XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 646 utakmica za dan
Subota, 4 Oktobar 2014


Fudbal

Loznica
Loznica
1 : 0
Rudar
Kostolac
04.10.2014 15:30
Loznica
1 : 0
Rudar
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Zvi┼żd
Ku─Źevo
04.10.2014 15:30
Budućnost Krušik 2014
0 : 2
Zvi┼żd
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
04.10.2014 15:30
Pobeda
0 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo
Ub
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
04.10.2014 15:30
Jedinstvo
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Polet
Ljubi─ç
04.10.2014 15:30
Smederevo 1924
2 : 0
Polet
Šumadija
Aran─Ĺelovac
0 : 0
Sloga (P)
Po┼żega
04.10.2014 15:30
Šumadija
0 : 0
Sloga (P)
Ozren
Sokobanja
3 : 4
Sloga
Despotovac
04.10.2014 15:30
Ozren
3 : 4
Sloga
Radni─Źki (P)
Pirot
8 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (P)
8 : 1
Hajduk Veljko
Timo─Źanin
Knja┼żevac
2 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Niš
04.10.2014 15:30
Timo─Źanin
2 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Dinamo
Vranje
04.10.2014 15:30
Trstenik PPT
3 : 0
Dinamo
OFK Bor
Bor
1 : 1
Tabane 1970
Jagodina
04.10.2014 15:30
OFK Bor
1 : 1
Tabane 1970
Timok
Zaje─Źar
3 : 2
Radan
Lebane
04.10.2014 15:30
Timok
3 : 2
Radan
─Éerdap
Kladovo
0 : 2
Car Konstantin
Niš
04.10.2014 15:30
─Éerdap
0 : 2
Car Konstantin
Radni─Źki (S)
Svilajnac
6 : 4
Kopaonik
Brus
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (S)
6 : 4
Kopaonik
Dinamo
Pan─Źevo
0 : 0
Banat
Zrenjanin
04.10.2014 15:30
Dinamo
0 : 0
Banat
Sloga
Temerin
0 : 0
Cement
Beo─Źin
04.10.2014 15:30
Sloga
0 : 0
Cement
─îSK Pivara
─îelarevo
1 : 0
Radni─Źki (┼á)
Šid
04.10.2014 15:30
─îSK Pivara
1 : 0
Radni─Źki (┼á)
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (SM)
3 : 0
Radni─Źki (NP)
Radni─Źki (S)
Sombor
0 : 0
Vršac
Vršac
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (S)
0 : 0
Vršac
Brodarac 1947
Novi Beograd
0 : 0
Turbina
Vreoci
04.10.2014 15:30
Brodarac 1947
0 : 0
Turbina
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Budu─çnost
Dobanovci
04.10.2014 15:30
Teleoptik
5 : 0
Budu─çnost
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Radni─Źki (O)
Obrenovac
04.10.2014 11:00
GSP Polet
1 : 0
Radni─Źki (O)
Sopot
Sopot
0 : 0
BASK
Beograd
04.10.2014 15:30
Sopot
0 : 0
BASK
Zemun
Zemun
1 : 0
Srem
Jakovo
04.10.2014 15:30
Zemun
1 : 0
Srem
IM Rakovica
Rakovica
2 : 2
Dor─çol
Beograd
04.10.2014 15:30
IM Rakovica
2 : 2
Dor─çol
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Slavija
Kragujevac
04.10.2014 15:30
Takovo
1 : 0
Slavija
Mokra Gora
Zubin Potok
6 : 2
Rudar (Bresnica)
Bresnica
04.10.2014 15:30
Mokra Gora
6 : 2
Rudar (Bresnica)
Partizan
Cerovac
2 : 0
Trep─Źa
Kosovska Mitrovica
04.10.2014 15:30
Partizan
2 : 0
Trep─Źa
Omladinac
Novo Selo
0 : 2
Draga─Źevo
Gu─Źa
04.10.2014 15:30
Omladinac
0 : 2
Draga─Źevo
Metalac
Kraljevo
4 : 0
Rudar (Baljevac)
Baljevac
04.10.2014 15:30
Metalac
4 : 0
Rudar (Baljevac)
Morava
Velika Plana
7 : 0
Sloga (B)
Bato─Źina
04.10.2014 15:30
Morava
7 : 0
Sloga (B)
Gru┼ża
Gru┼ża
1 : 0
Basarac
Mišljenovac
04.10.2014 15:30
Gru┼ża
1 : 0
Basarac
┼Żelezni─Źar (P)
Po┼żarevac
1 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
04.10.2014 15:30
┼Żelezni─Źar (P)
1 : 1
Mladi radnik (R)
FAP
Priboj
3 : 0
Zadrugar
Lajkovac
04.10.2014 15:30
FAP
3 : 0
Zadrugar
Ribnica
Mionica
0 : 0
Brezovica
Brezovica
04.10.2014 15:30
Ribnica
0 : 0
Brezovica
Radjevac
Krupanj
1 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
04.10.2014 15:30
Radjevac
1 : 1
Sloga 1940
Radni─Źki (V)
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (V)
1 : 0
Jedinstvo 1945
FUD
Brus
2 : 0
Leva─Ź
Rekovac
04.10.2014 15:30
FUD
2 : 0
Leva─Ź
Jedinstvo
Para─çin
6 : 1
Trajal
Kruševac
04.10.2014 15:30
Jedinstvo
6 : 1
Trajal
Dunav
Prahovo
5 : 0
Brestovac 1946
Brestovac
04.10.2014 15:30
Dunav
5 : 0
Brestovac 1946
Rudar (B)
Bor
0 : 3
Svrljig
Svrljig
04.10.2014 15:30
Rudar (B)
0 : 3
Svrljig
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Moravica
Subotinac
04.10.2014 15:30
Nemetali
2 : 1
Moravica
Rtanj
Boljevac
5 : 2
Bu─Źje
Bu─Źje kod Knja┼żevca
04.10.2014 15:30
Rtanj
5 : 2
Bu─Źje
Lu┼żnica
Babušnica
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
04.10.2014 15:30
Lu┼żnica
0 : 3
Pusta Reka
SFK Morava
Vladi─Źin Han
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
04.10.2014 15:30
SFK Morava
1 : 0
Balkanski
SFK Moravac
Predejane
5 : 0
Mladost
Medoševac
04.10.2014 15:30
SFK Moravac
5 : 0
Mladost
Nebeski andjeli
Vranje
7 : 2
Jablanica
Medve─Ĺa
04.10.2014 15:30
Nebeski andjeli
7 : 2
Jablanica
Jugovi─ç
Ka─ç
1 : 1
┼ŻSK
┼Żabalj
04.10.2014 15:30
Jugovi─ç
1 : 1
┼ŻSK
Omladinac
Novi Banovci
4 : 1
Sloga
Erdevik
04.10.2014 15:30
Omladinac
4 : 1
Sloga
Mladost
Ba─Źki Jarak
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
04.10.2014 15:30
Mladost
1 : 1
Crvena zvezda
┼ŻAK
Sombor
2 : 1
Tavankut
Tavankut
04.10.2014 15:30
┼ŻAK
2 : 1
Tavankut
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Mladost (T)
Turija
04.10.2014 15:30
OFK Vrbas
2 : 0
Mladost (T)
Srbobran
Srbobran
3 : 2
Polet
Sivac
04.10.2014 15:30
Srbobran
3 : 2
Polet
Jadran
Feketi─ç
0 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
04.10.2014 15:30
Jadran
0 : 1
OFK Mladost APA
