XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 493 utakmica za dan
Subota, 4 Maj 2013

Fudbal

Hajduk
Kula
2 : 0
Javor
Ivanjica
Sloboda Point
Užice
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Smederevo
Smederevo
BSK Borča
Borča
0 : 3
Spartak ZV
Subotica
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Inđija
Inđija
Voždovac
Beograd
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Borac
Čačak
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Bežanija
Beograd
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
5 : 2
Timok
Zaječar
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Napredak
Kruševac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 3
Čukarički
Beograd
Trgovački
Jagodina
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Vranje
2 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Morava (Ć)
Ćuprija
1 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Kopaonik
Brus
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (S)
Svilajnac
7 : 0
Borac (B)
Bivolje
Dubočica 1923
Leskovac
4 : 0
Sloga
Despotovac
Car Konstantin
Niš
2 : 4
Radnik
Surdulica
Cement
Beočin
1 : 2
Mladost
Bački Jarak
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Palić
Palić
0 : 2
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Temerin
2 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Morava
Velika Plana
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Gruža
Gruža
5 : 0
Sloga (B)
Batočina
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Kačer
Belanovica
0 : 2
Jedinstvo
Ub
FAP
Priboj
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Loznica 1919
Loznica
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 1
Sloga
Leskovac
SFK Moravac
Predejane
5 : 0
Vučje
Vučje
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Jedinstvo
Grdelica
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Lužnica
Babušnica
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Malošište
Malošište
0 : 3
Pukovac
Pukovac
Župa
Aleksandrovac
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Bor
Bor
4 : 1
Juhor
Obrež
Radnički (L)
Lubnica
3 : 2
Ozren
Sokobanja
Jedinstvo
Paraćin
6 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Dunav
Prahovo
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 4
Đerdap
Kladovo
Rembas
Resavica
4 : 1
Kablovi
Zaječar
Napredak (D)
Drenovac
4 : 3
Bošnjane
Bošnjane
Radnički (B)
Bajmok
4 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 1
Radnički (K)
Kovin
AFK
Ada
2 : 4
Bilećanin
Sečanj
Kozara
Banatsko Veliko Selo
4 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Vršac
Vršac
1 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Kolonija
Kovin
1 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Bačka 1901
Subotica
5 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Polet
Sivac
2 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 0
Crvenka
Crvenka
Jugović
Kać
2 : 1
Hajduk
Beška
Sloga
Erdevik
1 : 0
Stanišić
Stanišić
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Mladost (T)
Turija
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Slavija
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Grdica
Grdica
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Granit
Jošanička banja
Maršić
Maršić
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Slatina
Slatina
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladost
Biskuplje
3 : 2
Crni Vrh
Miljević
Beli Orao
Bradarac
4 : 1
Makce
Makce
Polet
Suvi Do
3 : 1
Sloga (B)
Burovac
Železničar
Požarevac
5 : 0
Borac
Veliko Laole
Bare
Bare
0 : 1
Lepenica
Badnjevac
Karađorđe
Rača
2 : 2
Sloga
Zabojnica
Borac
Pajsijević
0 : 3
Šatornja
Šatornja
Beli orlovi
Konjuša
4 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Jadar
Stupnica
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Radnički
Koceljeva
Jedinstvo (V)
Vladimirci
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 1
ZSK
Valjevo
Mladost
Vračević
3 : 1
Banjani
Banjani
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 1
Tulari
Tulari
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Sovljak
Sovljak
Omladinac
Zdravčići
0 : 3
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Lauš
Lopaš
2 : 1
Železničar
Požega
Ariljska rampa
Požega
4 : 1
Budućnost
Arilje
Polet
Vitoševac
0 : 0
Borac
Azbresnica
Moravica
Subotinac
0 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Orljane
Orljane
Čelik
Belo polje
4 : 3
Trešnjevka
Lopardince
Pčinja
Trgovište
7 : 0
Biljača
Biljača
Jug Bogdan
Đakus
3 : 2
Partizanski put
Grudaš
Topličanin
Prokuplje
4 : 1
Jastrebac
Blace
OFK Niš
Niš
2 : 2
Mladost
Medoševac
Gradac
Konopnica
1 : 0
Bobište
Bobište
Radan
Lebane
2 : 1
Jablanica
Medveđa
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
Umac
Miroševce
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 0
Progres
Ladovica
Vinorača
Vinorača
5 : 1
Napredak (S)
Svojnovo
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
Morava
Ribare
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Vinogradar
Crkvenac
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
SFS Borac
Paraćin
9 : 0
Sindjelić
Grabovac
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 0
Lugomir
Rakitovo
Buducnost
Miliva
3 : 2
Levač
Rekovac
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 0
Ključ
Podvrška
Rudar
Bor
1 : 0
Slatina
Bor
Brodoremont
Kladovo
0 : 1
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Zlot
Zlot
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 0
Radujevac
Radujevac
Branik
Štubik
5 : 1
Bučje
Bučje
Omladinac
Grezna
1 : 5
Rtanj
Boljevac
Rtanj
Boljevac
5 : 0
Rgotina
Rgotina
Rudar
Podvis
0 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
ŠSK
Štipina
3 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Osnić
Osnić
2 : 2
Trebič
Sokobanja
Borac
Vražogrnac
1 : 3
BSK
Bogovina
Midžor
Kalna
3 : 0
Polet
Jablanica
Mladost
Sumrakovac
1 : 3
Rudar (VČ)
Grljan
Sloga
Minićevo
4 : 0
Omladinac
Grezna
Sloga (D)
Dašnica
4 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Blagotin
Poljna
4 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Krivaja
Krivaja
4 : 1
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Obilić
Novi Kneževac
2 : 3
Jadran
Feketić
Begej
Žitište
5 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 1
Napredak
Čestereg
Krajina
Krajišnik
3 : 2
Rusanda
Melenci
Sloga (P)
Plandište
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Mladost (K)
Kruščić
1 : 4
Graničar (R)
Riđica
OFK Mladost
Apatin
8 : 0
Borac
Bački Gračac
Graničar (G)
Gakovo
0 : 3
PIK
Prigrevica
Polet
Karavukovo
6 : 1
BSK
Bački Brestovac
Sloga
Čonoplja
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Metalac AV
Futog
3 : 1
TSK
Temerin
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Hajduk (V)
Višnjićevo
6 : 5
Partizan
Vitojevci
Radnički
Irig
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk 1932
Šimanovci
2 : 0
Jadran
Golubinci
Šumar
Ogar
3 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sremac
Vojka
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Sloven
Ruma
1 : 2
Graničar
Adaševci
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Milutinac
Zemun
1 : 2
Baćevac
Baćevac
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Vrčin
Vrčin
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 3
Tavnik
Tavnik
Bratstvo
Dljin
5 : 0
Gradina
Rti
Ozremica
Beršići
2 : 4
Šilopaj
Šilopaj
Polet
Voluja
4 : 2
Borac
Klenovnik
Žitkovica
Žitkovica
6 : 3
Sloga
Ćirikovac
Đerdap
Golubac
4 : 0
Dunavac (P)
Petka
Trgovački
Petrovac na Mlavi
7 : 2
Budućnost (A)
Aljudovo
Šumadija
Sipić
2 : 1
Radnički
Vojinovac
Plaskovac
Plaskovac
0 : 1
Sloga
Zagorica
Omladinac
Donja Trnava
2 : 1
Jasenica
Božurnja
BSK
Belosavci
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Partizan
Drenovac
5 : 1
Napredak (BP)
Banovo Polje
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 1
Gradac
Valjevo
Borac (O)
Otanj
1 : 2
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Medveđa
Medveđa
Sloga
Donje Vidovo
4 : 1
BSK
Buljane
Šumadinac
Dragovo
2 : 1
Kolare
Kolare
OFK Tabane
Tabane
2 : 0
Javor
Sladaja
Ursule
Ursule
2 : 0
Polet
Senje
Napredak
Zlatovo
7 : 1
Mladost
Sikirica
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 1
Crni Vrh
Deonica
Baštovan
Subotica
2 : 3
Sloga
Lozna
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 3
Mala Bosna
Mala Bosna
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Subotica
Subotica
3 : 1
Udarnik
Višnjevac
Sloboda
Stara Moravica
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Mićunovo
Mićunovo
6 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
2. Oktobar
Kumane
5 : 3
Borac
Iđoš
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 0
Železničar
Pančevo
Glogonj
Glogonj
4 : 1
Unirea
Uzdin
Partizan (U)
Uljma
4 : 0
Karaš (Ј)
Jasenovo
Jedinstvo (K)
Kolut
2 : 2
Terekveš
Svilojevo
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Rastina 1918
Rastina
Susek
Susek
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Železničar
Novi Sad
0 : 2
OFK Futog
Futog
Sremac
Čerević
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
5 : 0
Bačka
Begeč
Čenej
Čenej
0 : 0
Dinamo
Budisava
Borac
Rakovac
1 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Tatra
Kisač
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
0 : 8
Bečej
Bečej
Maglić
Bački Maglić
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Graničar (G)
Grabovci
3 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Budućnost
Salaš Noćajski
5 : 0
Napredak (V)
Vašica
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Napredak (P)
Popinci
Graničar (K)
Kuzmin
0 : 1
Železničar
Inđija
Jedinstvo (R)
Ruma
2 : 5
Hrtkovci
Hrtkovci
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 2
Borac
Martinci
Sloga
Krnješevci
3 : 0
Lovac
Karlovčić
Krtinska
Krtinska
5 : 0
Rvati
Obrenovac
Napredak
Medoševac
2 : 1
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Barajevo
Barajevo
1 : 3
Vranić
Vranić
OFK Burovo
Burovo
6 : 0
Beljina
Beljina
Pudarci
Pudarci
3 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Pionir
Besni Fok
3 : 1
Šumadinac
Bečmen
Policajac
Beograd
3 : 0
Napredak
Rakovica
NS Tatko
Lepaja
0 : 3
Padina
Padina
Pontes
Kostol
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Koča Andjelković
Tekija
0 : 3
Napredak
Korbovo
Egeta
Brza Palanka
1 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 3
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Mladost
Resnik
3 : 0
Napredak
Jošanica
Rtanj
Vrmdža
1 : 3
Slemen
Milušinac
Nacional
Lukovo
1 : 3
IMT
Boljevac
Moravac
Čečina
3 : 0
Knežica
Knežica
Gredetin
Gredetin
0 : 5
Jedinstvo
Bobovište
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 1
Polet
Radevac
Rečka
Rečka
4 : 2
Čubra
Čubra
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 3
Omladinac
Drakčići
Kablar
Kraljevo
0 : 1
Mladost
Vrdila
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Proleter
Pečenog
Borac
Zabela
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Kumane
Kumane
0 : 2
Žika Marković Uča
Miljević
Soko
Krvije
2 : 1
Dobrnje
Dobrnje
7 juli
Lopušnik
5 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Busur
Busur
8 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Burovac
Burovac
1 : 2
Čokordin
Vošanovac
Laolac
Veliko Laole
3 : 6
Radnik
Pankovo
Vukan
Ždrelo
0 : 2
Mlava
Zabrđe
Mladost (L)
Leskovac
6 : 1
Napredak
Trnovče
Mladost (R)
Ranovac
1 : 1
Omladinac B
Šetonje
Rade Milošević
Dubočka
2 : 5
Bata Bulić
Bistrica
Venčani
Venčani
0 : 3
Brezovac
Brezovac
Rudar
Brasina
3 : 2
Mladost (B)
Brezjak
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Maovi MH
