XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 360 utakmica za dan
Subota, 12 Maj 2012

Fudbal

Obilić
Beograd
13 : 0
Hajduk
Kamendol
Dunavac
Dunavac
1 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Partizan
Kaluđerica
0 : 1
Heroj 1925
Jajinci
Heroj Polet
Jajinci
0 : 3
Pinosava
Pinosava
Mladost B
Begaljica
2 : 5
Mladost JR
Jabučki rit
Sloboda Point
Užice
4 : 2
Hajduk
Kula
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Borac
Čačak
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
BSK Borča
Borča
2 : 0
Spartak ZV
Subotica
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Javor
Ivanjica
Napredak
Kruševac
3 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 3
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Niš
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 3
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Rudar
Kostolac
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga
Despotovac
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Trgovački (J)
Jagodina
4 : 0
Vlasina
Vlasotince
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Tekstilac
Odžaci
Vršac
Vršac
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Palić
Palić
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Zemun
Zemun
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 1
Beograd
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Metalac
Kraljevo
4 : 0
Vodojaža
Grošnica
Omladinac
Novo Selo
0 : 4
Bane
Raška
Takovo
Gornji Milanovac
8 : 2
Partizan
Cerovac
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Prijevor
Prijevor
Karađorđe (T)
Topola
3 : 2
Homoljac
Žagubica
Sloga (B)
Batočina
0 : 1
Gruža
Gruža
Morava
Velika Plana
0 : 1
Šumadinac
Brzan
FAP
Priboj
3 : 1
Polimlje
Prijepolje
Radnički
Valjevo
3 : 2
Sloga (S)
Sjenica
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Morava
Vladičin Han
4 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Dubočica 1923
Leskovac
5 : 1
Kosanica
Kuršumlija
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 0
Pukovac
Pukovac
SFK Moravac (P)
Predejane
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Palilulac
Niš
3 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Dunav
Prahovo
3 : 2
Morava (Ć)
Ćuprija
Đerdap
Kladovo
6 : 1
SFS Borac
Paraćin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
AFK Ada
Ada
Obilić
Novi Kneževac
0 : 2
Bačka (P)
Pačir
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Kolonija
Kovin
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Obilić
Zmajevo
2 : 3
Stanišić
Stanišić
1. Maj
Ruma
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 3
Jugović
Kać
IMT
Beograd
3 : 1
Turbina
Beograd
Grdica
Grdica
1 : 2
Polet (R)
Ratina
Jadran
Kragujevac
3 : 1
Arsenal
Kragujevac
Maršić
Maršić
5 : 2
Slavija
Kragujevac
Slatina
Slatina
2 : 0
Mladost
Atenica
Marjan
Knić
1 : 0
Partizan
Darosava
Rača Popović
Popović
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Selevac
Selevac
0 : 3
Šumadinac
Binovac
Polet
Suvi Do
4 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Sindjelić
Lipnica
1 : 0
Antimon
Zajača
Jadar (S)
Stupnica
4 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Zlatibor voda
Gostilje
6 : 2
Omladinac
Zdravčići
Aluminjum
Niš
2 : 2
Mladost
Medoševac
Borac
Azbresnica
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Rad
Merošina
3 : 2
Bukovik
Razanj
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Orljane
Orljane
Budućnost
Orašje
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 4
Čekmin
Čekmin
Morava
Leskovac
2 : 1
Umac
Miroševce
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
5 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Prčevac
Pirot
7 : 8
Gnjilan
Gnjilan
Lužnica
Babušnica
6 : 1
Zadrugar
Krupac
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Jedinstvo P
Pirot
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Besa
Trnovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Borac
Držanovac
Jug Bogdan
Đakus
1 : 2
Jastrebac
Blace
Polet
Samarinovac
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
Topličanin
Prokuplje
7 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Trbunje
Trbunje
4 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Levač
Rekovac
2 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Budućnost
Miliva
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 3
Bor
Bor
Brestovac
Brestovac
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Rudar
Bor
6 : 1
Radujevac
Radujevac
Zlot
Zlot
3 : 0
Rajac
Rajac
Blagotin
Poljna
2 : 3
Mladost
Makrešane
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Trajal
Kruševac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 0
Mladost
Sumrakovac
BSK
Bogovina
1 : 6
Radnički
Lubnica
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 2
Midžor
Kalna
BAK
Bela Crkva
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Sloga (P)
Plandište
5 : 0
Partizan (U)
Uljma
Potisje
Kanjiža
4 : 3
Tisa
Adorjan
Čoka
Čoka
2 : 2
Krivaja
Krivaja
Subotica
Subotica
7 : 1
Njegoš
Lovćenac
Krajina
Krajišnik
5 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac (Z)
Zrenjanin
0 : 2
OFK Klek
Klek
Naftagas
Elemir
1 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Begej
Žitište
0 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Sloga
Čonoplja
2 : 4
Crvenka
Crvenka
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Polet
Karavukovo
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Mladost
Kupinovo
Metalac
Futog
3 : 1
Bačka
Đurđevo
Slavija (NS)
Novi Sad
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
IMR
Rakovica
1 : 0
Komgrap
Beograd
Rudar
Zeoke
3 : 0
Milutinac
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadija
Šopić
4 : 3
Vrčin
Vrčin
Mlada krila
Metikoši
1 : 2
Granit
Jošanička banja
Magnohrom
Kraljevo
8 : 0
Lazac
Lazac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 4
Korićani
Korićani
Parmenac
Parmenac
3 : 4
Planinac
Vujetinci
Mladi Rudar
Rudnik
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Gornji Branetići
Gornji Branetići
3 : 0
Ozremica
Beršići
Bare
Bare
4 : 0
Karađorđe
Vučić
Pobeda
Đurđevo
3 : 1
Mladost (K)
Kijevo
Đerdap
Golubac
2 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Polet
Voluja
2 : 2
Napredak (N)
Nabrđe
Borac
Lešnica
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Luk
Voćnjak
2 : 1
14. Oktobar
Draginac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 1
Karađorđe
Mišar
Stepanje
Stepanje
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kolubara Gaj
Jabučje
2 : 0
Sloga
Bogovađa
Nepričava
Nepričava
0 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Polet
Donji Lajkovac
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
Borac (O)
Otanj
1 : 1
Lazarica
Prilipac
Pobeda
Jakovlje
1 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Borac
Trnjane
0 : 3
Jedinstvo
Bobovište
Draževac
Draževac
6 : 1
Sloga (K)
Korman
Dobrič
Brest
0 : 2
Naisus
Rožina
Sloga
Lipovica
4 : 1
Radnički
Pertate
Kumarevo
Kumarevo
1 : 1
Napredak
Bogojevce
Mladi Borac
Zivkovo
2 : 1
Polet
Stajkovce
Milanovo
Milanovo
4 : 1
Železničar
Brestovac
MB
Mala Biljanica
1 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Morava
Glozane
3 : 3
Lemind Livnica
Leskovac
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 1
Pobeda
Držina
Sloga D
Dašnica
4 : 3
Mladost T
Toljevac
Kupci
Kupci
2 : 1
Šanac
Šanac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Udarnik
Višnjevac
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 4
Radnički
Ratkovo
OFK Mladost
Apatin
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Mladost
Novi Sad
3 : 0
Borac
Rakovac
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Soko
Nova Gajdobra
4 : 0
Bačka
Despotovo
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Obilić
Beograd
1 : 2
Borac
Progar
BSK Batajnica
Batajnica
2 : 1
Banja
Visnjička banja
Mladi proleter
Beograd
2 : 3
Napredak
Selo Rakovica
Palež
Palež
0 : 2
Krtinska
Krtinska
Mladost (Č)
Čibutkovica
6 : 5
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Napredak
Medoševac
6 : 0
Barajevo
Barajevo
OFK Burovo
Burovo
1 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Proleter
Pečenog
4 : 0
Musina reka
Musina reka
Bogutovačka Banja
Bogutovac
4 : 1
Kablar
Kraljevo
Venčani
Venčani
4 : 1
Ranilović
Ranilović
Hajduk
Gornja Trnava
2 : 4
Borac
Kloka
Omladinac
Donja Trnava
4 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
Mladost (P)
Pretoke
4 : 2
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
Kotlenik (G)
Guncati
6 : 0
Mladost 2011 (B)
Bečevica
Soko
Krvije
1 : 2
7 juli
Lopušnik
B.S.K.
Bošnjak
3 : 0
Burovac
Burovac
Radnik
Pankovo
3 : 1
Mlava
Zabrđe
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Laolac
Veliko Laole
3 : 2
Busur
Busur
Rudar
Stamnica
1 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Obilić
Zabrđe
2 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Vukan
Ždrelo
0 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Kobilje
Kobilje
2 : 2
BSK
Boževac
Stig MC
Malo Crniće
0 : 4
Stig C
Crljenac
Vrelo
Milanovac
4 : 2
Zadrugar
Osanica
Laznica
Laznica
1 : 2
OFK Homolje
Žagubica
Borac
Vukovac
1 : 0
Budućnost
Milatovac
Metalac
Požarevac
0 : 3
MIP-Majdan
Požarevac
Rudar
Brasina
2 : 0
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Sloga
Straža
1 : 3
Borac
Kozjak
Crnča
Crnča
5 : 0
Donja Ljubovidja
Donja Ljubovidja
Mladost
Uzovnica
2 : 1
Vrhpolje
Vrhpolje
Bratstvo
Krupanj
1 : 4
Cerova
Cerova
Krasava
Krasava
5 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Metlić
Metlić
6 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Mladost (Слатина)
Slatina
Stojan Lazarac
Sovljak
0 : 2
Bair
Bogatic
Napredak (U)
Uzveće
3 : 0
Radnik
Glogovac
Fortuna
Šabac
0 : 9
Cer
Petkovica
Napredak
Ševarice
0 : 2
Buducnost
Dobric
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 2
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Maovi MH
Maovi
2 : 4
Torpedo
Tabanovic
Kolubara 2
Valjevo
3 : 2
Rakac Stave
Stave
Nomanica
Nomanica
2 : 3
Moravac (G)
Guberevac
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Mladost (K)
Kutles
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
Brza
Brza
3 : 1
Goblen
Badince
Real
Donja Jajna
1 : 3
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Pobeda
Lukovica
4 : 3
Hum
Vrlane
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
2 : 0
Beljanica
Strmosten
Rudar
Senjski Rudnik
6 : 2
Resava
Bukovac
Šumadinac
Dragovo
2 : 2
Zenit
Oparić
Ribnik
Gornji Ribnik
7 : 1
Morava
Medveđa
Jugovići
Bogdanje
1 : 1
Topoljak
Grabovac
Temnić
Varvarin
1 : 0
Kiseljak
Orašje
Pakasnica
Pakasnica
1 : 2
Žabare
Žabare
Bukovica
Bukovica
2 : 2
Polet (K)
Kobilje
Štitari
Štitari
2 : 1
Jablanica
Jablanica
Napredak
Dužine
0 : 3
Barice
Barice
Krajina
Kupinik
0 : 2
Banat
Ilandža
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Sloga
Margita
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Janošik
Janošik
Omladinac M
Molovin
1 : 2
Jednota
Šid
OFK Meljak
Meljak
1 : 2
Guncate
Guncate
Hajduk
Miloševo
0 : 0
Mladost
Bukovče
Oniks
Lozovik
7 : 0
Belica
Belica
Železničar
Klačevica
1 : 3
Heroj
Busilovac
Budućnost
Lebina
5 : 3
Vihor
Golubovac
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 0
Karađorđe
Šavac
Sloboda
Krežbinac
2 : 2
Mladost
Raševica
Lazarevac
Lazarevac
4 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
Strmovo
Strmovo
0 : 2
Petka
Petka
Mašinac PZP
Niš
4 : 1
Sloga
Zemun
Nives
Knjaževac
5 : 0
Mačva
Šabac
Šabac
Šabac
6 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Napredak
Kruševac
26 : 0
Ravangrad
Sombor
Rubin
Mol
3 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Kalemegdan
Beograd
2 : 2
Pančevo
Pančevo
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
ŽFK Gradac
Valjevo
Karađorđe
Topola
0 : 6
Slatke male
Burovac
Borac
Čačak
3 : 0
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
4 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
6 : 1
Indeks
Novi Sad
Borac
Bački Gračac
2 : 6
Polet
Karavukovo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Borac
Ralja
SASK
Saraorci
3 : 6
Sloboda
Lipe
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 1
Napredak
Markovac
Sloga
Miloševac
4 : 2
Budućnost
Ratari
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Loznica
Loznica
3 : 4
Partizan
Beograd
Sloboda PS
Užice
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Kikinda
Kikinda
2 : 1
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Hajduk
Kula
0 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički
Bajmok
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Potisje
Kanjiža
6 : 1
Tisa
Adorjan
Čoka
Čoka
4 : 1
Krivaja
Krivaja
Subotica
Subotica
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Loznica
Loznica
0 : 2
Partizan
Beograd
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Savacijum
Šabac
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Bežanija
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Palilulac
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Borac
Čačak
Kikinda
Kikinda
2 : 1
Inđija
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Banat
Zrenjanin
Hajduk
Kula
5 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
15 : 0
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Olimpija
Totovo Selo
7 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Obilić
Živica
3 : 0
Zvižd
Kučevo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Borac
Ralja
SASK
Saraorci
0 : 0
Sloboda
Lipe
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Bresje-Superior
Velika Plana
4 : 0
Napredak
Markovac
Sloga
Miloševac
7 : 0
Budućnost
Ratari
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
9 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Red Star
Niš
4 : 2
Nacional
Niš
Senta
Senta
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Tisa
Adorjan
0 : 9
Bačka Topola
Bačka Topola
Obilić
Živica
0 : 8
MIP-Presing
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 0
Proleter
Vranovo
Smederevo
Smederevo
9 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Presing
Požarevac
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Apolon 4 II
Kragujevac
0 : 6
Šumadija 1903
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
0 : 3
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Karađorđe
Rača
2 : 7
Apolon 4 I
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Kraguj
Kragujevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Seljak
Mihajlovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Plana
Velika Plana
Obilić
Živica
2 : 5
MIP-Presing
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 1
Rudar
Kostolac
Panter
Požarevac
3 : 0
Bumerang
Požarevac
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Kostolac 2008
Kostolac
Presing
Požarevac
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac

Košarka

Radnički FMP
Železnik
72 : 85
Hemofarm Stada
Vršac
BKK Radnički
Beograd
81 : 80
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Čelarevo
Čelarevo
66 : 70
Student Radnički
Niš

Rukomet

Železničar
Inđija
32 : 30
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatar
Nova Varoš
27 : 31
Vrbas Carnex
Vrbas
Primus Car Dušan
Beograd
35 : 31
Mladost
Smederevska Palanka
Sloga
Despotovac
29 : 23
Kolubara 2
Lazarevac
Radnički
Obrenovac
25 : 24
Sindjelić
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
30 : 34
Morava
Velika Plana
Stari grad
Beograd
25 : 29
Šamot 65
Aranđelovac
Metalac
Valjevo
28 : 28
Radnički 2
Kragujevac
Bask
Beograd
23 : 23
Studentski grad
Beograd
Jedinstvo
Kačarevo
33 : 28
Apatin
Apatin
Hajduk
Čurug
45 : 22
Dalmatinac
Riđica
Titel Džon Dir
Titel
47 : 31
Potisje Pleteks
Ada
Radnički
Šid
29 : 35
Jabuka
Jabuka
Hercegovina
Sečanj
20 : 30
Metalac Asko Vidak
Futog
Napredak
Čestereg
39 : 36
Radnički-Cement
Novi Sad
Ruma
Ruma
29 : 37
Sombor
Sombor
ŽSK
Žabalj
30 : 22
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Bor 2
Bor
17 : 21
Dubočica 54
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
33 : 33
Topličanin
Prokuplje
Đerdap
Kladovo
22 : 28
Jastrebac
Blace
Knjaževac
Knjaževac
22 : 40
Naisus 2
Niš
BSK Heba
Bujanovac
25 : 21
Žitorađa
Žitorađa
15 oktobar
Velika Drenova
30 : 33
Sloga
Požega
Slavija
Novi Sad
32 : 30
Crvenka II
Crvenka
Grafičar
Bezdan
38 : 24
Radnički
Jaša Tomić
Morava Han
Vladičin Han
23 : 41
Dubočica 54 2
Leskovac
Mladost
Bujanovac
24 : 29
Morava
Vladičin Han
Vlasotince 2
Vlasotince
19 : 22
Vranje 1957
Vranje
Planinka 2
Kuršumlija
35 : 24
Topličanin 2
Prokuplje
Crveni krst
Niš
17 : 38
Zemun
Zemun
Radnički
Obrenovac
20 : 35
ORK Beograd
Beograd
Milenijum
Beograd
29 : 35
Voždovac 1955
Beograd
Loznica grad
Loznica
10 : 0
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
20 : 35
Sloga
Petrovac na Mlavi
Raška
Raška
28 : 28
Vranje
Vranje
Dubočica
Leskovac
26 : 29
Rtanj
Boljevac
Pirot
Pirot
32 : 24
Topličanin
Prokuplje
Knjaževac
Knjaževac
35 : 24
Naisa 2
Niš
Niška Banja
Niška Banja
32 : 23
Radan
Lebane
Knjaževac 2
Knjaževac
25 : 18
Morava Han
Vladičin Han