XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 86 utakmica za dan
Subota, 21 Jun 2014


Fudbal

Šumadinac
Kragujevac
3 : 2
Maršić
Maršić
21.06.2014 17:30
Šumadinac
3 : 2
Maršić
Korićani
Korićani
0 : 2
Srbija
Ilićevo
21.06.2014 17:30
Korićani
0 : 2
Srbija
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
21.06.2014 17:30
Kolonija
1 : 2
Vinogradi DB
Jedinstvo
Petrovac
2 : 6
Sloga D
Desimirovac
21.06.2014 17:30
Jedinstvo
2 : 6
Sloga D
Sušica
Kragujevac
4 : 3
Ćava
Grošnica
21.06.2014 17:30
Sušica
4 : 3
Ćava
Jadran
Kragujevac
5 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
21.06.2014 17:30
Jadran
5 : 1
OFK Bagremar
Budućnost
Resnik
2 : 1
Seljak
Male Pčelice
21.06.2014 17:30
Budućnost
2 : 1
Seljak
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Provo
Provo
21.06.2014 18:00
Radjevac
1 : 0
Provo
Mladost (V)
Vračević
4 : 1
Kačer
Belanovica
21.06.2014 17:00
Mladost (V)
4 : 1
Kačer
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 0
Banjani
Banjani
21.06.2014 17:00
OFK Jabučje
0 : 0
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
21.06.2014 17:00
Pepeljevac
1 : 2
Rubribreza
OFK Divci
Divci
7 : 3
Joševa
Joševa
21.06.2014 17:00
OFK Divci
7 : 3
Joševa
Trbunje
Trbunje
1 : 5
Dunđerski
Voljčinac
21.06.2014 17:30
Trbunje
1 : 5
Dunđerski
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
3 : 1
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
21.06.2014 17:30
Jedinstvo ( B.P)
3 : 1
Mladost (P.R)
Sloga
Veliko Selo
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
21.06.2014 17:30
Sloga
0 : 3
Vladimir Durković
Gnjilan
Gnjilan
5 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
21.06.2014 17:30
Gnjilan
5 : 1
Tanasko Rajić
Spartak
Pirot
1 : 1
Jedinstvo ( P )
Pirot
21.06.2014 17:30
Spartak
1 : 1
Jedinstvo ( P )
Željuša
Željuša
2 : 0
Napredak
Izvor
21.06.2014 17:30
Željuša
2 : 0
Napredak
Mladost
Sumrakovac
1 : 1
Borac
Vražogrnac
21.06.2014 17:30
Mladost
1 : 1
Borac
BSK
Bogovina
3 : 0
Trebič
Sokobanja
21.06.2014 17:30
BSK
3 : 0
Trebič
Sloga
Minićevo
6 : 3
Rudar (VČ)
Grljan
21.06.2014 17:30
Sloga
6 : 3
Rudar (VČ)
Rgotina
Rgotina
5 : 0
OFK Knjaz
Trgovište
21.06.2014 17:30
Rgotina
5 : 0
OFK Knjaz
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 2
Polet
Jablanica
21.06.2014 17:30
OFK 019 Zaječar
0 : 2
Polet
Rudar (P)
Podvis
5 : 3
Omladinac
Grezna
21.06.2014 17:30
Rudar (P)
5 : 3
Omladinac
Midžor
Kalna
10 : 1
ŠSK
Štipina
21.06.2014 17:30
Midžor
10 : 1
ŠSK
Bučje
Bučje kod Knjaževca
5 : 0
Osnić
Osnić
21.06.2014 17:30
Bučje
5 : 0
Osnić
Plaskovac
Plaskovac
6 : 2
Misača
Misača
21.06.2014 17:30
Plaskovac
6 : 2
Misača
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Jasenica
Božurnja
21.06.2014 17:30
B 2000
5 : 1
Jasenica
Žabare
Žabare
0 : 4
Proleter
Jelovik
21.06.2014 17:30
Žabare
0 : 4
Proleter
Mladi rudar
Bukovik
4 : 1
Sloga
Zagorica
21.06.2014 17:30
Mladi rudar
4 : 1
Sloga
BSK
Belosavci
5 : 2
Kopljari
Kopljari
21.06.2014 17:30
BSK
5 : 2
Kopljari
Trnava
Donja Trnava
3 : 2
Mladost
Jelenac
21.06.2014 17:30
Trnava
3 : 2
Mladost
Karađorđe
Vučić
3 : 2
Meteor
Lapovo
21.06.2014 17:30
Karađorđe
3 : 2
Meteor
Mladost MG (S)
Saranovo
1 : 2
Bare
Bare
21.06.2014 18:00
Mladost MG (S)
1 : 2
Bare
Grivac
Grivac
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
21.06.2014 18:00
Grivac
2 : 1
Sloga (M)
Mladost (B)
Bošnjane
1 : 3
Mladost (R)
Rašković
21.06.2014 18:00
Mladost (B)
1 : 3
Mladost (R)
Kotlenik
Guncati
3 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
21.06.2014 18:00
Kotlenik
3 : 0
Sloga (Z)
Pobeda (Đ)
Đurđevo
0 : 3
BSK
Borač
21.06.2014 18:00
Pobeda (Đ)
0 : 3
BSK
Pobeda (S)
Sepci
0 : 1
Omladinac
Donja Rača
21.06.2014 18:00
Pobeda (S)
0 : 1
Omladinac
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
21.06.2014 18:00
Jedinstvo
1 : 0
Velika Reka
Cerova
Cerova
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
21.06.2014 18:00
Cerova
3 : 0
Bratstvo
Sloga LŠ
Lipnički Šor
3 : 0
Mladost
Borina
21.06.2014 18:00
Sloga LŠ
3 : 0
Mladost
Milan Orlić
Novo Selo
7 : 1
Hajduk
Ribarica
21.06.2014 18:00
Milan Orlić
7 : 1
Hajduk
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
21.06.2014 18:00
TE Gučevo
1 : 2
Studenac
Sloga K
Korenita
3 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
21.06.2014 18:00
Sloga K
3 : 4
Cer
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Borac K
Kozjak
21.06.2014 18:00
Jadar 1961
2 : 1
Borac K
Borac Lešnica
Lešnica
3 : 0
Stolice
Krupanj
21.06.2014 18:00
Borac Lešnica
3 : 0
Stolice
Blagaja
Rupeljevo
1 : 7
Duškovci
Duškovci
21.06.2014 17:30
Blagaja
1 : 7
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
5 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
21.06.2014 17:30
Trešnjica
5 : 4
Dobrinjac
Real
Jasenica
0 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
21.06.2014 18:00
Real
0 : 3
Moravac (ZT)
Dobrič
Brest
3 : 0
Padina
Padina
21.06.2014 18:00
Dobrič
3 : 0
Padina
Valevac
Valevac
0 : 3
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
21.06.2014 18:00
Valevac
0 : 3
Svrljiška Topla
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Napredak (V)
Vašica
21.06.2014 17:30
Podrinje
1 : 1
Napredak (V)
OFK Rogača
Rogača
1 : 10
Vis
Parcani
21.06.2014 17:30
OFK Rogača
1 : 10
Vis
Vojvoda
Dučina
0 : 6
Rudar 2012
Babe
21.06.2014 17:30
Vojvoda
0 : 6
Rudar 2012
Sibnica
Sibnica
3 : 0
Stojnik
Stojnik
21.06.2014 17:30
Sibnica
3 : 0
Stojnik
Žika
Provo
4 : 2
Dragojevac
Dragojevac
21.06.2014 11:00
Žika
4 : 2
Dragojevac
Mladost 2011
Sinošević
0 : 3
Mladost sl
Slatina
21.06.2014 18:00
Mladost 2011
0 : 3
Mladost sl
Pocerina
Jevremovac
0 : 1
Jevremovac
Jevremovac
21.06.2014 18:00
Pocerina
0 : 1
Jevremovac
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
21.06.2014 18:00
Rankovac
3 : 0
Zablaće
OFK Varna
Varna
3 : 0
Metlić
Metlić
21.06.2014 18:00
OFK Varna
3 : 0
Metlić
Goblen
Badince
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
21.06.2014 17:30
Goblen
2 : 2
Bratstvo
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
21.06.2014 17:30
Gornje Krajince
2 : 1
Sušica 2012
Omladinac (U)
Ugljarevo
3 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
21.06.2014 17:30
Omladinac (U)
3 : 2
Stara Čaršija
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Stevka Bozurevka
Bozurevac
21.06.2014 17:30
FK Stari Trstenik
3 : 0
Stevka Bozurevka
Kamenorezac 76
Dublje
5 : 0
Polet 57
Milutovac
21.06.2014 17:30
Kamenorezac 76
5 : 0
Polet 57
Moravac-C 74
Selište
3 : 2
Mladost
Mala Drenova
21.06.2014 17:30
Moravac-C 74
3 : 2
Mladost
Omladinac (O)
Odžaci
5 : 7
Borjak 2013
Okruglica
21.06.2014 17:30
Omladinac (O)
5 : 7
Borjak 2013
Sloboda 1948
Mijajlovac
1 : 1
Stragari
Stragari
21.06.2014 17:30
Sloboda 1948
1 : 1
Stragari
Topoljak
Grabovac
5 : 2
Jugovići
Bogdanje
21.06.2014 17:30
Topoljak
5 : 2
Jugovići
Moravac Orion
Mrštane
2 : 2
Palilulac
Niš
21.06.2014 17:30
Moravac Orion
2 : 2
Palilulac
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Car Konstantin
Niš
21.06.2014 11:00
Vlasina
3 : 0
Car Konstantin
Žitoradja
Žitorađa
0 : 3
Radan
Lebane
21.06.2014 15:00
Žitoradja
0 : 3
Radan
Čukarički
Beograd
5 : 2
Vojvodina
Novi Sad
21.06.2014 14:00
Čukarički
5 : 2
Vojvodina
Borac (St)
Starčevo
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
21.06.2014 17:00
Borac (St)
3 : 0
Mika Antić
Strela
Ivanovo
0 : 4
Dinamo
Pančevo
21.06.2014 11:00
Strela
0 : 4
Dinamo
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 0
Dobrica
Dobrica
21.06.2014 11:00
Vladimirovac
1 : 0
Dobrica
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
21.06.2014 18:00
Vladimirovac
2 : 5
Jedinstvo Stević
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Dobrica
Dobrica
21.06.2014 18:00
Borac (S)
3 : 0
Dobrica

Košarka

Crvena zvezda
Beograd
87 : 95
Partizan
Beograd
21.06.2014 20:00
Crvena zvezda
87 : 95
Partizan
1:3

Rukomet

Crvenka
Crvenka
34 : 33
Planinka PV
Kuršumlija
21.06.2014
Crvenka
34 : 33
Planinka PV
Sloga
Požega
34 : 30
Jagodina
Jagodina
21.06.2014
Sloga
34 : 30
Jagodina
Požarevac
Požarevac
32 : 25
Mokra Gora
Zubin Potok
21.06.2014
Požarevac
32 : 25
Mokra Gora
Dinamo
Pancevo
22 : 21
Metalac
Valjevo
21.06.2014
Dinamo
22 : 21
Metalac
Radnički
Bajmok
38 : 26
Metalac
Kraljevo
21.06.2014 19:00
Radnički
38 : 26
Metalac
Proleter
Zrenjanin
25 : 24
Sloga
Petrovac na Mlavi
21.06.2014 19:00
Proleter
25 : 24
Sloga