XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 111 utakmica za dan
Subota, 3 Mart 2012

Fudbal

Sloboda Point
Užice
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Spartak ZV
Subotica
Borac
Čačak
1 : 0
Javor
Ivanjica

Košarka

Zlatorog Laško
Laško
67 : 73
Helios Domžale
Domžale
Zagreb CO
Zagreb
76 : 81
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
82 : 78
Krka
Novo Mesto
Cedevita
Zagreb
77 : 83
Maccabi
Tel Aviv
Union Olimpija
Ljubljana
58 : 61
Cibona
Zagreb
Budućnost VOLI
Podgorica
68 : 61
Široki WWin
Široki Brijeg
Tamiš
Pančevo
69 : 66
Sloboda
Užice
Radnički FMP
Beograd
79 : 73
BKK Radnički
Beograd
Železničar
Inđija
83 : 93
Mega Vizura
Beograd
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
100 : 56
Sloga
Kraljevo
Napredak Rubin
Kruševac
67 : 60
Borac Mozzart Sport
Čačak
OKK Beograd
Beograd
72 : 70
Metalac
Valjevo
Beovuk 72
Beograd
99 : 70
Viva Basket
Beograd
Crnokosa
Kosjerić
98 : 59
Jedinstvo
Novi Becej
Mladost (Z)
Zemun
79 : 61
Konstantin
Niš
Napredak Maxi Co
Aleksinac
90 : 62
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
69 : 56
Mladost (Č)
Čačak
KG Student UK
Kragujevac
84 : 81
Spartak
Subotica
Radnički
Obrenovac
87 : 77
Šabac
Šabac
Akademik
Srbobran
97 : 72
Odžaci
Odžaci
Dunav
Stari Banovci
79 : 56
Nova Pazova
Nova Pazova
Meridiana
Novi Sad
87 : 81
Srem
Sremska Mitrovica
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
89 : 86
Stara Pazova
Stara Pazova
Novi Sad MT
Novi Sad
105 : 86
Vrbas
Vrbas
Radnički
Kovin
66 : 80
Veternik
Veternik
Topola
Bačka Topola
107 : 70
Velika Kikinda
Kikinda
Zlatar
Nova Varoš
88 : 60
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Požarevac
Požarevac
63 : 74
Plana
Velika Plana
Polet
Ratina
106 : 75
Klik
Arilje
Temnić
Varvarin
86 : 92
Novi Pazar
Novi Pazar
Priboj
Priboj
64 : 69
Mašinac
Kraljevo
Mionica
Mionica
96 : 71
Sloga
Požega
Prva Petoletka
Trstenik
75 : 79
Železničar
Čačak
Jablanica
Medveđa
71 : 44
Zdravlje 09
Leskovac
OKK Junior
Niš
93 : 81
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Prokuplje
Prokuplje
94 : 75
Pirot
Pirot
Čelarevo
Čelarevo
59 : 52
Student
Niš
Vrbas
Vrbas
100 : 64
Proleter
Zrenjanin
Beočin
Beočin
81 : 65
Jagodina 2001
Jagodina
Play Off
Užice
68 : 60
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Partizan Termoelektro
Beograd
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Spartak
Ljig
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Novi Sad
Novi Sad
2 : 3
Spartak
Subotica
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Mladost
Vranje
Vranje
Vranje
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Radan
Lebane
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Pirot
Pirot
1 : 3
Desetka
Niš
Varadin BMG
Petrovaradin
0 : 3
NIS Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Vizura
Beograd
Tent
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Užice
Radnički
Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Dinamo Azotara
Pančevo
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Student
Niš
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Smeč 5
Gruža
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Bor II
Bor
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Poreč
Donji Milanovac

Rukomet

Crvenka
Crvenka
29 : 23
Kolubara
Lazarevac
Smederevo DU-Integral
Smederevo
22 : 21
Rudar
Kostolac
Metaloplastika
Šabac
31 : 23
Požarevac
Požarevac
Napredak
Kruševac
25 : 24
Železničar 1949
Niš
Dinamo
Pancevo
25 : 26
Partizan
Beograd
PKB
Padinska Skela
25 : 29
Crvena Zvezda
Beograd
Obilić
Beograd
23 : 25
Jugović Unimet
Kać
Zlatar
Nova Varoš
31 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Beograd
Beograd
34 : 32
Mokra Gora
Zubin Potok
Priboj
Priboj
30 : 21
Jagodina
Jagodina
Proleter Agroživ
Zrenjanin
26 : 27
Mladost TSK
Bački Jarak
Vrbas Carnex
Vrbas
42 : 24
Železničar
Inđija
Mladost
Smederevska Palanka
22 : 23
Sindjelić
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
26 : 34
Morava
Velika Plana
Primus Car Dušan
Beograd
31 : 34
Šamot 65
Aranđelovac
Sloga
Despotovac
21 : 20
Radnički 2
Kragujevac
Majdanpek
Majdanpek
23 : 27
Studentski grad
Beograd
Stari grad
Beograd
19 : 18
Bask
Beograd
Metalac
Valjevo
28 : 31
Udarnik
Lozovik
Apatin
Apatin
35 : 20
Potisje Pleteks
Ada
Dalmatinac
Riđica
26 : 17
Jabuka
Jabuka
Jedinstvo
Kačarevo
30 : 26
Metalac Asko Vidak
Futog
Hajduk
Čurug
28 : 27
Radnički-Cement
Novi Sad
Titel Džon Dir
Titel
20 : 19
Sombor
Sombor
Radnički
Šid
37 : 27
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Hercegovina
Sečanj
24 : 27
ŽSK
Žabalj
Napredak
Čestereg
40 : 32
Ruma
Ruma
Progres
Svrljig
21 : 43
Pirot
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
30 : 32
Radnički 1951
Niš
Bor 2 2
Bor
38 : 28
Niška Banja
Niška Banja
Rtanj
Boljevac
30 : 20
Bela Palanka
Bela Palanka
Radnički (Ć)
Ćuprija
32 : 17
Zaječar 2
Zaječar
Knjaz Miloš
Aranđelovac
28 : 25
Radnički
Kragujevac
Železnicar
Inđija
28 : 24
Nopal
Bačka Palanka

Vaterpolo

Banjica
Beograd
5 : 7
Crvena Zvezda VET
Beograd
Partizan Raiffeisen
Beograd
9 : 4
Beograd
Beograd
ŽAK
Kikinda
3 : 17
Vojvodina
Novi Sad
Bečejac
Bečej
9 : 14
Partizan Rajfajzen 2
Beograd
Singidunum
Beograd
13 : 8
Dunav
Novi Sad
Rabotnički
Skoplje
7 : 8
Spartak
Subotica
Nais
Niš
7 : 8
Goč
Vrnjačka Banja
Šabac
Šabac
9 : 14
TENT
Obrenovac

Futsal

Smederevo
Smederevo
1 : 3
SAS - Sagot
Zrenjanin
Užice
Užice
1 : 3
Mašinac
Kragujevac
Oplenac
Topola
2 : 2
Fontana
Cacak
Ekonomac 2
Kragujevac
12 : 6
Kragujevac 2011
Kragujevac