Borac
Ba─Źki Gra─Źac
2 : 2
Zadrugar
Srpski Mileti─ç
04.10.2014 15:30
Borac
2 : 2
Zadrugar
Radni─Źki (S)
Sutjeska
2 : 1
Borac (Star─Źevo)
Star─Źevo
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (S)
2 : 1
Borac (Star─Źevo)
Jedinstvo (NB)
Novi Be─Źej
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
04.10.2014 15:30
Jedinstvo (NB)
0 : 1
Kozara
Vršac United
Vršac
2 : 0
Budu─çnost
Srpska Crnja
04.10.2014 15:30
Vršac United
2 : 0
Budu─çnost
Radni─Źki (K)
Kovin
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (K)
1 : 2
OFK Kikinda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Kara─Ĺor─Ĺevo
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
04.10.2014 15:30
Jedinstvo (BK)
2 : 0
Proleter
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
04.10.2014 15:30
Sloboda
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (L)
Luki─çevo
1 : 0
Sloga
Plandište
04.10.2014 15:30
Mladost (L)
1 : 0
Sloga
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Srem─Źica
Srem─Źica
04.10.2014 15:30
Radni─Źki (NB)
1 : 0
Srem─Źica
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
04.10.2014 15:30
Lokomotiva
2 : 2
Crvena zvezda
Gru┼ża
Vitanovac
2 : 0
Radnik
Ušće
04.10.2014 16:00
Gru┼ża
2 : 0
Radnik
Jadran
Kragujevac
3 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
04.10.2014 16:00
Jadran
3 : 0
Sloga (D)
Budu─çnost
Arilje
4 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
04.10.2014 15:30
Budu─çnost
4 : 0
Napredak
Spartak 1924
Ljig
3 : 0
Mladost
Dra─Źi─ç
04.10.2014 15:30
Spartak 1924
3 : 0
Mladost
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 0
ZSK
Valjevo
04.10.2014 15:30
Pepeljevac
2 : 0
ZSK
Banjani
Banjani
0 : 1
Tulari
Tulari
04.10.2014 15:30
Banjani
0 : 1
Tulari
OFK Jabu─Źje
Jabu─Źje
5 : 0
Ka─Źer
Belanovica
04.10.2014 15:30
OFK Jabu─Źje
5 : 0
Ka─Źer
Sindjeli─ç
Lipnica
2 : 0
Jadar
Stupnica
04.10.2014 15:00
Sindjeli─ç
2 : 0
Jadar
Kara─Ĺor─Ĺe
Ra─Źa
2 : 2
BSK
Belosavci
04.10.2014 15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
2 : 2
BSK
Polet (SD)
Suvi Do
2 : 3
Šapine
Šapine
04.10.2014 15:30
Polet (SD)
2 : 3
Šapine
Glavaš
Glibovac
1 : 2
┼Żelezni─Źar (K)
Kusadak
04.10.2014 15:30
Glavaš
1 : 2
┼Żelezni─Źar (K)
OFK Tekstilac
Para─çin
1 : 0
Mladost (J)
Jovac
04.10.2014 15:00
OFK Tekstilac
1 : 0
Mladost (J)
Morava 1918
─ćuprija
1 : 1
BSK
Buljane
04.10.2014 15:00
Morava 1918
1 : 1
BSK
Jug Bogdan
─Éakus
3 : 1
Omladinac
Podina
04.10.2014 15:30
Jug Bogdan
3 : 1
Omladinac
Trbunje
Trbunje
3 : 3
Borac
Dr┼żanovac
04.10.2014 15:30
Trbunje
3 : 3
Borac
Polet
Samarinovac
0 : 1
Kaćuša
Kuršumlija
04.10.2014 15:30
Polet
0 : 1
Kaćuša
Topli─Źanin
Prokuplje
9 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
04.10.2014 15:30
Topli─Źanin
9 : 0
Pobeda
Blagotin
Poljna
4 : 0
Omladinac
Pojate
04.10.2014 15:30
Blagotin
4 : 0
Omladinac
Be─Źej 1918
Be─Źej
7 : 0
Kulpin
Kulpin
04.10.2014 15:30
Be─Źej 1918
7 : 0
Kulpin
Tvrdjava
Ba─Ź
1 : 0
Titel
Titel
04.10.2014 15:30
Tvrdjava
1 : 0
Titel
Proleter
Ravno Selo
1 : 3
Hajduk
─îurug
04.10.2014 15:30
Proleter
1 : 3
Hajduk
Veternik
Veternik
3 : 0
Susek
Susek
04.10.2014 15:00
Veternik
3 : 0
Susek
Šajkaš 1908
Kovilj
7 : 0
Vinogradar
Ledinci
04.10.2014 15:00
Šajkaš 1908
7 : 0
Vinogradar
OFK Futog
Futog
1 : 2
Mladost
Novi Sad
04.10.2014 15:00
OFK Futog
1 : 2
Mladost
Sofeks
Futog
2 : 1
OFK Slavija
Novi Sad
04.10.2014 15:00
Sofeks
2 : 1
OFK Slavija
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Napredak
Popinci
04.10.2014
Rudar
2 : 1
Napredak
1. Maj
Ruma
1 : 2
Jadran
Golubinci
04.10.2014
1. Maj
1 : 2
Jadran
Partizan
Vitojevci
1 : 0
Sloven
Ruma
04.10.2014
Partizan
1 : 0
Sloven
Sloga
Ostoji─çevo
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
04.10.2014 15:30
Sloga
0 : 1
Vinogradar
Obili─ç
Novi Kne┼żevac
5 : 1
Radni─Źki 1905
Bajmok
04.10.2014 15:30
Obili─ç
5 : 1
Radni─Źki 1905
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Potisje
Kanji┼ża
04.10.2014 15:30
Panonija IM Topola
1 : 0
Potisje
Krivaja
Krivaja
5 : 0
─îoka
─îoka
04.10.2014 15:30
Krivaja
5 : 0
─îoka
Polet (K)
Karavukovo
1 : 0
Sloga
─îonoplja
04.10.2014 15:00
Polet (K)
1 : 0
Sloga
Grani─Źar (G)
Gakovo
2 : 2
Kula
Kula
04.10.2014 15:00
Grani─Źar (G)
2 : 2
Kula
Mladost
Kru┼í─Źi─ç
4 : 0
Dunav
Ba─Źki Mono┼ítor
04.10.2014 15:00
Mladost
4 : 0
Dunav
BAK
Bela Crkva
0 : 0
Hajdu─Źica
Hajdu─Źica
04.10.2014 15:00
BAK
0 : 0
Hajdu─Źica
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 3
Budu─çnost (A)
Alibunar
04.10.2014 15:00
Omladinac (D)
3 : 3
Budu─çnost (A)
Begej
┼Żiti┼íte
3 : 0
Radni─Źki 1911
Jaša Tomić
04.10.2014 15:30
Begej
3 : 0
Radni─Źki 1911
Krajina
Krajišnik
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
04.10.2014 15:30
Krajina
0 : 2
Vojvodina 1928
Naftagas
Elemir
3 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
04.10.2014 15:30
Naftagas
3 : 0
Vojvodina (NM)
Bile─çanin
Se─Źanj
3 : 1
Radni─Źki Zrenjanin
Zrenjanin
04.10.2014 15:30
Bile─çanin
3 : 1
Radni─Źki Zrenjanin
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
Dunav-Sv.Stefan
Veliko Selo
04.10.2014 15:30
PKB Kovilovo
2 : 2
Dunav-Sv.Stefan
Komgrap
Beograd
2 : 0
Resnik
Resnik
04.10.2014 11:00
Komgrap
2 : 0
Resnik
Napredak (M)
Medoševac
3 : 1
Mladost (B)
Baroševac
04.10.2014 15:30
Napredak (M)
3 : 1
Mladost (B)
