XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 356 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2011

Fudbal

Teleoptik
Zemun
3 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Bežanija
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Čukarički
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Proleter
Novi Sad
Napredak
Kruševac
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Jedinstvo
Ub
2 : 4
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Pobeda
Beloševac
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Rudar
Kostolac
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Kopaonik
Brus
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 2
Timok
Zaječar
Sloga
Despotovac
1 : 0
Svrljig
Svrljig
Vršac
Vršac
1 : 0
Palić
Palić
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 1
Sloga (T)
Temerin
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Slavija
Beograd
0 : 0
Sopot
Sopot
Zemun
Zemun
1 : 0
Dorćol
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 0
Beograd
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 2
Sloboda (G)
Grbice
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Tutin
Tutin
Omladinac
Novo Selo
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac
Kraljevo
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
Bane
Raška
Morava
Velika Plana
2 : 3
Zvižd
Kučevo
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Borac (VL)
Veliko Laole
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Šumadinac
Brzan
Vrbovac
Vrbovac
1 : 0
Gruža
Gruža
Loznica
Loznica
2 : 0
Drina
Ljubovija
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Radnički
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
FAP
Priboj
3 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
4 : 1
Polimlje
Prijepolje
Palilulac
Niš
0 : 2
Moravac Orion (M)
Mrštane
SFK Moravac (P)
Predejane
3 : 1
Omladinac
Malošište
BSK Bujanovac
Bujanovac
4 : 0
Moravica
Subotinac
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Morava
Vladičin Han
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Kosanica
Kuršumlija
Dunav
Prahovo
1 : 0
Slatina
Bor
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Borac
Starčevo
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Kolonija
Kovin
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Stanišić
Stanišić
0 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
Polet (S)
Sivac
0 : 1
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jugović
Kać
2 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
IMT
Beograd
3 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Turbina
Beograd
2 : 0
Trudbenik
Beograd
Sloga L
Lužnice
1 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Maršić
Maršić
3 : 2
Azbest
Stragari
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Vinča
Vinča
Rača Popović
Popović
3 : 4
Marjan
Knić
Karađorđe
Rača
3 : 4
Aranđelovac
Aranđelovac
Selevac
Selevac
1 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Glavaš
Glibovac
0 : 1
Napredak
Markovac
Banjani
Banjani
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 0
Kačer
Belanovica
Radnik
Ub
1 : 1
Brežđe
Brežđe
Mladost
Vračević
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Jasen
Brodarevo
1 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Omladinac
Zdravčići
Napredak
Aleksinac
3 : 2
Doljevac 1971
Doljevac
Borac
Azbresnica
