XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 682 utakmica za dan
Subota, 11 Oktobar 2014


Fudbal

Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
11.10.2014 15:00
Šumadija 1903
3 : 1
Jošanica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
11.10.2014 15:00
GFK Jasenica 1911
1 : 1
Smederevo 1924
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
0 : 0
Jedinstvo
Ub
11.10.2014 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
0 : 0
Jedinstvo
Zvi┼żd
Ku─Źevo
1 : 0
Pobeda
Beloševac
11.10.2014 15:00
Zvi┼żd
1 : 0
Pobeda
Rudar
Kostolac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.10.2014 14:30
Rudar
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Kopaonik
Brus
1 : 0
Ozren
Sokobanja
11.10.2014 15:00
Kopaonik
1 : 0
Ozren
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Radni─Źki (S)
Svilajnac
11.10.2014 15:00
Car Konstantin
1 : 0
Radni─Źki (S)
Radan
Lebane
0 : 0
─Éerdap
Kladovo
11.10.2014 15:00
Radan
0 : 0
─Éerdap
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Timo─Źanin
Knja┼żevac
11.10.2014 15:00
Hajduk Veljko
3 : 0
Timo─Źanin
Sloga
Despotovac
2 : 7
Radni─Źki (P)
Pirot
11.10.2014 15:00
Sloga
2 : 7
Radni─Źki (P)
Tekstilac
Od┼żaci
0 : 1
Dinamo
Pan─Źevo
11.10.2014 15:00
Tekstilac
0 : 1
Dinamo
Vršac
Vršac
1 : 3
Senta
Senta
11.10.2014 15:00
Vršac
1 : 3
Senta
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Dolina
Padina
11.10.2014 15:00
Radni─Źki (NP)
1 : 3
Dolina
Ba─Źka 1901
Subotica
2 : 1
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
11.10.2014 15:00
Ba─Źka 1901
2 : 1
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (┼á)
Šid
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
11.10.2014 15:00
Radni─Źki (┼á)
0 : 0
Dunav
Cement
Beo─Źin
0 : 2
─îSK Pivara
─îelarevo
11.10.2014 15:00
Cement
0 : 2
─îSK Pivara
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Sloga
Temerin
11.10.2014 15:00
Banat
1 : 2
Sloga
IMT
Beograd
2 : 0
Sopot
Sopot
11.10.2014 14:30
IMT
2 : 0
Sopot
Sloboda
─îa─Źak
1 : 1
Polet
Trbušani
11.10.2014 14:30
Sloboda
1 : 1
Polet
Rudar (Baljevac)
Baljevac
0 : 3
Orlovac
Mr─Źajevci
11.10.2014 14:30
Rudar (Baljevac)
0 : 3
Orlovac
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
11.10.2014 14:30
Trep─Źa
2 : 0
Omladinac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Obili─ç
┼Żivica
11.10.2014 14:30
VGSK
1 : 0
Obili─ç
Sloga (B)
Bato─Źina
1 : 4
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
11.10.2014 14:30
Sloga (B)
1 : 4
Mihajlovac 1934
Jedinstvo 1945
Vladimirci
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
11.10.2014 14:30
Jedinstvo 1945
3 : 0
Zlatar
Sloga 1940
Bajina Bašta
2 : 2
Sloga (S)
Sjenica
11.10.2014 14:30
Sloga 1940
2 : 2
Sloga (S)
Zlatibor
─îajetina
3 : 0
Ribnica
Mionica
11.10.2014 14:30
Zlatibor
3 : 0
Ribnica
┼Żitora─Ĺa
┼Żitora─Ĺa
0 : 1
┼Żupa
Aleksandrovac
11.10.2014 15:00
┼Żitora─Ĺa
0 : 1
┼Żupa
SFS Borac
Para─çin
1 : 3
Jedinstvo
Para─çin
11.10.2014 15:00
SFS Borac
1 : 3
Jedinstvo
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksina─Źki rudnici
11.10.2014 15:00
Napredak
1 : 0
Rudar Alpos
Bu─Źje
Bu─Źje kod Knja┼żevca
0 : 1
Bukovik
Ra┼żanj
11.10.2014 15:00
Bu─Źje
0 : 1
Bukovik
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Pukovac
Pukovac
11.10.2014 15:00
Svrljig
2 : 1
Pukovac
Brestovac 1946
Brestovac
0 : 3
Rudar (B)
Bor
11.10.2014 15:00
Brestovac 1946
0 : 3
Rudar (B)
BSK Bogovina
Bogovina
1 : 4
Dunav
Prahovo
11.10.2014 15:00
BSK Bogovina
1 : 4
Dunav
Rudar (P)
Podvis
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
11.10.2014 15:00
Rudar (P)
1 : 0
Brodoremont
Sloga
Leskovac
1 : 2
Lu┼żnica
Babušnica
11.10.2014 15:00
Sloga
1 : 2
Lu┼żnica
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 2
SFK Moravac
Predejane
11.10.2014 15:00
Balkanski
2 : 2
SFK Moravac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
SFK Morava
Vladi─Źin Han
11.10.2014 15:00
Jedinstvo (B)
2 : 0
SFK Morava
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Ropotovo
Ropotovo
11.10.2014 15:00
Pusta Reka
2 : 0
Ropotovo
Sremac Vojka
Vojka
2 : 1
Budu─çnost
Glo┼żan
11.10.2014 15:00
Sremac Vojka
2 : 1
Budu─çnost
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 1
Kabel
Novi Sad
11.10.2014 15:00
Crvena zvezda
2 : 1
Kabel
Sloga
Erdevik
2 : 2
Mladost
Ba─Źki Jarak
11.10.2014 15:00
Sloga
2 : 2
Mladost
Kupinovo
Kupinovo
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
11.10.2014 15:00
Kupinovo
0 : 1
Omladinac
┼ŻSK
┼Żabalj
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
11.10.2014 15:00
┼ŻSK
2 : 0
Ljukovo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Jugovi─ç
Ka─ç
11.10.2014 15:00
Jedinstvo (SP)
3 : 1
Jugovi─ç
Polet
Sivac
0 : 1
Tisa
Adorjan
11.10.2014 15:00
Polet
0 : 1
Tisa
TSC
Ba─Źka Topola
2 : 1
Preporod
Novi ┼Żednik
11.10.2014 15:00
TSC
2 : 1
Preporod
Sloga
Plandište
3 : 0
Radni─Źki (S)
Sutjeska
11.10.2014 15:00
Sloga
3 : 0
Radni─Źki (S)
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
11.10.2014 15:00
Proleter
1 : 0
Sloboda
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Kara─Ĺor─Ĺevo
11.10.2014 15:00
OFK Kikinda
1 : 1
Jedinstvo (BK)
Budu─çnost
Srpska Crnja
3 : 1
Borac (Sakule)
Sakule
11.10.2014 15:00
Budu─çnost
3 : 1
Borac (Sakule)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 2
Vršac United
Vršac
11.10.2014 15:00
Kozara
0 : 2
Vršac United
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 1
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
