XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 567 utakmica za dan
Subota, 2 Novembar 2013

Fudbal

Dedinje
Beograd
0 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Mladost (JR)
Jabučki rit
2 : 3
Sparta
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Javor Matis
Ivanjica
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Dolina
Padina
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 0
Radnik
Surdulica
BSK Borča
Borča
2 : 0
Timok
Zaječar
Sindjelić
Beograd
0 : 1
Bežanija
Beograd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Inđija
Inđija
Omladinac
Novo Selo
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Rudar
Baljevac
1 : 0
Sloboda
Grbice
Gruža
Gruža
2 : 0
Sloga
Batočina
Karađorđe
Topola
4 : 1
Napredak
Markovac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Železničar
Požarevac
Sloga 1940
Bajina Bašta
2 : 0
Borac
Šabac
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Jedinstvo (UB)
Ub
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
FAP
Priboj
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 4
Brezovica
Brezovica
Napredak
Aleksinac
2 : 1
Bukovik
Razanj
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Sloga
Leskovac
4 : 1
Lužnica
Babušnica
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Dunav
Prahovo
3 : 2
Rtanj
Boljevac
Bilećanin
Sečanj
2 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Vršac
Vršac
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Radnički (K)
Kovin
0 : 1
TSC
Bačka Topola
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Vršac United
Vršac
PIK Prigrevica
Prigrevica
5 : 0
Hajduk
Beška
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Jugović
Kać
Cement
Beočin
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Srbobran
Srbobran
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 2
Grafičar
Beograd
IMT
Beograd
1 : 1
Resnik
Resnik
Palilulac
Krnjača
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Lazac
Lazac
Slatina
Slatina
2 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Miokovci
Miokovci
3 : 1
Prijevor
Prijevor
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Partizan
Cerovac
3 : 0
Sloga D
Desimirovac
Šumadinac
Stojnik
0 : 1
Lepenica
Badnjevac
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Polet
Suvi Do
1 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Majur
Majur
2 : 4
Mačva 2005
Bogatić
Jadar
Stupnica
1 : 0
Provo
Provo
Mladost (V)
Vračević
2 : 0
Tulari
Tulari
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Kačer
Belanovica
2 : 3
Mladost (D)
Dračić
Banjani
Banjani
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Spartak 1924
Ljig
3 : 2
OFK Divci
Divci
Rubribreza
Rubribreza
1 : 4
OFK Osečina
Osečina
Joševa
Joševa
2 : 1
Trlić
Trlić
Kolubara
Jabučje
0 : 3
ZSK
Valjevo
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Čajetina
Gostilje
Mekiš
Mekiš
1 : 0
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 2
Radnički 1924 (K)
Kočane
Borac (A)
Azbresnica
5 : 3
Borac (T)
Trnjane
Moravica
Subotinac
6 : 0
Naisus
Rožina
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 2
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 3
Sloga
Lipovica
Polet
Samarinovac
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Partizanski put
Grudaš
1 : 4
Pobeda
Donje Crnatovo
Trbunje
Trbunje
0 : 3
Omladinac
Podina
Kosovac
Prokuplje
4 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Spartak
Pirot
1 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
2 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Pčinja
Trgovište
8 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Ugljare
Ugljare
3 : 3
Gračanica
Gračanica
Brezovica
Štrpce
0 : 3
Sitnica
Lepina
Polet
Laplje Selo
2 : 2
Gracko
Staro Gracko
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
Naupare
Naupare
FUD
Brus
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Brestovac
Brestovac
8 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
Radnički
Klokočevac
Zlot
Zlot
1 : 0
Krivelj
Krivelj
BSK
Bogovina
6 : 0
Rgotina
Rgotina
AFK
Ada
1 : 1
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Olimpija (G)
Gunaroš
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Begej