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Bukovik
Razanj
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Morava
Leskovac
Budućnost
Orašje
1 : 1
Umac
Miroševce
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 0
Temac
Temska
Lužnica
Babušnica
4 : 3
Napredak
Izvor
Prčevac
Pirot
1 : 1
Dragoš
Pirot
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
2 : 0
Jedinstvo P
Pirot
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 3
Pčinja
Trgovište
As
Bujanovac
3 : 1
Čelik
Belo polje
Partizanski put
Grudaš
0 : 5
Omladinac
Podina
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Trbunje
Trbunje
Polet
Samarinovac
3 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jug Bogdan
Đakus
1 : 2
Kosovac
Prokuplje
Borac
Držanovac
1 : 2
Dunđerski
Voljčinac
Levač
Rekovac
8 : 0
Vinorača
Vinorača
Bor
Bor
1 : 0
Branik
Štubik
Poreč
Donji milanovac
7 : 0
Radnički
Klokočevac
Zlot
Zlot
2 : 5
Brestovac
Brestovac
Rudar
Bor
3 : 3
Brodoremont
Kladovo
Dedina
Dedina
1 : 3
Mladost
Makrešane
Bošnjane
Bošnjane
4 : 3
Jasika
Jasika
Sloga (M)
Minićevo
10 : 0
Mladost
Sumrakovac
Midžor
Kalna
5 : 1
Osnić
Osnić
Rtanj
Boljevac
0 : 0
BSK
Bogovina
Partizan (U)
Uljma
0 : 2
Vršac United
Vršac
Preporod
Novi Žednik
7 : 0
Potisje
Kanjiža
Njegoš
Lovćenac
5 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 0
Naftagas
Elemir
Begej
Žitište
0 : 2
Borac (A)
Aleksandrovo
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Sloga
Čonoplja
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Graničar (G)
Gakovo
1 : 1
PIK
Prigrevica
Crvenka
Crvenka
7 : 0
Polet
Karavukovo
Sloven
Ruma
6 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Jadran
Golubinci
Srbobran
Srbobran
1 : 0
Borac
Šajkaš
Šajkaš
Kovilj
3 : 1
Kabel
Novi Sad
Milutinac
Zemun
2 : 0
Strelac
Mislođin
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Policajac
Beograd
0 : 2
Baćevac
Baćevac
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
IMR
Rakovica
Šumadija
Šopić
3 : 0
PIK Zemun
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Dunavac
Grocka
Magnohrom
Kraljevo
1 : 0
Morava
Mrsać
Mlada krila
Metikoši
2 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Mladost
Pajazitovo
2 : 5
Ćava
Grošnica
Dobrača
Dobrača
2 : 5
Kremenac
Rogojevac
Korićani
Korićani
6 : 2
Seljak
Cvetojevac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Bare
Bare
1 : 0
BSK
Borač
Đerdap
Golubac
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 1
Sloga
Korenita
OFK Jelen
Jelenča
1 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Milicionar
Bogatić
0 : 1
Omladinac (B)
Bogatic
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
3 : 0
Pobeda
Jakovlje
Baličevac
Baličevac
2 : 0
Mladost
Biljeg
Dobrič
Brest
1 : 5
4. Juli
Mekiš
Resavac
Subotica
0 : 0
Tekstilac
Paraćin
Pobeda
Lučina
0 : 0
Sloga L
Lozna
Glogonj
Glogonj
2 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
OFK Metalac
Sombor
Mladost
Novi Sad
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Obilić
Beograd
2 : 3
Mladi proleter
Beograd
Sindjelić
Ugrinovci
2 : 0
Borac
Progar
Palež
Palež
0 : 0
OFK Burovo
Burovo
Napredak
Medoševac
0 : 0
Mladost (B)
Baroševac
BSK
Brajkovac
1 : 4
OFK Zabrežje
Zabrežje
Mladost (Č)
Čibutkovica
4 : 1
Barajevo
Barajevo
Krtinska
Krtinska
3 : 1
Borac
Ušće
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 2
Jedinstvo
Godačica
Proleter
Pečenog
