XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 493 utakmica za dan
Subota, 5 Maj 2012

Fudbal

Mladost JR
Jabučki rit
3 : 1
Zuce
Zuce
Pinosava
Pinosava
2 : 1
Mladost B
Begaljica
Heroj 1925
Jajinci
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Veliko selo
Veliko selo
1 : 2
Partizan
Kaluđerica
Hajduk
Kamendol
3 : 1
Dunavac
Dunavac
Hajduk
Kula
1 : 4
Javor
Ivanjica
Spartak ZV
Subotica
4 : 1
Smederevo
Smederevo
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
2 : 1
Borac
Čačak
Partizan
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda Point
Užice
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Bežanija
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Niš
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Donji Srem
Pećinci
Inđija
Inđija
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
3 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Napredak
Kruševac
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Rudar
Kostolac
0 : 1
Pobeda
Beloševac
Šumadija
Aranđelovac
4 : 1
Sloga (P)
Požega
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Mačva
Šabac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 3
Car Konstantin
Niš
Timok
Zaječar
2 : 0
Kopaonik
Brus
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Dinamo
Vranje
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Radnik
Surdulica
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Palić
Palić
Sloga (T)
Temerin
3 : 3
Radnički (Š)
Šid
Cement
Beočin
5 : 0
Vršac
Vršac
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Dolina
Padina
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
4 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Sopot
Sopot
3 : 0
Hajduk
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 1
Sindjelić
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 2
BASK
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Slavija
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Tutin
Tutin
Bane
Raška
3 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Omladinac
Novo Selo
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Metalac
Kraljevo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Homoljac
Žagubica
3 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
Obilić
Živica
Gruža
Gruža
2 : 1
Morava
Velika Plana
Vrbovac
Vrbovac
4 : 0
Sloga (B)
Batočina
Karađorđe (T)
Topola
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
Drina
Ljubovija
1 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Loznica
Loznica
Budućnost
Valjevo
4 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Ribnica
Mionica
1 : 2
FAP
Priboj
OFK Osečina
Osečina
1 : 1
Krušik
Valjevo
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
5 : 2
Omladinac
Malošište
Moravica
Subotinac
0 : 4
Moravac Orion (M)
Mrštane
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Palilulac
Niš
Pukovac
Pukovac
2 : 0
SFK Moravac (P)
Predejane
Kosanica
Kuršumlija
6 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
Dubočica 1923
Leskovac
Morava
Vladičin Han
1 : 1
Vučje
Vučje
Rembas
Resavica
3 : 3
SFS Borac
Paraćin
Slatina
Bor
0 : 2
Đerdap
Kladovo
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Ozren
Sokobanja
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Morava (Ć)
Ćuprija
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Dunav
Prahovo
FUD
Brus
2 : 4
Napredak
Drenovac
Timočanin
Knjaževac
6 : 0
Juhor
Obrež
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
5 : 1
Kolonija
Kovin
Proleter
Banatski Karlovac
9 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 3
Borac
Starčevo
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
AFK Ada
Ada
5 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Jugović
Kać
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Polet (S)
Sivac
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Omladinac (NB)
Novi Banovci
2 : 0
Obilić
Zmajevo
IMT
Beograd
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 4
Trudbenik
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Bulbulderac
Beograd
Vinča
Vinča
2 : 1
Železničar
Bara Venecija
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 0
Polet (R)
Ratina
Karađorđe
Kraljevo
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Sloga L
Lužnice
0 : 4
Azbest
Stragari
Mladost
Atenica
0 : 0
Prilike
Prilike
Šumadija
Toponica
3 : 0
Banja
Banja
Lokomotiva
Lapovo
5 : 3
Karađorđe
Rača
Šumadinac
Binovac
5 : 1
Sloboda
Lipe
VGSK
Veliko Gradište
6 : 1
Dragoš
Oreškovica
Vihor
Maljurevac
2 : 0
Polet
Suvi Do
Mladost
Biskuplje
4 : 0
Omladinac
Šetonje
Radnički
Koceljeva
2 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Borac
Šabac
4 : 1
Sindjelić
Lipnica
Banjani
Banjani
5 : 0
Proleter
Bajevac
Mladost
Vračević
2 : 0
OFK Divci
Divci
Radnik
Ub
2 : 3
ZSK
Valjevo
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 3
Tulari
Tulari
Kačer
Belanovica
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Sečica
Seča reka
Jasen
Brodarevo
6 : 1
Budućnost
Arilje
GP Zlatibor
Užice
11 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
OFK Niš
Niš
1 : 0
Crvena zastava
Hum
Orljane
Orljane
4 : 1
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Bukovik
Razanj
4 : 3
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
2 : 3
Palilula
Aleksinac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
Progres
Ladovica
Umac
Miroševce
1 : 1
Navalin
Navalin
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Morava
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
5 : 0
Veternica
Leskovac
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 1
Napredak
Izvor
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
2 : 1
Prčevac
Pirot
As
Bujanovac
2 : 1
Levosoje
Levosoje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Bukuroca
Bukurevac
0 : 3
Čelik
Belo polje
Alakince
Alakince
0 : 3
Mladost (S)
Suvojnica
Borac
Držanovac
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Sloga
Donje Vidovo
4 : 2
Budućnost
Miliva
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Vinorača
Vinorača
1 : 2
Napredak (S)
Svojnovo
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Morava
Ribare
6 : 0
Istok 63
Plana
Levač
Rekovac
3 : 2
Lugomir
Rakitovo
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Rajac
Rajac
Radujevac
Radujevac
3 : 3
Zlot
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Rudar
Bor
Krivelj
Krivelj
1 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
Rudar (P)
Podvis
0 : 2
Rtanj
Boljevac
ŠSK
Štipina
3 : 0
Omladinac
Grezna
Midžor
Kalna
7 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Sloga (M)
Minićevo
1 : 3
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Radnički
Lubnica
7 : 1
Borac
Vražogrnac
Mladost
Sumrakovac
2 : 4
BSK
Bogovina
Osnić
Osnić
1 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Partizan (U)
Uljma
2 : 2
Partizan (G)
Gaj
Radnički (K)
Kovin
6 : 0
Sloga (P)
Plandište
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Bajša
Bajša
Proleter
Njegoševo
2 : 2
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
4 : 1
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 0
Potisje
Kanjiža
Jadran
Feketić
3 : 2
Bačka
Mol
Borac (Z)
Zrenjanin
2 : 2
Krajina
Krajišnik
Naftagas
Elemir
0 : 0
Rusanda
Melenci
Begej
Žitište
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
Mladost (L)
Lukićevo
5 : 2
Potisje
Knićanin
Mladost
Kruščić
1 : 3
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
1 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Polet
Karavukovo
3 : 0
Graničar (R)
Riđica
Hajduk
Stapar
2 : 2
Borac
Bački Gračac
ŽAK
Sombor
0 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Kula
Kula
Graničar (G)
Gakovo
5 : 4
Sloga
Čonoplja
Sloven
Ruma
2 : 0
Graničar
Adaševci
Rudar
Vrdnik
3 : 0
Šumar
Ogar
Metalac
Futog
2 : 4
Slavija (P)
Pivnice
Slavija (NS)
Novi Sad
2 : 2
Bačka
Đurđevo
Vrbas
Vrbas
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Šumadija
Šopić
Policajac
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
Dunavac
Grocka
Milutinac
Zemun
3 : 2
PIK Zemun
Zemun
Komgrap
Beograd
2 : 1
Rudar
Zeoke
Radnički
Novi Beograd
5 : 0
Baćevac
Baćevac
Čibukovac
Kraljevo
3 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Mladost
Pajazitovo
1 : 3
Korićani
Korićani
Dobrača
Dobrača
0 : 9
Hajduk
Jovanovac
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 2
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
4 : 2
Velereč 94
Velereč
Foka
Gornji Milanovac
0 : 0
Majdan
Majdan
Omladinac
Kalimanići
4 : 2
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Šilopaj
Šilopaj
0 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Kotraža
Kotraža
4 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Bjelica
Milatovići
1 : 4
Jelica
Goračići
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 2
Gradina
Rti
Brezova
Brezova
3 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Sloga
Kaona
2 : 2
Radnički
Turica
Sloga
Zagorica
3 : 2
BSK
Belosavci
Mladost (R)
Rašković
2 : 2
Karađorđe
Vučić
Grivac
Grivac
1 : 0
Bare
Bare
Kolarac
Kolari
4 : 1
Slavija
Smederevo
Jedinstvo
Smederevo
0 : 1
SASK
Saraorci
Mladost
Novo Selo
1 : 4
Polet
Trnovče
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Dunavac (P)
Petka
2 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Žitkovica
Žitkovica
2 : 1
Đerdap
Golubac
Velika Reka
Velika Reka
5 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Stolice
Krupanj
14. Oktobar
Draginac
3 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Luk
Voćnjak
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 1
Sloga
Korenita
Granit
Radalj
2 : 3
Mladost
Borina
Borac
Lešnica
3 : 0
Lonjin
Lonjin
Partizan
Drenovac
3 : 0
Sloga (D)
Duvanište
Sloga (B)
Bogosavac
1 : 2
Budućnost
Zminjak
Milicionar
Bogatić
0 : 1
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
5 : 0
Drina
Badovinci
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 0
Lukavac
Lukavac
Sloga
Bogovađa
3 : 0
Nepričava
Nepričava
Stepanje
Stepanje
0 : 3
Kolubara Gaj
Jabučje
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
5 : 1
Sloga
Lončanik
Lazarica
Prilipac
2 : 3
Gorobilje
Gorobilje
Moravac
Gornje Međurovo
0 : 0
Secanica
Secanica
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 1
Borac
Trnjane
Jedinstvo
Bobovište
1 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Naisus
Rožina
6 : 2
Knežica
Knežica
Lemind Livnica
Leskovac
1 : 2
Sloga
Lipovica
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 1
Morava
Glozane
Železničar
Brestovac
2 : 1
MB
Mala Biljanica
Polet
Stajkovce
3 : 1
Milanovo
Milanovo
Napredak
Bogojevce
0 : 4
Mladi Borac
Zivkovo
Radnički
Pertate
3 : 3
Kumarevo
Kumarevo
Borac
Barje Čiflik
2 : 2
Provalija
Pirot
Sloboda
Rasnica
5 : 2
Željuša
Željuša
Ursule
Ursule
4 : 1
Mladost (T)
Tečić
Sindjelic
Vojnik
2 : 4
Resavac
Subotica
Donja Bela Reka
Donja Bela Reka
2 : 1
Blizna
Blizna
Zlot2
Zlot
1 : 5
Bučje
Bučje
Junior
Davidovac kod Kladova
1 : 2
Omladinac
Vajuga
Kladušnica
Kladušnica
4 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
4 : 0
Trajan
Mala Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
4 : 0
Pontes
Kostol
Pobeda
Lučina
4 : 5
Tomako
Trstenik
Sloga
Majdevo
1 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Dvorane
Dvorane
2 : 0
Rasina
Vitanovac
Modrica
Modrica
2 : 3
13.April
Lomnica
Šanac
Šanac
5 : 0
Čitluk
Čitluk
Budućnost
Kaonik
4 : 2
Kupci
Kupci
Kapidzija
Kapidzija
2 : 1
Belović
Dedina
Dušan Ristić
Kukljin
7 : 2
Parunovac
Parunovac
Glogonj
Glogonj
9 : 0
Pobeda
Samoš
Slavija
Novo Orahovo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Olimpija
Gunaroš
1 : 2
Mićunovo
Mićunovo
Budućnost
Banatski Dvor
3 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Radnički
Ratkovo
5 : 1
Lipar
Lipar
Popinci
Popinci
2 : 1
Graničar K
Kuzmin
Podunavac
Belegiš
3 : 0
Sloga Borac
Surduk
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Železničar
Inđija
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Borac
Martinci
4 : 1
Sloven
Sibač
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Graničar G
Grabovci
4 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Mladost
Novi Sad
5 : 0
Sremac
Čerević
Fruškogorac
Sremska Kamenica
8 : 0
Borac
Rakovac
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Čenej
Čenej
Mladost Radost
Srbobran
0 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Bečej
Bečej
2 : 1
Napredak
Nadalj
Budućnost
Savino Selo
5 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Iskra
Kucura
7 : 1
Mladost
Radičević
Tvrdjava
Bač
2 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Popović
Popović
2 : 1
Boleč
Grocka
Pudarci
Pudarci
2 : 1
Mladost
Umčari
Vranić
Vranić
5 : 1
Palež
Palež
OFK Zabrežje
Zabrežje
7 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Barajevo
Barajevo
0 : 2
OFK Burovo
Burovo
Budućnost
Zvečka
3 : 1
Lisović
Beograd
Krtinska
Krtinska
0 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Miločajac
Miločaj
3 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
ZT Gorovič
Gorovič
1 : 0
Hajduk
Gornja Trnava
OFK Žabare
Žabare
2 : 0
Omladinac
Donja Trnava
Mladost 2011 (B)
Bečevica
1 : 6
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 2
Bečevica
Bečevica
7 juli
Lopušnik
2 : 2
Busur
Busur
Dobrnje
Dobrnje
0 : 3
Laolac
Veliko Laole
Mlava
Zabrđe
1 : 3
Budućnost
Vezičevo
Burovac
Burovac
2 : 4
Radnik
Pankovo
Soko
Krvije
1 : 4
B.S.K.
Bošnjak
Melnica
Melnica
0 : 6
Mladost (L)
Leskovac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 5
Vukan
Ždrelo
Mladost (R)
Ranovac
3 : 0
Obilić
Zabrđe
Košava
Kalište
3 : 0
Kobilje
Kobilje
Stig MC
Malo Crniće
5 : 1
BSK
Boževac
Proleter
Požarevac
0 : 6
Sopot
Požarevac
Mladost (Gradilšte)
Loznica
3 : 1
Polet
Loznica
Krasava
Krasava
1 : 2
Cerova
Cerova
Bair
Bogatic
3 : 0
Napredak (U)
Uzveće
Cer
Petkovica
4 : 0
Napredak
Ševarice
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
5 : 2
Fortuna
Šabac
Rudar
Radljevo
1 : 4
Pambukovica
Pambukovica
Crvena Jabuka
Ub
5 : 1
Kolubara
Liso Polje
Zvizdar
Zvizdar
0 : 1
Mladost
Kožuar
Gornje Krajince
Gornje Krajince
6 : 1
Real
Donja Jajna
Goblen
Badince
5 : 0
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 1
Brza
Brza
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
2 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Mladost
Gložane
1 : 3
Pobeda
Lukovica
Jedinstvo
Troponje
1 : 3
Morava
Radošin
Radnički
Dubnica
2 : 4
Mladi Radnik
Bobovo
Kolonija
Jagodina
1 : 3
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Topoljak
Grabovac
8 : 0
Mladost
Mala Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 1
Jugovići
Bogdanje
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac
Ugljarevo
3 : 1
Polet 57
Milutovac
Kostrež
Ćićevac
3 : 0
Juhor 2
Obrež
Sloga
Margita
0 : 1
Graničar
Miletićevo
Barice
Barice
2 : 2
Krajina
Kupinik
Krušedol
Krušedol Selo
1 : 0
Napredak
Žarkovac
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Mladost
Buđanovci
1 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Borac
Klenak
0 : 2
Polet
Nikinci
Jedinstvo
Ruma
0 : 2
OFK Kraljevci
Kraljevci
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
8 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Neštin
Neštin
2 : 3
Labudnjača
Vajska
Borac
Vizić
3 : 4
Sloga
Plavna
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
0 : 3
Moštanica
Velika Moštanica
Dunavac
Dunavac
1 : 3
Heroj
Jajinci
OFK Meljak
Meljak
6 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
Omladinac
Bunar
1 : 3
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
Heroj
Busilovac
3 : 0
Mladost
Raševica
Karađorđe
Šavac
0 : 3
Sloboda
Krežbinac
Vihor
Golubovac
2 : 6
Moravac
Gornje Vidovo
Železničar
Klačevica
3 : 5
Budućnost
Lebina
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 1
Borac
Arapovac
Petka
Petka
1 : 1
Rasadnik
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
2 : 1
Mladost
Leskovac
Ravangrad
Sombor
1 : 3
Lemind Lavice
Leskovac
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 9
Napredak
Kruševac
Mačva
Šabac
3 : 1
Šabac
Šabac
Sloga
Zemun
0 : 4
Spartak
Subotica
Pančevo
Pančevo
0 : 4
Rubin
Mol
Fruškogorac
Novi Sad
0 : 0
Kalemegdan
Beograd
ŽFK Gradac
Valjevo
5 : 1
Karađorđe
Topola
Partizan
Beograd
6 : 0
Javor
Ivanjica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Rad
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
1 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
5 : 5
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
2 : 2
Inđija
Inđija
Hajduk
Kula
7 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Kabel
Novi sad
2 : 0
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Banat
Zrenjanin
Mladost
Kruščić
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
6 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Polet
Karavukovo
6 : 0
Graničar (R)
Riđica
Hajduk
Stapar
3 : 1
Borac
Bački Gračac
ŽAK
Sombor
2 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Graničar (G)
Gakovo
0 : 7
Sloga
Čonoplja
Borac
Ralja
4 : 3
Udarnik
Lozovik
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Sloga
Lugavčina
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Budućnost
Ratari
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Omladinac
Rakinac
5 : 1
Sloga
Miloševac
Napredak
Markovac
0 : 2
Glavaš
Glibovac
Partizan
Beograd
3 : 1
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Zemun
Zemun
1 : 4
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Loznica
Loznica
1 : 0
Sloboda PS
Užice
Inđija
Inđija
5 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Hajduk
Kula
Olimpija
Totovo Selo
2 : 0
Radnički
Bajmok
Palić
Palić
3 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Krivaja
Krivaja
0 : 3
Bajša
Bajša
Proleter
Njegoševo
3 : 1
Čoka
Čoka
Tisa
Adorjan
1 : 0
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Jadran
Feketić
5 : 3
Bačka
Mol
Partizan
Beograd
8 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
7 : 1
Radnički (N)
Niš
Palilulac
Niš
0 : 3
Napredak
Kruševac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Bežanija
Beograd
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Rad
Beograd
Savacijum
Šabac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Loznica
Loznica
1 : 0
Smederevo
Smederevo
Inđija
Inđija
1 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
4 : 0
Hajduk
Kula
Subotica
Subotica
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Čoka
Čoka
1 : 4
Senta
Senta
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 14
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Palić
Palić
0 : 12
Olimpija
Totovo Selo
Sloga
Drmno
3 : 0
Obilić
Živica
Borac
Ralja
2 : 5
Udarnik
Lozovik
Skobalj
Skobalj
0 : 8
Sloga
Lugavčina
Šumadinac
Binovac
15 : 4
Vrbovac
Vrbovac
Sloboda
Lipe
0 : 3
Mladi radnik
Radinac
Osipaonica
Osipaonica
5 : 2
SASK
Saraorci
Šumadija
Azanja
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 4
Jedinstvo
Krnjevo
Budućnost
Ratari
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Omladinac
Rakinac
0 : 6
Sloga
Miloševac
Napredak
Markovac
4 : 2
Glavaš
Glibovac
Nacional
Niš
1 : 5
Real Niš
Niš
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Čoka
Čoka
1 : 6
Senta
Senta
Subotica
Subotica
2 : 0
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Bačka 1901 '99
Subotica
10 : 0
Bačka 1901 '00
Subotica
Sever
Subotica
10 : 0
Tisa
Adorjan
Čantavir
Čantavir
8 : 1
AFK
Ada
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 0
Presing
Požarevac
Proleter
Vranovo
8 : 0
Panter
Požarevac
MIP-Presing
Požarevac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Kraguj
Kragujevac
2 : 0
Duljaj
Topola
Radnicki 1923 I
Kragujevac
11 : 0
Karađorđe
Rača
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Arsenal
Kragujevac
Seljak
Mihajlovac
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 4
Presing
Požarevac
Bumerang
Požarevac
0 : 3
Smederevo
Smederevo
Rudar
Kostolac
4 : 1
Panter
Požarevac
MIP-Presing
Požarevac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Plana
Velika Plana
1 : 1
Obilić
Živica
Sloga
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi

Košarka

Proleter
Zrenjanin
89 : 75
Šabac
Šabac
Radnički
Kragujevac
58 : 45
Spartak
Subotica
Beočin
Beočin
61 : 68
Student Radnički
Niš
Čelarevo
Čelarevo
63 : 68
Stara Pazova
Stara Pazova

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
28 : 26
Kolubara
Lazarevac
Železničar 1949
Niš
27 : 26
Partizan
Beograd
Požarevac
Požarevac
23 : 26
Crvena Zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
25 : 29
Jugović Unimet
Kać
Crvenka
Crvenka
32 : 27
Obilić
Beograd
Smederevo DU-Integral
Smederevo
16 : 18
PKB
Padinska Skela
Metaloplastika
Šabac
37 : 22
Dinamo
Pancevo
Napredak
Kruševac
23 : 23
Radnički
Kragujevac
Proleter Agroživ
Zrenjanin
30 : 26
Novi Beograd
Beograd
Vrbas Carnex
Vrbas
35 : 32
Nova Pazova
Nova Pazova
Spartak Vojput
Subotica
36 : 26
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvena Zvezda
Mokrin
36 : 19
Jagodina
Jagodina
Železničar
Inđija
30 : 29
Mladost TSK
Bački Jarak
Mladost
Smederevska Palanka
37 : 29
Studentski grad
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
30 : 30
Udarnik
Lozovik
Šamot 65
Aranđelovac
36 : 27
Metalac
Valjevo
Morava
Velika Plana
28 : 25
Stari grad
Beograd
Sindjelić
Beograd
31 : 26
Majdanpek
Majdanpek
Kolubara 2
Lazarevac
31 : 32
Radnički
Obrenovac
Primus Car Dušan
Beograd
40 : 29
Sloga
Despotovac
Apatin
Apatin
40 : 28
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Sombor
Sombor
36 : 34
ŽSK
Žabalj
Radnički-Cement
Novi Sad
59 : 42
Ruma
Ruma
Metalac Asko Vidak
Futog
34 : 24
Napredak
Čestereg
Jabuka
Jabuka
28 : 27
Hercegovina
Sečanj
Potisje Pleteks
Ada
23 : 27
Radnički
Šid
Dalmatinac
Riđica
29 : 36
Titel Džon Dir
Titel
Jedinstvo
Kačarevo
35 : 31
Hajduk
Čurug
Naisus 2
Niš
26 : 29
BSK Heba
Bujanovac
Topličanin
Prokuplje
26 : 25
Đerdap
Kladovo
Dubočica 54
Leskovac
34 : 23
Vlasotince
Vlasotince
Planinka
Kuršumlija
30 : 19
Bor 2
Bor
Sloga
Požega
36 : 35
Arilje
Arilje
Župa 54
Aleksandrovac
36 : 31
15 oktobar
Velika Drenova
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
33 : 22
Grafičar
Bezdan
Putinci
Putinci
26 : 23
Crvenka II
Crvenka
Vladimirovac
Vladimirovac
32 : 29
Kljajićevo
Kljajićevo
Aleksinac
Aleksinac
36 : 44
Hajduk Veljko
Negotin
Rtanj
Boljevac
24 : 32
Pirot
Pirot
Hisar
Leskovac
26 : 38
Radnički 1951
Niš
Radnički (Ć)
Ćuprija
27 : 22
Niška Banja
Niška Banja
Zaječar 2
Zaječar
25 : 31
Radan
Lebane
Paraćin
Paraćin
39 : 33
Bela Palanka
Bela Palanka
Sjenica
Sjenica
41 : 34
Atenica
Atenica
Prva Petoletka
Trstenik
23 : 31
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
28 : 30
Mladost
Čačak
Dubočica 54 2
Leskovac
23 : 11
Topličanin 2
Prokuplje
Vranje 1957
Vranje
36 : 24
Planinka 2
Kuršumlija
Morava
Vladičin Han
32 : 27
Vlasotince 2
Vlasotince
Morava Han
Vladičin Han
29 : 22
Mladost
Bujanovac
Knjaz Miloš
Aranđelovac
25 : 36
Zaječar
Zaječar
Nopal
Bačka Palanka
34 : 32
Naisa
Niš
Železnicar
Inđija
28 : 32
Max Sport
Nova Pazova
Kučevo
Kučevo
42 : 30
ORK Beograd
Beograd
Halas Jožef
Ada
46 : 37
Radnički
Obrenovac
Zemun
Zemun
40 : 23
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Petrovaradin
24 : 24
Crveni krst
Niš
Metalac AD
Gornji Milanovac
31 : 30
Metalac
Kraljevo
Radnički Resavac
Svilajnac
44 : 28
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Voždovac 1955
Beograd
32 : 22
Mladi Radnik
Radinac
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
25 : 16
Crvena Zvezda 2
Beograd
Milenijum
Beograd
28 : 27
Cepelin 2
Beograd
Rtanj
Boljevac
27 : 31
Pirot
Pirot
Morava Han
Vladičin Han
21 : 16
Niška Banja
Niška Banja
Radan
Lebane
20 : 10
Vlasotince
Vlasotince

Futsal

Smederevo
Smederevo
1 : 6
Marbo Intermezzo
Beograd