XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 327 utakmica za dan
Subota, 2 Jun 2012

Fudbal

Heroj Polet
Jajinci
6 : 0
Zuce
Zuce
Mladost B
Begaljica
6 : 0
Partizan
Kaluđerica
Mladost JR
Jabučki rit
5 : 1
Dunavac
Dunavac
Pinosava
Pinosava
0 : 0
Obilić
Beograd
Veliko selo
Veliko selo
9 : 1
Hajduk
Kamendol
Mladi radnik
Požarevac
7 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Inđija
Inđija
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Čukarički
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Bežanija
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Donji Srem
Pećinci
5 : 1
Sinđelić
Niš
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Rudar
Kostolac
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Sloga
Despotovac
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Trgovački (J)
Jagodina
3 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Borac (B)
Bivolje
1 : 0
Timok
Zaječar
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 3
Car Konstantin
Niš
Radnik
Surdulica
4 : 2
Kopaonik
Brus
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Dinamo
Vranje
Senta
Senta
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
Cement
Beočin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Sloga (T)
Temerin
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Dunav
Stari Banovci
Dolina
Padina
4 : 1
Palić
Palić
Vršac
Vršac
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
Beograd
Beograd
3 : 0
Žarkovo
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 1
Dorćol
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Voždovac
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
1 : 2
Sopot
Sopot
Slavija
Beograd
0 : 6
Kovačevac
Kovačevac
PKB
Padinska skela
0 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
4 : 0
Srem (J)
Jakovo
Sindjelić
Beograd
2 : 2
Hajduk
Beograd
Metalac
Kraljevo
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Gruža
Gruža
5 : 4
Homoljac
Žagubica
Kosanica
Kuršumlija
0 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Pusta Reka
Bojnik
5 : 0
Pukovac
Pukovac
Morava
Vladičin Han
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Dubočica 1923
Leskovac
9 : 1
Moravica
Subotinac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 0
Omladinac
Malošište
SFK Moravac (P)
Predejane
0 : 1
Moravac Orion (M)
Mrštane
Palilulac
Niš
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Rembas
Resavica
FUD
Brus
3 : 3
Morava (Ć)
Ćuprija
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Juhor
Obrež
0 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Napredak
Drenovac
3 : 1
Slatina
Bor
Dunav
Prahovo
4 : 2
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 1
Đerdap
Kladovo
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 6
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Kolonija
Kovin
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Borac
Starčevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (B)
Bajmok
7 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 1
AFK Ada
Ada
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 2
Bačka (P)
Pačir
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Jugović
Kać
0 : 0
1. Maj
Ruma
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga (E)
Erdevik
4 : 0
Mladost (T)
Turija
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
6 : 0
Obilić
Zmajevo
Index
Novi Sad
2 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Polet (S)
Sivac
5 : 3
Stanišić
Stanišić
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Ribnica (J)
Jovac
Grdica
Grdica
2 : 3
Budućnost
Konarevo
Karađorđe
Kraljevo
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Sloga L
Lužnice
0 : 2
Šumadija
Čumić
Marjan
Knić
3 : 2
Šumadija
Toponica
Karađorđe
Rača
0 : 0
Rača Popović
Popović
Šumadinac
Binovac
4 : 5
Sloga
Miloševac
Polet
Suvi Do
4 : 0
Sloga B
Burovac
VGSK
Veliko Gradište
7 : 3
Omladinac
Šetonje
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Šapine
Šapine
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Radjevac
Krupanj
Radnički
Koceljeva
1 : 2
Lipolist
Lipolist
Mačva 2005
Bogatić
5 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Borac
Šabac
12 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Banjani
Banjani
2 : 0
Ribnikar
Pecka
Mladost
Vračević
1 : 4
Trlić
Trlić
Radnik
Ub
4 : 5
Brezovica
Brezovica
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Brežđe
Brežđe
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 2
GP Zlatibor
Užice
Budućnost (P)
Popovac
5 : 2
Mladost
Medoševac
Rutevac
Rutevac
3 : 1
Rad
Merošina
Toplica
Šarlinac
1 : 0
Morava
Žitkovac
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 2
Jastrebac
Tešica
Navalin
Navalin
4 : 3
Šumadija
Razgojna
Umac
Miroševce
2 : 0
Veternica
Leskovac
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Radan
Lebane
Napredak
Izvor
3 : 5
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo P
Pirot
7 : 1
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Zadrugar
Krupac
3 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Levosoje
Levosoje
2 : 2
Kondiva
Žbevac
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
As
Bujanovac
Pčinja
Trgovište
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Čelik
Belo polje
1 : 7
Nebeski Andjeli
Vranje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
Borac
Držanovac
1 : 4
Kosovac
Prokuplje
Jug Bogdan
Đakus
5 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Polet
Samarinovac
0 : 3
Trbunje
Trbunje
Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Omladinac
Podina
Zlot
Zlot
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Krivelj
Krivelj
2 : 0
Branik
Štubik
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Midžor
Kalna
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Sloga (M)
Minićevo
3 : 1
Osnić
Osnić
Partizan (U)
Uljma
3 : 5
Radnički (K)
Kovin
Mladost
Kruščić
2 : 1
Borac
Bački Gračac
Polet
Karavukovo
7 : 2
Sloga
Čonoplja
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Graničar
Adaševci
Sloven
Ruma
4 : 0
Partizan
Vitojevci
Šajkaš
Kovilj
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Radnički
Novi Beograd
1 : 0
Komgrap
Beograd
IMR
Rakovica
3 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Rudar
Zeoke
2 : 0
Vrčin
Vrčin
Čibukovac
Kraljevo
3 : 4
Zvezda
Čukojevac
Šumadija
Šumarice
3 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Granit
Jošanička banja
4 : 2
Gruža
Vitanovac
Mladost
Pajazitovo
4 : 2
Hajduk
Jovanovac
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Korićani
Korićani
5 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 3
Kragujevac
Kragujevac
Bjelica
Milatovići
4 : 6
Sloga
Kaona
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Lepenica
Badnjevac
3 : 1
Pobeda
Đurđevo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Omladinac (S)
Starčevo
Dunavac (P)
Petka
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Polet
Voluja
6 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Žitkovica
Žitkovica
5 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 0
Luk
Voćnjak
Polet
Donji Lajkovac
1 : 2
Kolubara Gaj
Jabučje
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
1 : 1
Stepanje
Stepanje
Jedinstvo
Milorci
5 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kalenić
Kalenić
2 : 2
Vrelo
Vrelo kod Uba
Gredetin
Gredetin
0 : 0
Polet (V)
Vitoševac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 1
Sloga (K)
Korman
Kraljevo
Selo Kraljevo
6 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Provalija
Pirot
1 : 4
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
Mladost
Mali Suvodol
2 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Borac
Barje Čiflik
0 : 2
Padež
Petrovac
Sloboda
Rasnica
2 : 0
Pobeda
Držina
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Sindjelic
Vojnik
Crni Vrh
Deonica
2 : 4
Ursule
Ursule
BSK
Buljane
2 : 0
Javor
Sladaja
Kupinovac
Kupinovac
4 : 1
Polet
Senje
Mladi Radnik
Novo Laniste
1 : 1
Tekstilac
Paraćin
Resavac
Subotica
1 : 0
Kolare
Kolare
Mladost (T)
Tečić
2 : 5
Mladost (S)
Sikirica
Junior
Davidovac kod Kladova
0 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Budućnost
Kaonik
2 : 1
Kapidzija
Kapidzija
Ravna
Ravna
3 : 3
Gorica
Valevac
Drugarstvo
Knjaževac
2 : 4
Mladost
Vasilj
Glogonj
Glogonj
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 2
Đurđin
Đurđin
Dušan Silni
Subotica
6 : 4
Bratstvo
Ljutovo
Žednik
Stari Žednik
5 : 1
Udarnik
Višnjevac
Mladost
Novi Sad
0 : 0
OFK Sirig
Sirig
Tvrdjava
Bač
2 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Radnički PDM
Mladenovac
4 : 2
Podunavac
Ritopek
OFK Burovo
Burovo
3 : 2
Palež
Palež
Vranić
Vranić
4 : 0
Lisović
Beograd
Barajevo
Barajevo
1 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
Borac
Ušće
4 : 2
Krtinska
Krtinska
Budućnost
Zvečka
2 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Stara Čaršija
Kraljevo
5 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Miločajac
Miločaj
1 : 3
Ras
Novi Pazar
Tulež
Tulež
1 : 3
Misača
Misača
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
1 : 2
Bečevica
Bečevica
Polet (G)
Guberevac
3 : 3
Mladost (P)
Pretoke
7 juli
Lopušnik
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
Laolac
Veliko Laole
3 : 1
Radnik
Pankovo
Busur
Busur
1 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Dobrnje
Dobrnje
3 : 2
Soko
Krvije
Mlava
Zabrđe
1 : 1
Burovac
Burovac
Stig MC
Malo Crniće
0 : 3
Kobilje
Kobilje
Budućnost
Aljudovo
3 : 0
BSK
Boževac
Košava
Kalište
1 : 0
Stig C
Crljenac
Laznica
Laznica
3 : 0
Vrelo
Milanovac
Borac
Vukovac
2 : 1
Zadrugar
Osanica
Budućnost
Milatovac
2 : 3
OFK Homolje
Žagubica
Donja Ljubovidja
Donja Ljubovidja
0 : 1
Crnča
Crnča
Mladost
Uzovnica
1 : 1
Vrhpolje
Vrhpolje
Napredak (BP)
Banovo Polje
1 : 0
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
Rudar
Radljevo
3 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Crvena Jabuka
Ub
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Mladost (K)
Kutles
3 : 0
BSK
Belanovce
Moravac (G)
Guberevac
2 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Goblen
Badince
Turekovac
Turekovac
0 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 0
Real
Donja Jajna
Brza
Brza
6 : 0
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Hum
Vrlane
4 : 2
Radnički
Dubnica
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Jugovići
Bogdanje
1 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Padež
Padež
2 : 0
Srnje
Srnje
Graničar
Jamena
1 : 1
OFK Bingula
Bingula
Omladinac M
Molovin
1 : 5
Fruškogorac
Kukujevci
Sremac
Berkasovo
3 : 7
Jedinstvo M
Morović
Sindjelić
Gibarac
3 : 0
Jedinstvo LJ
Ljuba
Omladinac B
Batrovci
4 : 4
Napredak
Vašica
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 1
Borac
Ilinci
Sveti Stefan
Slanci
4 : 2
Dunavac
Dunavac
Đurinci
Đurinci
0 : 3
Nemenikuće
Nemenikuće
OFK Slatina
Slatina
2 : 5
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Drlupa
Drlupa
0 : 2
OFK Rogača
Rogača
Crvena Zvezda
Ralja
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Ropočevo
Ropočevo
6 : 2
Mladost (G)
Guberevac
Oniks
Lozovik
5 : 2
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
Mladost
Bukovče
2 : 2
Sloga
Voljavče
Lazarevac
Lazarevac
2 : 4
Proleter
Vrbovno
Mašinac PZP
Niš
1 : 1
Požarevac
Požarevac
Sloga
Zemun
3 : 0
Mačva
Šabac
Spartak
Subotica
3 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Nives
Knjaževac
9 : 0
Ravangrad
Sombor
Šabac
Šabac
0 : 12
LASK Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
4 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
ŽFK Gradac
Valjevo
0 : 5
Aranđelovac
Aranđelovac
Slatke male
Burovac
3 : 0
Karađorđe
Topola
BSK Borča
Borča
3 : 4
Rad
Beograd
Javor
Ivanjica
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Zemun
Zemun
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Inđija
Inđija
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Radnički (N)
Niš
Hajduk
Kula
2 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Kabel
Novi sad
1 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost
Kruščić
1 : 3
Borac
Bački Gračac
Polet
Karavukovo
3 : 1
Sloga
Čonoplja
Borac
Ralja
1 : 2
Sloga
Lugavčina
Skobalj
Skobalj
0 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Šumadinac
Binovac
0 : 1
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Sloga
Miloševac
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Glavaš
Glibovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 0
Bresje-Superior
Velika Plana
Budućnost
Ratari
5 : 2
Selevac
Selevac
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Napredak
Markovac
BSK Borča
Borča
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Zemun
Zemun
3 : 1
Sloga (L)
Leskovac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Sloboda PS
Užice
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
Loznica
Loznica
Rad
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Inđija
Inđija
1 : 3
Hajduk
Kula
Banat
Zrenjanin
8 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Partizan
Beograd
5 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Borac
Čačak
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Palilulac
Niš
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
4 : 1
Savacijum
Šabac
Inđija
Inđija
7 : 1
Hajduk
Kula
Banat
Zrenjanin
0 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Čoka
Čoka
0 : 7
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Vinogradar
Hajdukovo
10 : 0
Palić
Palić
Zvižd
Kučevo
5 : 0
Borac
Žabari
Sloga
Drmno
0 : 3
Šapine
Šapine
Borac
Ralja
4 : 3
Sloga
Lugavčina
Udarnik
Lozovik
4 : 2
Mladi radnik
Radinac
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
SASK
Saraorci
Skobalj
Skobalj
3 : 8
Osipaonica
Osipaonica
Šumadinac
Binovac
0 : 3
Sloboda
Lipe
Šumadija
Azanja
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 2
Sloga
Miloševac
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 2
Glavaš
Glibovac
Mladi borac
Veliko Orašje
8 : 5
Bresje-Superior
Velika Plana
Budućnost
Ratari
0 : 4
Selevac
Selevac
Omladinac
Rakinac
0 : 5
Napredak
Markovac
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Nacional
Niš
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Red Star
Niš
Bačka
Pačir
3 : 2
Bačka 1901 '00
Subotica
Čoka
Čoka
0 : 4
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
Bačka 1901 '99
Subotica
5 : 0
Čantavir
Čantavir
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 0
Sever
Subotica
Presing
Požarevac
3 : 0
Panter
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
4 : 0
Obilić
Živica
Marjan
Knic
3 : 0
Arsenal
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
4 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
7 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Seljak
Mihajlovac
5 : 5
Smederevo
Smederevo
Presing
Požarevac
3 : 0
Panter
Požarevac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 3
Obilić
Živica
Bumerang
Požarevac
9 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
0 : 4
Sloga
Petrovac na Mlavi
MIP-Presing
Požarevac
1 : 1
Plana
Velika Plana

Rukomet

Napredak
Kruševac
26 : 20
Smederevo DU-Integral
Smederevo
Radnički
Kragujevac
30 : 30
Crvenka
Crvenka
PKB
Padinska Skela
20 : 19
Požarevac
Požarevac
Obilić
Beograd
36 : 37
Železničar 1949
Niš
Jugović Unimet
Kać
24 : 24
Vojvodina
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
10 : 0
Nova Pazova
Nova Pazova
Proleter Agroživ
Zrenjanin
10 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Vrbas Carnex
Vrbas
35 : 25
Jagodina
Jagodina
Bane
Raška
10 : 0
Železničar
Inđija
Mladost
Smederevska Palanka
44 : 26
Udarnik
Lozovik
Bask
Beograd
35 : 23
Metalac
Valjevo
Studentski grad
Beograd
23 : 23
Stari grad
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
33 : 32
Radnički
Obrenovac
Šamot 65
Aranđelovac
37 : 32
Sloga
Despotovac
Morava
Velika Plana
43 : 38
Primus Car Dušan
Beograd
Sindjelić
Beograd
39 : 27
Kolubara 2
Lazarevac
Apatin
Apatin
47 : 37
Ruma
Ruma
ŽSK
Žabalj
31 : 34
Napredak
Čestereg
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
27 : 26
Hercegovina
Sečanj
Sombor
Sombor
29 : 21
Radnički
Šid
Radnički-Cement
Novi Sad
27 : 42
Titel Džon Dir
Titel
Metalac Asko Vidak
Futog
28 : 28
Hajduk
Čurug
Jabuka
Jabuka
25 : 27
Jedinstvo
Kačarevo
Potisje Pleteks
Ada
27 : 23
Dalmatinac
Riđica
Grafičar
Bezdan
10 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Voždovac 1955
Beograd
20 : 27
Junior
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
28 : 21
Cepelin 2
Beograd
Slodes
Beograd
30 : 26
Medicinar
Šabac

Futsal

Marbo Intermezzo
Beograd
4 : 2
Kopernikus
Niš