11.10.2014 14:30
Balkan Mirijevo
1 : 1
Radni─Źki (NB)
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
7 : 1
Granit
Jo┼íani─Źka banja
11.10.2014 15:30
Go─Ź
7 : 1
Granit
─ćava
Grošnica
3 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
11.10.2014 15:00
─ćava
3 : 1
Vinogradi DB
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
11.10.2014 15:00
Sloga (D)
2 : 0
Mladost (P)
Sloboda
Grbice
2 : 1
Sušica
Kragujevac
11.10.2014 15:00
Sloboda
2 : 1
Sušica
Borac
Drenovac
2 : 4
Maršić
Maršić
11.10.2014 15:00
Borac
2 : 4
Maršić
Jasen
Brodarevo
1 : 2
┼Żelezni─Źar
Po┼żega
11.10.2014 15:30
Jasen
1 : 2
┼Żelezni─Źar
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 1
Kolubara
Jabu─Źje
11.10.2014 14:30
Junior Novo Naselje
1 : 1
Kolubara
Ka─Źer
Belanovica
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
11.10.2014 14:30
Ka─Źer
1 : 2
Tešnjar
Spartak 1924
Ljig
4 : 0
Joševa
Joševa
11.10.2014 14:30
Spartak 1924
4 : 0
Joševa
Ma─Źva 2005
Bogati─ç
5 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
11.10.2014 15:00
Ma─Źva 2005
5 : 1
Jedinstvo (MZ)
Gu─Źevo
Banja Kovilja─Źa
3 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
11.10.2014 15:00
Gu─Źevo
3 : 3
Jedinstvo (Š)
Jadar
Stupnica
4 : 0
Antimon
Zaja─Źa
11.10.2014 15:00
Jadar
4 : 0
Antimon
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 3
Omladinac
Donja Ra─Źa
11.10.2014 14:30
Šumadinac (N)
2 : 3
Omladinac
─Éerdap
Golubac
2 : 0
Krilaš
─ćovdin
11.10.2014 14:30
─Éerdap
2 : 0
Krilaš
Radni─Źki 1926
Po┼żarevac
6 : 1
Makce
Makce
11.10.2014 14:30
Radni─Źki 1926
6 : 1
Makce
Blagotin
Poljna
2 : 3
Ma─Źkovac
Ma─Źkovac
11.10.2014 15:30
Blagotin
2 : 3
Ma─Źkovac
Vojvodina
Tovariševo
3 : 0
Budu─çnost
Mladenovo
11.10.2014 15:30
Vojvodina
3 : 0
Budu─çnost
Obili─ç
Zmajevo
0 : 0
Be─Źej 1918
Be─Źej
11.10.2014 15:30
Obili─ç
0 : 0
Be─Źej 1918
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 3
Jedinstvo
Rumenka
11.10.2014 14:30
Fruškogorski partizan
3 : 3
Jedinstvo
Mladost
Novi Sad
1 : 1
Proleter
Banoštor
11.10.2014 14:30
Mladost
1 : 1
Proleter
Veternik
Veternik
4 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
11.10.2014 14:30
Veternik
4 : 1
Šajkaš 1908
Sloven
Ruma
3 : 0
Hajduk (D)
Divoš
11.10.2014
Sloven
3 : 0
Hajduk (D)
Njegoš
Lov─çenac
1 : 0
Olimpija
Gunaroš
11.10.2014 15:00
Njegoš
1 : 0
Olimpija
─îoka
─îoka
0 : 0
Pali─ç
Pali─ç
11.10.2014 15:00
─îoka
0 : 0
Pali─ç
Potisje
Kanji┼ża
0 : 3
Krivaja
Krivaja
11.10.2014 15:00
Potisje
0 : 3
Krivaja
Radni─Źki 1905
Bajmok
3 : 1
E─Ĺ┼íeg
Mali I─Ĺo┼í
11.10.2014 15:00
Radni─Źki 1905
3 : 1
E─Ĺ┼íeg
Sloga
─îonoplja
2 : 0
Dunav
Ba─Źki Mono┼ítor
11.10.2014 15:00
Sloga
2 : 0
Dunav
Stanišić
Stanišić
5 : 0
Hajduk
Stapar
11.10.2014 15:00
Stanišić
5 : 0
Hajduk
Polet (K)
Karavukovo
1 : 4
Grani─Źar (G)
Gakovo
11.10.2014 15:00
Polet (K)
1 : 4
Grani─Źar (G)
Radni─Źki Zrenjanin
Zrenjanin
0 : 0
Borac
Aleksandrovo
11.10.2014 15:00
Radni─Źki Zrenjanin
0 : 0
Borac
Policajac
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
11.10.2014 14:30
Policajac
2 : 1
Brodarac
Milutinac
Zemun
1 : 1
Banja (VB)
Vi┼ínji─Źka banja
11.10.2014 14:30
Milutinac
1 : 1
Banja (VB)
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Komgrap
Beograd
11.10.2014 14:30
PKB Kovilovo
2 : 2
Komgrap
OFK Zabre┼żje
Zabre┼żje
2 : 2
Mladost (B)
Baroševac
11.10.2014 14:30
OFK Zabre┼żje
2 : 2
Mladost (B)
Mladost (─î)
─îibutkovica
2 : 3
Šumadija (Š)
Šopić
11.10.2014 14:30
Mladost (─î)
2 : 3
Šumadija (Š)
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 2
Prva Iskra
Bari─Ź
11.10.2014 14:30
Mladost (C)
1 : 2
Prva Iskra
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 2
Naisus
Ro┼żina
11.10.2014 15:30
Naša krila 1936
3 : 2
Naisus
Koprijan 1975
Gradište
4 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
11.10.2014 15:30
Koprijan 1975
4 : 3
Zemljoradnik
Rutevac
Rutevac
1 : 4
Malošište
Malošište
11.10.2014 15:30
Rutevac
1 : 4
Malošište
Radni─Źki 1924 (K)
Ko─Źane
4 : 2
Mladi radnik
Aleksina─Źki Bujmir
11.10.2014 15:30
Radni─Źki 1924 (K)
4 : 2
Mladi radnik
Budu─çnost
Orašje
3 : 1
Sloga
Lipovica
11.10.2014 15:00
Budu─çnost
3 : 1
Sloga
Vladimir Durkovi─ç
Berilovac
1 : 0
Borac
Barje ─îiflik
11.10.2014 15:00
Vladimir Durkovi─ç
1 : 0
Borac
Krivelj
Krivelj
5 : 1
Radni─Źki
Kloko─Źevac
11.10.2014 14:30
Krivelj
5 : 1
Radni─Źki
Zlot
Zlot
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
11.10.2014 15:30
Zlot
1 : 1
Majdanpek
Pore─Ź
Donji milanovac
3 : 1
Sloga
Kobišnica
11.10.2014 15:30
Pore─Ź
3 : 1
Sloga
OFK Niš
Niš
1 : 1
Aluminjum
Niš
11.10.2014 15:00
OFK Niš
1 : 1
Aluminjum
Rudar
Grljan
9 : 1
Sloga
Mini─çevo
11.10.2014 15:00
Rudar
9 : 1
Sloga
P─Źinja
Trgovište
5 : 0
Bukuroca
Bukurevac
11.10.2014 15:00
P─Źinja
5 : 0
Bukuroca
Zenit
Opari─ç
4 : 2
Vinogradar
Crkvenac
11.10.2014 14:30
Zenit
4 : 2
Vinogradar
Resavac
Subotica
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
11.10.2014 14:30
Resavac
2 : 0
Kupinovac
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
11.10.2014 14:30
Napredak (Sv)
4 : 0
Mladost (S)
Šumadija
Šumarice
0 : 0
Zvezda
─îukojevac
11.10.2014 15:30
Šumadija
0 : 0
Zvezda
Grdica
Grdica
0 : 0
Napredak
Gra─Źac
11.10.2014 15:30
Grdica
0 : 0
Napredak
Jedinstvo
Šišava
1 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
11.10.2014
Jedinstvo
1 : 2
Bratstvo
Majur
Majur
1 : 3
Budu─çnost
Pocerski Dobri─ç
11.10.2014 15:00
Majur
1 : 3
Budu─çnost
Radni─Źki ┼áaba─Źki
Šabac
5 : 0
Drina
