XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 348 utakmica za dan
Subota, 23 Mart 2013

Fudbal

Sloboda Point
Užice
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 1
Timok
Zaječar
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Napredak
Kruševac
Inđija
Inđija
2 : 2
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Banat
Zrenjanin
4 : 0
Proleter
Novi Sad
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Polet (T)
Trbušani
Metalac
Kraljevo
0 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Borac (Š)
Šabac
3 : 1
Ribnica
Mionica
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Loznica 1919
Loznica
Sloga (P)
Požega
5 : 0
Kačer
Belanovica
Napredak
Aleksinac
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Vučje
Vučje
1 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Sloga
Leskovac
1 : 0
Pukovac
Pukovac
Pusta Reka
Bojnik
4 : 3
Malošište
Malošište
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Bilećanin
Sečanj
1 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Budućnost
Srpska Crnja
5 : 1
Kolonija
Kovin
AFK
Ada
0 : 2
Borac
Starčevo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Vršac
Vršac
Stanišić
Stanišić
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Borac
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 0
Budućnost
Mladenovo
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Index
Novi Sad
Jugović
Kać
1 : 0
1. Maj Agroruma
Ruma
Sloga
Erdevik
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
IMR
Rakovica
4 : 1
Slavija
Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 2
Bulbulderac
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Rudar
Baljevac
0 : 0
Radnik
Ušće
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Spartak
Trnava
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Železničar
Požarevac
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Selevac
Selevac
3 : 1
Železničar
Smederevo
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Sloboda
Lipe
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 1
Omladinac
Rakinac
Bare
Bare
1 : 2
Junkovac
Junkovac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 2
Šatornja
Šatornja
Sindjelić
Lipnica
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (V)
Vladimirci
0 : 2
Antimon
Zajača
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Sovljak
Sovljak
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 0
Mladost
Vračević
Zlatibor voda
Gostilje
5 : 3
Jasen
Brodarevo
Borac
Azbresnica
5 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Rasovača
Rasovača
3 : 2
Bukovik
Razanj
Polet
Vitoševac
3 : 2
Jastrebac
Tešica
Moravica
Subotinac
3 : 0
Morava
Žitkovac
As
Bujanovac
0 : 5
Alakince
Alakince
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 1
Ternoci
Trnovac
Čelik
Belo polje
1 : 4
Mladost (B)
Bosilegrad
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
0 : 1
Spartak
Pirot
Trbunje
Trbunje
8 : 1
Polet
Samarinovac
Aluminjum
Niš
0 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
OFK Niš
Niš
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 0
Gradac
Konopnica
Budućnost
Orašje
1 : 3
Umac
Miroševce
Poreč
Donji milanovac
1 : 0
Krivelj
Krivelj
Rudar
Bor
1 : 0
Brestovac
Brestovac
Rtanj
Boljevac
2 : 1
Osnić
Osnić
Midžor
Kalna
0 : 1
Rudar
Podvis
Sloga
Minićevo
1 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
FUD
Brus
1 : 0
Gradina
Pejovac
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Bajša
Bajša
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Obilić
Novi Kneževac
0 : 9
Tisa
Adorjan
Jadran
Feketić
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Čoka
Čoka
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Krajina
Krajišnik
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Naftagas
Elemir
2 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Borac
Bački Gračac
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost (K)
Kruščić
0 : 0
Sloga
Čonoplja
OFK Mladost
Apatin
2 : 0
Polet
Karavukovo
Metalac AV
Futog
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Partizan
Vitojevci
0 : 3
Sloven
Ruma
Milutinac
Zemun
2 : 4
Borac (O)
Ostružnica
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
13. Maj
Zemun
Komgrap
Beograd
0 : 1
Prva Iskra
Barič
Mlada krila
Metikoši
5 : 0
Tavnik
Tavnik
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Napredak
Gračac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
7 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
OFK Homolje
Žagubica
1 : 1
Omladinac (B)
Busur
Maskar
Maskar
3 : 1
Mladost
Jelenac
Plaskovac
Plaskovac
5 : 2
B 2000
Aranđelovac
Omladinac
Donja Trnava
3 : 3
Kopljari
Kopljari
Crnča
Crnča
1 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Milicionar
Bogatić
3 : 1
Budućnost
Zminjak
Jedinstvo
Šišava
3 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 2
Subotica
Subotica
ŽAK
Sombor
1 : 2
Rastina 1918
Rastina
Slavija
Novi Sad
2 : 1
Sremac
Čerević
Mladost
Novi Sad
1 : 4
OFK Futog
Futog
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 2
Vinogradar
Ledinci
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Krtinska
Krtinska
OFK Burovo
Burovo
2 : 4
Mladost (Č)
Čibutkovica
Popović
Popovići
2 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Srbovo
Srbovo
1 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Goblen
Badince
1 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Omladinac (M)
Molovin
3 : 0
Bratstvo
Sot
OFK Rogača
Rogača
2 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost
Guberevac
5 : 1
Sloga 2012
Popović
Đurinci
Đurinci
1 : 3
Drlupa
Drlupa
Rudar 2012
Babe
0 : 3
Ropočevo
Ropočevo
Vis
Parcani
1 : 1
Mladost
Mala Ivanča
OFK Slatina
Slatina
1 : 4
Crvena zvezda
Ralja
Sibnica
Sibnica
2 : 0
Denim
Drlupa
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 4
LASK Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
0 : 0
Mašinac PZP
Niš
Sloga
Zemun
3 : 1
Nives
Knjaževac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Šabac
Šabac
0 : 3
Napredak
Kruševac
Pančevo
Pančevo
1 : 1
Metalmania
Kanjiža
Rubin
Mol
0 : 12
Kalemegdan
Beograd
Ravangrad
Sombor
4 : 0
Kikinda
Kikinda
Radnički
Sombor
0 : 1
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Radan
Lebane
0 : 3
Sinđelić
Niš
Borac
Bivolje
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
Žitoradja
Žitorađa
0 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Bor
Bor
Car Konstantin
Niš
3 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Vrežina 2009
Niš
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Arsenal
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Bane
Raška
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Sloga
Bajina Bašta
Sloboda
Čačak
2 : 2
Mladost
Lučani
Javor
Ivanjica
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
FAP
Priboj
Pobeda
Golobok
4 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Šumadija
Azanja
1 : 4
Radnik
Smederevska Palanka
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Markovac
4 : 1
Polet
Trnovče
Železničar
Smederevo
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Napredak
Kruševac
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Bajša
Bajša
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Jadran
Feketić
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Smederevo
Smederevo
4 : 1
Seljak
Mihajlovac
AF Duljaj
Topola
1 : 3
Rudar
Kostolac
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloboda
Čačak
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Budućnost
Arilje
5 : 2
FAP
Priboj
Loznica
Loznica
0 : 1
Savacijum
Šabac
Radnicki Stobex
Klupci
0 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Mačva
Šabac
5 : 1
Rađevac
Krupanj
Krušik
Valjevo
0 : 1
Radnički
Valjevo
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
Smederevo
Smederevo
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 4
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Šumadinac
Binovac
0 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda
Lipe
2 : 1
Sloga
Lugavčina
Proleter
Vranovo
0 : 0
Borac
Ralja
Slavija
Smederevo
0 : 8
Mladi radnik
Radinac
Podunavac
Udovice
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Pobeda
Golobok
6 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Šumadija
Azanja
4 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Omladinac
Rakinac
0 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Markovac
3 : 1
Polet
Trnovče
Badnjevac
Badnjevac
3 : 0
Železničar
Smederevo
Rudar
Kostolac
1 : 0
AF Duljaj
Topola
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
MIP Presing
Požarevac
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Kraguj
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Pobeda
Beloševac
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
4 : 3
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
0 : 7
Arsenal
Kragujevac
Karađorđe (R)
Rača
0 : 3
Apolon 4
Kragujevac
Ribnica
Mionica
2 : 0
Jedinstvo
Mali Zvornik
Loznica
Loznica
3 : 1
Savacijum
Šabac
Mačva
Šabac
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Krušik
Valjevo
2 : 0
Radnički
Valjevo
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
2 : 2
Apolon 4 I
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
8 : 0
Karađorđe (T)
Topola

Košarka

Radnički
Kragujevac
80 : 75
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Budućnost VOLI
Podgorica
79 : 75
Union Olimpija
Ljubljana
Široki WWin
Široki Brijeg
75 : 77
Cedevita
Zagreb
Cibona
Zagreb
78 : 87
Igokea
Aleksandrovac
Krka
Novo Mesto
68 : 80
MZT Skopje
Skopje
Partizan mts
Beograd
83 : 69
Szolnoki Olaj
Szolnok
Borac Mozzart Sport
Čačak
99 : 77
Sloga
Kraljevo
BKK Radnički
Beograd
64 : 74
Sloboda
Užice
Jagodina
Jagodina
79 : 87
Metalac
Valjevo
Smederevo 1953
Smederevo
91 : 96
OKK Beograd
Beograd
Konstantin
Niš
59 : 65
FMP
Železnik
Vršac
Vršac
82 : 66
Tamiš
Pančevo
Mega Vizura
Beograd
76 : 77
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Spartak
Subotica
87 : 66
Plana
Velika Plana
Železničar
Inđija
95 : 78
Partizan Mts MT
Beograd
Meridiana
Novi Sad
83 : 88
Beovuk 72
Beograd
Crnokosa
Kosjerić
75 : 47
Mladost (Č)
Čačak
Napredak Rubin
Kruševac
79 : 68
Radnički
Obrenovac
Mladost (Z)
Zemun
102 : 96
Napredak (A)
Aleksinac
Svilajnac Kompo
Svilajnac
20 : 0
Mašinac
Kraljevo
Temnić
Varvarin
102 : 81
Sloga
Požega
Ub
Ub
93 : 79
Zlatibor
Čajetina
Zlatar
Nova Varoš
74 : 80
Priboj
Priboj
Šabac
Šabac
122 : 48
Radnički Student
Kragujevac
Polet
Ratina
99 : 73
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Čačak
98 : 70
Prva Petoletka
Trstenik
Jablanica
Medveđa
104 : 97
Prokuplje
Prokuplje
Kuršumlija
Kuršumlija
55 : 81
Niš
Niš
Zdravlje 09
Leskovac
100 : 82
Knjaževac
Knjaževac
Pirot
Pirot
102 : 80
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Bor RTB
Bor
83 : 66
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Mladost
Zaječar
89 : 93
Jug
Vranje
Rtanj
Boljevac
95 : 64
OKK Junior
Niš
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
87 : 107
Vojvodina
Novi Sad
Odžaci
Odžaci
98 : 83
Srem
Sremska Mitrovica
Nova Pazova
Nova Pazova
76 : 85
Jedinstvo
Novi Becej
Sveti Đorđe
Žitište
60 : 70
Stara Pazova
Stara Pazova
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
79 : 91
Akademik
Srbobran
Topola
Bačka Topola
20 : 0
Veternik
Veternik
Vrbas
Vrbas
74 : 72
Dunav
Stari Banovci
Bane
Raška
71 : 75
Ušće
Ušće
Mladost
Smederevska Palanka
107 : 83
Šumarice
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
53 : 78
Trepča
Kosovska Mitrovica
Stari Ras
Novi Pazar
0 : 20
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Paraćin
Paraćin
98 : 73
Starinski
Smederevo
Župa
Aleksandrovac
71 : 95
Korićani
Kragujevac
Sloga (D)
Despotovac
97 : 92
Požarevac
Požarevac
Užice
Užice
65 : 72
Student BB
Bajina Bašta
Vladimirci
Vladimirci
91 : 59
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
66 : 73
Klik
Arilje
Mionica
Mionica
79 : 63
Čačak 94
Čačak
Ivanjica
Ivanjica
76 : 75
Mileševac
Prijepolje
Vlasotince
Vlasotince
72 : 81
Naisus
Niš
Nibak
Niš
96 : 57
Hajduk Veljko
Negotin
plasman od 5. do 8. mesta
Crvena Zvezda
Beograd
73 : 95
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
69 : 78
Radivoj Korać
Beograd
Radnički
Kragujevac
53 : 58
Jagodina 2001
Jagodina
Šabac
Šabac
68 : 57
Vršac
Vršac
Palanka 2012
Smederevska Palanka
128 : 80
Gimnazijalac Partizan
Pirot

Odbojka

Novi Pazar Junior
Novi Pazar
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Sloven
Ruma
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Obilić
Beograd
Borac
Starčevo
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Partizan
Lipljan
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Užice
Užice
3 : 1
Lučani
Lučani
Knjaževac
Knjaževac
1 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Radan
Lebane
3 : 1
Milenijum
Niš
Pirot
Pirot
3 : 1
Mladost
Vranje
Sterija
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Mali Zvornik
Šumadija
Arandjelovac
0 : 3
Radnički 2
Kragujevac
Rudar
Kostolac
3 : 1
Zaslon
Šabac
Vojvodina 2
NOvi Sad
3 : 2
FOK
Futog
Srem Iton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Inđija
Inđija
Mladost Ekspans
Nova Pazova
1 : 3
Futog
Futog
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
0 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Poštar
Beograd
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Sloboda S
Čačak
Tutin Stil Jasen
Tutin
3 : 2
Trstenik
Trstenik
Sjenica
Sjenica
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Lučani
Lučani
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Stars
Požega
1 : 3
Sloga
Pribojska Banja
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Imlek
Beograd
3 : 0
Ribnica
Mionica
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
0 : 3
Vršac
Vršac
Klek Srbijašume
Klek
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Mladost
Inđija
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Student
Niš
3 : 0
Bor
Bor
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Milenijum
Niš
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Paraćin
Paraćin
Pirot
Pirot
0 : 3
Vranje
Vranje

Rukomet

Partizan
Beograd
38 : 27
Napredak
Kruševac
Železničar 1949
Niš
36 : 29
PKB
Padinska Skela
Kolubara
Lazarevac
20 : 20
Metaloplastika
Šabac
Crvenka Jafa
Crvenka
23 : 17
Rudar
Kostolac
Zaječar
Zaječar
32 : 29
Crvena Zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
28 : 19
Vrbas Carnex
Vrbas
Metalac Asko Vidak
Futog
26 : 21
Železničar
Inđija
Sombor
Sombor
22 : 22
Crvena Zvezda
Mokrin
Mladost
Bački Jarak
24 : 16
Proleter
Zrenjanin
Lavovi BP
Bačka Palanka
42 : 28
ŽSK
Žabalj
Dinamo
Pancevo
29 : 29
Spartak Vojput
Subotica
Dubočica 54
Leskovac
31 : 21
Topličanin
Prokuplje
Radnički 1951
Niš
36 : 27
Vlasotince
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
33 : 26
Jagodina
Jagodina
Planinka
Kuršumlija
29 : 21
ORK Bor
Bor
BSK Heba
Bujanovac
28 : 25
Đerdap
Kladovo
Morava
Velika Plana
32 : 18
Radnički
Obrenovac
Mokra Gora
Zubin Potok
39 : 18
Bane
Raška
Priboj
Priboj
24 : 22
Novi Pazar
Novi Pazar
Radan
Lebane
34 : 24
Mladost
Vranje
Progres
Svrljig
30 : 34
Niška Banja
Niška Banja
Bela Palanka
Bela Palanka
32 : 25
Hisar
Leskovac
Dubočica 54 2
Leskovac
26 : 25
Aleksinac
Aleksinac
Pirot
Pirot
25 : 30
Vranje 1957
Vranje
Železničar 2
Niš
32 : 32
Morava
Vladičin Han
Bor 2
Bor
38 : 34
Majdanpek
Majdanpek
Zaječar 2
Zaječar
25 : 26
Knjaževac
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 24
Rtanj
Boljevac
Brestovac
Brestovac
32 : 31
Paraćin
Paraćin
Železničar
Beograd
27 : 24
Jedinstvo
Krnjevo
Metalac
Valjevo
26 : 24
Čukarički
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
26 : 24
Kosmaj
Ralja
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 21
Ub
Ub
Udarnik
Lozovik
36 : 32
Rudar 2
Kostolac
Zaječar 2
Zaječar
24 : 30
Pirot
Pirot
Crveni krst
Niš
32 : 24
RTB Bor
Bor
Proleter Superprotein
Zrenjanin
33 : 40
Vojvodina
Petrovaradin
Temerin
Temerin
30 : 20
Pančevo
Pančevo
Jabuka 95
Jabuka
23 : 26
Dolovo
Dolovo
Kikinda
Kikinda
39 : 19
Srem
Sremska Mitrovica
Halas Jožef
Ada
25 : 24
Radnički
Bajmok
Spartak
Debeljača
32 : 17
Mladost
Srpska Crnja

Vaterpolo

Radnički
Kragujevac
8 : 8
BVK Crvena zvezda
Beograd
Dunav
Novi Sad
9 : 7
ŽAK
Kikinda
Partizan
Beograd
11 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Beograd
Beograd
5 : 8
Singidunum
Beograd
Nais
Niš
21 : 9
Proleter
Zrenjanin
Partizan 2
Beograd
12 : 9
TENT
Obrenovac
Spartak Prozivka
Subotica
12 : 7
Zemun
Zemun
Šabac
Šabac
8 : 8
Bečejac
Bečej

Futsal

Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
4 : 4
Partenon
Smederevska Palanka
Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 2
Župski Rubin
Prijepolje
Bajina Bašta
Bajina Bašta
7 : 8
Fontana
Čačak
Mašinac
Kragujevac
2 : 4
Ekonomac 2
Kragujevac
Krčagovo
Krčagovo
2 : 1
Užice
Užice
Kraljevićevo
Kačarevo
1 : 7
Kikinda
Kikinda
Tvrdjava
Novi Sad
4 : 1
Hajduk
Kula

Ragbi 13

Novi Beograd
Beograd
22 : 28
Niš
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
36 : 20
Radnički
Nova Pazova