XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 381 utakmica za dan
Subota, 18 Maj 2013

Fudbal

Hajduk
Kula
2 : 0
Rad
Beograd
Javor
Ivanjica
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Sloboda Point
Užice
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 3
Smederevo
Smederevo
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Inđija
Inđija
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Voždovac
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Borac
Čačak
7 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Timok
Zaječar
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Napredak
Kruševac
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Čukarički
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mokra Gora
Zubin Potok
4 : 0
Omladinac
Novo Selo
Gruža
Gruža
1 : 2
Šapine
Šapine
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Loznica 1919
Loznica
3 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Radnički (V)
Valjevo
6 : 0
Kačer
Belanovica
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Budućnost
Valjevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Lužnica
Babušnica
3 : 2
SFK Moravac
Predejane
Napredak
Aleksinac
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Vučje
Vučje
1 : 4
Sloga
Leskovac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 0
Dunav
Prahovo
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Radnički (L)
Lubnica
Kolonija
Kovin
8 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Borac
Starčevo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Vršac
Vršac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
AFK
Ada
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Bilećanin
Sečanj
0 : 1
Radnički (K)
Kovin
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Sloga
Erdevik
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Vinča
Vinča
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
IMR
Rakovica
2 : 0
Grafičar
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
IMT
Beograd
Palilulac
Krnjača
3 : 4
Posavac
Boljevci
Grdica
Grdica
1 : 4
Radnik
Ušće
Partizan
Cerovac
3 : 5
Kolonija
Kragujevac
Maršić
Maršić
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Slatina
Slatina
3 : 1
Mladost
Atenica
Železničar
Požarevac
4 : 0
Integral
Batuša
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 1
Glavaš
Glibovac
Bare
Bare
0 : 0
Sloga
Zabojnica
Lepenica
Badnjevac
4 : 1
Banja
Banja
Karađorđe
Rača
3 : 2
Šatornja
Šatornja
Marjan
Knić
2 : 1
Šumadija
Toponica
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Lipolist
Lipolist
Sindjelić
Lipnica
3 : 0
Mladi Borac
Dublje
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Mladost
Vračević
Banjani
Banjani
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Jasen
Brodarevo
0 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Zlatibor voda
Gostilje
2 : 1
Železničar
Požega
Polet
Vitoševac
3 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Moravica
Subotinac
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 5
Bukovik
Razanj
Morava
Žitkovac
5 : 1
Jastrebac
Tešica
Čelik
Belo polje
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Besa
Trnovac
Napredak
Izvor
2 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Spartak
Pirot
2 : 1
Sloga
Veliko Selo
Kosovac
Prokuplje
3 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Trbunje
Trbunje
0 : 1
Dobrič
Pejkovac
Polet
Samarinovac
1 : 1
Partizanski put
Grudaš
Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 3
Budućnost
Popovac
Gradac
Konopnica
2 : 6
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
OFK Tekstilac
Paraćin
2 : 0
Bratstvo
Međureč
Rudar
Bor
3 : 2
Rajac
Rajac
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 1
Bučje
Bučje
Brestovac
Brestovac
7 : 0
Branik
Štubik
Sloga
Minićevo
3 : 2
Midžor
Kalna
BSK
Bogovina
1 : 0
Rudar
Podvis
Sloga (D)
Dašnica
0 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 4
Bajša
Bajša
Jadran
Feketić
4 : 3
Krivaja
Krivaja
Čoka
Čoka
5 : 1
Bačka (M)
Mol
Potisje
Kanjiža
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
Naftagas
Elemir
0 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Rusanda
Melenci
2 : 1
Begej
Žitište
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Radnički
Ratkovo
7 : 1
Graničar (G)
Gakovo
Borac
Bački Gračac
2 : 3
Graničar (R)
Riđica
Veternik
Veternik
0 : 2
Vrbas
Vrbas
Tvrdjava
Bač
3 : 1
TSK
Temerin
Metalac AV
Futog
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 2
Sloven
Ruma
Šumadija
Šopić
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Milutinac
Zemun
0 : 1
Vrčin
Vrčin
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 0
Strelac
Mislođin
Morava
Parteš
2 : 2
Mineralac
Klokot
Oskar
Pasjane
3 : 1
Sloga (B)
Budriga
Žiča
Žiča
3 : 4
Gruža
Vitanovac
Sloga
Kaona
0 : 1
Prilike
Prilike
Bratstvo
Dljin
3 : 0
Radnički
Turica
Polet
Voluja
3 : 0
Desine
Desine
Žitkovica
Žitkovica
5 : 0
Napredak
Bubušinac
RSK
Rabrovo
5 : 0
Dunavac (P)
Petka
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 0
Polet
Aleksandrovac
Badljevica
Badljevica
2 : 2
Podunavac
Udovice
Žabare
Žabare
2 : 1
Omladinac
Donja Trnava
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Maskar
Maskar
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Mionica
Mionica
5 : 1
Borac
Rajković
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
4 : 0
Brgule
Brgule
Kalenić
Kalenić
7 : 0
Sloga
Lončanik
Borac (O)
Otanj
1 : 5
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Borac
Barje Čiflik
6 : 0
Mladost
Mali Suvodol
Sloga
Donja Trnava
1 : 3
Supovac
Supovac
Ursule
Ursule
0 : 1
Crni Vrh
Deonica
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 1
Ušće
Stalać
Baštovan
Subotica
4 : 3
Vinogradar
Zleginje
Zrinjski 1932
Subotica
2 : 6
Dušan Silni
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
14 : 0
Đurđin
Đurđin
Subotica
Subotica
8 : 1
Žednik
Stari Žednik
Olimpija
Gunaroš
8 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Sloboda
Stara Moravica
7 : 0
Udarnik 2012
Krivaja
Mićunovo
Mićunovo
3 : 1
Pobeda
Pobeda
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 3
Bega
Novi Itebej
Partizan (U)
Uljma
3 : 4
Vitorul
Straža
OFK Odžaci
Odžaci
4 : 0
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo (K)
Kolut
4 : 1
OFK Šikara
Sombor
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Bačka
Begeč
Slavija
Novi Sad
2 : 6
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Napredak
Medoševac
6 : 0
OFK Meljak
Meljak
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 5
Vranić
Vranić
Barajevo
Barajevo
4 : 2
OFK Burovo
Burovo
Pudarci
Pudarci
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Borac
Progar
Policajac
Beograd
3 : 0
Šećeranac Ada
Beograd
Egeta
Brza Palanka
4 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
OFK Klek
Klek
3 : 4
Potisje
Knićanin
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Polet
Donji Lajkovac
2 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Sloga
Bogovađa
0 : 4
Ratkovac
Ratkovac
Mladost
Resnik
1 : 1
Bukovik
Vrbovac
Rtanj
Vrmdža
0 : 4
Omladinac
Blendija
Nacional
Lukovo
0 : 4
Kosovo
Zvezdan
Vratarnica
Vratarnica
2 : 0
Malinik
Podgorac
Gredetin
Gredetin
1 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Tempo
Mozgovo
2 : 1
Polet
Radevac
Srbovo
Srbovo
3 : 0
Mladost
Karbulovo
Budućnost
Samaila
4 : 3
Omladinac
Drakčići
Progorelica
Progorelica
3 : 4
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 7
Mladost
Vrdila
Musina reka
Musina reka
0 : 3
Kablar
Kraljevo
Borac
Adrani
0 : 1
Proleter
Pečenog
Popovići
Popovići
0 : 3
Mladost 1925
Oplanići
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 0
Miločajac
Miločaj
Real
Podunavci
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Šumadija 1934
Drača
2 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Borac
Zabela
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Dobrnje
Dobrnje
4 : 2
B.S.K.
