XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 415 utakmica za dan
Subota, 6 April 2013

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Javor
Ivanjica
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Rad
Beograd
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
BSK Borča
Borča
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Spartak ZV
Subotica
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Borac
Čačak
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Voždovac
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Inđija
Inđija
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Čukarički
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Timok
Zaječar
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Sloboda (G)
Grbice
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Morava
Velika Plana
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Mladi radnik
Radinac
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Ribnica
Mionica
Borac (Š)
Šabac
0 : 0
FAP
Priboj
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Kačer
Belanovica
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Pukovac
Pukovac
Vučje
Vučje
2 : 3
Malošište
Malošište
Sloga
Leskovac
4 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
SFK Moravac
Predejane
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
OFK Bor
Bor
2 : 0
Dunav
Prahovo
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Bilećanin
Sečanj
3 : 3
Bačka 1901
Subotica
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Kolonija
Kovin
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 2
Borac
Starčevo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Vršac
Vršac
AFK
Ada
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Stanišić
Stanišić
0 : 0
Borac
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
1 : 0
Index
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 1
1. Maj Agroruma
Ruma
OFK Bačka
Bačka Palanka
6 : 0
Srbobran
Srbobran
Jugović
Kać
1 : 1
Sloga
Erdevik
Vinča
Vinča
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Slavija
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Rudar
Baljevac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Grdica
Grdica
1 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Maršić
Maršić
0 : 1
Šumadija
Čumić
Lunjevica
Lunjevica
1 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Polet
Suvi Do
6 : 2
Sloga (D)
Drmno
Železničar
Požarevac
9 : 0
Crni Vrh
Miljević
Selevac
Selevac
2 : 1
Sloboda
Lipe
Glavaš
Glibovac
5 : 0
Omladinac
Rakinac
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 1
Šumadinac
Binovac
Bare
Bare
0 : 2
Borac
Pajsijević
Marjan
Knić
2 : 2
Karađorđe
Rača
Sindjelić
Lipnica
3 : 2
Jadar
Stupnica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Borac
Azbresnica
0 : 1
Bukovik
Razanj
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 3
Naša krila 1936
Belotinac
Polet
Vitoševac
2 : 0
Rad
Merošina
Moravica
Subotinac
0 : 3
Rutevac
Rutevac
Čelik
Belo polje
1 : 5
Nebeski Andjeli
Vranje
Pčinja
Trgovište
9 : 1
Levosoje
Levosoje
Mladost (PR)
Poljska Ržana
1 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 3
Spartak
Pirot
Padež
Petrovac
3 : 1
Napredak
Izvor
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Trbunje
Trbunje
0 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Omladinac
Gornji Komren
0 : 1
Budućnost
Popovac
OFK Niš
Niš
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 0
Šumadija
Razgojna
Zlot
Zlot
2 : 0
Krivelj
Krivelj
Poreč
Donji milanovac
5 : 0
Branik
Štubik
Rudar
Bor
2 : 0
Sloga
Kobišnica
Rtanj
Boljevac
5 : 0
ŠSK
Štipina
Midžor
Kalna
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Sloga
Minićevo
0 : 6
Trebič
Sokobanja
FUD
Brus
2 : 1
Blagotin
Poljna
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Mladost
Makrešane
Krivaja
Krivaja
5 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
0 : 1
Tisa
Adorjan
Obilić
Novi Kneževac
0 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Jadran
Feketić
3 : 2
Proleter
Njegoševo
Čoka
Čoka
2 : 2
Potisje
Kanjiža
Krajina
Krajišnik
1 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Naftagas
Elemir
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Hajduk
Stapar
Mladost (K)
Kruščić
5 : 2
Graničar (G)
Gakovo
OFK Mladost
Apatin
4 : 1
Kula
Kula
Metalac AV
Futog
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Šumar
Ogar
Milutinac
Zemun
2 : 2
13. Maj
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 0
Prva Iskra
Barič
Komgrap
Beograd
0 : 3
Rudar
Zeoke
Poneš
Poneš
0 : 3
Sloga (B)
Budriga
Čibukovac
Kraljevo
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Bratstvo
Dljin
2 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Gradina
Rti
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Žitkovica
Žitkovica
4 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Đerdap
Golubac
0 : 2
Borac
Klenovnik
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
OFK Homolje
Žagubica
1 : 2
Mladost
Porodin
Jasenica
Božurnja
3 : 0
B 2000
Aranđelovac
Omladinac
Donja Trnava
4 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Crnča
Crnča
0 : 1
Borac (K)
Kozjak
Majur
Majur
2 : 2
Proleter
Šabac
Milicionar
Bogatić
0 : 2
Sloga
Duvanište
Mionica
Mionica
2 : 2
Veliševac
Veliševac
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
3 : 1
Jedinstvo
Milorci
Borac (O)
Otanj
3 : 1
Duškovci
Duškovci
Jedinstvo
Šišava
2 : 1
Morava
Gložane
Ursule
Ursule
2 : 5
BSK
Buljane
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Subotica
Subotica
2 : 1
Bačka 1901 B
Subotica
Delija
Mokrin
2 : 0
ŽAK
Kikinda
Progresul
Torak
0 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
Hajdučica
Hajdučica
ŽAK
Sombor
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Slavija
Novi Sad
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Bačka
Begeč
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Dinamo
Budisava
Soko
Nova Gajdobra
0 : 1
Vojvodina
Tovariševo
OFK Burovo
Burovo
0 : 2
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Pudarci
Pudarci
0 : 2
OFK Leštane
Leštane
Pionir
Besni Fok
8 : 0
Rušanj
Rušanj
Policajac
Beograd
2 : 0
Banja
Višnjička banja
Dobrič
Brest
0 : 0
Jastrebac
Krajkovac
Sloga
Jovanovac
1 : 1
Naisus
Rožina
Toplica
Šarlinac
2 : 0
Doljevac
Doljevac
Gredetin
Gredetin
1 : 4
Kraljevo
Selo Kraljevo
Sloga
Korman
2 : 1
OFK Sloga
Dobrujevac
Srbovo
Srbovo
2 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Malajnica
Malajnica
2 : 3
Mladost
Karbulovo
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
Omladinac
Drakčići
Soko
Krvije
4 : 0
Busur
Busur
Burovac
Burovac
1 : 2
7 juli
Lopušnik
Laolac
Veliko Laole
6 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
Čokordin
Vošanovac
2 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Vukan
Ždrelo
Rade Milošević
Dubočka
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Mlava
Zabrđe
Omladinac B
Šetonje
2 : 1
Napredak
Trnovče
Rudar
Brasina
1 : 0
Sloga
Straža
Mladost (L)
Loznica
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
Rankovac
Nakučani
4 : 0
Mladost 2011
Sinošević
Zvizdar
Zvizdar
1 : 1
Murgaš
Murgaš
Rudar
Radljevo
5 : 1
Dokmir
Dokmir
Šarbane
Šarbane
0 : 0
Vukona
Vukona
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Moravac
Pečenjevce
Milanovo
Milanovo
4 : 3
Bratstvo
Zlokućane
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 1
Jašunja
Jašunja
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Brza
Brza
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
3 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Real
Donja Jajna
2 : 2
Goblen
Badince
Radnički
Dubnica
0 : 0
Resavac
Subotica
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 1
Resavac
Veliki Popović
Kolonija
Jagodina
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Omladinac
Odžaci
2 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Moravac-C 74
Selište
1 : 3
Mladost
Mala Drenova
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 2
Vinogradar
Riljac
Zmajevac
Belasica
1 : 3
Gaglovo
Gaglovo
Pasjak
Pasjak
1 : 4
Budućnost
Kaonik
Trmčari
Trmčari
1 : 4
Parunovac
Parunovac
Lipovac
Lipovac
3 : 0
Jablanica
Jablanica
BSK
Bela Voda
4 : 1
Žabare
Žabare
Globoder
Globoder
2 : 1
Padež
Padež
Graničar
Miletićevo
7 : 2
Barice
Barice
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 2
Sloga
Margita
Lokve
Lokve
0 : 3
Gaj
Veliki Gaj
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Borac (J)
Jarkovci
0 : 2
Radnički 2
Nova Pazova
Polet
Mirosaljci
1 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
Mladost
Cvetovac
1 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Sibnica
Sibnica
0 : 1
4 Juli
Mali Požarevac
Olimpija
Beograd
0 : 4
BUSK
Beograd
Napredak
Dubona
2 : 0
OFK Student
Mladenovac
Šapine B
Šapine
3 : 2
Radnik
Salakovac
Sinđelić
Veliko Crniće
1 : 5
Napredak
Toponica
Stig (C)
Crljenac
3 : 2
Kobilje
Kobilje
BSK
Boževac
1 : 1
Stig (MC)
Malo Crniće
BSK
Brajkovac
3 : 1
Petka
Petka
Pančevo
Pančevo
0 : 5
Kalemegdan
Beograd
Rubin
Mol
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 3
Ravangrad
Sombor
Timok
Zajecar
0 : 2
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Borac
Čačak
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Radnički
Novi Beograd
Partizan
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
9 : 0
Polet
Karavukovo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički
Sombor
Indeks
Novi Sad
0 : 2
Donji Srem
Pećinci
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Kabel
Novi sad
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
0 : 0
Hajduk
Kula
Radan
Lebane
0 : 1
Dinamo
Vranje
Sinđelić
Niš
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
Borac
Bivolje
0 : 2
Bor
Bor
Žitoradja
Žitorađa
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Vrežina 2009
Niš
Car Konstantin
Niš
4 : 5
Hajduk Veljko
Negotin
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Bane
Raška
0 : 2
Mladost
Lučani
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloboda
Čačak
1 : 0
FAP
Priboj
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Selevac
Kusadak
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Pobeda
Golobok
2 : 0
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
3 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
0 : 0
Budućnost
Ratari
Napredak
Markovac
2 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Vulturul
Grebenac
2 : 0
C.zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
1 : 2
Tempo
Sefkerin
Slavija
Kovačica
4 : 2
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Železničar
Pančevo
14 : 0
Radnički (B)
Baranda
Vojvodina
Crepaja
0 : 5
Dinamo
Pančevo
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Borac (S)
Sakule
Mladi radnik (R)
Radinac
3 : 2
Stig
Beranje
Radjevac
Krupanj
1 : 4
Savacijum
Šabac
Letnjikovac
Sabac
2 : 2
Jedinstvo
Štitar
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Sloga
Leskovac
Partizan
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Dinamo
Pančevo
6 : 0
Crvenka
Crvenka
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Jadran
Feketić
0 : 3
Proleter
Njegoševo
Subotica '97
Subotica
4 : 3
Senta
Senta
Palić
Palić
0 : 3
Olimpija
Totovo Selo
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Morava
Velika Plana
Mladi radnik
Požarevac
6 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
AF Duljaj
Topola
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloboda
Čačak
3 : 0
FAP
Priboj
Šumadija 1903
Kragujevac
8 : 0
Budućnost
Arilje
Spartak
Debeljača
5 : 0
Dolina
Padina
Borac
Starčevo
0 : 0
Radnički
Kovin
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Radnicki Stobex
Klupci
0 : 3
Radnički
Valjevo
Krušik
Valjevo
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Čukarički
Beograd
Loznica 1919
Loznica
0 : 6
Napredak
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
0 : 5
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Bežanija
Beograd
Dinamo
Pančevo
4 : 2
Crvenka
Crvenka
Sloga
Lugavčina
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
0 : 1
Borac
Ralja
SASK
Saraorci
7 : 3
Mladi radnik
Radinac
Proleter
Vranovo
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Slavija
Smederevo
0 : 3
Podunavac
Udovice
Senta
Senta
12 : 1
Subotica
Subotica
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Selevac
Kusadak
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Pobeda
Golobok
1 : 4
Sloga
Miloševac
Šumadija
Azanja
4 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Omladinac
Rakinac
5 : 1
Budućnost
Ratari
Napredak
Markovac
4 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Badnjevac
Badnjevac
5 : 0
AF Duljaj
Topola
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 3
Sloga
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
1 : 0
Homoljac
Žagubica
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
MIP Presing
Požarevac
10 : 0
Seljak
Mihajlovac
Spartak
Debeljača
2 : 2
Dolina
Padina
Karađorđe (T)
Topola
7 : 1
Slavija
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Azbest
Stragari
2 : 2
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
3 : 6
Apolon 4
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Karađorđe (R)
Rača
4 : 0
Borac
Pajsijević
Ribnica
Mionica
4 : 2
Šabac
Šabac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Savacijum
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 3
Rađevac
Krupanj
Mačva
Šabac
2 : 0
Drina
Ljubovija
Krušik
Valjevo
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Senta
Senta
2 : 2
Subotica '00
Subotica
Šumadija
Aranđelovac
1 : 5
Apolon 4 I
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
5 : 1
Karađorđe (R)
Rača
Šumadija 1903
Kragujevac
10 : 0
Feniks
Rača
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Rudar
Kostolac
Bane 2
Raška
2 : 2
Nacional
Novi Pazar
Bane 1
Raška
0 : 3
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
OFK As
Novi Pazar
0 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Sočanica
Sočanica
1 : 7
OFK Lešak
Lešak
Nacional
Novi Pazar
0 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pazar Juniors '00
Novi Pazar
4 : 0
Bane 1
Raška
Jasenica 1911
Smederevsk Palanka
1 : 3
Rudar
Kostolac

Košarka

Sloboda
Užice
90 : 88
Metalac
Valjevo
Partizan mt:s
Beograd
88 : 59
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
69 : 77
Mega Vizura
Beograd
Spartak
Subotica
93 : 81
Partizan Mts MT
Beograd
Železničar
Inđija
62 : 74
Mladost (Č)
Čačak
Meridiana
Novi Sad
87 : 70
Radnički
Obrenovac
Crnokosa
Kosjerić
92 : 73
Morava
Vladičin Han
Napredak Rubin
Kruševac
70 : 85
Napredak (A)
Aleksinac
Svilajnac Kompo
Svilajnac
74 : 68
Sloga
Požega
Mašinac
Kraljevo
0 : 20
Zlatibor
Čajetina
Ub
Ub
106 : 61
Radnički Student
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
20 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Šabac
Šabac
123 : 39
Prva Petoletka
Trstenik
Polet
Ratina
81 : 68
Železničar
Čačak
Jablanica
Medveđa
73 : 78
Niš
Niš
Prokuplje
Prokuplje
104 : 82
Knjaževac
Knjaževac
Kuršumlija
Kuršumlija
91 : 76
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Zdravlje 09
Leskovac
75 : 84
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Pirot
Pirot
94 : 74
Jug
Vranje
Bor RTB
Bor
20 : 0
OKK Junior
Niš
Mladost
Zaječar
84 : 89
Rtanj
Boljevac
Srem
Sremska Mitrovica
81 : 79
Vojvodina
Novi Sad
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
91 : 97
Jedinstvo
Novi Becej
Odžaci
Odžaci
71 : 79
Stara Pazova
Stara Pazova
Nova Pazova
Nova Pazova
98 : 85
Akademik
Srbobran
Sveti Đorđe
Žitište
20 : 0
Veternik
Veternik
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
69 : 77
Dunav
Stari Banovci
Topola
Bačka Topola
56 : 65
Vrbas
Vrbas
Bane
Raška
64 : 72
Šumarice
Kragujevac
Ušće
Ušće
81 : 93
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladost
Smederevska Palanka
90 : 77
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Mokra Gora
Zubin Potok
70 : 79
Starinski
Smederevo
Stari Ras
Novi Pazar
0 : 20
Korićani
Kragujevac
Paraćin
Paraćin
88 : 84
Požarevac
Požarevac
Župa
Aleksandrovac
83 : 73
Sloga (D)
Despotovac
Užice
Užice
102 : 78
Železničar
Lajkovac
Student BB
Bajina Bašta
87 : 77
Play off
Užice
Vladimirci
Vladimirci
110 : 92
Klik
Arilje
Loznica
Loznica
49 : 54
Mileševac
Prijepolje
Mionica
Mionica
91 : 75
Ivanjica
Ivanjica
Negotin
Negotin
73 : 77
Hajduk Veljko
Negotin
Vlasotince
Vlasotince
69 : 81
Sokobanja
Sokobanja
Nibak
Niš
88 : 55
Mladost Vesna
Bela Palanka
Radnik
Surdulica
20 : 0
Zone Boys
Blace
Jastrebac
Aleksinac
82 : 72
Radan
Lebane
Utakmica za 3.mesto
Partizan
Beograd
78 : 72
Radivoj Korać
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
101 : 98
Crvena Zvezda
Beograd

Odbojka

Novi Pazar Junior
Novi Pazar
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Sloven
Ruma
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Borac
Starčevo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Ozren
Sokobanja
Radan
Lebane
3 : 0
Mladost
Vranje
Niš
Niš
3 : 0
Pirot
Pirot
Sterija
Beograd
3 : 2
Radnički 2
Kragujevac
Šumadija
Arandjelovac
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Rudar
Kostolac
1 : 3
VA 014
Valjevo
Inđija
Inđija
3 : 1
FOK
Futog
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Srem Iton
Sremska Mitrovica
0 : 3
Futog
Futog
Mladost Ekspans
Nova Pazova
0 : 3
Bavanište
Bavanište
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Obilić
Beograd
3 : 0
Futog
Futog
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Tutin Stil Jasen
Tutin
2 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Lučani
Lučani
0 : 3
Sloga
Pribojska Banja
Ribnica
Mionica
1 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Imlek
Beograd
3 : 1
Mladi Radnik
Požarevac
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
1 : 3
Mladost
Inđija
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Ruma
Ruma
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 2
KI 0230
Kikinda
Bor
Bor
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Student
Niš
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Vranje
Vranje
Leskovac 98
Leskovac
3 : 2
Pirot
Pirot

Rukomet

Metalac Asko Vidak
Futog
23 : 27
Crvena Zvezda
Mokrin
Sombor
Sombor
31 : 25
ŽSK
Žabalj
Dubočica 54
Leskovac
35 : 35
Vlasotince
Vlasotince
Topličanin
Prokuplje
25 : 30
Jagodina
Jagodina
Radnički 1951
Niš
35 : 31
Jastrebac
Blace
Žitorađa
Žitorađa
28 : 27
ORK Bor
Bor
Planinka
Kuršumlija
43 : 28
BSK Heba
Bujanovac
Primus Car Dušan
Beograd
28 : 23
Smederevo
Smederevo
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
31 : 28
Radnički
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
30 : 26
Požarevac
Požarevac
Morava
Velika Plana
25 : 24
BASK Soko
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
38 : 31
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Bane
Raška
26 : 37
Sloga
Požega
Radnički 2
Kragujevac
21 : 34
Novi Pazar
Novi Pazar
15 oktobar
Velika Drenova
32 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
16 : 24
Šamot 65
Arenđelovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
19 : 18
Župa 54
Aleksandrovac
Progres
Svrljig
31 : 23
Aleksinac
Aleksinac
Bela Palanka
Bela Palanka
32 : 33
Vranje 1957
Vranje
Radnički
Ćuprija
31 : 22
Majdanpek
Majdanpek
Bor 2
Bor
22 : 27
Rtanj
Boljevac
Zaječar 2
Zaječar
39 : 27
Paraćin
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
31 : 28
Brestovac
Brestovac
Železničar
Beograd
22 : 29
Čukarički
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
31 : 35
Rudar 2
Kostolac
Sloga
Petrovac na Mlavi
18 : 17
Studentski grad
Beograd
Knjaz Miloš
Aranđelovac
18 : 31
Zaječar
Zaječar
BMS Milenijum
Beograd
27 : 29
Naisa
Niš
Radnički Svilajnac
Svilajnac
24 : 26
Radnički (K)
Kragujevac
Pirot
Pirot
26 : 20
Knjaževac
Knjaževac
Topličanin
Prokuplje
21 : 36
Kučevo
Kučevo
Proleter Superprotein
Zrenjanin
39 : 30
Pančevo
Pančevo
Vojvodina
Petrovaradin
42 : 25
Dolovo
Dolovo
Jabuka 95
Jabuka
18 : 40
Radnički
Bajmok
Kikinda
Kikinda
41 : 11
Mladost
Srpska Crnja
Halas Jožef
Ada
26 : 12
Spartak
Debeljača
Morava Han
Vladičin Han
20 : 25
Radan
Lebane
Niška Banja
Niška Banja
23 : 15
Dubočica
Leskovac

Futsal

Bečej
Bečej
11 : 3
Pirot
Pirot
Tango
Novi Sad
2 : 4
Marbo Intermezzo
Beograd

Američki fudbal

GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
23 : 12
Blue Dragons Beograd
Beograd
SBB Vukovi Beograd
Beograd
41 : 14
PBB Wild Boars Kragujevac
Kragujevac