XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 393 utakmica za dan
Subota, 7 April 2012

Fudbal

Heroj 1925
Jajinci
2 : 0
Zuce
Zuce
Veliko selo
Veliko selo
1 : 3
Pinosava
Pinosava
Hajduk
Kamendol
1 : 3
Mladost JR
Jabučki rit
Obilić
Beograd
1 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Dunavac
Dunavac
2 : 1
Partizan
Kaluđerica
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Hajduk
Kula
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Borac
Čačak
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Smederevo
Smederevo
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Javor
Ivanjica
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Spartak ZV
Subotica
1 : 2
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Rad
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladost (L)
Lučani
1 : 2
Napredak
Kruševac
Sinđelić
Niš
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Bežanija
Beograd
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Čukarički
Beograd
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Pobeda
Beloševac
3 : 1
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Mačva
Šabac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 2
Rudar
Kostolac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 1
Trgovački (J)
Jagodina
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Vršac
Vršac
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Palić
Palić
2 : 0
Senta
Senta
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Cement
Beočin
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Sloboda (G)
Grbice
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Partizan
Cerovac
0 : 1
Bane
Raška
Morava
Velika Plana
1 : 0
Homoljac
Žagubica
Radnički
Valjevo
2 : 0
Drina
Ljubovija
Sevojno
Sevojno
2 : 0
FAP
Priboj
Loznica
Loznica
1 : 2
OFK Osečina
Osečina
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
SFK Moravac (P)
Predejane
4 : 2
Dubočica 1923
Leskovac
Palilulac
Niš
1 : 1
Vučje
Vučje
Sloga (L)
Leskovac
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Dunav
Prahovo
1 : 0
Rembas
Resavica
Đerdap
Kladovo
4 : 0
FUD
Brus
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 3
Dinamo
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
8 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Radnički (B)
Bajmok
1. Maj
Ruma
0 : 1
Mladost (T)
Turija
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Crvena Zvezda
Novi Sad
4 : 3
Stanišić
Stanišić
Jugović
Kać
4 : 1
Polet (S)
Sivac
Sloga (E)
Erdevik
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Trudbenik
Beograd
3 : 1
Vinča
Vinča
Turbina
Beograd
2 : 2
Budućnost (D)
Dobanovci
IMT
Beograd
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Sušica
Kragujevac
Maršić
Maršić
1 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Slatina
Slatina
0 : 0
Ovčar
Markovica
Mladost
Atenica
1 : 2
Brezak
Pranjani
Karađorđe
Rača
1 : 0
Bokanja
Gorovič
Rača Popović
Popović
8 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Selevac
Selevac
0 : 0
Glavaš
Glibovac
Šumadinac
Binovac
1 : 4
Napredak
Markovac
Polet
Suvi Do
4 : 0
Mladi Borac
Majilovac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
Mlava
Malo Laole
Mačva 2005
Bogatić
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Borac
Šabac
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Banjani
Banjani
1 : 0
Radnik
Ub
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Kačer
Belanovica
3 : 1
Proleter
Bajevac
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
ZSK
Valjevo
Zlatibor voda
Gostilje
7 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Aluminjum
Niš
1 : 0
Proleter
Mezgraja
OFK Niš
Niš
2 : 2
Vrtište
Vrtište
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 3
Doljevac 1971
Doljevac
Rasovača
Rasovača
8 : 4
Palilula
Aleksinac
Napredak
Aleksinac
3 : 0
Morava
Žitkovac
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Bobište
Bobište
Umac
Miroševce
1 : 0
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 2
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
3 : 0
Temac
Temska
Prčevac
Pirot
1 : 1
Mladost P.R
Poljska Ržana
Lužnica
Babušnica
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Alakince
Alakince
4 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Borac
Držanovac
2 : 1
Trbunje
Trbunje
Jug Bogdan
Đakus
1 : 3
Omladinac
Podina
Polet
Samarinovac
2 : 5
Topličanin
Prokuplje
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Radujevac
Radujevac
Krivelj
Krivelj
0 : 0
Zlot
Zlot
Bošnjane
Bošnjane
1 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Sloga (M)
Minićevo
2 : 0
ŠSK
Štipina
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
BSK
Bogovina
3 : 0
Borac
Vražogrnac
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (K)
Kovin
2 : 2
Borac (S)
Sakule
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Sloboda
Stara Moravica
1 : 4
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
2 : 2
Bačka
Mol
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Subotica
Subotica
0 : 0
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
0 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Naftagas
Elemir
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Begej
Žitište
1 : 0
Rusanda
Melenci
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
OFK Klek
Klek
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Polet
Karavukovo
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Graničar (G)
Gakovo
1 : 1
Graničar (R)
Riđica
Sloga
Čonoplja
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 3
Rudar
Vrdnik
Slavija (NS)
Novi Sad
2 : 1
Kabel
Novi Sad
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Borac
Lazarevac
Milutinac
Zemun
4 : 0
Policajac
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Radnički
Novi Beograd
0 : 0
Šumadija
Šopić
IMR
Rakovica
0 : 0
Rudar
Zeoke
Čibukovac
Kraljevo
3 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Magnohrom
Kraljevo
2 : 2
Napredak
Gračac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
Korićani
Korićani
0 : 1
Ćava
Grošnica
Dobrača
Dobrača
4 : 1
Kolektiv
Gornja Sabanta
Parmenac
Parmenac
2 : 1
Malba
Žaočani
Bjelica
Milatovići
1 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Sloga
Kaona
1 : 1
Gorušica
Viča
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Sloga
Milatovac
2 : 0
Karađorđe
Vučić
Omladinac
Donja Rača
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Mladost (K)
Kijevo
2 : 3
Šumadija
Sipić
Žitkovica
Žitkovica
4 : 3
Napredak (N)
Nabrđe
Luk
Voćnjak
2 : 3
Mladost
Borina
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
OFK Jelen
Jelenča
7 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 0
Provo
Provo
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Jedinstvo
Milorci
0 : 1
Joševa
Joševa kod Uba
Kalenić
Kalenić
7 : 0
Paljuvi
Paljuvi
Duškovci
Duškovci
2 : 2
Lazarica
Prilipac
Jedinstvo
Bobovište
3 : 1
Draževac
Draževac
Gredetin
Gredetin
3 : 0
Pobeda
Jakovlje
Sloga (K)
Korman
2 : 4
Polet (V)
Vitoševac
Mladost
Mali Suvodol
3 : 3
Pobeda
Držina
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Sloboda
Rasnica
Glogonj
Glogonj
0 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Lokomotiva
Subotica
1 : 3
Hajduk
Bačko Dušanovo
Radnički
Ratkovo
3 : 1
Rastina 1918
Rastina
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Mladost
Novi Sad
2 : 0
TSK
Temerin
Tvrdjava
Bač
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Sindjelić
Ugrinovci
3 : 0
Obilić
Beograd
Popović
Popović
4 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Barajevo
Barajevo
0 : 0
Palež
Palež
Krtinska
Krtinska
2 : 2
OFK Burovo
Burovo
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 0
Napredak
Medoševac
Miločajac
Miločaj
1 : 0
Kablar
Kraljevo
Proleter
Pečenog
4 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
3 : 1
Mladost 2011 (B)
Bečevica
Mladost (P)
Pretoke
1 : 2
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
7 juli
Lopušnik
3 : 0
Mlava
Zabrđe
Burovac
Burovac
3 : 2
Dobrnje
Dobrnje
Soko
Krvije
1 : 4
Busur
Busur
B.S.K.
Bošnjak
2 : 0
Laolac
Veliko Laole
Radnik
Pankovo
0 : 4
Budućnost
Vezičevo
Melnica
Melnica
0 : 6
Mladost (R)
Ranovac
Rudar
Stamnica
2 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Obilić
Zabrđe
1 : 2
Vukan
Ždrelo
BSK
Boževac
2 : 1
Kobilje
Kobilje
Stig C
Crljenac
1 : 1
Stig MC
Malo Crniće
Košava
Kalište
1 : 2
Budućnost
Aljudovo
Rudar
Brasina
5 : 0
Sloga
Straža
Mladost (Gradilšte)
Loznica
1 : 2
Hajduk
Ribarica
Moravac (P)
Pečenjevce
1 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
1 : 3
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Mladost (K)
Kutles
3 : 1
Real
Donja Jajna
Moravac (G)
Guberevac
1 : 2
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Nomanica
Nomanica
1 : 4
Omladinac
Donje Sinkovce
Kolonija
Jagodina
0 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Popovac
Popovac
2 : 1
Budućnost
Glavica
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
2 : 2
Zemljoradnik
Striža
Polet
Zabrega
1 : 5
Golubovac 07
Golubovac
Vinogradar
Riljac
1 : 6
Stara Čaršija
Osaonica
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 2
Topoljak
Grabovac
Omladinac
Ugljarevo
2 : 3
Jugovići
Bogdanje
Sloga
Margita
3 : 0
Napredak
Dužine
Krajina
Kupinik
2 : 0
Vojvodina
Seleuš
Gaj
Veliki Gaj
2 : 4
Graničar
Miletićevo
Omladinac M
Molovin
0 : 4
Omladinac B
Batrovci
Pionir
Besni Fok
3 : 0
Mladost (B)
Begaljica
Sveti Stefan
Slanci
5 : 1
Hajduk
Kamendol
BUSK
Beograd
0 : 1
GAK
Beograd
Heroj
Busilovac
4 : 3
Vihor
Golubovac
Železničar
Klačevica
3 : 0
Karađorđe
Šavac
Budućnost
Lebina
7 : 0
Mladost
Raševica
Moravac
Gornje Vidovo
1 : 0
Sloboda
Krežbinac
Lazarevac
Lazarevac
2 : 2
Borac
Arapovac
Mačva
Šabac
1 : 1
Ravangrad
Sombor
Nives
Knjaževac
1 : 0
Šabac
Šabac
Rubin
Mol
2 : 2
Kalemegdan
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
4 : 1
Inđija
Inđija
Napredak
Kruševac
2 : 1
Borac
Čačak
BSK Borča
Borča
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Javor
Ivanjica
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
3 : 0
Hajduk
Kula
Srem
Sremska Mitrovica
4 : 2
Radnički NP
Nova Pazova
Mačva
Šabac
5 : 0
Budućnost
Valjevo
Radjevac
Krupanj
1 : 0
Loznica
Loznica
Jedinstvo Š
Štitar
2 : 1
Jedinstvo U
Ub
Polet
Karavukovo
7 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Graničar (G)
Gakovo
0 : 3
Graničar (R)
Riđica
Sloga
Čonoplja
11 : 0
Borac
Bački Gračac
Borac
Ralja
0 : 3
Skobalj
Skobalj
Sloboda
Lipe
3 : 6
Udarnik
Lozovik
SASK
Saraorci
3 : 2
Sloga
Lugavčina
Šumadija
Azanja
0 : 3
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
0 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
Napredak
Markovac
6 : 4
Radnik
Smederevska Palanka
Bresje-Superior
Velika Plana
4 : 0
Cerovac
Cerovac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 3
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Sloboda PS
Užice
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Loznica
Loznica
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
1 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk
Kula
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Banat
Zrenjanin
4 : 1
Spartak ZV
Subotica
Olimpija
Totovo Selo
8 : 0
AFK
Ada
Palić
Palić
3 : 3
Bačka
Pačir
Sloboda
Stara Moravica
0 : 4
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
1 : 2
Bačka
Mol
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Subotica
Subotica
7 : 0
Tisa
Adorjan
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 4
Smederevo
Smederevo
Napredak
Kruševac
3 : 0
Loznica
Loznica
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Savacijum
Šabac
Borac
Čačak
0 : 1
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Bežanija
Beograd
Palilulac
Niš
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk
Kula
2 : 0
Kikinda
Kikinda
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Spartak ZV
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Čoka
Čoka
Palić
Palić
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Radnički Gladiolus
Tornjoš
0 : 9
Subotica
Subotica
Olimpija
Totovo Selo
1 : 2
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Borac
Ralja
4 : 1
Skobalj
Skobalj
Šumadinac
Binovac
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Sloboda
Lipe
2 : 3
Udarnik
Lozovik
SASK
Saraorci
1 : 6
Sloga
Lugavčina
Šumadija
Azanja
3 : 0
Budućnost
Ratari
Omladinac
Rakinac
0 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
Napredak
Markovac
0 : 6
Radnik
Smederevska Palanka
Bresje-Superior
Velika Plana
0 : 2
Cerovac
Cerovac
Red Star
Niš
2 : 5
Real Niš
Niš
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Nacional
Niš
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
0 : 0
Senta
Senta
Bačka 1901 '99
Subotica
7 : 0
Potisje
Kanjiža
Sever
Subotica
0 : 1
Bačka
Pačir
Čantavir
Čantavir
1 : 3
Subotica
Subotica
Tisa
Adorjan
0 : 16
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 5
Proleter
Vranovo
Mladi radnik
Požarevac
1 : 4
MIP-Presing
Požarevac
Presing
Požarevac
3 : 6
Plana
Velika Plana
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Panter
Požarevac
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 0
Obilić
Živica
Karađorđe
Rača
1 : 2
Sušica
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
4 : 1
Arsenal
Kragujevac
Marjan
Knic
2 : 7
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Seljak
Mihajlovac
10 : 0
Bumerang
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
1 : 5
Rudar
Kostolac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
MIP-Presing
Požarevac
Presing
Požarevac
2 : 1
Plana
Velika Plana
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Panter
Požarevac
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 0
Obilić
Živica

Košarka

Mega Vizura
Beograd
75 : 80
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
95 : 67
Beovuk 72
Beograd
Radnički
Obrenovac
68 : 73
Mladost (Z)
Zemun
Spartak
Subotica
97 : 102
Viva Basket
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
76 : 79
Konstantin
Niš
Novi Sad MT
Novi Sad
78 : 71
Akademik
Srbobran
Topola
Bačka Topola
54 : 72
Meridiana
Novi Sad
Velika Kikinda
Kikinda
63 : 79
Dunav
Stari Banovci
Veternik
Veternik
104 : 73
Odžaci
Odžaci
Vrbas
Vrbas
93 : 59
Nova Pazova
Nova Pazova
Stara Pazova
Stara Pazova
111 : 101
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
90 : 92
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Klik
Arilje
61 : 71
Mašinac
Kraljevo
Plana
Velika Plana
101 : 72
Sloga
Požega
Zlatar
Nova Varoš
104 : 100
Železničar
Čačak
Požarevac
Požarevac
103 : 108
Prva Petoletka
Trstenik
Polet
Ratina
95 : 63
Mionica
Mionica
Temnić
Varvarin
77 : 74
Priboj
Priboj
Mladost
Zaječar
92 : 108
Morava
Vladičin Han
Kuršumlija
Kuršumlija
76 : 72
OKK Junior
Niš
Prokuplje
Prokuplje
72 : 87
Niš
Niš
Pirot
Pirot
68 : 76
Jablanica
Medveđa
Jug
Vranje
64 : 68
Zdravlje 09
Leskovac
za 5. mesto
Crvena Zvezda
Beograd
71 : 78
Radivoj Korać
Beograd
Student Radnički
Niš
68 : 63
Proleter
Zrenjanin
Stara Pazova
Stara Pazova
94 : 33
Loznica
Loznica
Sivac
Sivac
69 : 64
Paraćin
Paraćin
Moravac
Čačak
59 : 68
Bor
Bor
Srbobran Raehem
Srbobran
66 : 64
Basket Stars
Kragujevac

Odbojka

Obilić
Beograd
3 : 2
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Niš
Niš
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Borac
Starčevo
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Dunav Volley
Novi Sad
1 : 3
Spartak
Subotica
Mladost
Vranje
0 : 3
Radan
Lebane
Timok
Zaječar
3 : 1
Vranje
Vranje
Pirot
Pirot
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Desetka
Niš
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
NIS Spartak
Subotica
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Poštar 064
Beograd
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Zaječar
Zaječar

Rukomet

Železničar
Inđija
22 : 33
Zlatar
Nova Varoš
Majdanpek
Majdanpek
27 : 32
Mladost
Smederevska Palanka
Stari grad
Beograd
32 : 19
Radnički
Obrenovac
Metalac
Valjevo
28 : 28
Sloga
Despotovac
Udarnik
Lozovik
30 : 31
Primus Car Dušan
Beograd
Bask
Beograd
32 : 25
Kolubara 2
Lazarevac
Studentski grad
Beograd
26 : 22
Sindjelić
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
27 : 30
Šamot 65
Aranđelovac
Radnički
Šid
25 : 24
Apatin
Apatin
Hercegovina
Sečanj
31 : 36
Titel Džon Dir
Titel
Napredak
Čestereg
40 : 31
Hajduk
Čurug
Ruma
Ruma
44 : 40
Jedinstvo
Kačarevo
ŽSK
Žabalj
30 : 19
Dalmatinac
Riđica
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
43 : 33
Potisje Pleteks
Ada
Sombor
Sombor
26 : 25
Jabuka
Jabuka
Radnički-Cement
Novi Sad
21 : 21
Metalac Asko Vidak
Futog
Planinka
Kuršumlija
33 : 16
BSK Heba
Bujanovac
Vlasotince
Vlasotince
36 : 29
Đerdap
Kladovo
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 28
Sivac 69
Sivac
Jedinstvo
Novi Bečej
32 : 16
PIK Prigrevica
Prigrevica
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
25 : 17
Kikinda
Kikinda
Radnički (Ć)
Ćuprija
36 : 24
Bor 2 2
Bor
Zaječar 2
Zaječar
30 : 43
Hajduk Veljko
Negotin
Paraćin
Paraćin
33 : 32
Pirot
Pirot
Bela Palanka
Bela Palanka
17 : 44
Radnički 1951
Niš
Radan
Lebane
32 : 27
Niška Banja
Niška Banja
Prva Petoletka
Trstenik
26 : 28
Župa 54 2
Aleksandrovac
Dubočica 54 2
Leskovac
37 : 33
Morava
Vladičin Han
Morava Han
Vladičin Han
19 : 36
Vranje 1957
Vranje
Mladost
Bujanovac
15 : 37
Topličanin 2
Prokuplje
Vlasotince 2
Vlasotince
22 : 34
Planinka 2
Kuršumlija
Radnički
Kragujevac
23 : 27
Zaječar
Zaječar
Radnički Resavac
Svilajnac
34 : 24
Radnički
Obrenovac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
33 : 37
Napredak
Kruševac
Metalac
Kraljevo
23 : 22
Crveni krst
Niš
Slodes
Beograd
21 : 24
Mladi Radnik
Radinac
Milenijum
Beograd
23 : 20
Junior
Beograd
Cepelin 2
Beograd
34 : 29
Loznica
Loznica
Vranje
Vranje
26 : 31
Naisa 2
Niš
Raška
Raška
20 : 24
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
18 : 20
Niška Banja
Niška Banja
Morava Han
Vladičin Han
15 : 23
Knjaževac 2
Knjaževac

Vaterpolo

ŽAK
Kikinda
6 : 12
Crvena Zvezda VET
Beograd
Partizan Raiffeisen
Beograd
12 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Banjica
Beograd
10 : 6
Beograd
Beograd

Futsal

SAS - Sagot
Zrenjanin
5 : 3
Vranje
Vranje
Hajduk
Kula
2 : 8
Telep
Novi Sad
Tvrdjava
Novi Sad
5 : 0
Kikinda
Kikinda
Bečej
Bečej
4 : 3
Kepa 9
Stajićevo
Forum
Vršac
6 : 8
Kraljevićevo
Kačarevo
Orao
Arilje
07.04.2012
Oplenac
Topola
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
5 : 4
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Ekonomac 2
Kragujevac
5 : 1
Fontana
Cacak
Kragujevac 2011
Kragujevac
8 : 13
Raška
Raška
Crnokosa
Kosjerić
9 : 5
RB-Radio 014
Valjevo