XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 231 utakmica za dan
Subota, 30 Novembar 2013

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Spartak
Subotica
Sloboda Point
Užice
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Napredak
Kruševac
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 0
Dolina
Padina
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Malošište
Malošište
0 : 1
Radnički 1924 (K)
Kočane
Borac (A)
Azbresnica
5 : 3
Rad
Merošina
Moravica
Subotinac
7 : 3
Palilula
Aleksinac
Dečić
Tuzi
3 : 0
Grbalj
Radanovići
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Rudar
Pljevlja
Mornar
Bar
4 : 0
Zeta
Golubovci
Mogren
Budva
2 : 3
Lovćen
Cetinje
Mladost
Podgorica
0 : 1
Čelik
Nikšić
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Borac
Banja Luka
Vitez
Vitez
3 : 0
Radnik
Bijeljina
Travnik
Travnik
1 : 1
Zrinjski
Mostar
Zvijezda
Gradačac
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Rudar
Prijedor
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Leotar
Trebinje
Velež
Mostar
0 : 2
Čelik
Zenica
Jagodina
Jagodina
5 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Palilulac
Niš
5 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Car Konstantin
Niš
2 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Radan
Lebane
2 : 1
Radnik
Surdulica
Vlasina
Vlasotince
0 : 4
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Čukarički
Beograd
3 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 0
Kosmet
Leposavić

Košarka

Cedevita
Zagreb
98 : 87
Szolnoki Olaj
Szolnok
Krka
Novo Mesto
69 : 78
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Zadar
Zadar
77 : 69
Široki Primorka
Široki Brijeg
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
88 : 93
Cibona
Zagreb
Sloboda
Užice
82 : 94
FMP
Železnik
Sloga
Kraljevo
81 : 83
OKK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
76 : 71
Napredak Rubin
Kruševac
Konstantin
Niš
77 : 75
Meridiana
Novi Sad
Metalac
Valjevo
69 : 65
Tamiš
Pančevo
Crnokosa
Kosjerić
88 : 85
Vršac
Vršac
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
73 : 66
Pirot
Pirot
Vojvodina
Novi Sad
67 : 68
Jagodina
Jagodina
Radnički
Obrenovac
83 : 75
Šabac
Šabac
Kolubara LA 2003
Lazarevac
95 : 73
Mladost (Č)
Čačak
Sloga (D)
Despotovac
76 : 75
Novi Pazar
Novi Pazar
Prva Petoletka
Trstenik
82 : 61
Polet
Ratina
Mileševac
Prijepolje
88 : 87
Zlatibor
Čajetina
Svilajnac
Svilajnac
81 : 65
Sloga (P)
Požega
Knjaževac
Knjaževac
103 : 88
Radnik
Surdulica
Bor RTB
Bor
88 : 78
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Hajduk
Kula
64 : 63
Stara Pazova
Stara Pazova
Jedinstvo
Novi Becej
83 : 68
Velika Kikinda
Kikinda
Odžaci
Odžaci
72 : 100
Vrbas
Vrbas
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
52 : 68
Srem
Sremska Mitrovica
Sveti Đorđe
Žitište
97 : 62
Nova Pazova
Nova Pazova
Žarkovo
Beograd
88 : 78
Mladost 2009
Zemun
Viva Basket
Beograd
82 : 57
Zvezdara
Beograd
BKK Radnički
Beograd
88 : 85
Torlak
Beograd
M015
Šabac
84 : 72
Ivanjica
Ivanjica
Vladimirci
Vladimirci
76 : 52
Užice
Užice
Đerdap
Kladovo
63 : 71
Radan
Lebane
Negotin
Negotin
62 : 36
BSK Junior
Bujanovac
Mladost Vesna
Bela Palanka
84 : 73
Hisar
Leskovac
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 20
Mladost
Smederevska Palanka
Požarevac
Požarevac
69 : 78
Ušće
Ušće
Stragari
Stragari
83 : 86
Trepča
Kosovska Mitrovica
Paraćin
Paraćin
77 : 59
Starinski
Smederevo
Mladost Veternik
Veternik
72 : 75
Budućnost
Novi Sad
Kadet
Novi Sad
87 : 84
Vojvodina NM
Novo Mileševo
Crvenka
Crvenka
88 : 74
Sloboda NS
Novi Sad
Apatin
Apatin
0 : 20
Feniks
Bačka Palanka
Selekta
Novi Sad
70 : 79
Futog Tehnomer
Futog
Omladinac
Novi Banovci
80 : 70
Kris Kros
Pančevo
Jadran
Golubinci
62 : 81
BNS
Banatsko Novo Selo
Jagodina 2001
Jagodina
78 : 81
Radnički
Kragujevac
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
71 : 88
Partizan
Beograd
Vrbas Medela
Vrbas
71 : 78
Radivoj Korać
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
73 : 71
Velika Kikinda
Kikinda
Topolčanka
Bačka Topola
43 : 66
Beočin
Beočin
Karaburma
Beograd
20 : 0
Play Off
Užice
Time Out
Arilje
77 : 17
Loznica
Loznica