Bošnjak
7 juli
Lopušnik
2 : 4
Čokordin
Vošanovac
Busur
Busur
3 : 0
Radnik
Pankovo
Burovac
Burovac
2 : 2
Laolac
Veliko Laole
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Napredak
Trnovče
Vukan
Ždrelo
3 : 0
Omladinac B
Šetonje
Mladost (L)
Leskovac
0 : 5
Bata Bulić
Bistrica
Mladost (R)
Ranovac
5 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Venčani
Venčani
5 : 2
Ranilović
Ranilović
Rudar
Brasina
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Bogosavac
7 : 1
Napredak
Ševarice
Maovi MH
Maovi
3 : 2
Cer
Petkovica
Omladinac
Slepčević
7 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Metlić
Metlić
1 : 1
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Volujac
Volujac
5 : 1
Mladost (SL)
Slatina
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 1
Rankovac
Nakučani
Rudar
Radljevo
2 : 0
Šarbane
Šarbane
Dokmir
Dokmir
0 : 2
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Vrhovine
2 : 2
Murgaš
Murgaš
Vukona
Vukona
2 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Milanovo
Milanovo
1 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
BSK
Belanovce
3 : 0
Moravac
Pečenjevce
Real
Donja Jajna
5 : 1
Vrhunac
Radonjica
Goblen
Badince
2 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
Nomanica
Nomanica
0 : 4
Brza
Brza
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
6 : 3
Moravac
Guberevac
Hum
Vrlane
0 : 0
Mladi borac
Sedlare
Resavac
Veliki Popović
2 : 3
Rudar Stenjevac
Stenjevac
Topoljak
Grabovac
6 : 1
Vinogradar
Riljac
Omladinac
Odžaci
4 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Moravac-C 74
Selište
2 : 1
Omašnica
Omašnica
Čukarički
Kruševica
0 : 3
14. Oktobar
Izbenica
Gaglovo
Gaglovo
2 : 2
Parunovac
Parunovac
Padež
Padež
3 : 0
Pakašnica
Pakašnica
Žabare
Žabare
6 : 1
Sokolovi
Kruševica
Kruševica
Kruševica
3 : 1
Meševo
Meševo
BSK
Bela Voda
1 : 0
Globoder
Globoder
Sloga
Margita
5 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
Lokve
Lokve
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 0
Budućnost
Dudovica
OFK Rogača
Rogača
2 : 3
Crvena zvezda
Ralja
Mladost
Mala Ivanča
2 : 3
Denim
Drlupa
Drlupa
Drlupa
2 : 1
4 Juli
Mali Požarevac
Sloga 2012
Popović
2 : 5
Sibnica
Sibnica
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
OFK Slatina
Slatina
Mladost
Guberevac
3 : 3
Vis
Parcani
Đurinci
Đurinci
4 : 0
Rudar 2012
Babe
Gorki
Glušci
4 : 0
Bair
Bogatic
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
1 : 3
Radnik
Glogovac
Napredak
Uzveće
3 : 0
Mladost (O)
Očage
Mladost
Pretoke
2 : 7
Kusovac
Kusovac
DB Junajted
Donje Brezovice
0 : 4
Bratstvo
Krupanj
Krasava
Krasava
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
OFK Student
Mladenovac
8 : 3
Senaja
Senaja
Sloga
Granice
0 : 3
Markovac
Markovac
Šapine B
Šapine
2 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
Kobilje
Kobilje
0 : 3
BSK
Boževac
Napredak
Toponica
1 : 0
Stig (C)
Crljenac
Radnik
Salakovac
1 : 2
Sinđelić
Veliko Crniće
Borac
Vukovac
0 : 0
Budućnost
Milatovac
Zadrugar
Osanica
1 : 1
Mladost
Krupaja
Laznica
Laznica
1 : 4
Vrelo
Milanovac
BSK
Brajkovac
2 : 5
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Lazarevac
Lazarevac
5 : 0
Mladost
Leskovac
Strmovo
Strmovo
8 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Petka
Petka
1 : 1
Borac
Arapovac
Omladinac
Bunar
3 : 1
Oniks
Lozovik
Osaonica
Bagrdan
0 : 0
Morava
Rajkinac
Hajduk
Miloševo
1 : 3
Trnava
Trnava
Belica
Belica
1 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Budućnost
Glavica
2 : 4
Sloboda
Krežbinac
Vihor
Golubovac
3 : 7
Železničar
Klačevica
Mašinac PZP
Niš
4 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Spartak
