XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 126 utakmica za dan
Subota, 3 Decembar 2011

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Partizan
Beograd
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Borac
Čačak
Spartak ZV
Subotica
1 : 0
BSK Borča
Borča
Javor
Ivanjica
0 : 1
Smederevo
Smederevo
Pobeda
Jakovlje
1 : 2
Gredetin
Gredetin
Polet (R)
Radevac
1 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Bečej
Bečej
4 : 1
Mladost Radost
Srbobran

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
50 : 78
Široki WWin
Široki Brijeg
Cedevita
Zagreb
95 : 69
Cibona
Zagreb
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
76 : 83
Maccabi
Tel Aviv
Zagreb CO
Zagreb
85 : 80
Krka
Novo Mesto
Helios Domžale
Domžale
90 : 98
Radnički
Kragujevac
Sloboda
Užice
70 : 71
Tamiš
Pančevo
BKK Radnički
Beograd
81 : 66
Radnički FMP
Beograd
Sloga
Kraljevo
84 : 76
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
Borac Mozzart Sport
Čačak
92 : 80
Napredak Rubin
Kruševac
Metalac
Valjevo
78 : 81
OKK Beograd
Beograd
Jedinstvo
Novi Becej
98 : 85
Beovuk 72
Beograd
Konstantin
Niš
90 : 78
Viva Basket
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
85 : 92
Crnokosa
Kosjerić
Spartak
Subotica
84 : 60
Napredak Maxi Co
Aleksinac
Radnički
Obrenovac
99 : 80
KG Student UK
Kragujevac
Akademik
Srbobran
84 : 65
Radnički
Kovin
Novi Sad MT
Novi Sad
92 : 90
Topola
Bačka Topola
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
87 : 64
Velika Kikinda
Kikinda
Meridiana
Novi Sad
89 : 82
Veternik
Veternik
Dunav
Stari Banovci
78 : 94
Vrbas
Vrbas
Odžaci
Odžaci
67 : 73
Stara Pazova
Stara Pazova
Nova Pazova
Nova Pazova
74 : 81
Srem
Sremska Mitrovica
Svilajnac Kompo
Svilajnac
92 : 78
Klik
Arilje
Novi Pazar
Novi Pazar
83 : 64
Plana
Velika Plana
Mašinac
Kraljevo
78 : 71
Zlatar
Nova Varoš
Sloga
Požega
97 : 81
Požarevac
Požarevac
Železničar
Čačak
77 : 79
Polet
Ratina
Prva Petoletka
Trstenik
96 : 88
Temnić
Varvarin
Mionica
Mionica
90 : 77
Priboj
Priboj
Jablanica
Medveđa
107 : 68
Jug
Vranje
Zdravlje 09
Leskovac
95 : 80
Eko Basket
Niš
Radivoj Korać
Beograd
76 : 75
Hemofarm Štada
Vršac
Sloboda
Novi Grad
77 : 80
Budućnost
Podgorica
Čelik
Zenica
73 : 62
Vojvodina NIS
Novi Sad
Celje
Celje
69 : 57
Voždovac
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
69 : 62
Stara Pazova
Stara Pazova
Crvena Zvezda
Beograd
74 : 47
Spartak
Subotica
Loznica
Loznica
65 : 64
Jagodina 2001
Jagodina
Beočin
Beočin
61 : 70
Radnički
Kragujevac
Šabac
Šabac
79 : 46
Proleter
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
62 : 54
Student
Niš
Paraćin
Paraćin
63 : 82
Ljubovija
Ljubovija
Bor
Bor
20 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Partizan Termoelektro
Beograd
Spartak
Ljig
3 : 2
Jedinstvo
Stara Pazova
Niš
Niš
1 : 3
Obilić
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Dunav Volley
Novi Sad
Mladost
Vranje
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Radan
Lebane
3 : 1
Vranje
Vranje
Vizura
Beograd
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo
Užice
0 : 3
Tent
Obrenovac
Crvena Zvezda
Beograd
2 : 3
Dinamo Azotara
Pančevo
MD Zrenjanin
Zrenjanin
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Smeč 5
Gruža
Student
Niš
0 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Poreč
Donji Milanovac
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Timok
Zaječar

Rukomet

Napredak
Kruševac
32 : 25
Dinamo
Pancevo
Metaloplastika
Šabac
27 : 25
PKB
Padinska Skela
Smederevo DU-Integral
Smederevo
25 : 17
Obilić
Beograd
Crvenka
Crvenka
31 : 21
Jugović Unimet
Kać
Novi Beograd
Beograd
31 : 30
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatar
Nova Varoš
23 : 23
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Zaječar
Zaječar
40 : 25
Vrbas Carnex
Vrbas
Mladost TSK
Bački Jarak
21 : 27
Spartak Vojput
Subotica
Železničar
Inđija
31 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Mladost
Smederevska Palanka
30 : 28
Primus Car Dušan
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
29 : 35
Sloga
Despotovac
Sindjelić
Beograd
35 : 32
Radnički
Obrenovac
Morava
Velika Plana
36 : 30
Majdanpek
Majdanpek
Šamot 65
Aranđelovac
29 : 15
Stari grad
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
27 : 24
Metalac
Valjevo
Studentski grad
Beograd
20 : 22
Bask
Beograd
Apatin
Apatin
29 : 23
Dalmatinac
Riđica
Potisje Pleteks
Ada
29 : 41
Jedinstvo
Kačarevo
Jabuka
Jabuka
34 : 29
Hajduk
Čurug
Metalac Asko Vidak
Futog
24 : 21
Titel Džon Dir
Titel
Radnički-Cement
Novi Sad
40 : 27
Radnički
Šid
Sombor
Sombor
36 : 24
Hercegovina
Sečanj
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
47 : 36
Napredak
Čestereg
ŽSK
Žabalj
44 : 29
Ruma
Ruma
Jastrebac
Blace
30 : 19
Bor 2
Bor
Naisus 2
Niš
34 : 37
Vlasotince
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
39 : 30
Đerdap
Kladovo
BSK Heba
Bujanovac
46 : 16
Knjaževac
Knjaževac
Župa 54
Aleksandrovac
29 : 21
Trepča
Kosovska Mitrovica
Paraćin
Paraćin
31 : 31
Progres
Svrljig
Zaječar 2
Zaječar
28 : 40
Bela Palanka
Bela Palanka
Radnički (Ć)
Ćuprija
27 : 25
Radan
Lebane
Hisar
Leskovac
24 : 26
Niška Banja
Niška Banja
Rtanj
Boljevac
21 : 26
Radnički 1951
Niš
Planinka 2
Kuršumlija
49 : 18
Dubočica 54 2
Leskovac
Vlasotince 2
Vlasotince
30 : 22
Topličanin 2
Prokuplje
Mladost
Bujanovac
11 : 33
Vranje 1957
Vranje
Morava Han
Vladičin Han
10 : 39
Morava
Vladičin Han
Radnički
Obrenovac
33 : 36
Kučevo
Kučevo
Metalac
Kraljevo
16 : 35
Zemun
Zemun
Loznica grad
Loznica
26 : 29
Sloga
Petrovac na Mlavi
RTB Bor
Bor
17 : 27
Knjaževac
Knjaževac
Raška
Raška
29 : 15
Zaječar 2
Zaječar
Đerdap
Kladovo
37 : 21
Vranje
Vranje
Knjaževac 2
Knjaževac
15 : 14
Radan
Lebane
Niška Banja
Niška Banja
35 : 6
Vlasotince
Vlasotince

Vaterpolo

Rabotnički
Skoplje
8 : 8
Bečejac
Bečej
Nais
Niš
14 : 14
Zemun
Zemun
Šabac
Šabac
8 : 13
Partizan Rajfajzen 2
Beograd
TENT
Obrenovac
6 : 11
Dunav
Novi Sad
Goč
Vrnjačka Banja
7 : 5
Spartak
Subotica

Futsal

Župski Rubin
Prijepolje
3 : 5
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
TMF
Beograd
3 : 6
Zemun
Zemun
Ekonomist
Beograd
5 : 2
Studentski grad
Beograd
Tempo Pekson
Beograd
4 : 3
Slodes
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 1
Adaneks
Beograd
Kepa 9
Stajićevo
3 : 6
Bečej
Bečej
RB-Radio 014
Valjevo
3 : 8
Oplenac
Topola