XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 170 utakmica za dan
Subota, 24 Maj 2014

Fudbal

Rekreativo 011
Beograd
3 : 2
Dedinje
Beograd
OFK Crvenka
Borča
4 : 1
Pionir
Besni Fok
Sloga D
Desimirovac
2 : 6
Seljak
Male Pčelice
Maršić
Maršić
1 : 0
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Arilje
0 : 3
Polet
Rasna
Čajetina
Gostilje
10 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Jasen
Brodarevo
0 : 10
Zlatibor
Čajetina
Rutevac
Rutevac
5 : 1
Mekiš
Mekiš
Radnički 1924 (K)
Kočane
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Palilula
Aleksinac
4 : 5
Naša krila 1936
Belotinac
Naisus
Rožina
2 : 0
Moravica
Subotinac
Gnjilan
Gnjilan
5 : 0
Padež
Petrovac
Spartak
Pirot
2 : 3
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
Čelik
Belo polje
1 : 4
Morava
Vladičin Han
Biljači
Biljača
1 : 1
Besa 2005
Bujanovac
OFK Alakince
Alakince
3 : 1
Vihor
Žbevac
Oskar
Pasjane
3 : 1
Morava
Parteš
Sloga (R)
Ranilug
2 : 6
Ropotovo
Ropotovo
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Polet
Laplje Selo
1 : 8
Gračanica
Gračanica
BSK
Bogovina
3 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Olimpija (G)
Gunaroš
AFK
Ada
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Crvenka
Crvenka
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Odžaci
Odžaci
6 : 0
Graničar
Gakovo
ŽAK
Sombor
5 : 1
Kula
Kula
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Hajduk
Stapar
1. Maj
Ruma
0 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Rudar
Vrdnik
2 : 2
Sloven (R)
Ruma
Hajduk (V)
Višnjićevo
4 : 1
Partizan
Vitojevci
Mladost (NS)
Novi Sad
5 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Kabel
Novi Sad
Magnohrom
Kraljevo
2 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Mlada krila
Metikoši
2 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Hajduk
Jovanovac
Badljevica
Badljevica
0 : 4
7. Jul
Vodanj
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Gorki
Glušci
3 : 2
Torpedo
Tabanović
Rudar 1945
Radljevo
4 : 5
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Trešnjica
Tvrdići
4 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Polet (V)
Vitoševac
1 : 0
Gredetin
Gredetin
Pobeda 1976
Jakovlje
3 : 1
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Napredak 2012
Krušje
1 : 2
Tempo
Mozgovo
Jedinstvo
Šišava
2 : 1
OFK Morava
Leskovac
MB Marjan
Mala Biljanica
3 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 3
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
Blagotin
Poljna
8 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Kladušnica
Kladušnica
4 : 1
Omladinac
Vajuga
Mladost
Resnik
9 : 1
Rtanj
Vrmdža
Šljivar
Šljivar
9 : 1
Nacional
Lukovo
Timok
Trnavac
4 : 0
Lovac
Mali Izvor
Sloboda
Stara Moravica
3 : 0
Tomislavci
Tomislavci
Mićunovo
Mićunovo
0 : 1
Mladost 1952
Gornja Rogatica
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 3
Olimpija
Torda
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 0
Rastina 1918
Rastina
Noćaj
Noćaj
4 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 4
Hercegovac
Gajdobra
Soko
Nova Gajdobra
1 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Musina Reka
Musina reka
3 : 3
Studen Vitez
Studenica
Omladinac
Drakčići
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Žiča
Žiča
0 : 3
Progorelica
Progorelica
Real
Podunavci
4 : 1
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
4 : 1
Popovići
Popovići
Feniks
Rača
1 : 0
Mladost
Crni kao
Omladinac B
Šetonje
2 : 0
Vukan
Ždrelo
Melnica
Melnica
2 : 2
Manastirica
Manastirica
Brana Paunović
Rašanac
5 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Radnik
Pankovo
2 : 3
Laolac
Veliko Laole
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Laznica
Laznica
1 : 2
Zvezda
Izvarica
Borac
Vukovac
4 : 2
Jasenovac
Krepoljin
OFK Homolje
Žagubica
4 : 2
Mladost
Krupaja
Radnik
Salakovac
5 : 2
Kobilje
Kobilje
Stig (C)
Crljenac
4 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Luk
Voćnjak
24.05.2014
Jelav
Jelav
Mladost Br
Brezjak
24.05.2014
Granit
Radalj
DB Junajted
Donje Brezovice
3 : 0
Krasava
Krasava
Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 4
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Napredak
Ševarice
1 : 3
Maovi MH
Maovi
Omladinac
Slepčević
5 : 1
Sloga
Bogosavac
Radnički Šabački
Šabac
11 : 0
Fortuna Miki
Šabac
Cer
Petkovica
3 : 1
Culjkovic
Culjković
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 5
Lajkovac
Lajkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
7 : 1
Sloga
Bogovađa
Šumadinac
Dragovo
6 : 2
Šumadija
Prevešt
Mladost
Tečić
1 : 1
Goša
Vukmanovac
Padež
Padež
6 : 1
Srnje
Srnje
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Naša Krajina
Kupinik
1 : 1
Janošik
Janošik
OFK Barice
Barice
0 : 3
Vojvodina
Seleuš
Radnički 1927
Vršac
1 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
PSS-192
Jagodina
0 : 3
OFK Borac
Lovci
Hajduk
Miloševo
1 : 0
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
Omladinac
Bunar
2 : 2
Šantarovac
Šantarovac
Oniks
Lozovik
3 : 2
Belica
Belica
Bresje
Bresje
4 : 1
Mladost
Bukovče
Dečić
Tuzi
3 : 4
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
4 : 0
Mornar
Bar
Grbalj
Radanovići
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Mladost
Podgorica
1 : 3
Budućnost
Podgorica
Mogren
Budva
3 : 2
Čelik
Nikšić
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Lovćen
Cetinje
Kolonija
Kovin
3 : 1
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Mladost (O)
Omoljica
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
0 : 6
Radnički (K)
Kovin
Polet
Idvor
1 : 3
Spartak
Debeljača
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
Radnički (B)
Baranda
0 : 4
Slavija
Kovačica
Palić
Palić
0 : 3
Tavankut
Tavankut
Olimpia B
Totovo Selo
0 : 6
Subotica
Subotica
Senta
Senta
6 : 0
Bačka
Pačir
Mika Antić
Pančevo
2 : 6
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 3
Borac (St)
Starčevo
Senta
Senta
0 : 2
Spartak
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
8 : 1
Potisje
Kanjiža
Petar Urošev
Pančevo
2 : 1
Kolonija
Kovin
Dobrica
Dobrica
6 : 1
Slavija
Kovačica
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Bane
Raška
3 : 0
Jošanica ND
Novi Pazar
Jošanica ND
Novi Pazar
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Pazar Juniors
Novi Pazar
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Senta
Senta
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Subotica
Subotica
Zeleznicar
Lajkovac
0 : 3
Buducnost
Valjevo
Krusik 2
Valjevo
3 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Jedinstvo
Ub
8 : 0
OFK Osecina
Osecina
Gruža
Gruža
4 : 3
Karađorđe
Rača
Sušica
Kragujevac
0 : 3
Apolon 4 II
Kragujevac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
2 : 6
Šumadija 1903 I
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Tutin
Tutin

