
Rudar
Kostolac
Partizan 2012
Vraneši
3 : 0
Kneginja Milica Trstenik
Trstenik
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Vojvodina 3
Novi Sad
3 : 2
Merkur
Bačka Palanka
Maglić 1953
Maglić
3 : 0
Vest
Šid
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Radan
Lebane
1 : 3
Surdulica
Surdulica
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 3
Mladost (V)
Vranje
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Junior
Bujanovac
Mladost
Turija
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Banat
Vršac
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Tent
Obrenovac
Vizura
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Futog
Futog
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
Radnički
Kragujevac
2 : 3
Valjevo
Valjevo
Beograd
Beograd
3 : 0
Crnokosa Artos
Kosjerić
Modriča
Modriča
3 : 0
HE na Drini
Višegrad
Bihać Preminger
Bihać
3 : 0
BL Volley
Banjaluka
Kula Gradačac
Gradačac
3 : 1
Radnik
Bijeljina
Vogošća
Vogošća
3 : 1
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Stakorina
Čajniče
Derventa
Derventa
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
Glasinac
Sokolac
3 : 1
Jahorina
Pale
Maglić
Foča
1 : 3
Hercegovac
Bileća
Balkana MP
Mrkonjić Grad
3 : 0
Prijedor
Prijedor
Pliva
Šipovo
1 : 3
Smeč
Novi Grad
Bratunac
Bratunac
3 : 1
Drina
Zvornik
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 1
Ukrina
Prnjavor
Tutin
Tutin
3 : 1
Sloboda S
Čačak
Putevi Trendteks
Prijepolje
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Tajm
Užice
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Libero ČA
Čačak
Student
Niš
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 2
Bor
Bor
FOK
Futog
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
1 : 3
Mladost
Inđija
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Vršac
Vršac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
As
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Ub
Ub
0 : 3
Sterija
Beograd
Imlek
Beograd
3 : 0
Poštar 064
Beograd
Mladost
Kruševac
3 : 0
Gimnazijalac 2
Kraljevo
Župa
Aleksandrovac
0 : 3
Kraljevo
Kraljevo
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Trstenik
Trstenik
Leposavić
Leposavić
3 : 0
Raška
Raška
Sjenica
Sjenica
3 : 1
Bambi volej
Prjepolje
Priboj
Priboj
3 : 0
Lučani
Lučani
Tara 2
Bajina Bašta
0 : 3
Forma
Užice
Rađevac
Krupanj
3 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Proleter
Loznica
3 : 0
Park 015
Šabac
Zaslon
Šabac
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Osečina
Osečina
0 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Ribnica
Mionica
0 : 3
Srbijanka 014
Valjevo
Grbić
Temerin
3 : 2
NS Tim
Novi Sad
BiT
Novi Sad
0 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Bač
Hajduk
Kula
1 : 3
Volejstars
Sombor
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Apatin
Apatin
Bečej
Bečej
3 : 2
Gox-IN
Bački Gračac
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 2
Krajišnik
Krajišnik
Proleter
Zrenjanin
3 : 1
Žitište
Žitište
Volejstars
Zrenjanin
2 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Banat
Vršac
3 : 0
Radnički
Kovin
Star
Novi Sad
0 : 3
Mladost
Nova Pazova
Maks
Šid
3 : 1
Eaton Srem Tempo 3
Sremska Mitrovica
BSK
Bujanovac
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Radan
Lebane
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Mladost 2
Vranje
Leskovac 98 2
Leskovac
1 : 3
BSK
Bujanovac
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Poreč
Donji Milanovac
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
ŽOK 030
Bor
Timok
Zaječar
3 : 1
Bor II
Bor
Volleyland
Beograd
3 : 1
Roda 2
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 1
Fenix Čukarički
Beograd
Volejbol 2000
Kać
0 : 3
Turija
Turija
Libero
Bačko Gradište
2 : 3
SK Volej
Novi Sad
Dunav Volej
Novi Sad
3 : 1
Fortuna
Temerin
Jedinstvo 4
Stara Pazova
3 : 0
Mladost
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Sremac
Vojka
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sirmium
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
1 : 3
Eaton Srem Tempo 4
Sremska Mitrovica
Srem 022
Sremska Mitrovica
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Mladost
Martinci
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Merkur 2
Bačka Palanka
Voriors
Bačka Palanka
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Goks In 2
Bački Gračac
0 : 3
Vrbas 2
Vrbas
Partizan
Bač
0 : 3
Elan Volej
Srbobran
Volfland
Karavukovo
0 : 3
Jedinstvo
Novi Bečej
Senta
Senta
1 : 3
Zlatica
Padej
Subotica
Subotica
3 : 2
NIS Spartak 3
Subotica
Kikinda 2
Kikinda
3 : 0
Topola
Bačka Topola
Vollejstar
Subotica
1 : 3
Čoka
Čoka
Panonija
Panonija
0 : 3
Boom Volley
Prigrevica

