XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 428 utakmica za dan
Subota, 23 Novembar 2013

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Sloboda Point
Užice
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Rad
Beograd
Spartak
Subotica
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Bežanija
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Timok
Zaječar
1 : 0
Inđija
Inđija
Radnik
Surdulica
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Smederevo
Smederevo
0 : 2
Sindjelić
Beograd
Dolina
Padina
2 : 3
BSK Borča
Borča
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Proleter
Novi Sad
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Sopot
Sopot
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Tutin
Tutin
Železničar
Požarevac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga
Batočina
2 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Gruža
Gruža
1 : 2
Karađorđe
Topola
Jedinstvo 1945
Vladimirci
4 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
FAP
Priboj
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Ribnica
Mionica
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Budućnost
Valjevo
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo (UB)
Ub
4 : 0
Sevojno
Sevojno
Borac
Šabac
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Lužnica
Babušnica
3 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Topličanin
Prokuplje
Bukovik
Razanj
0 : 3
Svrljig
Svrljig
Napredak
Aleksinac
0 : 0
Radan
Lebane
Rudar
Bor
0 : 2
OFK Bor
Bor
Ozren
Sokobanja
5 : 2
Trajal
Kruševac
Rtanj
Boljevac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Borac (B)
Bivolje
Radnički
Lubnica
4 : 1
Dunav
Prahovo
Vršac United
Vršac
5 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Borac (Starčevo)
Starčevo
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Tisa
Adorjan
OFK Kikinda
Kikinda
6 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 1
Vršac
Vršac
Sloga
Erdevik
4 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Polet
Sivac
2 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Srbobran
Srbobran
Jugović
Kać
3 : 0
Borac
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Cement
Beočin
Mladost
Bački Jarak
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Resnik
Resnik
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 2
Palilulac
Krnjača
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 4
IMT
Beograd
Maršić
Maršić
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Karađorđe
Rača
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Mačva 2005
Bogatić
4 : 0
Mladi Borac
Dublje
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 4
Lipolist
Lipolist
Sindjelić
Lipnica
3 : 4
Hajduk Stanko
Crna Bara
Rutevac
Rutevac
3 : 2
Naisus
Rožina
Morava
Žitkovac
0 : 1
Moravica
Subotinac
Mekiš
Mekiš
0 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
Orljane
Orljane
Radnički
Pertate
3 : 1
Šumadija
Razgojna
Biljači
Biljača
3 : 5
Vihor
Žbevac
Čelik
Belo polje
2 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
Pčinja
Trgovište
4 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Morava 1918
Ćuprija
5 : 0
Mladost (D)
Dublje
Levač
Rekovac
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Poreč
Donji milanovac
0 : 2
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 3
Brodoremont
Kladovo
Brestovac
Brestovac
3 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 0
ŠSK
Štipina
Midžor
Kalna
7 : 2
Omladinac
Grezna
Rgotina
Rgotina
2 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
BSK
Bogovina
6 : 1
Borac
Vražogrnac
Sloga (P)
Plandište
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Čoka
Čoka
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Olimpija (G)
Gunaroš
4 : 0
Bačka
Mol
AFK
Ada
0 : 4
Subotica
Subotica
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Tvrdjava
Bač
1 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Mladost PP
Pocerski Pričinović
3 : 2
Cerić
Miokus
Gorki
Glušci
0 : 0
Drina
Badovinci
Real
Jasenica
2 : 3
Knežica
Knežica
OFK Sikole
Sikole
3 : 4
Graničar
Aleksandrovac
Nacional
Lukovo
1 : 5
Kosovo
Zvezdan
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 3
Jadran
Sanad
Tisa B (A)
Adorjan
1 : 3
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Sofeks
Futog
5 : 0
Bačka
Begeč
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Borac
Rakovac
Železničar
Novi Sad
1 : 1
OFK Futog
Futog
OFK Slatina
Slatina
4 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Drlupa
Drlupa
4 : 0
Sloga 2012
Popović
Denim
Drlupa
2 : 1
Mladost
Mala Ivanča
Vis
Parcani
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
Mladost
Guberevac
1 : 5
4 Juli
Mali Požarevac
Rudar 2012
Babe
3 : 1
Vojvoda
Dučina
Stojnik
Stojnik
1 : 1
Sibnica
Sibnica
Gradac
Valjevo
6 : 1
Bujacic
Bujacic
Moravac-C 74
Selište
2 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 1
Omladinac (O)
Odžaci
Omladinac (U)
Ugljarevo
6 : 0
Vinogradar
Riljac
Stevka Bozurevka
Bozurevac
1 : 6
Topoljak
Grabovac
Mladost
Mala Drenova
4 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Borac
Banja Luka
0 : 1
Olimpic
Sarajevo
Čelik
Zenica
4 : 1
Mladost
Velika Obarska
Leotar
Trebinje
0 : 4
Velež
Mostar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Rudar
Prijedor
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Zvijezda
Gradačac
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Travnik
Travnik
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Vitez
Vitez
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
OFK Hajduk
Kula
5 : 1
Indeks
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 3
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Inđija
Inđija
2 : 1
Vršac United
Vršac
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Žitoradja
Žitorađa
Moravac Orion
Mrštane
6 : 0
Bor
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 1
Toplicanin
Prokuplje
Dinamo
Vranje
2 : 0
Palilulac
Niš
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
BSK Borča 2
Borča
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Jagodina
Jagodina
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Partizan
Beograd
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Banat
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Bečej
Bečej
1 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Spartak
Subotica
Železničar
Pančevo
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
BSK Borča
Borča
1 : 1
Zemun
Zemun
Internacional
Beograd
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
Dominus
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
BASK
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 5
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 1
Sloboda Point
Užice
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
3 : 0
Loznica
Loznica
Zemun
Zemun
1 : 0
Napredak
Kruševac
Partizan
Beograd
5 : 0
Savacijum
Šabac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Smederevo
Smederevo
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Vršac
Vršac
2 : 2
Inđija
Inđija
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Bečej
Bečej
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 3
Spartak
Subotica
Železničar
Pančevo
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
OFK Ras
Novi Pazar
9 : 1
Granit
Jošanička Banja
BSK
Borča
5 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Internacional
Beograd
0 : 0
BASK
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Ada
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 5
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Dominus
Beograd
OFK Ras
Raška
