XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 295 utakmica za dan
Subota, 19 Novembar 2011

Fudbal

Sloboda Point
Užice
4 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 1
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Spartak ZV
Subotica
1 : 0
Javor
Ivanjica
Inđija
Inđija
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Čukarički
Beograd
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Bežanija
Beograd
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sinđelić
Niš
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Rudar
Kostolac
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Vujić Valjevo
Valjevo
1 : 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 2
Železničar
Lajkovac
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 0
Pobeda
Beloševac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Svrljig
Svrljig
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Trgovački (J)
Jagodina
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Senta
Senta
Cement
Beočin
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Sloga (T)
Temerin
3 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Palić
Palić
4 : 0
Dolina
Padina
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Vršac
Vršac
Dorćol
Beograd
0 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Voždovac
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
Sloboda (G)
Grbice
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Partizan
Cerovac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Crvena zvezda
Suvodol
6 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Budućnost
Valjevo
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 1
FAP
Priboj
Loznica
Loznica
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Vučje
Vučje
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 2
FUD
Brus
Ozren
Sokobanja
0 : 0
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
5 : 4
Dunav
Prahovo
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 6
Radnički (B)
Bajmok
AFK Ada
Ada
1 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
1. Maj
Ruma
2 : 1
Jugović
Kać
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Obilić
Zmajevo
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Omladinac (NB)
Novi Banovci
2 : 1
Index
Novi Sad
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Polet (S)
Sivac
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 0
Trudbenik
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 0
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Vinča
Vinča
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Mladost
Atenica
0 : 1
Ovčar
Markovica
Slatina
Slatina
1 : 0
Spartak
Trnava
Šumadinac
Binovac
4 : 2
Glavaš
Glibovac
VGSK
Veliko Gradište
5 : 1
Beli Orao
Bradarac
Polet
Suvi Do
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac
Šabac
3 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mačva 2005
Bogatić
2 : 5
Jedinstvo
Štitar
Radnički
Koceljeva
3 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Jadar (S)
Stupnica
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Proleter
Bajevac
Kačer
Belanovica
5 : 1
Radnik
Ub
OFK Niš
Niš
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Aluminjum
Niš
3 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Bukovik
Razanj
1 : 0
Morava
Žitkovac
Orljane
Orljane
9 : 1
Borac
Azbresnica
Napredak
Aleksinac
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Gradac
Konopnica
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 3
Jablanica
Medveđa
Levosoje
Levosoje
1 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
Čelik
Belo polje
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Pčinja
Trgovište
6 : 1
As
Bujanovac
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 5
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Trbunje
Trbunje
2 : 5
Polet
Samarinovac
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Morava
Ribare
Brestovac
Brestovac
4 : 1
Rudar
Bor
Rudna Glava
Rudna Glava
0 : 2
Zlot
Zlot
Krivelj
Krivelj
1 : 3
Bor
Bor
Blagotin
Poljna
1 : 0
Trajal
Kruševac
BSK
Bogovina
3 : 0
Omladinac
Grezna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 0
Rtanj
Boljevac
Vršac United
Vršac
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Sloga (P)
Plandište
3 : 1
Polet
Izbište
BAK
Bela Crkva
4 : 1
Mladost
Omoljica
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Partizan (U)
Uljma
3 : 0
Spartak
Debeljača
Čoka
Čoka
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Sloboda
Stara Moravica
0 : 0
Bajša
Bajša
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Subotica
Subotica
Jadran
Feketić
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 3
Proleter
Njegoševo
Naftagas
Elemir
0 : 2
Begej
Žitište
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Krajina
Krajišnik
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
Rusanda
Melenci
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Polet
Karavukovo
2 : 6
ŽAK
Sombor
Mladost
Kruščić
2 : 0
Sloga
Čonoplja
Partizan
Vitojevci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Sloven
Ruma
Metalac
Futog
0 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Šajkaš
Kovilj
Slavija (NS)
Novi Sad
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Rudar
Zeoke
1 : 0
Šumadija
Šopić
IMR
Rakovica
3 : 1
Vrčin
Vrčin
Radnički
Novi Beograd
1 : 2
Milutinac
Zemun
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Budućnost
Stančići
Luk
Voćnjak
1 : 1
Stolice
Krupanj
Borac
Lešnica
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
5 : 0
OFK Varna
Varna
Majur
Majur
4 : 3
Sloga (P)
Petlovača
Jedinstvo
Milorci
1 : 2
Vrelo
Vrelo kod Uba
Draževac
Draževac
1 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Sindjelic
Vojnik
0 : 1
Mladost (D)
Dublje
Ursule
Ursule
0 : 2
Crni Vrh
Deonica
Tekstilac
Paraćin
2 : 0
Mladi Radnik
Novo Laniste
Rečka
Rečka
0 : 3
OFK Tamnič
Tamnič
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 1
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Železničar
Novi Sad
0 : 3
Bačka
Begeč
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 2
TSK
Temerin
Bečej
Bečej
2 : 3
Napredak
Nadalj
Mladi proleter
Beograd
0 : 1
Institut
Zemun Polje
BSK Batajnica
Batajnica
5 : 1
Obilić
Beograd
Popović
Popović
2 : 3
Pudarci
Pudarci
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 0
Mladost
Umčari
Barajevo
Barajevo
2 : 0
Krtinska
Krtinska
OFK Zabrežje
Zabrežje
6 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
OFK Burovo
Burovo
0 : 0
Napredak
Medoševac
Stig
Beranje
3 : 4
MIP-Majdan
Požarevac
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 6
Mladost (K)
Kutles
Goblen
Badince
4 : 1
Moravac (G)
Guberevac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
4 : 1
Jasunja
Jasunja
Bratstvo (Z)
Zlokućane
1 : 1
Nomanica
Nomanica
Real
Donja Jajna
4 : 2
Turekovac
Turekovac
Brza
Brza
2 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Partizan
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Borac
Čačak
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Inđija
Inđija
3 : 0
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 4
Javor
Ivanjica
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Polet
Karavukovo
6 : 0
ŽAK
Sombor
Mladost
Kruščić
0 : 5
Sloga
Čonoplja
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Loznica
Loznica
1 : 6
OFK Beograd
Beograd
Sloboda PS
Užice
1 : 1
Zemun
Zemun
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Inđija
Inđija
Čoka
Čoka
6 : 4
Čantavir
Čantavir
Sloboda
Stara Moravica
1 : 0
Bajša
Bajša
Potisje
Kanjiža
0 : 3
Subotica
Subotica
Jadran
Feketić
3 : 5
Krivaja
Krivaja
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 1
Proleter
Njegoševo
Partizan
Beograd
4 : 3
Rad
Beograd
Savacijum
Šabac
5 : 0
Bežanija
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Smederevo
Smederevo
4 : 1
Palilulac
Niš
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 3
Borac
Čačak
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Inđija
Inđija
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac

Košarka

Zlatorog Laško
Laško
72 : 62
Partizan mt:s
Beograd
Hemofarm STADA
Vršac
74 : 70
Široki WWin
Široki Brijeg
Budućnost VOLI
Podgorica
85 : 69
Cibona
Zagreb
Maccabi
Tel Aviv
67 : 66
Union Olimpija
Ljubljana
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
79 : 84
Radnički
Kragujevac
Zagreb CO
Zagreb
72 : 57
Helios Domžale
Domžale
Sloboda
Užice
69 : 73
Radnički FMP
Beograd
Tamiš
Pančevo
77 : 70
Železničar
Inđija
Mega Vizura
Beograd
79 : 72
Napredak Rubin
Kruševac
Sloga
Kraljevo
88 : 76
OKK Beograd
Beograd
Borac Mozzart Sport
Čačak
81 : 64
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Metalac
Valjevo
81 : 74
Smederevo 1953
Smederevo
Jedinstvo
Novi Becej
91 : 100
Crnokosa
Kosjerić
Konstantin
Niš
85 : 62
Mladost (Z)
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
84 : 69
Napredak Maxi Co
Aleksinac
Akademik
Srbobran
80 : 67
Topola
Bačka Topola
Radnički
Kovin
79 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
Novi Sad MT
Novi Sad
103 : 80
Veternik
Veternik
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
90 : 79
Vrbas
Vrbas
Meridiana
Novi Sad
87 : 66
Stara Pazova
Stara Pazova
Dunav
Stari Banovci
73 : 84
Srem
Sremska Mitrovica
Odžaci
Odžaci
95 : 80
Nova Pazova
Nova Pazova
Svilajnac Kompo
Svilajnac
69 : 71
Plana
Velika Plana
Mašinac
Kraljevo
66 : 79
Polet
Ratina
Sloga
Požega
65 : 74
Temnić
Varvarin
Železničar
Čačak
82 : 73
Priboj
Priboj
Prva Petoletka
Trstenik
98 : 76
Mionica
Mionica
Budućnost
Podgorica
62 : 59
Hemofarm Štada
Vršac
Radivoj Korać
Beograd
74 : 67
Vojvodina NIS
Novi Sad
Sloboda
Novi Grad
61 : 75
Voždovac
Beograd
Celje
Celje
67 : 61
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Čelarevo
Čelarevo
67 : 52
Spartak
Subotica
Stara Pazova
Stara Pazova
82 : 95
Jagodina 2001
Jagodina
Crvena Zvezda
Beograd
68 : 62
Radnički
Kragujevac
Loznica
Loznica
76 : 66
Proleter
Zrenjanin
Beočin
Beočin
63 : 55
Student
Niš
Šabac
Šabac
96 : 98
Vrbas
Vrbas
Play Off
Užice
63 : 54
Moravac
Čačak

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Borac
Starčevo
3 : 0
Obilić
Beograd
Niš
Niš
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Mladost
Vranje
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Desetka
Niš
3 : 1
Topličanin
Prokuplje
Pirot
Pirot
3 : 0
Vranje
Vranje
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Varadin BMG
Petrovaradin
Vizura
Beograd
3 : 1
Radnički
Beograd
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 0
Smeč 5
Gruža
Radnički
Kragujevac
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Student
Niš
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova

Rukomet

Dinamo
Pancevo
30 : 29
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Kragujevac
23 : 22
PKB
Padinska Skela
Napredak
Kruševac
33 : 28
Obilić
Beograd
Smederevo DU-Integral
Smederevo
21 : 29
Crvena Zvezda
Beograd
Rudar
Kostolac
20 : 23
Vojvodina
Novi Sad
Priboj
Priboj
27 : 24
Novi Pazar
Novi Pazar
Zaječar
Zaječar
36 : 28
Bane
Raška
Mokra Gora
Zubin Potok
26 : 27
Spartak Vojput
Subotica
Mladost TSK
Bački Jarak
19 : 20
Železničar
Inđija
Mladost
Smederevska Palanka
41 : 34
Sloga
Despotovac
Primus Car Dušan
Beograd
38 : 34
Radnički
Obrenovac
Kolubara 2
Lazarevac
26 : 29
Majdanpek
Majdanpek
Sindjelić
Beograd
29 : 16
Stari grad
Beograd
Morava
Velika Plana
27 : 19
Metalac
Valjevo
Šamot 65
Aranđelovac
27 : 21
Udarnik
Lozovik
Radnički 2
Kragujevac
25 : 26
Bask
Beograd
Apatin
Apatin
27 : 24
Jedinstvo
Kačarevo
Dalmatinac
Riđica
31 : 28
Hajduk
Čurug
Potisje Pleteks
Ada
29 : 29
Titel Džon Dir
Titel
Jabuka
Jabuka
34 : 26
Radnički
Šid
Metalac Asko Vidak
Futog
34 : 19
Hercegovina
Sečanj
Radnički-Cement
Novi Sad
35 : 25
Napredak
Čestereg
Sombor
Sombor
37 : 34
Ruma
Ruma
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30 : 34
ŽSK
Žabalj
Dubočica 54
Leskovac
26 : 31
Bor 2
Bor
Jastrebac
Blace
34 : 24
Đerdap
Kladovo
Žitorađa
Žitorađa
36 : 30
BSK Heba
Bujanovac
15 oktobar
Velika Drenova
30 : 31
Sloga
Požega
Putinci
Putinci
36 : 27
PIK Prigrevica
Prigrevica
Bela Palanka
Bela Palanka
33 : 26
Progres
Svrljig
Paraćin
Paraćin
30 : 30
Radan
Lebane
Zaječar 2
Zaječar
32 : 38
Niška Banja
Niška Banja
Radnički (Ć)
Ćuprija
22 : 30
Radnički 1951
Niš
Hisar
Leskovac
10 : 0
Pirot
Pirot
Rtanj
Boljevac
35 : 21
Hajduk Veljko
Negotin
Aleksinac
Aleksinac
26 : 19
Bor 2 2
Bor
Atenica
Atenica
38 : 22
Zlatar 2
Nova Varoš
Topličanin 2
Prokuplje
30 : 32
Dubočica 54 2
Leskovac
Planinka 2
Kuršumlija
33 : 27
Vranje 1957
Vranje
Vlasotince 2
Vlasotince
29 : 32
Morava
Vladičin Han
Mladost
Bujanovac
23 : 22
Morava Han
Vladičin Han
ORK Beograd
Beograd
26 : 27
Kučevo
Kučevo
Radnički
Obrenovac
22 : 21
Halas Jožef
Ada
Crveni krst
Niš
24 : 23
Vojvodina
Petrovaradin
Metalac
Kraljevo
26 : 22
Metalac AD
Gornji Milanovac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
32 : 39
Radnički Resavac
Svilajnac
Mladi Radnik
Radinac
26 : 28
Voždovac 1955
Beograd
Crvena Zvezda 2
Beograd
33 : 23
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Loznica grad
Loznica
29 : 24
Slodes
Beograd
RTB Bor
Bor
19 : 31
Naisa 2
Niš
Knjaževac
Knjaževac
33 : 24
Topličanin
Prokuplje
Pirot
Pirot
33 : 20
Rtanj
Boljevac
Niška Banja
Niška Banja
22 : 22
Morava Han
Vladičin Han
Vlasotince
Vlasotince
12 : 13
Radan
Lebane

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
10 : 4
Zemun
Zemun
Rabotnički
Skoplje
6 : 6
Partizan Rajfajzen 2
Beograd
Nais
Niš
7 : 8
Dunav
Novi Sad
Šabac
Šabac
10 : 11
Spartak
Subotica
TENT
Obrenovac
18 : 17
Goč
Vrnjačka Banja

Futsal

Studentski grad
Beograd
2 : 6
Zemun
Zemun
TMF
Beograd
3 : 3
Slodes
Beograd
Ekonomist
Beograd
1 : 8
Adaneks
Beograd
Tempo Pekson
Beograd
3 : 5
Novi Beograd
Novi Beograd
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Forum
Vršac
RB-Radio 014
Valjevo
2 : 3
Fontana
Cacak
Kragujevac 2011
Kragujevac
19.11.2011
14:00
Orao
Arilje