Badovinci
11.10.2014 15:00
Radni─Źki ┼áaba─Źki
5 : 0
Drina
Varvarin
Varvarin
1 : 1
Polet 57
Milutovac
11.10.2014 15:30
Varvarin
1 : 1
Polet 57
Ratajac
Donje Rataje
2 : 3
┼Żupski biseri
Lacisled
11.10.2014 15:30
Ratajac
2 : 3
┼Żupski biseri
Kostre┼ż
─ći─çevac
2 : 4
Rubin (DS)
Donji Stupanj
11.10.2014 15:30
Kostre┼ż
2 : 4
Rubin (DS)
Omladinac
Stepanovi─çevo
3 : 0
Sremac Beomal
─îerevi─ç
11.10.2014 15:00
Omladinac
3 : 0
Sremac Beomal
RFK NS 1921
Novi Sad
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
11.10.2014 15:00
RFK NS 1921
3 : 1
Fruškogorac
Polet (R)
Radevac
1 : 2
Jedinstvo GVD
Greja─Ź
11.10.2014 15:00
Polet (R)
1 : 2
Jedinstvo GVD
Napredak 2012
Krušje
1 : 3
Polet (V)
Vitoševac
11.10.2014 15:00
Napredak 2012
1 : 3
Polet (V)
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 1
Ratar
Gornja Pe┼í─Źanica
11.10.2014 15:00
Pobeda 1976
3 : 1
Ratar
Kopljari
Kopljari
2 : 1
Ranilovi─ç
Ranilovi─ç
11.10.2014 14:30
Kopljari
2 : 1
Ranilovi─ç
Rade Milošević
Dubo─Źka
3 : 0
Budu─çnost
Vezi─Źevo
11.10.2014 14:30
Rade Milošević
3 : 0
Budu─çnost
Soko
Nova Gajdobra
1 : 1
Krivanj
Selen─Źa
11.10.2014 15:00
Soko
1 : 1
Krivanj
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
11.10.2014 14:30
Polet (V)
3 : 2
Borac (K)
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
4 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka (Ku─Źevo)
11.10.2014 14:30
Jedinstvo (Lj)
4 : 0
Jedinstvo (D)
Tornjoš
Tornjoš
3 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
11.10.2014 15:00
Tornjoš
3 : 1
Horgoš 1911
Toplica
Donja Toplica
4 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
11.10.2014 14:30
Toplica
4 : 2
Gornji Lajkovac
AZ Borac 2014
Azbresnica
4 : 1
─îegar 2013 (K)
Kamenica
11.10.2014 15:00
AZ Borac 2014
4 : 1
─îegar 2013 (K)
Ratkovac
Ratkovac
0 : 2
Mladost
Vra─Źevi─ç
11.10.2014 15:00
Ratkovac
0 : 2
Mladost
OFK Sikole
Sikole
8 : 1
Grani─Źar
Aleksandrovac
11.10.2014 15:00
OFK Sikole
8 : 1
Grani─Źar
Hajduk
Kamendol
0 : 3
Minel
Ripanj
11.10.2014 14:30
Hajduk
0 : 3
Minel
Avalski venac
Ripanj
2 : 3
OFK Mladost
Begaljica
11.10.2014 14:30
Avalski venac
2 : 3
OFK Mladost
Rongo Siti
Pirot
0 : 5
Lokomotiva
Belo Polje
11.10.2014 15:00
Rongo Siti
0 : 5
Lokomotiva
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 0
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
11.10.2014 15:00
Veliki Suvodol
2 : 0
Sloga
Sloboda
Rasnica
0 : 3
Mladost
Mali Suvodol
11.10.2014 15:00
Sloboda
0 : 3
Mladost
Crvena Jabuka
Ub
7 : 1
Rudar
Radljevo
11.10.2014 14:30
Crvena Jabuka
7 : 1
Rudar
Kastrum
Gamzigrad
7 : 1
Grani─Źar
Veliki Izvor
11.10.2014 15:00
Kastrum
7 : 1
Grani─Źar
Nacional
Lukovo
0 : 3
Šljivar
Šljivar
11.10.2014 15:00
Nacional
0 : 3
Šljivar
Deli Jovan
Salaš
4 : 2
Polet 1959
Nikoli─Źevo
11.10.2014 15:00
Deli Jovan
4 : 2
Polet 1959
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 0
Proleter
Mala Plana
11.10.2014 14:30
Cerovac 2013
2 : 0
Proleter
Sloga
Kaona
0 : 2
Bratstvo
Dljin
11.10.2014 15:00
Sloga
0 : 2
Bratstvo
Toplica
Šarlinac
1 : 3
Moravac (─î)
─îe─Źina
11.10.2014 15:30
Toplica
1 : 3
Moravac (─î)
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 1
Grkinja
Grkinja
11.10.2014 15:30
Moravac (ZT)
1 : 1
Grkinja
Badljevica
Badljevica
0 : 3
Petrijevac
Petrijevo
11.10.2014 14:30
Badljevica
0 : 3
Petrijevac
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 2
Mladost (B)
Posavotamnavski Beloti─ç
11.10.2014 15:00
Mladost 2013
3 : 2
Mladost (B)
Torpedo
Lojanice
3 : 1
Verko
Suvo Selo
11.10.2014 15:00
Torpedo
3 : 1
Verko
OFK Varna
Varna
5 : 1
Grušić
Šabac
11.10.2014 15:00
OFK Varna
5 : 1
Grušić
Rankovac
Naku─Źani
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
11.10.2014
Rankovac
3 : 0
Pocerina
Rudar
Zeoke
0 : 1
Mladi radnik
Junkovac
11.10.2014 15:00
Rudar
0 : 1
Mladi radnik
Zlatica Taun
Donja Mutnica
2 : 2
ISK Izvor
Izvor
11.10.2014 14:30
Zlatica Taun
2 : 2
ISK Izvor
Radnik
Davidovac
1 : 0
Buljane
Buljane
11.10.2014 14:30
Radnik
1 : 0
Buljane
Badince
Badince
0 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
11.10.2014 15:00
Badince
0 : 2
Gornje Krajince
Grdanica 024
Grdanica
9 : 0
Vlasina 2014
Donje Krajince
11.10.2014 15:00
Grdanica 024
9 : 0
Vlasina 2014
OFK Bobište
Bobište
2 : 1
Ofk Bratstvo
Zloku─çane
11.10.2014 15:00
OFK Bobište
2 : 1
Ofk Bratstvo
Nomanica
Nomanica
2 : 3
Napredak
Bogojevce
11.10.2014 15:00
Nomanica
2 : 3
Napredak
Turekovac
Turekovac
3 : 3
Atletiko
Donja Jajina
11.10.2014 15:00
Turekovac
3 : 3
Atletiko
Radnik 2013
Šišince
10 : 0
Veternica 1926
Leskovac
11.10.2014 15:00
Radnik 2013
10 : 0
Veternica 1926
Br─Ĺanac
Valjevo
1 : 0
Buja─Źi─ç
Buja─Źi─ç
11.10.2014 14:30
Br─Ĺanac
1 : 0
Buja─Źi─ç
Brana Paunovi─ç
Rašanac
5 : 0
Melnica
Melnica
11.10.2014 14:30
Brana Paunovi─ç
5 : 0
Melnica
Manastirica
Manastirica
0 : 0
Bata Buli─ç
Bistrica
11.10.2014 14:30
Manastirica
0 : 0
Bata Buli─ç
Mladost (L)
Leskovac
6 : 1
Vukan
┼Żdrelo
11.10.2014 14:30
Mladost (L)
6 : 1
Vukan
Laolac
Veliko Laole
5 : 2
7. juli
Lopušnik
11.10.2014 14:30
Laolac
5 : 2
7. juli
Dobrnje
Dobrnje
4 : 0
Omladinac B
Šetonje
11.10.2014 14:30
Dobrnje
4 : 0
Omladinac B
Milo─Źajac
Milo─Źaj
0 : 2
Jedinstvo
Goda─Źica
11.10.2014 15:30
Milo─Źajac
0 : 2
Jedinstvo
Kolonija
Jagodina
6 : 1
Sloboda
Šuljkovac
11.10.2014 15:00
Kolonija
6 : 1
Sloboda
Ven─Źani
Ven─Źani
1 : 2
Tule┼ż
Tule┼ż
11.10.2014 15:30
Ven─Źani
1 : 2
Tule┼ż
Vrbica
Aran─Ĺelovac
3 : 0
Gorski car
Garaši
11.10.2014 15:30
Vrbica
3 : 0
