XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 447 utakmica za dan
Subota, 22 Mart 2014

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Sloboda Point
Užice
Radnički (N)
Niš
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Spartak
Subotica
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Voždovac
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnik
Surdulica
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Timok
Zaječar
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Bežanija
Beograd
2 : 0
Dolina
Padina
Inđija
Inđija
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Borac
Čačak
BSK Borča
Borča
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (D)
Despotovac
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Dinamo
Pančevo
Sloga
Temerin
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Dorćol
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Zemun
Zemun
Sloboda
Grbice
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar
Baljevac
3 : 0
Vodojaža
Grošnica
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Arsenal
Kragujevac
Morava
Velika Plana
2 : 2
Šumadija
Toponica
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Gruža
Gruža
FAP
Priboj
0 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Borac
Šabac
Sevojno
Sevojno
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Lužnica
Babušnica
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Budućnost
Popovac
Sloga
Leskovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Napredak
Aleksinac
Ozren
Sokobanja
1 : 0
OFK Bor
Bor
Dunav
Prahovo
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Vršac United
Vršac
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (K)
Kovin
0 : 2
Vršac
Vršac
Polet
Sivac
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Sloga
Erdevik
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 2
Jugović
Kać
Srbobran
Srbobran
3 : 1
Hajduk
Beška
Cement
Beočin
2 : 1
Index
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
PIK Prigrevica
Prigrevica
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Palilulac
Krnjača
0 : 1
Baćevac
Baćevac
Grdica
Grdica
0 : 1
Lazac
Lazac
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Ribnica
Jovac
Maršić
Maršić
5 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Partizan
Cerovac
2 : 1
Budućnost
Resnik
Karađorđe
Rača
1 : 0
Šatornja
Šatornja
Đerdap
Golubac
6 : 0
Vihor
Maljurevac
Jadar
Stupnica
0 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Kolubara
Jabučje
1 : 0
OFK Divci
Divci
Rubribreza
Rubribreza
0 : 1
Mladost (D)
Dračić
Spartak 1924
Ljig
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Banjani
Banjani
3 : 2
Mladost (V)
Vračević
Kačer
Belanovica
0 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Čajetina
Gostilje
2 : 2
Perućac
Perućac
Jasen
Brodarevo
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
Naša krila 1936
Belotinac
0 : 0
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Malošište
Malošište
Palilula
Aleksinac
0 : 2
Rasovača
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Borac (T)
Trnjane
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Aluminjum
Niš
Budućnost
Orašje
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 0
Gradac
Konopnica
Morava 1918
Ćuprija
8 : 0
Bratstvo
Međureč
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Bošnjane
Bošnjane
1 : 3
Temnić 1924
Varvarin
FUD
Brus
3 : 0
Šanac
Šanac
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Jadran
Feketić
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Krajina
Krajišnik
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Begej
Žitište
3 : 1
Naftagas
Elemir
Mladost Bambi
Lukićevo
1 : 0
Jedinstvo
Bočar
Graničar
Gakovo
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
OFK Mladost APA
Apatin
5 : 0
Kula
Kula
Polet
Karavukovo
4 : 0
Stanišić
Stanišić
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Borac
Bački Gračac
OFK Odžaci
Odžaci
6 : 2
BSK
Bački Brestovac
ŽAK
Sombor
2 : 0
Sloga
Čonoplja
Hajduk (V)
Višnjićevo
11 : 0
Železničar
Inđija
Partizan
Vitojevci
0 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloven (R)
Ruma
0 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Veternik
Veternik
1 : 2
Tvrdjava
Bač
Komgrap
Beograd
1 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Zmaj 1953
Zemun
0 : 2
13. maj
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 0
Obilić
Beograd
Napredak
Medoševac
4 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Budućnost
Zvečka
7 : 0
Posavina
Stubline
Šumadija
Šopić
0 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Vinča
Vinča
1 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Proleter
Pečenog
0 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Lunjevica
Lunjevica
1 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Sloga
Kaona
3 : 4
Kotraža
Kotraža
Bratstvo
Dljin
3 : 1
Brezova
Brezova
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 3
Bjelica
Milatovići
Polet
Voluja
5 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Žitkovica
Žitkovica
2 : 0
Kurjače
Kurjače
Radnički
Koceljeva
5 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga Mat
Matijevac
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 1
Borac K
Kozjak
Milicionar
Bogatić
1 : 1
Partizan
Drenovac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 2
Toplica
Šarlinac
Real
Jasenica
3 : 7
Doljevac 1971
Doljevac
Napredak 2012
Krušje
1 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Draževac
Draževac
2 : 1
Feniks 2012
Gornji Krupac
Tempo
Mozgovo
2 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 0
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Jedinstvo
Šišava
2 : 3
Železničar
Brestovac
MB Marjan
Mala Biljanica
1 : 4
Polet
Stajkovce
Blagotin
Poljna
3 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Radnički Gladiolus
Tornjoš
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Dušan Silni
Subotica
4 : 0
Bikovo
Bikovo
Mladost
Kruščić
0 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Noćaj
Noćaj
0 : 1
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 2
OFK Futog
Futog
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Dinamo
Budisava
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Bačka
Begeč
Sofeks
Futog
4 : 1
Tatra
Kisač
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Maglić
Bački Maglić
Soko
Nova Gajdobra
2 : 0
Krivanj
Selenča
Lazarevac
Lazarevac
2 : 2
Mladi radnik
Junkovac
Rudar
Zeoke
4 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Vrhpolje
Vrhpolje
0 : 1
Grabovica
Gornja Bukovica
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
1 : 6
Azbukovica
Crnca
Sloga DB
Donja Bukovica
1 : 4
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Radnik
Davidovac
4 : 1
Popovac
Popovac
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Moravac-C 74
Selište
1 : 2
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac (O)
Odžaci
4 : 1
Omladinac (U)
Ugljarevo
Sloboda 1948
Mijajlovac
2 : 0
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Jugovići
Bogdanje
2 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Dečić
Tuzi
1 : 1
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
1 : 2
Lovćen
Cetinje
Grbalj
Radanovići
3 : 0
Mladost
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
5 : 1
Mogren
Budva
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Mornar
Bar
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Borac
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Vitez
Vitez
2 : 0
Leotar
Trebinje
Travnik
Travnik
2 : 0
Čelik
Zenica
Zvijezda
Gradačac
0 : 2
Olimpic
Sarajevo
Rudar
Prijedor
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
Sloga
Doboj
2 : 0
Rudar
Ugljevik
Mladost
Gacko
0 : 3
Napredak
Donji Šepak
Kozara
Gradiška
1 : 1
Sutjeska
Foča
Modriča Maxima
Modriča
1 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Proleter
Teslić
4 : 1
Borac
Šamac
Drina (Z)
Zvornik
1 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Drina HE
Višegrad
2 : 0
Podrinje
Janja
Napredak
Kruševac
0 : 2
Spartak
Subotica
Mašinac
Niš
5 : 0
Trijumf
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
0 : 3
LASK Crvena zvezda
Beograd
Sloga
Zemun
2 : 2
Mačva
Šabac
Šabac
Šabac
1 : 2
Kalemegdan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
Spartak
Subotica
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Dinamo
Vranje
0 : 3
Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
Car Konstantin
Niš
Moravac Orion
Mrštane
13 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
7 : 3
Podunavac
Udovice
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Inđija
Inđija
0 : 0
Vrbas
Vrbas
Banat
Zrenjanin
0 : 5
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Bečej
Bečej
TSC
Bačka Topola
1 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Železničar
Pančevo
Spartak
Subotica
3 : 4
OFK Hajduk
Kula
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Budućnost
Arilje
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 2
Sloga (P)
Požega
Banat
Vršac
3 : 0
Dolina
Padina
Brodarac
Novi Beograd
2 : 3
Zemun
Zemun
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Rad
Beograd
Savacijum
Šabac
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
1 : 2
Čukarički
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda Point
Užice
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Inđija
Inđija
4 : 2
Vrbas
Vrbas
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Bečej
Bečej
Čačak 94
Čačak
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
6 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
AFK
Ada
0 : 22
Spartak
Subotica
Subotica
Subotica
1 : 1
Senta
Senta
Banat
Vršac
14 : 0
Partizan (U)
Uljma
Banat
Vršac
2 : 0
Polet
Izbište
Proleter
Vranovo
1 : 3
Mladi radnik
Radinac
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Spartak '02
Subotica
2 : 0
Senta
Senta
Čoka
Čoka
4 : 0
Subotica
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Spartak '01
Subotica
Šumadija
Aranđelovac
7 : 1
Karađorđe
Rača
Slavija
Kragujevac
0 : 7
Apolon 4 I
Kragujevac
Gruža
Gruža
0 : 3
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 3
Šumadija 1903 II
Kragujevac

Košarka

Cedevita
Zagreb
74 : 60
Igokea
Aleksandrovac
Szolnoki Olaj
Szolnok
61 : 66
Mega Vizura
Beograd
Crvena zvezda Telekom
Beograd
87 : 77
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Sloga
Kraljevo
85 : 81
Sloboda
Užice
Napredak Rubin
Kruševac
77 : 76
Metalac
Valjevo
Meridiana
Novi Sad
72 : 104
Crnokosa
Kosjerić
Tamiš
Pančevo
60 : 61
Vršac
Vršac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
89 : 82
Železničar
Inđija
Radnički
Obrenovac
88 : 75
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Spartak
Subotica
89 : 78
Šabac
Šabac
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
88 : 78
Jagodina
Jagodina
Svilajnac
Svilajnac
77 : 95
Novi Pazar
Novi Pazar
Mileševac
Prijepolje
60 : 82
Sloga (P)
Požega
Sokobanja
Sokobanja
93 : 83
Jug
Vranje
Kuršumlija
Kuršumlija
87 : 77
Rtanj
Boljevac
OKK Junior
Niš
72 : 83
Niš
Niš
Jedinstvo
Novi Becej
93 : 83
Vrbas
Vrbas
Hajduk
Kula
88 : 74
Ruma
Ruma
Slodes
Beograd
96 : 53
Mladost 2009
Zemun
BKK Radnički
Beograd
98 : 58
Bask
Beograd
Play off
Užice
101 : 79
Vladimirci
Vladimirci
Čačak Basket Tim
Čačak
89 : 59
Užice
Užice
Student BB
Bajina Bašta
87 : 82
Klik
Arilje
Železničar
Lajkovac
81 : 91
Ivanjica
Ivanjica
Mionica
Mionica
103 : 58
Čačak 94
Čačak
Milan Trivić 2
Beograd
51 : 66
Surčin Dobanovci
Beograd
Mladost 2009 2
Zemun
64 : 78
Ras
Beograd
Flash
Beograd
65 : 106
Grocka
Grocka
Zvezdara 2
Beograd
70 : 62
Umka 2009
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
66 : 74
Vitez
Beograd
Zone Boys
Blace
55 : 67
Radan
Lebane
Hajduk Veljko
Negotin
20 : 0
Vlasotince
Vlasotince
Jastrebac
Aleksinac
75 : 95
Hisar
Leskovac
Negotin
Negotin
83 : 67
Đerdap
Kladovo
Basket Top
Kragujevac
78 : 79
Paraćin
Paraćin
Korićani
Kragujevac
75 : 62
Trepča
Kosovska Mitrovica
Požarevac
Požarevac
72 : 50
Bane
Raška
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
86 : 76
Ušće
Ušće
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 20
Šumarice
Kragujevac
Župa
Aleksandrovac
53 : 115
Mladost
Smederevska Palanka
Stragari
Stragari
62 : 61
Bane
Raška
Selekta
Novi Sad
74 : 87
Budućnost
Novi Sad
SO Koš
Sombor
53 : 69
Futog Tehnomer
Futog
Apatin
Apatin
0 : 20
Sport Key Plus
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
90 : 84
Feniks
Bačka Palanka
Kadet
Novi Sad
72 : 83
Sloboda NS
Novi Sad
Mladost Veternik
Veternik
74 : 65
Vojvodina NM
Novo Mileševo
LSK
Laćarak
83 : 66
Pink
Šimanovci
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
74 : 65
Indians Basket
Inđija
Jadran
Golubinci
77 : 85
Radnički
Kovin
Vojka
Vojka
51 : 64
BNS
Banatsko Novo Selo
Omladinac
Novi Banovci
76 : 75
Partizan
Šid
Dinamo
Pančevo
76 : 86
Kris Kros
Pančevo
Kovin
Kovin
58 : 77
Beočin
Beočin
Proleter (NS)
Novi Sad
68 : 73
Velika Kikinda
Kikinda
All Star
Prijepolje