Subotica
12 : 1
Jagodina
Jagodina
Požarevac
Požarevac
1 : 1
Sloga
Zemun
Pančevo
Pančevo
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Fruškogorac
Novi Sad
2 : 0
Ravangrad
Sombor
Metalmania
Kanjiža
8 : 2
Rubin
Mol
Mačva
Šabac
17 : 0
Majdanpek
Bor
Una Fortuna
Kragujevac
13 : 0
Timok
Zaječar
ŽFK Jerina
Smederevo
3 : 0
ŽFK Mačvanka
Dublje
ŽFK Karađorđe
Topola
0 : 3
Gradac
Valjevo
Partizan
Beograd
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
BSK Borča
Borča
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
0 : 1
Proleter
Novi Sad
Kabel
Novi sad
3 : 0
Polet
Karavukovo
Jedinstvo
Paraćin
3 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Vrežina 2009
Niš
Sinđelić
Niš
0 : 3
Car Konstantin
Niš
Radnički (N)
Niš
2 : 4
Vlasina
Vlasotince
Borac
Bivolje
1 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Arsenal
Kragujevac
2 : 0
Bane
Raška
Sloboda
Čačak
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Šumadija
Azanja
Omladinac
Rakinac
2 : 3
Selevac
Kusadak
Napredak
Markovac
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Budućnost
Ratari
2 : 1
Sloga
Miloševac
Polet
Trnovče
4 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Vršac United
Vršac
8 : 1
Vulturul
Grebenac
Partizan (G)
Gaj
0 : 6
Radnički (K)
Kovin
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
1 : 11
Dinamo
Pančevo
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Borac (S)
Sakule
Mladost (O)
Omoljica
8 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
3 : 5
Vojvodina
Crepaja
Slavija
Kovačica
0 : 5
Železničar
Pančevo
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga (L)
Lugavčina
6 : 1
Karađorđe
Rača
Mačva
Šabac
6 : 4
Radjevac
Krupanj
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
BSK Borča
Borča
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Bečej 1918
Bečej
Banat
Zrenjanin
0 : 3
Hajduk
Kula
Inđija
Inđija
0 : 3
Spartak ZV
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
5 : 2
Indeks
Novi sad
Obilić
Novi Kneževac
0 : 5
Bajša
Bajša
Jadran
Feketić
1 : 2
Krivaja
Krivaja
Čoka
Čoka
2 : 3
Bačka (M)
Mol
Potisje
Kanjiža
1 : 5
Preporod
Novi Žednik
Subotica '96
Subotica
2 : 4
Subotica '97
Subotica
Palić
Palić
0 : 13
Senta
Senta
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Mladost
Lučani
1 : 0
Javor
Ivanjica
Sloboda
Čačak
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Bane
Raška
Budućnost
Arilje
2 : 6
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Dolina
Padina
1 : 4
Mika Antić
Pančevo
Borac
Starčevo
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Loznica
Loznica
4 : 3
Železničar
Lajkovac
Radnicki Stobex
Klupci
2 : 0
Jedinstvo
Štitar
Krušik
Valjevo
1 : 0
Šabac
Šabac
Radnički
Niš
2 : 0
Savacijum
Šabac
Smederevo
Smederevo
0 : 5
Rad
Beograd
AS
Novi Pazar
3 : 2
Zemun
Zemun
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
3 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Vršac
Vršac
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Novi Sad
Novi Sad
1 : 2
Bečej 1918
Bečej
Banat
Zrenjanin
2 : 4
Hajduk
Kula
Inđija
Inđija
0 : 2
Spartak ZV
Subotica
Bačka 1901
Subotica
4 : 2
Crvenka
Crvenka
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Indeks
Novi sad
Proleter
Vranovo
1 : 4
Sloboda
Lipe
Mladi radnik
Radinac
2 : 4
Borac
Ralja
Sloga
Lugavčina
6 : 1
Slavija
Smederevo
Šumadinac
Binovac
1 : 1
Proleter
Vranovo
Sloboda
Lipe
0 : 4
SASK
Saraorci
Olimpija
Totovo Selo
11 : 0
Tavankut
Tavankut
Senta
Senta
5 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Spartak Zlatibor voda
Subotica
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Udarnik
