XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 361 utakmica za dan
Subota, 11 Maj 2013

Fudbal

BSK Borča
Borča
0 : 3
Hajduk
Kula
Spartak ZV
Subotica
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Sloboda Point
Užice
Rad
Beograd
2 : 2
Javor
Ivanjica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Timok
Zaječar
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
0 : 1
Borac
Čačak
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
Voždovac
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Inđija
Inđija
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Tutin
Tutin
Omladinac
Novo Selo
0 : 0
Polet (T)
Trbušani
Morava
Velika Plana
2 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Borac (Š)
Šabac
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Sloga (P)
Požega
3 : 2
OFK Osečina
Osečina
Kačer
Belanovica
0 : 5
Sevojno
Sevojno
FAP
Priboj
3 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Loznica 1919
Loznica
4 : 0
Ribnica
Mionica
Svrljig
Svrljig
5 : 0
Sloga
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
Vučje
Vučje
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Lužnica
Babušnica
Dunav
Prahovo
2 : 3
Kablovi
Zaječar
Radnički (B)
Bajmok
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
OFK Kikinda
Kikinda
5 : 1
Bilećanin
Sečanj
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 1
Zadrugar
Lazarevo
AFK
Ada
1 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Vršac
Vršac
3 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kolonija
Kovin
1 : 4
Bačka 1901
Subotica
Polet
Sivac
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 1
Hajduk
Beška
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Stanišić
Stanišić
Jugović
Kać
4 : 0
Mladost (T)
Turija
Sloga
Erdevik
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Srbobran
Srbobran
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
1. Maj Agroruma
Ruma
3 : 1
Borac
Novi Sad
Vinča
Vinča
0 : 2
Sremčica
Sremčica
IMR
Rakovica
5 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Grafičar
Beograd
Palilulac
Krnjača
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 7
Resnik
Resnik
Rudar
Baljevac
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 4
Budućnost
Resnik
Lunjevica
Lunjevica
2 : 5
Dragačevo
Guča
Selevac
Selevac
0 : 0
Borac
Ralja
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Napredak
Markovac
Lokomotiva
Lapovo
5 : 2
Marjan
Knić
Radnički
Koceljeva
4 : 2
Drina
Ljubovija
Jadar
Stupnica
0 : 2
Antimon
Zajača
Banjani
Banjani
2 : 0
Vrujci
Gornja Toplica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 3
Trlić
Trlić
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Jasen
Brodarevo
Borac
Azbresnica
2 : 2
Jastrebac
Tešica
Orljane
Orljane
3 : 2
Morava
Žitkovac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Rutevac
Rutevac
Radnički 1924 (K)
Kočane
0 : 5
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Alakince
Alakince
2 : 0
Besa
Trnovac
Mladost (S)
Suvojnica
6 : 1
As
Bujanovac
Morava
Vladičin Han
4 : 0
Ternoci
Trnovac
Levosoje
Levosoje
2 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Tanasko Rajić
Pirot
7 : 0
Napredak
Izvor
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 3
Padež
Petrovac
Trbunje
Trbunje
8 : 2
Pobeda
Donje Crnatovo
Polet
Samarinovac
2 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Aluminjum
Niš
5 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost
Orašje
4 : 0
OFK Morava
Leskovac
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Bučje
Bučje
1 : 1
Brestovac
Brestovac
Krivelj
Krivelj
2 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Zlot
Zlot
3 : 0
Radnički
Klokočevac
Slatina
Bor
2 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Sloga
Minićevo
2 : 4
Rtanj
Boljevac
BSK
Bogovina
3 : 2
Osnić
Osnić
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Blagotin
Poljna
0 : 4
Trajal
Kruševac
FUD
Brus
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
2 : 3
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
2 : 0
Jadran
Feketić
Naftagas
Elemir
2 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Rusanda
Melenci
5 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
BAK
Bela Crkva
1 : 2
Mladost
Omoljica
Mladost (K)
Kruščić
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
OFK Mladost
Apatin
1 : 2
PIK
Prigrevica
Polet
Karavukovo
2 : 1
Radnički
Ratkovo
Sloga
Čonoplja
2 : 1
Hajduk
Stapar
Veternik
Veternik
3 : 2
Kabel
Novi Sad
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Jadran
Golubinci
Sloven
Ruma
3 : 0
Sloven (S)
Sibač
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
13. Maj
Zemun
Šumadija
Šopić
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 3
Sloga (R)
Ranilug
Mineralac
Klokot
3 : 0
Poneš
Poneš
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Partizan
Vrba
Čibukovac
Kraljevo
2 : 0
Žiča
Žiča
Parmenac
Parmenac
6 : 0
Premeća
Premeća
Bjelica
Milatovići
1 : 3
Bratstvo
Dljin
Mladi Rudar
Rudnik
2 : 1
Velereč 94
Velereč
Đerdap
Golubac
2 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
OFK Homolje
Žagubica
2 : 6
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Omladinac
Donja Rača
2 : 2
Karađorđe
Vučić
Mladost
Jelenac
1 : 2
BSK
Belosavci
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Maskar
Maskar
0 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Crnča
Crnča
3 : 2
Hajduk
Ribarica
Majur
Majur
5 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Cerić
Miokus
5 : 1
Sloga
Krnić
Mladost
Mali Suvodol
0 : 4
JERMA
SUKOVO
Jedinstvo
Šišava
2 : 1
Navalin
Navalin
Dušan Silni
Subotica
2 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Tomislavci
Tomislavci
0 : 0
Olimpija
Gunaroš
Delija
Mokrin
3 : 3
Vojvodina
Bašaid
ŽAK
Sombor
5 : 0
Lipar
Lipar
Mladost
Novi Sad
9 : 1
Borac
Rakovac
Fruškogorski partizan
Bukovac
4 : 1
Čenej
Čenej
OFK Futog
Futog
2 : 0
OFK Sirig
Sirig
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Budućnost
Gložan
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Maglić
Bački Maglić
OFK Burovo
Burovo
0 : 2
Budućnost
Zvečka
Stepojevac VAGA
Stepojevac
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Rvati
Obrenovac
0 : 4
Mladost (Č)
Čibutkovica
Popović
Popovići
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 2
Torlak
Beograd
Baličevac
Baličevac
3 : 0
Jastrebac
Krajkovac
Mladost
Biljeg
0 : 3
Naisus
Rožina
Rtkovo
Rtkovo
4 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Blendija
0 : 1
Sloga
Žučkovac
Bukovik
Vrbovac
7 : 2
Rtanj
Vrmdža
OFK 019 Zaječar
Zaječar
3 : 0
Malinik
Podgorac
Doljevac
Doljevac
2 : 0
Toplica
Šarlinac
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 2
Draževac
Draževac
Polet
Radevac
1 : 1
Sloga
Korman
Srbovo
Srbovo
2 : 0
Deli Jovan
Sikole
Kablar
Kraljevo
1 : 3
Budućnost
Samaila
Mladost
Vrdila
4 : 1
Musina reka
Musina reka
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
2 : 4
Progorelica
Progorelica
Proleter
Pečenog
4 : 1
Popovići
Popovići
Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Divostin
Kragujevac
Laolac
Veliko Laole
3 : 6
Soko
Krvije
Radnik
Pankovo
1 : 0
Burovac
Burovac
Čokordin
Vošanovac
4 : 3
Busur
Busur
B.S.K.
Bošnjak
0 : 3
7 juli
Lopušnik
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Bata Bulić
Bistrica
4 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Omladinac B
Šetonje
3 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Napredak
Trnovče
3 : 0
Vukan
Ždrelo
Mlava
Zabrđe
0 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
22 Februar
Tulež
5 : 2
Šamot
Aranđelovac
Luk
Voćnjak
1 : 2
TE Gučevo
Trbušnica
Napredak
Ševarice
1 : 3
Budućnost
Pocerski Dobrić
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 5
Culjkovic
Culjković
Cer
Petkovica
5 : 1
Omladinac
Slepčević
Fortuna Miki
Šabac
1 : 1
Maovi MH
Maovi
Sloga
Bogosavac
6 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Bojić
Bojić
2 : 2
Rankovac
Nakučani
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
6 : 4
Volujac
Volujac
Bratstvo
Zlokućane
3 : 1
BSK
Belanovce
Moravac
Pečenjevce
1 : 3
Milanovo
Milanovo
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 2
Mladost (K)
Kutles
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Jašunja
Jašunja
Brza
Brza
5 : 0
Goblen
Badince
Rudar
Plazane
5 : 2
Resavac
Veliki Popović
Polet 57
Milutovac
0 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Jugovići
Bogdanje
4 : 0
Mladost
Mala Drenova
Trmčari
Trmčari
0 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Budućnost
Kaonik
2 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Meševo
Meševo
4 : 2
BSK
Bela Voda
Sokolovi
Kruševica
1 : 3
Kruševica
Kruševica
Pakašnica
Pakašnica
2 : 2
Žabare
Žabare
Srnje
Srnje
0 : 1
Padež
Padež
Barice
Barice
3 : 2
Banat
Ilandža
Solunac
Banatski Sokolac
4 : 2
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Naša Krajina
Kupinik
2 : 1
Graničar
Miletićevo
Gaj
Veliki Gaj
0 : 5
Sloga
Margita
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Borac (S)
Surduk
Mladost
Cvetovac
3 : 0
OFK Radnički
Dren
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 1
Bistrica
Bistrica
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 2
Mladi Borac
Županjac
Rudar 2012
Babe
2 : 3
OFK Rogača
Rogača
Vis
Parcani
3 : 0
Đurinci
Đurinci
OFK Slatina
Slatina
1 : 2
Mladost
Guberevac
Sibnica
Sibnica
0 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
4 Juli
Mali Požarevac
2 : 1
Sloga 2012
Popović
Denim
Drlupa
6 : 0
Ropočevo
Ropočevo
Crvena zvezda
Ralja
3 : 1
Mladost
Mala Ivanča
Gorki
Glušci
3 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Krasava
Krasava
3 : 2
Bratstvo
Krupanj
Sinđelić
Veliko Crniće
3 : 0
Šapine B
Šapine
Stig (C)
Crljenac
4 : 1
Radnik
Salakovac
BSK
Boževac
3 : 0
Napredak
Toponica
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
Kobilje
Kobilje
Vrelo
Milanovac
2 : 1
Borac
Vukovac
Mladost
Krupaja
4 : 2
Laznica
Laznica
Budućnost
Milatovac
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Radnik
Davidovac
1 : 4
Omladinac
Šaludovac
Oniks
Lozovik
5 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Trnava
Trnava
7 : 3
Belica
Belica
Morava
Rajkinac
4 : 0
Hajduk
Miloševo
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 2
Osaonica
Bagrdan
Omladinac
Bunar
4 : 1
Mladost
Bukovče
ISK Izvor
Izvor
2 : 1
Železničar
Klačevica
Moravac
Gornje Vidovo
9 : 2
Vihor
Golubovac
Karađorđe
Šavac
1 : 7
Budućnost
Glavica
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Požarevac
Požarevac
Šabac
Šabac
0 : 4
Spartak
Subotica
Napredak
Kruševac
5 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Nives
Knjaževac
0 : 9
Mašinac PZP
Niš
Rubin
Mol
2 : 3
Pančevo
Pančevo
Ravangrad
Sombor
1 : 0
Kalemegdan
Beograd
Kolibri
Kuršumlija
2 : 0
Una Fortuna
Kragujevac
Trijumf
Kragujevac
1 : 0
Mačva
Šabac
Gradac
Valjevo
3 : 0
ŽFK Jerina
Smederevo
ŽFK Mačvanka
Dublje
0 : 0
ŽFK Karađorđe
Topola
ČSK Pivara
Čelarevo
13 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Indeks
Novi Sad
Žitoradja
Žitorađa
4 : 0
Radan
Lebane
Vlasina
Vlasotince
9 : 1
Borac
Bivolje
Car Konstantin
Niš
3 : 7
Radnički (N)
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Sinđelić
Niš
Vrežina 2009
Niš
8 : 0
Dinamo
Vranje
Bor
Bor
2 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 3
Javor
Ivanjica
Bane
Raška
0 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 1
Udarnik
Lozovik
Sloga
Miloševac
7 : 1
Polet
Trnovče
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Budućnost
Ratari
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Bresje-Superior
Velika Plana
Selevac
Kusadak
2 : 0
Napredak
Markovac
Pobeda
Golobok
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Šumadija
Azanja
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Vulturul
Grebenac
5 : 1
Polet
Izbište
C.zvezda
Pavliš
0 : 5
Vršac United
Vršac
Dobrica
Dobrica
0 : 3
BAK
Bela Crkva
Vojvodina
