XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 427 utakmica za dan
Subota, 28 Septembar 2013

Fudbal

Sloboda Point
Užice
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Partizan
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
2 : 1
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Spartak
Subotica
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Voždovac
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Sindjelić
Beograd
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Inđija
Inđija
1 : 5
Proleter
Novi Sad
Bežanija
Beograd
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Timok
Zaječar
2 : 0
Borac
Čačak
Radnik
Surdulica
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Dolina
Padina
Rudar
Baljevac
1 : 0
Polet
Trbušani
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 2
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Železničar
Požarevac
2 : 0
Sloga
Batočina
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Mladost (DD)
Donji Dobrić
3 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 1
Sloga (P)
Požega
FAP
Priboj
1 : 0
Borac
Šabac
Ribnica
Mionica
4 : 0
Budućnost
Valjevo
Sloga
Leskovac
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Dinamo
Vranje
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Napredak
Aleksinac
Lužnica
Babušnica
2 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 2
Bukovik
Razanj
Rudar
Bor
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Ozren
Sokobanja
8 : 1
Radnički
Lubnica
Rtanj
Boljevac
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Vršac
Vršac
Vršac United
Vršac
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 1
Borac (Sakule)
Sakule
TSC
Bačka Topola
3 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Srbobran
Srbobran
3 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Sloga
Erdevik
0 : 0
Index
Novi Sad
Polet
Sivac
0 : 2
Mladost
Bački Jarak
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 1
Vrbas
Vrbas
Jugović
Kać
3 : 2
Hajduk
Beška
Grdica
Grdica
1 : 2
Mataruge
Mataruge
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 2
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Maršić
Maršić
6 : 1
Seljak
Male Pčelice
Sočanica
Sočanica
5 : 1
Moša
Banje
Šumadinac
Stojnik
2 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Karađorđe
Rača
0 : 0
Partizan
Darosava
Đerdap
Golubac
1 : 0
Polet
Suvi Do
Jadar
Stupnica
2 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 1
Tulari
Tulari
Mladost (D)
Dračić
1 : 1
OFK Divci
Divci
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Mladost (V)
Vračević
0 : 0
Trlić
Trlić
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
ZSK
Valjevo
Kačer
Belanovica
2 : 0
Kolubara
Jabučje
Banjani
Banjani
1 : 0
Joševa
Joševa
Spartak 1924
Ljig
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Jasen
Brodarevo
5 : 0
Omladinac
Zdravčići
Čajetina
Gostilje
2 : 3
GP Zlatibor
Užice
Rutevac
Rutevac
0 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Naisus
Rožina
0 : 1
Orljane
Orljane
Palilula
Aleksinac
5 : 0
Rad
Merošina
Omladinac
Gornji Komren
0 : 1
Vrtište
Vrtište
Aluminjum
Niš
5 : 4
Mladost (L)
Lalinac
OFK Niš
Niš
2 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Trbunje
Trbunje
0 : 7
Jastrebac
Blace
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
N.S. Tatko
Stara Božurna
Zadrugar
Krupac
1 : 2
Jedinstvo ( P )
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Biljači
Biljača
1 : 4
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Morava
Parteš
2 : 1
Mineralac
Klokot
OFK Tekstilac
Paraćin
5 : 2
Mladost (D)
Dublje
Morava 1918
Ćuprija
6 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Levač
Rekovac
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Poljoprivrednik
Počekovina
6 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
FUD
Brus
3 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Zlot
Zlot
1 : 2
Brodoremont
Kladovo
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Sloga
Minićevo
Midžor
Kalna
1 : 0
Rgotina
Rgotina
Sloga (P)
Plandište
4 : 1
Slavija
Kovačica
BAK
Bela Crkva
0 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Jadran
Feketić
3 : 0
Bačka
Mol
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Čoka
