XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 295 utakmica za dan
Subota, 1 Septembar 2012

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak ZV
Subotica
2 : 3
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Javor
Ivanjica
Donji Srem
Pećinci
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Timok
Zaječar
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Napredak
Kruševac
3 : 2
Bežanija
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Inđija
Inđija
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Voždovac
Beograd
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Borac
Čačak
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 1
Bane
Raška
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Krušik
Valjevo
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
3 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Budućnost
Valjevo
0 : 1
FAP
Priboj
Borac (Š)
Šabac
2 : 2
Loznica 1919
Loznica
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Radnički (B)
Bajmok
AFK
Ada
0 : 3
Vršac
Vršac
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 0
Borac
Starčevo
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 0
Kolonija
Kovin
Radnički (K)
Kovin
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Sloga
Erdevik
7 : 1
Polet
Sivac
Jugović
Kać
2 : 2
Srbobran
Srbobran
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
1. Maj Agroruma
Ruma
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 2
Index
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Stanišić
Stanišić
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 1
Mataruge
Mataruge
Rudar
Baljevac
2 : 1
Polet
Ratina
Lunjevica
Lunjevica
1 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Železničar
Požarevac
8 : 0
Sloga (D)
Drmno
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Mačva 2005
Bogatić
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Jadar
Stupnica
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Radnički
Koceljeva
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Ariljska rampa
Požega
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 5
Radnički 1924 (K)
Kočane
Orljane
Orljane
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Jastrebac
Tešica
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Morava
Žitkovac
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Alakince
Alakince
3 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Levosoje
Levosoje
1 : 3
Trešnjevka
Lopardince
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 0
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
4 : 1
Padež
Petrovac
Spartak
Pirot
2 : 0
Napredak
Izvor
Topličanin
Prokuplje
9 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jug Bogdan
Đakus
2 : 1
Kosovac
Prokuplje
Borac
Držanovac
2 : 2
Dunđerski
Voljčinac
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Omladinac
Podina
Polet
Samarinovac
0 : 0
Trbunje
Trbunje
OFK Niš
Niš
1 : 2
Budućnost
Popovac
Omladinac
Gornji Komren
0 : 0
Rudar
Jelašnica
Aluminjum
Niš
3 : 1
Morava
Krušce
Budućnost
Orašje
2 : 1
Bobište
Bobište
Rudar
Bor
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina
Bor
5 : 0
Branik
Štubik
Poreč
Donji milanovac
5 : 2
Bučje
Bučje
Zlot
Zlot
7 : 3
Radujevac
Radujevac
Rtanj
Boljevac
5 : 0
Polet
Jablanica
Sloga
Minićevo
4 : 6
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Midžor
Kalna
4 : 0
Rgotina
Rgotina
FUD
Brus
1 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
11 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
0 : 3
Čoka
Čoka
Begej
Žitište
4 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Borac (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički (S)
Sutjeska
3 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Rusanda
Melenci
3 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
BAK
Bela Crkva
1 : 4
Polet
Izbište
Sloga (P)
Plandište
5 : 0
Slavija (K)
Kovačica
Radnički
Ratkovo
2 : 5
Omladinac (D)
Deronje
Sloga
Čonoplja
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Polet
Karavukovo
2 : 4
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (G)
Gakovo
3 : 0
Mladost (K)
Kruščić
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Veternik
Veternik
1 : 1
Bačka
Đurđevo
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sloven
Ruma
1 : 1
Jadran
Golubinci
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Morava(S)
Sirča
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Napredak
Gračac
Parmenac
Parmenac
5 : 0
Planinac
Vujetinci
Bratstvo
Dljin
2 : 3
Gorušica
Viča
Mladi Rudar
Rudnik
3 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Đerdap
Golubac
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Žitkovica
Žitkovica
1 : 1
Polet
Voluja
OFK Homolje
Žagubica
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Dragoš
Oreškovica
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 1
Šumadija
Sipić
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
4 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Mionica
Mionica
1 : 6
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Radnik
Ub
0 : 1
Omladinac
Kalinovac
Kalenić
Kalenić
3 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
0 : 1
Čučuge
Čučuge
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Temac
Temska
JERMA
SUKOVO
2 : 6
Željuša
Željuša
Jedinstvo
Šišava
3 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 1
Veternica 1926
Leskovac
Baštovan
Subotica
2 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost (T)
Toljevac
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Lokomotiva
Subotica
0 : 3
Bačka 1901 B
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 0
Roham
Nova Crnja
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 3
Dolovo
Dolovo
Glogonj
Glogonj
5 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 3
Potporanj
Potporanj
Železničar
Novi Sad
3 : 3
Borac
Rakovac
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Bačka
Despotovo
Dunav
Novi Slankamen
0 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
OFK Burovo
Burovo
8 : 0
Rvati
Obrenovac
Barajevo
Barajevo
0 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Pudarci
Pudarci
0 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Policajac
Beograd
1 : 0
Rušanj
Rušanj
Pionir
Besni Fok
3 : 2
Institut
Zemun Polje
Borac
Trnjane
1 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Sloga
Korman
4 : 0
Pobeda 1976
Jakovlje
Polet
Radevac
2 : 1
Feniks 2012
Krupac
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 3
Miloševo
Miloševo
Srbovo
Srbovo
2 : 2
Čubra
Čubra
Rečka
Rečka
1 : 0
Mladost
Karbulovo
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 0
Kablar
Kraljevo
Žeželj
Donja Sabanta
4 : 0
Trmbas
Trmbas
Borac
Zabela
6 : 1
Dunav
Ostrovo
Busur
Busur
2 : 1
Soko
Krvije
7 juli
Lopušnik
3 : 1
Burovac
Burovac
Dobrnje
Dobrnje
2 : 1
Laolac
Veliko Laole
Sloga 1952
Veliki Popovac
1 : 4
Radnik
Pankovo
B.S.K.
Bošnjak
3 : 0
Čokordin
Vošanovac
Vukan
Ždrelo
0 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Mlava
Zabrđe
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Napredak
Trnovče
0 : 5
Omladinac B
Šetonje
Rudar
Brasina
2 : 0
Mladost (L)
Loznica
Cer
Petkovica
4 : 0
Napredak
Ševarice
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
1 : 1
Fortuna Miki
Šabac
Omladinac
Slepčević
4 : 1
Maovi MH
Maovi
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
3 : 0
Bojić
Bojić
Mladost (SL)
Slatina
3 : 3
Mladost (SV)
Svileuva
Sava
Mrđenovac
2 : 0
Mladost 2011
Sinošević
Rankovac
Nakučani
4 : 0
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 0
Metlić
Metlić
BSK
Belanovce
4 : 2
Moravac
Pečenjevce
Bratstvo
Zlokućane
2 : 1
Turekovac
Turekovac
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 7
Milanovo
Milanovo
Brza
Brza
8 : 0
Moravac
Guberevac
Goblen
Badince
2 : 1
Nomanica
Nomanica
Real
Donja Jajna
3 : 3
Sušica 2012
Kukulovce/Šišince
Morava
Kočino Selo
1 : 0
Kolonija
Jagodina
Jedinstvo
Duboka
0 : 2
Ribnik
Ribnik
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Moravac-C 74
Selište
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jugovići
Bogdanje
1 : 0
Omašnica
Omašnica
Polet 57
Milutovac
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac
Ugljarevo
5 : 0
Vinogradar
Riljac
Gaglovo
Gaglovo
0 : 3
Zmajevac
Belasica
Budućnost
Kaonik
3 : 2
Pasjak
Pasjak
Parunovac
Parunovac
5 : 0
Trmčari
Trmčari
Žabare
Žabare
1 : 1
BSK
Bela Voda
Padež
Padež
3 : 0
Globoder
Globoder
Srnje
Srnje
0 : 3
Meševo
Meševo
Pakašnica
Pakašnica
4 : 4
Sokolovi
Kruševica
Naša Krajina
Kupinik
2 : 2
Barice
Barice
Solunac
Banatski Sokolac
6 : 4
Gaj
Veliki Gaj
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
0 : 2
Graničar
Miletićevo
Sloboda
Stubica
3 : 2
Budućnost
Dudovica
Mladost
Cvetovac
0 : 0
Šumadija
Mali Crljeni
Polet
Mirosaljci
0 : 0
Mladi Borac
Županjac
Šumadinac
Kruševica
1 : 2
Proleter
Vrbovno
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
Sloga 2012
Popović
1 : 2
Mladost
Guberevac
Drlupa
Drlupa
3 : 0
Đurinci
Đurinci
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Rudar 2012
Babe
Mladost
Mala Ivanča
3 : 3
Vis
Parcani
Crvena zvezda
Ralja
6 : 0
OFK Slatina
Slatina
Denim
Drlupa
2 : 1
Sibnica
Sibnica
Šabac
Šabac
0 : 6
LASK Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 5
Napredak
Kruševac
Sloga
Zemun
0 : 8
Novi Bečej
Novi Bečej
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Sloboda Piont
Užice
Napredak
Kruševac
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Radnički
Novi Beograd
Sloga
Kraljevo
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Rad
Beograd
Timok
Zajecar
1 : 2
BSK Borča
Borča
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
0 : 0
Kabel
Novi sad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Donji Srem
Pećinci
Vojvodina
Novi Sad
8 : 1
Polet
Karavukovo
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radan
Lebane
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Car Konstantin
Niš
2 : 6
Vrežina 2009
Niš
Vlasina
Vlasotince
1 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Žitoradja
Žitorađa
3 : 1
Bor
Bor
Borac
Bivolje
1 : 3
Jedinstvo
Paraćin
Sinđelić
Niš
0 : 1
Dinamo
Vranje
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Jadran
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Javor
Ivanjica
Udarnik
Lozovik
7 : 0
Selevac
Kusadak
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Pobeda
Golobok
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 0
Omladinac
Rakinac
Polet
Trnovče
0 : 2
Napredak
Markovac
Budućnost
Ratari
1 : 2
Bresje-Superior
Velika Plana
Partizan (G)
Gaj
4 : 3
BAK
Bela Crkva
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Slavija
Kovačica
8 : 0
Tempo
Sefkerin
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
4 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Osipaonica
Osipaonica
2 : 3
Rudar
Kostolac
Stig
Beranje
1 : 3
Karađorđe
Rača
Krušik
Valjevo
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Mačva
Šabac
3 : 1
Radnicki
Valjevo
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Rad
Beograd
5 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
8 : 2
Teleoptik
Zemun
Borac
Čačak
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Sloga
Leskovac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Raadnički 1923
Kragujevac
Sloboda Point
Užice
2 : 0
Napredak
Kruševac
Loznica 1919
Loznica
1 : 1
BSK Borča
Borča
Banat
Zrenjanin
5 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Pančevo
0 : 2
Spartak ZV
Subotica
Bečej 1918
Bečej
1 : 5
Hajduk
Kula
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
8 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Čoka
Čoka
Subotica '97
Subotica
3 : 0
Palić
Palić
AF Duljaj
Topola
3 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 1
Morava
Velika Plana
Mladost
Lučani
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sevojno
Sevojno
3 : 2
Javor
Ivanjica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Budućnost
Arilje
3 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 3
Jedinstvo
Ub
Rađevac
Krupanj
6 : 0
Loznica
Loznica
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
5 : 0
Bežanija
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Radnički
Niš
AS
Novi Pazar
0 : 1
Partizan
Beograd
Župa
Aleksandrovac
0 : 6
Napredak
Kruševac
Loznica 1919
Loznica
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Banat
Zrenjanin
2 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Pančevo
0 : 4
Spartak ZV
Subotica
Bečej 1918
Bečej
0 : 4
Hajduk
Kula
Sloga
Lugavčina
0 : 4
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
0 : 3
Proleter
Vranovo
Skobalj
Skobalj
1 : 4
Podunavac
Udovice
Olimpija
Totovo Selo
3 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Tavankut
Tavankut
2 : 7
Potisje
Kanjiža
Udarnik
Lozovik
4 : 2
Selevac
Kusadak
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 5
Pobeda
Golobok
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 3
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
3 : 2
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 3
Omladinac
Rakinac
Polet
Trnovče
3 : 6
Napredak
Markovac
Budućnost
Ratari
0 : 3
Bresje-Superior
Velika Plana
MIP Presing
Požarevac
5 : 1
Kolonija Sveti Sava
Arandjelovac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Homoljac
Žagubica
Rudar
Kostolac
3 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Badnjevac
Badnjevac
20 : 0
Panter
Požarevac
Kraguj
Kragujevac
1 : 4
Karađorđe (T)
Topola
Slavija
Kragujevac
3 : 2
Azbest
Stragari
Sušica
Kragujevac
2 : 3
Pobeda
Beloševac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
4 : 2
Sloga (B)
Batočina
Arsenal
Kragujevac
4 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Apolon 4
Kragujevac
4 : 3
Karađorđe (R)
Rača
Spartak
Ljig
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Rađevac
Krupanj
0 : 2
Loznica
Loznica
Drina
Ljubovija
1 : 5
Mačva
Šabac
Spartak Zlatibor voda '01
Subotica
4 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Dribling
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 20
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Karađorđe (R)
Rača
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Karađorđe (T)
Topola
0 : 6
Šumadija 1903
Kragujevac