XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 113 utakmica za dan
Nedelja, 18 Maj 2014

Fudbal

Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Šumadija
Azanja
3 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Borac
Ralja
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost (R)
Ratari
7 : 0
Bačinac
Bačinac
Železničar (K)
Kusadak
3 : 2
Sloboda
Lipe
Pobeda
Golobok
5 : 0
Glavaš
Glibovac
SASK
Saraorci
5 : 2
Polet
Trnovče
Proleter
Vranovo
3 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 4
Rudar
Vrdnik
Sremac
Vojka
5 : 2
1. Maj
Ruma
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 3
Radnički
Irig
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 1
Jadran
Golubinci
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Kabel
Novi Sad
TSK
Temerin
4 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Borac
Šajkaš
1 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Ozremica
Beršići
1 : 2
Mladi Rudar
Rudnik
Jablanica
Jablanica
3 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Šumadija
Brdjani
0 : 3
Velereč 94
Velereč
Brezak
Pranjani
0 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Majdan
Majdan
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Omladinac
Kalimanići
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Mlava
Bratinac
2 : 1
Kurjače
Kurjače
Dunavac
Kisiljevo
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Sloga (D)
Drmno
3 : 0
Napredak
Bubušinac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Borac
Klenovnik
Karađorđe
Mišar
4 : 3
Mrovska
Mrovska
Jedinstvo
Zavlaka
0 : 0
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 6
Cerova
Cerova
Sloga K
Korenita
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 2
Mladost
Borina
Borac Lešnica
Lešnica
3 : 1
Hajduk
Ribarica
Stolice
Krupanj
3 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Borac K
Kozjak
3 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Napredak BP
Banovo Polje
0 : 3
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Proleter
Šabac
4 : 3
Budućnost ZM
Zminjak
Drina
Badovinci
3 : 2
Sloga
Duvanište
Napredak RIB
Ribari
1 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
BMR Petlovača
Petlovača
6 : 1
Premijer
Badovinci
Torpedo
Tabanović
2 : 1
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Partizan
Drenovac
1 : 1
Gorki
Glušci
Ribnikar
Pecka
3 : 1
Polet
Popučke
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 4
Sovljak
Sovljak
Gunjevac
Gunjevac
3 : 0
Rudar 1945
Radljevo
OFK Stublenica
Stublenica
6 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 2
Polet (T)
Takovo
Omladinac
Kalinovac
2 : 2
Proleter
Bajevac
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 3
Dušnik
Donji Dušnik
Moravac (Č)
Čečina
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Tempo
Mozgovo
0 : 4
Kraljevo
Selo Kraljevo
Vukašinovac
Vukašinovac
2 : 2
Napredak 2012
Krušje
Sloga (K)
Korman
4 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Ratar
Gornja Peščanica
5 : 1
Feniks 2012
Gornji Krupac
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 4
Železničar
Brestovac
Navalin
Navalin
5 : 1
Morava
Gložane
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 2
Polet
Stajkovce
Mladost (V)
Vinarce
9 : 1
MB Marjan
Mala Biljanica
OFK Morava
Leskovac
3 : 4
Kumarevo
Kumarevo
OFK Brza
Brza
3 : 0
Jedinstvo
Šišava
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 2
Veternica
Leskovac
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Timok
Trnavac
Jedinstvo
Dren
18.05.2014
17:30
Rvati
Obrenovac
Trstenica
Trstenica
18.05.2014
17:30
Zadrugar
Orašac
Belo Polje
Belo Polje
18.05.2014
17:30
Omladinac
Veliko Polje
Urovci
Urovci
18.05.2014
17:30
Poljane
Poljane
Vukićevica
Vukićevica
18.05.2014
17:30
Polet
Grabovac
Markovac
Markovac
0 : 3
Radnički PDM
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
2 : 0
Omladinac
Rajkovac
Sloga
Granice
6 : 3
Napredak
Dubona
Senaja
Senaja
0 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
Divostin
Kragujevac
3 : 1
Borac
Novi Milanovac
Studenac
Goločelo
3 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Mladost
Svileuva
0 : 3
Žabar
Žabar
Sava
Mrđenovac
1 : 5
Korman
Korman
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Jelav
Jelav
1 : 2
Mladost Br
Brezjak
Granit
Radalj
1 : 0
Rudar
Brasina
Mladost Lo
Loznica
1 : 5
Prva Iskra
Runjani
Proleter
Latković
3 : 11
Jedinstvo
Poljanice
Mladost
Latković
2 : 2
Mionica
Mionica
Toplica
Donja Toplica
2 : 3
Komanice
Komanice
Orao
Poljanice
2 : 6
Popadić
Popadić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
4 : 1
Veliševac
Veliševac
Sloga
Bogovađa
3 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Jedinstvo
Troponje
0 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Mladost "B"
Gložane
3 : 0
Radnički "B"
Svilajnac
Supska
Supska
1 : 0
Mladost Virine
Virine
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
Budućnost
Vlaška
OFK Krušar
Krušar
5 : 1
Sloga
Isakovo
Napredak
Šuljam
4 : 2
Borac (R)
Radenković
Borac (VR)
Veliki Radinci
4 : 1
Sloga (Č)
Čalma
OFK Bosut
Bosut
3 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
BSK
Bešenovo
7 : 2
Sremac
Jarak
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Zora
Spuž
1 : 3
Bratstvo
Cijevna
Berane
Berane
1 : 0
Bokelj
Kotor
Jezero
Plav
1 : 1
Ibar
Rožaje
Arsenal
Tivat
0 : 4
Igalo
Herceg Novi
Cetinje
Cetinje
2 : 1
Zabjelo
Podgorica
Kom
Podgorica
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Dolina
Padina
4 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Polet
Izbište
4 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Železničar
Pančevo
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
Sampion
Valjevo
3 : 0
Zeleznicar
Lajkovac
Apolon 4 I
Kragujevac
10 : 1
Karađorđe
Topola
Duljaj
Topola
8 : 0
Gruža
Gruža

Rukomet

Hajduk
Čurug
32 : 32
Apatin
Apatin
Kikinda
Kikinda
20 : 21
Jedinstvo
Novi Bečej
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
27 : 26
Vladimirovac
Vladimirovac