1 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
90 : 85
Igokea
Aleksandrovac
Cibona
Zagreb
91 : 74
Zadar
Zadar
Union Olimpija
Ljubljana
69 : 71
Cedevita
Zagreb
Crnokosa
Kosjerić
96 : 62
Sloboda
Užice
Tamiš
Pančevo
67 : 58
Konstantin
Niš
Meridiana
Novi Sad
65 : 68
Borac
Čačak
Napredak Rubin
Kruševac
78 : 73
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
OKK Beograd
Beograd
63 : 93
FMP
Železnik
Pirot
Pirot
95 : 93
Morava
Vladičin Han
Železničar
Inđija
83 : 86
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Mladost (Č)
Čačak
69 : 88
Beovuk 72
Beograd
Proleter Naftagas
Zrenjanin
74 : 64
Radnički
Obrenovac
Mladost (Z)
Zemun
64 : 72
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
95 : 77
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
Novi Pazar
Novi Pazar
58 : 64
Svilajnac
Svilajnac
Sloga (P)
Požega
76 : 81
Mileševac
Prijepolje
Zlatibor
Čajetina
82 : 76
Prva Petoletka
Trstenik
Polet
Ratina
86 : 78
Temnić
Varvarin
Ub
Ub
67 : 81
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
91 : 75
Železničar
Čačak
Plana
Velika Plana
97 : 72
Sloga (D)
Despotovac
Radnik
Surdulica
96 : 59
Jablanica
Medveđa
Jug
Vranje
73 : 69
Sokobanja
Sokobanja
Mladost
Zaječar
92 : 78
Bor RTB
Bor
Rtanj
Boljevac
98 : 63
Kuršumlija
Kuršumlija
Niš
Niš
74 : 62
OKK Junior
Niš
Prokuplje
Prokuplje
84 : 79
Knjaževac
Knjaževac
Stara Pazova
Stara Pazova
86 : 73
Sveti Đorđe
Žitište
Srem
Sremska Mitrovica
71 : 50
Odžaci
Odžaci
Velika Kikinda
Kikinda
52 : 61
Topola
Bačka Topola
Torlak
Beograd
56 : 67
Viva Basket
Beograd
Zvezdara
Beograd
63 : 55
Milan Trivić
Beograd
Sparta Radijus Vektor
Beograd
97 : 82
Žitko Basket
Beograd
Zemun
Zemun
70 : 83
Žarkovo
Beograd
Vladimirci
Vladimirci
69 : 98
Play off
Užice
Užice
Užice
64 : 88
Čačak Basket Tim
Čačak
Klik
Arilje
52 : 87
Student BB
Bajina Bašta
Ivanjica
Ivanjica
111 : 47
Železničar
Lajkovac
Čačak 94
Čačak
72 : 87
Mionica
Mionica
Surčin Dobanovci
Beograd
72 : 51
Milan Trivić 2
Beograd
Ras
Beograd
78 : 84
Mladost 2009 2
Zemun
Grocka
Grocka
75 : 62
Flash
Beograd
Umka 2009
Beograd
67 : 74
Zvezdara 2
Beograd
Vitez
Beograd
82 : 48
Mladenovac
Mladenovac
Radan
Lebane
70 : 82
Hajduk Veljko
Negotin
Zone Boys
Blace
66 : 78
Jastrebac
Aleksinac
Vlasotince
Vlasotince
77 : 83
Mladost Vesna
Bela Palanka
Hisar
Leskovac
79 : 69
Negotin
Negotin
BSK Junior
Bujanovac
78 : 67
Đerdap
Kladovo
Paraćin
Paraćin
85 : 60
Basket Top
Kragujevac
Starinski
Smederevo
87 : 68
Stragari
Stragari
Trepča
Kosovska Mitrovica
78 : 84
Korićani
Kragujevac
Bane
Raška
69 : 75
Požarevac
Požarevac
Ušće
Ušće
94 : 69
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Šumarice
Kragujevac
20 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Mladost
Smederevska Palanka
109 : 80
Župa
Aleksandrovac
Budućnost
Novi Sad
77 : 83
Selekta
Novi Sad
Futog Tehnomer
Futog
92 : 64
SO Koš
Sombor
Sport Key Plus
Novi Sad
20 : 0
Apatin
Apatin
Feniks
Bačka Palanka
76 : 77
Crvenka
Crvenka
Sloboda NS
Novi Sad
89 : 68
Kadet
Novi Sad
Vojvodina NM
Novo Mileševo
79 : 86
Mladost Veternik
Veternik
Pink
Šimanovci
77 : 99
LSK
Laćarak
Indians Basket
Inđija
64 : 92
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Radnički
Kovin
69 : 77
Jadran
Golubinci
BNS
Banatsko Novo Selo
90 : 84
Vojka
Vojka
Partizan
Šid
79 : 89
Omladinac
Novi Banovci
Kris Kros
Pančevo
77 : 85
Dinamo
Pančevo
Radivoj Korać
Beograd
88 : 41
Student Radnički
Niš
Srbobran Reahem
Srbobran
79 : 62
Stara Pazova
Stara Pazova
Šabac
Šabac
71 : 74
Šumadija
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
65 : 57
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
Bor
Bor
76 : 37
Student 2
Niš
Play Off
Užice
66 : 79
All Star
Prijepolje
Ivanjica
Ivanjica
63 : 68
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
31 : 68
Ljubovija
Ljubovija
Kraljevo
Kraljevo
65 : 62
Karaburma
Beograd