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Spartak (S)
Subotica
Dunav Volley
Novi Sad
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Klek Srbijašume
Klek
3 : 1
Timok
Zaječar
Železničar
Beograd
3 : 0
Borac
Starčevo
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Putevi
Ivanjica
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Lučani
Lučani
3 : 2
Užice
Užice
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Partizan
Lipljan
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Mladost
Vranje
Niš
Niš
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Milenijum
Niš
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Futog
Futog
Sloven
Ruma
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Bavanište
Bavanište
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
Roda
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 3
Radnički 2
Kragujevac
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
VA 014
Valjevo
Rudar
Kostolac
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 2
BMR Petlovača 1947
Petlovača
Jedinstvo (V)
Vladimirci
3 : 0
Železničar 2012
Lajkovac
Crnjanski
Beograd
3 : 0
Carina
Smederevo
As
Beograd
1 : 3
Busije
Požarevac
Duga
Beograd
3 : 2
Blok Aut
Beograd
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Kikinda
Kikinda
Sirig
Sirig
3 : 2
Partizan
Bač
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Maglić 1953
Maglić
Mladost
Bosilegrad
3 : 2
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Vranje
Vranje
2 : 3
Dubočica
Leskovac
Dunav 2
Novi Sad
3 : 0
Voša 2
Novi Sad
Sombor
Sombor
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo (U)
Užice
Partizan Vizura
Beograd
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Tent
Obrenovac
3 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Student
Niš
Zrenjanin 023
Zrenjanin
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Radnički Beograd
Beograd
3 : 1
Radnički (K)
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Varadin
Petrovaradin
Libero ČA
Čačak
0 : 3
Mladost
Inđija
Futog
Futog
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Ivanjica
Ivanjica
3 : 2
Tajm
Užice
Tutin Stil Jasen
Tutin
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
LE-016
Leskovac
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Vranje
Vranje
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Paraćin
Paraćin
2 : 3
Milenijum
Niš
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Radnički
Kovin
FOK
Futog
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Obilić
Beograd
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Lučani
Lučani
Arilje
Arilje
0 : 3
Borac 2
Čačak
NS Tim
Novi Sad
3 : 2
Futog 2
Futog
Grbić
Temerin
3 : 2
VST
Novi Sad
Futog vest
Futog
3 : 1
Partizan
Bač
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Žitište
Žitište
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
Proleter
Zrenjanin
1 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Maks
Šid
3 : 0
Neoplanta
Novi Sad
Star
Novi Sad
0 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Mladost
Nova Pazova
3 : 2
Dunav
Stari Banovci
Osečina
Osečina
0 : 3
Ub
Ub
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Bečej
Bečej
1 : 3
Hajduk
Kula
Goks In
Bački Gračac
3 : 2
Apatin
Apatin
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Senta
Senta
Pionir
Beograd
1 : 3
Dunav
Beograd
Železnik 2012
Beograd
0 : 3
As
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 0
Plana
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Tvrđava L
Smederevo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Bor II
Bor
Naissus 97
Niš
1 : 3
Aleksinac
Aleksinac
Sremac
Vojka
1 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Mitrovica
Sremska Mitrovica
2 : 3
Srem 022
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 2
Mladost
Martinci
Zlatica
Padej
3 : 1
Vollejstar
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 0
Topola
Bačka Topola
KI 0230
Kikinda
3 : 0
Panonija
Panonija
Čoka
Čoka
3 : 2
Kikinda 2
Kikinda
Volejbol 2000
Kać
0 : 3
Slavija
Novi Sad
SK Volej
Novi Sad
3 : 0
Fok
Novi Sad
Libero
Bačko Gradište
2 : 3
Smeč
Veternik
BiT
Novi Sad
3 : 0
NS Volej
Novi Sad