Lozovik
0 : 3
Šumadija
Azanja
Omladinac
Rakinac
0 : 1
Selevac
Kusadak
Napredak
Markovac
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Bresje-Superior
Velika Plana
2 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Budućnost
Ratari
2 : 11
Sloga
Miloševac
Polet
Trnovče
1 : 6
Jedinstvo
Krnjevo
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Železničar
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
5 : 1
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
AF Duljaj
Topola
3 : 0
Seljak
Mihajlovac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 2
MIP Presing
Požarevac
Dolina
Padina
5 : 1
Mika Antić
Pančevo
Borac
Starčevo
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Karađorđe (T)
Topola
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
7 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
10 : 0
Borac
Pajsijević
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Karađorđe (R)
Rača
Slavija
Kragujevac
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Kraguj
Kragujevac
6 : 0
Sloga (B)
Batočina
Azbest
Stragari
3 : 3
Pobeda
Beloševac
Jedinstvo
Mali Zvornik
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Krušik
Valjevo
1 : 0
Šabac
Šabac
Drina
Ljubovija
3 : 0
Spartak
Ljig
Tutin
Tutin
6 : 1
Granit
Jošanička Banja
Bačka 1901
Subotica
0 : 4
Subotica '00
Subotica
Senta
Senta
0 : 5
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Subotica '01
Subotica
0 : 11
Potisje
Kanjiža
Bačka Topola
Bačka Topola
10 : 0
Dribling
Subotica
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Duljaj
Topola
Karađorđe (T)
Topola
6 : 0
Feniks
Rača
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 7
Pinkum
Veliko Gradište
Panter
Požarevac
1 : 2
Mladi Radnik
Požarevac
Presing
Požarevac
3 : 2
Obilić
Živica
Polet
Popucke
0 : 3
Šampion
Valjevo
Krušik 2
Valjevo
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Spartak
Ljig
4 : 1
Budućnost
Valjevo
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Krušik
Valjevo
OFK Osečina
Osecina
3 : 0
Radnički
Valjevo
Bane 2
Raška
1 : 1
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
1 : 4
Rudar
Kosovska Mitrovica
Nacional
Novi Pazar
0 : 3
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
Bane 1
Raška
3 : 0
OFK Lešak
Lešak
OFK As
Novi Pazar
0 : 3
Sočanica
Sočanica
Tutin
Tutin
3 : 0
Ibar
Leposavić
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 4
Pinkum
Veliko Gradište
Panter
Požarevac
2 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Presing
Požarevac
3 : 0
Obilić
Živica

Košarka

Metalac
Valjevo
62 : 88
Partizan mt:s
Beograd
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
78 : 85
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Planinka PV
Kuršumlija
26 : 24
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
27 : 25
Bask Soko
Beograd
Morava
Velika Plana
26 : 28
Vojput
Subotica
Vranje 1957
Vranje
40 : 25
Mladost
Vranje
Hisar
Leskovac
30 : 16
Železničar 2
Niš
Radan
Lebane
10 : 0
Dubočica 54 2
Leskovac
Knjaževac
Knjaževac
30 : 25
Paraćin
Paraćin
Majdanpek
Majdanpek
46 : 32
Brestovac
Brestovac
Rembas
Resavica
21 : 32
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički
Ćuprija
10 : 0
Zaječar 2
Zaječar
Kosmaj
Ralja
25 : 34
Partizan 2
Beograd
Čukarički
Beograd
32 : 26
Udarnik
Lozovik

Ragbi 13

Vojna akademija
Beograd
34 : 20
Voždovac
Beograd
Vojvoda
Pančevo
30 : 16
Zmaj
Zemun
Radnički
Novi Beograd
14 : 24
Bijeli Zečevi
Banja Luka

Američki fudbal

Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
20 : 16
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica