XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 106 utakmica za dan
Sreda, 6 Jun 2012

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
1 : 2
Mladost (L)
Lučani
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sinđelić
Niš
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Bežanija
Beograd
5 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Radnički (S)
Sombor
4 : 1
Banat
Zrenjanin
Čukarički
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
1 : 2
Radnički (N)
Niš
Inđija
Inđija
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnik
Surdulica
Kopaonik
Brus
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Car Konstantin
Niš
5 : 2
Borac (B)
Bivolje
Timok
Zaječar
1 : 0
Trgovački (J)
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
2 : 3
Sloga
Despotovac
Radnički (P)
Pirot
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Dolina
Padina
Palić
Palić
3 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Dunav
Stari Banovci
2 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Sloga (T)
Temerin
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Cement
Beočin
4 : 2
Senta
Senta
Tekstilac
Odžaci
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Hajduk
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Srem (J)
Jakovo
1 : 1
PKB
Padinska skela
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Slavija
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Sopot
Sopot
3 : 0
Zemun
Zemun
Voždovac
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Dorćol
Beograd
2 : 0
Beograd
Beograd
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Palilulac
Niš
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 2
SFK Moravac (P)
Predejane
Moravac Orion (M)
Mrštane
10 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Omladinac
Malošište
2 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Moravica
Subotinac
3 : 2
Vučje
Vučje
Sloga (L)
Leskovac
4 : 3
Morava
Vladičin Han
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Pukovac
Pukovac
2 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Rembas
Resavica
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Đerdap
Kladovo
3 : 1
Dunav
Prahovo
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Napredak
Drenovac
Slatina
Bor
1 : 8
Juhor
Obrež
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
6 : 2
FUD
Brus
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 2
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
AFK Ada
Ada
0 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
1 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 3
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Dinamo
Pančevo
6 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Borac
Starčevo
3 : 1
Kolonija
Kovin
Bačka 1901
Subotica
8 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
Budućnost (M)
Mladenovo
4 : 2
Polet (S)
Sivac
Stanišić
Stanišić
3 : 1
Index
Novi Sad
Omladinac (NB)
Novi Banovci
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Obilić
Zmajevo
0 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Mladost (T)
Turija
4 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Jugović
Kać
1. Maj
Ruma
3 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički
Lubnica
2 : 0
Rudar (P)
Podvis
Mladost
Sumrakovac
3 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Osnić
Osnić
1 : 2
Midžor
Kalna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
6 : 3
ŠSK
Štipina
BSK
Bogovina
2 : 6
Rtanj
Boljevac
Borac
Vražogrnac
0 : 3
Omladinac
Grezna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
8 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Sloga Milšped
Krnješevci
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Rudar
Vrdnik
5 : 0
Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk (Š)
Šimanovci
3 : 2
Sloven
Ruma
Partizan
Vitojevci
2 : 3
Radnički
Irig
Šumar
Ogar
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sremac
Vojka
1 : 0
Mladost
Kupinovo
Jadran
Golubinci
4 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Graničar
Adaševci
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Metalac
Futog
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Jedinstvo
Rumenka
3 : 3
Petrovaradin
Petrovaradin
Bačka
Đurđevo
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Slavija (P)
Pivnice
0 : 5
Srbobran
Srbobran
Borac
Šajkaš
0 : 2
Šajkaš
Kovilj
Vrbas
Vrbas
0 : 2
Omladinac
Stepanović
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Dunavac
Grocka
4 : 0
Borac
Lazarevac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
PIK Zemun
Zemun
Šumadija
Šopić
0 : 0
Rudar
Zeoke
Vrčin
Vrčin
1 : 1
IMR
Rakovica
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Baćevac
Baćevac
Policajac
Beograd
2 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 1
Strelac
Mislođin
Milutinac
Zemun
3 : 2
Radnički
Novi Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 2
Prva Iskra
Barič
Kopaonik
Lešak
7 : 0
Moša
Banje
Pontes
Kostol
3 : 1
Junior
Davidovac kod Kladova
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 2
Napredak
Korbovo
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 2
Poljoprivrednik
Bikovo
Bratstvo (Z)
Zlokućane
1 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Bečej
Bečej
1 : 2
Vršac
Vršac
Bečej
Bečej
7 : 1
Vršac
Vršac
Spartak Zlatibor voda
Subotica
1 : 2
Bačka 1901
Subotica