XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 358 utakmica za dan
Subota, 28 April 2012

Fudbal

Budućnost
Kaonik
8 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Zuce
Zuce
0 : 5
Obilić
Beograd
Partizan
Kaluđerica
2 : 1
Hajduk
Kamendol
Heroj Polet
Jajinci
6 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Mladost B
Begaljica
0 : 2
Heroj 1925
Jajinci
Mladost JR
Jabučki rit
1 : 3
Pinosava
Pinosava
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Hajduk
Kula
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Javor
Ivanjica
1 : 0
Spartak ZV
Subotica
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Napredak
Kruševac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Inđija
Inđija
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Proleter
Novi Sad
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Čukarički
Beograd
Sinđelić
Niš
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Pobeda
Beloševac
1 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Rudar
Kostolac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Svrljig
Svrljig
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Senta
Senta
Vršac
Vršac
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Cement
Beočin
Palić
Palić
1 : 1
Sloga (T)
Temerin
Slavija
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Sloboda (G)
Grbice
Metalac
Kraljevo
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Bane
Raška
Sloga (B)
Batočina
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Morava
Velika Plana
4 : 2
Vrbovac
Vrbovac
FAP
Priboj
1 : 2
OFK Osečina
Osečina
Radnički
Valjevo
0 : 2
Ribnica
Mionica
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Loznica
Loznica
0 : 0
Budućnost
Valjevo
Dubočica 1923
Leskovac
5 : 0
Morava
Vladičin Han
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 2
Pusta Reka
Bojnik
SFK Moravac (P)
Predejane
2 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Palilulac
Niš
2 : 4
Pukovac
Pukovac
Dunav
Prahovo
3 : 1
FUD
Brus
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
SFS Borac
Paraćin
5 : 0
Slatina
Bor
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
8 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
5 : 0
AFK Ada
Ada
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Kolonija
Kovin
3 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 2
Stanišić
Stanišić
1. Maj
Ruma
5 : 2
Polet (S)
Sivac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Index
Novi Sad
Borac (NS)
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Jugović
Kać
1 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Železničar
Bara Venecija
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Vinča
Vinča
Palilulac
Krnjača
0 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Trudbenik
Beograd
4 : 4
Sremčica
Sremčica
Turbina
Beograd
3 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
IMT
Beograd
2 : 0
GSP Polet
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Karađorđe
Kraljevo
1 : 0
Grdica
Grdica
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Maršić
Maršić
8 : 1
Sloga L
Lužnice
Slatina
Slatina
0 : 1
Dragačevo
Guča
Marjan
Knić
3 : 0
Sloga
Zabojnica
Karađorđe
Rača
2 : 1
Partizan
Darosava
Rača Popović
Popović
1 : 5
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac
Binovac
5 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Sloga
Miloševac
Polet
Suvi Do
4 : 0
Integral
Batuša
VGSK
Veliko Gradište
3 : 3
Vihor
Maljurevac
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Banjani
Banjani
7 : 0
Mladost
Vračević
Radnik
Ub
0 : 3
OFK Divci
Divci
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Kačer
Belanovica
4 : 1
Tulari
Tulari
Zlatibor voda
Gostilje
6 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Aluminjum
Niš
0 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
OFK Niš
Niš
1 : 0
Mladost
Medoševac
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Rad
Merošina
Palilula
Aleksinac
1 : 0
Borac
Azbresnica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 4
Progres
Ladovica
Bobište
Bobište
4 : 2
Budućnost
Orašje
Prčevac
Pirot
2 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 6
Levosoje
Levosoje
Alakince
Alakince
0 : 3
Čelik
Belo polje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Jastrebac
Blace
Trbunje
Trbunje
1 : 5
Dunđerski
Voljčinac
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 4
Branik
Štubik
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Krivelj
Krivelj
Rudar
Bor
1 : 2
Poreč
Donji milanovac
Zlot
Zlot
3 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 1
Rudar (P)
Podvis
BSK
Bogovina
0 : 3
Osnić
Osnić
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 1
Radnički
Lubnica
Rtanj
Boljevac
7 : 0
ŠSK
Štipina
Sloga (P)
Plandište
5 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Jadran
Feketić
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Tisa
Adorjan
Čoka
Čoka
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Subotica
Subotica
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bilećanin
Sečanj
4 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Rusanda
Melenci
5 : 1
Borac (A)
Aleksandrovo
Krajina
Krajišnik
0 : 1
Naftagas
Elemir
Borac
Bački Gračac
3 : 0
ŽAK
Sombor
Mladost
Kruščić
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Sloven
Ruma
5 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Jadran
Golubinci
Partizan
Vitojevci
3 : 0
Šumar
Ogar
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Šajkaš
Kovilj
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 0
Borac
Lazarevac
Policajac
Beograd
1 : 0
Vrčin
Vrčin
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Šumadija
Šopić
Milutinac
Zemun
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Komgrap
Beograd
1 : 0
Dunavac
Grocka
Radnički
Novi Beograd
3 : 0
Rudar
Zeoke
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Mladost
Vrdila
Magnohrom
Kraljevo
1 : 0
Gruža
Vitanovac
OFK Bagremar
Kragujevac
5 : 4
Dobrača
Dobrača
Korićani
Korićani
1 : 0
Botunje
Botunje
Mladi Rudar
Rudnik
3 : 1
Foka
Gornji Milanovac
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Ozremica
Beršići
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Jedinstvo
Puhovo
5 : 1
Sloga
Kaona
Plaskovac
Plaskovac
2 : 0
Sloga
Zagorica
Bare
Bare
0 : 0
Sloga
Milatovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Rudar
Krepoljin
Đerdap
Golubac
2 : 2
Dunavac (K)
Kisiljevo
Polet
Voluja
2 : 0
Makce
Makce
Borac
Lešnica
2 : 1
Sloga
Korenita
Milicionar
Bogatić
0 : 2
Budućnost
Zminjak
Polet
Donji Lajkovac
6 : 0
Sloga
Bogovađa
Pepeljevac
Pepeljevac kod Lajkovca
7 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Jedinstvo
Bobovište
5 : 4
Gredetin
Gredetin
Pobeda
Jakovlje
2 : 5
Polet (V)
Vitoševac
Borac
Trnjane
2 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Milanovo
Milanovo
1 : 0
Napredak
Bogojevce
Mladost
Mali Suvodol
2 : 2
Borac
Barje Čiflik
Tekstilac
Paraćin
3 : 0
Polet
Senje
Rečka
Rečka
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
Sloga D
Dašnica
4 : 1
Omladinac
Pojate
Pobeda
Lučina
1 : 4
Gradina
Pejovac
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Slavija
Novo Orahovo
3 : 2
Pobeda
Pobeda
Lipar
Lipar
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo
Sonta
1 : 3
Radnički
Ratkovo
OFK Mladost
Apatin
4 : 0
Panonija
Lalić
Rastina 1918
Rastina
1 : 3
Terekveš
Svilojevo
OFK Metalac
Sombor
2 : 3
OFK Šikara
Sombor
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Železničar
Novi Sad
1 : 2
OFK Futog
Futog
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 3
Tvrdjava
Bač
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
Obilić
Beograd
1 : 3
Dunav
Veliko Selo
BSK Batajnica
Batajnica
0 : 0
Omladinac
Veliki Mokri Lug
Mladi proleter
Beograd
0 : 0
Borac
Progar
Radnički PDM
Mladenovac
0 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Palež
Palež
6 : 2
Mladost (Č)
Čibutkovica
Napredak
Medoševac
4 : 1
Budućnost
Zvečka
OFK Burovo
Burovo
1 : 2
Borac
Ušće
Proleter
Pečenog
4 : 1
Ras
Novi Pazar
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 2
Miločajac
Miločaj
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 2
Progorelica
Progorelica
Tulež
Tulež
4 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Hajduk
Gornja Trnava
2 : 2
Mladost
Rajkovac
Budućnost
Blaznava
4 : 2
Borac
Kloka
Omladinac
Donja Trnava
2 : 0
Krćevac 04
Krćevac
ZT Gorovič
Gorovič
2 : 3
OFK Žabare
Žabare
Bečevica
Bečevica
3 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik (G)
Guncati
5 : 0
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
B.S.K.
Bošnjak
1 : 4
7 juli
Lopušnik
Radnik
Pankovo
8 : 1
Soko
Krvije
Budućnost
Vezičevo
4 : 3
Burovac
Burovac
Laolac
Veliko Laole
4 : 1
Mlava
Zabrđe
Busur
Busur
5 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Rudar
Stamnica
4 : 0
Melnica
Melnica
Vukan
Ždrelo
2 : 0
Mladost (R)
Ranovac
Mladost (L)
Leskovac
0 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Kobilje
Kobilje
3 : 0
Stig MC
Malo Crniće
BSK
Boževac
1 : 1
Budućnost
Aljudovo
Stig C
Crljenac
5 : 1
Košava
Kalište
Metalac
Požarevac
4 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Rudar
Brasina
1 : 3
Mladost (B)
Brezjak
Sloga
Straža
1 : 3
Prva Iskra
Runjani
Crnča
Crnča
4 : 1
Vrhpolje
Vrhpolje
Mladost
Uzovnica
3 : 1
Donja Ljubovidja
Donja Ljubovidja
Cerova
Cerova
6 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Metlić
Metlić
1 : 2
Младост 2011
Синошевић
Rankovac
Nakučani
7 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Premijer
Badovinci
Napredak (BP)
Banovo Polje
5 : 0
Radnik
Glogovac
Napredak (U)
Uzveće
3 : 4
Sumice
Glusci
Maovi MH
Maovi
0 : 1
Cer
Petkovica
Fortuna
Šabac
0 : 7
Culjkovic
Culjkovic
Napredak
Ševarice
2 : 1
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Kolubara 2
Valjevo
3 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Nomanica
Nomanica
3 : 0
BSK
Belanovce
Turekovac
Turekovac
3 : 1
Jasunja
Jasunja
Omladinac
Donje Sinkovce
3 : 0
Mladost (K)
Kutles
Brza
Brza
0 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Real
Donja Jajna
1 : 3
Goblen
Badince
Bratstvo (Z)
Zlokućane
1 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Hum
Vrlane
4 : 2
Mladost
Gložane
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
5 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Šumadinac
Dragovo
1 : 0
Juhor
Beočić
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Jugovići
Bogdanje
2 : 1
Morava
Medveđa
Topoljak
Grabovac
5 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Bukovica
Bukovica
0 : 2
Sebečevac
Sebečevac
Štitari
Štitari
2 : 5
Mladost
Djunis
Napredak
Dužine
0 : 3
Krajina
Kupinik
Gaj
Veliki Gaj
3 : 4
Barice
Barice
Graničar
Miletićevo
5 : 0
Banat
Ilandža
Kapedunum
Beograd
0 : 3
Mladost (JR)
Jabučki rit
Budućnost
Lebina
1 : 2
Heroj
Busilovac
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 2
Železničar
Klačevica
Sloboda
Krežbinac
2 : 1
Vihor
Golubovac
Mladost
Raševica
3 : 0
Karađorđe
Šavac
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Mašinac PZP
Niš
1 : 3
Spartak
Subotica
Nives
Knjaževac
2 : 6
Sloga
Zemun
Šabac
Šabac
0 : 1
Požarevac
Požarevac
Napredak
Kruševac
7 : 1
Mačva
Šabac
Lemind Lavice
Leskovac
6 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
ŽFK Gradac
Valjevo
1 : 6
Slatke male
Burovac
Karađorđe
Topola
1 : 8
Aranđelovac
Aranđelovac
Inđija
Inđija
1 : 1
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
5 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
BSK Borča
Borča
0 : 2
Zemun
Zemun
Javor
Ivanjica
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Srem
Sremska Mitrovica
4 : 2
Indeks
Novi Sad
Borac
Bački Gračac
6 : 1
ŽAK
Sombor
Mladost
Kruščić
7 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
SASK
Saraorci
2 : 0
Borac
Ralja
Sloga
Lugavčina
4 : 3
Šumadinac
Binovac
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 0
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
3 : 6
Napredak
Markovac
Cerovac
Cerovac
0 : 7
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Budućnost
Ratari
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloboda PS
Užice
1 : 3
Partizan
Beograd
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 1
Zemun
Zemun
Borac
Čačak
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Hajduk
Kula
0 : 1
Spartak ZV
Subotica
Potisje
Kanjiža
4 : 4
Jadran
Feketić
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Tisa
Adorjan
Čoka
Čoka
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Subotica
Subotica
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Smederevo
Smederevo
0 : 6
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Savacijum
Šabac
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 1
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Bežanija
Beograd
Napredak
Kruševac
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Palilulac
Niš
Borac
Čačak
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (S)
Sombor
Hajduk
Kula
0 : 2
Spartak ZV
Subotica
Senta
Senta
6 : 0
AFK
Ada
Spartak Zlatibor voda
Subotica
21 : 0
Palić
Palić
Obilić
Živica
3 : 1
Šapine
Šapine
Zvižd
Kučevo
5 : 2
Sloga
Drmno
SASK
Saraorci
2 : 1
Borac
Ralja
Sloga
Lugavčina
2 : 1
Šumadinac
Binovac
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 0
Šumadija
Azanja
Sloga
Miloševac
7 : 0
Napredak
Markovac
Cerovac
Cerovac
6 : 0
Omladinac
Rakinac
Jedinstvo
Krnjevo
14 : 0
Budućnost
Ratari
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
Tisa
Adorjan
0 : 7
Čantavir
Čantavir
Sever
Subotica
0 : 13
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Subotica
Subotica
2 : 1
Bačka 1901 '99
Subotica
Čoka
Čoka
0 : 4
Potisje
Kanjiža
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 2
Plana
Velika Plana
Panter
Požarevac
2 : 4
MIP-Presing
Požarevac
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Proleter
Vranovo
Apolon 4 II
Kragujevac
6 : 6
Sušica
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Karađorđe
Rača
2 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 6
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Marjan
Knic
0 : 2
Kraguj
Kragujevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Seljak
Mihajlovac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Obilić
Živica
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 0
Plana
Velika Plana
Panter
Požarevac
3 : 1
MIP-Presing
Požarevac
Smederevo
Smederevo
1 : 2
Rudar
Kostolac
Presing
Požarevac
3 : 0
Bumerang
Požarevac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac

Košarka

Proleter
Zrenjanin
87 : 48
Loznica
Loznica

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
32 : 32
Radnički
Kragujevac
Dinamo
Pancevo
31 : 30
Napredak
Kruševac
PKB
Padinska Skela
26 : 24
Metaloplastika
Šabac
Jugović Unimet
Kać
35 : 24
Crvenka
Crvenka
Partizan
Beograd
22 : 22
Požarevac
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
30 : 26
Železničar 1949
Niš
Mladost TSK
Bački Jarak
39 : 26
Novi Pazar
Novi Pazar
Jagodina
Jagodina
25 : 28
Železničar
Inđija
Mokra Gora
Zubin Potok
10 : 0
Crvena Zvezda
Mokrin
Zaječar
Zaječar
24 : 25
Spartak Vojput
Subotica
Priboj
Priboj
28 : 25
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Hajduk
Čurug
39 : 29
Apatin
Apatin
Titel Džon Dir
Titel
42 : 28
Jedinstvo
Kačarevo
Radnički
Šid
33 : 26
Dalmatinac
Riđica
Hercegovina
Sečanj
40 : 34
Potisje Pleteks
Ada
Napredak
Čestereg
25 : 24
Jabuka
Jabuka
Ruma
Ruma
37 : 44
Metalac Asko Vidak
Futog
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
23 : 29
Sombor
Sombor
Vlasotince
Vlasotince
31 : 31
Planinka
Kuršumlija
Đerdap
Kladovo
32 : 31
Dubočica 54
Leskovac
BSK Heba
Bujanovac
25 : 29
Jastrebac
Blace
Žitorađa
Žitorađa
38 : 28
Naisus 2
Niš
Kljajićevo
Kljajićevo
31 : 22
Kikinda
Kikinda
Jedinstvo
Novi Bečej
39 : 26
Grafičar
Bezdan
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
36 : 26
Putinci
Putinci
Radan
Lebane
38 : 22
Paraćin
Paraćin
Užice
Užice
10 : 0
Arilje 2
Arilje
Sjenica
Sjenica
25 : 29
Beli andjeo
Prijepolje
Štrpce Tandems
Štrpce
18 : 33
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Mladost
Bujanovac
24 : 32
Dubočica 54 2
Leskovac
Vlasotince 2
Vlasotince
28 : 24
Morava Han
Vladičin Han
Planinka 2
Kuršumlija
49 : 29
Morava
Vladičin Han
Topličanin 2
Prokuplje
17 : 31
Vranje 1957
Vranje
Naisa
Niš
20 : 26
Radnički
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
24 : 23
Nopal
Bačka Palanka
Radnički
Novi Beograd
38 : 27
Čačak
Čačak
Zaječar
Zaječar
41 : 27
Crvena Zvezda
Beograd
Metalac
Kraljevo
29 : 43
Radnički Resavac
Svilajnac
Crveni krst
Niš
28 : 20
Metalac AD
Gornji Milanovac
Napredak
Kruševac
24 : 28
Vojvodina
Petrovaradin
Pirot
Pirot
40 : 15
Zaječar 2
Zaječar
Niška Banja
Niška Banja
23 : 17
Knjaževac 2
Knjaževac
Vlasotince
Vlasotince
20 : 25
Morava Han
Vladičin Han