Gorski car
Mladost (G)
Gradilište
0 : 3
Rudar
Brasina
11.10.2014 15:00
Mladost (G)
0 : 3
Rudar
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Granit
Radalj
11.10.2014 15:00
Vidojevica
1 : 1
Granit
Beljanica
Strmosten
5 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
11.10.2014 14:30
Beljanica
5 : 0
15. Avgust 1950
Planinac
Panjevac
2 : 2
Resava
Bukovac
11.10.2014 14:30
Planinac
2 : 2
Resava
Morava
Medvedja
1 : 0
Borjak 2013
Okruglica
11.10.2014 17:00
Morava
1 : 0
Borjak 2013
Mladost
Mala Drenova
5 : 2
Stevka Bo┼żurevka
Bo┼żurevac
11.10.2014 17:00
Mladost
5 : 2
Stevka Bo┼żurevka
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 0
Topoljak
Grabovac
11.10.2014 17:00
Stara Čaršija
1 : 0
Topoljak
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
Donja Ljubovi─Ĺa
0 : 3
Sloga (DB)
Donja Bukovica
11.10.2014 13:00
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
0 : 3
Sloga (DB)
Crn─Źa
Crn─Źa
2 : 1
Vrhpolje
Vrhpolje
11.10.2014 13:00
Crn─Źa
2 : 1
Vrhpolje
Grabovica
Gornja Bukovica
3 : 3
Azbukovica
Crn─Źa
11.10.2014 13:00
Grabovica
3 : 3
Azbukovica
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 0
Bair
Bogatic
11.10.2014 15:00
Stojan Lazarac
2 : 0
Bair
Mladost (MM)
Ma─Źvanski Metkovi─ç
0 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
11.10.2014 15:00
Mladost (MM)
0 : 2
Sloboda
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
0 : 3
Janošik
Janošik
11.10.2014 15:00
Crvena Zvezda
0 : 3
Janošik
Solunac
Banatski Sokolac
6 : 3
Gaj
Veliki Gaj
11.10.2014 15:00
Solunac
6 : 3
Gaj
Grani─Źar
Mileti─çevo
1 : 1
Banat
Iland┼ża
11.10.2014 15:00
Grani─Źar
1 : 1
Banat
Ropo─Źevo
Ropo─Źevo
1 : 1
Mladost
Mala Ivan─Źa
11.10.2014 15:30
Ropo─Źevo
1 : 1
Mladost
Culjkovi─ç
Culjkovi─ç
2 : 2
Sloga
Bogosavac
11.10.2014 15:00
Culjkovi─ç
2 : 2
Sloga
Napredak (Š)
Ševarice
1 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
11.10.2014 15:00
Napredak (Š)
1 : 0
POFK Letnjikovac
Omladinac 2013
Slep─Źevi─ç
3 : 0
Metaloplastika
Šabac
11.10.2014 15:00
Omladinac 2013
3 : 0
Metaloplastika
Maovi
Maovi
0 : 5
Zadrugar
Ma─Źvanski Pri─Źinovi─ç
11.10.2014 15:00
Maovi
0 : 5
Zadrugar
Mladost
Svinjarevo
2 : 2
Jedinstvo
Oreovica
11.10.2014 15:00
Mladost
2 : 2
Jedinstvo
Pomoravlje
Vlaški Do
0 : 3
Udarnik
Sibnica
11.10.2014 15:00
Pomoravlje
0 : 3
Udarnik
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 0
Parcane
Parcane
11.10.2014 14:30
Velika Morava
0 : 0
Parcane
Pade┼ż
Pade┼ż
0 : 0
Globoder
Globoder
11.10.2014 15:30
Pade┼ż
0 : 0
Globoder
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 3
Mladost VPD
Kruševac
11.10.2014
Rasinac
0 : 3
Mladost VPD
Vitanovac 08
Vitanovac
2 : 5
Zmajevac
Belasica
11.10.2014 15:30
Vitanovac 08
2 : 5
Zmajevac
Bukovica
Bukovica
3 : 2
Zdravinje
Zdravinje
11.10.2014 15:30
Bukovica
3 : 2
Zdravinje
Drugari
Stanci
1 : 3
Grkljane
Grkljane
11.10.2014 15:30
Drugari
1 : 3
Grkljane
Borac
Kloka
3 : 0
Mladost
Rajkovac
11.10.2014 14:30
Borac
3 : 0
Mladost
Strmovo
Strmovo
0 : 1
Petka
Petka
11.10.2014 15:00
Strmovo
0 : 1
Petka
Ljubini─ç
Ljubini─ç
3 : 0
Skela
Skela
11.10.2014 14:30
Ljubini─ç
3 : 0
Skela
Tornado
Drazevac
0 : 1
Sloga
Ratari
11.10.2014 14:30
Tornado
0 : 1
Sloga
Baljevac
Baljevac
2 : 2
Partizan
Dra┼żevac
11.10.2014 14:30
Baljevac
2 : 2
Partizan
Proleter
Jasenak
3 : 0
Rekreativo
Zabre┼żje
11.10.2014 14:30
Proleter
3 : 0
Rekreativo
Kozara
Gradiška
2 : 2
Napredak
Donji Šepak
11.10.2014 15:30
Kozara
2 : 2
Napredak
Proleter
Tesli─ç
3 : 4
Sutjeska
Fo─Źa
11.10.2014 15:30
Proleter
3 : 4
Sutjeska
Mladost
Gacko
1 : 1
Leotar
Trebinje
11.10.2014 15:30
Mladost
1 : 1
Leotar
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonji─ç Grad
11.10.2014 15:30
Rudar Prijedor
0 : 0
Sloboda (MG)
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
11.10.2014 15:30
Krupa
0 : 1
Sloboda (NG)
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Vlasenica
Zvornik
11.10.2014 15:30
Tekstilac
1 : 0
Vlasenica
Podrinje
Janja
3 : 0
Drina HE
Višegrad
11.10.2014 15:30
Podrinje
3 : 0
Drina HE
Mladost (R)
Rogatica
0 : 1
Zvijezda Brgule
Etno Selo Stanišići
11.10.2014 15:30
Mladost (R)
0 : 1
Zvijezda Brgule
Famos
Vojkovi─çi
1 : 0
Proleter
Dvorovi
11.10.2014 15:30
Famos
1 : 0
Proleter
Vele┼ż
Nevesinje
1 : 0
Gorica
Pu─Źile
11.10.2014 15:30
Vele┼ż
1 : 0
Gorica
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
1 : 0
Ili─çka 01
Br─Źko
11.10.2014 15:30
Mladost (BS)
1 : 0
Ili─çka 01
Lokomotiva
Br─Źko
1 : 1
Rudar
Ugljevik
11.10.2014 15:30
Lokomotiva
1 : 1
Rudar
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
11.10.2014 15:30
Sloga Junajted
2 : 1
Glasinac 2011
Jedinstvo
Brodac
2 : 2
Radni─Źki
Karakaj
11.10.2014 15:30
Jedinstvo
2 : 2
Radni─Źki
Borac (Š)
Šamac
3 : 0
Liješće
Liješće
11.10.2014 15:30
Borac (Š)
3 : 0
Liješće
Ozren
Petrovo
3 : 1
Modri─Źa
Modri─Źa
11.10.2014 15:30
Ozren
3 : 1
Modri─Źa
Mineral
Banja Vru─çica
2 : 0
BSK
Banja Luka
11.10.2014 15:30
Mineral
2 : 0
BSK
Borac (KD)
Kozarska Dubica
4 : 2
Jedinstvo
┼Żeravica
11.10.2014 15:30
Borac (KD)
4 : 2
Jedinstvo
Sloga
Doboj
1 : 1
┼Żupa Superpetrol
Milosavci
11.10.2014 15:30
Sloga
1 : 1
┼Żupa Superpetrol
Laktaši
Laktaši
1 : 1
Ljubi─ç
Prnjavor
11.10.2014 15:30
Laktaši
1 : 1
Ljubi─ç
Omarska
Omarska
2 : 0
Mladost
Donja Slatina
11.10.2014 13:00
Omarska
2 : 0
Mladost
Gomionica
Bronzani Majdan
2 : 1
Lijev─Źe
Nova Topola
11.10.2014 15:30
Gomionica
2 : 1
Lijev─Źe
Potkozarje
Aleksandrovac
2 : 0
Mladost (KV)
Kotor Varoš
11.10.2014 15:30
Potkozarje
2 : 0
Mladost (KV)
Sloga (S)
Srbac
1 : 1
Dubrave
Dubrave
11.10.2014 15:30
Sloga (S)
1 : 1
Dubrave
Naprijed Horizont
Banja Luka
4 : 1
Brdo
Hambarine
11.10.2014 15:30
Naprijed Horizont
4 : 1
Brdo
Budu─çnost
Banja Luka
1 : 0
Progres
Kne┼żevo
11.10.2014 15:30
Budu─çnost
1 : 0
Progres
Ravan
Me─Ĺe─Ĺa
2 : 1
FSA
Prijedor
11.10.2014 15:30
Ravan
2 : 1
FSA
Mladost (S)
Seferovci
1 : 1
Lauš
Banja Luka
11.10.2014 15:30
Mladost (S)
1 : 1
Lauš
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Karanovac
Karanovac
11.10.2014 15:30
Sloga (T)
2 : 0
Karanovac
Polet 1926
Brod
6 : 0
Crvena zvijezda (O)
Obudovac
11.10.2014 15:30
Polet 1926
6 : 0
Crvena zvijezda (O)
Hajduk
Batkuša
3 : 0
Crvena zvijezda (G)
Gajevi
11.10.2014 15:30
Hajduk
3 : 0
Crvena zvijezda (G)
┼Żeljezni─Źar
Doboj
3 : 0
Trebava
Osje─Źani
11.10.2014 15:30
┼Żeljezni─Źar
3 : 0
Trebava
Vranjak
Vranjak
0 : 2
Naša krila
Kostajnica
11.10.2014 15:30
Vranjak
0 : 2
Naša krila
Rudanka
Rudanka
2 : 1
Skugri─ç
Skugri─ç
11.10.2014 15:30
Rudanka
2 : 1
Skugri─ç
Pridjel
Pridjel
1 : 1
Ozren
Paklenica
11.10.2014 15:30
Pridjel
1 : 1
Ozren
Budu─çnost
Gornja Slatina
1 : 1
Posavina
Miloševac
11.10.2014 15:30
Budu─çnost
1 : 1
Posavina
Jedinstvo (R)
Ro─çevi─ç
3 : 1
Bratstvo
Bratunac
11.10.2014 15:30
Jedinstvo (R)
3 : 1
Bratstvo
Lokanj
Lokanj
1 : 1
Podrinje
Tršić
11.10.2014 15:30
Lokanj
1 : 1
Podrinje
Šekovići
Šekovići
3 : 2
Majevica
Lopare
11.10.2014 15:30
Šekovići
3 : 2
Majevica
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 1
Srpska Varoš
Br─Źko
11.10.2014 15:30
Zadrugar
2 : 1
Srpska Varoš
Jedinstvo (B)
Br─Źko
8 : 0
Bira─Ź
Derventa
11.10.2014 15:30
Jedinstvo (B)
8 : 0
Bira─Ź
Guber
Srebrenica
4 : 0
Proleter-RJ
Ruhotina-Johovac
11.10.2014 15:30
Guber
4 : 0
Proleter-RJ
Jardan
Jardan
1 : 4
Trnovica
Trnovica
11.10.2014 15:30
Jardan
1 : 4
Trnovica
D┼żaja
Banja Luka
3 : 2
Polet Krajišnik
Drago─Źaj
11.10.2014 15:30
D┼żaja
3 : 2
Polet Krajišnik
Mladost
Zalu┼żani
1 : 1
Gorica
Šipovo
11.10.2014 15:30
Mladost
1 : 1
Gorica
Omladinac
Banja Luka
6 : 0
Rekreativo
Banja Luka
11.10.2014 15:30
Omladinac
6 : 0
Rekreativo
Borac (ID)
Isto─Źni Drvar
1 : 6
┼Żeljezni─Źar
Banja Luka
11.10.2014 15:30
Borac (ID)
1 : 6
┼Żeljezni─Źar
─îelinac
─îelinac
1 : 1
Vrbas
Banja Luka
11.10.2014 15:30
─îelinac
1 : 1
Vrbas
Milan
Kosjerovo
3 : 1
Sloboda
Donji Podgradci
11.10.2014 15:30
Milan
3 : 1
Sloboda
Ratar
Stara Topola
0 : 0
Torpedo
Cerovljani
11.10.2014 15:30
Ratar
0 : 0
Torpedo
Mladost (G)
Glamo─Źani
2 : 1
Borac (Š)
Šibovska
11.10.2014 15:30
Mladost (G)
2 : 1
Borac (Š)
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 1
Tamaris
Mr─Źajevci
11.10.2014 15:30
Sloga DIPO
4 : 1
Tamaris
Mladi Krajišnik
Kukulje
5 : 0
Jablanica
Jablanica
11.10.2014 15:30
Mladi Krajišnik
5 : 0
Jablanica
Biseri
─îatrnja
2 : 1
Borac (M)
Maglajani
11.10.2014 15:30
Biseri
2 : 1
Borac (M)
Kozara
Turjak
3 : 1
Mladost (B)
Bajinci
11.10.2014 15:30
Kozara
3 : 1
Mladost (B)
┼Żeljezni─Źar
Ravnice
1 : 3
Slaven
Dobrljin
11.10.2014 15:00
┼Żeljezni─Źar
1 : 3
Slaven
Berek 1975
Prijedor
1 : 1
Kne┼żopoljac
Kne┼żica
11.10.2014 15:00
Berek 1975
1 : 1
Kne┼żopoljac
Plamen
Donje Vodi─Źevo
0 : 1
Bratstvo
Kozarac
11.10.2014 15:00
Plamen
0 : 1
Bratstvo
Gomjenica
Prijedor
1 : 1
Radnik Urije
Prijedor
11.10.2014 15:00
Gomjenica
1 : 1
Radnik Urije
Mrakovica
Kozaruša
1 : 1
Kozara
Donji Orlovci
11.10.2014 15:00
Mrakovica
1 : 1
Kozara
Brzi
Busnovi
3 : 3
Sloga
Rakeli─çi
11.10.2014 15:00
Brzi
3 : 3
Sloga
Polet
Podnovlje
3 : 0
Borac 1975
Osinja
11.10.2014 15:30
Polet
3 : 0
Borac 1975
Zvijezda
Kakmu┼ż
1 : 4
Borac (L)
Lu┼żani
11.10.2014 15:30
Zvijezda
1 : 4
Borac (L)
27. Juli
Kalenderovci
0 : 7
Borac (K)
Kotorsko
11.10.2014 15:30
27. Juli
0 : 7
Borac (K)
Kalemi
Trebovljani
5 : 0
13 Skojevki
Grbavci
11.10.2014 15:30
Kalemi
5 : 0
13 Skojevki
Omladinac
Brestov─Źina
1 : 4
Bratstvo (K)
Kozinci
11.10.2014 15:30
Omladinac
1 : 4
Bratstvo (K)
Vilusi
Vilusi
0 : 2
Romanovci
Romanovci
11.10.2014 15:30
Vilusi
0 : 2
Romanovci
Stevan Duki─ç
Rogolji
5 : 3
Bratstvo (O)
Orahova
11.10.2014 15:30
Stevan Duki─ç
5 : 3
Bratstvo (O)
Borac
Mašići
1 : 0
Novi Napredak
Gornji Karajzovci
11.10.2014 15:30
Borac
1 : 0
Novi Napredak
Laminci
Laminci
1 : 3
Polet
Elezagi─çi
11.10.2014 15:30
Laminci
1 : 3
Polet
Rudar
Blagaj
4 : 0
Rasavci
Rasavci
11.10.2014 15:30
Rudar
4 : 0
Rasavci
Blatna
Blatna
1 : 1
Svodna
Svodna
11.10.2014 15:30
Blatna
1 : 1
Svodna
Moštanica
Bo┼żi─çi
0 : 3
Omladinac
Drakseni─ç
11.10.2014 15:30
Moštanica
0 : 3
Omladinac
Podgrme─Ź
Oštra Luka
4 : 2
Kiseljak
Koprivna
11.10.2014 15:30
Podgrme─Ź
4 : 2
Kiseljak
Partizan
Kostajnica
4 : 0
Radnik
Kozarska Dubica
11.10.2014 15:30
Partizan
4 : 0
Radnik
Radnik
Ub
8 : 0
Vukona
Vukona
11.10.2014 14:30
Radnik
8 : 0
Vukona
Napredak 1976
Jošanica
1 : 0
Omladinac
Blendija
11.10.2014 15:00
Napredak 1976
1 : 0
Omladinac
Rtanj
Vrmd┼ża
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
11.10.2014 15:00
Rtanj
0 : 3
Bukovik
Jedinstvo
Oplani─ç
3 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
11.10.2014
Jedinstvo
3 : 1
Mladi Radnik
Kotlenik
Selo Leskovac
4 : 3
Omladinac
Vu─Źkovica
11.10.2014
Kotlenik
4 : 3
Omladinac
Mladost (PP)
Pocerski Pri─Źinovi─ç
2 : 0
Jevremovac
Jevremovac
11.10.2014 15:00
Mladost (PP)
2 : 0
Jevremovac
Gra─Źanica
Gra─Źanica
3 : 2
Polet
Laplje Selo
11.10.2014 15:00
Gra─Źanica
3 : 2
Polet
Mineralac
Klokot
1 : 1
Izmornik
Pan─Źelo - Tomance
11.10.2014 15:00
Mineralac
1 : 1
Izmornik
Kom
Podgorica
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
11.10.2014 15:00
Kom
0 : 0
Jedinstvo
Arsenal
Tivat
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
11.10.2014 15:00
Arsenal
0 : 1
Iskra
Ibar
Ro┼żaje
1 : 1
Bratstvo
Cijevna
11.10.2014 15:00
Ibar
1 : 1
Bratstvo
De─Źi─ç
Tuzi
1 : 0
Radni─Źki
Berane
11.10.2014 15:00
De─Źi─ç
1 : 0
Radni─Źki
Jezero
Plav
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
11.10.2014 15:00
Jezero
1 : 1
Igalo
Zabjelo
Podgorica
2 : 0
Cetinje
Cetinje
11.10.2014 15:00
Zabjelo
2 : 0
Cetinje
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
6 : 0
Gradac
Valjevo
11.10.2014 12:00
Kara─Ĺor─Ĺe
6 : 0
Gradac
Radni─Źki 1919
Zrenjanin
4 : 0
Rubin
Mol
11.10.2014 15:00
Radni─Źki 1919
4 : 0
Rubin
Obili─ç
Beograd
6 : 2
Sremice
Sremska Mitrovica
11.10.2014 15:00
Obili─ç
6 : 2
Sremice
Polet
Sivac
6 : 1
Ba─Źka ┼Żabalj
┼Żabalj
11.10.2014 15:00
Polet
6 : 1
Ba─Źka ┼Żabalj
Mašinac
Niš
0 : 4
Spartak
Subotica
11.10.2014 15:00
Mašinac
0 : 4
Spartak
┼Żelezni─Źar Pan─Źevo
Pan─Źevo
2 : 2
Kolibri
Kuršumlija
11.10.2014 15:30
┼Żelezni─Źar Pan─Źevo
2 : 2
Kolibri
Ma─Źva
Šabac
2 : 2
Jagodina
Jagodina
11.10.2014 13:00
Ma─Źva
2 : 2
Jagodina
Drina
Zvornik
2 : 0
Travnik
Travnik
11.10.2014 15:00
Drina
2 : 0
Travnik
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Radni─Źki 1923
Kragujevac
11.10.2014 14:00
OFK Beograd
4 : 0
Radni─Źki 1923
Napredak
Kruševac
1 : 2
Partizan
Beograd
11.10.2014 11:00
Napredak
1 : 2
Partizan
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
11.10.2014 12:30
Brodarac
2 : 0
Metalac
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Indeks
Novi Sad
11.10.2014 10:00
Radni─Źki (NP)
0 : 0
Indeks
Vršac United
Vršac
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
11.10.2014 10:00
Vršac United
1 : 0
Proleter (NS)
Radni─Źki (S)
Sombor
3 : 1
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
11.10.2014 10:00
Radni─Źki (S)
3 : 1
Radni─Źki (SM)
─îSK Pivara
─îelarevo
4 : 2
Donji Srem
Pe─çinci
11.10.2014 10:00
─îSK Pivara
4 : 2
Donji Srem
┼ŻAK
Sombor
1 : 8
Vojvodina
Novi Sad
11.10.2014 10:00
┼ŻAK
1 : 8
Vojvodina
Kabel
Novi sad
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
11.10.2014 10:00
Kabel
0 : 1
Proleter 2006
OFK Hajduk
Kula
4 : 1
In─Ĺija
In─Ĺija
11.10.2014 10:00
OFK Hajduk
4 : 1
In─Ĺija
Radni─Źki (P)
Pirot
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
11.10.2014 11:00
Radni─Źki (P)
1 : 1
Moravac Orion
Timo─Źanin (K)
Knja┼żevac
4 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
11.10.2014
Timo─Źanin (K)
4 : 2
Hajduk Veljko
Jedinstvo
Para─çin
1 : 1
Dinamo
Vranje
11.10.2014 11:00
Jedinstvo
1 : 1
Dinamo
Radni─Źki (N) 2
Niš
0 : 0
Car Konstantin
Niš
11.10.2014
Radni─Źki (N) 2
0 : 0
Car Konstantin
Sumadija
Kragujevac
1 : 1
Sloboda
Cacak
11.10.2014 14:30
Sumadija
1 : 1
Sloboda
Javor
Ivanjica
4 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
11.10.2014 14:30
Javor
4 : 1
Rudar
Jedinstvo putevi
Uzice
2 : 3
Buducnost
Konarevo
11.10.2014 14:30
Jedinstvo putevi
2 : 3
Buducnost
Internacional
Beograd
0 : 1
Be┼żanija
Beograd
11.10.2014 10:00
Internacional
0 : 1
Be┼żanija
BASK
Beograd
2 : 1
┼Żarkovo
Beograd
11.10.2014 12:30
BASK
2 : 1
┼Żarkovo
Zemun
Zemun
3 : 1
PKB
Padinska skela
11.10.2014 13:00
Zemun
3 : 1
PKB
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
1 : 5
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
11.10.2014 12:00
Jošanica ND 2011
1 : 5
Rudar (KM)
SASK
Saraorci
1 : 5
Proleter
Vranovo
11.10.2014 12:00
SASK
1 : 5
Proleter
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
11.10.2014 11:00
Partizan (G)
2 : 1
Sloga (BNS)
Vršac
Vršac
3 : 0
Borac (St)
Star─Źevo
11.10.2014 10:00
Vršac
3 : 0
Borac (St)
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
6 : 1
Strela
Ivanovo
11.10.2014 11:00
Proleter (BK)
6 : 1
Strela
Vojvodina
Tovariševo
16 : 0
Budu─çnost
Mladenovo
11.10.2014 13:30
Vojvodina
16 : 0
Budu─çnost
Obili─ç
Zmajevo
2 : 1
Be─Źej
Be─Źej
11.10.2014 13:30
Obili─ç
2 : 1
Be─Źej
Unirea
Uzdin
3 : 0
Radni─Źki (B)
Baranda
11.10.2014 15:00
Unirea
3 : 0
Radni─Źki (B)
Slavija
Kova─Źica
1 : 1
Omladinac (O)
Opovo
11.10.2014 15:00
Slavija
1 : 1
Omladinac (O)
Spartak
Debelja─Źa
3 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
11.10.2014 15:00
Spartak
3 : 0
Borac (Sakule)
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
11.10.2014 12:30
Drugovac
1 : 0
Crvena zvezda
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Omladinac
Seone
11.10.2014 12:30
Lunjevac
0 : 3
Omladinac
Badljevica
Badljevica
3 : 0
Petrijevac
Petrijevo
11.10.2014 12:30
Badljevica
3 : 0
Petrijevac
Drina
Zvornik
3 : 3
Travnik
Travnik
11.10.2014 13:00
Drina
3 : 3
Travnik
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Ma─Źva
Šabac
11.10.2014 11:00
OFK Beograd
3 : 0
Ma─Źva
Napredak
Kruševac
4 : 0
Partizan
Beograd
11.10.2014 13:00
Napredak
4 : 0
Partizan
Radni─Źki 1923
Kragujevac
0 : 0
Sloga
Leskovac
11.10.2014 11:00
Radni─Źki 1923
0 : 0
Sloga
In─Ĺija
In─Ĺija
5 : 1
TSC
Ba─Źka Topola
11.10.2014 12:00
In─Ĺija
5 : 1
TSC
Ba─Źka (BP)
Ba─Źka Palanka
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
11.10.2014 12:00
Ba─Źka (BP)
1 : 1
OFK Hajduk
Spartak
Subotica
2 : 2
Mladost Bambi
Luki─çevo
11.10.2014 12:00
Spartak
2 : 2
Mladost Bambi
Indeks
Novi sad
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
11.10.2014 12:00
Indeks
2 : 3
Proleter 2006
Vrbas
Vrbas
4 : 1
Radni─Źki (S)
Sombor
11.10.2014 12:00
Vrbas
4 : 1
Radni─Źki (S)
Kikinda
Kikinda
0 : 2
Vršac
Vršac
11.10.2014 12:00
Kikinda
0 : 2
Vršac
Be─Źej 1918
Be─Źej
1 : 2
Ba─Źka 1901
Subotica
11.10.2014 12:00
Be─Źej 1918
1 : 2
Ba─Źka 1901
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 0
Radni─Źki 1926
Po┼żarevac
11.10.2014 14:30
Mihajlovac 1934
1 : 0
Radni─Źki 1926
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Kiker
Kraljevo
11.10.2014 14:30
Šumadija 1903
2 : 3
Kiker
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
11.10.2014 11:00
Novi Pazar
6 : 0
Rudar
Bane
Raška
0 : 0
AS
Novi Pazar
11.10.2014 13:00
Bane
0 : 0
AS
Vrnja─Źka Banja
Vrnja─Źka Banja
1 : 5
Sloga
Kraljevo
11.10.2014 14:30
Vrnja─Źka Banja
1 : 5
Sloga
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
2 : 0
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
11.10.2014 12:00
┼Żelezni─Źar
2 : 0
Jedinstvo Stevi─ç
Omladinac
Deliblato
0 : 3
Dolina
Padina
11.10.2014 11:00
Omladinac
0 : 3
Dolina
Subotica
Subotica
6 : 0
Obili─ç
Novi Kne┼żevac
11.10.2014 11:00
Subotica
6 : 0
Obili─ç
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
11.10.2014
11:00
Nacional AG
Novi Pazar
11.10.2014 11:00
Trep─Źa
:
Nacional AG
Savacium
Šabac
2 : 2
Loznica
Loznica
11.10.2014 12:00
Savacium
2 : 2
Loznica
PKB
Padinska Skela
5 : 0
Palilulac
Beograd
11.10.2014
PKB
5 : 0
Palilulac
Banja
Beograd
0 : 11
PKB Kovilovo
Beograd
11.10.2014
Banja
0 : 11
PKB Kovilovo
Brodarac1947
Beograd
2 : 3
Zvezdara
Beograd
11.10.2014
Brodarac1947
2 : 3
Zvezdara
Balkan
Beograd
0 : 2
Studentski Grad
Novi Beograd
11.10.2014
Balkan
0 : 2
Studentski Grad
Komgrap
Beograd
1 : 1
Trudbenik
Beograd
11.10.2014
Komgrap
1 : 1
Trudbenik
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 1
GSP Polet
Beograd
11.10.2014
Siti Sport Klub
0 : 1
GSP Polet
Radnik
Surdulica
3 : 0
Kruševac
Kruševac
11.10.2014
Radnik
3 : 0
Kruševac
Radni─Źki P
Pirot
3 : 2
Moravac Orion
Mrštane
11.10.2014
Radni─Źki P
3 : 2
Moravac Orion
Bor
Bor
4 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
11.10.2014
Bor
4 : 0
Hajduk Veljko
Dubo─Źica 1923
Leskovac
1 : 3
Real Niš
Niš
11.10.2014
Dubo─Źica 1923
1 : 3
Real Niš
Jagodina 2
Jagodina
2 : 3
Dinamo
Vranje
11.10.2014
Jagodina 2
2 : 3
Dinamo
Timok
Zaje─Źar
0 : 2
Topli─Źanin
Prokuplje
11.10.2014
Timok
0 : 2
Topli─Źanin
Radni─Źki (N) 2
Niš
2 : 0
Nacional
Niš
11.10.2014
Radni─Źki (N) 2
2 : 0
Nacional
Napredak
Kruševac
0 : 3
Palilulac
Niš
11.10.2014
Napredak
0 : 3
Palilulac
Ba─çevac
Ba─çevac
0 : 5
BSK 1925
Beograd
11.10.2014 10:00
Ba─çevac
0 : 5
BSK 1925
Radni─Źki (O)
Obrenovac
5 : 0
Srem
Jakovo
11.10.2014 10:00
Radni─Źki (O)
5 : 0
Srem
┼Żeleznik Lasta
┼Żeleznik
1 : 1
Zmaj 1953
Beograd
11.10.2014 10:00
┼Żeleznik Lasta
1 : 1
Zmaj 1953
Novi Beograd
Novi Beograd
5 : 0
IM Rakovica
Beograd
11.10.2014 12:30
Novi Beograd
5 : 0
IM Rakovica
Sin─Ĺeli─ç 2012
Ugrinovci
4 : 4
Budu─çnost (D)
Dobanovci
11.10.2014 13:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
4 : 4
Budu─çnost (D)
Borac Ostru┼żnica
Ostru┼żnica
0 : 2
IMT
Beograd
11.10.2014 14:00
Borac Ostru┼żnica
0 : 2
IMT
Milenium
Beograd
3 : 0
Heroj 1925
Beograd
11.10.2014 11:00
Milenium
3 : 0
Heroj 1925
Bole─Ź
Bole─Ź
11 : 1
Grafi─Źar
Beograd
11.10.2014 10:00
Bole─Ź
11 : 1
Grafi─Źar
BASK
Beograd
5 : 0
IM Rakovica
Beograd
11.10.2014 17:15
BASK
5 : 0
IM Rakovica
In─Ĺija
In─Ĺija
5 : 1
TSC
Ba─Źka Topola
11.10.2014 10:00
In─Ĺija
5 : 1
TSC
Ba─Źka (BP)
Ba─Źka Palanka
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
11.10.2014 10:00
Ba─Źka (BP)
2 : 1
OFK Hajduk
Spartak
Subotica
0 : 0
Mladost Bambi
Luki─çevo
11.10.2014 10:00
Spartak
0 : 0
Mladost Bambi
Indeks
Novi sad
4 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
11.10.2014 10:00
Indeks
4 : 1
Proleter 2006
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Radni─Źki (S)
Sombor
11.10.2014 10:00
Vrbas
2 : 1
Radni─Źki (S)
Kikinda
Kikinda
2 : 4
Vršac
Vršac
11.10.2014 10:00
Kikinda
2 : 4
Vršac
Be─Źej 1918
Be─Źej
0 : 0
Ba─Źka 1901
Subotica
11.10.2014 10:00
Be─Źej 1918
0 : 0
Ba─Źka 1901
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Dinamo
Vranje
11.10.2014 11:00
Trstenik PPT
3 : 0
Dinamo
Jagodina
Jagodina
5 : 0
SFS Borac
Para─çin
11.10.2014 11:00
Jagodina
5 : 0
SFS Borac
Bor
Bor
1 : 0
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
Niš
11.10.2014 11:00
Bor
1 : 0
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
Petli─ç
Smederevo
2 : 9
Šumadija
Aran─Ĺelovac
11.10.2014 14:30
Petli─ç
2 : 9
Šumadija
Badnjevac
Badnjevac
1 : 5
Pinkum
Veliko Gradište
11.10.2014 14:30
Badnjevac
1 : 5
Pinkum
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
11.10.2014 14:30
GFK Jasenica 1911
1 : 0
Sloga (PM)
Zvi┼żd
Ku─Źevo
4 : 2
Presing
Po┼żarevac
11.10.2014 14:30
Zvi┼żd
4 : 2
Presing
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
4 : 0
Rudar
Kostolac
11.10.2014 14:30
Kara─Ĺor─Ĺe
4 : 0
Rudar
AF Duljaj
Topola
1 : 0
Semendria 1924
Smederevo
11.10.2014 14:30
AF Duljaj
1 : 0
Semendria 1924
Obili─ç
┼Żivica
4 : 2
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
11.10.2014 14:30
Obili─ç
4 : 2
Mihajlovac 1934
Partizan (U)
Uljma
5 : 0
Vulturul
Grebenac
11.10.2014 14:00
Partizan (U)
5 : 0
Vulturul
Vršac
Vršac
4 : 1
Ševac
Kusi─ç
11.10.2014 11:00
Vršac
4 : 1
Ševac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
11.10.2014 11:00
Smederevo 1924
4 : 2
Jugoslavija
Dinamo
Pan─Źevo
6 : 0
Spartak
Debelja─Źa
11.10.2014 13:00
Dinamo
6 : 0
Spartak
Vojvodina
Crepaja
18 : 2
Polet
Idvor
11.10.2014 16:00
Vojvodina
18 : 2
Polet
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
1 : 3
Radni─Źki (K)
Kovin
11.10.2014 10:00
┼Żelezni─Źar
1 : 3
Radni─Źki (K)
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
4 : 2
Mika Anti─ç
Pan─Źevo
11.10.2014 11:30
Jedinstvo Stevi─ç
4 : 2
Mika Anti─ç
Dinamo 1945
Pan─Źevo
6 : 2
Banat
Vršac
11.10.2014 10:00
Dinamo 1945
6 : 2
Banat
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 3
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
11.10.2014 13:30
BSK Bavanište
5 : 3
Proleter (BK)
Borac
Star─Źevo
3 : 2
Petar Urošev
Pan─Źevo
11.10.2014 10:00
Borac
3 : 2
Petar Urošev
Napredak
Markovac
1 : 1
Udarnik
Lozovik
11.10.2014 10:00
Napredak
1 : 1
Udarnik
Sloga
Kraljevo
3 : 0
Kiker
Kraljevo
11.10.2014 11:00
Sloga
3 : 0
Kiker
Apolon 4
Kragujevac
2 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
11.10.2014 11:00
Apolon 4
2 : 2
Pazar Juniors
Vrnja─Źka Banja
Vrnja─Źka Banja
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
11.10.2014 11:00
Vrnja─Źka Banja
1 : 0
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Apolon
Kraljevo
11.10.2014 11:00
Šumadija 1903
2 : 3
Apolon
Bubamara
Kraljevo
1 : 0
Radni─Źki
Kragujevac
11.10.2014 11:00
Bubamara
1 : 0
Radni─Źki
Šampion
Valjevo
5 : 1
Ma─Źva
Šabac
11.10.2014 14:30
Šampion
5 : 1
Ma─Źva
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Akademac
Šabac
11.10.2014 14:30
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Akademac
┼Żelezni─Źar
Lajkovac
0 : 2
Radni─Źki
Valjevo
11.10.2014 14:30
┼Żelezni─Źar
0 : 2
Radni─Źki
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Ma─Źva 2005
Bogati─ç
11.10.2014 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Ma─Źva 2005
Loznica
Loznica
4 : 1
Savacijum
Šabac
11.10.2014 14:30
Loznica
4 : 1
Savacijum
Šabac
Šabac
2 : 0
Senjak
Valjevo
11.10.2014 14:30
Šabac
2 : 0
Senjak
Borac 2
─îa─Źak
1 : 0
Mladost (L)
Lu─Źani
11.10.2014 15:00
Borac 2
1 : 0
Mladost (L)
Draga─Źevo
Gu─Źa
3 : 1
Omladinac
Zablace
11.10.2014 15:00
Draga─Źevo
3 : 1
Omladinac
Borac
Šabac
11.10.2014
10:00
Jedinstvo
Štitar
11.10.2014 10:00
Borac
:
Jedinstvo
Donjošorac
Šabac
3 : 0
OFK Šabac
Šabac
11.10.2014 10:00
Donjošorac
3 : 0
OFK Šabac
OFK Atletiko
Šabac
17 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
11.10.2014 10:00
OFK Atletiko
17 : 0
POFK Letnjikovac
POFK Savacium
Šabac
11.10.2014
10:00
Radni─Źki
Koceljeva
11.10.2014 10:00
POFK Savacium
:
Radni─Źki
Homoljac
┼Żagubica
9 : 0
MIP Majdan
Po┼żarevac
11.10.2014 11:00
Homoljac
9 : 0
MIP Majdan
VGSK
Veliko Gradište
11.10.2014
10:00
Zvi┼żd
Ku─Źevo
11.10.2014 10:00
VGSK
:
Zvi┼żd
Spartak
Subotica
0 : 1
Senta
Senta
11.10.2014 11:00
Spartak
0 : 1
Senta
Trudbenik
Beograd
2 : 0
Vin─Źa
Beograd
11.10.2014 09:30
Trudbenik
2 : 0
Vin─Źa
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 9
Internacional
Beograd
11.10.2014 16:00
Lepušnica
0 : 9
Internacional
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
11.10.2014
Obrenovac 1905
3 : 0
Stepojevac Vaga
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
Mladenovac
Mladenovac
11.10.2014
Kolubara
4 : 0
Mladenovac
Futsal Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Sremcica
Sremcica
11.10.2014
Futsal Kolubara
1 : 1
Sremcica
Fer Plej
Beograd
2 : 8
Radni─Źki
Obrenovac
11.10.2014
Fer Plej
2 : 8
Radni─Źki
Ba─Źka 1901
Subotica
2 : 1
Arena Su
Subotica
11.10.2014 10:00
Ba─Źka 1901
2 : 1
Arena Su
Spartak '03
Subotica
0 : 0
Senta
Senta
11.10.2014 10:00
Spartak '03
0 : 0
Senta
TSC
Ba─Źka Topola
7 : 0
Tavankut
Tavankut
11.10.2014 10:00
TSC
7 : 0
Tavankut
Zeleznicar
Lajkovac
0 : 2
Radnicki
Valjevo
11.10.2014
Zeleznicar
0 : 2
Radnicki
OFK Osecina
Osecina
1 : 3
Jedinstvo 1
Ub
11.10.2014
OFK Osecina
1 : 3
Jedinstvo 1
Ribnica
Mionica
0 : 7
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
11.10.2014
Ribnica
0 : 7
Budućnost-Krušik 1
Sampion
Valjevo
0 : 4
Budućnost-Krušik 2
Valjevo
11.10.2014
Sampion
0 : 4
Budućnost-Krušik 2
Polet
Popucke
0 : 4
Jedinstvo 2
Ub
11.10.2014
Polet
0 : 4
Jedinstvo 2
Gau─Źosi
─îa─Źak
6 : 0
Javor
Ivanjica
11.10.2014 15:00
Gau─Źosi
6 : 0
Javor
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Srpski Orlovi
Gornji Milanovac
11.10.2014 15:00
Kiker
4 : 1
Srpski Orlovi
─îa─Źak 94
─îa─Źak
1 : 5
Borac 1
─îa─Źak
11.10.2014 15:00
─îa─Źak 94
1 : 5
Borac 1
Sloboda
─îa─Źak
3 : 2
Borac 2
─îa─Źak
11.10.2014 15:00
Sloboda
3 : 2
Borac 2
Kinder
─îa─Źak
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
11.10.2014 15:00
Kinder
3 : 0
Takovo
Metalac
Gornji Milanovac
9 : 0
Mladost
Lu─Źani
11.10.2014 15:00
Metalac
9 : 0
Mladost
ND 2011
Novi Pazar
2 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
11.10.2014
ND 2011
2 : 2
Rudar
Tutin
Tutin
2 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
11.10.2014
Tutin
2 : 1
Sport Klub 99
─îukari─Źki
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
11.10.2014
─îukari─Źki
2 : 0
OFK Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 5
Partizan
Beograd
11.10.2014
Kolubara
0 : 5
Partizan
Be┼żanija
Beograd
0 : 2
BASK
Beograd
11.10.2014
Be┼żanija
0 : 2
BASK
Rad
Banjica
1 : 1
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
11.10.2014
Rad
1 : 1
BSK Bor─Źa
Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Sindjeli─ç
Beograd
11.10.2014
Crvena zvezda
9 : 0
Sindjeli─ç
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Zemun
Zemun
11.10.2014