Vin─Źa
Vin─Źa
3 : 1
Podunavac (R)
Ritopek
04.10.2014 15:30
Vin─Źa
3 : 1
Podunavac (R)
Naisus
Ro┼żina
3 : 2
Morava
┼Żitkovac
04.10.2014 15:30
Naisus
3 : 2
Morava
Palilula
Aleksinac
0 : 2
Zaplanjac
Gad┼żin Han
04.10.2014 15:30
Palilula
0 : 2
Zaplanjac
Tanasko Raji─ç
Pirot
2 : 1
Vladimir Durkovi─ç
Berilovac
04.10.2014 15:30
Tanasko Raji─ç
2 : 1
Vladimir Durkovi─ç
Spartak
Pirot
1 : 2
Mladost
Poljska R┼żana
04.10.2014 15:30
Spartak
1 : 2
Mladost
Rudna Glava
Rudna Glava
8 : 1
Branik
Štubik
04.10.2014 15:30
Rudna Glava
8 : 1
Branik
Aluminjum
Niš
0 : 3
Proleter (DV)
Donja Vre┼żina
04.10.2014 15:30
Aluminjum
0 : 3
Proleter (DV)
Malinik
Podgorac
2 : 0
Vratarnica
Vratarnica
04.10.2014 15:30
Malinik
2 : 0
Vratarnica
Levosoje Talenat
Levosoje
0 : 7
OFK Alakince
Alakince
04.10.2014 15:30
Levosoje Talenat
0 : 7
OFK Alakince
Bilja─Źi
Bilja─Źa
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
04.10.2014 15:30
Bilja─Źi
1 : 1
Mladost (B)
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Potporanj
Potporanj
04.10.2014 15:00
Partizan (U)
0 : 1
Potporanj
┼Żelezni─Źar
In─Ĺija
2 : 1
No─çaj
No─çaj
04.10.2014
┼Żelezni─Źar
2 : 1
No─çaj
Podrinje
Ma─Źvanska Mitrovica
3 : 1
Borac (K)
Klenak
04.10.2014
Podrinje
3 : 1
Borac (K)
─îibukovac
Kraljevo
0 : 7
Real
Podunavci
04.10.2014 16:00
─îibukovac
0 : 7
Real
Sušica 2012
Kukulovce
3 : 1
Jedinstvo
Šišava
04.10.2014
Sušica 2012
3 : 1
Jedinstvo
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 1
Navalin
Navalin
04.10.2014
Bratstvo
0 : 1
Navalin
Milicionar
Bogati─ç
4 : 0
Napredak
Ma─Źvanski Beloti─ç
04.10.2014 15:00
Milicionar
4 : 0
Napredak
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 3
Sloga
Korman
04.10.2014 15:30
Pobeda 1976
3 : 3
Sloga
Jastrebac
Tešica
7 : 3
OFK Dra┼żevac
Dra┼żevac
04.10.2014 15:30
Jastrebac
7 : 3
OFK Dra┼żevac
Tempo
Mozgovo
2 : 2
Gredetin
Gredetin
04.10.2014 15:30
Tempo
2 : 2
Gredetin
Jasenica
Bo┼żurnja
1 : 2
Kopljari
Kopljari
04.10.2014 15:30
Jasenica
1 : 2
Kopljari
Trnava
Donja Trnava
1 : 2
Mladi rudar
Bukovik
04.10.2014 15:30
Trnava
1 : 2
Mladi rudar
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
5 : 4
Napredak (B)
Bubušinac
04.10.2014 15:30
Jedinstvo (Lj)
5 : 4
Napredak (B)
┼Żitkovica
┼Żitkovica
2 : 1
Kurja─Źe
Kurja─Źe
04.10.2014 15:30
┼Żitkovica
2 : 1
Kurja─Źe
Toli─ç
Toli─ç
2 : 2
Popadi─ç
Popadi─ç
04.10.2014 15:30
Toli─ç
2 : 2
Popadi─ç
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
Omladinac
Rakinac
04.10.2014 15:00
Bresje Superior
2 : 1
Omladinac
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 2
Institut
Zemun Polje
04.10.2014 15:30
Studenski Grad
0 : 2
Institut
Mladost
Vra─Źevi─ç
1 : 3
Sloga
Bogova─Ĺa
04.10.2014 15:30
Mladost
1 : 3
Sloga
Ratkovac
Ratkovac
0 : 0
Lajkovac
Lajkovac
04.10.2014 15:30
Ratkovac
0 : 0
Lajkovac
Avijati─Źar
Vranjani
5 : 1
Bakionica
Bakionica
04.10.2014 16:30
Avijati─Źar
5 : 1
Bakionica
Mladi rudar
Rudnik
4 : 2
Omladinac
Kalimani─çi
04.10.2014 15:30
Mladi rudar
4 : 2
Omladinac
Avala 1939
Beli Potok
6 : 0
Partizan
Kalu─Ĺerica
04.10.2014 15:30
Avala 1939
6 : 0
Partizan
Mladost
Mali Suvodol
2 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
04.10.2014 15:30
Mladost
2 : 1
Veliki Suvodol
Zvezda
Blato
3 : 0
Rongo Siti
Pirot
04.10.2014 15:30
Zvezda
3 : 0
Rongo Siti
Dušan Silni
Subotica
1 : 4
Udarnik
Višnjevac
04.10.2014 15:30
Dušan Silni
1 : 4
Udarnik
Rudar
Radljevo
1 : 0
Polet
Donji Lajkovac
04.10.2014 15:30
Rudar
1 : 0
Polet
Kaleni─ç
Kaleni─ç
0 : 0
Proleter
Bajevac
04.10.2014 15:30
Kaleni─ç
0 : 0
Proleter
Grani─Źar
Veliki Izvor
2 : 2
Deli Jovan
Salaš
04.10.2014 15:30
Grani─Źar
2 : 2
Deli Jovan
Šljivar
Šljivar
6 : 1
Kastrum
Gamzigrad
04.10.2014 15:30
Šljivar
6 : 1
Kastrum
Bjelica
Milatovi─çi
3 : 0
Gradina
Rti
04.10.2014 15:00
Bjelica
3 : 0
Gradina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 0
Mekiš
Mekiš
04.10.2014 15:30
Moravac (ZT)
4 : 0
Mekiš
Grkinja
Grkinja
2 : 5
Pobeda
Rusna
04.10.2014 15:30
Grkinja
2 : 5
Pobeda
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 1
Toplica
Šarlinac
04.10.2014 15:30
Doljevac 1971
2 : 1
Toplica
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 0
Kotlenik
Guncati
04.10.2014 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Kotlenik
OFK Slavija
Smederevo
0 : 8
Vu─Źak
Vu─Źak
04.10.2014 15:00
OFK Slavija
0 : 8
Vu─Źak
Omladinac (S)
Seone
0 : 5
Drugovac
Drugovac
04.10.2014 15:00
Omladinac (S)
0 : 5
Drugovac
Hajduk
Debrc
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
04.10.2014 15:30
Hajduk
3 : 2
Petrovac 74
┼Żika 2013
Provo
4 : 4
Polet
Jalovik
04.10.2014 15:30
┼Żika 2013
4 : 4
Polet
Boji─ç
Boji─ç
3 : 2
OFK Varna
Varna
04.10.2014 15:30
Boji─ç
3 : 2
OFK Varna
Proleter
Kara─Ĺor─Ĺevo
2 : 1
Sloga
Plavna
04.10.2014 15:30
Proleter
2 : 1
Sloga
Mladi radnik
Junkovac
4 : 4
Sloboda
Stubica
04.10.2014 15:00
Mladi radnik
4 : 4
Sloboda
TEK Sloga
Veliki Crljeni
9 : 0
BSK
Brajkovac
04.10.2014 15:00
TEK Sloga
9 : 0
BSK
Šumadija
Mali Crljeni
2 : 1
Lazarevac
Lazarevac
04.10.2014 15:00
Šumadija
2 : 1
Lazarevac
OFK Burovo
Burovo
0 : 3
OFK Radni─Źki
Dren
04.10.2014 15:00
OFK Burovo
0 : 3
OFK Radni─Źki
Omladinski
Para─çin
2 : 0
Popovac
Popovac
04.10.2014 15:00
Omladinski
2 : 0
Popovac
Nomanica
Nomanica
5 : 3
Badince
Badince
04.10.2014 15:30
Nomanica
5 : 3
Badince
Napredak
Bogojevce
8 : 0
Jašunja
Jašunja
04.10.2014 15:30
Napredak
8 : 0
Jašunja
Jedinstvo
Donja Lokošnica
2 : 5
OFK Bobište
Bobište
04.10.2014 15:30
Jedinstvo
2 : 5
OFK Bobište
Ofk Bratstvo
Zloku─çane
1 : 0
Grdanica 024
Grdanica
04.10.2014 15:30
Ofk Bratstvo
1 : 0
Grdanica 024
Milanovo
Milanovo
2 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
04.10.2014 15:30
Milanovo
2 : 3
Veliko Trnjane
Krasava
Krasava
2 : 0
Tolisavac - VT
Tolisavac
04.10.2014 15:00
Krasava
2 : 0
Tolisavac - VT
Mladost (L)
Leskovac
0 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
04.10.2014 15:30
Mladost (L)
0 : 0
Jedinstvo
Vukan
┼Żdrelo
0 : 1
Manastirica
Manastirica
04.10.2014 15:30
Vukan
0 : 1
Manastirica
Bata Buli─ç
Bistrica
3 : 1
Brana Paunovi─ç
Rašanac
04.10.2014 15:30
Bata Buli─ç
3 : 1
Brana Paunovi─ç
Melnica
Melnica
0 : 2
Mladost (R)
Ranovac
04.10.2014 15:30
Melnica
0 : 2
Mladost (R)
Soko
Krvije
5 : 2
Burovac
Burovac
04.10.2014 15:30
Soko
5 : 2
Burovac
Radnik
Pankovo
1 : 0
Dobrnje
Dobrnje
04.10.2014 15:30
Radnik
1 : 0
Dobrnje
Omladinac B
Šetonje
2 : 1
Laolac
Veliko Laole
04.10.2014 15:30
Omladinac B
2 : 1
Laolac
7. juli
Lopušnik
2 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
04.10.2014 15:30
7. juli
2 : 2
Sloga 1952
Bogutova─Źka Banja
Bogutovac
1 : 0
Omladinac
Drak─Źi─çi
04.10.2014 16:00
Bogutova─Źka Banja
1 : 0
Omladinac
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Studen Vitez
Studenica
04.10.2014 16:00
Mlada krila
2 : 1
Studen Vitez
Popovi─çi
Popovi─çi
3 : 2
Zgoda─Źica
Goda─Źica
04.10.2014 16:00
Popovi─çi
3 : 2
Zgoda─Źica
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Mladost 1981
Štulac
04.10.2014 16:00
Stara Čaršija
0 : 1
Mladost 1981
Bresje
Bresje
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
04.10.2014 15:00
Bresje
1 : 0
Osaonica
Tule┼ż
Tule┼ż
0 : 2
Šamot
Aran─Ĺelovac
04.10.2014 15:30
Tule┼ż
0 : 2
Šamot
TE Gu─Źevo
Trbušnica
1 : 2
Vidojevica
Lešnica
04.10.2014 15:00
TE Gu─Źevo
1 : 2
Vidojevica
Granit
Radalj
2 : 4
Luk
Vo─çnjak
04.10.2014 15:00
Granit
2 : 4
Luk
Sindjeli─ç
Vojnik
5 : 1
Planinac
Panjevac
04.10.2014 15:00
Sindjeli─ç
5 : 1
Planinac
Rujišnik
Rujišnik
0 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
04.10.2014 17:00
Rujišnik
0 : 0
Sloboda 1948
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Jugovi─çi
Bogdanje
04.10.2014 15:30
Topoljak
1 : 1
Jugovi─çi
Grabovica
Gornja Bukovica
6 : 3
Lonjin
Lonjin
04.10.2014 13:00
Grabovica
6 : 3
Lonjin
Vrhpolje
Vrhpolje
3 : 0
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
Donja Ljubovi─Ĺa
04.10.2014 13:00
Vrhpolje
3 : 0
OFK Donja Ljubovi─Ĺa
Sloga (DB)
Donja Bukovica
2 : 7
Mladost
Uzovnica
04.10.2014 13:00
Sloga (DB)
2 : 7
Mladost
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 1
Omladinac
Bogatic
04.10.2014 15:00
Napredak (BP)
1 : 1
Omladinac
Gaj
Veliki Gaj
1 : 2
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
04.10.2014 15:00
Gaj
1 : 2
Crvena Zvezda
Vis
Parcani
3 : 0
Rudar 2012
Babe
04.10.2014 16:00
Vis
3 : 0
Rudar 2012
Stojnik
Stojnik
0 : 5
Vojvoda
Du─Źina
04.10.2014 16:00
Stojnik
0 : 5
Vojvoda
Meteor
Lapovo
5 : 0
Feniks
Ra─Źa
04.10.2014 15:30
Meteor
5 : 0
Feniks
Maovi
Maovi
3 : 5
Culjkovi─ç
Culjkovi─ç
04.10.2014 15:00
Maovi
3 : 5
Culjkovi─ç
Zadrugar
Ma─Źvanski Pri─Źinovi─ç
2 : 1
Omladinac 2013
Slep─Źevi─ç
04.10.2014 15:00
Zadrugar
2 : 1
Omladinac 2013
Metaloplastika
Šabac
0 : 1
Torpedo 1924
Tabanovi─ç
04.10.2014 15:00
Metaloplastika
0 : 1
Torpedo 1924
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 0
Sloga
Bogosavac
04.10.2014 15:00
POFK Letnjikovac
1 : 0
Sloga
Miloš Pocerac 2013
Gornja Vranjska
4 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
04.10.2014 15:00
Miloš Pocerac 2013
4 : 0
Jedinstvo
OFK Jelen
Jelen─Źa
3 : 0
Korman
Korman
04.10.2014 15:00
OFK Jelen
3 : 0
Korman
Velika Morava
Selo Varvarin
7 : 2
Gradac
Plo─Źnik
04.10.2014 15:00
Velika Morava
7 : 2
Gradac
─îarapan
Kruševac
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
04.10.2014
─îarapan
3 : 0
Rasinac
Gaglovo
Gaglovo
4 : 5
Pade┼ż
Pade┼ż
04.10.2014 15:30
Gaglovo
4 : 5
Pade┼ż
Globoder
Globoder
7 : 3
Vratare
Vratare
04.10.2014 15:30
Globoder
7 : 3
Vratare
Lipovac
Lipovac
3 : 1
Štitari
Štitari
04.10.2014 15:30
Lipovac
3 : 1
Štitari
Zdravinje
Zdravinje
1 : 5
Polet (Š)
Šavrane
04.10.2014 15:30
Zdravinje
1 : 5
Polet (Š)
Trm─Źari
Trm─Źari
4 : 2
Vitanovac 08
Vitanovac
04.10.2014 15:30
Trm─Źari
4 : 2
Vitanovac 08
Zmajevac
Belasica
3 : 0
Jablanica
Jablanica
04.10.2014 15:30
Zmajevac
3 : 0
Jablanica
Borac
Kloka
4 : 1
OFK Jarmenovci
Jarmenovci
04.10.2014 15:00
Borac
4 : 1
OFK Jarmenovci
Mladost
Rajkovac
2 : 1
ZT Gorovi─Ź
Gorovi─Ź
04.10.2014 15:00
Mladost
2 : 1
ZT Gorovi─Ź
Petka
Petka
2 : 1
Dimitrije Tucovi─ç
Šušnjar
04.10.2014 15:00
Petka
2 : 1
Dimitrije Tucovi─ç
Skela
Skela
3 : 0
Proleter
Jasenak
04.10.2014 15:30
Skela
3 : 0
Proleter
Rekreativo
Zabre┼żje
0 : 3
Baljevac
Baljevac
04.10.2014 15:30
Rekreativo
0 : 3
Baljevac
Partizan
Dra┼żevac
2 : 1
Tornado
Drazevac
04.10.2014 15:30
Partizan
2 : 1
Tornado
Zadrugar
Orašac (Obrenovac)
1 : 7
Ljubini─ç
Ljubini─ç
04.10.2014 15:30
Zadrugar
1 : 7
Ljubini─ç
Berane
Berane
0 : 5
Lov─çen
Cetinje
04.10.2014 15:00
Berane
0 : 5
Lov─çen
Budu─çnost
Podgorica
2 : 2
Bokelj
Kotor