Žitište
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
0 : 2
Mladost Bambi
Lukićevo
OFK Mladost APA
Apatin
5 : 0
Polet
Karavukovo
Graničar
Gakovo
6 : 3
Crvenka
Crvenka
Stanišić
Stanišić
1 : 1
ŽAK
Sombor
Borac
Bački Gračac
3 : 1
Sloga
Čonoplja
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Partizan
Vitojevci
1. Maj
Ruma
2 : 2
Sloven (R)
Ruma
Veternik
Veternik
3 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vojvodina (T)
Tovariševo
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Zmaj 1953
Zemun
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Slavija
Beograd
4 : 0
Policajac
Beograd
Napredak
Medoševac
3 : 5
Mladost (B)
Baroševac
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 1
Vranić
Vranić
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Proleter
Pečenog
3 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Čibukovac
Kraljevo
7 : 2
Zvezda
Čukojevac
Mladi Rudar
Rudnik
0 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Bjelica
Milatovići
3 : 5
Sloga
Kaona
Bratstvo
Dljin
7 : 0
Kotraža
Kotraža
Plaskovac
Plaskovac
3 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Žitkovica
Žitkovica
6 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Polet
Voluja
0 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
TE Gučevo
Trbušnica
5 : 0
Bratstvo
Krupanj
Milicionar
Bogatić
3 : 2
Sloga
Duvanište
Real
Jasenica
1 : 1
Pobeda
Rusna
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 2
Knežica
Knežica
OFK Draževac
Draževac
3 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
Sloga (DT)
Donja Trnava
0 : 5
Palilulac
Niš
MB Marjan
Mala Biljanica
3 : 1
Navalin
Navalin
Jedinstvo
Šišava
1 : 1
Mladost (V)
Vinarce
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 6
Zvezda
Blato
Sloboda
Rasnica
2 : 1
Pobeda
Držina
Ursule
Ursule
0 : 0
Mladi radnik
Novo Lanište
Rudar
Plazane
4 : 2
Napredak (Z)
Zlatovo
Blagotin
Poljna
1 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 0
Sloga
Lozna
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
OFK Sikole
Sikole
2 : 4
Kovilovo
Kovilovo
Malajnica
Malajnica
4 : 2
OFK Tamnič
Tamnič
Bukovik
Vrbovac
3 : 0
Pobeda
Trubarevac
Napredak 1976
Jošanica
1 : 0
Sloga
Žučkovac
Timok
Trnavac
0 : 3
Vratarnica
Vratarnica
Šljivar
Šljivar
2 : 4
Kosovo
Zvezdan
Partizan (U)
Uljma
0 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Sloga
Ostojićevo
Radnički Gladiolus
Tornjoš
4 : 1
Hajduk
Podlokanj
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Mladost
Kruščić
8 : 1
Jedinstvo 1947
Kolut
Panonija
Lalić
2 : 0
OFK Metalac
Sombor
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 2
Susek
Susek
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Slavija
Novi Sad
OFK Futog
Futog
4 : 1
Sofeks
Futog
Borac
Rakovac
1 : 5
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 2
Sremac Beomal
Čerević
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Soko
Nova Gajdobra
0 : 1
Maglić
Bački Maglić
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
4 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Rudar
Zeoke
6 : 2
Mladi radnik
Junkovac
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 0
Sloboda
Stubica
Lazarevac
Lazarevac
0 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Zadrugar
Orašac
0 : 3
Jedinstvo
Dren
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Rvati
Obrenovac
Poljane
Poljane
3 : 2
Trstenica
Trstenica
Polet
Grabovac
3 : 2
Belo Polje
Belo Polje
Vukićevica
Vukićevica
4 : 2
Urovci
Urovci
Rudar 2012
Babe
2 : 2
OFK Slatina
Slatina
Stojnik
Stojnik
3 : 3
Mladost
Guberevac
Sibnica
Sibnica
2 : 1
Vis
Parcani
Vojvoda
Dučina
1 : 5
Denim
Drlupa
4 Juli
Mali Požarevac
5 : 2
Drlupa
Drlupa
OFK Rogača
Rogača
1 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Mladost
Mala Ivanča
2 : 1
Sloga 2012
Popović
Vukan
Ždrelo
5 : 1
Mladost(L)
Leskovac
Manastirica
Manastirica
4 : 4
Napredak
Trnovče
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Omladinac B
Šetonje
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Melnica
Melnica
Brana Paunović
Rašanac
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Laolac
Veliko Laole
0 : 2
B.S.K.
