XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 587 utakmica za dan
Subota, 26 Oktobar 2013

Fudbal

Mladost (JR)
Jabučki rit
0 : 1
Mladi proleter
Beograd
OFK Crvenka
Borča
5 : 1
Dedinje
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Spartak
Subotica
Čukarički
Beograd
2 : 3
Voždovac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
0 : 2
Jagodina
Jagodina
Sloboda Point
Užice
0 : 1
Javor Matis
Ivanjica
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
Timok
Zaječar
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Radnik
Surdulica
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Dolina
Padina
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Borac
Čačak
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 1
Arsenal
Kragujevac
Železničar
Požarevac
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Sloga
Batočina
0 : 2
Šumadija
Toponica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Jedinstvo 1945
Vladimirci
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
FAP
Priboj
3 : 2
Sevojno
Sevojno
Ribnica
Mionica
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Budućnost
Valjevo
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo (UB)
Ub
4 : 1
Borac
Šabac
Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Sloga
Leskovac
Lužnica
Babušnica
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Dinamo
Vranje
Bukovik
Razanj
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Juhor
Obrež
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 3
Tisa
Adorjan
Vršac United
Vršac
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Vršac
Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Graničar 1924
Adaševci
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Borac
Novi Sad
Polet
Sivac
0 : 0
Cement
Beočin
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Jugović
Kać
2 : 3
PIK Prigrevica
Prigrevica
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
GSP Polet
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Grdica
Grdica
1 : 1
Radnički
Kovači
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 3
Slatina
Slatina
Maršić
Maršić
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Karađorđe
Rača
1 : 0
Banja
Banja
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Đerdap
Golubac
0 : 1
Makce
Makce
Jadar
Stupnica
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mačva 2005
Bogatić
0 : 1
Drina
Ljubovija
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
OFK Osečina
Osečina
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
OFK Divci
Divci
2 : 0
Banjani
Banjani
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 3
Kačer
Belanovica
Mladost (D)
Dračić
0 : 7
Zadrugar
Lajkovac
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Mladost (V)
Vračević
Jasen
Brodarevo
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Naisus
Rožina
2 : 1
Borac (A)
Azbresnica
Borac (T)
Trnjane
0 : 1
Malošište
Malošište
Palilula
Aleksinac
2 : 5
Orljane
Orljane
Radnički 1924 (K)
Kočane
3 : 3
Mekiš
Mekiš
Omladinac
Gornji Komren
3 : 3
Proleter (M)
Mezgraja
Aluminjum
Niš
1 : 1
Vrtište
Vrtište
OFK Niš
Niš
0 : 0
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost
Orašje
2 : 3
Jablanica
Medveđa
Radnički
Pertate
2 : 0
Gradac
Konopnica
Jug Bogdan
Đakus
3 : 2
Trbunje
Trbunje
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
6 : 0
Spartak
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Željuša
Željuša
Biljači
Biljača
2 : 4
Mladost (S)
Suvojnica
Čelik
Belo polje
0 : 0
Nebeski Anđeli
Vranje
Rudar
Kosovska Kamenica
0 : 0
Morava
Parteš
Sloga (R)
Ranilug
4 : 5
Glama
Koretište
Gracko
Staro Gracko
4 : 1
Ugljare
Ugljare
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Sitnica
Lepina
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Morava 1918
Ćuprija
1 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Levač
Rekovac
5 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Rajac
Rajac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
Midžor
Kalna
1 : 0
Trebič
Sokobanja
Rgotina
Rgotina
6 : 0
Sloga
Minićevo
Sloga (P)
Plandište
3 : 1
Vulturul
Grebenac
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Jadran
Feketić
6 : 0
Čantavir
Čantavir
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 3
Proleter
Njegoševo
Čoka
Čoka
0 : 2
Subotica
Subotica
Olimpija (G)
Gunaroš