04.10.2014 15:00
Budu─çnost
2 : 2
Bokelj
Mladost
Podgorica
2 : 0
Grbalj
Radanovi─çi
04.10.2014 15:00
Mladost
2 : 0
Grbalj
Mornar
Bar
2 : 1
Rudar
Pljevlja
04.10.2014 15:00
Mornar
2 : 1
Rudar
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Zeta
Golubovci
04.10.2014 15:00
OFK Petrovac
1 : 0
Zeta
Sutjeska
Nikšić
4 : 0
Mogren
Budva
04.10.2014 15:00
Sutjeska
4 : 0
Mogren
Napredak
Donji Šepak
0 : 0
Podrinje
Janja
04.10.2014 15:30
Napredak
0 : 0
Podrinje
Drina HE
Višegrad
2 : 2
Tekstilac
Derventa
04.10.2014 15:30
Drina HE
2 : 2
Tekstilac
Vlasenica
Zvornik
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
04.10.2014 15:30
Vlasenica
0 : 2
Krupa
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
04.10.2014 15:30
Sloboda (NG)
1 : 0
Rudar Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonji─ç Grad
1 : 0
Mladost
Gacko
04.10.2014 15:30
Sloboda (MG)
1 : 0
Mladost
Leotar
Trebinje
1 : 0
Proleter
Tesli─ç
04.10.2014 15:30
Leotar
1 : 0
Proleter
Sutjeska
Fo─Źa
4 : 3
Kozara
Gradiška
04.10.2014 15:30
Sutjeska
4 : 3
Kozara
Rudar
Ugljevik
5 : 2
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
04.10.2014 15:30
Rudar
5 : 2
Mladost (BS)
Ljubi─ç
Prnjavor
2 : 1
Sloga
Doboj
04.10.2014 15:30
Ljubi─ç
2 : 1
Sloga
┼Żupa Superpetrol
Milosavci
2 : 2
Borac (KD)
Kozarska Dubica
04.10.2014 15:30
┼Żupa Superpetrol
2 : 2
Borac (KD)
BSK
Banja Luka
2 : 1
Ozren
Petrovo
04.10.2014 15:30
BSK
2 : 1
Ozren
Modri─Źa
Modri─Źa
1 : 1
Borac (Š)
Šamac
04.10.2014 15:30
Modri─Źa
1 : 1
Borac (Š)
Karanovac
Karanovac
6 : 0
Mladost (S)
Seferovci
04.10.2014 15:30
Karanovac
6 : 0
Mladost (S)
Lauš
Banja Luka
3 : 0
Ravan
Me─Ĺe─Ĺa
04.10.2014 15:30
Lauš
3 : 0
Ravan
FSA
Prijedor
2 : 1
Budu─çnost
Banja Luka
04.10.2014 15:30
FSA
2 : 1
Budu─çnost
Progres
Kne┼żevo
3 : 1
Naprijed Horizont
Banja Luka
04.10.2014 15:30
Progres
3 : 1
Naprijed Horizont
Brdo
Hambarine
0 : 1
Sloga (S)
Srbac
04.10.2014 15:30
Brdo
0 : 1
Sloga (S)
Mladost (KV)
Kotor Varoš
0 : 2
Lijev─Źe
Nova Topola
04.10.2014 15:30
Mladost (KV)
0 : 2
Lijev─Źe
Bratstvo
Bratunac
3 : 3
Jardan
Jardan
04.10.2014 15:30
Bratstvo
3 : 3
Jardan
Srpska Varoš
Br─Źko
3 : 1
Šekovići
Šekovići
04.10.2014 15:30
Srpska Varoš
3 : 1
Šekovići
Podrinje
Tršić
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ro─çevi─ç
04.10.2014 15:30
Podrinje
2 : 0
Jedinstvo (R)
Jablanica
Jablanica
0 : 5
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
04.10.2014 15:30
Jablanica
0 : 5
Sloga DIPO
Brzi
Busnovi
2 : 3
┼Żeljezni─Źar
Ravnice
04.10.2014 15:00
Brzi
2 : 3
┼Żeljezni─Źar
Sloga
Rakeli─çi
1 : 1
Mrakovica
Kozaruša
04.10.2014 15:00
Sloga
1 : 1
Mrakovica
Kozara
Donji Orlovci
1 : 1
Gomjenica
Prijedor
04.10.2014 15:00
Kozara
1 : 1
Gomjenica
Radnik Urije
Prijedor
5 : 2
Plamen
Donje Vodi─Źevo
04.10.2014 15:00
Radnik Urije
5 : 2
Plamen
Bratstvo
Kozarac
3 : 0
Berek 1975
Prijedor
04.10.2014 15:00
Bratstvo
3 : 0
Berek 1975
Kne┼żopoljac
Kne┼żica
2 : 0
Slaven
Dobrljin
04.10.2014 15:00
Kne┼żopoljac
2 : 0
Slaven
Akademac-UIS
Triješnica
1 : 2
BSK Ledinci
Batkovi─ç
04.10.2014 15:30
Akademac-UIS
1 : 2
BSK Ledinci
Sloga 94
Bijeljina
0 : 2
Semberija
Popovi
04.10.2014 15:30
Sloga 94
0 : 2
Semberija
Radnik
Kozarska Dubica
1 : 2
Podgrme─Ź
Oštra Luka
04.10.2014 15:30
Radnik
1 : 2
Podgrme─Ź
Šumadinac
Dragovo
3 : 1
Šumadija
Prevešt
04.10.2014 15:00
Šumadinac
3 : 1
Šumadija
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Njegoš B
Lov─çenac
04.10.2014 15:30
Tomislavci
2 : 1
Njegoš B
Sloboda
Stara Moravica
3 : 0
Pobeda
Pobeda
04.10.2014 15:30
Sloboda
3 : 0
Pobeda
Mi─çunovo
Mi─çunovo
1 : 3
Sokolac
Ba─Źki Sokolac
04.10.2014 15:30
Mi─çunovo
1 : 3
Sokolac
Hajduk
Rujevica
4 : 1
Rtanj
Vrmd┼ża
04.10.2014 15:30
Hajduk
4 : 1
Rtanj
Bukovik
Vrbovac
10 : 1
Jedinstvo 1952
Mu┼żinac
04.10.2014 15:30
Bukovik
10 : 1
Jedinstvo 1952
Mladost
Resnik
2 : 0
Palilulac
Šarbanovac
04.10.2014 15:30
Mladost
2 : 0
Palilulac
OFK Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
04.10.2014 15:30
OFK Mladenovac
5 : 0
Šumadija 1962
Omladinac
Vu─Źkovica
1 : 0
Jedinstvo
Oplani─ç
04.10.2014
Omladinac
1 : 0
Jedinstvo
Mladi Radnik
Dragušica
2 : 2
Polet
Ljubi─ç kod Kni─ça
04.10.2014
Mladi Radnik
2 : 2
Polet
Brezovica
Štrpce
0 : 3
Gra─Źanica
Gra─Źanica
04.10.2014 15:00
Brezovica
0 : 3
Gra─Źanica
Polet
Laplje Selo
3 : 1
─îaglavica
─îaglavica
04.10.2014 15:00
Polet
3 : 1
─îaglavica
Radni─Źki (N)
Niš
2 : 1
─îukari─Źki
Beograd
04.10.2014 15:00
Radni─Źki (N)
2 : 1
─îukari─Źki
Radni─Źki 1923
Kragujevac
0 : 3
Rad
Beograd
04.10.2014 15:00
Radni─Źki 1923
0 : 3
Rad
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Donji Srem
Pe─çinci
04.10.2014 15:00
OFK Beograd
4 : 0
Donji Srem
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Vo┼żdovac
Beograd
04.10.2014 18:00
Crvena zvezda
2 : 2
Vo┼żdovac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Borac
─îa─Źak
04.10.2014 15:00
Jagodina
2 : 0
Borac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
04.10.2014 19:00
Vojvodina
1 : 0
Novi Pazar
Spartak
Subotica
0 : 0
Napredak
Kruševac
04.10.2014 15:00
Spartak
0 : 0
Napredak
Radnik
Surdulica
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
04.10.2014 15:00
Radnik
3 : 0
Sloga (K)
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
04.10.2014 15:00
BSK Bor─Źa
1 : 0
Moravac Orion
Be┼żanija
Beograd
1 : 0
Sloboda
U┼żice
04.10.2014 15:00
Be┼żanija
1 : 0
Sloboda
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Kolubara
Lazarevac
04.10.2014 15:00
Sloga (PM)
4 : 1
Kolubara
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
04.10.2014 15:00
Proleter
2 : 1
Metalac (GM)
Jedinstvo Putevi
U┼żice
1 : 1
In─Ĺija
In─Ĺija
04.10.2014 15:00
Jedinstvo Putevi
1 : 1
In─Ĺija
Sindjeli─ç
Beograd
1 : 3
Ba─Źka (BP)
Ba─Źka Palanka
04.10.2014 15:00
Sindjeli─ç
1 : 3
Ba─Źka (BP)
Ma─Źva
Šabac
2 : 2
Javor Matis
Ivanjica
04.10.2014 15:00
Ma─Źva
2 : 2
Javor Matis
Gradac
Valjevo
0 : 2
U┼żice
U┼żice
04.10.2014 10:00
Gradac
0 : 2
U┼żice
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Una Fortuna
Lu┼żnice
04.10.2014 16:00
Šumadija 1903
2 : 1
Una Fortuna
Šabac
Šabac
3 : 0
Slatke Male
Burovac
04.10.2014
Šabac
3 : 0
Slatke Male
Polet
Sivac
4 : 1
Metalmania
Kanji┼ża
04.10.2014 13:00
Polet
4 : 1
Metalmania
Ba─Źka ┼Żabalj
┼Żabalj
1 : 3
Obili─ç
Beograd
04.10.2014 15:00
Ba─Źka ┼Żabalj
1 : 3
Obili─ç
Sremice
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radni─Źki 1919
Zrenjanin
04.10.2014 15:00
Sremice
3 : 0
Radni─Źki 1919
LASK Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Mašinac
Niš
04.10.2014 16:00
LASK Crvena zvezda
2 : 2
Mašinac
Po┼żarevac
Po┼żarevac
0 : 4
Napredak
Kruševac
04.10.2014 15:30
Po┼żarevac
0 : 4
Napredak
Jagodina
Jagodina
2 : 1
┼Żelezni─Źar Pan─Źevo
Pan─Źevo
04.10.2014 11:00
Jagodina
2 : 1
┼Żelezni─Źar Pan─Źevo
Kolibri
Kuršumlija
3 : 4
Fruškogorac
Novi Sad
04.10.2014 15:30
Kolibri
3 : 4
Fruškogorac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
04.10.2014 10:00
Crvena zvezda
1 : 1
Rad
─îukari─Źki
Beograd
1 : 1
Borac
─îa─Źak
04.10.2014 11:00
─îukari─Źki
1 : 1
Borac
Indeks
Novi Sad
0 : 0
OFK Hajduk
Kula
04.10.2014 10:00
Indeks
0 : 0
OFK Hajduk
In─Ĺija
In─Ĺija
2 : 0
Kabel
Novi sad
04.10.2014 10:00
In─Ĺija
2 : 0
Kabel
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Banat
Zrenjanin
04.10.2014 10:00
Proleter 2006
4 : 1
Banat
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
─îSK Pivara
─îelarevo
04.10.2014 10:00
Vojvodina
0 : 1
─îSK Pivara
Donji Srem
Pe─çinci
3 : 0
Radni─Źki (S)
Sombor
04.10.2014 10:00
Donji Srem
3 : 0
Radni─Źki (S)
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Vršac United
Vršac
04.10.2014 10:00
Radni─Źki (SM)
3 : 2
Vršac United
Palilulac
Niš
0 : 2
Radni─Źki (N) 2
Niš
04.10.2014
Palilulac
0 : 2
Radni─Źki (N) 2
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 2
Radni─Źki (P)
Pirot
04.10.2014 11:00
Hajduk Veljko
0 : 2
Radni─Źki (P)
Sloga
Bajina Basta
0 : 1
Jedinstvo putevi
Uzice
04.10.2014 14:30
Sloga
0 : 1
Jedinstvo putevi
Buducnost
Konarevo
4 : 0
Metalac
Kraljevo
04.10.2014 14:30
Buducnost
4 : 0
Metalac
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
Javor
Ivanjica
04.10.2014 14:30
Metalac
2 : 0
Javor
Sloboda
Cacak
0 : 0
Sloga
Kraljevo
04.10.2014 14:30
Sloboda
0 : 0
Sloga
Proleter
Vranovo
19 : 0
Podunavac
Udovice
04.10.2014 12:00
Proleter
19 : 0
Podunavac
┼Żelezni─Źar
Smederevo
2 : 6
Sloboda
Lipe
04.10.2014 12:00
┼Żelezni─Źar
2 : 6
Sloboda
Mladi radnik
Radinac
5 : 1
7. Juli
Vodanj
04.10.2014 12:00
Mladi radnik
5 : 1
7. Juli
Proleter (BK)
Ban. Karlovac
7 : 0
Dolovo
Dolovo
04.10.2014 11:15
Proleter (BK)
7 : 0
Dolovo
Borac (St)
Star─Źevo
4 : 2
Partizan (G)
Gaj
04.10.2014 10:00
Borac (St)
4 : 2
Partizan (G)
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
7 : 1
C.zvezda
Pavliš
04.10.2014 13:30
Sloga (BNS)
7 : 1
C.zvezda
Be─Źej
Be─Źej
7 : 0
Kulpin
Kulpin
04.10.2014 13:30
Be─Źej
7 : 0
Kulpin
Tvr─Ĺava
Ba─Ź
2 : 1
Titel
Titel
04.10.2014 13:30
Tvr─Ĺava
2 : 1
Titel
Proleter
Ravno Selo
1 : 7
Hajduk
─îurug
04.10.2014 13:30
Proleter
1 : 7
Hajduk
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Kolarac
Kolari
04.10.2014 13:00
Petrijevac
0 : 3
Kolarac
Petrijevac
Petrijevo
04.10.2014
13:00
Lunjevac
Lunjevac
04.10.2014 13:00
Petrijevac
:
Lunjevac
Sloga
Leskovac
0 : 3
Teleoptik
Zemun
04.10.2014 15:00
Sloga
0 : 3
Teleoptik
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
04.10.2014 12:00
Crvena zvezda
1 : 1
Rad
─îukari─Źki
Beograd
2 : 2
Borac
─îa─Źak
04.10.2014 14:00
─îukari─Źki
2 : 2
Borac
TSC
Ba─Źka Topola
1 : 2
Be─Źej 1918
Be─Źej
04.10.2014 12:00
TSC
1 : 2
Be─Źej 1918
Ba─Źka 1901
Subotica
5 : 0
Kikinda
Kikinda
04.10.2014 12:00
Ba─Źka 1901
5 : 0
Kikinda
Vršac
Vršac
1 : 0
Vrbas
Vrbas
04.10.2014 12:00
Vršac
1 : 0
Vrbas
Radni─Źki (S)
Sombor
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
04.10.2014 12:00
Radni─Źki (S)
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Indeks
Novi sad
04.10.2014 12:00
Novi Sad
1 : 2
Indeks
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Spartak
Subotica
04.10.2014 12:00
Proleter 2006
2 : 2
Spartak
Mladost Bambi
Luki─çevo
4 : 1
Ba─Źka (BP)
Ba─Źka Palanka
04.10.2014 12:00
Mladost Bambi
4 : 1
Ba─Źka (BP)
OFK Hajduk
Kula
3 : 2
In─Ĺija
In─Ĺija
04.10.2014 12:00
OFK Hajduk
3 : 2
In─Ĺija
Sloga
Kraljevo
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
04.10.2014 14:30
Sloga
3 : 0
Šumadija 1903
AS
Novi Pazar
3 : 1
Vrnja─Źka Banja
Vrnja─Źka Banja
04.10.2014 14:30
AS
3 : 1
Vrnja─Źka Banja
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
3 : 6
Radni─Źki (K)
Kovin
04.10.2014 13:00
Jedinstvo Stevi─ç
3 : 6
Radni─Źki (K)
Dolina
Padina
10 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
04.10.2014 16:00
Dolina
10 : 0
Mladost (V)
Dinamo
Pan─Źevo
2 : 3
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
04.10.2014 11:30
Dinamo
2 : 3
┼Żelezni─Źar
Senta
Senta
0 : 2
Subotica
Subotica
04.10.2014 11:00
Senta
0 : 2
Subotica
Tutin
Tutin
04.10.2014
12:00
Jošanica ND
Novi Pazar
04.10.2014 12:00
Tutin
:
Jošanica ND
Palilulac
Beograd
5 : 0
Banja
Beograd
04.10.2014
Palilulac
5 : 0
Banja
Trudbenik
Beograd
2 : 1
Brodarac1947
Beograd
04.10.2014
Trudbenik
2 : 1
Brodarac1947
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Balkan
Beograd
04.10.2014
GSP Polet
1 : 1
Balkan
Zvezdara
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
04.10.2014
Zvezdara
3 : 0
Mladenovac
Studentski Grad
Novi Beograd
1 : 1
PKB
Padinska Skela
04.10.2014
Studentski Grad
1 : 1
PKB
PKB Kovilovo
Beograd
7 : 1
Komgrap
Beograd
04.10.2014
PKB Kovilovo
7 : 1
Komgrap
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnik
Surdulica
04.10.2014
Napredak
1 : 1
Radnik
Palilulac
Niš
1 : 1
Radni─Źki (N) 2
Niš
04.10.2014
Palilulac
1 : 1
Radni─Źki (N) 2
Nacional
Niš
2 : 2
Timok
Zaje─Źar
04.10.2014
Nacional
2 : 2
Timok
Topli─Źanin
Prokuplje
4 : 0
Jagodina 2
Jagodina
04.10.2014
Topli─Źanin
4 : 0
Jagodina 2
Dinamo
Vranje
3 : 0
Dubo─Źica 1923
Leskovac
04.10.2014
Dinamo
3 : 0
Dubo─Źica 1923
Real Niš
Niš
1 : 0
Bor
Bor
04.10.2014
Real Niš
1 : 0
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 2
Radni─Źki P
Pirot
04.10.2014
Hajduk Veljko
0 : 2
Radni─Źki P
Moravac Orion
Mrštane
11 : 0
Kruševac
Kruševac
04.10.2014
Moravac Orion
11 : 0
Kruševac
Be┼żanija
Beograd
6 : 1
Borac Ostru┼żnica
Ostru┼żnica
04.10.2014 16:00
Be┼żanija
6 : 1
Borac Ostru┼żnica
BSK 1925
Beograd
11 : 0
Sin─Ĺeli─ç 2012
Ugrinovci
04.10.2014 10:00
BSK 1925
11 : 0
Sin─Ĺeli─ç 2012
Heroj 1925
Beograd
4 : 1
┼Żeleznik Lasta
┼Żeleznik
04.10.2014 10:00
Heroj 1925
4 : 1
┼Żeleznik Lasta
Budu─çnost (D)
Dobanovci
1 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
04.10.2014 12:00
Budu─çnost (D)
1 : 3
Novi Beograd
Srem
Jakovo
4 : 2
Ba─çevac
Ba─çevac
04.10.2014 12:30
Srem
4 : 2
Ba─çevac
IM Rakovica
Beograd
1 : 0
Milenium
Beograd
04.10.2014 13:00
IM Rakovica
1 : 0
Milenium
IMT
Beograd
0 : 6
Radni─Źki (O)
Obrenovac
04.10.2014 14:30
IMT
0 : 6
Radni─Źki (O)
Srem
Jakovo
4 : 1
Bole─Ź
Bole─Ź
04.10.2014 10:00
Srem
4 : 1
Bole─Ź
Budu─çnost
Dobanovci
0 : 4
BASK
Beograd
04.10.2014 12:00
Budu─çnost
0 : 4
BASK
TSC
Ba─Źka Topola
1 : 1
Be─Źej 1918
Be─Źej
04.10.2014 10:00
TSC
1 : 1
Be─Źej 1918
Ba─Źka 1901
Subotica
4 : 0
Kikinda
Kikinda
04.10.2014 10:00
Ba─Źka 1901
4 : 0
Kikinda
Vršac
Vršac
1 : 4
Vrbas
Vrbas
04.10.2014 10:00
Vršac
1 : 4
Vrbas
Radni─Źki (S)
Sombor
0 : 1
FK Vojvodina
Novi Sad
04.10.2014 10:00
Radni─Źki (S)
0 : 1
FK Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Indeks
Novi sad
04.10.2014 10:00
Novi Sad
0 : 3
Indeks
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Spartak
Subotica
04.10.2014 10:00
Proleter 2006
1 : 0
Spartak
Mladost Bambi
Luki─çevo
1 : 3
Ba─Źka (BP)
Ba─Źka Palanka
04.10.2014 10:00
Mladost Bambi
1 : 3
Ba─Źka (BP)
OFK Hajduk
Kula
1 : 1
In─Ĺija
In─Ĺija
04.10.2014 10:00
OFK Hajduk
1 : 1
In─Ĺija
Kruševac
Kruševac
0 : 2
Real
Niš
04.10.2014 11:00
Kruševac
0 : 2
Real
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
Niš
2 : 5
Jagodina
Jagodina
04.10.2014 11:00
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
2 : 5
Jagodina
Red Star
Niš
2 : 0
Bor
Bor
04.10.2014 11:00
Red Star
2 : 0
Bor
Obili─ç
┼Żivica
3 : 1
Petli─ç
Smederevo
04.10.2014 14:30
Obili─ç
3 : 1
Petli─ç
Mihajlovac 1934
Mihajlovac
1 : 4
AF Duljaj
Topola
04.10.2014 14:30
Mihajlovac 1934
1 : 4
AF Duljaj
Semendria 1924
Smederevo
1 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
04.10.2014 14:30
Semendria 1924
1 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
Rudar
Kostolac
0 : 3
Zvi┼żd
Ku─Źevo
04.10.2014 14:30
Rudar
0 : 3
Zvi┼żd
Presing
Po┼żarevac
3 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
04.10.2014 14:30
Presing
3 : 2
GFK Jasenica 1911
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
04.10.2014 14:30
Sloga (PM)
1 : 0
Badnjevac
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 6
Šumadija
Aran─Ĺelovac
04.10.2014 14:30
Pinkum
0 : 6
Šumadija
Tornjoš
Tornjoš
5 : 10
─îoka
─îoka
04.10.2014 10:00
Tornjoš
5 : 10
─îoka
Budu─çnost (A)
Alibunar
1 : 7
Partizan (U)
Uljma
04.10.2014 10:00
Budu─çnost (A)
1 : 7
Partizan (U)
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Hajdu─Źica
Hajdu─Źica
04.10.2014 13:00
Vulturul
2 : 2
Hajdu─Źica
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 9
Sloga
Plandište
04.10.2014 10:00
Vladimirovac
1 : 9
Sloga
Spartak
Debelja─Źa
6 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
04.10.2014 11:00
Spartak
6 : 2
Smederevo 1924
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
1 : 5
Dinamo 1945
Pan─Źevo
04.10.2014 09:30
Proleter (BK)
1 : 5
Dinamo 1945
Banat
Vršac
2 : 1
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
04.10.2014 10:00
Banat
2 : 1
Jedinstvo Stevi─ç
Vršac United
Vršac
0 : 2
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
04.10.2014 10:00
Vršac United
0 : 2
┼Żelezni─Źar
Proleter
Vranovo
04.10.2014
10:00
Podunavac
Udovice
04.10.2014 10:00
Proleter
:
Podunavac
┼Żelezni─Źar
Smederevo
2 : 1
Sloboda
Lipe
04.10.2014 10:00
┼Żelezni─Źar
2 : 1
Sloboda
Mladi radnik
Radinac
14 : 0
7. Juli
Vodanj
04.10.2014 10:00
Mladi radnik
14 : 0
7. Juli
Plana
Velika Plana
6 : 0
Sloga
Miloševac
04.10.2014 10:00
Plana
6 : 0
Sloga
Bubamara
Kraljevo
1 : 1
Sloga
Kraljevo
04.10.2014 11:00
Bubamara
1 : 1
Sloga
Radni─Źki
Kragujevac
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
04.10.2014 11:00
Radni─Źki
0 : 0
Šumadija 1903
Apolon
Kraljevo
0 : 0
AS
Novi Pazar
04.10.2014 11:00
Apolon
0 : 0
AS
Šabac
Šabac
0 : 1
Šampion
Valjevo
04.10.2014 14:30
Šabac
0 : 1
Šampion
Senjak
Valjevo
0 : 7
Loznica
Loznica
04.10.2014 14:30
Senjak
0 : 7
Loznica
Savacijum
Šabac
2 : 1
Jedinstvo
Ub
04.10.2014 14:30
Savacijum
2 : 1
Jedinstvo
Ma─Źva 2005
Bogati─ç
6 : 0
┼Żelezni─Źar
Lajkovac
04.10.2014 14:30
Ma─Źva 2005
6 : 0
┼Żelezni─Źar
Akademac
Šabac
2 : 0
Ma─Źva
Šabac
04.10.2014 14:30
Akademac
2 : 0
Ma─Źva
Mladost (L)
Lu─Źani
1 : 1
Omladinac
Zablace
04.10.2014 15:30
Mladost (L)
1 : 1
Omladinac
Mladost Radost
─îa─Źak
2 : 3
Draga─Źevo
Gu─Źa
04.10.2014 15:30
Mladost Radost
2 : 3
Draga─Źevo
Borac 2
─îa─Źak
4 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
04.10.2014 15:30
Borac 2
4 : 0
Takovo
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
04.10.2014 12:30
Rudar (KM)
2 : 1
Mokra Gora
Borac
Šabac
04.10.2014
10:00
OFK Šabac
Šabac
04.10.2014 10:00
Borac
:
OFK Šabac
Donjošorac
Šabac
12 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
04.10.2014 10:00
Donjošorac
12 : 0
POFK Letnjikovac
Mladost
Prnjavor
04.10.2014
10:00
BMR Petlova─Źa
Petlova─Źa
04.10.2014 10:00
Mladost
:
BMR Petlova─Źa
VGSK
Veliko Gradište
12 : 0
RSK
Rabrovo
04.10.2014 10:00
VGSK
12 : 0
RSK
Spartak
Subotica
2 : 3
Subotica
Subotica
04.10.2014 11:00
Spartak
2 : 3
Subotica
Avala
Beograd
1 : 2
Hajduk
Beograd
04.10.2014 10:00
Avala
1 : 2
Hajduk
PKB
Padinska Skela
1 : 3
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
04.10.2014 14:30
PKB
1 : 3
Crvena Zvezda MML
Obrenovac 1905
Obrenovac
04.10.2014
Sremcica
Sremcica
04.10.2014
Obrenovac 1905
:
Sremcica
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
04.10.2014
Stepojevac Vaga
1 : 2
Lokomotiva
Turbina
Vreoci
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
04.10.2014
Turbina
1 : 2
Mladenovac
Fer Plej
Beograd
2 : 6
Kolubara
Lazarevac
04.10.2014
Fer Plej
2 : 6
Kolubara
AS-07
Kaleni─ç
0 : 0
Gradac
Valjevo
04.10.2014 15:00
AS-07
0 : 0
Gradac
Ma─Źva
Šabac
7 : 0
Šabac
Šabac
04.10.2014 15:30
Ma─Źva
7 : 0
Šabac
Arena Su
Subotica
1 : 0
─îoka
─îoka
04.10.2014 10:00
Arena Su
1 : 0
─îoka
Spartak '02
Subotica
4 : 0
TSC
Ba─Źka Topola
04.10.2014 09:30
Spartak '02
4 : 0
TSC
Senta
Senta
2 : 2
Ba─Źka 1901
Subotica
04.10.2014 09:30
Senta
2 : 2
Ba─Źka 1901
Polet
Popucke
3 : 5
Zeleznicar
Lajkovac
04.10.2014
Polet
3 : 5
Zeleznicar
Jedinstvo 2
Ub
2 : 1
Sampion
Valjevo
04.10.2014
Jedinstvo 2
2 : 1
Sampion
Omladinac
Ljig
4 : 1
Ribnica
Mionica
04.10.2014
Omladinac
4 : 1
Ribnica
Budućnost-Krušik 1
Valjevo
4 : 0
OFK Osecina
Osecina
04.10.2014 12:00
Budućnost-Krušik 1
4 : 0
OFK Osecina
Jedinstvo 1
Ub
2 : 1
Radnicki
Valjevo
04.10.2014 10:00
Jedinstvo 1
2 : 1
Radnicki
Mladost
Lu─Źani
2 : 4
Kinder
─îa─Źak
04.10.2014 15:30
Mladost
2 : 4
Kinder
Borac 2
─îa─Źak
5 : 0
─îa─Źak 94
─îa─Źak
04.10.2014 15:30
Borac 2
5 : 0
─îa─Źak 94
Borac 1
─îa─Źak
0 : 1
Kiker
Kraljevo
04.10.2014 15:30
Borac 1
0 : 1
Kiker
Srpski Orlovi
Gornji Milanovac
1 : 3
Gau─Źosi
─îa─Źak
04.10.2014 15:30
Srpski Orlovi
1 : 3
Gau─Źosi
Javor
Ivanjica
3 : 0
Gu─Źa
Gu─Źa
04.10.2014 15:30
Javor
3 : 0
Gu─Źa
Be┼żanija
Beograd
0 : 2
Rad
Banjica
04.10.2014
Be┼żanija
0 : 2
Rad
Partizan
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
04.10.2014
Partizan
0 : 0
Crvena zvezda
Sindjeli─ç
Beograd
0 : 11
Vo┼żdovac
Beograd
04.10.2014
Sindjeli─ç
0 : 11
Vo┼żdovac
Radni─Źki Obrenovac
Obrenovac
2 : 3
─îukari─Źki
Beograd
04.10.2014
Radni─Źki Obrenovac
2 : 3
─îukari─Źki
Zemun
Zemun
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
04.10.2014
Zemun
3 : 0
Kolubara
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
04.10.2014
OFK Beograd
4 : 0
BSK Bor─Źa
BASK
Beograd
1 : 6
Teleoptik
Zemun
04.10.2014
BASK
1 : 6
Teleoptik
BSK 1925
Beograd
8 : 0
Budu─çnost (D)
Dobanovci
04.10.2014
BSK 1925
8 : 0
Budu─çnost (D)
Milutinac
Zemun
0 : 2
IMT
Beograd
04.10.2014
Milutinac
0 : 2
IMT
Zmaj 1953
Beograd
2 : 3
Ada
Beograd
04.10.2014
Zmaj 1953
2 : 3
Ada
Dominus
Beograd
3 : 0
Radnicki (NB)
Novi Beograd
04.10.2014
Dominus
3 : 0
Radnicki (NB)
Tempo
Beograd
5 : 1
Brodarac
Beograd
04.10.2014
Tempo
5 : 1
Brodarac
Šumadinac
Be─Źmen
5 : 2
Sindjeli─ç 2012
Beograd
04.10.2014
Šumadinac
5 : 2
Sindjeli─ç 2012
Studentski Grad
Novi Beograd
0 : 3
Fer Plej 06
Beograd
04.10.2014
Studentski Grad
0 : 3
Fer Plej 06
Banja
Beograd
7 : 1
GSP Polet
Beograd
04.10.2014
Banja
7 : 1
GSP Polet
Crvena Zvezda MML
Mali Mokri Lug
1 : 4
PKB Kovilovo
Beograd
04.10.2014
Crvena Zvezda MML
1 : 4
PKB Kovilovo
Rušanj
Rušanj
1 : 3
Torlak
Beograd
04.10.2014
Rušanj
1 : 3
Torlak
Zmajevi
Vo┼żdovac
5 : 5
OLE
Bor─Źa
04.10.2014
Zmajevi
5 : 5
OLE
Poštar
Zvezdara
3 : 0
Lepušnica
Lepušnica
04.10.2014
Poštar
3 : 0
Lepušnica
Atakante
Beograd
0 : 10
Balkan
Beograd
04.10.2014