Crepaja
4 : 3
Slavija
Kovačica
Jugoslavija
Jabuka
6 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Borac (S)
Sakule
0 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Dinamo
Pančevo
4 : 1
Tempo
Sefkerin
Radnički (B)
Baranda
0 : 8
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 4
Mladi radnik (P)
Požarevac
Stig
Beranje
3 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Krušik
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Radjevac
Krupanj
0 : 2
Loznica
Loznica
Letnjikovac
Sabac
2 : 5
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Štitar
3 : 0
Radnicki
Valjevo
Sloga
Leskovac
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Crvenka
Crvenka
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
1 : 4
Banat
Zrenjanin
Njegoš
Lovćenac
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Krivaja
Krivaja
4 : 0
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
10 : 0
Jadran
Feketić
AFK
Ada
3 : 2
Palić
Palić
AF Duljaj
Topola
2 : 2
Smederevo
Smederevo
Badnjevac
Badnjevac
4 : 1
Morava
Velika Plana
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Spartak
Debeljača
3 : 0
Borac
Starčevo
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Železničar
Pančevo
Radnicki Stobex
Klupci
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Mačva
Šabac
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Krušik
Valjevo
6 : 1
Jedinstvo
Štitar
Rađevac
Krupanj
5 : 1
Jedinstvo
Vladimirci
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Savacijum
Šabac
0 : 1
Partizan
Beograd
Indeks
Novi sad
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvenka
Crvenka
1 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ZV
Subotica
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Bačka Topola
Bačka Topola
6 : 0
Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 2
Radnički (S)
Sombor
Slavija
Smederevo
2 : 0
Šumadinac
Binovac
Podunavac
Udovice
0 : 4
Sloga
Lugavčina
Jedinstvo
Krnjevo
6 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloga
Miloševac
5 : 0
Polet
Trnovče
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Budućnost
Ratari
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 3
Bresje-Superior
Velika Plana
Selevac
Kusadak
1 : 2
Napredak
Markovac
Pobeda
Golobok
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Šumadija
Azanja
8 : 0
Glavaš
Glibovac
Železničar
Smederevo
0 : 9
MIP Presing
Požarevac
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
0 : 4
AF Duljaj
Topola
Homoljac
Žagubica
2 : 2
Sloga
Petrovac na Mlavi
Spartak
Debeljača
3 : 2
Borac
Starčevo
Pobeda
Beloševac
0 : 7
Karađorđe (T)
Topola
Sloga (B)
Batočina
1 : 4
Azbest
Stragari
Lokomotiva
Lapovo
2 : 2
Kraguj
Kragujevac
Karađorđe (R)
Rača
2 : 2
Slavija
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo
Mali Zvornik
1 : 0
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Krušik
Valjevo
1 : 0
Ribnica
Mionica
Drina
Ljubovija
3 : 0
Šabac
Šabac
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Spartak
Ljig
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
9 : 0
Subotica '01
Subotica
Senta
Senta
10 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 9
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 3
Apolon 4 I
Kragujevac
Panter
Požarevac
0 : 3
Presing
Požarevac
Obilić
Živica
9 : 4
Rudar
Kostolac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Presing
Požarevac
Šampion
Valjevo
4 : 0
Radnički
Valjevo
Krušik
Valjevo
10 : 0
OFK Osečina
Osecina
Budućnost
Valjevo
2 : 6
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Spartak
Ljig
Polet
Popucke
0 : 6
Krušik 2
Valjevo
Tutin
Tutin
3 : 0
Bane 2
Raška
Sočanica
Sočanica
0 : 3
Bane 1
Raška
OFK Lešak
Lešak
1 : 2
Nacional
Novi Pazar
Panter
Požarevac
2 : 1
Presing
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 2
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
Obilić
Živica
2 : 1
Rudar
Kostolac
Mladi radnik
Požarevac
5 : 0
Kostolac 2008
Kostolac