Odbojka

Đerdap
Kladovo
0 : 3
Vojvodina NS seme
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Putevi
Ivanjica
0 : 3
Inđija
Inđija
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 1
Železničar
Beograd
Borac
Starčevo
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Timok
Zaječar
2 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Partizan
Lipljan
3 : 2
Antena
Kruševac
Užice
Užice
3 : 0
Priboj
Priboj
FAP Livnica
Prijepolje
2 : 3
Gračac
Gračac
Borac
Paraćin
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
Milenijum
Niš
3 : 2
Niš
Niš
Mladost
Vranje
3 : 0
Radan
Lebane
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Sloven
Ruma
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 2
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Futog
Futog
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Sterija
Beograd
Loznica
Loznica
3 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
VA 014
Valjevo
3 : 0
Obilić
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
3 : 2
Obrenovac
Obrenovac
Tamnava Voćar
Koceljeva
0 : 3
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Železničar 2012
Lajkovac
0 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
BMR Petlovača 1947
Petlovača
2 : 3
Zaslon
Šabac
Duga
Beograd
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Blok Aut
Beograd
3 : 2
As
Beograd
Busije
Požarevac
3 : 1
Crnjanski
Beograd
Carina
Smederevo
1 : 3
Karađorđe
Topola
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Botafogo
Novi Sad
3 : 1
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Banat
Vršac
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Bečej
Bečej
Partizan
Bač
2 : 3
Spartak 2
Subotica
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Maglić 1953
Maglić
3 : 1
Sirig
Sirig
Morava
Vladičin Han
3 : 0
Mladost
Bosilegrad
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Surdulica
Surdulica
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Istočnik
Kladovo
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Voša 2
Novi Sad
3 : 2
Sombor
Sombor
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Futog 2
Futog
3 : 1
Žabalj
Žabalj
Sportisimo Pajp
Novi Sad
0 : 3
Dunav 2
Novi Sad
Tent
Obrenovac
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
NIS Spartak
Subotica
Futog
Futog
3 : 1
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Valjevo
Valjevo
3 : 0
Libero ČA
Čačak
Mladost
Inđija
0 : 3
Kraguj
Kragujevac
Borac
Čačak
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Zlatar
Nova Varoš
1 : 3
Tutin Stil Jasen
Tutin
Gimnazijalac
Kraljevo
2 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Tajm
Užice
3 : 1
Sloboda S
Čačak
Putevi Trendteks
Prijepolje
2 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Majdanpek FBC
Majdanpek
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Bor
Bor
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Milenijum
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Vranje
Vranje
3 : 2
LE-016
Leskovac
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
FOK
Futog
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Ruma
Ruma
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Vršac
Vršac
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Radnički
Kovin
3 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Obilić
Beograd
3 : 2
Sterija
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 0
Spas
Beograd
Poštar 064
Beograd
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Imlek
Beograd
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Spartak
Ljig
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Tehničar
Kraljevo
1 : 3
Mokra Gora
Mokra Gora
Leposavić
Leposavić
3 : 1
Kraljevo
Kraljevo
Zvečan
Zvečan
3 : 2
Bane
Raška
Trstenik
Trstenik
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Čačak
Čačak
3 : 1
Arilje
Arilje
Lučani
Lučani
1 : 3
Sjenica
Sjenica
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Futog vest
Futog
VST
Novi Sad
3 : 1
Čemp 07
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
0 : 3
NS Tim
Novi Sad
Futog 2
Futog
1 : 3
Žabalj Volej
Žabalj
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
0 : 3
Volejstars
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Koral
Vršac
Banat
Vršac
1 : 3
Žitište
Žitište
Krajišnik
Krajišnik
3 : 0
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
2 : 3
Mladost
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
3 : 2
Star
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
Trijumf 2013
Šid
0 : 3
Maks
Šid
Neoplanta
Novi Sad
0 : 3
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Mali Zvornik
Mali Zvornik
1 : 3
Zaslon
Šabac
Tamnava Voćar
Koceljeva
0 : 3
VA 014
Valjevo
Proleter
Loznica
0 : 3
Osečina
Osečina
Ub
Ub
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Ribnica
Mionica
0 : 3
Rađevac
Krupanj
CVS
Sombor
1 : 3
NIS Spartak 2
Subotica
Senta
Senta
3 : 0
Goks In
Bački Gračac
Apatin
Apatin
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Turija
Turija
1 : 3
Bečej
Bečej
Komete
Beograd
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Partizan Vizura 2
Beograd
3 : 1
Železnik 2012
Beograd
As
Beograd
3 : 0
Pionir
Beograd
Dunav
Beograd
3 : 1
Blok-aut
Beograd
Roda
Beograd
3 : 1
As Batajnica
Beograd
Carina
Smederevo
3 : 0
Rudar
Kostolac
Tehničar
Smederevo
1 : 3
Mladi Radnik
Požarevac
Tvrđava L
Smederevo
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 2
Plana
Velika Plana
As
Niš
3 : 0
Caribrod
Dimitrovgrad
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
Mladost
Martinci
1 : 3
Sloga
Čalma
Radinci Volej
Veliki Radinci
3 : 0
Mitrovica
Sremska Mitrovica
Srem 022
Sremska Mitrovica
0 : 3
Sremac
Vojka
Kikinda 2
Kikinda
1 : 3
KI 0230
Kikinda
Panonija
Panonija
1 : 3
Subotica
Subotica
Topola
Bačka Topola
1 : 3
Zlatica
Padej
Vollejstar
Subotica
3 : 1
NIS Spartak 3
Subotica
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
NS Volej
Novi Sad
3 : 1
Libero
Bačko Gradište
Smeč
Veternik
1 : 3
NS Volej tim
Novi Sad
Mladost
Čortanovci
0 : 3
SK Volej
Novi Sad
Fok
Novi Sad
3 : 1
Volejbol 2000
Kać

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
28 : 28
Jugović Unimet
Kać
Morava
Velika Plana
23 : 27
Radnički
Kragujevac
Rudar
Kostolac
25 : 29
Železničar 1949
Niš
Hercegovina
Sečanj
31 : 29
Nova Pazova
Nova Pazova
Dinamo
Pancevo
34 : 26
Inđija
Inđija
Proleter
Zrenjanin
34 : 21
Mladost
Bački Jarak
Obilić
Beograd
27 : 25
Primus Car Dušan
Beograd
Novi Beograd
Beograd
35 : 32
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Sloga
Požega
42 : 25
Metalac
Kraljevo
Šamot 65
Arenđelovac
29 : 22
Župa 54
Aleksandrovac
Bane
Raška
24 : 23
Karađorđe
Topola
Radnički
Ćuprija
32 : 28
Rudar
Majdanpek
Apatin
Apatin
29 : 19
Radnički-Cement
Novi Sad
Hajduk
Čurug
25 : 23
Kikinda
Kikinda
Metalac
Futog
25 : 24
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Somborelektro
Sombor
40 : 39
Vladimirovac
Vladimirovac
Hidroelektrana
Bajina Bašta
16 : 23
Omladinac
Gornji Milanovac
Mladost (V)
Vrsac
24 : 15
Mladost (O)
Omoljica
Crepaja
Crepaja
15 : 27
Dolovo
Dolovo
Radnički
Kovin
30 : 21
Omladinac (I)
Ilandža
Spartak
Debeljaca
27 : 31
Glogonj
Glogonj
Omladinac (D)
Deliblato
25 : 29
Budućnost
Alibunar
Naftagas
Elemir
21 : 35
Radnički
Jaša Tomić
Napredak 12
Kruševac
22 : 21
Župa
Aleksandrovac
Prijepolje
Prijepolje
17 : 35
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Sloga
Požega
20 : 36
Metalac
Kraljevo
Čačak
Čačak
30 : 33
Metalac AD
Gornji Milanovac
Laki
Crvenka
28 : 10
Vrbas
Vrbas
Miletić
Mošorin
30 : 32
Apatin
Apatin
Naftagas
Elemir
23 : 22
Jedinstvo
Kačarevo
Spartak
Subotica
32 : 26
Topola
Bačka Topola
Radnički
Kovin
29 : 31
Petrovaradin
Petrovaradin
Vlasotince
Vlasotince
18 : 32
Mladost 1949
Zaječar

Futsal

Raška
Raška
3 : 6
Ekonomac 2
Kragujevac
Mašinac
Kragujevac
7 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
RB
Valjevo
1 : 6
Partenon
Smederevska Palanka
Fontana
Čačak
5 : 4
Užice
Užice
Bajina Bašta
Bajina Bašta
4 : 3
Krčagovo
Krčagovo
Prokuplje
Prokuplje
8 : 5
vintersport
Niš
Akademac
Niš
1 : 4
Pirot
Pirot
Bor
Bor
6 : 5
Niš 92
Niš
vranje
vranje
6 : 6
As
Bujanovac
Viking
Ruma
1 : 8
Leteći Holandjanin
Vrbas
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
1 : 6
Nova Pazova
Nova Pazova
Ekonomist
Beograd
2 : 9
Zemun
Zemun
TMF Adonis hospital
Beograd
4 : 5
Slodes
Beograd
Imperija
Kraljevo
6 : 1
Kareli
Ub
Aranđelovac
Aranđelovac
10 : 3
92
Užice
Flash
Mionica
1 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Župski Rubin
Prijepolje
3 : 3
Kragujevac 2011
Kragujevac
BSK
Bački Brestovac
5 : 7
Apa futsal
Apatin
Dolap
Prokuplje
4 : 2
Babušnica 2011
Babušnica
VIK Naisus
Niš
2 : 5
Timok
Zaječar
Ekonomist
Niš
4 : 9
Zufo
Bujanovac
Kopernikus Vidre 2
Niš
3 : 1
Gurgusovac
Knjaževac

FFA

Dribling A
Subotica
12 : 0
ŠF Cvrčak B
Tavankut
Subotica A
Subotica
3 : 2
ŠF Cvrčak A
Tavankut
Subotica B
Subotica
3 : 2
Bačka 1901 C
Subotica
Dribling A
Subotica
9 : 2
Dribling B
Subotica
KMF Chempions
Subotica
3 : 5
Subotica B
Subotica
KMF Chempions
Subotica
4 : 0
ŠF Cvrčak A
Tavankut
Dribling B
Subotica
5 : 1
ŠF Cvrčak B
Tavankut

Hokej

Tisza Volán
Szeged
1 : 8
Partizan
Beograd