XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 181 utakmica za dan
Sreda, 18 April 2012

Fudbal

Teleoptik
Zemun
4 : 4
Radnički (N)
Niš
Železničar
Lajkovac
3 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Mačva
Šabac
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (Lj)
Ljubić
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Rudar
Kostolac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Borac (B)
Bivolje
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Trgovački (J)
Jagodina
Radnik
Surdulica
7 : 1
Sloga
Despotovac
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
Dinamo
Vranje
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Kopaonik
Brus
5 : 0
Svrljig
Svrljig
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Timok
Zaječar
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Dolina
Padina
1 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Vršac
Vršac
1 : 1
Senta
Senta
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Palić
Palić
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
Dunav
Stari Banovci
2 : 1
Cement
Beočin
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Sloga (T)
Temerin
Slavija
Beograd
1 : 3
Žarkovo
Beograd
PKB
Padinska skela
3 : 1
Šumadija
Jagnjilo
BASK
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Hajduk
Beograd
3 : 1
Beograd
Beograd
Srem (J)
Jakovo
0 : 1
Dorćol
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Voždovac
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
0 : 0
Sopot
Sopot
Metalac
Kraljevo
0 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Omladinac
Novo Selo
4 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 2
Polet (T)
Trbušani
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Bane
Raška
Prijevor
Prijevor
0 : 0
Partizan
Cerovac
Sloga (B)
Batočina
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Morava
Velika Plana
0 : 1
Seljak
Mihajlovac
Železničar
Smederevo
2 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Obilić
Živica
0 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Sloga (D)
Drmno
1 : 0
Gruža
Gruža
Mladi radnik
Radinac
3 : 1
Šumadinac
Brzan
Borac (Ž)
Žabari
3 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Zvižd
Kučevo
7 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
FAP
Priboj
4 : 0
Drina
Ljubovija
Radnički
Valjevo
0 : 0
Krušik
Valjevo
Sevojno
Sevojno
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Ribnica
Mionica
Loznica
Loznica
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 0
Budućnost
Valjevo
Jedinstvo
Vladimirci
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Dubočica 1923
Leskovac
6 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 0
Vučje
Vučje
SFK Moravac (P)
Predejane
2 : 0
Morava
Vladičin Han
Palilulac
Niš
2 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Kosanica
Kuršumlija
Moravac Orion (M)
Mrštane
5 : 0
Pukovac
Pukovac
Moravica
Subotinac
2 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Napredak
Drenovac
4 : 2
Rembas
Resavica
Dunav
Prahovo
3 : 0
Juhor
Obrež
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
FUD
Brus
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Slatina
Bor
3 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Dinamo
Pančevo
10 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Borac
Starčevo
4 : 0
AFK Ada
Ada
Bačka 1901
Subotica
6 : 1
Bačka (P)
Pačir
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Kolonija
Kovin
2 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Obilić
Zmajevo
1. Maj
Ruma
1 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Stanišić
Stanišić
Borac (NS)
Novi Sad
3 : 1
Polet (S)
Sivac
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi Sad
Jugović
Kać
0 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Banja
Banja
5 : 0
Junkovac
Junkovac
Marjan
Knić
3 : 0
Bokanja
Gorovič
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Karađorđe
Rača
4 : 0
Sloga
Zabojnica
Rača Popović
Popović
1 : 1
Vinča
Vinča
Borac
Pajsijević
2 : 0
Partizan
Darosava
Šumadija
Toponica
2 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
Banjani
Banjani
4 : 3
Sovljak
Sovljak
Radnik
Ub
2 : 2
Mladost
Vračević
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Proleter
Bajevac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
OFK Divci
Divci
Kačer
Belanovica
6 : 0
Ribnikar
Pecka
Brežđe
Brežđe
1 : 1
ZSK
Valjevo
Brezovica
Brezovica
0 : 2
Tulari
Tulari
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Trlić
Trlić
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 0
Ariljska Rampa
Požega
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 4
Višesava
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
0 : 2
Omladinac
Zdravčići
Bioska
Bioska
2 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Jedinstvo
Kalenić
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Sečica
Seča reka
2 : 2
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
0 : 0
Železničar
Požega
Crnokosa
Kosjerić
4 : 4
Perućac
Perućac
Crvena zastava
Hum
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Omladinac
Gornji Komren
0 : 2
Rudar
Jelašnica
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Proleter
Mezgraja
Jedinstvo
Gornji Matejevac
4 : 3
Mramor
Mramor
Aluminjum
Niš
1 : 6
Vrtište
Vrtište
Budućnost (PK)
Prva Kutina
4 : 4
Delijski Vis
Niš
OFK Niš
Niš
0 : 0
Brzi Brod
Brzi Brod
Mladost
Medoševac
3 : 1
Radnički
Trupale
Bukuroca
Bukurevac
3 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Alakince
Alakince
1 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Kondiva
Žbevac
3 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Istok 63
Plana
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (K)
Končarevo
0 : 2
Lugomir
Rakitovo
Napredak (S)
Svojnovo
0 : 5
Levač
Rekovac
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 3
Morava
Ribare
Napredak (Z)
Zlatovo
0 : 4
Mladost (J)
Jovac
Budućnost
Miliva
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Dragocvet
Dragocvet
4 : 1
Sindjelic
Grabovac
Sloga
Donje Vidovo
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Čantavir
Čantavir
0 : 3
Potisje
Kanjiža
Tavankut
Tavankut
4 : 3
Bačka
Mol
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Jadran
Feketić
Čoka
Čoka
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
4 : 1
Tisa
Adorjan
Njegoš
Lovćenac
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica
Subotica
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
3 : 5
Krivaja
Krivaja
Koca
Niska Banja
0 : 3
Čegar
Donji Matejevac
Secanica
Secanica
0 : 1
Mladost
Donji Komren
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
0 : 0
Supovac
Supovac
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 1
Moravac
Gornje Međurovo
Morava
Čokot
3 : 1
Morava
Krušce
Progorelica
Progorelica
2 : 7
Miločajac
Miločaj
Olimpija
Beograd
0 : 1
BUSK
Beograd
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Potisje
Kanjiža
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Bačka
Mol
Sloboda
Stara Moravica
4 : 0
Jadran
Feketić
Čoka
Čoka
2 : 4
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
0 : 0
Tisa
Adorjan
Njegoš
Lovćenac
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica
Subotica
2 : 1
Proleter
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
4 : 1
Krivaja
Krivaja

Košarka

Mega Vizura
Beograd
109 : 105
Hemofarm Stada
Vršac

Rukomet

Bane
Raška
20 : 23
Priboj
Priboj
Radnički
Obrenovac
36 : 33
Mladost
Smederevska Palanka
Majdanpek
Majdanpek
27 : 31
Sloga
Despotovac
Stari grad
Beograd
27 : 24
Primus Car Dušan
Beograd
Metalac
Valjevo
35 : 30
Kolubara 2
Lazarevac
Udarnik
Lozovik
28 : 26
Sindjelić
Beograd
Bask
Beograd
25 : 32
Morava
Velika Plana
Studentski grad
Beograd
28 : 26
Šamot 65
Aranđelovac
Titel Džon Dir
Titel
36 : 26
Apatin
Apatin
Radnički
Šid
30 : 23
Hajduk
Čurug
Hercegovina
Sečanj
35 : 26
Jedinstvo
Kačarevo
Napredak
Čestereg
39 : 29
Dalmatinac
Riđica
Ruma
Ruma
40 : 34
Potisje Pleteks
Ada
ŽSK
Žabalj
25 : 25
Jabuka
Jabuka
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
26 : 24
Metalac Asko Vidak
Futog
Sombor
Sombor
41 : 29
Radnički-Cement
Novi Sad
Niška Banja
Niška Banja
42 : 34
Bela Palanka
Bela Palanka
Aleksinac
Aleksinac
27 : 32
Rtanj
Boljevac
Hidroelektrana
Bajina Bašta
29 : 29
Zlatar 2
Nova Varoš
Štrpce Tandems
Štrpce
18 : 39
Prva Petoletka
Trstenik
Metalac
Kraljevo
23 : 22
Mladost
Čačak
Knjaz Miloš
Aranđelovac
34 : 17
Čačak
Čačak
Nopal
Bačka Palanka
34 : 31
Crvena Zvezda
Beograd
Železnicar
Inđija
31 : 23
Radnički
Novi Beograd
Max Sport
Nova Pazova
27 : 29
Jagodina
Jagodina
Halas Jožef
Ada
29 : 24
Metalac AD
Gornji Milanovac
ORK Beograd
Beograd
28 : 24
Vojvodina
Petrovaradin