XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 123 utakmica za dan
Sreda, 20 Mart 2013

Fudbal

Bane
Raška
1 : 0
Krušik
Valjevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Vujić Valjevo
Valjevo
Mačva
Šabac
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Seljak
Mihajlovac
1 : 1
Rudar
Kostolac
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Trgovački
Jagodina
0 : 0
Kopaonik
Brus
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Dubočica 1923
Leskovac
3 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Dinamo
Vranje
Radnik
Surdulica
2 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Sloga
Despotovac
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Cement
Beočin
0 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Palić
Palić
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sloga
Temerin
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Mladost
Bački Jarak
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Dolina
Padina
0 : 0
Dinamo
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Senta
Senta
BASK
Beograd
2 : 1
Dorćol
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 1
Srem
Jakovo
PKB
Padinska skela
1 : 3
Radnički
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
5 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Hajduk
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Balkan
Mirijevo
Zemun
Zemun
1 : 0
Železnik
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Turbina
Vreoci
Slavija
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
Sloboda (G)
Grbice
1 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
6 : 0
Prijevor
Prijevor
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Metalac
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Tutin
Tutin
Karađorđe
Ribnica
3 : 0
Vodojaža
Grošnica
Morava
Velika Plana
2 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Šapine
Šapine
2 : 0
Mladi radnik
Radinac
Gruža
Gruža
3 : 1
Obilić
Živica
Sloga (B)
Batočina
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
Udarnik
Lozovik
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 0
Kačer
Belanovica
FAP
Priboj
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Loznica 1919
Loznica
5 : 0
GP Zlatibor
Užice
Ribnica
Mionica
0 : 2
Budućnost
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
1 : 4
Borac (Š)
Šabac
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Zlatar
Nova Varoš
OFK Osečina
Osečina
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Radnički (B)
Bajmok
0 : 2
Vršac
Vršac
Borac
Starčevo
2 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Kolonija
Kovin
2 : 1
AFK
Ada
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 3
Bilećanin
Sečanj
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Polet
Sivac
1 : 0
Srbobran
Srbobran
1. Maj Agroruma
Ruma
3 : 2
Sloga
Erdevik
Index
Novi Sad
0 : 0
Jugović
Kać
Budućnost
Mladenovo
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Borac
Novi Sad
0 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
4 : 0
Crvenka
Crvenka
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Hajduk
Beška
Mladost (T)
Turija
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Vinča
Vinča
0 : 0
Bulbulderac
Beograd
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Slavija
Beograd
0 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Resnik
Resnik
1 : 1
IMR
Rakovica
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Posavac
Boljevci
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
IMT
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
Lokomotiva
Lapovo
0 : 2
Lepenica
Badnjevac
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Rudar
Zeoke
1 : 3
Vrčin
Vrčin
Šumadija
Šopić
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Strelac
Mislođin
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Komgrap
Beograd
13. Maj
Zemun
5 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Jedinstvo
Surčin
2 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Milutinac
Zemun
1 : 3
Selo Mladenovac
Mladenovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Glogonj
Glogonj
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Strela
Ivanovo
1 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Omladinac (O)
Opovo
0 : 3
Železničar
Pančevo
Borac
Pločica
1 : 0
Mladost
Vojlovica
Pobeda
Samoš
0 : 2
Spartak
Debeljača
Polet
Idvor
0 : 1
Unirea
Uzdin
LASK Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Novi Bečej
Novi Bečej
6 : 0
Šabac
Šabac
Nives
Knjaževac
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Mašinac PZP
Niš
10 : 0
Sloga
Zemun
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 10
Spartak
Subotica
Žitoradja
Žitorađa
0 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Lučani
4 : 1
FAP
Priboj
Šabac
Šabac
1 : 0
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Šabac
Šabac
3 : 2
Loznica
Loznica

Košarka

Prva Petoletka
Trstenik
90 : 96
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Novi Pazar
Novi Pazar
87 : 73
Železničar
Čačak
Radnički Student
Kragujevac
64 : 94
Polet
Ratina
Priboj
Priboj
69 : 73
Šabac
Šabac
Zlatibor
Čajetina
79 : 77
Zlatar
Nova Varoš
Sloga
Požega
117 : 98
Ub
Ub
Mašinac
Kraljevo
0 : 20
Temnić
Varvarin
Polufinale
Partizan
Beograd
89 : 63
Crvena Zvezda
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
68 : 60
Vojvodina
Novi Sad

Odbojka

Polufinale
NIS Spartak
Subotica
3 : 0
Vizura Wall Art
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Užice

Rukomet

Hisar
Leskovac
26 : 22
Dubočica 54 2
Leskovac
Ub
Ub
30 : 19
Kolubara 2
Lazarevac
Čačak
Čačak
26 : 27
Milenium
Beograd
Medicinar
Šabac
34 : 21
Crvena Zvezda 2
Beograd
Radnički
Obrenovac
30 : 19
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Metalac
Kraljevo
24 : 34
Junior
Beograd
ORK Beograd
Beograd
28 : 32
Loznica grad
Loznica
Voždovac
Beograd
22 : 18
Metalac AD
Gornji Milanovac