Bošnjak
Burovac
Burovac
0 : 5
Mlava
Zabrđe
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
2 : 3
Čokordin
Vošanovac
7 juli
Lopušnik
2 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Zadrugar
Osanica
3 : 3
Mlava
Ribare
OFK Homolje
Žagubica
4 : 4
Budućnost
Milatovac
Borac
Vukovac
5 : 3
Mladost
Krupaja
Laznica
Laznica
1 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Kaona
Kaona
1 : 6
Radenka
Radenka
Jevremovac
Jevremovac
2 : 2
Pocerina
Jevremovac
Metlić
Metlić
1 : 4
OFK Varna
Varna
Culjkovic
Culjković
1 : 4
Omladinac
Slepčević
Fortuna Miki
Šabac
1 : 3
Sloga
Bogosavac
Napredak
Ševarice
1 : 3
Letnjikovac
Letnjikovac
Maovi MH
Maovi
1 : 2
Radnički Šabački
Šabac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
0 : 0
Cer
Petkovica
Lajkovac
Lajkovac
0 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Sloga
Bogovađa
2 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
5 : 2
Vrelo
Vrelo
Moravac
Guberevac
3 : 0
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Goblen
Badince
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Grdanica
Grdanica
8 : 1
Jašunja
Jašunja
Bratstvo
Zlokućane
4 : 1
Nomanica
Nomanica
Šumadinac
Dragovo
5 : 1
Polet
Sekurič
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 1
Mladost
Mala Drenova
Stragari
Stragari
3 : 1
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Jugovići
Bogdanje
0 : 2
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Topoljak
Grabovac
4 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Sloboda 1948
Mijajlovac
1 : 4
Omladinac (O)
Odžaci
Zmajevac
Belasica
0 : 2
Drugari
Stanci
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Sloga
Margita
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Lokve
Lokve
OFK Barice
Barice
0 : 3
Naša Krajina
Kupinik
Omladinac
Bunar
2 : 2
Bresje
Bresje
Hajduk
Miloševo
2 : 0
Mladost
Bukovče
PSS-192
Jagodina
3 : 0
Belica
Belica
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 4
Šantarovac
Šantarovac
OFK Borac
Lovci
3 : 0
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
Strmovo
Strmovo
5 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Petka
Petka
1 : 5
20. Oktobar
Trbušnica
Lovćen
Cetinje
1 : 1
Dečić
Tuzi
Zeta
Golubovci
1 : 1
Čelik
Nikšić
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Mogren
Budva
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Mornar
Bar
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Vitez
Vitez
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
Leotar
Trebinje
1 : 2
Čelik
Zenica
Sloga
Doboj
1 : 0
Kozara
Gradiška
Mladost
Gacko
0 : 0
Modriča Maxima
Modriča
Rudar
Ugljevik
3 : 2
Proleter
Teslić
Napredak
Donji Šepak
1 : 0
Drina (Z)
Zvornik
Sutjeska
Foča
3 : 2
Drina HE
Višegrad
Borac
Šamac
1 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Železničar
Pančevo
0 : 0
Polet
Sivac
Metalmania
Kanjiža
3 : 0
Budućnost
Gložan
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (S)
Sombor
3 : 3
Banat
Zrenjanin
Inđija
Inđija
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 2
Spartak
Subotica
Dinamo
Pančevo
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Indeks
Novi Sad
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 4
Javor
Ivanjica
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 4
Sušica
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
1 : 3
Sloga 1940
Bajina Bašta
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 1
FAP
Priboj
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Pobeda
Beloševac
BIP
Čačak
1 : 5
Jedinstvo Putevi
Užice
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Dinamo
Vranje
4 : 3
Timok
Zajecar
Palilulac
Niš
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Bor
Bor
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Radan
Lebane
2 : 1
Žitoradja
Žitorađa
Voždovac
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Grafičar
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Budućnost
Mala Krsna
3 : 4
Sloga
Lugavčina
Borac
Ralja
1 : 2
Proleter
Vranovo
Polet
Trnovče
5 : 6
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Šumadija
Azanja
0 : 11
Železničar Kusadak
Kusadak
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
2 : 0
Partizan (G)
Gaj
Mladost (O)
Omoljica
0 : 3
Radnički (K)
Kovin
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
2 : 4
Vulturul
Grebenac
Kolonija
Kovin
1 : 4
Železničar
Pančevo
Radnički (B)
Baranda
1 : 5
Spartak
Debeljača
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Vojvodina
Crepaja
Spartak
Subotica
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 2
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
2 : 4
Bečej
Bečej
OFK Hajduk
Kula
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Spartak
Subotica
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
6 : 3
Vršac
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
0 : 7
Inđija
Inđija
Zemun
Zemun
2 : 0
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
5 : 2
Bežanija
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
0 : 2
BSK Borča
Borča
Dominus
Beograd
4 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Bane
Raška
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
BIP
Čačak
3 : 0
Omladinac
Zablaće
Palić
Palić
0 : 7
Bačka
Pačir
Tavankut
Tavankut
0 : 4
Olimpia A
Totovo Selo
Banat
Vršac
5 : 1
Mika Antić
Pančevo
Dolina
Padina
5 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Nacional
Niš
2 : 4
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Sloboda Point
Užice
1 : 2
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Loznica
Loznica
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Napredak
Kruševac
1 : 0
Savacijum
Šabac
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
1 : 1
Bečej
Bečej
OFK Hajduk
Kula
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Spartak
Subotica
4 : 0
Vrbas
Vrbas
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Vršac
Vršac
Vojvodina
Novi Sad
9 : 0
Radnički (S)
Sombor
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Čačak 94
Čačak
Bane
Raška
4 : 1
Javor
Ivanjica
Bubamara
Kraljevo
2 : 1
Budućnost
Arilje
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Dragačevo
Guča
5 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Spartak
Subotica
1 : 2
Senta
Senta
AFK
Ada
0 : 16
Potisje
Kanjiža
Hajdučica
Hajdučica
4 : 2
Radnički 1927
Vršac
BAK
Bela Crkva
0 : 5
Vršac
Vršac
Petar Urošev
Pančevo
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Mladost (V)
Vojlovica
12 : 0
Strela
Ivanovo
Borac (St)
Starčevo
2 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Kolonija
Kovin
3 : 0
Železničar
Pančevo
Tempo
Sefkerin
6 : 0
Unirea
Uzdin
Budućnost
Mala Krsna
1 : 5
Sloga
Lugavčina
Borac
Ralja
4 : 3
Proleter
Vranovo
Podunavac
Udovice
2 : 2
Železničar
Smederevo
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Napredak
Markovac
Polet
Trnovče
2 : 0
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
1 : 3
Bačinac
Bačinac
Šumadija
Azanja
1 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Borac 2
Čačak
6 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Takovo Junior
Gornji Milanovac
0 : 5
Mladost (P)
Preljina
Homoljac
Žagubica
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Jošanica ND
Novi Pazar
0 : 3
Kosmet
Leposavić
Bane
Raška
2 : 4
Tutin
Tutin
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
3 : 2
OFK Nacional
Novi Pazar
Rudar (B)
Baljevac
0 : 2
Jošanica ND
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
1 : 4
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Dominus
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
011
Beograd
2 : 2
Internacional
Beograd
Ada
Beograd
2 : 2
BSK
Borča
BASK
Beograd
0 : 2
Radnički NB
Novi Beograd
Čantavir
Čantavir
0 : 5
Spartak '02
Subotica
Senta
Senta
3 : 3
Dribling
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 7
Potisje
Kanjiža
Spartak '01
Subotica
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Krusik 2
Valjevo
0 : 6
Krusik
Valjevo
Zeleznicar
Lajkovac
3 : 6
OFK Senjak
Valjevo
Šumadija 1903 II
Kragujevac
0 : 7
Apolon 4 II
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 8
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Gruža
Gruža
0 : 2
Duljaj
Topola
Slavija
Kragujevac
2 : 5
Šumadija
Aranđelovac
Rudar (B)
Baljevac
4 : 1
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
Sočanica
Sočanica
0 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Pazar Juniors
Novi Pazar
12 : 1
OFK Lešak
Lešak

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
74 : 61
Union Olimpija
Ljubljana
Szolnoki Olaj
Szolnok
101 : 92
Radnički
Kragujevac
Cedevita
Zagreb
85 : 76
Široki Primorka
Široki Brijeg
Mega Vizura
Beograd
101 : 82
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Krka
Novo Mesto
79 : 80
Zadar
Zadar
Konstantin
Niš
91 : 65
Sloboda
Užice
Metalac
Valjevo
70 : 68
Borac
Čačak
Crnokosa
Kosjerić
94 : 99
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Vršac
Vršac
95 : 84
Sloga
Kraljevo
Tamiš
Pančevo
87 : 81
FMP
Železnik
Meridiana
Novi Sad
86 : 95
OKK Beograd
Beograd
Napredak Rubin
Kruševac
67 : 51
Smederevo
Smederevo
Mladost (Z)
Zemun
89 : 83
Pirot
Pirot
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
84 : 72
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
81 : 51
Mladost (Č)
Čačak
Spartak
Subotica
76 : 56
Železničar
Inđija
Radnički
Obrenovac
86 : 74
Morava
Vladičin Han
Beovuk 72
Beograd
90 : 79
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Zlatar
Nova Varoš
100 : 69
Novi Pazar
Novi Pazar
Plana
Velika Plana
90 : 77
Ub
Ub
Sloga (D)
Despotovac
88 : 71
Polet
Ratina
Prva Petoletka
Trstenik
83 : 73
Mileševac
Prijepolje
Knjaževac
Knjaževac
81 : 61
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Kuršumlija
Kuršumlija
81 : 70
Jug
Vranje
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
71 : 79
Jablanica
Medveđa
Akademik
Srbobran
78 : 79
Stara Pazova
Stara Pazova
Ruma
Ruma
87 : 56
Velika Kikinda
Kikinda
Hajduk
Kula
51 : 59
Vrbas
Vrbas
Dunav
Stari Banovci
74 : 69
Srem
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Novi Becej
84 : 72
Sveti Đorđe
Žitište
Odžaci
Odžaci
79 : 89
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Zemun
Zemun
93 : 90
Beko
Beograd
Žarkovo
Beograd
55 : 58
Zvezdara
Beograd
Astra
Beograd
103 : 88
Bask
Beograd
Viva Basket
Beograd
81 : 63
BKK Radnički
Beograd
Play off
Užice
73 : 70
Ivanjica
Ivanjica
Mionica
Mionica
97 : 54
Klik
Arilje
Železničar
Lajkovac
78 : 52
Užice
Užice
M015
Šabac
70 : 64
Vladimirci
Vladimirci
Student BB
Bajina Bašta
89 : 79
Čačak Basket Tim
Čačak
BSK Junior
Bujanovac
75 : 83
Vlasotince
Vlasotince
Mladost Vesna
Bela Palanka
73 : 82
Jastrebac
Aleksinac
Korićani
Kragujevac
56 : 48
Basket Top
Kragujevac
Starinski
Smederevo
20 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
103 : 92
Župa
Aleksandrovac
Ušće
Ušće
83 : 63
Šumarice
Kragujevac
Mladost Veternik
Veternik
78 : 96
Sport Key Plus
Novi Sad
Kadet
Novi Sad
55 : 81
Futog Tehnomer
Futog
Crvenka
Crvenka
76 : 72
Selekta
Novi Sad
Partizan
Šid
106 : 72
Pink
Šimanovci
Jagodina 2001
Jagodina
68 : 90
Srbobran Reahem
Srbobran
Stara Pazova
Stara Pazova
47 : 74
Vrbas Medela
Vrbas
Spartak
Subotica
84 : 73
Student Radnički
Niš
Proleter (NS)
Novi Sad
45 : 86
Beočin
Beočin
Time Out
Arilje
69 : 63
Železničar
Lajkovac

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Inđija
Inđija
3 : 0
Timok
Zaječar
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Borac
Starčevo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
Putevi
Ivanjica
Železničar
Beograd
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
FAP Livnica
Prijepolje
1 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Gračac
Gračac
3 : 1
Partizan
Lipljan
Lučani
Lučani
3 : 0
Antena
Kruševac
Mladost
Vranje
3 : 2
Milenijum
Niš
Radan
Lebane
3 : 0
Borac
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Pirot
Pirot
Niš
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Stražilovo
Sremski Karlovci
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Futog
Futog
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Hercegovina
Ravni Topolovac
0 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
3 : 1
Bavanište
Bavanište
VA 014
Valjevo
3 : 0
Roda
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 3
Rudar
Kostolac
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
Sterija
Beograd
Napredak 037
Kruševac
1 : 3
Rudar
Baljevac
Partizan 2012
Vraneši
3 : 0
Tutin
Tutin
Karađorđe
Topola
3 : 0
Duga
Beograd
Crnjanski
Beograd
2 : 3
As
Beograd
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
Bečej
Bečej
2 : 3
Kikinda
Kikinda
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Partizan
Bač
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Spartak 2
Subotica
Vest
Šid
0 : 3
Šid
Šid
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
K.V. Flaka
Preševo
Topličanin 2
Prokuplje
2 : 3
Morava
Vladičin Han
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Surdulica
Surdulica
0 : 3
Vranje
Vranje
Mladost
Bosilegrad
3 : 1
Junior
Bujanovac
Sportisimo Pajp
Novi Sad
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Žabalj
Žabalj
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Smeč 5
Kragujevac
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Tent
Obrenovac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Student
Niš
1 : 3
Mladost
Inđija
Zrenjanin 023
Zrenjanin
1 : 3
Valjevo
Valjevo
Radnički Beograd
Beograd
3 : 1
Futog
Futog
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Libero ČA
Čačak
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Ivanjica
Ivanjica
2 : 3
Tutin Stil Jasen
Tutin
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Ruma
Ruma
Imlek
Beograd
3 : 1
Obilić
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Beograd
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Sterija
Beograd
Mokra Gora
Mokra Gora
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Trstenik
Trstenik
3 : 0
Leposavić
Leposavić
Bane
Raška
0 : 3
Kraljevo
Kraljevo
Stars
Požega
0 : 3
Borac 2
Čačak
Forma
Užice
3 : 2
Arilje
Arilje
Sjenica
Sjenica
1 : 3
Tara
Bajina Bašta
Radnički 3
Kragujevac
3 : 0
Karađorđe
Topola
Radnički 2
Kragujevac
2 : 3
Kraguj 2
Kragujevac
Futog 2
Futog
1 : 3
VST
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
3 : 0
Futog vest
Futog
Banat
Vršac
2 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Krajišnik
Krajišnik
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
0 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Žitište
Žitište
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Trijumf 2013
Šid
3 : 2
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Zaslon
Šabac
1 : 3
Ub
Ub
Ribnica
Mionica
3 : 1
Proleter
Loznica
Osečina
Osečina
0 : 3
VA 014
Valjevo
Hajduk
Kula
3 : 0
Apatin
Apatin
Volejstars
Sombor
3 : 0
Senta
Senta
Bečej
Bečej
0 : 3
NIS Spartak 2
Subotica
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Goks In
Bački Gračac
Dunav
Beograd
3 : 0
Komete
Beograd
As Batajnica
Beograd
3 : 2
Partizan Vizura 2
Beograd
Plana
Velika Plana
0 : 3
Carina
Smederevo
Poreč
Donji Milanovac
0 : 3
Bor II
Bor
Timok
Zaječar
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Radinci Volej
Veliki Radinci
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Srem 022
Sremska Mitrovica
2 : 3
Mladost
Martinci
Sremac
Vojka
3 : 0
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
Mitrovica
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sloga
Čalma
Vollejstar
Subotica
3 : 0
Panonija
Panonija