Čoka
2 : 2
Preporod
Novi Žednik
Rusanda
Melenci
2 : 3
Radnički (S)
Sutjeska
Begej
Žitište
2 : 1
Mladost Bambi
Lukićevo
Krajina
Krajišnik
1 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 2
Naftagas
Elemir
Borac
Bački Gračac
2 : 0
Hajduk
Stapar
Sloga
Čonoplja
0 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
ŽAK
Sombor
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 0
Polet
Karavukovo
Železničar
Inđija
0 : 6
Radnički
Irig
Sloven (R)
Ruma
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Partizan
Vitojevci
3 : 3
Hajduk 1932
Šimanovci
Veternik
Veternik
4 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Vojvodina (T)
Tovariševo
0 : 1
TSK
Temerin
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Borac
Šajkaš
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Mlada krila
Metikoši
3 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Mladi Rudar
Rudnik
0 : 0
Šumadija
Brdjani
Lunjevica
Lunjevica
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Parmenac
Parmenac
5 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Polet (G)
Goričani
3 : 3
Morava
Mojsinje
Bratstvo
Dljin
2 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
BSK
Belosavci
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
1 : 1
Žabare
Žabare
Meteor
Lapovo
0 : 1
Mladost (B)
Bošnjane
Bare
Bare
1 : 4
Omladinac
Donja Rača
Badljevica
Badljevica
4 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Polet
Voluja
4 : 1
Napredak
Bubušinac
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Milicionar
Bogatić
9 : 0
Napredak BP
Banovo Polje
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 0
Tešnjar
Valjevo
Blagaja
Rupeljevo
0 : 0
Lauš
Lopaš
Real
Jasenica
1 : 4
Toplica
Šarlinac
Sloboda
Rasnica
8 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
5 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Pobeda
Držina
2 : 2
Borac
Barje Čiflik
Ursule
Ursule
3 : 2
Sloga
Voljavče
Zenit
Oparić
4 : 2
Resavac (S)
Subotica
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
OFK Sikole
Sikole
0 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Napredak 1976
Jošanica
1 : 2
Bukovik
Vrbovac
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 1
Pobeda
Trubarevac
Nacional
Lukovo
3 : 1
Timok
Trnavac
Šljivar
Šljivar
3 : 2
IMT
Boljevac
Lovac
Mali Izvor
0 : 4
Vratarnica
Vratarnica
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Tromedja
Majdan
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Mićunovo
Mićunovo
4 : 3
Mladost 1952
Gornja Rogatica
Eđšeg
Mali Iđoš
7 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Proleter 2006
Zrenjanin
7 : 1
Banat
Čenta
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 4
Dunav
Bački Monoštor
Šajkaš 1908
Kovilj
8 : 1
Sirig
Sirig
Sofeks
Futog
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Slavija
Novi Sad
5 : 0
Proleter
Banoštor
Železničar
Novi Sad
3 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Futog
Futog
3 : 1
Sremac Beomal
Čerević
Borac
Rakovac
4 : 2
Čenej
Čenej
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Bačka
Despotovo
Soko
Nova Gajdobra
0 : 2
Borac 46
Obrovac
OFK Slatina
Slatina
1 : 5
4 Juli
Mali Požarevac
OFK Rogača
Rogača
3 : 0
Vojvoda
Dučina
Mladost
Mala Ivanča
6 : 1
Sibnica
Sibnica
Sloga 2012
Popović
3 : 2
Stojnik
Stojnik
Ropočevo
Ropočevo
8 : 0
Rudar 2012
Babe
Drlupa
Drlupa
6 : 2
Mladost
Guberevac
Denim
Drlupa
3 : 1
Vis
Parcani
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 4
Progorelica
Progorelica
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Real
Podunavci
Maskar
Maskar
3 : 1
Budućnost
Blaznava
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 2
ZT Gorovič
Gorovič
Borac
Kloka
2 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Gorski car
Garaši
1 : 2
Tulež
Tulež
Brezovac
Brezovac
1 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Mladi Radnik
Dragušica
1 : 1
Mladost
Pretoke
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 0
Šumadija
Sipić
Mladost(L)
Leskovac
0 : 6
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost (R)
Ranovac
1 : 0
Manastirica
Manastirica
Brana Paunović
Rašanac
1 : 0
Vukan
Ždrelo
Rade Milošević
Dubočka
1 : 2
Napredak
Trnovče
Melnica
Melnica
0 : 5
Omladinac B
Šetonje
B.S.K.
