XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 384 utakmica za dan
Subota, 27 April 2013

Fudbal

Spartak ZV
Subotica
0 : 0
Hajduk
Kula
Smederevo
Smederevo
2 : 0
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Javor
Ivanjica
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Voždovac
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Inđija
Inđija
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Timok
Zaječar
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Čukarički
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Sloga (B)
Batočina
0 : 0
Morava
Velika Plana
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Ribnica
Mionica
Jedinstvo
Ub
3 : 1
FAP
Priboj
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Borac (Š)
Šabac
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Lužnica
Babušnica
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Napredak
Aleksinac
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Vučje
Vučje
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Leskovac
1 : 2
SFK Moravac
Predejane
Pusta Reka
Bojnik
1 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Đerdap
Kladovo
5 : 1
Rembas
Resavica
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 3
Kolonija
Kovin
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 1
Borac
Starčevo
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (K)
Kovin
6 : 0
AFK
Ada
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Stanišić
Stanišić
2 : 0
Srbobran
Srbobran
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Jugović
Kać
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Vinča
Vinča
0 : 2
IMR
Rakovica
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Palilulac
Krnjača
4 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Slavija
Beograd
1 : 5
Posavac
Boljevci
Rudar
Baljevac
2 : 1
Borac
Vraneši
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Grdica
Grdica
4 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Partizan
Cerovac
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Slatina
Slatina
2 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Bare
Bare
2 : 0
Karađorđe
Rača
Marjan
Knić
1 : 2
Šatornja
Šatornja
Radnički
Koceljeva
0 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Jadar
Stupnica
1 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Banjani
Banjani
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Zadrugar
Lajkovac
1 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Zlatibor voda
Gostilje
Moravica
Subotinac
4 : 0
Borac
Azbresnica
Morava
Žitkovac
1 : 3
Radnički 1924 (K)
Kočane
Jastrebac
Tešica
0 : 4
Bukovik
Razanj
Orljane
Orljane
0 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Alakince
Alakince
3 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 1
Čelik
Belo polje
Morava
Vladičin Han
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Levosoje
Levosoje
0 : 3
As
Bujanovac
Napredak
Izvor
1 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Spartak
Pirot
0 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
Trbunje
Trbunje
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Polet
Samarinovac
0 : 6
Topličanin
Prokuplje
Aluminjum
Niš
2 : 1
OFK Niš
Niš
Budućnost
Orašje
0 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Gradac
Konopnica
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
OFK Tekstilac
Paraćin
3 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Krivelj
Krivelj
7 : 0
Branik
Štubik
Zlot
Zlot
1 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Poreč
Donji milanovac
7 : 0
Radnički
Klokočevac
Rtanj
Boljevac
4 : 1
Rudar
Podvis
BSK
Bogovina
3 : 1
Midžor
Kalna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 0
ŠSK
Štipina
Rgotina
Rgotina
7 : 4
Rudar
Podvis
Blagotin
Poljna
1 : 6
Poljoprivrednik
Počekovina
Čoka
Čoka
3 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
1 : 5
Bačka (P)
Pačir
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Naftagas
Elemir
0 : 3
Vojvodina (P)
Perlez
Rusanda
Melenci
2 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 1
Krajina
Krajišnik
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
PIK
Prigrevica
1 : 0
Polet
Karavukovo
Borac
Bački Gračac
2 : 3
Kula
Kula
Veternik
Veternik
2 : 4
Tvrdjava
Bač
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
7 : 1
Sloven (S)
Sibač
Milutinac
Zemun
2 : 1
Rudar
Zeoke
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Baćevac
Baćevac
Komgrap
Beograd
1 : 3
Vrčin
Vrčin
Rudar
Kosovska Kamenica
6 : 0
Poneš
Poneš
Sloga (R)
Ranilug
3 : 0
Morava
Parteš
Mlada krila
Metikoši
1 : 4
OFK Ras
Novi Pazar
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Zvezda
Čukojevac
Čibukovac
Kraljevo
2 : 3
Šumadija
Šumarice
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Strelac
Miokovci
Sloga
Kaona
1 : 1
Dedinje Junajted
Guča
Ozremica
Beršići
2 : 2
Ozrem
Ozrem
OFK Homolje
Žagubica
1 : 4
Rudar (K)
Krepoljin
Bečevica
Bečevica
3 : 0
Mladost MG
Saranovo
Žabare
Žabare
1 : 1
BSK
Belosavci
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Kopljari
Kopljari
Maskar
Maskar
1 : 0
Omladinac
Donja Trnava
Plaskovac
Plaskovac
3 : 2
Proleter
Jelovik
Milicionar
Bogatić
7 : 0
Omladinac
Bogatic
Partizan
Drenovac
6 : 2
Drina
Badovinci
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
4 : 1
Dobrava
Vukošić
Cerić
Miokus
8 : 3
Pocerina
Jevremovac
Kalenić
Kalenić
5 : 0
Jedinstvo
Milorci
Borac
Barje Čiflik
3 : 1
Temac
Temska
Jedinstvo
Šišava
4 : 1
Omladinac
Donje Sinkovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
1 : 3
Železničar
Brestovac
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Dušan Silni
Subotica
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Tomislavci
Tomislavci
0 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Olimpija
Gunaroš
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
ŽAK
Sombor
6 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
OFK Odžaci
Odžaci
11 : 0
Jedinstvo (K)
Kolut
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Slavija
Novi Sad
OFK Futog
Futog
6 : 0
Sremac
Čerević
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Karađorđevo
Karađorđevo
Soko
Nova Gajdobra
4 : 3
Budućnost
Gložan
OFK Meljak
Meljak
1 : 2
Barajevo
Barajevo
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Napredak
Medoševac
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Krtinska
Krtinska
Popović
Popovići
2 : 2
Dunavac
Grocka
Radnički PDM
Mladenovac
2 : 1
Mladost
Umčari
Baličevac
Baličevac
5 : 0
NS Tatko
Lepaja
Koprijan
Gradište
2 : 1
Jastrebac
Krajkovac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 4
Naisus
Rožina
Rtkovo
Rtkovo
0 : 2
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
9 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Napredak
Korbovo
6 : 2
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
0 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Polet
Donji Lajkovac
3 : 0
Proleter
Bajevac
Bukovik
Vrbovac
3 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Mladost
Resnik
2 : 0
Rtanj
Vrmdža
OFK 019 Zaječar
Zaječar
1 : 0
Kosovo
Zvezdan
Pobeda
Rusna
1 : 2
Moravac
Čečina
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 1
Jedinstvo
Bobovište
Polet
Radevac
2 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Srbovo
Srbovo
2 : 2
Urovica
Urovica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Kablar
Kraljevo
Proleter
Pečenog
3 : 0
Real
Podunavci
Žeželj
Donja Sabanta
6 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Radnik
Pankovo
4 : 3
Soko
Krvije
Čokordin
Vošanovac
4 : 2
Laolac
Veliko Laole
B.S.K.
Bošnjak
1 : 1
Burovac
Burovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 0
Busur
Busur
Dobrnje
Dobrnje
1 : 2
7 juli
Lopušnik
Omladinac B
Šetonje
5 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Mlava
Zabrđe
3 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 1
Vukan
Ždrelo
22 Februar
Tulež
0 : 1
Venčani
Venčani
Mladost (L)
Loznica
3 : 0
Granit
Radalj
Napredak
Ševarice
2 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Cer
Petkovica
0 : 4
Budućnost
Pocerski Dobrić
Fortuna Miki
Šabac
2 : 2
Culjkovic
Culjković
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Omladinac
Slepčević
Bojić
Bojić
2 : 0
Sava
Mrđenovac
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
1 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Bratstvo
Zlokućane
1 : 2
Milanovo
Milanovo
BSK
Belanovce
2 : 2
Mladost (K)
Kutles
Moravac
Pečenjevce
3 : 2
Jašunja
Jašunja
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 1
Turekovac
Turekovac
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
3 : 0
Goblen
Badince
Moravac
Guberevac
4 : 2
Real
Donja Jajna
Brza
Brza
4 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Hum
Vrlane
0 : 6
Mladi Radnik
Bobovo
Mladi borac
Sedlare
0 : 3
Resavac
Subotica
Sindjelic
Vojnik
1 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Rudar
Plazane
3 : 0
Resava
Bukovac
Resavac
Veliki Popović
1 : 0
Beljanica
Strmosten
Partizan (G)
Glogovac
1 : 3
Napredak
Staro Lanište
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 2
Rujišnik
Rujišnik
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Topoljak
Grabovac
Mladost
Mala Drenova
0 : 4
Ribnik
Gornji Ribnik
Trmčari
Trmčari
2 : 2
Zmajevac
Belasica
Barice
Barice
3 : 0
Lokve
Lokve
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 4
Banat
Ilandža
Naša Krajina
Kupinik
2 : 3
Vojvodina
Seleuš
Gaj
Veliki Gaj
6 : 2
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Fruškogorac
Krčedin
0 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Mladi Radnik
Junkovac
4 : 1
Šumadinac
Kruševica
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 0
Proleter
Vrbovno
OFK Rogača
Rogača
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Drlupa
Drlupa
0 : 2
Mladost
Mala Ivanča
Sloga 2012
Popović
1 : 5
Crvena zvezda
Ralja
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 0
Denim
Drlupa
Đurinci
Đurinci
1 : 3
4 Juli
Mali Požarevac
Rudar 2012
Babe
0 : 2
Sibnica
Sibnica
Vis
Parcani
3 : 2
OFK Slatina
Slatina
Gorki
Glušci
1 : 0
Napredak
Uzveće
Stig (C)
Crljenac
6 : 1
Šapine B
Šapine
BSK
Boževac
1 : 1
Sinđelić
Veliko Crniće
Kobilje
Kobilje
1 : 3
Napredak
Toponica
Budućnost
Lebina
0 : 6
Napredak
Stubica
Radnik
Davidovac
1 : 3
Heroj
Busilovac
Lazarevac
Lazarevac
4 : 2
Strmovo
Strmovo
Oniks
Lozovik
1 : 4
Trnava
Trnava
Morava
Rajkinac
5 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 1
Belica
Belica
Omladinac
Bunar
2 : 2
Hajduk
Miloševo
ISK Izvor
Izvor
4 : 3
Moravac
Gornje Vidovo
Sloboda
Krežbinac
2 : 0
Železničar
Klačevica
Karađorđe
Šavac
2 : 3
Vihor
Golubovac
Šabac
Šabac
2 : 4
Sloga
Zemun
Napredak
Kruševac
11 : 0
Požarevac
Požarevac
Nives
Knjaževac
0 : 2
Lemind Lavice
Leskovac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Inđija
Inđija
Radnički
Novi Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
ČSK Pivara
Čelarevo
8 : 2
Hajduk
Kula
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Car Konstantin
Niš
5 : 2
Žitoradja
Žitorađa
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Borac
Bivolje
Vrežina 2009
Niš
1 : 5
Radnički (N)
Niš
Moravac Orion
Mrštane
4 : 0
Sinđelić
Niš
Bor
Bor
2 : 0
Dinamo
Vranje
Jedinstvo
Paraćin
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Bane
Raška
Udarnik
Lozovik
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Napredak
Markovac
5 : 1
Glavaš
Glibovac
Bresje-Superior
Velika Plana
1 : 2
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
1 : 3
Pobeda
Golobok
Polet
Trnovče
3 : 4
Selevac
Kusadak
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
1 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
Vulturul
Grebenac
1 : 4
Radnički (K)
Kovin
C.zvezda
Pavliš
5 : 0
Partizan (G)
Gaj
Dobrica
Dobrica
4 : 0
Polet
Izbište
Jugoslavija
Jabuka
2 : 5
Železničar
Pančevo
Borac (S)
Sakule
1 : 3
Slavija
Kovačica
Dinamo
Pančevo
11 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
1 : 6
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Mladi radnik (R)
Radinac
2 : 2
Železničar
Smederevo
Stig
Beranje
0 : 4
Smederevo
Smederevo
Radjevac
Krupanj
1 : 6
Jedinstvo
Ub
Letnjikovac
Sabac
2 : 0
Krušik
Valjevo
Jedinstvo
Štitar
1 : 4
Loznica
Loznica
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Zemun
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvenka
Crvenka
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Dinamo
Pančevo
2 : 0
Inđija
Inđija
Čoka
Čoka
2 : 4
Obilić
Novi Kneževac
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Čantavir
Čantavir
AFK
Ada
0 : 5
Olimpija
Totovo Selo
Seljak
Mihajlovac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Badnjevac
Badnjevac
3 : 6
Smederevo
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Morava
Velika Plana
Mladost
Lučani
1 : 3
Sloboda
Čačak
Sušica
Kragujevac
2 : 0
FAP
Priboj
Borac
Starčevo
3 : 1
Dolina
Padina
Spartak
Debeljača
1 : 3
Mika Antić
Pančevo
Loznica
Loznica
2 : 2
Krušik
Valjevo
Radnicki Stobex
Klupci
0 : 6
Mačva
Šabac
Nacional
Novi Pazar
3 : 2
Rudar (B)
Baljevac
Napredak
Kruševac
2 : 2
Radnički
Niš
Zemun
Zemun
0 : 2
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Spartak ZV
Subotica
3 : 0
Indeks
Novi sad
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Dinamo
Pančevo
0 : 4
Inđija
Inđija
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Sloga
Lugavčina
1 : 4
Borac
Ralja
Sloboda
Lipe
12 : 0
Skobalj
Skobalj
Slavija
Smederevo
0 : 3
SASK
Saraorci
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Šumadinac
Binovac
Mladost Radost
Srbobran
5 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Tavankut
Tavankut
0 : 14
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Udarnik
Lozovik
1 : 4
Omladinac
Rakinac
Napredak
Markovac
7 : 0
Glavaš
Glibovac
Bresje-Superior
Velika Plana
0 : 9
Šumadija
Azanja
Budućnost
Ratari
3 : 1
Pobeda
Golobok
Polet
Trnovče
1 : 7
Selevac
Kusadak
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Miloševac
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Železničar
Smederevo
0 : 7
Pinkum
Veliko Gradište
Smederevo
Smederevo
2 : 4
Rudar
Kostolac
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
1 : 6
Badnjevac
Badnjevac
Homoljac
Žagubica
5 : 0
Panter
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
4 : 0
AF Duljaj
Topola
Borac
Starčevo
1 : 3
Dolina
Padina
Spartak
Debeljača
7 : 4
Mika Antić
Pančevo
Sloga (B)
Batočina
2 : 3
Karađorđe (T)
Topola
Lokomotiva
Lapovo
5 : 1
Pobeda
Beloševac
Karađorđe (R)
Rača
3 : 2
Azbest
Stragari
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Ribnica
Mionica
0 : 3
Radnički
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Drina
Ljubovija
Loznica
Loznica
0 : 0
Krušik
Valjevo
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
8 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
11 : 0
Dribling
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 8
Bačka Topola
Bačka Topola
AFK
Ada
2 : 2
Subotica '01
Subotica
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Senta
Senta
Radnicki 1923 II
Kragujevac
1 : 3
Apolon 4 II
Kragujevac
Karađorđe (T)
Topola
1 : 7
Karađorđe (R)
Rača
Panter
Požarevac
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Presing
Požarevac
4 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Obilić
Živica
1 : 6
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Šampion
Valjevo
2 : 0
Krušik
Valjevo
Budućnost
Valjevo
2 : 4
Radnički
Valjevo
Železničar
Lajkovac
7 : 1
OFK Osečina
Osecina
Polet
Popucke
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Krušik 2
Valjevo
0 : 1
Spartak
Ljig
Ibar
Leposavić
0 : 3
Bane 2
Raška
OFK Lešak
Lešak
3 : 0
OFK As
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Nacional
Novi Pazar
Panter
Požarevac
9 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Presing
Požarevac
0 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Obilić
Živica
1 : 4
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka

Košarka

BKK Radnički
Beograd
77 : 70
Tamiš
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
87 : 78
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
Topola
Bačka Topola
71 : 64
Sveti Đorđe
Žitište
Vrbas
Vrbas
104 : 69
Nova Pazova
Nova Pazova
Dunav
Stari Banovci
111 : 61
Odžaci
Odžaci
Veternik
Veternik
0 : 20
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Akademik
Srbobran
77 : 72
Srem
Sremska Mitrovica
Stara Pazova
Stara Pazova
89 : 69
Jedinstvo
Novi Becej

Odbojka

Jedinstvo
Mali Zvornik
3 : 2
Rudar
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Loznica
Loznica
Zaslon
Šabac
0 : 3
Sterija
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
3 : 2
Obrenovac
Obrenovac

Rukomet

Partizan
Beograd
30 : 28
Jugović Unimet
Kać
PKB
Padinska Skela
25 : 24
Metaloplastika
Šabac
Napredak
Kruševac
27 : 26
Rudar
Kostolac
Železničar 1949
Niš
30 : 23
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
24 : 21
Vrbas Carnex
Vrbas
Kolubara
Lazarevac
35 : 43
Vojvodina
Novi Sad
Crvenka Jafa
Crvenka
27 : 32
Zaječar
Zaječar
Novi Pazar
Novi Pazar
19 : 20
Planinka PV
Kuršumlija
Morava
Velika Plana
27 : 19
Mokra Gora
Zubin Potok
Vojput
Subotica
28 : 23
Bask Soko
Beograd
Mladost
Vranje
28 : 22
Dubočica 54 2
Leskovac
Pirot
Pirot
34 : 40
Bela Palanka
Bela Palanka
Železničar 2
Niš
22 : 24
Progres
Svrljig
Morava
Vladičin Han
28 : 37
Radan
Lebane
Vranje 1957
Vranje
35 : 15
Niška Banja
Niška Banja
Aleksinac
Aleksinac
20 : 25
Hisar
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 28
Bor 2
Bor
Paraćin
Paraćin
21 : 32
Radnički
Ćuprija
Rtanj
Boljevac
44 : 18
Rembas
Resavica
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 33
Železničar
Beograd
Ub
Ub
23 : 19
Kosmaj
Ralja
Napredak
Čestereg
27 : 28
Hercegovina
Sečanj
Radnički-Cement
Novi Sad
36 : 25
Ruma
Ruma
Dalmatinac
Riđica
30 : 24
Crvenka II
Crvenka
Apatin
Apatin
28 : 27
Jedinstvo (K)
Kačarevo
Hajduk
Čurug
19 : 21
Jabuka
Jabuka
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
37 : 20
Potisje Pleteks
Ada
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
35 : 23
Radnički
Šid
Radnički Svilajnac
Svilajnac
42 : 25
Radnički 1949
Novi Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
29 : 24
BMS Milenijum
Beograd
Jagodina
Jagodina
35 : 19
Železnicar
Inđija
Crvena Zvezda
Beograd
25 : 31
Zaječar
Zaječar
Naisa
Niš
29 : 20
Max Sport
Nova Pazova
Topličanin
Prokuplje
39 : 27
Zaječar 2
Zaječar
Mladi Radnik
Radinac
26 : 32
Sloga
Petrovac na Mlavi
Mladost
Smederevska Palanka
25 : 29
Crveni krst
Niš
Kučevo
Kučevo
37 : 24
Pirot
Pirot
Đerdap
Kladovo
21 : 21
RTB Bor
Bor
Vranje
Vranje
23 : 11
Knjaževac
Knjaževac
Kikinda
Kikinda
34 : 29
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Halas Jožef
Ada
39 : 12
Jabuka 95
Jabuka
Spartak
Debeljača
27 : 26
Temerin
Temerin
Mladost
Srpska Crnja
11 : 36
Vojvodina
Petrovaradin
Radnički
Bajmok
36 : 31
Pančevo
Pančevo
Srem
Sremska Mitrovica
26 : 27
Dolovo
Dolovo
Vlasotince
Vlasotince
18 : 25
Morava Han
Vladičin Han
Niška Banja
Niška Banja
19 : 20
Radan
Lebane

Futsal

Smederevo
Smederevo
3 : 0
Pirot
Pirot