XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 247 utakmica za dan
Subota, 26 Novembar 2011

Fudbal

Javor
Ivanjica
2 : 1
Hajduk
Kula
BSK Borča
Borča
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Sloboda Point
Užice
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Sinđelić
Niš
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Bežanija
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Napredak
Kruševac
1 : 0
Čukarički
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Proleter
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
0 : 2
Inđija
Inđija
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Rudar
Kostolac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 1
Kopaonik
Brus
Sloga
Despotovac
4 : 0
Žitorađa
Žitorađa
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Palić
Palić
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Slavija
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
1 : 0
Sopot
Sopot
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 2
Voždovac
Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Omladinac
Novo Selo
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Prijevor
Prijevor
Morava
Velika Plana
5 : 0
Mladi radnik
Radinac
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
Karađorđe (T)
Topola
1 : 1
Borac (VL)
Veliko Laole
Vrbovac
Vrbovac
0 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Gruža
Gruža
0 : 0
Šumadinac
Brzan
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Loznica
Loznica
Radnički
Valjevo
4 : 0
Zlatibor
Čajetina
FAP
Priboj
2 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Ribnica
Mionica
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Palilulac
Niš
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
SFK Moravac (P)
Predejane
1 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 5
Moravac Orion (M)
Mrštane
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Omladinac
Malošište
Morava
Vladičin Han
0 : 4
Sloga (L)
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Dunav
Prahovo
0 : 4
Đerdap
Kladovo
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 1
Bačka (P)
Pačir
Proleter
Banatski Karlovac
7 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Dinamo
Pančevo
Kolonija
Kovin
5 : 1
Borac
Starčevo
Polet (S)
Sivac
1 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Sloga (E)
Erdevik
3 : 1
Obilić
Zmajevo
Jugović
Kać
2 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Crvena Zvezda
Novi Sad
2 : 0
1. Maj
Ruma
Borac (NS)
Novi Sad
5 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
IMT
Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Turbina
Beograd
3 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Trudbenik
Beograd
0 : 1
Bulbulderac
Beograd
Selevac
Selevac
1 : 0
Omladinac
Rakinac
Glavaš
Glibovac
0 : 3
Cerovac
Cerovac
Borac
Azbresnica
1 : 6
Rutevac
Rutevac
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Orljane
Orljane
Jastrebac
Tešica
1 : 3
Bukovik
Razanj
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Budućnost
Orašje
3 : 0
Navalin
Navalin
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 3
Ternoci
Trnovac
As
Bujanovac
6 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Levač
Rekovac
0 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Srbobran
Srbobran
5 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Šajkaš
Kovilj
0 : 2
Borac
Šajkaš
Milutinac
Zemun
1 : 1
Prva Iskra
Barič
Radnički
Novi Beograd
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Policajac
Beograd
1 : 1
Strelac
Mislođin
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Šumadija
Šopić
0 : 1
IMR
Rakovica
Brodarac
Novi Beograd
7 : 0
Rudar
Zeoke
Kalenić
Kalenić
2 : 0
Jedinstvo
Milorci
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
Gredetin
Gredetin
2 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Resavac
Subotica
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Glogonj
Glogonj
5 : 3
Strela
Ivanovo
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 0
BSK
Belanovce
Turekovac
Turekovac
3 : 0
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Real
Donja Jajna
Moravac (G)
Guberevac
0 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Mladost (K)
Kutles
2 : 3
Goblen
Badince
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 2
Moravac (P)
Pečenjevce
Pionir
Besni Fok
6 : 1
Dunavac
Dunavac
Kapedunum
Beograd
2 : 0
Moštanica
Velika Moštanica
Rad
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 4
Vojvodina
Novi Sad
BSK Borča
Borča
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Javor
Ivanjica
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Inđija
Inđija
Zemun
Zemun
0 : 2
Borac
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
BSK Borča
Borča
6 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
Borac
Čačak
5 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Sloboda PS
Užice
Zemun
Zemun
1 : 0
Loznica
Loznica
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Radnički (N)
Niš
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 4
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Palilulac
Niš
2 : 3
Loznica
Loznica
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Savacijum
Šabac
Bežanija
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd

Košarka

Helios Domžale
Domžale
83 : 66
Zlatorog Laško
Laško
Krka
Novo Mesto
75 : 73
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
Maccabi
Tel Aviv
96 : 89
Cedevita
Zagreb
Široki WWin
Široki Brijeg
84 : 77
Budućnost VOLI
Podgorica
OKK Beograd
Beograd
67 : 72
Borac Mozzart Sport
Čačak
Napredak Rubin
Kruševac
95 : 93
Sloga
Kraljevo
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
97 : 77
Mega Vizura
Beograd
Železničar
Inđija
115 : 116
BKK Radnički
Beograd
Jagodina
Jagodina
102 : 96
Spartak
Subotica
Napredak Maxi Co
Aleksinac
81 : 79
Mladost (Č)
Čačak
Nova Pazova
Nova Pazova
84 : 80
Akademik
Srbobran
Srem
Sremska Mitrovica
87 : 61
Odžaci
Odžaci
Stara Pazova
Stara Pazova
92 : 70
Dunav
Stari Banovci
Vrbas
Vrbas
94 : 100
Meridiana
Novi Sad
Veternik
Veternik
73 : 81
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Velika Kikinda
Kikinda
58 : 89
Novi Sad MT
Novi Sad
Topola
Bačka Topola
61 : 51
Radnički
Kovin
Mionica
Mionica
100 : 94
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Priboj
Priboj
81 : 73
Prva Petoletka
Trstenik
Temnić
Varvarin
86 : 87
Železničar
Čačak
Polet
Ratina
78 : 69
Sloga
Požega
Požarevac
Požarevac
91 : 80
Mašinac
Kraljevo
Zlatar
Nova Varoš
77 : 93
Novi Pazar
Novi Pazar
Plana
Velika Plana
99 : 68
Klik
Arilje
Zdravlje 09
Leskovac
74 : 80
Morava
Vladičin Han
Eko Basket
Niš
104 : 84
BSK Junior
Bujanovac
Jug
Vranje
67 : 85
Niš
Niš
Pirot
Pirot
99 : 68
Mladost
Zaječar
Prokuplje
Prokuplje
105 : 68
Kuršumlija
Kuršumlija
Hemofarm Štada
Vršac
77 : 70
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Partizan Galenika
Beograd
101 : 62
Celje
Celje
Vojvodina NIS
Novi Sad
78 : 60
Sloboda
Novi Grad
Budućnost
Podgorica
78 : 85
Radivoj Korać
Beograd
Vrbas
Vrbas
69 : 66
Čelarevo
Čelarevo
Student
Niš
64 : 65
Šabac
Šabac
Proleter
Zrenjanin
87 : 77
Beočin
Beočin
Radnički
Kragujevac
83 : 63
Loznica
Loznica
Jagodina 2001
Jagodina
85 : 83
Crvena Zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
69 : 66
Stara Pazova
Stara Pazova
Srbobran Raehem
Srbobran
74 : 53
Bor
Bor
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 20
Paraćin
Paraćin
Moravac
Čačak
60 : 59
Sivac
Sivac

Odbojka

Obilić
Beograd
3 : 1
Spartak
Subotica
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Sterija
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Borac
Starčevo
3 : 0
Niš
Niš
Radan
Lebane
3 : 2
Mladost
Vranje
Vranje
Vranje
0 : 3
Timok
Zaječar
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Pirot
Pirot
Knjaževac
Knjaževac
3 : 2
Desetka
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Varadin BMG
Petrovaradin
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Dinamo Azotara
Pančevo
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Beograd
3 : 2
Jedinstvo
Užice
Tent
Obrenovac
3 : 1
Vizura
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
NIS Spartak
Subotica
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac

Rukomet

Partizan
Beograd
31 : 24
Rudar
Kostolac
Jugović Unimet
Kać
27 : 19
Smederevo DU-Integral
Smederevo
Novi Pazar
Novi Pazar
30 : 27
Železničar
Inđija
Bane
Raška
30 : 24
Mokra Gora
Zubin Potok
Vrbas Carnex
Vrbas
37 : 35
Zlatar
Nova Varoš
Proleter Agroživ
Zrenjanin
30 : 22
Nova Pazova
Nova Pazova
Priboj
Priboj
24 : 22
Novi Beograd
Beograd
Studentski grad
Beograd
27 : 30
Mladost
Smederevska Palanka
Udarnik
Lozovik
27 : 26
Radnički 2
Kragujevac
Metalac
Valjevo
28 : 33
Šamot 65
Aranđelovac
Stari grad
Beograd
24 : 23
Morava
Velika Plana
Majdanpek
Majdanpek
28 : 31
Sindjelić
Beograd
Radnički
Obrenovac
37 : 28
Kolubara 2
Lazarevac
Sloga
Despotovac
34 : 33
Primus Car Dušan
Beograd
ŽSK
Žabalj
25 : 23
Apatin
Apatin
Ruma
Ruma
45 : 41
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Napredak
Čestereg
35 : 27
Sombor
Sombor
Hercegovina
Sečanj
34 : 31
Radnički-Cement
Novi Sad
Radnički
Šid
26 : 31
Metalac Asko Vidak
Futog
Titel Džon Dir
Titel
32 : 29
Jabuka
Jabuka
Hajduk
Čurug
38 : 26
Potisje Pleteks
Ada
Jedinstvo
Kačarevo
37 : 26
Dalmatinac
Riđica
Knjaževac
Knjaževac
26 : 47
Žitorađa
Žitorađa
Bor 2
Bor
31 : 22
Topličanin
Prokuplje
Planinka
Kuršumlija
37 : 19
Dubočica 54
Leskovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
23 : 21
15 oktobar
Velika Drenova
Sloga
Požega
37 : 29
Župa 54
Aleksandrovac
Jedinstvo
Novi Bečej
42 : 24
Sivac 69
Sivac
Obilić
Novi Kneževac
38 : 27
Putinci
Putinci
Hajduk Veljko
Negotin
35 : 25
Aleksinac
Aleksinac
Pirot
Pirot
26 : 22
Rtanj
Boljevac
Radnički 1951
Niš
39 : 25
Hisar
Leskovac
Radan
Lebane
38 : 25
Zaječar 2
Zaječar
Bela Palanka
Bela Palanka
30 : 30
Paraćin
Paraćin
Dubočica 54 2
Leskovac
38 : 16
Morava Han
Vladičin Han
Morava
Vladičin Han
45 : 18
Mladost
Bujanovac
Vranje 1957
Vranje
26 : 19
Vlasotince 2
Vlasotince
Topličanin 2
Prokuplje
22 : 24
Planinka 2
Kuršumlija
Kučevo
Kučevo
33 : 38
Radnički Resavac
Svilajnac
Metalac AD
Gornji Milanovac
32 : 29
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Vojvodina
Petrovaradin
33 : 23
Metalac
Kraljevo
Zemun
Zemun
38 : 18
Crveni krst
Niš
Halas Jožef
Ada
27 : 21
Napredak
Kruševac
ORK Beograd
Beograd
35 : 29
Radnički
Obrenovac
Medicinar
Šabac
34 : 31
Cepelin 2
Beograd
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
22 : 23
Junior
Beograd
Vranje
Vranje
26 : 27
Raška
Raška
Zaječar 2
Zaječar
25 : 23
Kopaonik
Brus
Rtanj
Boljevac
24 : 20
Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
21 : 24
Niška Banja
Niška Banja
Morava Han
Vladičin Han
34 : 24
Knjaževac 2
Knjaževac

Vaterpolo

Spartak
Subotica
11 : 14
TENT
Obrenovac
Dunav
Novi Sad
14 : 6
Šabac
Šabac
Partizan Rajfajzen 2
Beograd
15 : 5
Nais
Niš
Zemun
Zemun
8 : 4
Rabotnički
Skoplje
Bečejac
Bečej
4 : 10
Singidunum
Beograd

Futsal

Vranje
Vranje
11 : 1
SAS - Sagot
Zrenjanin
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
3 : 2
Flash
Mionica
Zemun
Zemun
6 : 7
Novi Beograd
Novi Beograd
Adaneks
Beograd
6 : 5
Tempo Pekson
Beograd
Slodes
Beograd
3 : 0
Ekonomist
Beograd
Studentski grad
Beograd
4 : 3
TMF
Beograd
Bečej
Bečej
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Tvrdjava
Novi Sad
8 : 4
Telep
Novi Sad
Oplenac
Topola
6 : 3
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
Orao
Arilje
26.11.2011
Ekonomac 2
Kragujevac
Bajina Bašta
Bajina Bašta
6 : 6
Kragujevac 2011
Kragujevac
Fontana
Cacak
8 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Raška
Raška
3 : 0
RB-Radio 014
Valjevo