Bošnjak
3 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Soko
Krvije
1 : 1
Burovac
Burovac
7 juli
Lopušnik
3 : 3
Laolac
Veliko Laole
Sloga 1952
Veliki Popovac
5 : 0
Mlava
Zabrđe
Čokordin
Vošanovac
1 : 1
Radnik
Pankovo
Borac
Vukovac
4 : 0
Zadrugar
Osanica
Laznica
Laznica
1 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Jasenovac
Krepoljin
3 : 1
Mladost
Krupaja
Stig (C)
Crljenac
2 : 3
Radnik
Salakovac
Metlić
Metlić
2 : 2
Bojić
Bojić
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
OFK Jelen
Jelenča
1 : 1
Žabar
Žabar
Rudar
Brasina
1 : 2
Jelav
Jelav
Luk
Voćnjak
1 : 2
Prva Iskra
Runjani
Grabovica
Gornja Bukovica
3 : 0
Azbukovica
Crnca
Vrhpolje
Vrhpolje
6 : 1
Sloga DB
Donja Bukovica
DB Junajted
Donje Brezovice
2 : 4
7. Juli
Bela Crkva
Mladost MM
Mačvanski Metković
2 : 0
Bair
Bogatic
Omladinac
Bogatic
0 : 2
Radnik
Glogovac
Omladinac
Slepčević
3 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Maovi MH
Maovi
3 : 1
Fortuna Miki
Šabac
Napredak
Ševarice
2 : 6
Culjkovic
Culjković
Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 2
Sloga
Bogosavac
Šarbane
Šarbane
2 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Bratstvo
Zlokućane
3 : 3
Moravac
Guberevac
Grdanica
Grdanica
1 : 4
Goblen
Badince
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
Turekovac
Turekovac
Susica 2012
Kukolovce
1 : 2
Radnik 2013
Sisince
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Real
Donja Jajna
Vrhunac
Radonjica
0 : 3
BSK
Belanovce
Kolonija
Jagodina
2 : 5
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost "B"
Gložane
1 : 4
Jedinstvo
Troponje
Velika Morava
Selo Varvarin
4 : 0
Parcane
Parcane
Sloboda 1948
Mijajlovac
2 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Omladinac (O)
Odžaci
0 : 0
Stragari
Stragari
Moravac-C 74
Selište
9 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 2
Mladost
Mala Drenova
Omladinac (U)
Ugljarevo
0 : 0
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Ratajac
Rataje
2 : 1
Mladost (R)
Raklja
Bukovica
Bukovica
0 : 6
Zdravinje
Zdravinje
OFK Barice
Barice
4 : 9
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Naša Krajina
Kupinik
3 : 2
Banat
Ilandža
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Proleter
Karađorđevo
2 : 0
Mladost
Mali Bač
OFK Dragoševac
Dragoševac
6 : 0
Hajduk
Miloševo
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
5 : 1
Oniks
Lozovik
Šantarovac
Šantarovac
4 : 2
Bresje
Bresje
Belica
Belica
3 : 0
Mladost
Bukovče
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Dečić
Tuzi
Zeta
Golubovci
0 : 1
Budućnost
Podgorica
Lovćen
Cetinje
4 : 0
Grbalj
Radanovići
Mladost
Podgorica
1 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
Mogren
Budva
2 : 2
Mornar
Bar
Borac
Banja Luka
2 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Leotar
Trebinje
1 : 2
Radnik
Bijeljina
Čelik
Zenica
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
Olimpic
Sarajevo
1 : 0
Vitez
Vitez
Velež
Mostar
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
Sutjeska
Foča
0 : 1
Sloga
Doboj
Borac
Šamac
4 : 0
Rudar
Ugljevik
Sloboda (NG)
Novi Grad
0 : 2
Mladost
Gacko
Podrinje
Janja
2 : 1
Kozara
Gradiška
Drina HE
Višegrad
2 : 0
Modriča Maxima
Modriča
Drina (Z)
Zvornik
3 : 1
Proleter
Teslić
ŽFK Jerina
Smederevo
0 : 2
Slatke male
Burovac
ŽFK Užice
Užice
0 : 3
Radnički 2013
Rudovci
Bačka Žabalj
Žabalj
2 : 1
Polet
Sivac
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
OFK Hajduk
Kula
3 : 2
Banat
Zrenjanin
Spartak
Subotica
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
4 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jadran
Kragujevac
2 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
BIP
Čačak
0 : 0
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
6 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Pobeda
Beloševac
3 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
6 : 3
Bor
Bor
Car Konstantin
Niš
7 : 1
Svrljig
Svrljig
Radan
Lebane
6 : 2
Toplicanin
Prokuplje
Žitoradja
Žitorađa
0 : 1
Palilulac
Niš
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Dinamo
Vranje
Radnički (N)
Niš
