XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 242 utakmica za dan
Nedelja, 17 Jun 2012

Fudbal

Goč
Vrnjačka Banja
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Ribnica (J)
Jovac
5 : 1
Morava (S)
Sirča
Grdica
Grdica
0 : 2
Borac (V)
Vraneši
Polet (R)
Ratina
2 : 5
Rudar
Baljevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Braća Vuković
Lađevci
5 : 5
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
2 : 1
Radnički
Kovači
Omladinac
Zablaće (Čačak)
4 : 1
Brezak
Pranjani
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 3
Dragačevo
Guča
Morava
Katrga
4 : 0
Vujan
Prislonica
Ovčar
Markovica
1 : 3
Mladost
Atenica
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Šumadija
Brdjani
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 2
Prilike
Prilike
Spartak
Trnava
4 : 3
Slatina
Slatina
Rudar
Bresnica
5 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Banja
Banja
1 : 2
Partizan
Darosava
Vinča
Vinča
4 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Sloga
Zabojnica
0 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Beli orlovi
Konjuša
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Bokanja
Gorovič
2 : 0
Šumadija
Toponica
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Borac
Pajsijević
Marjan
Knić
3 : 2
Rača Popović
Popović
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 3
Karađorđe
Rača
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Selevac
Selevac
Sloboda
Lipe
3 : 2
Borac
Ralja
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Udarnik
Lozovik
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 2
Sloga
Miloševac
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Glavaš
Glibovac
Napredak
Markovac
3 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 3
Budućnost
Ratari
Sloga B
Burovac
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Crni Vrh
Miljević
1 : 2
Omladinac
Šetonje
Polet
Suvi Do
3 : 0
Železničar
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vihor
Maljurevac
2 : 1
Beli Orao
Bradarac
Integral
Batuša
3 : 3
Šapine
Šapine
Sloga K
Kasidol
0 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Mladost
Biskuplje
6 : 3
Mlava
Malo Laole
Radjevac
Krupanj
6 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Jadar (S)
Stupnica
1 : 1
Lipolist
Lipolist
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Radnički
Koceljeva
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Mačva 2005
Bogatić
12 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Antimon
Zajača
2 : 1
Jedinstvo
Štitar
Borac
Šabac
2 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Ribnikar
Pecka
2 : 2
Tulari
Tulari
OFK Divci
Divci
2 : 0
Trlić
Trlić
Proleter
Bajevac
0 : 3
Rubribreza
Rubribreza
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Brežđe
Brežđe
GP Zlatibor
Užice
7 : 1
Železničar
Požega
Luna Avijatičar
Vranjani
5 : 1
Perućac
Perućac
Omladinac
Zdravčići
2 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Polet
Rasna
Ariljska Rampa
Požega
3 : 1
Sečica
Seča reka
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Budućnost
Arilje
2 : 0
Bioska
Bioska
Crvena zastava
Hum
5 : 2
Delijski Vis
Niš
Vrtište
Vrtište
2 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Mramor
Mramor
4 : 5
Radnički
Trupale
Proleter
Mezgraja
3 : 3
Mladost
Medoševac
Rudar
Jelašnica
5 : 2
OFK Niš
Niš
Budućnost (P)
Popovac
10 : 1
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Omladinac
Gornji Komren
6 : 0
Aluminjum
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Doljevac 1971
Doljevac
4 : 5
Rasovača
Rasovača
Napredak
Aleksinac
6 : 3
Rad
Merošina
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
3 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Borac
Azbresnica
Orljane
Orljane
5 : 2
Palilula
Aleksinac
Mladost (B)
Batušinac
2 : 2
Morava
Žitkovac
Bukovik
Razanj
0 : 0
Jastrebac
Tešica
Toplica
Šarlinac
3 : 5
Naša krila 1936
Belotinac
Radnički (B)
Baranda
5 : 1
Vršac United
Vršac
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Polet
Izbište
2 : 1
Sloga (P)
Plandište
Mladost
Omoljica
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Slavija
Kovačica
1 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Tempo
Sefkerin
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Spartak
Debeljača
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Njegoš
Lovćenac
3 : 3
Tavankut
Tavankut
Subotica
Subotica
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
4 : 3
Bačka
Mol
Krivaja
Krivaja
3 : 4
Jadran
Feketić
Proleter
Njegoševo
6 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Tisa
Adorjan
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
Gradnulica
Zrenjanin
2 : 2
Borac (A)
Aleksandrovo
Begej
Žitište
1 : 0
Naftagas
Elemir
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 3
Borac (Z)
Zrenjanin
Potisje
Knićanin
0 : 3
Vojvodina 1928
Perlez
Bilećanin
Sečanj
4 : 1
Krajina
Krajišnik
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 1
Rusanda
Melenci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
OFK Klek
Klek
Graničar (R)
Riđica
5 : 0
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
3 : 5
Omladinac (B)
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
5 : 3
Sloga
Čonoplja
PIK
Prigrevica
3 : 2
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
4 : 2
ŽAK
Sombor
Hajduk
Jovanovac
2 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Botunje
Botunje
4 : 0
Kremenac
Rogojevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 7
Srbija
Ilićevo
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 1
Ćava
Grošnica
Rakova
Rakova
3 : 3
Polet
Goričani
Miokovci
Miokovci
3 : 2
Premeća
Premeća
Strelac
Miokovci
1 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Morava
Mojsinje
3 : 3
Planinac
Vujetinci
Mladost (P)
Preljina
7 : 2
Čačak 94
Čačak
Lepenica
Badnjevac
7 : 0
Grivac
Grivac
Bata Bulić
Bistrica
2 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Napredak (VC)
Veliko Crniće
3 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Sloga
Viteževo
0 : 2
Omladinac (B)
Busur
Rudar
Krepoljin
5 : 0
Napredak (T)
Toponica
Polet
Aleksandrovac
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Radnički
Knežica
Dunavac (P)
Petka
2 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 3
Đerdap
Golubac
Polet
Voluja
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Napredak (N)
Nabrđe
2 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Sloga (Ć)
Ćirikovac
3 : 0
RSK
Rabrovo
Makce
Makce
2 : 1
Dunavac (K)
Kisiljevo
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 0
Žitkovica
Žitkovica
OFK Varna
Varna
1 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Karađorđe
Mišar
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 4
Korman
Korman
Galeb
Cerovac
4 : 3
Provo
Provo
Dumaca
Pocerski Metković
4 : 2
Dobrava
Vukošić
OFK Jelen
Jelenča
4 : 3
Sloga (K)
Krnić
Pocerina
Jevremovac
4 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Sloga (M)
Matijevac
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Sloga (P)
Petlovača
2 : 0
Majur
Majur
Budućnost
Zminjak
6 : 2
Omladinac (S)
Slepčević
Sloboda
Salaš Crnobarski
8 : 4
Proleter
Šabac
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 3
Napredak
Ribari
Milicionar
Bogatić
0 : 1
Mladi Borac
Dublje
Partizan
Drenovac
2 : 1
Duško
Klenje
Gorki
Glušci
4 : 1
Omladinac (B)
Bogatic
Sloga (D)
Duvanište
5 : 4
Drina
Badovinci
Polet
Takovo kod Uba
4 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Sloga
Lončanik
Čučuge
Čučuge
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Brgule
Brgule
Joševa
Joševa kod Uba
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Dokmir
Dokmir
2 : 4
Vrelo
Vrelo kod Uba
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
0 : 2
Borac (O)
Otanj
Plavi tok
Dražinovići
1 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 0
Savinac
Visibaba
Ježevica
Velika Ježevica
5 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Duškovci
Duškovci
3 : 6
Glumač
Glumač
Lazarica
Prilipac
0 : 3
Lauš
Lopaš
Supovac
Supovac
2 : 3
Morava
Krušce
Mladost
Donji Komren
0 : 3
Zeleznicar
Nis
Čegar
Donji Matejevac
4 : 1
Morava
Čokot
Vulkan
Brenica
3 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Koca
Niska Banja
0 : 3
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
Radnički
Kočane
1 : 0
Knežica
Knežica
NS Tatko
Lepaja
3 : 0
Sloga
Jovanovac
Moravac
Čečina
4 : 1
Padina
Padina kod Merošine
4. Juli
Mekiš
3 : 0
Naisus
Rožina
Slatina
Negotin
3 : 2
Deli Jovan
Sikole
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 3
Rečka
Rečka
Vidrovac
Vidrovac
6 : 0
Ratar
Jasenica
BSK
Bukovče
0 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Samarinovac
Samarinovac
3 : 0
Urovica
Urovica
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Smedovac
Smedovac
Gorica
Valevac
3 : 0
Mladost
Vasilj
Trgovište
Trgovište
3 : 0
Drugarstvo
Knjaževac
Pobeda
Samoš
5 : 2
Železničar
Pančevo
Mladost (V)
Vojlovica
7 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Vojvodina
Crepaja
12 : 3
Borac (P)
Pločica
Unirea
Uzdin
2 : 1
Proleter
Mramorak
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Glogonj
Glogonj
1 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Banat
Dupljaja
0 : 3
Vinogradar
Gudurica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Hajduk
Šušara
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Ševac
Kusić
2 : 2
Ratar
Kruščica
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
OFK Mladost
Apatin
6 : 1
Dinamo
Sonta
Rastina 1918
Rastina
1 : 2
Lipar
Lipar
OFK Metalac
Sombor
2 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
OFK Šikara
Sombor
0 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Radnički
Ratkovo
Panonija
Lalić
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Jedinstvo
Godačica
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Partizan
Vrba
6 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Budućnost (S)
Samaila
2 : 1
Zgodačica
Godačica
Progorelica
Progorelica
0 : 3
Stubal
Stubal
Kablar
Kraljevo
0 : 5
Ras
Novi Pazar
Popovići
Popovići
0 : 0
Omladinac
Drakčići
Miločajac
Miločaj
3 : 2
Musina reka
Musina reka
Divostin
Kragujevac
1 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Studenac
Goločelo
Borac
Drenovac
3 : 0
Trmbas
Trmbas
Stari momci
Kragujevac
3 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Napredak (P)
Poljana
0 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Metalac
Požarevac
1 : 7
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dunav
Ostrovo
3 : 4
Sopot
Požarevac
MIP-Majdan
Požarevac
3 : 0
Stig
Beranje
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 2
Proleter
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
1 : 3
Dizel
Bare
Mladost (K)
Kutles
6 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
Popovac
Popovac
1 : 1
Golubovac 07
Golubovac
Zemljoradnik
Striža
8 : 1
Jedinstvo R
Ratare
Mladost
Gornja Mutnica
4 : 0
Radnicki
Tekija
Šumadija
Trešnjevica
7 : 5
Polet
Zabrega
Hajduk
Čepure
2 : 0
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Budućnost
Glavica
1 : 4
Napredak
Stubica
Radnik
Davidovac
0 : 4
Omladinac
Šaludovac
Graničar (R)
Riđica
4 : 3
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (D)
Deronje
5 : 1
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 3
Sloga
Čonoplja
PIK
Prigrevica
11 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Hajduk
Stapar
3 : 1
ŽAK
Sombor
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Novi Sad
Novi Sad
5 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Vršac
Vršac
Spartak ZV
Subotica
2 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
5 : 3
Bečej
Bečej
Čantavir
Čantavir
1 : 3
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Njegoš
Lovćenac
7 : 1
Tavankut
Tavankut
Subotica
Subotica
0 : 0
Potisje
Kanjiža
Preporod
Novi Žednik
4 : 3
Bačka
Mol
Krivaja
Krivaja
12 : 0
Jadran
Feketić
Proleter
Njegoševo
4 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Tisa
Adorjan
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 3
Dinamo
Pančevo
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Vršac
Vršac
Spartak ZV
Subotica
3 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
3 : 0
Bečej
Bečej
Subotica
Subotica
0 : 1
Potisje
Kanjiža