XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 294 utakmica za dan
Subota, 24 Novembar 2012

Fudbal

Hajduk
Kula
3 : 2
Donji Srem
Pećinci
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Spartak ZV
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Javor
Ivanjica
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Inđija
Inđija
2 : 0
Timok
Zaječar
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Bežanija
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
0 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Napredak
Aleksinac
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Đerdap
Kladovo
6 : 0
Juhor
Obrež
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
OFK Bor
Bor
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 3
Bilećanin
Sečanj
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
AFK
Ada
Kolonija
Kovin
1 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Stanišić
Stanišić
4 : 3
Polet
Sivac
Mladost (T)
Turija
0 : 2
Hajduk
Beška
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Borac
Novi Sad
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
1 : 2
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
0 : 0
Sloga
Erdevik
1. Maj Agroruma
Ruma
1 : 1
Srbobran
Srbobran
IMT
Beograd
0 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Slavija
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Mladost
Atenica
2 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Lunjevica
Lunjevica
0 : 0
Kotraža Franc Komerc
Kotraža
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Banja
Banja
Marjan
Knić
2 : 4
Junkovac
Junkovac
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (V)
Vladimirci
3 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Sindjelić
Lipnica
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Rutevac
Rutevac
4 : 0
Borac
Azbresnica
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 2
Rad
Merošina
Moravica
Subotinac
2 : 1
Jastrebac
Tešica
Alakince
Alakince
3 : 2
Levosoje
Levosoje
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Kondiva
Žbevac
Pčinja
Trgovište
6 : 2
Čelik
Belo polje
Trbunje
Trbunje
1 : 1
Partizanski put
Grudaš
Gradac
Konopnica
5 : 2
Mladost
Vinarce
SFS Borac
Paraćin
7 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Levač
Rekovac
Rudar
Bor
3 : 0
Branik
Štubik
Slatina
Bor
5 : 1
Krivelj
Krivelj
Poreč
Donji milanovac
4 : 0
Radujevac
Radujevac
Rtanj
Boljevac
6 : 0
Borac
Vražogrnac
Rgotina
Rgotina
7 : 1
Omladinac
Grezna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
0 : 0
Rudar (VČ)
Grljan
Potisje
Kanjiža
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Čoka
Čoka
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran
Feketić
2 : 2
Tisa
Adorjan
Obilić
Novi Kneževac
0 : 4
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
3 : 2
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Bačka (M)
Mol
Graničar (G)
Gakovo
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
OFK Mladost
Apatin
2 : 0
Sloga
Čonoplja
Mladost (K)
Kruščić
3 : 4
Hajduk
Stapar
Borac
Bački Gračac
1 : 4
BSK
Bački Brestovac
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Metalac AV
Futog
1 : 0
Obilić
Zmajevo
Sloga (B)
Budriga
2 : 7
Oskar
Pasjane
Omladinac
Donja Trnava
2 : 1
BSK
Belosavci
Maskar
Maskar
2 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Žabare
Žabare
Crnča
Crnča
5 : 1
Stolice
Krupanj
Milicionar
Bogatić
3 : 3
Partizan
Drenovac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 0
OFK Varna
Varna
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Crni Vrh
Deonica
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
OFK Futog
Futog
Mladost
Novi Sad
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Proleter
Banoštor
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Pobeda
Rusna
Srbovo
Srbovo
3 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Borac
Zabela
3 : 0
Dizel
Bare
Vinogradar
Riljac
1 : 4
Polet 57
Milutovac
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Omašnica
Omašnica
6 : 1
Mladost
Mala Drenova
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Topoljak
Grabovac
Moravac-C 74
Selište
0 : 4
Omladinac
Odžaci
4 Juli
Mali Požarevac
5 : 0
Denim
Drlupa
Sibnica
Sibnica
2 : 4
Crvena zvezda
Ralja
OFK Slatina
Slatina
2 : 6
Mladost
Mala Ivanča
Vis
Parcani
1 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Rudar 2012
Babe
1 : 5
Drlupa
Drlupa
Đurinci
Đurinci
0 : 3
Sloga 2012
Popović
Mladost
Guberevac
0 : 4
Nemenikuće
Nemenikuće
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Sloboda Piont
Užice
Timok
Zajecar
0 : 3
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
2 : 1
Inđija
Inđija
Rad
Beograd
3 : 1
Sloga
Kraljevo
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
0 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Novi Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radan
Lebane
0 : 0
Borac
Bivolje
Sloboda Point
Užice
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Loznica 1919
Loznica
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
BSK Borča
Borča
1 : 1
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 0
Borac
Čačak
Raadnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Partizan
Beograd
Sloga
Leskovac
1 : 1
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Bečej 1918
Bečej
2 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Potisje
Kanjiža
13 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Čoka
Čoka
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran
Feketić
8 : 5
Tisa
Adorjan
Obilić
Novi Kneževac
2 : 3
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
4 : 2
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
4 : 1
Bačka (M)
Mol
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
Čukarički
Beograd
Loznica 1919
Loznica
1 : 0
AS
Novi Pazar
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 1
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički
Niš
1 : 2
Rad
Beograd
Savacijum
Šabac
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Banat
Zrenjanin
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Rudar
Kostolac
Sloga
Petrovac na Mlavi
5 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Plana
Velika Plana
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac

Košarka

Zadar
Zadar
68 : 76
MZT Skopje
Skopje
Szolnoki Olaj
Szolnok
78 : 82
Igokea
Aleksandrovac
Cibona
Zagreb
63 : 71
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Široki WWin
Široki Brijeg
101 : 64
Split
Split
Budućnost VOLI
Podgorica
80 : 78
Radnički
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
80 : 82
Borac Mozzart Sport
Čačak
BKK Radnički
Beograd
79 : 59
Smederevo 1953
Smederevo
Sloga
Kraljevo
72 : 77
Konstantin
Niš
Sloboda
Užice
76 : 69
Vršac
Vršac
Metalac
Valjevo
87 : 89
Mega Vizura
Beograd
OKK Beograd
Beograd
78 : 96
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Plana
Velika Plana
66 : 72
Spartak
Subotica
Beovuk 72
Beograd
78 : 89
Meridiana
Novi Sad
Mladost (Č)
Čačak
77 : 93
Crnokosa
Kosjerić
Radnički
Obrenovac
77 : 86
Napredak Rubin
Kruševac
Napredak (A)
Aleksinac
81 : 79
Mladost (Z)
Zemun
Svilajnac Kompo
Svilajnac
102 : 100
Prva Petoletka
Trstenik
Železničar
Čačak
81 : 93
Novi Pazar
Novi Pazar
Polet
Ratina
95 : 93
Radnički Student
Kragujevac
Šabac
Šabac
91 : 68
Priboj
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
83 : 77
Zlatibor
Čajetina
Ub
Ub
83 : 87
Sloga
Požega
Temnić
Varvarin
20 : 0
Mašinac
Kraljevo
Jablanica
Medveđa
82 : 75
OKK Junior
Niš
Rtanj
Boljevac
92 : 74
Jug
Vranje
Mladost
Zaječar
95 : 77
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Bor RTB
Bor
92 : 83
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Pirot
Pirot
70 : 77
Knjaževac
Knjaževac
Zdravlje 09
Leskovac
84 : 72
Niš
Niš
Kuršumlija
Kuršumlija
83 : 63
Prokuplje
Prokuplje
Vojvodina
Novi Sad
76 : 49
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Srem
Sremska Mitrovica
88 : 68
Odžaci
Odžaci
Jedinstvo
Novi Becej
105 : 100
Nova Pazova
Nova Pazova
Stara Pazova
Stara Pazova
86 : 93
Sveti Đorđe
Žitište
Akademik
Srbobran
83 : 93
Vojvodina Srb Gas MT
Novi Sad
Veternik
Veternik
0 : 20
Topola
Bačka Topola
Dunav
Stari Banovci
103 : 80
Vrbas
Vrbas
Bane
Raška
63 : 75
Požarevac
Požarevac
Sloga (D)
Despotovac
79 : 73
Korićani
Kragujevac
Župa
Aleksandrovac
77 : 55
Starinski
Smederevo
Paraćin
Paraćin
99 : 75
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Stari Ras
Novi Pazar
70 : 117
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
74 : 72
Šumarice
Kragujevac
Mladost
Smederevska Palanka
84 : 81
Ušće
Ušće
Student BB
Bajina Bašta
98 : 80
Užice
Užice
Železničar
Lajkovac
79 : 81
Vladimirci
Vladimirci
Klik
Arilje
80 : 76
Loznica
Loznica
Čačak 94
Čačak
94 : 100
Mionica
Mionica
Mileševac
Prijepolje
85 : 60
Ivanjica
Ivanjica
Radan
Lebane
71 : 88
Mladost Vesna
Bela Palanka
Jastrebac
Aleksinac
68 : 88
Sokobanja
Sokobanja
Radnik
Surdulica
67 : 66
Hajduk Veljko
Negotin
Nibak
Niš
80 : 77
Naisus
Niš
Vlasotince
Vlasotince
81 : 61
Negotin
Negotin
Čelik
Zenica
76 : 80
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
82 : 70
Celje
Celje
Šumadija
Kragujevac
84 : 78
Vrbas Medela
Vrbas
Jagodina 2001
Jagodina
79 : 74
Crvena Zvezda
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
78 : 63
Čelarevo
Čelarevo
Bor
Bor
72 : 43
Actavis academy
Leskovac