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Mladost Bambi
Lukićevo
4 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
1 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Begej
Žitište
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Sloga
Čonoplja
4 : 0
Stanišić
Stanišić
ŽAK
Sombor
1 : 1
Hajduk
Stapar
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 0
Kula
Kula
Crvenka
Crvenka
1 : 6
OFK Mladost APA
Apatin
Polet
Karavukovo
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Železničar
Inđija
3 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloven (R)
Ruma
0 : 4
Rudar
Vrdnik
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
ŽSK
Žabalj
4 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 4
Borac
Šajkaš
Policajac
Beograd
1 : 0
Obilić
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 2
Jedinstvo
Surčin
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 0
Borac
Ostružnica
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Šumadija
Šopić
3 : 1
Napredak
Medoševac
Vinča
Vinča
4 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Proleter
Pečenog
Magnohrom
Kraljevo
2 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Šumadija
Brdjani
Parmenac
Parmenac
2 : 0
Kej
Čačak
Sloga
Kaona
1 : 1
Bratstvo
Dljin
Zastava
Kragujevac
6 : 1
Azbest
aaa
Meteor
Lapovo
1 : 2
Mladost MG (S)
Saranovo
Bare
Bare
1 : 2
Mladost (B)
Bošnjane
Badljevica
Badljevica
0 : 1
Šumadinac
Binovac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Gorki
Glušci
1 : 1
Partizan
Drenovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Polet
Popučke
Trešnjica
Tvrdići
1 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Blagaja
Rupeljevo
1 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Pobeda
Rusna
3 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
OFK Draževac
Draževac
6 : 1
Polet (R)
Radevac
Delijski Vis
Niš
1 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
3 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
2 : 2
Sloboda
Rasnica
Borac
Barje Čiflik
7 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Zenit
Oparić
3 : 0
Sindjelić (G)
Grabovac
Resavac (S)
Subotica
0 : 1
Sloga
Voljavče
Radnički
Tekija
4 : 0
Napredak (SV)
Svojnovo
Ušće
Stalać
8 : 3
Mladost (T)
Toljevac
Omladinac
Vajuga
4 : 3
Koča Andjelković
Tekija
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 4
Kladušnica
Kladušnica
Pontes
Kostol
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Malajnica
Malajnica
0 : 5
Vidrovac
Vidrovac
Sloboda 2013
Nikolinac
2 : 3
Napredak 1976
Jošanica
Mladost
Resnik
0 : 1
Bukovik
Vrbovac
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
3 : 0
Valevac
Valevac
Nacional
Lukovo
2 : 4
Šljivar
Šljivar
Lovac
Mali Izvor
1 : 3
Timok
Trnavac
Vratarnica
Vratarnica
2 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Glogonj
Glogonj
5 : 0
Pobeda
Samoš
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Potisje
Kanjiža
3 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
3 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tisa B (A)
Adorjan
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
1 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 5
Terekveš
Svilojevo
Jedinstvo 1947
Kolut
0 : 0
Lipar
Lipar
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 0
Borac (M)
Martinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Sloboda
Šašinci
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Sofeks
Futog
4 : 0
Železničar
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
8 : 2
Susek
Susek
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Pionir
Besni Fok
2 : 3
Mladost
Jabučki rit
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 0
Bistrica
Bistrica
OFK Burovo
Burovo
1 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladi radnik
Junkovac
3 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Jedinstvo
Dren
3 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Urovci
Urovci
0 : 4
Polet
Grabovac
Belo Polje
Belo Polje
1 : 1
Poljane
Poljane
Trstenica
Trstenica
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Rvati
Obrenovac
5 : 1
Zadrugar
Orašac
OFK Slatina
Slatina
1 : 2
Mladost
Mala Ivanča
Sloga 2012
Popović
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
Ropočevo
Ropočevo
1 : 2
4 Juli
Mali Požarevac
Drlupa
Drlupa
4 : 1
Vojvoda
Dučina
Denim
Drlupa
4 : 2
Sibnica
Sibnica
Vis
Parcani
4 : 1
Stojnik
Stojnik
Mladost
Guberevac
2 : 0
Rudar 2012
Babe
Gorski car
Garaši
0 : 3
Venčani
Venčani
Brezovac
Brezovac
0 : 3
Ranilović
Ranilović
Tulež
Tulež
4 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
0 : 7
Kusovac
Kusovac
Mladost
Pretoke
8 : 1
Borac
Ljuljaci
Napredak
Malo Krčmare
0 : 3
Feniks
Rača
Šumadija
Sipić
2 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Crvena zvezda
Miraševac
4 : 0
Mladost
Crni kao
Mladost(L)
Leskovac
0 : 3
Brana Paunović
Rašanac
Melnica
Melnica
1 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Omladinac B
Šetonje
4 : 0
Manastirica
Manastirica
Napredak
Trnovče
4 : 1
Vukan
Ždrelo
Mlava
Zabrđe
9 : 1
Laolac
Veliko Laole
Zvezda
Izvarica
0 : 3
Laznica
Laznica
Jasenovac
Krepoljin
3 : 2
Borac
Vukovac
Mladost
Krupaja
4 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Budućnost
Milatovac
2 : 1
Mlava
Ribare
Stig (C)
Crljenac
1 : 1
Kobilje
Kobilje
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Sloga
Mustapić
5 : 2
Kaona
Kaona
Rankovac
Nakučani
0 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Pocerina
Jevremovac
3 : 1
Mladost sl
Slatina
DB Junajted
Donje Brezovice
0 : 3
Krasava
Krasava
Omladinac
Slepčević
7 : 1
Napredak
Ševarice
Sloga
Bogosavac
0 : 3
Culjkovic
Culjković
Cer
Petkovica
3 : 0
Fortuna Miki
Šabac
Letnjikovac
Letnjikovac
3 : 5
Maovi MH
Maovi
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 0
Sloga
Bogovađa
Šarbane
Šarbane
2 : 0
Sloga
Vrhovine
Bratstvo
Zlokućane
4 : 3
Jašunja
Jašunja
Grdanica
Grdanica
2 : 0
Napredak
Bogojevce
Goblen
Badince
8 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Moravac
Guberevac
3 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 7
Bratstvo
Bratmilovce
Vrhunac
Radonjica
0 : 7
Milanovo
Milanovo
BSK
Belanovce
3 : 5
Turekovac
Turekovac
OFK Tvrđava
Županjevac
0 : 4
Mladost
Tečić
Mladost "B"
Gložane
0 : 3
Mladost
Gložane
Radnik
Davidovac
3 : 0
Sloboda
Krežbinac
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Sloboda 1948
Mijajlovac
4 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac (O)
Odžaci
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Moravac-C 74
Selište
2 : 2
Topoljak
Grabovac
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Stevka Bozurevka
Bozurevac
2 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Bukovica
Bukovica
0 : 1
Grkljane
Grkljane
Naša Krajina
Kupinik
3 : 2
Vojvodina
Seleuš
Sloga
Margita
3 : 0
Banat
Ilandža
Mitros
Sremska Mitrovica
4 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
1 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Belica
Belica
3 : 2
Hajduk
Miloševo
Mladost
Bukovče
0 : 5
Omladinac
Bunar
Bresje
Bresje
3 : 0
Oniks
Lozovik
Dečić
Tuzi
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Mornar
Bar
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Mogren
Budva
3 : 1
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
1 : 2
Budućnost
Podgorica
Čelik
Nikšić
2 : 1
Rudar
Pljevlja
Lovćen
Cetinje
4 : 1
Zeta
Golubovci
Arsenal
Tivat
1 : 0
Ibar
Rožaje
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Borac
Banja Luka
Vitez
Vitez
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
1 : 1
Olimpic
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Leotar
Trebinje
Borac
Šamac
1 : 1
Sloga
Doboj
Sloboda (NG)
Novi Grad
4 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Podrinje
Janja
3 : 0
Sutjeska
Foča
Drina HE
Višegrad
2 : 0
Napredak
Donji Šepak
Drina (Z)
Zvornik
6 : 1
Rudar
Ugljevik
Proleter
Teslić
3 : 3
Mladost
Gacko
Modriča Maxima
Modriča
1 : 2
Kozara
Gradiška
ŽFK Užice
Užice
3 : 3
ŽFK Jerina
Smederevo
Unafortuna 04
Kragujevac
3 : 1
Slatke male
Burovac
Partizan
Beograd
4 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Radnički (S)
Sombor
Omladinac
Novi Banovci
1 : 3
Dinamo
Pančevo
OFK Hajduk
Kula
6 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Vršac United
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 5
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Jadran
Kragujevac
3 : 1
BIP
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
1 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga 1940
Bajina Bašta
6 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Žitoradja
Žitorađa
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Bor
Bor
Moravac Orion
Mrštane
5 : 0
Dinamo
Vranje
BASK
Beograd
1 : 0
Palilulac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 2
Internacional
Beograd
Podunavac
Udovice
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
SASK
Saraorci
1 : 5
Sloga
Lugavčina
Železničar Kusadak
Kusadak
7 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Ratari
5 : 1
Glavaš
Glibovac
Železničar
Pančevo
3 : 1
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Vulturul
Grebenac
0 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
C.zvezda
Pavliš
Spartak
Debeljača
2 : 3
Polet
Idvor
Borac (S)
Sakule
1 : 7
Dolina
Padina
Slavija
Kovačica
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Napredak
Kruševac
2 : 4
Teleoptik
Zemun
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
Spartak
Subotica
Banat
Zrenjanin
2 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Inđija
Inđija
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Vršac
Vršac
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 5
Spartak
Subotica
Vrbas
Vrbas
3 : 1
OFK Hajduk
Kula
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Železničar
Pančevo
Bečej
Bečej
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Dominus
Beograd
2 : 4
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
Bane
Raška
2 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Budućnost
Arilje
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda 2
Čačak
7 : 0
Polet (LJ)
Ljubic
BIP
Čačak
8 : 1
Slatina
Slatina
Tavankut
Tavankut
5 : 1
Čantavir
Čantavir
Olimpia A
Totovo Selo
5 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Omladinac (O)
Opovo
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Borac (St)
Starčevo
1 : 2
Banat
Vršac
Napredak
Kruševac
0 : 1
AS
Novi Pazar
Brodarac
Novi Beograd
0 : 5
Sloboda Point
Užice
Zemun
Zemun
2 : 1
Nacional
Niš
Banat
Zrenjanin
0 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Inđija
Inđija
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
TSC
Bačka Topola
Vršac
Vršac
4 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Spartak
Subotica
Vrbas
Vrbas
0 : 1
OFK Hajduk
Kula
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Železničar
Pančevo
Bečej
Bečej
2 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 6
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Bubamara
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
6 : 3
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Vršac
Vršac
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Kolonija
Kovin
0 : 1
Petar Urošev
Pančevo
Mladost (O)
Omoljica
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 1
Dolina
Padina
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Stenli
Glogonj
7 : 0
Unirea
Uzdin
Podunavac
Udovice
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Železničar
Smederevo
1 : 3
Mladi radnik
Radinac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 8
Borac
Ralja
SASK
Saraorci
7 : 2
Sloga
Lugavčina
Šumadija
Azanja
8 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar Kusadak
Kusadak
11 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Ratari
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Napredak
Markovac
2 : 2
Pobeda
Golobok
Mladost (L)
Lučani
6 : 1
Takovo Junior
Gornji Milanovac
Orlovac
Mrčajevci
1 : 2
Mladost Radost
Čačak
OFK Nacional
Novi Pazar
12 : 0
Granit
Jošanička Banja
Bane
Raška
1 : 3
Rudar (B)
Baljevac
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 8
Trepča
Kosovska Mitrovica
BASK
Beograd
3 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Radnički NB
Novi Beograd
3 : 2
Ada
Beograd
BSK
Borča
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Internacional
Beograd
1 : 0
Dominus
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Dribling
Subotica
4 : 1
Potisje
Kanjiža
TSC
Bačka Topola
14 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901
Subotica
5 : 2
Senta
Senta
Čoka
Čoka
0 : 4
Spartak '02
Subotica
Buducnost
Valjevo
3 : 0
Zeleznicar
Lajkovac
OFK Senjak
Valjevo
1 : 1
Krusik 2
Valjevo
Krusik
Valjevo
12 : 0
Polet
Popucke
OFK Osecina
Osecina
1 : 9
Jedinstvo
Ub
Šumadija
Aranđelovac
9 : 0
Gruža
Gruža
Karađorđe
Rača
3 : 6
Karađorđe
Topola
Radnicki 1923 I
Kragujevac
5 : 2
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
0 : 4
Šumadija 1903 I
Kragujevac
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
OFK Lešak
Lešak
2 : 6
Mokra Gora
Zubin Potok

Košarka

Krka
Novo Mesto
69 : 66
Igokea
Aleksandrovac
Zadar
Zadar
75 : 81
Mega Vizura
Beograd
Cibona
Zagreb
66 : 51
Cedevita
Zagreb
Radnički
Kragujevac
81 : 66
Union Olimpija
Ljubljana
Smederevo
Smederevo
96 : 93
Meridiana
Novi Sad
OKK Beograd
Beograd
100 : 76
Tamiš
Pančevo
Sloga
Kraljevo
68 : 69
Crnokosa
Kosjerić
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
74 : 70
Metalac
Valjevo
Borac
Čačak
69 : 81
Konstantin
Niš
Kolubara LA 2003
Lazarevac
90 : 70
Radnički
Obrenovac
Železničar
Inđija
69 : 74
Vojvodina
Novi Sad
Mladost (Č)
Čačak
76 : 75
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
80 : 67
Jagodina
Jagodina
Svilajnac
Svilajnac
81 : 94
Priboj
Priboj
Radnik
Surdulica
84 : 65
Bor RTB
Bor
Sokobanja
Sokobanja
103 : 93
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Jug
Vranje
83 : 79
OKK Junior
Niš
Rtanj
Boljevac
77 : 86
Niš
Niš
Stara Pazova
Stara Pazova
72 : 59
Odžaci
Odžaci
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
87 : 79
Jedinstvo
Novi Becej
Nova Pazova
Nova Pazova
48 : 79
Dunav
Stari Banovci
Srem
Sremska Mitrovica
79 : 61
Hajduk
Kula
Velika Kikinda
Kikinda
65 : 87
Akademik
Srbobran
BKK Radnički
Beograd
65 : 66
Milan Trivić
Beograd
Slodes
Beograd
79 : 69
Astra
Beograd
Bask
Beograd
96 : 74
Žitko Basket
Beograd
Beko
Beograd
100 : 52
Sparta Radijus Vektor
Beograd
Čačak Basket Tim
Čačak
102 : 69
M015
Šabac
Vladimirci
Vladimirci
100 : 62
Železničar
Lajkovac
Užice
Užice
53 : 94
Mionica
Mionica
Klik
Arilje
79 : 93
Čačak 94
Čačak
Jastrebac
Aleksinac
103 : 50
Negotin
Negotin
Zone Boys
Blace
80 : 50
BSK Junior
Bujanovac
Basket Top
Kragujevac
65 : 79
Ušće
Ušće
Mladost
Smederevska Palanka
74 : 83
Trepča
Kosovska Mitrovica
Župa
Aleksandrovac
74 : 59
Starinski
Smederevo
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 20
Paraćin
Paraćin
Požarevac
Požarevac
64 : 70
Korićani
Kragujevac
SO Koš
Sombor
93 : 66
Crvenka
Crvenka
Selekta
Novi Sad
95 : 99
Kadet
Novi Sad
Futog Tehnomer
Futog
70 : 54
Mladost Veternik
Veternik
Feniks
Bačka Palanka
68 : 77
Sloboda NS
Novi Sad
Pink
Šimanovci
94 : 63
Družina Kozlovac
Crepaja
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
76 : 64
Jadran
Golubinci
Radnički
Kovin
84 : 83
Kris Kros
Pančevo
Radnički
Kragujevac
83 : 50
Spartak
Subotica
Student Radnički
Niš
69 : 62
Stara Pazova
Stara Pazova
Vrbas Medela
Vrbas
74 : 65
Šumadija
Kragujevac
Radivoj Korać
Beograd
20 : 0
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
Vršac
Vršac
71 : 60
Jagodina 2001
Jagodina
Srbobran Reahem
Srbobran
77 : 82
Partizan
Beograd
Basket Star
Senta
77 : 57
Čelarevo
Čelarevo
Beočin
Beočin
87 : 38
Velika Kikinda
Kikinda
Železničar
Lajkovac
67 : 70
Ljubovija
Ljubovija

Odbojka

Partizan Vizura
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Spartak (LJ)
Ljig
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Železničar
Beograd
0 : 3
Inđija
Inđija
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Putevi
Ivanjica
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Borac
Starčevo
3 : 2
Timok
Zaječar
Tara
Bajina Bašta
3 : 2
Gračac
Gračac
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Sloven
Ruma
Bavanište
Bavanište
3 : 2
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 0
Futog
Futog
Proleter
Zrenjanin
3 : 1
Stražilovo
Sremski Karlovci
Rudar
Kostolac
0 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Radnički 2
Kragujevac
Partizan 2012
Vraneši
3 : 1
Tehničar
Kraljevo
Rudar
Baljevac
1 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Duga
Beograd
3 : 0
Carina
Smederevo
Partizan
Bač
3 : 0
Vest
Šid
K.V. Flaka
Preševo
3 : 2
Mladost
Bosilegrad
Junior
Bujanovac
0 : 3
Surdulica
Surdulica
Vranje
Vranje
3 : 1
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Topličanin 2
Prokuplje
Morava
Vladičin Han
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Voša 2
Novi Sad
0 : 3
Žabalj
Žabalj
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Dunav 2
Novi Sad
Sombor
Sombor
3 : 0
Sportisimo Pajp
Novi Sad
Partizan Vizura
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Tent
Obrenovac
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 0
Jedinstvo (U)
Užice
Kraguj
Kragujevac
3 : 1
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Libero ČA
Čačak
0 : 3
Radnički Beograd
Beograd
Futog
Futog
0 : 3
Zrenjanin 023
Zrenjanin
Valjevo
Valjevo
3 : 0
Student
Niš
Mladost
Inđija
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Tutin Stil Jasen
Tutin
3 : 0
Sloboda S
Čačak
Gimnazijalac
Kraljevo
2 : 3
Tajm
Užice
Majdanpek FBC
Majdanpek
3 : 2
Topličanin
Prokuplje
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Bor
Bor
3 : 1
Vranje
Vranje
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Vrbas
Vrbas
FOK
Futog
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Vršac
Vršac
Obilić
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Beograd
Beograd
3 : 1
Spartak
Ljig
Poštar 064
Beograd
2 : 3
Imlek
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Forma
Užice
Borac 2
Čačak
3 : 0
Libero ČA 2
Čačak
Kraguj 3
Kragujevac
1 : 3
Radnički 2
Kragujevac
Kraguj 2
Kragujevac
3 : 0
Karađorđe
Topola
Grbić
Temerin
3 : 0
NS Tim
Novi Sad
Futog vest
Futog
3 : 0
Žabalj Volej
Žabalj
Partizan
Bač
3 : 1
Futog 2
Futog
Hercegovina
Ravni Topolovac
3 : 0
Koral
Vršac
Volejstars
Zrenjanin
0 : 3
Žitište
Žitište
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
1 : 3
Krajišnik
Krajišnik
Star
Novi Sad
0 : 3
Maks
Šid
Osečina
Osečina
0 : 3
Zaslon
Šabac
Mali Zvornik
Mali Zvornik
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Tamnava Voćar
Koceljeva
3 : 2
Ribnica
Mionica
CVS
Sombor
1 : 3
Merkur
Bačka Palanka
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
Volejstars
Sombor
Apatin
Apatin
3 : 1
Turija
Turija
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Plana
Velika Plana
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Zaječar
Zaječar
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac
Hajduk Veljko II
Negotin
3 : 1
ŽOK 030
Bor
Sloga
Čalma
3 : 1
Sremac
Vojka
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Srem 022
Sremska Mitrovica
Mladost
Martinci
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
KI 0230
Kikinda
3 : 0
Zlatica
Padej
Čoka
Čoka
3 : 0
NIS Spartak 3
Subotica
Kikinda 2
Kikinda
1 : 3
Vollejstar
Subotica
Panonija
Panonija
3 : 1
Topola
Bačka Topola
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Libero
Bačko Gradište
Štrand Volej
Novi Sad
0 : 3
SK Volej
Novi Sad
Fortuna
Temerin
3 : 0
Volejbol 2000
Kać
NS Volej
Novi Sad
2 : 3
Fok
Novi Sad
Smeč
Veternik
3 : 0
Mladost
Čortanovci

Rukomet

Borac M:TEL
Banja Luka
28 : 27
Vojvodina
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
25 : 21
PKB
Padinska Skela
Napredak
Kruševac
27 : 28
Železničar 1949
Niš
Morava
Velika Plana
21 : 22
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
24 : 26
Spartak Vojput
Subotica
ŽSK
Žabalj
36 : 32
Nova Pazova
Nova Pazova
Crvenka
Crvenka
34 : 28
Inđija
Inđija
Crvena Zvezda
Mokrin
41 : 24
Mladost
Bački Jarak
Dinamo
Pancevo
26 : 25
Titel Džon Dir
Titel
Primus Car Dušan
Beograd
30 : 24
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Bask
Beograd
22 : 27
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
24 : 29
Dubočica 54
Leskovac
Jastrebac
Blace
34 : 28
Hajduk Veljko
Negotin
Topličanin
Prokuplje
24 : 25
Vranje 1957
Vranje
Zlatar
Nova Varoš
35 : 23
Metalac
Kraljevo
Sloga
Požega
35 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
Prva Petoletka
Trstenik
23 : 21
Lokomotiva
Lapovo
Štrpce Tandems
Štrpce
23 : 24
Karađorđe
Topola
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
31 : 28
Šamot 65 -2
Arandjelovac
Rtanj
Boljevac
34 : 24
Rudar
Majdanpek
Brestovac
Brestovac
26 : 28
Majdanpek
Majdanpek
Paraćin
Paraćin
27 : 27
Mladost 1949
Zaječar
Radnički
Ćuprija
27 : 29
Knjaževac
Knjaževac
Apatin
Apatin
37 : 16
Crvenka II
Crvenka
Kikinda
Kikinda
40 : 19
Sivac 69
Sivac
Hajduk
Čurug
24 : 22
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jedinstvo
Novi Bečej
29 : 26
Somborelektro
Sombor
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 28
Udarnik
Lozovik
Junior
Beograd
31 : 31
Mačva
Bogatić
Pirot
Pirot
26 : 35
Hisar
Leskovac
Sjenica
Sjenica
10 : 0
Atenica
Atenica
Beli Anđeo
Prijepolje
30 : 35
Arilje
Arilje
Užice
Užice
29 : 32
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Omladinac (D)
Deliblato
28 : 30
Radnički
Kovin
Budućnost
Alibunar
40 : 28
Crepaja
Crepaja
Omladinac (I)
Ilandža
26 : 27
Dinamo 2
Pančevo
Dolovo
Dolovo
39 : 34
Mladost (O)
Omoljica
Borac
Bački Gračac
30 : 28
Sombor
Sombor
Grafičar
Bezdan
33 : 26
Prigrevica
Prigrevica
Vojput 2
Subotica
41 : 21
Čonoplja 1947
Čonoplja
Kosmaj
Ralja
23 : 30
Rukobel
Beograd
Smederevo 2
Smederevo
32 : 30
Metaloplastika 2
Šabac
Partizan (I)
Iđoš
27 : 17
Partizan (H)
Horgoš
Naftagas
Elemir
25 : 29
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Vrbas 2
Vrbas
35 : 22
Bačka-Tikvara
Bačka Palanka
Sloven
Ruma
22 : 25
Ravangrad
Sombor
Srem
Sremska Mitrovica
19 : 26
Halas Jožef
Ada
Jabuka 95
Jabuka
19 : 29
Spartak
Debeljača
Jadran
Feketić
29 : 33
Proleter
Zrenjanin
Kučevo
Kučevo
26 : 27
Topčider
Beograd
Medicinar
Šabac
44 : 38
Voždovac 1955
Beograd
Loznica grad
Loznica
36 : 23
Slodes
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 24
Milenium
Beograd
Prijepolje
Prijepolje
27 : 21
Sočanica
Sočanica
Sloga
Požega
18 : 30
Čačak
Čačak
Vranje
Vranje
27 : 18
Đerdap
Kladovo
Pirot
Pirot
33 : 22
Knjaževac
Knjaževac
RTB Bor
Bor
34 : 24
Crveni krst
Niš
Naisa 2
Niš
37 : 37
Topličanin
Prokuplje
Mačva
šabac
26 : 16
VGSK
Veliko Gradište
Petrovac
Petrovac na Mlavi
22 : 30
Mladost
Smederevska Palanka
Feniks
Beograd
25 : 16
Rudar
Kostolac
ORK Loznica
Loznica
27 : 25
Cepelin
Beograd
Naftagas
Elemir
20 : 29
Spartak
Subotica
Žitorađa
Žitorađa
19 : 44
Mladost 1949
Zaječar
Vlasotince
Vlasotince
29 : 27
Morava Han
Vladičin Han
Deronje
Deronje
18 : 13
Rusin
Ruski Krstur
Odžaci
Odžaci
17 : 39
Hajduk
Beška

Futsal

Mašinac
Kragujevac
11 : 2
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Viking
Ruma
8 : 7
Kikinda
Kikinda
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 3
Tango Liman
Novi Sad
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
3 : 1
Tvrdjava
Novi Sad
TMF Adonis hospital
Beograd
5 : 2
Ekonomist
Beograd
92
Užice
1 : 3
Kragujevac 2011
Kragujevac
Imperija
Kraljevo
1 : 5
Kosjerić
Kosjerić
Telep
Novi Sad
5 : 3
Apa futsal
Apatin

Ragbi 13

Novi Beograd
Beograd
34 : 42
Radnički
Nova Pazova
Dorćol
Beograd
32 : 24
Crvena Zvezda
Beograd

Hokej

Tisza Volán
Szeged
3 : 2
Beostar
Novi Beograd