Košarka

Metalac
Valjevo
89 : 56
Sloboda
Užice
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
85 : 100
Partizan mt:s
Beograd
Sloga
Kraljevo
81 : 91
BKK Radnički
Beograd
OKK Beograd
Beograd
87 : 80
Mega Vizura MT
Beograd
Smederevo 1953
Smederevo
98 : 95
Tamiš
Pančevo

Rukomet

Partizan
Beograd
35 : 18
Metaloplastika
Šabac
Jugović Unimet
Kać
31 : 29
Rudar
Kostolac
PKB
Padinska Skela
30 : 33
Crvena Zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
29 : 30
Vrbas Carnex
Vrbas
Železničar 1949
Niš
25 : 28
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
25 : 32
Zaječar
Zaječar
Kolubara
Lazarevac
39 : 35
Crvenka Jafa
Crvenka
Mokra Gora
Zubin Potok
30 : 27
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Planinka PV
Kuršumlija
26 : 25
Bask Soko
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 24
Morava
Velika Plana
Mladost
Vranje
29 : 41
Bela Palanka
Bela Palanka
Dubočica 54 2
Leskovac
31 : 35
Progres
Svrljig
Železničar 2
Niš
32 : 31
Niška Banja
Niška Banja
Morava
Vladičin Han
23 : 30
Hisar
Leskovac
Vranje 1957
Vranje
34 : 15
Aleksinac
Aleksinac
Hajduk Veljko
Negotin
37 : 25
Radnički
Ćuprija
Brestovac
Brestovac
41 : 15
Rembas
Resavica
Paraćin
Paraćin
27 : 27
Majdanpek
Majdanpek
Rtanj
Boljevac
31 : 25
Knjaževac
Knjaževac
Kolubara 2
Lazarevac
23 : 38
Železničar
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 36
Metalac
Valjevo
Udarnik
Lozovik
35 : 31
Jedinstvo
Krnjevo
Studentski grad
Beograd
25 : 17
Kosmaj
Ralja

Ragbi 13

Zmaj
Zemun
0 : 84
Vojna akademija
Beograd
Voždovac
Beograd
36 : 8
Policajac
Beograd
Soko
Vranje
62 : 12
Morava Gepardi
Leskovac
Stari Grad
Beograd
4 : 14
Radnički
Novi Beograd

Američki fudbal

Hunters Vrbas
Vrbas
28 : 6
Lavovi Vršac
Vršac
Celtis Sombor
Sombor
22 : 14
Grofovi Novi Kneževac
Novi Kneževac