3 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Kobilje
Kobilje
2 : 2
Košava
Kalište
Stig C
Crljenac
0 : 1
Budućnost
Aljudovo
BSK
Boževac
1 : 1
Stig MC
Malo Crniće
Napredak (P)
Poljana
4 : 1
Dizel
Bare
Metalac
Požarevac
1 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Brza
Brza
3 : 0
BSK
Belanovce
Omladinac
Donje Sinkovce
1 : 0
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Turekovac
Turekovac
0 : 1
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Nomanica
Nomanica
0 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Moravac (G)
Guberevac
5 : 3
Moravac (P)
Pečenjevce
Mladost (K)
Kutles
2 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Polet 57
Milutovac
Jugovići
Bogdanje
1 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac M
Molovin
0 : 6
Napredak
Vašica
Pionir
Besni Fok
5 : 0
Partizan
Kaludjerica
Kapedunum
Beograd
0 : 2
Zuce
Zuce
BUSK
Beograd
5 : 0
Sparta
Železnik
OFK Meljak
Meljak
0 : 2
Beljina
Beljina
Požarevac
Požarevac
0 : 5
Mašinac PZP
Niš
Mačva
Šabac
1 : 6
Sloga
Zemun
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 13
Spartak
Subotica
Ravangrad
Sombor
0 : 0
Nives
Knjaževac
LASK Crvena zvezda
Beograd
9 : 0
Šabac
Šabac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 6
Napredak
Kruševac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Inđija
Inđija
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Jedinstvo Š
Štitar
4 : 1
Radjevac
Krupanj
Borac
Bački Gračac
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Sloga
Čonoplja
6 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Graničar (G)
Gakovo
0 : 3
PIK
Prigrevica
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Borac
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (L)
Leskovac
3 : 1
Zemun
Zemun
Sloboda PS
Užice
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Loznica
Loznica
1 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
5 : 0
Bečej
Bečej
Banat
Zrenjanin
4 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk
Kula
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Bačka
Pačir
2 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Subotica
Subotica
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
3 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Napredak
Kruševac
0 : 3
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Čukarički Stankom
Beograd
4 : 0
Borac
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Palilulac
Niš
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Bežanija
Beograd
Savacijum
Šabac
1 : 0
Rad
Beograd
Inđija
Inđija
2 : 1
Bečej
Bečej
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Vršac
Vršac
Hajduk
Kula
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 5
Senta
Senta
Čoka
Čoka
3 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Senta
Senta
Bačka 1901 '99
Subotica
7 : 0
Sever
Subotica
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Čoka
Čoka
10 : 0
Tisa
Adorjan
Bačka
Pačir
0 : 6
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Bačka 1901 '00
Subotica
0 : 2
Subotica
Subotica
Pinkum
Veliko Gradište
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Obilić
Živica
0 : 9
Presing
Požarevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 9
Mladi radnik
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
6 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
MIP-Presing
Požarevac
2 : 0
Proleter
Vranovo
Šumadija