Rukomet

Studentski grad
Beograd
10 : 0
Radnički
Obrenovac
Mačva
Bogatić
24 : 26
Rekreativo
Beograd
Junior
Beograd
30 : 29
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo 1974
Krnjevo
31 : 31
Ub
Ub
Dorćol
Beograd
40 : 35
Sloga
Petrovac na Mlavi
Sjenica
Sjenica
23 : 37
Arilje
Arilje
Dolovo
Dolovo
24 : 27
Dinamo 2
Pančevo
Omladinac (I)
Ilandža
26 : 30
Mladost (V)
Vrsac
Glogonj
Glogonj
29 : 33
Crepaja
Crepaja
Budućnost
Alibunar
34 : 45
Radnički
Kovin
Omladinac (D)
Deliblato
40 : 24
Spartak
Debeljaca
Dalmatinac
Riđica
44 : 25
Čonoplja 1947
Čonoplja
Vojput 2
Subotica
21 : 23
Prigrevica
Prigrevica
Grafičar
Bezdan
31 : 22
Rusin
Ruski Krstur
Kljajićevo
Kljajićevo
34 : 19
Sombor
Sombor
Borac
Bački Gračac
27 : 27
Graničar
Gakovo
Rukobel
Beograd
0 : 10
Kosmaj
Ralja
Prva-Iskra Barič
Barič
34 : 17
Partizan 3
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
33 : 20
Smederevo 2
Smederevo
Zemun 1957
Beograd
36 : 15
Gučevo
Banja Koviljača
Želja
Žabalj
29 : 30
Petrovaradin
Petrovaradin
Radnički
Kovin
10 : 0
Topola
Bačka Topola
Spartak
Subotica
34 : 22
Jedinstvo
Kačarevo
Naftagas
Elemir
34 : 27
Apatin
Apatin
Miletić
Mošorin
24 : 27
Vrbas
Vrbas
Knjaževac 2
Knjaževac
29 : 24
Morava Han
Vladičin Han
Niška Banja
Niška Banja
24 : 18
Aleksinac
Aleksinac
Jagodina 2
Jagodina
35 : 18
Žitorađa
Žitorađa
Naisa 3
Niš
32 : 21
Vlasotince
Vlasotince
Mladost 1949
Zaječar
38 : 22
Naisa 3
Niš
Vlasotince
Vlasotince
18 : 32
Radan
Lebane
Dubočica
Leskovac
14 : 21
Jagodina 2
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
21 : 32
Niška Banja
Niška Banja
Aleksinac
Aleksinac
22 : 21
Knjaževac 2
Knjaževac
Morava Han
Vladičin Han
23 : 41
Rtanj
Boljevac

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
18 : 0
Voždovac
Beograd

Američki fudbal

Lavovi Vršac
Vršac
12 : 48
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica