XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 342 utakmica za dan
Subota, 26 Maj 2012

Fudbal

Zuce
Zuce
3 : 0
Hajduk
Kamendol
Obilić
Beograd
1 : 0
Heroj 1925
Jajinci
Dunavac
Dunavac
1 : 3
Pinosava
Pinosava
Partizan
Kaluđerica
0 : 2
Mladost JR
Jabučki rit
Heroj Polet
Jajinci
2 : 3
Mladost B
Begaljica
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 5
Teleoptik
Zemun
Sinđelić
Niš
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
Bežanija
Beograd
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Inđija
Inđija
2 : 2
Napredak
Kruševac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Sloga (P)
Požega
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 0
Mačva
Šabac
Rudar
Kostolac
2 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Aranđelovac
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
Dinamo
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Borac (B)
Bivolje
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Sloga
Despotovac
Palić
Palić
0 : 3
Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Cement
Beočin
1 : 3
Zadrugar
Lazarevo
Tekstilac
Odžaci
6 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 2
Senta
Senta
Voždovac
Beograd
4 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Dorćol
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Sloboda (G)
Grbice
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
Seljak
Mihajlovac
Drina
Ljubovija
1 : 4
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Vladimirci
2 : 1
Radnički
Valjevo
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Krušik
Valjevo
Sloga (L)
Leskovac
0 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Župa
Aleksandrovac
SFS Borac
Paraćin
5 : 4
Jedinstvo (P)
Paraćin
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Juhor
Obrež
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Kablovi
Zaječar
3 : 0
FUD
Brus
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Bačka (P)
Pačir
AFK Ada
Ada
4 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Obilić
Novi Kneževac
2 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Starčevo
3 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Bačka 1901
Subotica
6 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 8
Kolonija
Kovin
Omladinac (NB)
Novi Banovci
1 : 0
Polet (S)
Sivac
Obilić
Zmajevo
1 : 2
Index
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
1. Maj
Ruma
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 1
Jugović
Kać
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
Turbina
Beograd
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
IMT
Beograd
1 : 1
Bulbulderac
Beograd
Jadran
Kragujevac
6 : 1
Sloga D
Desimirovac
Maršić
Maršić
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Slatina
Slatina
0 : 1
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Mladost
Atenica
2 : 3
Spartak
Trnava
Rača Popović
Popović
1 : 0
Banja
Banja
Glavaš
Glibovac
1 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Selevac
Selevac
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Sindjelić
Lipnica
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Kačer
Belanovica
5 : 1
Banjani
Banjani
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Radnik
Ub
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Jasen
Brodarevo
3 : 1
Omladinac
Zdravčići
Aluminjum
Niš
2 : 0
Crvena zastava
Hum
OFK Niš
Niš
0 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Palilula
Aleksinac
5 : 3
Toplica
Šarlinac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
6 : 1
Rutevac
Rutevac
Budućnost
Orašje
4 : 3
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 3
Umac
Miroševce
Gnjilan
Gnjilan
0 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
0 : 2
Zadrugar
Krupac
Prčevac
Pirot
0 : 3
Jedinstvo P
Pirot
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Dragoš
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 3
Napredak
Izvor
Mladost P.R
Poljska Ržana
2 : 1
Temac
Temska
As
Bujanovac
2 : 6
Pčinja
Trgovište
Trbunje
Trbunje
0 : 6
Topličanin
Prokuplje
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Levač
Rekovac
Brestovac
Brestovac
7 : 0
Radujevac
Radujevac
Rudar
Bor
3 : 1
Zlot
Zlot
Blagotin
Poljna
3 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Sloga (M)
Minićevo
BSK
Bogovina
3 : 0
Midžor
Kalna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Vršac United
Vršac
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Spartak