7 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radnik
Surdulica
0 : 5
Moravac Orion
Mrštane
Sloboda
Lipe
4 : 1
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
0 : 6
Glavaš
Glibovac
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 1
Pobeda
Golobok
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
1 : 2
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Kolonija
Kovin
6 : 1
C.zvezda
Pavliš
Železničar
Pančevo
3 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
3 : 4
Radnički (K)
Kovin
Polet
Idvor
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Borac
Čačak
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 2
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
5 : 1
Sloga (L)
Leskovac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 1
Čukarički
Beograd
Sloboda Point
Užice
0 : 0
Rad
Beograd
TSC
Bačka Topola
5 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 2
OFK Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
7 : 0
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
3 : 5
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
5 : 3
Bečej
Bečej
Vrbas
Vrbas
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Sinđelić
Beograd
1 : 4
Zemun
Zemun
BASK
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Dominus
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Voždovac
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Bane
Raška
3 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga (P)
Požega
5 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Čačak 94
Čačak
Sloga 1940
Bajina Bašta
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Omladinac
Zablaće
0 : 8
BIP
Čačak
Sloboda 2
Čačak
9 : 0
Slatina
Slatina
Palić
Palić
2 : 6
Čantavir
Čantavir
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Olimpia B
Totovo Selo
Olimpia A
Totovo Selo
1 : 0
Senta
Senta
Subotica
Subotica
4 : 1
Bačka
Pačir
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 5
Borac (St)
Starčevo
Omladinac (O)
Opovo
0 : 6
Banat
Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 2
Dolina
Padina
Borac
Čačak
3 : 0
AS
Novi Pazar
Loznica
Loznica
1 : 4
Sloboda Point
Užice
Napredak
Kruševac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Savacijum
Šabac
3 : 2
Nacional
Niš
Smederevo
Smederevo
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Zemun
Zemun
1 : 1
Rad
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Inđija
Inđija
2 : 0
OFK Hajduk
Kula
Radnički (S)
Sombor
2 : 2
Železničar
Pančevo
Vršac
Vršac
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Bečej
Bečej
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Bane
Raška
Dragačevo
Guča
6 : 1
BIP
Čačak
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 4
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Partizan (U)
Uljma
0 : 22
Banat
Vršac
Polet
Izbište
4 : 2
Vršac United
Vršac
Vršac
Vršac
5 : 1
Radnički 1927
Vršac
Borac (St)
Starčevo
7 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Kolonija
Kovin
1 : 6
BSK
Bavanište
Mladost (O)
Omoljica
7 : 2
Mika Antić
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
23 : 0
Tempo
Sefkerin
Slavija
Kovačica
10 : 0
Unirea
Uzdin
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Železničar
Smederevo
3 : 7
Sloga
Lugavčina
Sloboda
Lipe
5 : 3
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
3 : 3
Proleter
Vranovo
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Šumadija
Azanja
5 : 0
Glavaš
Glibovac
Železničar Kusadak
Kusadak
6 : 1
Pobeda
Golobok
Jedinstvo
Krnjevo
5 : 0
Napredak
Markovac
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Homoljac
Žagubica
4 : 2
Zvižd
Kučevo
Trgovački
Petrovac
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
OFK Ras
Novi Pazar
10 : 0
Bane
Raška
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Ada
Beograd
2 : 2
011
Beograd
BASK
Beograd
4 : 0
Dominus
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Subotica
Subotica
1 : 3
Čoka
Čoka
Spartak '01
Subotica
13 : 0
Obilić
Novi Kneževac
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Spartak '02
Subotica
Zeleznicar
Lajkovac
5 : 0
Polet
Popucke
Buducnost
Valjevo
0 : 1
Jedinstvo
Ub