Aranđelovac
7 : 0
Sušica
Kragujevac
Karađorđe
Rača
0 : 16
Duljaj
Topola
Arsenal
Kragujevac
1 : 5
Marjan
Knic
Apolon 4 II
Kragujevac
2 : 4
Kraguj
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 7
Radnicki 1923 I
Kragujevac
Panter
Požarevac
0 : 1
Seljak
Mihajlovac
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Obilić
Živica
0 : 6
Presing
Požarevac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
9 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
Plana
Velika Plana
2 : 2
Bumerang
Požarevac
MIP-Presing
Požarevac
1 : 3
Rudar
Kostolac

Košarka

Zlatorog Laško
Laško
85 : 86
Zagreb CO
Zagreb
Krka
Novo Mesto
78 : 80
Union Olimpija
Ljubljana
Budućnost VOLI
Podgorica
69 : 81
Maccabi
Tel Aviv
Cibona
Zagreb
90 : 86
Hemofarm STADA
Vršac
Metalac
Valjevo
57 : 58
Sloboda
Užice
Smederevo 1953
Smederevo
85 : 78
Borac Mozzart Sport
Čačak
Proleter Naftagas
Zrenjanin
86 : 88
Sloga
Kraljevo
Napredak Rubin
Kruševac
73 : 80
BKK Radnički
Beograd
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
84 : 70
Tamiš
Pančevo
Beovuk 72
Beograd
89 : 86
Šabac
Šabac
Radnički
Obrenovac
77 : 71
Spartak
Subotica
KG Student UK
Kragujevac
80 : 70
Mladost (Č)
Čačak
Jagodina
Jagodina
86 : 83
Vojvodina
Novi Sad
Napredak Maxi Co
Aleksinac
78 : 76
Konstantin
Niš
Mladost (Z)
Zemun
82 : 77
Jedinstvo
Novi Becej
Odžaci
Odžaci
77 : 70
Akademik
Srbobran
Nova Pazova
Nova Pazova
75 : 70
Dunav
Stari Banovci
Srem
Sremska Mitrovica
89 : 87
Meridiana
Novi Sad
Stara Pazova
Stara Pazova
97 : 101
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Vrbas
Vrbas
101 : 95
Novi Sad MT
Novi Sad
Veternik
Veternik
84 : 67
Radnički
Kovin
Velika Kikinda
Kikinda
74 : 84
Topola
Bačka Topola
Svilajnac Kompo
Svilajnac
85 : 80
Zlatar
Nova Varoš
Plana
Velika Plana
81 : 55
Požarevac
Požarevac
Klik
Arilje
89 : 84
Polet
Ratina
Novi Pazar
Novi Pazar
107 : 92
Temnić
Varvarin
Mašinac
Kraljevo
80 : 86
Priboj
Priboj
Sloga
Požega
71 : 83
Mionica
Mionica
Železničar
Čačak
85 : 79
Prva Petoletka
Trstenik
Hemofarm Štada
Vršac
65 : 58
Celje
Celje
Mladi Krajišnik
Banja Luka
73 : 76
Čelik
Zenica
Vojvodina NIS
Novi Sad
62 : 65
Budućnost
Podgorica
Vrbas
Vrbas
75 : 71
Beočin
Beočin
Student
Niš
87 : 62
Loznica
Loznica
Radnički
Kragujevac
89 : 55
Stara Pazova
Stara Pazova
Jagodina 2001
Jagodina
88 : 72
Spartak
Subotica
Basket Stars
Kragujevac
98 : 40
Paraćin
Paraćin
Srbobran Raehem
Srbobran
91 : 41
Železničar
Lajkovac

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Obilić
Beograd
3 : 1
Sterija
Beograd
Đerdap
Kladovo
3 : 2
Jagodina
Jagodina
Smederevo
Smederevo
2 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Borac
Starčevo
Radan
Lebane
3 : 0
Pirot
Pirot
Vranje
Vranje
2 : 3
Desetka
Niš
Knjaževac
Knjaževac
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Varadin BMG
Petrovaradin
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
Dinamo Azotara
Pančevo
3 : 1
Vizura
Beograd
Radnički
Beograd
0 : 3
NIS Spartak
Subotica
Tent
Obrenovac
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Radnički
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Bor II
Bor
3 : 2
Knjaževac
Knjaževac

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
30 : 28
Požarevac
Požarevac
Železničar 1949
Niš
34 : 33
Rudar
Kostolac
Vojvodina
Novi Sad
32 : 25
Crvenka
Crvenka
Partizan
Beograd
35 : 28
Smederevo DU-Integral
Smederevo
Jugović Unimet
Kać
26 : 26
Napredak
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
35 : 30
Mladost TSK
Bački Jarak
Železničar
Inđija
23 : 23
Jagodina
Jagodina
Spartak Vojput
Subotica
24 : 25
Zaječar
Zaječar
Bane
Raška
31 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Vrbas Carnex
Vrbas
29 : 28
Novi Beograd
Beograd
Proleter Agroživ
Zrenjanin
23 : 19
Priboj
Priboj
Studentski grad
Beograd
27 : 27
Radnički 2
Kragujevac
Bask
Beograd
29 : 28
Šamot 65
Aranđelovac
Udarnik
Lozovik
25 : 25
Morava
Velika Plana
Metalac
Valjevo
24 : 27
Sindjelić
Beograd
Stari grad
Beograd
29 : 21
Kolubara 2
Lazarevac
Majdanpek
Majdanpek
27 : 27
Primus Car Dušan
Beograd
Radnički
Obrenovac
34 : 27
Sloga
Despotovac
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30 : 30
Apatin
Apatin
ŽSK
Žabalj
26 : 28
Sombor
Sombor
Ruma
Ruma
34 : 31
Radnički-Cement
Novi Sad
Napredak
Čestereg
26 : 38
Metalac Asko Vidak
Futog
Hercegovina
Sečanj
30 : 30
Jabuka
Jabuka
Radnički
Šid
30 : 27
Potisje Pleteks
Ada
Titel Džon Dir
Titel
43 : 25
Dalmatinac
Riđica
Hajduk
Čurug
37 : 32
Jedinstvo
Kačarevo
BSK Heba
Bujanovac
26 : 19
Naisus 2
Niš
Knjaževac
Knjaževac
23 : 46
Jastrebac
Blace
Đerdap
Kladovo
29 : 33
Topličanin
Prokuplje
Vlasotince
Vlasotince
31 : 26
Dubočica 54
Leskovac
Sloga
Požega
33 : 20
Arilje
Arilje
Župa 54
Aleksandrovac
25 : 25
15 oktobar
Velika Drenova
Jedinstvo
Novi Bečej
39 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički
Jaša Tomić
34 : 33
Putinci
Putinci
PIK Prigrevica
Prigrevica
19 : 41
Lavovi
Bačka Palanka
Bor 2 2
Bor
25 : 34
Rtanj
Boljevac
Pirot
Pirot
41 : 30
Radnički (Ć)
Ćuprija
Radnički 1951
Niš
41 : 21
Zaječar 2
Zaječar
Niška Banja
Niška Banja
37 : 32
Paraćin
Paraćin
Užice
Užice
21 : 28
Beli andjeo
Prijepolje
Hidroelektrana
Bajina Bašta
42 : 22
Atenica
Atenica
Štrpce Tandems
Štrpce
22 : 30
Župa 54 2
Aleksandrovac
Dubočica 54 2
Leskovac
29 : 26
Mladost
Bujanovac
Morava Han
Vladičin Han
19 : 30
Vlasotince 2
Vlasotince
Morava
Vladičin Han
25 : 47
Planinka 2
Kuršumlija
Vranje 1957
Vranje
39 : 21
Topličanin 2
Prokuplje
Crvena Zvezda
Beograd
36 : 34
Nopal
Bačka Palanka
Radnički
Novi Beograd
25 : 24
Železnicar
Inđija
Jagodina
Jagodina
29 : 19
Max Sport
Nova Pazova
Kučevo
Kučevo
32 : 34
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Metalac AD
Gornji Milanovac
26 : 25
Crveni krst
Niš
Zemun
Zemun
30 : 22
Radnički
Obrenovac
Medicinar
Šabac
24 : 23
Loznica grad
Loznica
Slodes
Beograd
40 : 16
Loznica
Loznica
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
29 : 16
Mladi Radnik
Radinac
Raška
Raška
29 : 15
RTB Bor
Bor
Đerdap
Kladovo
46 : 29
Kopaonik
Brus
Rtanj
Boljevac
19 : 32
Knjaževac
Knjaževac
Morava Han
Vladičin Han
32 : 9
Vlasotince
Vlasotince
Knjaževac 2
Knjaževac
23 : 16
Niška Banja
Niška Banja

Futsal

Tango Liman
Novi Sad
2 : 5
Kolubara
Lazarevac
Smederevo
Smederevo
2 : 1
Kopernikus Vidre
Niš
Niš 92
Niš
1 : 4
Ekonomac
Kragujevac
VIK Naisus
Niš
2 : 2
Vranje
Vranje
Partenon
Smederevska Palanka
2 : 0
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Zemun
Zemun
1 : 2
Tempo Pekson
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
6 : 3
Ekonomist
Beograd
Adaneks
Beograd
4 : 0
TMF
Beograd
Slodes
Beograd
3 : 1
Studentski grad
Beograd
Bečej
Bečej
5 : 4
Tvrdjava
Novi Sad
Oplenac
Topola
6 : 5
Ekonomac 2
Kragujevac
Orao
Arilje
12.11.2011
Crnokosa
Kosjerić
Bajina Bašta
Bajina Bašta
5 : 2
RB-Radio 014
Valjevo