Rukomet

Planinka Prolom voda
Kuršumlija
22 : 21
Požarevac
Požarevac
Jugović
Kać
30 : 25
Spartak Vojput
Subotica
Partizan
Beograd
46 : 17
Kolubara
Lazarevac
PKB
Padinska Skela
25 : 30
Crvenka Jaffa
Crvenka
Zlatar
Nova Varoš
29 : 32
Morava
Velika Plana
Napredak
Kruševac
31 : 22
Mokra Gora
Zubin Potok
Dinamo
Pancevo
29 : 35
Vrbas
Vrbas
Sloga
Požega
36 : 14
Crvena Zvezda
Mokrin
Vranje 1957
Vranje
34 : 30
Žitorađa
Žitorađa
Topličanin
Prokuplje
30 : 23
Hajduk Veljko
Negotin
Knjaževac
Knjaževac
37 : 35
Mladost 1949
Zaječar
Jastrebac
Blace
32 : 26
ORK Bela Palanka
Bela Palanka
BSK Heba
Bujanovac
26 : 20
ORK Vlasotince
Vlasotince
Hercegovina
Sečanj
36 : 38
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jedinstvo
Novi Bečej
30 : 28
Vladimirovac
Vladimirovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 35
Bask Soko
Beograd
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
29 : 30
Smederevo
Smederevo
Studentski grad
Beograd
28 : 33
Partizan 2
Beograd
Šamot 65
Arenđelovac
29 : 25
Radnički 2
Kragujevac
Beli andjeo
Prijepolje
28 : 30
Arilje
Arilje
Prva Petoletka
Trstenik
22 : 28
Lokomotiva
Lapovo
Titel
25.10.2014
16:30
Jabuka
Jabuka
Kljajićevo
Kljajićevo
36 : 29
Radnički (K)
Kovin
Kikinda
Kikinda
24 : 19
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Ub
Ub
25.10.2014
Kosmaj
Ralja
Radnički
Obrenovac
29 : 22
Umčari
Umčari
Mladost 1949 2
Zaječar
25.10.2014
Radnički
Ćuprija
Paraćin
Paraćin
28 : 37
Đerdap
Kladovo
Rembas
Resavica
42 : 24
Brestovac
Brestovac
Majdanpek
Majdanpek
19 : 30
Rudar
Majdanpek
Štrpce Tandems
Štrpce
25.10.2014
Knez Lazar 2
Kruševac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
37 : 31
Karađorđe
Topola
Bane
Raška
30 : 31
Župa 54 2
Aleksandrovac
Hidroelektrana
Bajina Bašta
42 : 25
Mladost 2
Čačak
Omladinac
Gornji Milanovac
34 : 13
Arilje 2
Arilje
Mladost (V)
Vrsac
32 : 26
Budućnost
Alibunar
Mladost (O)
Omoljica
30 : 26
Unirea
Uzdin
Spartak
Debeljaca
25.10.2014
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Gaj
Gaj
20 : 41
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
37 : 23
Omladinac (I)
Ilandža
Sombor
Sombor
32 : 23
Rusin
Ruski Krstur
Prigrevica
Prigrevica
30 : 19
Borac
Bački Gračac
Grafičar (B)
Bezdan
32 : 31
Dalmatinac
Riđica
Graničar (G)
Gakovo
35 : 28
Vojput 2
Subotica
Partizan
Budisava
30 : 33
Beočin
Beočin
Vojka
Vojka
18 : 42
Slavija
Novi Sad
Bačka Palanka
Bačka Palanka
34 : 25
Ruma
Ruma
ŽSK 2
Žabalj
25.10.2014
19:00
Eret
Bač
Napredak
Čestereg
25.10.2014
Partizan (I)
Iđoš
Gradnulica
Zrenjanin
36 : 19
Jedinstvo
Bočar
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
39 : 18
Partizan (H)
Horgoš
Naftagas
Elemir
27 : 24
Crvena Zvezda 2
Mokrin
Mačva 2
Bogatić
25.10.2014
15:00
Metaloplastika 3
Šabac
Zrinjski
Mostar
22 : 32
Prijedor
Prijedor
Izviđač
Ljubuški
41 : 21
Gradačac
Gradačac
Bosna (V)
Visoko
24 : 40
Bosna (S)
Sarajevo
Krivaja
Zavidovići
36 : 37
Vogošća
Vogošća
Gračanica
Gračanica
36 : 35
Konjuh
Živinice
Sloboda
Tuzla
25 : 31
Derventa
Derventa
Leotar
Trebinje
34 : 28
Čelinac
Čelinac
Hercegovac
Bileća
22 : 24
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
Kotor Varoš
Kotor Varoš
25 : 30
Golić Šarić
Banja Luka
Vojvodina
Novi Sad
26 : 26
Nexe
Osijek
Zagreb
Zagreb
27 : 18
Radnički
Kragujevac
Metalurg
Skopje
24 : 17
Borac m:tel
Banja Luka
Kikinda
Kikinda
21 : 41
Jagodina
Jagodina
Naisa
Niš
39 : 26
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički KG
Kragujevac
33 : 20
Železničar
Inđija
Radnički (S)
Svilajnac
27 : 22
Junior
Beograd
Lokomotiva
Brčko
25 : 29
Zrinjski
Mostar
Izviđač
Ljubuški
25.10.2014
17:30
Vrbas
Banjaluka
Ilidža
Ilidža
24 : 17
Goražde
Goražde
Borac
Banjaluka
32 : 23
Bihać
Bihać
Požarevac
Požarevac
27 : 23
Loznica grad
Loznica
Sloga
Petrovac na Mlavi
34 : 18
Mačva
šabac
Petrovaradin
Petrovaradin
19 : 28
Mladost
Nova Pazova
Temerin
Temerin
28 : 11
Sloven
Ruma
Vrbas
Vrbas
26 : 29
Radnički
Bajmok
Halas Jožef
Ada
18 : 27
Pančevo
Pančevo
Srem
Sremska Mitrovica
36 : 17
Apatin
Apatin
Spartak
Debeljača
31 : 23
Ravangrad
Sombor
Prijepolje
Prijepolje
29 : 25
Metalac AD
Gornji Milanovac
Župa
Aleksandrovac
18 : 19
Čačak
Čačak
Topličanin
Prokuplje
36 : 26
Vranje
Vranje
Crveni krst
Niš
28 : 15
Jagodina 2
Jagodina
Rtanj
Boljevac
32 : 25
Đerdap
Kladovo
Mladost
Zaječar
20 : 25
Bor RTB
Bor
Knjaževac
Knjaževac
25 : 24
Pirot
Pirot
Cepelin
Beograd
23 : 12
Rudar
Kostolac
Tikvara
Bačka Palanka
40 : 30
Jadran
Feketić
Laki
Crvenka
41 : 12
Jabuka 95
Jabuka
Gradnulica
Zrenjanin
26 : 13
Mladost
Srpska Crnja
Jedinstvo
Kačarevo
21 : 20
Želja
Žabalj
Naftagas
Elemir
34 : 9
Miletić
Mošorin
Dolovo
Dolovo
30 : 22
Partizan
Iđoš
Žitorađa
Žitorađa
18 : 19
Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
17 : 21
Naisa 2
Niš
Niška Banja
Niška Banja
33 : 16
Aleksinac
Aleksinac
Paraćin
Paraćin
20 : 36
Morava Han
Vladičin Han
Vlasotince
Vlasotince
29 : 21
Remesiana
Bela Palanka
Mladost
Opovo
19 : 17
Senta
Senta
Klenak 09
Klenak
44 : 17
Rusin
Ruski Krstur
Temerin 2
Temerin
29 : 32
Radnički
Šid
Mladost 2
Nova Pazova
25.10.2014
Eret
Bač
Sonta
Sonta
32 : 6
Odžaci
Odžaci
Hajduk
Beška
24 : 14
Železničar 2
Inđija