55 : 62
Play Off
Užice
Železničar
Lajkovac
64 : 77
Ivanjica
Ivanjica
Ljubovija
Ljubovija
94 : 45
Loznica
Loznica
Karaburma
Beograd
65 : 76
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Inđija
Inđija
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Borac
Starčevo
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Antena
Kruševac
Desetka
Niš
3 : 1
Mladost
Vranje
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Radan
Lebane
Milenijum
Niš
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Borac
Paraćin
0 : 3
Niš
Niš
Pirot
Pirot
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Futog
Futog
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Proleter
Zrenjanin
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 0
Sloven
Ruma
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Bavanište
Bavanište
Roda
Beograd
1 : 3
Radnički 2
Kragujevac
VA 014
Valjevo
3 : 0
Obrenovac
Obrenovac
Loznica
Loznica
1 : 3
Obilić
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Rudar
Kostolac
0 : 3
Sterija
Beograd
Partizan 2012
Vraneši
3 : 0
Rudar
Baljevac
Tamnava Voćar
Koceljeva
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Zaslon
Šabac
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
BMR Petlovača 1947
Petlovača
3 : 2
Železničar 2012
Lajkovac
Carina
Smederevo
0 : 3
Mladi Radnik 2
Požarevac
Busije
Požarevac
0 : 3
Karađorđe
Topola
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Duga
Beograd
3 : 0
As
Beograd
Polufinale
Jedinstvo
Užice
3 : 0
Partizan Vizura
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Tent
Obrenovac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Valjevo
Valjevo
Kraguj
Kragujevac
1 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Radnički Beograd
Beograd
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Zrenjanin 023
Zrenjanin
3 : 0
Student
Niš
Borac
Čačak
3 : 2
Putevi Trendteks
Prijepolje
Tajm
Užice
0 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Sloboda S
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
0 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Tutin Stil Jasen
Tutin
Majdanpek FBC
Majdanpek
2 : 3
Vranje
Vranje
Leskovac 98
Leskovac
1 : 3
LE-016
Leskovac
Milenijum
Niš
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Bor
Bor
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Radnički
Kovin
Vršac
Vršac
3 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Vrbas
Vrbas
FOK
Futog
1 : 3
Ruma
Ruma
Obilić
Beograd
3 : 1
Spartak
Ljig
Imlek
Beograd
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Poštar 064
Beograd
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Beograd
Beograd
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Sterija
Beograd
3 : 0
Spas
Beograd
Trstenik
Trstenik
3 : 0
Mokra Gora
Mokra Gora
Zvečan
Zvečan
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Leposavić
Leposavić
3 : 0
Bane
Raška
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Kraljevo
Kraljevo
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Borac 2
Čačak
Radnički 2
Kragujevac
3 : 0
Radnički 3
Kragujevac
Karađorđe
Topola
1 : 3
Ravno
Ćuprija
Kraguj 2
Kragujevac
3 : 0
Kraguj 3
Kragujevac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Futog 2
Futog
NS Volej tim
Novi Sad
1 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
VST
Novi Sad
3 : 1
NS Tim
Novi Sad
Partizan
Bač
3 : 1
Čemp 07
Novi Sad
Futog vest
Futog
1 : 3
Grbić
Temerin
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Banat
Vršac
3 : 0
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Žitište
Žitište
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
3 : 0
Koral
Vršac
Proleter
Zrenjanin
3 : 1
Volejstars
Zrenjanin
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Neoplanta
Novi Sad
Trijumf 2013
Šid
2 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Maks
Šid
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Beočin Metal
Beočin
Mladost
Nova Pazova
3 : 0
Star
Novi Sad
Valjevo
Valjevo
0 : 3
Zaslon
Šabac
Rađevac
Krupanj
2 : 3
Osečina
Osečina
Ribnica
Mionica
0 : 3
VA 014
Valjevo
Ub
Ub
3 : 0
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Proleter
Loznica
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
CVS
Sombor
0 : 3
Hajduk
Kula
Turija
Turija
0 : 3
Volejstars
Sombor
Apatin
Apatin
2 : 3
Bečej
Bečej
Senta
Senta
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Goks In
Bački Gračac
Komete
Beograd
0 : 3
As Batajnica
Beograd
Roda
Beograd
2 : 3
Blok-aut
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 1
Pionir
Beograd
As
Beograd
3 : 1
Železnik 2012
Beograd
Partizan Vizura 2
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Rudar
Kostolac
0 : 3
Mladi Radnik
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Carina
Smederevo
Plana
Velika Plana
0 : 3
Tehničar
Smederevo
Mladi Radnik 2
Požarevac
1 : 3
Tvrđava L
Smederevo
Aleksinac
Aleksinac
3 : 1
Naissus 97
Niš
Pirot
Pirot
3 : 0
Caribrod
Dimitrovgrad
As
Niš
0 : 3
Stampedo
Niš
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Srem 022
Sremska Mitrovica
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 2
Sremac
Vojka
Mladost
Martinci
0 : 3
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sloga
Čalma
Topola
Bačka Topola
0 : 3
NIS Spartak 3
Subotica
Panonija
Panonija
1 : 3
Zlatica
Padej
Kikinda 2
Kikinda
3 : 1
Subotica
Subotica
Čoka
Čoka
1 : 3
KI 0230
Kikinda

Rukomet

Rudar
Kostolac
36 : 33
Jugović Unimet
Kać
Spartak Vojput
Subotica
28 : 28
Železničar 1949
Niš
Morava
Velika Plana
27 : 22
PKB
Padinska Skela
ŽSK
Žabalj
28 : 23
Titel Džon Dir
Titel
Dinamo
Pancevo
25 : 25
Proleter
Zrenjanin
Hercegovina
Sečanj
34 : 28
Mladost
Bački Jarak
Lavovi BP
Bačka Palanka
34 : 29
Inđija
Inđija
Crvenka
Crvenka
35 : 18
Nova Pazova
Nova Pazova
Obilić
Beograd
31 : 27
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
33 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga
Požega
34 : 25
Šamot 65
Arenđelovac
Mladost
Čačak
29 : 27
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
49 : 41
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Štrpce Tandems
Štrpce
27 : 32
Bane
Raška
Sivac 69
Sivac
20 : 29
Apatin
Apatin
Srem Sm
Sremska Mitrovica
31 : 25
Crvenka II
Crvenka
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
32 : 28
Kikinda
Kikinda
Vladimirovac
Vladimirovac
37 : 28
Radnički-Cement
Novi Sad
Somborelektro
Sombor
28 : 23
Hajduk
Čurug
Jabuka
Jabuka
29 : 22
Jedinstvo
Novi Bečej
Studentski grad
Beograd
33 : 22
Dorćol
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
27 : 19
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Rekreativo
Beograd
31 : 21
Radnički
Obrenovac
Pirot
Pirot
15 : 19
Bela Palanka
Bela Palanka
Progres
Svrljig
27 : 39
Aleksinac
Aleksinac
Radnički
Bajmok
43 : 33
Proleter
Zrenjanin
Sloga
Požega
23 : 27
Sočanica
Sočanica
Napredak 12
Kruševac
29 : 28
Metalac AD
Gornji Milanovac
Košutnjak
Čačak
16 : 31
Metalac
Kraljevo
Župa
Aleksandrovac
29 : 37
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Mačva
šabac
25 : 25
Feniks
Beograd
Junior
Beograd
37 : 35
ORK Loznica
Loznica
VGSK
Veliko Gradište
20 : 34
Cepelin
Beograd
Mladost
Smederevska Palanka
12 : 12
Rudar
Kostolac
Topola
Bačka Topola
24 : 23
Želja
Žabalj
Petrovaradin
Petrovaradin
32 : 24
Jedinstvo
Kačarevo
Radnički
Kovin
20 : 29
Apatin
Apatin
Spartak
Subotica
17 : 30
Vrbas
Vrbas
Miletić
Mošorin
24 : 36
Laki
Crvenka
Radan
Lebane
23 : 32
Mladost 1949
Zaječar
Naisa 3
Niš
16 : 16
Jagodina 2
Jagodina
Vlasotince
Vlasotince
19 : 27
Niška Banja
Niška Banja
Dubočica
Leskovac
20 : 30
Knjaževac 2
Knjaževac
Žitorađa
Žitorađa
14 : 28
Rtanj
Boljevac
Aleksinac
Aleksinac
26 : 19
Morava Han
Vladičin Han

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
16 : 6
Taš
Beograd
Valis 93
Valjevo
10 : 14
Šabac
Šabac
Dorćol
Beograd
5 : 12
TENT
Obrenovac
Partizan 2
Beograd
13 : 8
Rasina
Kruševac
Beograd
Beograd
13 : 8
Valis
Valjevo
Zemun Bosal
Zemun
5 : 0
PVK Bečej
Bečej

Futsal

Užice
Užice
2 : 1
Ekonomac 2
Kragujevac
Krčagovo
Krčagovo
10 : 2
Partenon
Smederevska Palanka
Bajina Bašta
Bajina Bašta
5 : 7
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Fontana
Čačak
8 : 5
Raška
Raška
RB
Valjevo
0 : 0
Mašinac
Kragujevac
Slodes
Beograd
2 : 5
Zemun
Zemun
Gardec
Grocka
3 : 5
TMF Adonis hospital
Beograd
Kragujevac 2011
Kragujevac
4 : 3
Kareli
Ub
Kosjerić
Kosjerić
6 : 11
Ivanjica
Ivanjica
Župski Rubin
Prijepolje
8 : 4
Imperija
Kraljevo
Flash
Mionica
5 : 6
Aranđelovac
Aranđelovac
BSK
Bački Brestovac
10 : 6
Kepa 9
Stajićevo
Kopernikus Vidre 2
Niš
5 : 2
Babušnica 2011
Babušnica
Ekonomist
Niš
3 : 3
Gurgusovac
Knjaževac
VIK Naisus
Niš
2 : 3
Zufo
Bujanovac