XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 334 utakmica za dan
Subota, 31 Mart 2012

Fudbal

Zuce
Zuce
2 : 0
Partizan
Kaluđerica
Heroj Polet
Jajinci
0 : 3
Dunavac
Dunavac
Mladost B
Begaljica
0 : 3
Obilić
Beograd
Pinosava
Pinosava
9 : 0
Hajduk
Kamendol
Heroj 1925
Jajinci
2 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Popovac
Popovac
1 : 1
Omladinac
Šaludovac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Hajduk
Kula
Borac
Čačak
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
BSK Borča
Borča
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor
Ivanjica
3 : 1
Sloboda Point
Užice
Spartak ZV
Subotica
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Sinđelić
Niš
1 : 1
Napredak
Kruševac
Bežanija
Beograd
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Inđija
Inđija
Čukarički
Beograd
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
Rudar
Kostolac
0 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Svrljig
Svrljig
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Sloga
Despotovac
1 : 0
Kopaonik
Brus
Trgovački (J)
Jagodina
1 : 0
Dinamo
Vranje
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 1
Radnik
Surdulica
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Palić
Palić
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 1
Vršac
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Dolina
Padina
Dorćol
Beograd
2 : 1
Sopot
Sopot
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
2 : 0
Srem (J)
Jakovo
Slavija
Beograd
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Sloboda (G)
Grbice
3 : 1
Bane
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Gruža
Gruža
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Karađorđe (T)
Topola
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Obilić
Živica
Morava
Velika Plana
3 : 1
Železničar
Smederevo
Drina
Ljubovija
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Ribnica
Mionica
2 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
FAP
Priboj
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Radnički
Valjevo
3 : 3
Sevojno
Sevojno
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Omladinac
Malošište
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Moravac Orion (M)
Mrštane
Dubočica 1923
Leskovac
5 : 0
Palilulac
Niš
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 3
SFK Moravac (P)
Predejane
Morava (Ć)
Ćuprija
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Kablovi
Zaječar
6 : 0
Slatina
Bor
Dunav
Prahovo
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
AFK Ada
Ada
3 : 0
Kolonija
Kovin
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Dinamo
Pančevo
7 : 1
Borac
Starčevo
Polet (S)
Sivac
0 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Stanišić
Stanišić
2 : 2
Jugović
Kać
Omladinac (NB)
Novi Banovci
0 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
1. Maj
Ruma
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Trudbenik
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Turbina
Beograd
3 : 0
Železničar
Bara Venecija
IMT
Beograd
0 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Grdica
Grdica
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Karađorđe
Kraljevo
2 : 0
Radnik
Ušće
Jadran
Kragujevac
2 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Banja
Banja
Marjan
Knić
1 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Glavaš
Glibovac
0 : 1
Sloboda
Lipe
Sindjelić
Lipnica
4 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Jadar (S)
Stupnica
1 : 2
Jedinstvo
Štitar
Radnički
Koceljeva
0 : 1
Borac
Šabac
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Antimon
Zajača
Mladost
Vračević
0 : 6
Kačer
Belanovica
Radnik
Ub
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Jasen
Brodarevo
7 : 2
Perućac
Perućac
Doljevac 1971
Doljevac
3 : 5
Bukovik
Razanj
Toplica
Šarlinac
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Palilula
Aleksinac
2 : 3
Napredak
Aleksinac
Budućnost
Orašje
0 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Tanasko Rajić
Pirot
10 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Levosoje
Levosoje
2 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Pčinja
Trgovište
5 : 0
Ternoci
Trnovac
Čelik
Belo polje
3 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 5
Topličanin
Prokuplje
Trbunje
Trbunje
0 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Morava
Ribare
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Levač
Rekovac
3 : 0
Budućnost
Miliva
Rudna Glava
Rudna Glava
5 : 2
Sloga
Kobišnica
Brestovac
Brestovac
6 : 1
Ključ
Podvrška
Rudar
Bor
9 : 0
Radnički
Klokočevac
Zlot
Zlot
2 : 1
Branik
Štubik
Blagotin
Poljna
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 2
BSK
Bogovina
Rtanj
Boljevac
5 : 0
Mladost
Sumrakovac
Midžor
Kalna
4 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Vršac United
Vršac
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 0
Subotica
Subotica
Jadran
Feketić
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Potisje
Kanjiža
0 : 4
Čoka
Čoka
Rusanda
Melenci
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Krajina
Krajišnik
3 : 0
Begej
Žitište
Borac (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Naftagas (B)
Boka
Naftagas
Elemir
2 : 0
Borac (A)
Aleksandrovo
Borac
Bački Gračac
0 : 0
Kula
Kula
Mladost
Kruščić
1 : 0
ŽAK
Sombor
Rudar
Vrdnik
2 : 1
Mladost
Kupinovo
Partizan
Vitojevci
1 : 1
Hajduk (B)
Beška
Metalac
Futog
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Šajkaš
Kovilj
1 : 1
Bačka
Đurđevo