Odbojka

Železničar
Beograd
0 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Sloven
Ruma
0 : 3
Novi Pazar Junior
Novi Pazar
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Borac
Starčevo
Obilić
Beograd
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
0 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Partizan
Lipljan
Lučani
Lučani
3 : 0
Užice
Užice
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Niš
Niš
Mladost
Vranje
3 : 0
Pirot
Pirot
Jedinstvo
Mali Zvornik
0 : 3
Sterija
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
3 : 1
Šumadija
Arandjelovac
Zaslon
Šabac
2 : 3
Rudar
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
VA 014
Valjevo
FOK
Futog
0 : 3
Vojvodina 2
NOvi Sad
Inđija
Inđija
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Futog
Futog
3 : 2
Mladost Ekspans
Nova Pazova
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Bavanište
Bavanište
Tent
Obrenovac
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
NIS Spartak
Subotica
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Jedinstvo (U)
Užice
Crnokosa Artos
Kosjerić
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 0
Obilić
Beograd
Radnički (B)
Beograd
1 : 3
Smeč 5
Gruža
Poštar
Beograd
1 : 3
Kraguj
Kragujevac
Futog
Futog
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Gimnazijalac
Kraljevo
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Putevi Trendteks
Prijepolje
3 : 0
Borac
Čačak
Libero ČA
Čačak
3 : 1
Tajm
Užice
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Sloga
Pribojska Banja
3 : 0
Lučani
Lučani
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Spas
Beograd
Mladi Radnik
Požarevac
2 : 3
Spartak
Ljig
Vršac
Vršac
0 : 3
Iton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Mladost
Inđija
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Majdanpek FBC
Majdanpek
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Bor
Bor
0 : 3
Student
Niš
Milenijum
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Paraćin
Paraćin
3 : 1
Leskovac 98
Leskovac
Vranje
Vranje
3 : 0
Pirot
Pirot

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
26 : 30
Vrbas Carnex
Vrbas
Železničar 1949
Niš
18 : 19
Rudar
Kostolac
Napredak
Kruševac
23 : 20
Metaloplastika
Šabac
PKB
Padinska Skela
19 : 26
Jugović Unimet
Kać
Mladost
Bački Jarak
20 : 23
Spartak Vojput
Subotica
Sombor
Sombor
30 : 29
Titel Džon Dir
Titel
Crvena Zvezda
Mokrin
24 : 25
Proleter
Zrenjanin
Vlasotince
Vlasotince
29 : 29
Dubočica 54
Leskovac
Jagodina
Jagodina
28 : 27
Topličanin
Prokuplje
Jastrebac
Blace
31 : 34
Radnički 1951
Niš
ORK Bor
Bor
26 : 18
Žitorađa
Žitorađa
BSK Heba
Bujanovac
20 : 25
Planinka
Kuršumlija
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
27 : 22
Loznica
Loznica
Morava
Velika Plana
28 : 27
Obilić
Beograd
Priboj
Priboj
31 : 26
Župa 54
Aleksandrovac
Bane
Raška
14 : 34
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost
Vranje
13 : 32
Vranje 1957
Vranje
Morava
Vladičin Han
31 : 32
Aleksinac
Aleksinac
Železničar 2
Niš
22 : 33
Hisar
Leskovac
Pirot
Pirot
36 : 27
Niška Banja
Niška Banja
Dubočica 54 2
Leskovac
26 : 43
Radan
Lebane
Bela Palanka
Bela Palanka
33 : 27
Progres
Svrljig
Paraćin
Paraćin
37 : 36
Knjaževac
Knjaževac
Brestovac
Brestovac
27 : 44
Majdanpek
Majdanpek
Hajduk Veljko
Negotin
36 : 27
Rembas
Resavica
Jedinstvo
Krnjevo
37 : 33
Kolubara 2
Lazarevac
Čukarički
Beograd
25 : 25
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kosmaj
Ralja
25 : 34
Udarnik
Lozovik
Ub
Ub
34 : 35
Partizan 2
Beograd
Rudar 2
Kostolac
21 : 32
Studentski grad
Beograd
Hercegovina
Sečanj
39 : 28
Jabuka
Jabuka
Potisje Pleteks
Ada
26 : 37
Jedinstvo (K)
Kačarevo
Radnički
Šid
23 : 22
Crvenka II
Crvenka
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
32 : 25
Ruma
Ruma
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
35 : 30
Napredak
Čestereg
Hajduk
Čurug
30 : 33
Radnički-Cement
Novi Sad
Apatin
Apatin
30 : 26
Dalmatinac
Riđica
Knjaževac
Knjaževac
28 : 19
Zaječar 2
Zaječar
Đerdap
Kladovo
21 : 30
Pirot
Pirot
Kučevo
Kučevo
20 : 17
Crveni krst
Niš
Mladost
Smederevska Palanka
21 : 30
Sloga
Petrovac na Mlavi
Proleter Superprotein
Zrenjanin
27 : 33
Kikinda
Kikinda
Jabuka 95
Jabuka
21 : 27
Halas Jožef
Ada
Vojvodina
Petrovaradin
34 : 23
Mladost
Srpska Crnja
Pančevo
Pančevo
28 : 24
Radnički
Bajmok
Dolovo
Dolovo
22 : 35
Srem
Sremska Mitrovica

Vaterpolo

Proleter
Zrenjanin
8 : 18
Spartak Prozivka
Subotica
Partizan 2
Beograd
10 : 11
Šabac
Šabac
Nais
Niš
13 : 9
Bečejac
Bečej
TENT
Obrenovac
7 : 7
Zemun
Zemun

Futsal

Tango
Novi Sad
6 : 2
Vranje
Vranje
Užice
Užice
3 : 7
Fontana
Čačak
Tvrdjava
Novi Sad
4 : 2
KMF Deus futsal
Sremska Mitrovica
SAS
Zrenjanin
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Kragujevac 2011
Kragujevac
5 : 4
92
Užice
Telep
Novi Sad
9 : 1
Bačka
Bačka Palanka