Rukomet

Jugović Unimet
Kać
27 : 20
Železničar 1949
Niš
Spartak Vojput
Subotica
28 : 21
PKB
Padinska Skela
Morava
Velika Plana
26 : 26
Kolubara
Lazarevac
Mladost
Bački Jarak
30 : 31
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Kačarevo
24 : 28
Proleter
Zrenjanin
Nova Pazova
Nova Pazova
30 : 42
Dinamo
Pancevo
Lavovi BP
Bačka Palanka
27 : 30
Crvena Zvezda
Mokrin
Smederevo
Smederevo
38 : 25
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Primus Car Dušan
Beograd
26 : 36
Požarevac
Požarevac
BSK Heba
Bujanovac
25 : 30
Radnički
Niš
Dubočica 54
Leskovac
40 : 37
Hajduk Veljko
Negotin
Planinka
Kuršumlija
38 : 30
Vranje 1957
Vranje
Vlasotince
Vlasotince
27 : 38
Jastrebac
Blace
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
24 : 42
Sloga
Požega
Zlatar
Nova Varoš
29 : 26
Mokra Gora
Zubin Potok
Trepča
Kosovska Mitrovica
32 : 29
Mladost
Čačak
Prva Petoletka
Trstenik
34 : 25
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Štrpce Tandems
Štrpce
40 : 33
Knez Lazar 2
Kruševac
Rudar
Majdanpek
33 : 40
Knjaževac
Knjaževac
Rtanj
Boljevac
21 : 21
Paraćin
Paraćin
Kikinda
Kikinda
24 : 30
Napredak
Čestereg
Sjenica
Sjenica
28 : 17
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Beli Anđeo
Prijepolje
37 : 23
Užice
Užice
Potisje Pleteks
Ada
40 : 22
Obilić
Novi Kneževac
Radnički
Jaša Tomić
42 : 23
Senta
Senta
Crvena Zvezda 2
Mokrin
23 : 30
Naftagas
Elemir
Spartak
Debeljača
18 : 34
Radnički
Bajmok
Pančevo
Pančevo
41 : 32
Jadran
Feketić
Sloven
Ruma
26 : 23
Temerin
Temerin
Srem
Sremska Mitrovica
44 : 16
Jabuka 95
Jabuka
ORK Beograd
Beograd
23 : 22
Mladi Radnik
Radinac
Topčider
Beograd
30 : 26
Milenium
Beograd
Medicinar
Šabac
45 : 27
Požarevac
Požarevac
Jedinstvo
Kačarevo
24 : 16
Spartak
Subotica
Apatin
Apatin
25 : 19
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Valis
Valjevo
7 : 8
Stari Grad
Beograd
PVK Bečej
Bečej
4 : 8
Partizan 2
Beograd
Zemun Bosal
Zemun
10 : 10
Beograd
Beograd
Partizan Raiffeisen
Beograd
33 : 0
Stari Grad
Beograd
Taš 2000
Beograd
5 : 21
Crvena zvezda
Beograd
Senta Yordo
Senta
19 : 5
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

Užice
Užice
9 : 3
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
1 : 6
RB
Valjevo
Raška
Raška
5 : 6
Mašinac
Kragujevac
Pirot
Pirot
5 : 3
Bor
Bor
Tango Liman
Novi Sad
5 : 4
Viking
Ruma
Kareli
Ub
5 : 5
Kosjerić
Kosjerić
Telep
Novi Sad
0 : 5
Šampion
Subotica
Zufo
Bujanovac
4 : 5
Kopernikus Vidre 2
Niš
Dolap
Prokuplje
11 : 5
VIK Naisus
Niš

FFA

OFK Banat "A"
Vršac
6 : 4
Vršac "A"
Vršac
OFK Banat "B"
Vršac
2 : 3
Vršac "B"
Vršac
Sloga
Plandište
10 : 7
Proleter
Banatski Karlovac
ŠF Kanjiža
Kanjiža
0 : 4
Subotica B
Subotica
Bačka 1901 A
Subotica
3 : 1
Bačka 1901 B
Subotica
Subotica B
Subotica
0 : 3
Bačka 1901 A
Subotica
Dribling A
Subotica
2 : 1
KMF Chempions
Subotica
Dribling A
Subotica
5 : 1
Bačka 1901 B
Subotica
Dribling B
Subotica
0 : 2
ŠF Kanjiža
Kanjiža
Bačka 1901 B
Subotica
1 : 1
Subotica A
Subotica
KMF Chempions
Subotica
5 : 0
Bačka 1901 C
Subotica
Subotica A
Subotica
5 : 2
Dribling B
Subotica