XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 180 utakmica za dan
Nedelja, 22 Jun 2014

Fudbal

ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Lepenica
Badnjevac
Šatornja
Šatornja
1 : 1
Vinča
Vinča
Lokomotiva
Lapovo
2 : 4
Karađorđe
Rača
Šumadinac
Stojnik
5 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Junkovac
Junkovac
4 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
4 : 1
Partizan
Darosava
Banja
Banja
3 : 2
Borac
Pajsijević
Marjan
Knić
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 3
Pobeda
Golobok
Proleter
Vranovo
3 : 4
Budućnost (R)
Ratari
Budućnost (MK)
Mala Krsna
0 : 3
Borac
Ralja
Polet
Trnovče
1 : 3
Šumadija
Azanja
Glavaš
Glibovac
4 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloboda
Lipe
0 : 3
Železničar (S)
Smederevo
Bačinac
Bačinac
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Drina
Ljubovija
4 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Sindjelić
Lipnica
3 : 0
Majur
Majur
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mačva 2005
Bogatić
1 : 2
Lipolist
Lipolist
Mladost (P)
Prnjavor
7 : 0
Mladi Borac
Dublje
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 2
Antimon
Zajača
Jedinstvo (Š)
Štitar
4 : 3
Jadar
Stupnica
Tulari
Tulari
0 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Mladost (D)
Dračić
1 : 4
Spartak 1924
Ljig
OFK Osečina
Osečina
4 : 2
Kolubara
Jabučje
Trlić
Trlić
0 : 0
ZSK
Valjevo
Rutevac
Rutevac
1 : 1
Orljane
Orljane
Mladost (B)
Batušinac
2 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Mekiš
Mekiš
2 : 2
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Radnički 1924 (K)
Kočane
1 : 3
Malošište
Malošište
Rad
Merošina
3 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Palilula
Aleksinac
1 : 3
Moravica
Subotinac
Morava
Žitkovac
5 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 0
Rasovača
Rasovača
Borac (T)
Trnjane
9 : 1
Naisus
Rožina
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 4
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Budućnost
Orašje
5 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Progres
Ladovica
1 : 1
Sloga
Lipovica
Jablanica
Medveđa
4 : 2
Čekmin
Čekmin
Lemind Livnica
Leskovac
3 : 0
Bobište
Bobište
Jedinstvo (B)
Bošnjace
6 : 1
Vučje
Vučje
Šumadija
Razgojna
1 : 2
Radnički
Pertate
Mladi Borac
Živkovo
4 : 2
Gradac
Konopnica
Zloćudovo
Zloćudovo
0 : 3
Umac
Miroševce
Polet
Samarinovac
6 : 4
Omladinac
Podina
Jug Bogdan
Đakus
5 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Kosovac
Prokuplje
0 : 3
Borac
Držanovac
Partizanski put
Grudaš
2 : 5
Kosanica
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
5 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
N.S. Tatko
Stara Božurna
Padež
Petrovac
1 : 1
Zadrugar
Krupac
Mladi Rudar
Rudnik
3 : 5
Velereč 94
Velereč
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Ozremica
Beršići
1 : 5
Lunjevica
Lunjevica
Jablanica
Jablanica
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Šumadija
Brdjani
6 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Brezak
Pranjani
2 : 1
Majdan
Majdan
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Polet (G)
Goričani
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Vujan
Prislonica
Kej
Čačak
4 : 1
Budućnost
Stančići
Rakova
Rakova
4 : 4
Čačak 94
Čačak
Lugovi
Čačak
1 : 1
Morava
Mojsinje
Strelac
Miokovci
3 : 3
Zadrugar
Gornja Trepča
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Botunje
Botunje
Mladost
Pajazitovo
1 : 2
Mladost Teferič
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 0
Seljak
Cvetojevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
5 : 1
Zastava
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
0 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Košutnjak
Kragujevac
0 : 7
Borac
Drenovac
Sloga
Lužnice
1 : 2
Azbest
aaa
Cerić
Miokus
7 : 5
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
3 : 2
Volujac
Volujac
Sloga Mat
Matijevac
4 : 3
Galeb
Cerovac
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 2
Dumača
Pocerski Metković
Sloga Krnic
Krnić
2 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Radnički
Koceljeva
2 : 1
Dobrava
Vukošić
Borac
Vladimirci
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Napredak BP
Banovo Polje
3 : 2
Duško
Klenje
Budućnost ZM
Zminjak
5 : 1
Sloga
Duvanište
Napredak MB
Mačvanski Belotić
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Proleter
Šabac
4 : 3
Premijer
Badovinci
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Drina
Badovinci
2 : 2
Gorki
Glušci
Napredak RIB
Ribari
0 : 2
Partizan
Drenovac
BMR Petlovača
Petlovača
4 : 4
Torpedo
Tabanović
Borac
Rajković
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Ribnikar
Pecka
2 : 6
Rajac
Kadina Luka