Debeljača
Sloga (P)
Plandište
6 : 0
Tempo
Sefkerin
Jadran
Feketić
4 : 3
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Sloboda
Stara Moravica
1 : 4
Preporod
Novi Žednik
Čoka
Čoka
4 : 3
Subotica
Subotica
Rusanda
Melenci
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Krajina
Krajišnik
0 : 2
OFK Klek
Klek
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Graničar (G)
Gakovo
1 : 0
ŽAK
Sombor
Sloga
Čonoplja
3 : 4
Hajduk
Stapar
Rudar
Vrdnik
3 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Partizan
Vitojevci
0 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Metalac
Futog
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Slavija (NS)
Novi Sad
0 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Borac
Lazarevac
Šumadija
Šopić
2 : 0
Dunavac
Grocka
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Rudar
Zeoke
Policajac
Beograd
1 : 2
IMR
Rakovica
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 2
Baćevac
Baćevac
Milutinac
Zemun
3 : 3
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Komgrap
Beograd
4 : 2
Strelac
Mislođin
Gracko
Staro Gracko
4 : 1
Polet
Laplje Selo
Plemetina
Plemetina
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Sitnica
Lepina
Čaglavica
Čaglavica
3 : 0
Brezovica
Štrpce
Mlada krila
Metikoši
2 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Magnohrom
Kraljevo
7 : 1
Žiča
Žiča
Parmenac
Parmenac
3 : 5
Mladost (P)
Preljina
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 2
Jablanica
Jablanica
Foka
Gornji Milanovac
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Majdan
Majdan
0 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 0
Velereč 94
Velereč
BSK
Belosavci
2 : 2
Jasenica
Božurnja
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Karađorđe
Vučić
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Lepenica
Badnjevac
Đerdap
Golubac
8 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Borac
Lešnica
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Luk
Voćnjak
1 : 0
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Sloga
Bogovađa
4 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Nepričava
Nepričava
0 : 3
Polet
Donji Lajkovac
Borac (O)
Otanj
5 : 2
Ježevica
Velika Ježevica
Polet (V)
Vitoševac
2 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Jedinstvo
Bobovište
2 : 0
Sloga (K)
Korman
Borac
Trnjane
1 : 3
Gredetin
Gredetin
Lokomotiva
Belo Polje
6 : 2
Borac
Barje Čiflik
Tekstilac
Paraćin
1 : 0
Resavac
Subotica
Ursule
Ursule
3 : 2
BSK
Buljane
Sindjelic
Vojnik
2 : 2
Crni Vrh
Deonica
Rečka
Rečka
3 : 0
BSK
Bukovče
Pontes
Kostol
0 : 0
Omladinac
Vajuga
Sloga D
Dašnica
9 : 1
Pobeda
Lučina
Mladost
Vasilj
3 : 0
Ravna
Ravna
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Lokomotiva
Subotica
4 : 3
Dušan Silni
Subotica
Budućnost
Banatski Dvor
6 : 0
Polet
Banatsko Višnjićevo
Radnički
Ratkovo
5 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 1
Panonija
Lalić
Lipar
Lipar
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dinamo
Sonta
1 : 0
OFK Šikara
Sombor
Budućnost
Salaš Noćajski
10 : 0
OFK Brestač
Brestač
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Partizan
Susek
Železničar
Novi Sad
3 : 2
Mladost
Novi Sad
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 6
Napredak
Nadalj
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Soko
Nova Gajdobra
1 : 4
Krivanj
Selenča
Institut
Zemun Polje
1 : 0
Banja
Visnjička banja
Obilić
Beograd
2 : 3
Napredak
Selo Rakovica
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Palež
Palež
2 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Krtinska
Krtinska
1 : 2
Budućnost
Zvečka
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 4
Borac
Ušće
BSK
Brajkovac
0 : 3
Barajevo
Barajevo
Napredak
Medoševac
0 : 1
Vranić
Vranić
OFK Burovo
Burovo
3 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Proleter
Pečenog
4 : 1
Popovići
Popovići
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Venčani
Venčani
1 : 0
Tulež
Tulež
Hajduk
Gornja Trnava
3 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Borac
Kloka
1 : 0
OFK Žabare
Žabare
Mladost
Rajkovac
3 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
Budućnost
Blaznava
1 : 2
Omladinac
Donja Trnava
Jedinstvo
Oplanić
1 : 3
Mladi Radnik
Dragušica
Bečevica
Bečevica
4 : 0
Polet (G)
Guberevac
Burovac
Burovac
2 : 4
7 juli
Lopušnik
Soko
Krvije
3 : 0
Mlava
Zabrđe
B.S.K.
Bošnjak
2 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
3 : 4
Busur
Busur
Budućnost
Vezičevo
7 : 0
Laolac
Veliko Laole
Kobilje
Kobilje
4 : 2
Stig C
Crljenac
BSK
Boževac
3 : 2
Košava
Kalište
Stig MC
Malo Crniće
0 : 1
Budućnost
Aljudovo
Vrelo
Milanovac
3 : 1
OFK Homolje
Žagubica
Zadrugar
Osanica
3 : 1
Budućnost
Milatovac
Laznica
Laznica
1 : 5
Borac
Vukovac
Metalac
Požarevac
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Milan Orlić
Novo Selo
5 : 1
Sloga
Straža
Mladost (Gradilšte)
Loznica
1 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Jelav
Jelav
4 : 1
Prva Iskra
Runjani
Rudar
Brasina
3 : 1
Hajduk
Ribarica
Polet
Loznica
1 : 5
Borac
Kozjak
Mladost
Uzovnica
0 : 3
Crnča
Crnča
Donja Ljubovidja
Donja Ljubovidja
2 : 1
Vrhpolje
Vrhpolje
Cerova
Cerova
1 : 0
Krasava
Krasava
Rankovac
Nakučani
3 : 1
Sava
Mrdjenovac
Metlić
Metlić
0 : 0
Mladost (Слатина)
Slatina
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
5 : 1
Radnik
Glogovac
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Napredak (U)
Uzveće
1 : 3
Mladost (O)
Ocage
Napredak
Ševarice
0 : 6
Maovi MH
Maovi
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 2
Buducnost
Dobric
Fortuna
Šabac
0 : 3
Torpedo
Tabanovic
Zvizdar
Zvizdar
0 : 9
Crvena Jabuka
Ub
Moravac (G)
Guberevac
2 : 1
BSK
Belanovce
Nomanica
Nomanica
2 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Brza
Brza
3 : 5
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Mladi Radnik
Bobovo
4 : 2
Hum
Vrlane
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
4 : 0
Mladi Radnik
Grabovica
Zemljoradnik
Striža
3 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Kostrež
Ćićevac
2 : 3
Rubin
Zalogovac
Juhor 2
Obrež
3 : 1
Kiseljak
Orašje
Pakasnica
Pakasnica
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Bukovica
Bukovica
3 : 0
Polet (Š)
Šavrane
Napredak
Dužine
1 : 3
Banat
Ilandža
Barice
Barice
1 : 5
Sloga
Margita
Krajina
Kupinik
1 : 0
Janošik
Janošik
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Vojvodina
Seleuš
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
4 : 1
Belica
Belica
Hajduk
Miloševo
2 : 4
Oniks
Lozovik
Vihor
Golubovac
7 : 2
Železničar
Klačevica
Rubin
Mol
0 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Karađorđe
Topola
0 : 3
ŽFK Gradac
Valjevo
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 4
Slatke male
Burovac
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 0
BSK Borča
Borča
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 3
Hajduk
Kula
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 2
Donji Srem
Pećinci
Graničar (G)
Gakovo
0 : 9
ŽAK
Sombor
Sloga
Čonoplja
3 : 4
Hajduk
Stapar
Sloboda
Lipe
3 : 2
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Šumadinac
Binovac
SASK
Saraorci
4 : 0
Skobalj
Skobalj
Napredak
Markovac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Bresje-Superior
Velika Plana
5 : 0
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
3 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Partizan
Beograd
Sloboda PS
Užice
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Sloga (L)
Leskovac
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Zemun
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
6 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 1
BSK Borča
Borča
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Hajduk
Kula
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Palić
Palić
1 : 2
Olimpija
Totovo Selo
Jadran
Feketić
3 : 9
Tisa
Adorjan
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Čoka
Čoka
0 : 2
Subotica
Subotica
Savacijum
Šabac
0 : 3
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Palilulac
Niš
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
8 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Hajduk
Kula
0 : 4
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
18 : 0
Palić
Palić
Radnički Gladiolus
Tornjoš
5 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica
Subotica
8 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Sloboda
Lipe
2 : 0
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Šumadinac
Binovac
SASK
Saraorci
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Napredak
Markovac
0 : 7
Šumadija
Azanja
Bresje-Superior
Velika Plana
5 : 0
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
5 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Red Star
Niš
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Senta
Senta
5 : 1
Sever
Subotica
Tisa
Adorjan
0 : 8
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Subotica
Subotica
4 : 2
Bačka
Pačir
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Panter
Požarevac
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Presing
Požarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
Sušica
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
5 : 7
Apolon 4 I
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
2 : 2
Kraguj
Kragujevac
Karađorđe
Rača
1 : 1
Marjan
Knic
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Duljaj
Topola
Plana
Velika Plana
5 : 2
Seljak
Mihajlovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 2
MIP-Presing
Požarevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 5
Rudar
Kostolac
Obilić
Živica
0 : 3
Bumerang
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Panter
Požarevac
9 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Presing
Požarevac

Rukomet

Partizan
Beograd
35 : 27
Kolubara
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
27 : 27
Crvena Zvezda
Beograd
Železničar 1949
Niš
27 : 27
Jugović Unimet
Kać
Požarevac
Požarevac
26 : 22
Obilić
Beograd
Rudar
Kostolac
25 : 28
PKB
Padinska Skela
Crvenka
Crvenka
34 : 31
Dinamo
Pancevo
Smederevo DU-Integral
Smederevo
29 : 19
Radnički
Kragujevac
Metaloplastika
Šabac
30 : 28
Napredak
Kruševac
Crvena Zvezda
Mokrin
33 : 18
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Inđija
31 : 36
Spartak Vojput
Subotica
Mladost TSK
Bački Jarak
10 : 0
Bane
Raška
Mokra Gora
Zubin Potok
36 : 39
Vrbas Carnex
Vrbas
Zaječar
Zaječar
34 : 30
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Kolubara 2
Lazarevac
29 : 33
Mladost
Smederevska Palanka
Primus Car Dušan
Beograd
38 : 33
Sindjelić
Beograd
Sloga
Despotovac
32 : 33
Morava
Velika Plana
Radnički
Obrenovac
35 : 41
Šamot 65
Aranđelovac
Majdanpek
Majdanpek
36 : 33
Radnički 2
Kragujevac
Metalac
Valjevo
22 : 29
Studentski grad
Beograd
Udarnik
Lozovik
25 : 31
Bask
Beograd
Dalmatinac
Riđica
31 : 27
Apatin
Apatin
Jedinstvo
Kačarevo
40 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Hajduk
Čurug
31 : 30
Jabuka
Jabuka
Titel Džon Dir
Titel
29 : 30
Metalac Asko Vidak
Futog
Radnički
Šid
28 : 28
Radnički-Cement
Novi Sad
Hercegovina
Sečanj
27 : 28
Sombor
Sombor
Napredak
Čestereg
31 : 36
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Ruma
Ruma
31 : 33
ŽSK
Žabalj
Planinka
Kuršumlija
33 : 22
Topličanin
Prokuplje
Vlasotince
Vlasotince
40 : 26
Naisus 2
Niš
Đerdap
Kladovo
40 : 25
Žitorađa
Žitorađa
Knjaževac
Knjaževac
21 : 55
BSK Heba
Bujanovac
Župa 54
Aleksandrovac
24 : 19
Trepča
Kosovska Mitrovica
15 oktobar
Velika Drenova
36 : 24
Arilje
Arilje
Vladimirovac
Vladimirovac
38 : 30
Kikinda
Kikinda
Obilić
Novi Kneževac
30 : 34
Lavovi
Bačka Palanka
Radnički
Jaša Tomić
41 : 33
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Kljajićevo
Kljajićevo
30 : 25
Slavija
Novi Sad
Jedinstvo
Novi Bečej
39 : 24
Crvenka II
Crvenka
Radan
Lebane
25 : 25
Rtanj
Boljevac
Milenijum
Beograd
37 : 27
Slodes
Beograd
Loznica grad
Loznica
29 : 31
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Loznica
Loznica
26 : 26
Mladi Radnik
Radinac
Junior
Beograd
28 : 25
Crvena Zvezda 2
Beograd
Raška
Raška
27 : 18
Rtanj
Boljevac
Dubočica
Leskovac
31 : 39
Naisa 2
Niš
Pirot
Pirot
32 : 30
Knjaževac
Knjaževac