Maovi
1 : 2
Sloga
Bogosavac
Omladinac
Slepčević
4 : 0
Fortuna Miki
Šabac
Metlić
Metlić
2 : 0
Mladost 2011
Sinošević
Volujac
Volujac
13 : 0
Mladost (SV)
Svileuva
Rankovac
Nakučani
8 : 0
Sava
Mrđenovac
Zvizdar
Zvizdar
0 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Rudar
Radljevo
2 : 1
Kolubara
Liso Polje
Borac
Valjevo
0 : 1
Beloševac
Beloševac
Turekovac
Turekovac
3 : 1
Bratstvo
Zlokućane
Milanovo
Milanovo
3 : 0
BSK
Belanovce
Real
Donja Jajna
0 : 3
Brza
Brza
Goblen
Badince
3 : 1
Moravac
Guberevac
Nomanica
Nomanica
0 : 2
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Kolonija
Jagodina
1 : 1
Ribnik
Ribnik
Topoljak
Grabovac
9 : 1
Polet 57
Milutovac
Omladinac
Odžaci
3 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Moravac-C 74
Selište
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Parcane
Parcane
1 : 2
Varvarin
Varvarin
Zmajevac
Belasica
3 : 2
Pasjak
Pasjak
Lipovac
Lipovac
2 : 1
Polet (Š)
Šavrane
BSK
Bela Voda
4 : 0
Sokolovi
Kruševica
Sloga
Margita
2 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Graničar
Miletićevo
4 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
5 : 2
Naša Krajina
Kupinik
Hajduk
Divoš
5 : 0
Sremac
Jarak
OFK Bosut
Bosut
4 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Borac (R)
Radenković
0 : 2
Noćaj
Noćaj
Srem
Sremska Rača
0 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sinđelić
Gibarac
2 : 2
Fruškogorac
Kukujevci
OFK Bačinci
Bačinci
4 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
2 : 0
Graničar
Jamena
Sremac
Berkasovo
2 : 0
Jednota
Šid
Polet
Mirosaljci
0 : 0
Mladost
Cvetovac
OFK Rogača
Rogača
2 : 4
Mladost
Mala Ivanča
Ropočevo
Ropočevo
2 : 4
Crvena zvezda
Ralja
Drlupa
Drlupa
5 : 0
Denim
Drlupa
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 2
4 Juli
Mali Požarevac
Mladost
Guberevac
1 : 5
Sibnica
Sibnica
Đurinci
Đurinci
4 : 1
OFK Slatina
Slatina
Rudar 2012
Babe
1 : 9
Vis
Parcani
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
0 : 7
Gorki
Glušci
Napredak
Uzveće
4 : 1
Šumice
Glusci
DB Junajted
Donje Brezovice
0 : 2
Krasava
Krasava
Šapine B
Šapine
2 : 7
Kobilje
Kobilje
Napredak
Toponica
4 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Radnik
Salakovac
1 : 3
BSK
Boževac
Sinđelić
Veliko Crniće
2 : 1
Stig (C)
Crljenac
Borac
Vukovac
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Laznica
Laznica
1 : 0
Budućnost
Milatovac
Vrelo
Milanovac
4 : 4
Mladost
Krupaja
BSK
Bešenovo
3 : 0
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
1 : 1
Grgurevci
Grgurevci
BSK
Brajkovac
0 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Strmovo
Strmovo
3 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Petka
Petka
3 : 0
Mladost
Leskovac
Osaonica
Bagrdan
4 : 1
Omladinac
Bunar
Hajduk
Miloševo
0 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Belica
Belica
0 : 4
Morava
Rajkinac
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Trnava
Trnava
Budućnost
Glavica
1 : 7
ISK Izvor
Izvor
Vihor
Golubovac
0 : 3
Sloboda
Krežbinac
Železničar
Klačevica
1 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
Mašinac PZP
Niš
4 : 0
LASK Crvena zvezda
Beograd
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 8
Novi Bečej
Novi Bečej
Spartak
Subotica
2 : 0
Napredak
Kruševac
Požarevac
Požarevac
2 : 0
Šabac
Šabac
Sloga
Zemun
0 : 5
Jagodina
Jagodina
Pančevo
Pančevo
0 : 5
Fruškogorac
Novi Sad
Mačva
Šabac
6 : 0
Bukovička Banja
Aranđelovac
Slatke male
Burovac
1 : 3
Trijumf
Kragujevac
Una Fortuna
Kragujevac
14 : 1
Majdanpek
Bor
ŽFK Jerina
Smederevo
3 : 0
ŽFK Karađorđe
Topola
Gradac
Valjevo
3 : 0
ŽFK Mačvanka
Dublje
Rad
Beograd
3 : 2
Borac
Čačak
Timok
Zajecar
0 : 0
Radnički
Novi Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Kabel
Novi sad
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnički
Sombor
5 : 0
Polet
Karavukovo
Radan
Lebane
2 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Radnički (P)
Pirot
5 : 3
Bor
Bor
Dinamo
Vranje
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Sinđelić
Niš
0 : 3
Vrežina 2009
Niš
Borac
Bivolje
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Žitoradja
Žitorađa
0 : 4
Vlasina
Vlasotince
Arsenal
Kragujevac
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda
Čačak
2 : 1
Bane
Raška
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Mladost
Lučani
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Udarnik
Lozovik
8 : 2
Glavaš
Glibovac
Omladinac
Rakinac
4 : 0
Šumadija
Azanja
Napredak
Markovac
1 : 2
Pobeda
Golobok
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 1
Selevac
Kusadak
Budućnost
Ratari
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet
Trnovče
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Sloga
Miloševac
Vršac United
Vršac
5 : 1
Dobrica
Dobrica
Polet
Izbište
1 : 5
C.zvezda
Pavliš
Partizan (G)
Gaj
4 : 3
Vulturul
Grebenac
Tempo
Sefkerin
6 : 0
Radnički (B)
Baranda
Mladost (O)
Omoljica
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
4 : 1
Borac (S)
Sakule
Slavija
Kovačica
5 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Železničar
Smederevo
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 4
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mačva
Šabac
6 : 1
Jedinstvo
Štitar
Krušik
Valjevo
2 : 2
Radjevac
Krupanj
Raadnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Sloga
Leskovac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 2
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 3
Partizan
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 3
Radnički (S)
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Inđija
Inđija
3 : 0
Bečej 1918
Bečej
Vojvodina
Novi Sad
4 : 3
Spartak ZV
Subotica
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Jadran
Feketić
Sloga
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Seljak
Mihajlovac
Smederevo
Smederevo
2 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
AF Duljaj
Topola
Dolina
Padina
2 : 3
Radnički
Kovin
Železničar
Pančevo
8 : 0
Spartak
Debeljača
Borac
Starčevo
3 : 0
Kolonija
Kovin
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Krušik
Valjevo
Loznica
Loznica
3 : 1
Radnicki Stobex
Klupci
Čukarički
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
4 : 1
AS
Novi Pazar
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Župa
Aleksandrovac
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Loznica 1919
Loznica
Savacijum
Šabac
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Radnički
Niš
1 : 9
Partizan
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Vršac
Vršac
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Inđija
Inđija
5 : 1
Bečej 1918
Bečej
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Spartak ZV
Subotica
Indeks
Novi sad
0 : 2
Crvenka
Crvenka
Podunavac
Udovice
1 : 2
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
7 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Šumadinac
Binovac
04.05.2013
Podunavac
Udovice
Sloboda
Lipe
9 : 0
Slavija
Smederevo
SASK
Saraorci
0 : 1
Proleter
Vranovo
Senta
Senta
16 : 0
Tavankut
Tavankut
Bačka Topola
Bačka Topola
14 : 1
Potisje
Kanjiža
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Omladinac
Rakinac
1 : 6
Šumadija
Azanja
Napredak
Markovac
7 : 2
Pobeda
Golobok
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 2
Selevac
Kusadak
Budućnost
Ratari
2 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
Polet
Trnovče
0 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Sloga
Miloševac
Sloga
Petrovac na Mlavi
9 : 0
Železničar
Smederevo
AF Duljaj
Topola
5 : 3
Homoljac
Žagubica
Badnjevac
Badnjevac
10 : 1
Seljak
Mihajlovac
Rudar
Kostolac
6 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Plana
Velika Plana
MIP Presing
Požarevac
2 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Dolina
Padina
7 : 0
Radnički
Kovin
Železničar
Pančevo
6 : 1
Spartak
Debeljača
Borac
Starčevo
3 : 0
Kolonija
Kovin
Karađorđe (T)
Topola
0 : 2
Arsenal
Kragujevac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
4 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
Slavija
Kragujevac
3 : 0
Borac
Pajsijević
Kraguj
Kragujevac
4 : 2
Karađorđe (R)
Rača
Azbest
Stragari
1 : 8
Lokomotiva
Lapovo
Pobeda
Beloševac
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Spartak
Ljig
5 : 2
Jedinstvo
Mali Zvornik
Šabac
Šabac
4 : 0
Radnički
Valjevo
Ribnica
Mionica
0 : 2
Budućnost
Valjevo
Železničar
Lajkovac
0 : 1
Krušik
Valjevo
Loznica
Loznica
0 : 1
Osecina
Osecina
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 0
Tutin
Tutin
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
5 : 5
Granit
Jošanička Banja
Kosmet
Leposavić
2 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Senta
Senta
6 : 0
AFK
Ada
Subotica '01
Subotica
7 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 5
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Dribling
Subotica
4 : 1
Potisje
Kanjiža
Šumadija
Aranđelovac
12 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Karađorđe (R)
Rača
2 : 1
Duljaj
Topola
Apolon 4 II
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Rudar
Kostolac
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Krušik 2
Valjevo
0 : 0
Šampion
Valjevo
Spartak
Ljig
6 : 2
Polet
Popucke
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Železničar
Lajkovac
OFK Osečina
Osecina
3 : 0
Budućnost
Valjevo
Radnički
Valjevo
0 : 2
Krušik
Valjevo
Rudar
Kostolac
0 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi

Košarka

Metalac
Valjevo
71 : 75
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Crvena zvezda Telekom
Beograd
85 : 51
Sloboda
Užice
Mega Vizura
Beograd
66 : 89
Partizan mt:s
Beograd
Radnički
Kragujevac
67 : 60
Konstantin
Niš
Sloga
Kraljevo
71 : 66
Smederevo 1953
Smederevo
OKK Beograd
Beograd
72 : 63
Borac Mozzart Sport
Čačak
Tamiš
Pančevo
71 : 82
FMP
Železnik

Rukomet

Crvenka Jafa
Crvenka
28 : 31
Partizan
Beograd
Zaječar
Zaječar
38 : 31
Kolubara
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
31 : 25
Radnički
Kragujevac
Vrbas Carnex
Vrbas
26 : 28
Železničar 1949
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
35 : 33
Napredak
Kruševac
Rudar
Kostolac
34 : 27
PKB
Padinska Skela
Metaloplastika
Šabac
28 : 26
Jugović Unimet
Kać
Proleter Agroživ
Zrenjanin
25 : 18
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojput
Subotica
29 : 26
Planinka PV
Kuršumlija
Bask Soko
Beograd
31 : 30
Mokra Gora
Zubin Potok
Majdanpek
Majdanpek
30 : 44
Rtanj
Boljevac
Rembas
Resavica
31 : 29
Paraćin
Paraćin
Radnički
Ćuprija
35 : 20
Brestovac
Brestovac
Bor 2
Bor
26 : 28
Zaječar 2
Zaječar
Železničar
Beograd
23 : 22
Ub
Ub
Kosmaj
Ralja
40 : 33
Rudar 2
Kostolac
Čukarički
Beograd
16 : 20
Studentski grad
Beograd
Jedinstvo
Krnjevo
26 : 34
Partizan 2
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
26 : 35
Sloga
Petrovac na Mlavi
Knjaz Miloš
Aranđelovac
26 : 31
Naisa
Niš
Max Sport
Nova Pazova
23 : 18
Crvena Zvezda
Beograd
Zaječar
Zaječar
26 : 24
Jagodina
Jagodina
Železnicar
Inđija
26 : 22
Radnički (K)
Kragujevac
BMS Milenijum
Beograd
31 : 30
Radnički Svilajnac
Svilajnac
Zaječar 2
Zaječar
29 : 22
Vranje
Vranje
Knjaževac
Knjaževac
29 : 18
Đerdap
Kladovo
RTB Bor
Bor
19 : 32
Kučevo
Kučevo
Pirot
Pirot
39 : 29
Mladost
Smederevska Palanka
Crveni krst
Niš
29 : 18
Mladi Radnik
Radinac
Sloga
Petrovac na Mlavi
33 : 27
Topličanin
Prokuplje
Proleter Superprotein
Zrenjanin
30 : 31
Srem
Sremska Mitrovica
Dolovo
Dolovo
21 : 31
Radnički
Bajmok
Pančevo
Pančevo
19 : 13
Mladost
Srpska Crnja
Vojvodina
Petrovaradin
36 : 24
Spartak
Debeljača
Temerin
Temerin
32 : 24
Halas Jožef
Ada
Jabuka 95
Jabuka
6 : 35
Kikinda
Kikinda