Polet
Popučke
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Beloševac
Beloševac
1 : 3
Liplje
Liplje
Iskra
Donja Bukovica
8 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Plavi tok
Dražinovići
1 : 3
Avijatičar
Vranjani
Ježevica
Ježevica
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Borac
Srednja Dobrinja
0 : 4
Savinac
Visibaba
Lauš
Lopaš
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 0
Pobeda
Rusna
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Dušnik
Donji Dušnik
Knežica
Knežica
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
0 : 2
Mladost 1976
Biljeg
Baličevac 1974
Baličevac
3 : 0
Sloga 1980
Jovanovac
Mladost 1976
Biljeg
3 : 0
Jastrebac
Krajkovac
Mramor 1927
Mramor
2 : 1
Sloga 1948 (M)
Malča
Supovac
Supovac
1 : 1
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Sečanica
Sečanica
3 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Radnički 1936
Trupale
2 : 1
Palilulac
Niš
Sloga (DT)
Donja Trnava
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Vulkan 1963
Brenica
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Provalija
Pirot
0 : 0
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
Jerma
Sukovo
1 : 0
Pobeda
Držina
Sloboda
Rasnica
4 : 1
Dragoš
Pirot
Temac
Temska
1 : 1
Zvezda
Blato
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 7
Borac
Barje Čiflik
Rečka
Rečka
0 : 3
OFK Sikole
Sikole
Karaš (J)
Jasenovo
6 : 1
Hajduk
Šušara
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (U)
Uljma
4 : 1
Ševac
Kusić
Ratar
Kruščica
2 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Vinogradar
Gudurica
3 : 5
Potporanj
Potporanj
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
3 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 0
Dobrica
Dobrica
Graničar
Đala
3 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
Graničar (K)
Kuzmin
5 : 2
Borac (M)
Martinci
Sloboda
Šašinci
0 : 1
Sinđelić
Gibarac
OFK Bačinci
Bačinci
3 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Fruškogorac (K)
Kukujevci
2 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Hajduk
Divoš
3 : 2
Noćaj
Noćaj
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 1
Srem
Sremska Rača
Šajkaš 1908
Kovilj
6 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Sremac Beomal
Čerević
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
Proleter
Banoštor
Čenej
Čenej
1 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
2 : 1
Sirig
Sirig
Bačka
Begeč
0 : 3
Sofeks
Futog
Borac
Rakovac
0 : 4
Slavija
Novi Sad
Dinamo
Budisava
1 : 0
Susek
Susek
OFK Futog
Futog
3 : 1
Železničar
Novi Sad
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
1 : 4
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
1 : 3
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Napredak (Nadalj)
Nadalj
0 : 3
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Hajduk (Čurug)
Čurug
4 : 1
Titel
Titel
Iskra (Kucura)
Kucura
1 : 1
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
4 : 6
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Obilić (Vilovo)
Vilovo
6 : 1
Sloga (Lok)
Lok
Ropočevo
Ropočevo
1 : 4
OFK Slatina
Slatina
Sloga 2012
Popović
1 : 4
Drlupa
Drlupa
Mladost
Mala Ivanča
0 : 3
Denim
Drlupa
4 Juli
Mali Požarevac
3 : 0
Mladost
Guberevac
Studenac
Goločelo
0 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
3 : 3
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Venčani
Venčani
5 : 3
Gorski car
Garaši
Ranilović
Ranilović
2 : 2
Brezovac
Brezovac
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 2
Tulež
Tulež
Karađorđe
Viševac
2 : 1
Mladost
Crni kao
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Šumadija
Sipić
2 : 1
Feniks
Rača
Skupljen 2013
Skupljen
4 : 3
Torpedo
Lojanice
Dragojevac
Dragojevac
5 : 3
Sloga Ridj
Ridjake
Mladost PB
Pocerski Belotic
1 : 1
Žika
Provo
Hajduk
Debrc
5 : 3
Polet
Jalovik
Mladost 2013
Jazovnik
1 : 4
Sloga Trgošped
Mehovine
Paune
Paune
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Borac
Valjevo
2 : 4
Rakac Stave
Stave
OFK Povlen
Brezovice
9 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Dupljaj
Dupljaj
4 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Kotešica
Kotešica
Zabari
Zabari
5 : 5
Lukavac
Lukavac
Bujacic
Bujacic
0 : 2
Gradac
Valjevo
Timok
Zajecar
3 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Bor
Bor
Železničar
Pančevo
3 : 0
Kolonija
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Borac (S)
Sakule
Stenli
Glogonj
3 : 1
Tempo
Sefkerin

Američki fudbal

Blue Dragons Beograd
Beograd
34 : 13
Forestlanders Mladenovac
Mladenovac
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
41 : 8
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
Angel Warriors Čačak
Čačak
44 : 6
Hunters Vrbas
Vrbas