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
OFK Osecina
Osecina
Radnicki 1923 I
Kragujevac
6 : 0
Karađorđe
Rača
Apolon 4 II
Kragujevac
2 : 4
Duljaj
Topola
Šumadija 1903 I
Kragujevac
1 : 5
Šumadija
Aranđelovac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
2 : 4
Slavija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Gruža
Gruža
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Pionir 028
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Meshkov
Brest
23 : 27
Vardar Pro
Skopje
Nexe
Osijek
22 : 29
Vojvodina
Novi Sad
Vrbas Carnex
Vrbas
22 : 27
Jugović Unimet
Kać
Napredak
Kruševac
28 : 24
Morava
Velika Plana
ŽSK
Žabalj
33 : 26
Jedinstvo
Kačarevo
Nova Pazova
Nova Pazova
23 : 24
Proleter
Zrenjanin
Crvenka
Crvenka
30 : 19
Titel Džon Dir
Titel
Bask
Beograd
30 : 26
Sindjelić
Beograd
Radnički
Niš
31 : 29
Dubočica 54
Leskovac
Planinka
Kuršumlija
43 : 18
BSK Heba
Bujanovac
Vlasotince
Vlasotince
24 : 38
Vranje 1957
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
26 : 24
Topličanin
Prokuplje
ORK Bor
Bor
29 : 27
Jastrebac
Blace
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
28 : 31
Šamot 65
Arenđelovac
Zlatar
Nova Varoš
35 : 19
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički
Ćuprija
29 : 26
Rembas
Resavica
Knjaževac
Knjaževac
31 : 22
Brestovac
Brestovac
Majdanpek
Majdanpek
18 : 16
Rudar
Majdanpek
Kikinda
Kikinda
33 : 29
Somborelektro
Sombor
Napredak
Čestereg
30 : 27
Jedinstvo
Novi Bečej
Ub
Ub
24 : 27
Mačva
Bogatić
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 25
Junior
Beograd
Bela Palanka
Bela Palanka
36 : 26
Pirot
Pirot
Aleksinac
Aleksinac
25 : 23
Progres
Svrljig
Omladinac (I)
Ilandža
23 : 25
Budućnost
Alibunar
Dolovo
Dolovo
24 : 22
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (O)
Omoljica
38 : 35
Spartak
Debeljaca
Dinamo 2
Pančevo
34 : 33
Radnički
Kovin
Mladost (V)
Vrsac
28 : 10
Crepaja
Crepaja
Vojput 2
Subotica
27 : 31
Kljajićevo
Kljajićevo
Dalmatinac
Riđica
43 : 26
Borac
Bački Gračac
Čonoplja 1947
Čonoplja
16 : 15
Sombor
Sombor
Prigrevica
Prigrevica
29 : 27
Rusin
Ruski Krstur
Rukobel
Beograd
24 : 28
Metaloplastika 2
Šabac
Umčari
Umčari
16 : 16
Zemun 1957
Beograd
Kosmaj
Ralja
30 : 14
Gučevo
Banja Koviljača
Partizan 3
Beograd
39 : 27
Smederevo 2
Smederevo
Potisje Pleteks
Ada
54 : 19
Partizan (H)
Horgoš
Radnički
Jaša Tomić
36 : 32
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda 2
Mokrin
24 : 28
Obilić
Novi Kneževac
Bačka-Tikvara
Bačka Palanka
27 : 23
Partizan
Budisava
ŽSK 2
Žabalj
21 : 39
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Vrbas 2
Vrbas
35 : 31
Srbobran
Srbobran
Radnički (KG)
Kragujevac
31 : 17
Max Sport
Nova Pazova
Knjaz Miloš
Aranđelovac
25 : 22
Naisa
Niš
Železničar
Inđija
15 : 34
Jagodina
Jagodina
Medicinar
Šabac
28 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Radnički
Bajmok
24 : 20
Halas Jožef
Ada
Pančevo
Pančevo
35 : 18
Mladost
Srpska Crnja
Mladi Radnik
Radinac
26 : 34
Voždovac 1955
Beograd
Topčider
Beograd
34 : 20
ORK Beograd
Beograd
Medicinar
Šabac
28 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
34 : 15
Sočanica
Sočanica
Župa
Aleksandrovac
23 : 18
Čačak
Čačak
Košutnjak
Čačak
17 : 26
Sloga
Požega
Napredak 12
Kruševac
32 : 14
Prijepolje
Prijepolje
Knjaževac
Knjaževac
23 : 23
Topličanin
Prokuplje
Pirot
Pirot
29 : 24
RTB Bor
Bor
Mačva
šabac
17 : 26
ORK Loznica
Loznica
Petrovac
Petrovac na Mlavi
10 : 24
Feniks
Beograd
Želja
Žabalj
25 : 15
Topola
Bačka Topola
Jedinstvo
Kačarevo
27 : 32
Petrovaradin
Petrovaradin
Apatin
Apatin
23 : 16
Radnički
Kovin
Vrbas
Vrbas
24 : 18
Spartak
Subotica
Laki
Crvenka
29 : 18
Miletić
Mošorin
Morava Han
Vladičin Han
23 : 34
Mladost 1949
Zaječar
Dubočica
Leskovac
19 : 24
Niška Banja
Niška Banja
Vlasotince
Vlasotince
15 : 15
Jagodina 2
Jagodina
Naisa 3
Niš
18 : 16
Radan
Lebane
Gradnulica
Zrenjanin
18 : 27
Dolovo
Dolovo
Rusin
Ruski Krstur
26 : 24
Hajduk
Beška
Železničar 2
Inđija
22 : 16
Eret
Bač
Deronje
Deronje
12 : 39
Tikvara
Bačka Palanka
Sonta
Sonta
28 : 9
Odžaci
Odžaci

Ragbi 13

Niš
Niš
30 : 20
Novi Beograd
Beograd
Radnički
Nova Pazova
6 : 40
Crvena Zvezda
Beograd