Vaterpolo

Jadran ST
Split
4 : 15
Radnički Kon Tiki
Kragujevac
AVK Branik
Maribor
8 : 16
Budva
Budva
Primorje EB
Rijeka
17 : 4
OVK POŠK
Split
HAVK Mladost
Zagreb
16 : 8
Partizan Raiffeisen
Beograd
BVK Crvena zvezda
Beograd
12 : 5
Medveščak
Zagreb
Primorac
Kotor
5 : 9
Jadran HN
Herceg Novi

Futsal

Nevesinje
Nevesinje
1 : 6
Tango
Istočno Sarajevo
Brotnjo
Čitluk
6 : 4
Seljak
Livno
Centar
Sarajevo
7 : 0
Čelinac
Čelinac
Raška
Raška
1 : 5
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Leteći Holandjanin
Vrbas
14 : 1
Kikinda
Kikinda
Šampion
Subotica
2 : 4
Tango Liman
Novi Sad
Bajina Bašta
Bajina Bašta
25.10.2014
Požarevac
Požarevac
Kosjerić
Kosjerić
2 : 0
Kareli
Ub
Bellatores
Šabac
4 : 4
Flash
Mionica
Župski Rubin
Prijepolje
7 : 3
Orao Čaršija
Arilje
Apa Futsal
Apatin
6 : 5
Sombor
Sombor

Ragbi 13

Dorćol
Beograd
18 : 0
Bijeli Zečevi
Banja Luka

Hokej

Tisza Volán
Szeged
4 : 10
Beostar
Novi Beograd

Ragbi 15

ZRS Smartson
Zagreb
17 : 28
Nada Dalmacija
Split