Zlatica
Padej
1 : 3
Čoka
Čoka
Mladost
Čortanovci
0 : 3
Slavija
Novi Sad
Volejbol 2000
Kać
0 : 3
NS Volej
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
Libero
Bačko Gradište
0 : 3
BiT
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Mladost
Čortanovci

Rukomet

Jugović Unimet
Kać
27 : 21
Spartak Vojput
Subotica
Železničar 1949
Niš
38 : 33
Morava
Velika Plana
Proleter
Zrenjanin
20 : 25
Dinamo
Pancevo
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
24 : 28
Obilić
Beograd
Vranje 1957
Vranje
33 : 31
Radnički
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
41 : 38
Topličanin
Prokuplje
BSK Heba
Bujanovac
25 : 28
Jastrebac
Blace
Dubočica 54
Leskovac
33 : 29
ORK Bor
Bor
Planinka
Kuršumlija
36 : 19
Žitorađa
Žitorađa
Šamot 65
Arenđelovac
27 : 27
Sloga
Požega
Župa 54
Aleksandrovac
26 : 32
Mokra Gora
Zubin Potok
Priboj
Priboj
27 : 25
Mladost
Čačak
Metalac
Kraljevo
27 : 36
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šamot 65 -2
Arandjelovac
40 : 30
Knez Lazar 2
Kruševac
Karađorđe
Topola
38 : 37
Knez Lazar 2
Kruševac
Sloga
Kraljevo
11 : 36
Prva Petoletka
Trstenik
Majdanpek
Majdanpek
38 : 27
Rembas
Resavica
Đerdap
Kladovo
32 : 26
Rtanj
Boljevac
Metalac
Futog
32 : 32
Apatin
Apatin
Somborelektro
Sombor
33 : 25
Jabuka
Jabuka
Mačva
Bogatić
23 : 28
Studentski grad
Beograd
Hisar
Leskovac
24 : 27
Niška Banja
Niška Banja
Radan
Lebane
33 : 18
Pirot
Pirot
Mladost (V)
Vrsac
29 : 21
Omladinac (I)
Ilandža
Rusin
Ruski Krstur
27 : 29
Grafičar
Bezdan
Graničar
Gakovo
23 : 17
Borac
Bački Gračac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
29 : 28
Senta
Senta
Potisje Pleteks
Ada
35 : 21
Jedinstvo
Bočar
Radnički
Jaša Tomić
34 : 31
Crvena Zvezda 2
Mokrin
Bačka-Tikvara
Bačka Palanka
10 : 0
Srbobran
Srbobran
ŽSK 2
Žabalj
12 : 33
Vrbas 2
Vrbas
Junior
Beograd
29 : 23
Max Sport
Nova Pazova
BMS Milenijum
Beograd
34 : 27
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Jagodina
Jagodina
28 : 16
Radnički (S)
Svilajnac
Vojvodina
Petrovaradin
26 : 26
Kikinda
Kikinda
Proleter
Zrenjanin
27 : 21
Radnički
Bajmok
Proleter
Zrenjanin
27 : 21
Radnički
Bajmok
Mladost
Srpska Crnja
18 : 32
Jadran
Feketić
Spartak
Debeljača
23 : 18
Temerin
Temerin
Ravangrad
Sombor
22 : 20
Srem
Sremska Mitrovica
Pančevo
Pančevo
36 : 21
Sloven
Ruma
Slodes
Beograd
19 : 34
Sloga
Petrovac na Mlavi
ORK Beograd
Beograd
22 : 35
Loznica grad
Loznica
Topčider
Beograd
30 : 34
Medicinar
Šabac
Radnički
Novi Beograd
23 : 33
Kučevo
Kučevo
Sočanica
Sočanica
37 : 18
Sloga
Požega
Metalac AD
Gornji Milanovac
39 : 31
Napredak 12
Kruševac
Đerdap
Kladovo
29 : 31
Topličanin
Prokuplje
Crveni krst
Niš
22 : 26
Naisa 2
Niš
Vranje
Vranje
15 : 31
Pirot
Pirot
Rudar
Kostolac
23 : 33
ORK Loznica
Loznica
Petrovaradin
Petrovaradin
33 : 24
Miletić
Mošorin
Knjaževac 2
Knjaževac
13 : 22
Jagodina 2
Jagodina
Morava Han
Vladičin Han
16 : 32
Naisa 3
Niš
Obilić
Novi Kneževac
11 : 48
Dolovo
Dolovo
Lehel
Mužlja
20 : 37
Dolovo
Dolovo
Partizan
Iđoš
30 : 18
Gradnulica
Zrenjanin
Hajduk
Beška
15 : 42
Tikvara
Bačka Palanka
Rusin
Ruski Krstur
15 : 15
Sonta
Sonta

Vaterpolo

Partizan
Beograd
15 : 6
Banjica
Beograd

Futsal

Ekonomac 2
Kragujevac
7 : 4
Fontana
Čačak
Bajina Bašta
Bajina Bašta
5 : 4
RB
Valjevo
Krčagovo
Krčagovo
0 : 4
Mašinac
Kragujevac
Partenon
Smederevska Palanka
5 : 3
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Tvrdjava
Novi Sad
2 : 0
Kraljevićevo
Kačarevo
Tango Liman
Novi Sad
3 : 5
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Zemun
Zemun
11 : 1
Slodes
Beograd
TMF Adonis hospital
Beograd
5 : 0
Gardec
Grocka
Kareli
Ub
1 : 4
Župski Rubin
Prijepolje
Kosjerić
Kosjerić
4 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Kragujevac 2011
Kragujevac
2 : 1
Imperija
Kraljevo
Ivanjica
Ivanjica
9 : 1
92
Užice
KMF Sombor
Sombor
3 : 3
Šampion
Subotica
Apa futsal
Apatin
4 : 6
Kepa 9
Stajićevo