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Šumadija
Šopić
3 : 0
Strelac
Mislođin
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 0
Prva Iskra
Barič
Policajac
Beograd
0 : 1
Komgrap
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
4 : 1
Milutinac
Zemun
Mladost
Pajazitovo
6 : 1
Kolektiv
Gornja Sabanta
Bjelica
Milatovići
6 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Jasenica
Božurnja
1 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
BSK
Belosavci
1 : 1
B 2000
Aranđelovac
Bare
Bare
2 : 0
Omladinac
Donja Rača
Šumadija
Azanja
3 : 0
Budućnost
Vlaški Do
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Krilaš
Ćovdin
Đerdap
Golubac
3 : 1
Dunavac (P)
Petka
Polet
Voluja
3 : 1
RSK
Rabrovo
Borac
Lešnica
1 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Rajac
Kadina Luka
2 : 1
Orao
Poljanice
Borac (O)
Otanj
3 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Kraljevo
Selo Kraljevo
1 : 2
Draževac
Draževac
Borac
Trnjane
1 : 1
Sloga (K)
Korman
Pobeda
Jakovlje
0 : 5
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Sindjelic
Vojnik
2 : 1
Javor
Sladaja
Rečka
Rečka
3 : 3
Slatina
Negotin
Sloga D
Dašnica
2 : 1
Sloga L
Lozna
Pobeda
Lučina
2 : 9
Mladi radnik
Bačina
Belović
Dedina
3 : 1
13.April
Lomnica
Kupci
Kupci
0 : 5
Čitluk
Čitluk
OFK Mladost
Apatin
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 0
Sloga Borac
Surduk
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Mladost
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
1 : 0
Borac
Rakovac
Soko
Nova Gajdobra
0 : 0
Kulpin
Kulpin
Obilić
Beograd
0 : 3
Studenski Grad
Novi Beograd
BSK Batajnica
Batajnica
1 : 0
Sindjelić
Ugrinovci
Mladi proleter
Beograd
0 : 0
Šumadinac
Bečmen
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 1
Pudarci
Pudarci
Palež
Palež
4 : 1
Lisović
Beograd
Napredak
Medoševac
5 : 1
BSK
Brajkovac
OFK Burovo
Burovo
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Barajevo
Barajevo
0 : 2
Borac
Ušće
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 1
Ras
Novi Pazar
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 1
Turekovac
Turekovac
Brza
Brza
1 : 1
Nomanica
Nomanica
Bratstvo (Z)
Zlokućane
2 : 1
Mladost (K)
Kutles
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Goblen
Badince
4 : 1
Moravac (P)
Pečenjevce
Jedinstvo R
Ratare
4 : 2
Popovac
Popovac
Golubovac 07
Golubovac
4 : 2
Radnicki
Tekija
Zemljoradnik
Striža
1 : 2
Polet
Zabrega
Mladost
Gornja Mutnica
0 : 2
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Šumadija
Trešnjevica
2 : 4
Napredak
Stubica
Hajduk
Čepure
1 : 0
Omladinac
Šaludovac
Budućnost
Glavica
4 : 2
Radnik
Davidovac
Mladost
Mala Drenova
1 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Bukovica
Bukovica
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Štitari
Štitari
1 : 5
Sebečevac
Sebečevac
Napredak
Dužine
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Sloga
Margita
4 : 1
Banat
Ilandža
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Borac
Čačak
2 : 0
BSK Borča
Borča
Hajduk
Kula
1 : 0
Indeks
Novi Sad
Kabel
Novi sad
0 : 0
Slavija
Novi Sad
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
3 : 0
Radnički S
Sombor
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo Š
Štitar
Mačva
Šabac
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Borac
Bački Gračac
3 : 2
Kula
Kula
Mladost
Kruščić
1 : 3
ŽAK
Sombor
Udarnik
Lozovik
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Skobalj
Skobalj
3 : 0
Šumadinac
Binovac
Sloga
Miloševac
3 : 0
Šumadija
Azanja
Cerovac
Cerovac
0 : 4
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Selevac
Selevac
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Napredak
Markovac
Budućnost
Ratari
0 : 3
Omladinac
Rakinac
Partizan
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 1
Spartak ZV
Subotica
Olimpija
Totovo Selo
1 : 0
Senta
Senta
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 6
Subotica
Subotica
Jadran
Feketić
3 : 2
Njegoš
Lovćenac
Potisje
Kanjiža
8 : 0
Čoka
Čoka
Partizan
Beograd
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Savacijum
Šabac
2 : 3
Borac
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 6
Spartak ZV
Subotica
Subotica
Subotica
4 : 1
AFK
Ada
Sloga
Lugavčina
1 : 4
Mladi radnik
Radinac
Udarnik
Lozovik
3 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Sloboda
Lipe
Skobalj
Skobalj
3 : 0
Šumadinac
Binovac
Sloga
Miloševac
2 : 2
Šumadija
Azanja
Cerovac
Cerovac
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo
Krnjevo
7 : 1
Bresje-Superior
Velika Plana
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Selevac
Selevac
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 3
Napredak
Markovac
Budućnost
Ratari
2 : 1
Omladinac
Rakinac
Real Niš
Niš
3 : 0
Nacional
Niš
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Subotica
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
MIP-Presing
Požarevac
11 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 1
Apolon 4 I
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
2 : 2
Marjan
Knic
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Duljaj
Topola
Karađorđe
Rača
0 : 8
Šumadija
Aranđelovac
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 1
Seljak
Mihajlovac
Obilić
Živica
0 : 1
Panter
Požarevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 10
Smederevo
Smederevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Presing
Požarevac
Plana
Velika Plana
3 : 1
Mladi radnik
Požarevac
MIP-Presing
Požarevac
2 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
Rudar
Kostolac
6 : 1
Bumerang
Požarevac

Košarka

Jedinstvo
Novi Becej
73 : 84
Vojvodina
Novi Sad
Viva Basket
Beograd
74 : 67
Mladost (Č)
Čačak
Crnokosa
Kosjerić
80 : 70
Spartak
Subotica
Mladost (Z)
Zemun
58 : 69
Šabac
Šabac
Napredak Maxi Co
Aleksinac
77 : 74
Radnički
Obrenovac
Jagodina
Jagodina
93 : 69
KG Student UK
Kragujevac
Akademik
Srbobran
76 : 100
Srem
Sremska Mitrovica
Nova Pazova
Nova Pazova
84 : 85
Stara Pazova
Stara Pazova
Odžaci
Odžaci
94 : 83
Vrbas
Vrbas
Dunav
Stari Banovci
88 : 84
Veternik
Veternik
Meridiana
Novi Sad
86 : 72
Velika Kikinda
Kikinda
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
48 : 79
Topola
Bačka Topola
Novi Sad MT
Novi Sad
83 : 68
Radnički
Kovin
Svilajnac Kompo
Svilajnac
96 : 104
Priboj
Priboj
Mionica
Mionica
75 : 77
Temnić
Varvarin
Prva Petoletka
Trstenik
95 : 71
Polet
Ratina
Železničar
Čačak
115 : 68
Požarevac
Požarevac
Sloga
Požega
77 : 70
Zlatar
Nova Varoš
Mašinac
Kraljevo
77 : 73
Plana
Velika Plana
Novi Pazar
Novi Pazar
104 : 88
Klik
Arilje
BSK Junior
Bujanovac
66 : 54
Jug
Vranje
Čelarevo
Čelarevo
65 : 45
Loznica
Loznica
Student Radnički
Niš
63 : 55
Spartak
Subotica
Play Off
Užice
46 : 75
Basket Stars
Kragujevac
Bor
Bor
56 : 43
Ljubovija
Ljubovija
Paraćin
Paraćin
102 : 52
Moravac
Čačak

Odbojka

Đerdap
Kladovo
2 : 3
Obilić
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Borac
Starčevo
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 0
Niš
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Mladost
Vranje
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Desetka
Niš
Vranje
Vranje
3 : 2
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
3 : 2
Timok
Zaječar
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Student
Niš
1 : 3
Smeč 5
Gruža
Radnički
Kragujevac
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Zaječar
Zaječar
2 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Đerdap
Kladovo

Rukomet

Požarevac
Požarevac
28 : 29
Kolubara
Lazarevac
Rudar
Kostolac
40 : 28
Železničar 1949
Niš
Crvenka
Crvenka
29 : 28
Vojvodina
Novi Sad
Smederevo DU-Integral
Smederevo
23 : 27
Partizan
Beograd
Metaloplastika
Šabac
20 : 20
Crvena Zvezda
Beograd
Radnički
Kragujevac
30 : 27
Obilić
Beograd
Dinamo
Pancevo
30 : 29
PKB
Padinska Skela
Mokra Gora
Zubin Potok
32 : 30
Novi Pazar
Novi Pazar
Zaječar
Zaječar
40 : 27
Jagodina
Jagodina
Priboj
Priboj
22 : 22
Spartak Vojput
Subotica
Mladost
Smederevska Palanka
36 : 22
Šamot 65
Aranđelovac
Morava
Velika Plana
36 : 28
Radnički 2
Kragujevac
Kolubara 2
Lazarevac
30 : 23
Studentski grad
Beograd
Primus Car Dušan
Beograd
26 : 22
Bask
Beograd
Sloga
Despotovac
26 : 24
Udarnik
Lozovik
Radnički
Obrenovac
30 : 27
Metalac
Valjevo
Majdanpek
Majdanpek
24 : 25
Stari grad
Beograd
Apatin
Apatin
30 : 20
Metalac Asko Vidak
Futog
Jabuka
Jabuka
26 : 24
Radnički-Cement
Novi Sad
Potisje Pleteks
Ada
19 : 25
Sombor
Sombor
Dalmatinac
Riđica
24 : 27
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jedinstvo
Kačarevo
29 : 25
ŽSK
Žabalj
Hajduk
Čurug
39 : 36
Ruma
Ruma
Titel Džon Dir
Titel
32 : 27
Napredak
Čestereg
Radnički
Šid
35 : 25
Hercegovina
Sečanj
Knjaževac
Knjaževac
21 : 44
Vlasotince
Vlasotince
BSK Heba
Bujanovac
24 : 25
Bor 2
Bor
Žitorađa
Žitorađa
28 : 31
Planinka
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
28 : 23
Topličanin
Prokuplje
Sloga
Požega
35 : 28
15 oktobar
Velika Drenova
Trepča
Kosovska Mitrovica
35 : 30
Arilje
Arilje
Sivac 69
Sivac
27 : 33
Lavovi
Bačka Palanka
Obilić
Novi Kneževac
31 : 33
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički
Jaša Tomić
30 : 31
Jedinstvo
Novi Bečej
Radnički 1951
Niš
32 : 22
Radan
Lebane
Sjenica
Sjenica
24 : 28
Zlatar 2
Nova Varoš
Beli andjeo
Prijepolje
22 : 13
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Naisa
Niš
30 : 28
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Radnički
Novi Beograd
25 : 31
Max Sport
Nova Pazova
Zaječar
Zaječar
35 : 20
Železnicar
Inđija
Crvena Zvezda
Beograd
25 : 28
Radnički
Kragujevac
Čačak
Čačak
26 : 34
Nopal
Bačka Palanka
Crveni krst
Niš
27 : 41
Kučevo
Kučevo
Napredak
Kruševac
34 : 23
Metalac
Kraljevo
ORK Beograd
Beograd
26 : 40
Radnički Resavac
Svilajnac
Zemun
Zemun
28 : 20
Vojvodina
Petrovaradin
Loznica grad
Loznica
22 : 25
Voždovac 1955
Beograd
Junior
Beograd
33 : 24
Cepelin 2
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 15
Petrovac
Petrovac na Mlavi
RTB Bor
Bor
35 : 24
Dubočica
Leskovac
Knjaževac
Knjaževac
27 : 20
Raška
Raška
Niška Banja
Niška Banja
34 : 26
Morava Han
Vladičin Han
Vlasotince
Vlasotince
4 : 22
Radan
Lebane

Futsal

Vranje
Vranje
3 : 3
Kolubara
Lazarevac
Užice
Užice
7 : 8
Novi Pazar
Novi Pazar
Krčagovo
Krčagovo
3 : 0
Partenon
Smederevska Palanka
Župski Rubin
Prijepolje
3 : 0
Flash
Mionica
Orao
Arilje
31.03.2012
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac