XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 394 utakmica za dan
Subota, 19 Maj 2012

Fudbal

Mladost B
Begaljica
5 : 0
Zuce
Zuce
Mladost JR
Jabučki rit
2 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Pinosava
Pinosava
3 : 0
Partizan
Kaluđerica
Heroj 1925
Jajinci
7 : 0
Dunavac
Dunavac
Veliko selo
Veliko selo
0 : 5
Obilić
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 2
Sinđelić
Niš
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Čukarički
Beograd
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Inđija
Inđija
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Sloga (P)
Požega
0 : 5
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Vlasina
Vlasotince
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Sloga
Despotovac
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Trgovački (J)
Jagodina
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 2
Car Konstantin
Niš
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Cement
Beočin
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
Vršac
Vršac
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Radnički (Š)
Šid
5 : 0
Palić
Palić
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Beograd
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 3
Voždovac
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Metalac
Kraljevo
4 : 0
Partizan
Cerovac
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 1
Tutin
Tutin
Vrbovac
Vrbovac
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Gruža
Gruža
Sloga (B)
Batočina
0 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Morava
Velika Plana
3 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Ribnica
Mionica
4 : 1
Drina
Ljubovija
FAP
Priboj
0 : 0
Budućnost
Valjevo
Radnički
Valjevo
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Loznica
Loznica
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Morava
Vladičin Han
1 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 2
Sloga (L)
Leskovac
SFK Moravac (P)
Predejane
4 : 1
Moravica
Subotinac
Palilulac
Niš
2 : 3
Omladinac
Malošište
Dunav
Prahovo
6 : 4
Pepeljevac
Pepeljevac
Sloboda
Novi Kozarci
6 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 4
Bačka 1901
Subotica
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 0
Borac
Starčevo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Jugović
Kać
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
1. Maj
Ruma
Polet (S)
Sivac
4 : 0
Obilić
Zmajevo
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
Vinča
Vinča
0 : 2
Resnik
Resnik
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Palilulac
Krnjača
4 : 5
Posavac Tišma
Boljevci
Trudbenik
Beograd
2 : 3
IMT
Beograd
Turbina
Beograd
2 : 1
Grafičar
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Grdica
Grdica
Karađorđe
Kraljevo
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
Sloga L
Lužnice
1 : 3
Jadran
Kragujevac
Mladost
Atenica
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Marjan
Knić
2 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Karađorđe
Rača
2 : 1
Šumadija
Toponica
Rača Popović
Popović
4 : 2
Borac
Pajsijević
Šumadinac
Binovac
1 : 1
Borac
Ralja
Polet
Suvi Do
7 : 1
Dragoš
Oreškovica
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Crni Vrh
Miljević
Jadar (S)
Stupnica
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Radnički
Koceljeva
3 : 1
Radjevac
Krupanj
Mačva 2005
Bogatić
1 : 0
Sindjelić
Lipnica
Borac
Šabac
3 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Banjani
Banjani
2 : 1
OFK Divci
Divci
Mladost
Vračević
0 : 0
ZSK
Valjevo
Radnik
Ub
2 : 3
Trlić
Trlić
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Kačer
Belanovica
3 : 0
Brežđe
Brežđe
Zlatibor voda
Gostilje
0 : 4
Luna Avijatičar
Vranjani
Aluminjum
Niš
1 : 3
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Doljevac 1971
Doljevac
4 : 3
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Toplica
Šarlinac
2 : 3
Borac
Azbresnica
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Morava
Žitkovac
Umac
Miroševce
0 : 2
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 2
Bobište
Bobište
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 3
Temac
Temska
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
As
Bujanovac
2 : 6
Nebeski Andjeli
Vranje
Alakince
Alakince
0 : 3
Pavlovac
Pavlovac
Trbunje
Trbunje
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Morava
Ribare
1 : 3
Vinogradar
Crkvenac
Levač
Rekovac
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
Lugomir
Rakitovo
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Istok 63
Plana
5 : 3
Sindjelic
Grabovac
Mladost (K)
Končarevo
4 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (S)
Svojnovo
1 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Budućnost
Miliva
Rajac
Rajac
0 : 3
Rudar
Bor
Bor
Bor
3 : 1
Ključ
Podvrška
Rudar (P)
Podvis
3 : 0
Omladinac
Grezna
Rtanj
Boljevac
10 : 1
Sloga (Ž)
Žučkovac
ŠSK
Štipina
1 : 5
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Midžor
Kalna
5 : 0
Borac
Vražogrnac
Sloga (M)
Minićevo
3 : 0
BSK
Bogovina
Radnički
Lubnica
2 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Mladost
Sumrakovac
2 : 1
Osnić
Osnić
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Njegoš
Lovćenac
0 : 0
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
0 : 2
Bajša
Bajša
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Čoka
Čoka
Krivaja
Krivaja
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Jadran
Feketić
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Gradnulica
Zrenjanin
Bilećanin
Sečanj
4 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Rusanda
Melenci
4 : 3
Krajina
Krajišnik
Mladost
Kruščić
5 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Polet
Karavukovo
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Crvenka
Crvenka
12 : 0
Graničar (G)
Gakovo
Sloven
Ruma
3 : 1
Sremac
Vojka
Rudar
Vrdnik
0 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Šajkaš
Kovilj
1 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Šumadija
Šopić
0 : 2
Borac
Lazarevac
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 2
Dunavac
Grocka
Policajac
Beograd
3 : 2
PIK Zemun
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Rudar
Zeoke
Milutinac
Zemun
2 : 4
IMR
Rakovica
Komgrap
Beograd
0 : 0
Baćevac
Baćevac
Radnički
Novi Beograd
6 : 1
Strelac
Mislođin
Čibukovac
Kraljevo
6 : 0
Morava
Mrsać
Mladost
Pajazitovo
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Korićani
Korićani
3 : 2
Hajduk
Jovanovac
Dobrača
Dobrača
1 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 3
Mladi Rudar
Rudnik
Lunjevica
Lunjevica
3 : 2
Majdan
Majdan
Ozremica
Beršići
5 : 2
Boljkovci
Boljkovci
Bjelica
Milatovići
1 : 8
Jedinstvo
Puhovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 2
Mladost
Jelenac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Žitkovica
Žitkovica
7 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
TE Gučevo
Trbušnica
7 : 0
Stolice
Krupanj
Milicionar
Bogatić
8 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
Omladinac
Kalinovac
Kalenić
Kalenić
5 : 0
Brgule
Brgule
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
Gredetin
Gredetin
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 1
Borac
Trnjane
Morava
Glozane
1 : 0
Sloga
Lipovica
Lemind Livnica
Leskovac
3 : 4
MB
Mala Biljanica
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Milanovo
Milanovo
Železničar
Brestovac
0 : 2
Mladi Borac
Zivkovo
Polet
Stajkovce
3 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Napredak
Bogojevce
0 : 0
Radnički
Pertate
Mladost
Mali Suvodol
2 : 3
Željuša
Željuša
Borac
Barje Čiflik
1 : 5
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
Sloboda
Rasnica
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Tekstilac
Paraćin
0 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Ursule
Ursule
7 : 2
Mladi Radnik
Novo Laniste
Sindjelic
Vojnik
2 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Rečka
Rečka
2 : 2
Samarinovac
Samarinovac
Pobeda
Lučina
0 : 1
Borac
Gornji Katun
Ravna
Ravna
3 : 9
Trgovište
Trgovište
Drugarstvo
Knjaževac
0 : 1
Gorica
Valevac
Mladost
Vasilj
7 : 0
Borac
Štrbac
Glogonj
Glogonj
3 : 1
Borac (P)
Pločica
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 0
Ševac
Kusić
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 4
Dušan Silni
Subotica
Dunav
Bački Monoštor
1 : 3
Rastina 1918
Rastina
OFK Šikara
Sombor
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Terekveš
Svilojevo
1 : 0
Dinamo
Sonta
Panonija
Lalić
1 : 5
Lipar
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Radnički
Ratkovo
6 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Železničar
Novi Sad
2 : 8
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tvrdjava
Bač
4 : 1
Krivanj
Selenča
Mladi proleter
Beograd
0 : 2
Jedinstvo
Surcin
Napredak
Selo Rakovica
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Banja
Visnjička banja
5 : 0
Obilić
Beograd
Borac
Progar
2 : 0
Institut
Zemun Polje
Omladinac
Veliki Mokri Lug
3 : 0
Studenski Grad
Novi Beograd
Dunav
Veliko Selo
4 : 3
Sindjelić
Ugrinovci
Rušanj
Rušanj
0 : 0
Šumadinac
Bečmen
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Popović
Popović
5 : 2
Mladost
Umčari
Pudarci
Pudarci
1 : 0
Ivanča
Ivanča
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 0
Napredak
Medoševac
Barajevo
Barajevo
1 : 0
Lisović
Beograd
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 5
Partizan
Vrba
Miločajac
Miločaj
3 : 2
Proleter
Pečenog
Tulež
Tulež
2 : 4
Kopljari
Kopljari
Omladinac
Donja Trnava
4 : 0
Hajduk
Gornja Trnava
ZT Gorovič
Gorovič
2 : 5
Budućnost
Blaznava
OFK Žabare
Žabare
2 : 1
Mladost
Rajkovac
Polet (G)
Guberevac
1 : 4
Kotlenik (G)
Guncati
Mladi Radnik
Dragušica
5 : 0
Mladost (P)
Pretoke
7 juli
Lopušnik
3 : 2
Laolac
Veliko Laole
Busur
Busur
1 : 4
Budućnost
Vezičevo
Dobrnje
Dobrnje
2 : 0
Radnik
Pankovo
Mlava
Zabrđe
2 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Burovac
Burovac
2 : 1
Soko
Krvije
Melnica
Melnica
1 : 0
Vukan
Ždrelo
Mladost (L)
Leskovac
3 : 3
Obilić
Zabrđe
Rade Milošević
Dubočka
1 : 6
Rudar
Stamnica
Košava
Kalište
5 : 2
Stig MC
Malo Crniće
Stig C
Crljenac
5 : 1
BSK
Boževac
Borac
Vukovac
4 : 2
Vrelo
Milanovac
Budućnost
Milatovac
5 : 1
Laznica
Laznica
OFK Homolje
Žagubica
1 : 0
Zadrugar
Osanica
Mladost (Gradilšte)
Loznica
2 : 2
Jelav
Jelav
Vrhpolje
Vrhpolje
2 : 3
Crnča
Crnča
Donja Ljubovidja
Donja Ljubovidja
1 : 1
Mladost
Uzovnica
Krasava
Krasava
0 : 3
Bratstvo
Krupanj
Ceric
Miokus
13 : 0
Metlić
Metlić
Napredak (BP)
Banovo Polje
3 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Bair
Bogatic
8 : 0
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
Torpedo
Tabanovic
6 : 0
Napredak
Ševarice
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 5
Culjkovic
Culjkovic
Buducnost
Dobric
7 : 0
Fortuna
Šabac
Cer
Petkovica
5 : 0
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Rudar
Radljevo
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Crvena Jabuka
Ub
3 : 0
Mladost
Kožuar
Bratstvo (Z)
Zlokućane
2 : 0
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 0
Brza
Brza
Goblen
Badince
2 : 2
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
5 : 1
Turekovac
Turekovac
Moravac (G)
Guberevac
5 : 1
Jasunja
Jasunja
Hum
Vrlane
5 : 5
Morava
Radošin
Popovac
Popovac
4 : 3
Mladost
Gornja Mutnica
Šumadija
Trešnjevica
3 : 0
Zemljoradnik
Striža
Hajduk
Čepure
1 : 2
Golubovac 07
Golubovac
Budućnost
Glavica
3 : 2
Jedinstvo R
Ratare
Radnik
Davidovac
4 : 1
Radnicki
Tekija
Omladinac
Šaludovac
2 : 0
Polet
Zabrega
Napredak
Stubica
1 : 2
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Jugovići
Bogdanje
6 : 1
Mladost
Mala Drenova
Topoljak
Grabovac
4 : 3
Omasnica
Omasnica
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 4
Ribnik
Gornji Ribnik
Beli Orlovi
Tobolac
6 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Temnić
Varvarin
4 : 7
Gradac
Pločnik
Štitari
Štitari
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Sloga
Margita
3 : 0
Krajina
Kupinik
Kapedunum
Beograd
0 : 3
Veliko selo
Veliko selo
Pionir
Besni Fok
4 : 1
Heroj
Jajinci
Sveti Stefan
Slanci
3 : 1
Partizan
Kaludjerica
Mladost
Bukovče
0 : 1
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
Sloga
Voljavče
5 : 1
Omladinac
Bunar
Heroj
Busilovac
2 : 1
Sloboda
Krežbinac
Mladost
Raševica
3 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Karađorđe
Šavac
0 : 3
Budućnost
Lebina
Petka
Petka
0 : 2
Šumadinac
Kruševica
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 17
Mašinac PZP
Niš
LASK Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
Mačva
Šabac
0 : 5
Spartak
Subotica
Pančevo
Pančevo
2 : 1
BSK Borča
Borča
Fruškogorac
Novi Sad
4 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Slatke male
Burovac
2 : 0
ŽFK Gradac
Valjevo
Partizan
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Javor
Ivanjica
1 : 0
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 4
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Borac
Čačak
Hajduk
Kula
9 : 1
Donji Srem
Pećinci
Kabel
Novi sad
1 : 0
Radnički NP
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Mladost
Kruščić
3 : 2
Omladinac (D)
Deronje
Polet
Karavukovo
3 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Sloga
Lugavčina
Šumadinac
Binovac
1 : 0
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
4 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
2 : 3
Glavaš
Glibovac
Omladinac
Rakinac
2 : 2
Bresje-Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
0 : 3
Selevac
Selevac
Partizan
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Borac
Čačak
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Rad
Beograd
2 : 0
Sloboda PS
Užice
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Loznica
Loznica
Inđija
Inđija
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka
Pačir
0 : 4
Radnički
Bajmok
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
1 : 1
Bajša
Bajša
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Čoka
Čoka
Krivaja
Krivaja
6 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Panonija IM Topola
Panonija
6 : 1
Jadran
Feketić
Partizan
Beograd
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
2 : 2
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Jagodina
Jagodina
Palilulac
Niš
0 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
1 : 1
Smederevo
Smederevo
Savacijum
Šabac
1 : 1
Loznica
Loznica
Inđija
Inđija
2 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Senta
Senta
Čoka
Čoka
0 : 7
Subotica
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Olimpija
Totovo Selo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
AFK
Ada
Zvižd
Kučevo
5 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
5 : 2
Sloga
Lugavčina
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Skobalj
Skobalj
0 : 7
Mladi radnik
Radinac
Šumadinac
Binovac
2 : 1
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
0 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Šumadija
Azanja
1 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 3
Sloga
Miloševac
Budućnost
Ratari
0 : 9
Glavaš
Glibovac
Omladinac
Rakinac
0 : 10
Bresje-Superior
Velika Plana
Napredak
Markovac
0 : 6
Selevac
Selevac
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Red Star
Niš
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Real Niš
Niš
Bačka
Pačir
2 : 2
Senta
Senta
Čoka
Čoka
2 : 6
Subotica
Subotica
Bačka 1901 '99
Subotica
3 : 0
Tisa
Adorjan
Sever
Subotica
0 : 4
Čantavir
Čantavir
Proleter
Vranovo
5 : 0
Obilić
Živica
MIP-Presing
Požarevac
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Marjan
Knic
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Kraguj
Kragujevac
8 : 0
Karađorđe
Rača
Radnicki 1923 I
Kragujevac
11 : 0
Apolon 4 II
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Seljak
Mihajlovac
0 : 3
Presing
Požarevac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 2
Panter
Požarevac
Bumerang
Požarevac
1 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Rudar
Kostolac
9 : 0
Obilić
Živica
MIP-Presing
Požarevac
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Plana
Velika Plana
0 : 6
Sloga
Petrovac na Mlavi

Košarka

Radnički FMP
Železnik
61 : 87
Crvena Zvezda Diva
Beograd

Rukomet

Radnički
Kragujevac
23 : 23
Metaloplastika
Šabac
Dinamo
Pancevo
23 : 23
Smederevo DU-Integral
Smederevo
PKB
Padinska Skela
21 : 21
Crvenka
Crvenka
Jugović Unimet
Kać
23 : 23
Požarevac
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
33 : 30
Novi Beograd
Beograd
Priboj
Priboj
28 : 23
Nova Pazova
Nova Pazova
Spartak Vojput
Subotica
41 : 23
Mladost TSK
Bački Jarak
Crvena Zvezda
Mokrin
27 : 23
Železničar
Inđija
Mladost
Smederevska Palanka
29 : 28
Bask
Beograd
Studentski grad
Beograd
35 : 26
Udarnik
Lozovik
Radnički 2
Kragujevac
26 : 32
Stari grad
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
39 : 30
Majdanpek
Majdanpek
Morava
Velika Plana
35 : 28
Radnički
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
29 : 20
Sloga
Despotovac
Kolubara 2
Lazarevac
31 : 40
Primus Car Dušan
Beograd
Apatin
Apatin
27 : 30
ŽSK
Žabalj
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
42 : 45
Ruma
Ruma
Sombor
Sombor
40 : 30
Napredak
Čestereg
Radnički-Cement
Novi Sad
34 : 31
Hercegovina
Sečanj
Metalac Asko Vidak
Futog
33 : 31
Radnički
Šid
Jabuka
Jabuka
27 : 24
Titel Džon Dir
Titel
Potisje Pleteks
Ada
21 : 27
Hajduk
Čurug
Dalmatinac
Riđica
10 : 0
Jedinstvo
Kačarevo
Naisus 2
Niš
37 : 33
Đerdap
Kladovo
Jastrebac
Blace
36 : 31
Vlasotince
Vlasotince
Dubočica 54
Leskovac
25 : 30
Planinka
Kuršumlija
Trepča
Kosovska Mitrovica
29 : 25
15 oktobar
Velika Drenova
Sloga
Požega
40 : 30
Župa 54
Aleksandrovac
Obilić
Novi Kneževac
37 : 31
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnički
Jaša Tomić
27 : 32
Lavovi
Bačka Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
51 : 20
Progres
Svrljig
Bor 2 2
Bor
25 : 35
Pirot
Pirot
Aleksinac
Aleksinac
20 : 34
Radnički 1951
Niš
Rtanj
Boljevac
27 : 24
Niška Banja
Niška Banja
Hisar
Leskovac
18 : 27
Radan
Lebane
Radnički (Ć)
Ćuprija
58 : 25
Bela Palanka
Bela Palanka
Zaječar 2
Zaječar
35 : 37
Paraćin
Paraćin
Dubočica 54 2
Leskovac
37 : 35
Planinka 2
Kuršumlija
Topličanin 2
Prokuplje
33 : 36
Vlasotince 2
Vlasotince
Vranje 1957
Vranje
45 : 10
Mladost
Bujanovac
Morava
Vladičin Han
46 : 29
Morava Han
Vladičin Han
Kučevo
Kučevo
46 : 24
Radnički
Obrenovac
Zemun
Zemun
34 : 17
Metalac
Kraljevo
Vojvodina
Petrovaradin
34 : 23
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Metalac AD
Gornji Milanovac
22 : 37
Radnički Resavac
Svilajnac
Topličanin
Prokuplje
34 : 32
Dubočica
Leskovac
Vranje
Vranje
40 : 26
Đerdap
Kladovo