XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 579 utakmica za dan
Nedelja, 6 Novembar 2011

Fudbal

Spartak ZV
Subotica
1 : 1
Hajduk
Kula
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Sloboda Point
Užice
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Proleter
Novi Sad
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Sloga
Despotovac
Radnički (P)
Pirot
1 : 1
Borac (B)
Bivolje
Timok
Zaječar
3 : 1
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Kopaonik
Brus
3 : 2
Dinamo
Vranje
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Vršac
Vršac
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Beograd
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
Sopot
Sopot
0 : 1
PKB
Padinska skela
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Srem (J)
Jakovo
0 : 1
Hajduk
Beograd
Sloboda (G)
Grbice
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Vodojaža
Grošnica
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Prijevor
Prijevor
6 : 0
Omladinac
Novo Selo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Homoljac
Žagubica
3 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Šumadinac
Brzan
0 : 1
Seljak
Mihajlovac
Borac (VL)
Veliko Laole
1 : 2
Morava
Velika Plana
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Železničar
Smederevo
Borac (Ž)
Žabari
3 : 1
Obilić
Živica
Mladi radnik
Radinac
0 : 1
Sloga (D)
Drmno
Drina
Ljubovija
1 : 0
Ribnica
Mionica
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
OFK Osečina
Osečina
Sloga (S)
Sjenica
2 : 0
Krušik
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radnički
Valjevo
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Loznica
Loznica
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Kosanica
Kuršumlija
2 : 2
Morava
Vladičin Han
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Moravica
Subotinac
1 : 1
SFK Moravac (P)
Predejane
Omladinac
Malošište
0 : 4
Palilulac
Niš
Moravac Orion (M)
Mrštane
2 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Rembas
Resavica
2 : 0
FUD
Brus
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Dunav
Prahovo
Slatina
Bor
2 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Borac
Starčevo
0 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
2 : 2
Index
Novi Sad
Bulbulderac
Beograd
0 : 0
IMT
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
1 : 2
GSP Polet
Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Budućnost (D)
Dobanovci
3 : 0
Resnik
Resnik
Braća Vuković
Lađevci
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 0
Rudar
Baljevac
Polet (R)
Ratina
2 : 1
Borac (V)
Vraneši
Ribnica (J)
Jovac
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Azbest
Stragari
4 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Seljak
Male Pčelice
Budućnost
Resnik
1 : 0
Sloga D
Desimirovac
Šumadija
Čumić
4 : 0
Sloga L
Lužnice
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Brezak
Pranjani
1 : 2
Morava
Katrga
Dragačevo
Guča
2 : 1
Ovčar
Markovica
Vujan
Prislonica
0 : 1
Napredak
Svračkovci
Šumadija
Brdjani
2 : 0
Spartak
Trnava
Prilike
Prilike
1 : 4
Rudar
Bresnica
Banja
Banja
3 : 2
Karađorđe
Rača
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 0
Rača Popović
Popović
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Šumadija
Toponica
Bokanja
Gorovič
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Beli orlovi
Konjuša
1 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Sloga
Zabojnica
0 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Vinča
Vinča
3 : 2
Partizan
Darosava
Omladinac
Rakinac
2 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Napredak
Markovac
4 : 1
Sloga
Miloševac
Cerovac
Cerovac
1 : 3
Borac
Ralja
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Selevac
Selevac
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 2
Sloboda
Lipe
Mlava
Malo Laole
5 : 0
Dragoš
Oreškovica
Mladost
Biskuplje
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Sloga K
Kasidol
2 : 4
Šapine
Šapine
Integral
Batuša
1 : 0
Beli Orao
Bradarac
Vihor
Maljurevac
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Crni Vrh
Miljević
1 : 0
Sloga B
Burovac
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Antimon
Zajača
1 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Ribnikar
Pecka
5 : 2
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
0 : 2
OFK Divci
Divci
Tulari
Tulari
1 : 0
Proleter
Bajevac
Trlić
Trlić
2 : 0
Mladost
Vračević
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Radnik
Ub
Brežđe
Brežđe
3 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Budućnost
Arilje
4 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 1
Sečica
Seča reka
Ariljska Rampa
Požega
1 : 0
Polet
Rasna
Višesava
Bajina Bašta
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Perućac
Perućac
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 1
Železničar
Požega
GP Zlatibor
Užice
2 : 0
Jasen
Brodarevo
Vrtište
Vrtište
3 : 2
Crvena zastava
Hum
Delijski Vis
Niš
6 : 4
Mramor
Mramor
Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Proleter
Mezgraja
Radnički
Trupale
0 : 1
Rudar
Jelašnica
Mladost
Medoševac
5 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 0
Morava
Žitkovac
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Palilula
Aleksinac
Bukovik
Razanj
1 : 0
Borac
Azbresnica
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Rutevac
Rutevac
2 : 0
Rasovača
Rasovača
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Mladost
Vinarce
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Bobište
Bobište
Umac
Miroševce
0 : 0
Radan
Lebane
Progres
Ladovica
3 : 2
Veternica
Leskovac
Navalin
Navalin
5 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Morava
Leskovac
2 : 2
Šumadija
Razgojna
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo P
Pirot
1 : 2
Prčevac
Pirot
Dragoš
Pirot
2 : 3
Lužnica
Babušnica
Napredak
Izvor
1 : 5
Tanasko Rajić
Pirot
Temac
Temska
0 : 0
Mladost P.R
Poljska Ržana
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 1
As
Bujanovac
Ternoci
Trnovac
1 : 1
Besa
Trnovac
Pavlovac
Pavlovac
1 : 1
Alakince
Alakince
Jastrebac
Blace
4 : 2
Partizanski put
Grudaš
Dobrič
Pejkovac
3 : 3
Borac
Držanovac
Dunđerski
Voljčinac
2 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Kosovac
Prokuplje
5 : 1
Polet
Samarinovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 4
Topličanin
Prokuplje
Vinogradar
Crkvenac
0 : 0
Morava
Ribare
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Levač
Rekovac
Sindjelic
Grabovac
3 : 0
Istok 63
Plana
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Sloga
Donje Vidovo
0 : 0
Napredak (S)
Svojnovo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Budućnost
Miliva
3 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Brodoremont
Kladovo
4 : 1
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički
Klokočevac
0 : 2
Bor
Bor
Branik
Štubik
0 : 3
Krivelj
Krivelj
Jovan Kursula
Selo Varvarin
0 : 2
Dedina
Dedina
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Jasika
Jasika
0 : 2
Trajal
Kruševac
Naupare
Naupare
6 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Trudbenik
Stalać
1 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 1
Mladost
Makrešane
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 2
Rudar (P)
Podvis
Bučje
Bučje kod Knjaževca
3 : 1
Omladinac
Grezna
Borac
Vražogrnac
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Osnić
Osnić
4 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Mladost
Sumrakovac
0 : 7
Radnički
Lubnica
Radnički (B)
Baranda
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Polet
Izbište
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Mladost
Omoljica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Spartak
Debeljača
Bajša
Bajša
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Gradnulica
Zrenjanin
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Naftagas (B)
Boka
2 : 2
Begej
Žitište
Borac (A)
Aleksandrovo
5 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
ŽAK
Sombor
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
3 : 1
Crvenka
Crvenka
PIK
Prigrevica
3 : 2
Sloga
Čonoplja
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
6 : 0
Borac
Bački Gračac
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Graničar (R)
Riđica
Hajduk (B)
Beška
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Graničar
Adaševci
6 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
5 : 1
Mladost
Kupinovo
Sremac
Vojka
1 : 3
LSK Laćarak
Laćarak
Šumar
Ogar
3 : 0
Radnički
Irig
Hajduk (Š)
Šimanovci
1 : 2
Zeka Buljubaša
Ravnje
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Šajkaš
Kovilj
Borac
Šajkaš
3 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Slavija (P)
Pivnice
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Bačka
Đurđevo
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Borac
Lazarevac
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Dunavac
Grocka
1 : 1
Šumadija
Šopić
PIK Zemun
Zemun
2 : 1
Vrčin
Vrčin
Baćevac
Baćevac
1 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Milutinac
Zemun
Strelac
Mislođin
4 : 3
Komgrap
Beograd
Kopaonik
Lešak
0 : 0
Ibar
Leposavić
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 4
Sočanica
Sočanica
Moša
Banje
0 : 3
Radnik
Prilužje
Lazac
Lazac
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Mladost
Vrdila
Žiča
Žiča
1 : 3
ND 2011
Novi Pazar
Šumadija
Šumarice
0 : 3
Mlada krila
Metikoši
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Morava
Mrsać
1 : 3
Napredak
Gračac
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Mladost
Pajazitovo
Košutnjak
Kragujevac
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 1
Korićani
Korićani
Seljak
Cvetojevac
1 : 2
Botunje
Botunje
Kragujevac
Kragujevac
6 : 2
Dobrača
Dobrača
Kremenac
Rogojevac
6 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Ćava
Grošnica
Malba
Žaočani
1 : 3
Miokovci
Miokovci
Polet
Goričani
0 : 7
Budućnost
Stančići
Premeća
Premeća
0 : 0
Strelac
Miokovci
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 2
Mladost (P)
Preljina
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Čačak 94
Čačak
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 4
Dedinje Junajted
Guča
Kotraža
Kotraža
3 : 1
Radnički
Turica
Gorušica
Viča
0 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Jelica
Goračići
4 : 2
Gradina
Rti
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Maskar
Maskar
Proleter
Jelovik
3 : 1
Plaskovac
Plaskovac
B 2000
Aranđelovac
0 : 4
Šatornja
Šatornja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
5 : 2
Mladost
Jelenac
Mladi rudar
Bukovik
6 : 1
Sloga
Zagorica
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
Proleter
Mala Plana
0 : 0
Bačinac
Bačinac
Budućnost
Vlaški Do
1 : 0
Udarnik
Baničina
Pobeda
Golobok
3 : 0
Vodice
Vodice
Mramorac
Mramorac
0 : 3
Palanka
Smederevska Palanka
Bašin
Bašin
0 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Bata Bulić
Bistrica
0 : 2
Radnički
Knežica
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Krilaš
Ćovdin
Polet
Aleksandrovac
4 : 2
Napredak (T)
Toponica
Rudar
Krepoljin
2 : 0
Mladost
Svinjarevo
Sloga
Viteževo
4 : 3
Omladinac (S)
Starčevo
Napredak (VC)
Veliko Crniće
2 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Dunavac (P)
Petka
3 : 2
Žitkovica
Žitkovica
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Makce
Makce
0 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
5 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
Napredak (N)
Nabrđe
3 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Stolice
Krupanj
1 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Sloga
Korenita
1 : 1
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
Mladost
Borina
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Lonjin
Lonjin
2 : 0
14. Oktobar
Draginac
Granit
Radalj
0 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
OFK Varna
Varna
1 : 2
Pocerina
Jevremovac
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 4
Korman
Korman
Provo
Provo
3 : 2
Dumaca
Pocerski Metković
Dobrava
Vukošić
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Omladinac (S)
Slepčević
3 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Sloga (P)
Petlovača
2 : 3
Partizan
Drenovac
Napredak
Ribari
3 : 2
Milicionar
Bogatić
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
2 : 0
Budućnost
Zminjak
Omladinac (B)
Bogatic
0 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Drina
Badovinci
3 : 1
Gorki
Glušci
Toplica
Donja Toplica
2 : 1
Dučić
Dučić
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Jedinstvo
Poljanice
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Orao
Poljanice
2 : 3
Borac
Rajković
Liplje
Liplje
5 : 2
Komanice
Komanice
Gradac
Valjevo
0 : 2
Tešnjar
Valjevo
Mladost Dračić
Dračić
1 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
6 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
6 : 2
Pričević
Pričević
Kotešica
Kotešica
0 : 1
Lukavac
Lukavac
Polet
Popučke
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Polet
Takovo kod Uba
1 : 1
Vrelo
Vrelo kod Uba
Dokmir
Dokmir
1 : 3
Omladinac
Kalinovac
Joševa
Joševa kod Uba
3 : 3
Sloga
Lončanik
Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Čučuge
Čučuge
1 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
8 : 2
Pobeda
Milićevo Selo
Ježevica
Velika Ježevica
3 : 0
Savinac
Visibaba
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Blagaja
Rupeljevo
Plavi tok
Dražinovići
2 : 1
Borac (O)
Otanj
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
0 : 4
Gorobilje
Gorobilje
Moravac
Gornje Međurovo
3 : 1
Mladost
Lalinac
Morava
Krušce
5 : 1
Mladost
Donji Komren
Zeleznicar
Nis
4 : 0
Vulkan
Brenica
Morava
Čokot
1 : 1
Koca
Niska Banja
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 4
Secanica
Secanica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 3
Gredetin
Gredetin
Jedinstvo
Bobovište
1 : 4
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Pobeda
Jakovlje
1 : 6
Sloga (K)
Korman
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Padina
Padina kod Merošine
2 : 4
Sloga
Jovanovac
Naisus
Rožina
4 : 0
Dobrič
Brest
4. Juli
Mekiš
5 : 2
Knežica
Knežica
Moravac
Čečina
0 : 1
Baličevac
Baličevac
Mladost
Biljeg
2 : 3
Radnički
Kočane
Polet
Stajkovce
0 : 0
Sloga
Lipovica
Železničar
Brestovac
0 : 4
Napredak
Bogojevce
Sloboda
Donje Brijanje
4 : 0
Radnički
Pertate
Lemind Livnica
Leskovac
3 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Morava
Glozane
2 : 1
Mladi Borac
Zivkovo
MB
Mala Biljanica
5 : 1
Milanovo
Milanovo
Provalija
Pirot
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Željuša
Željuša
1 : 1
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
Bratstvo
Međureč
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
Javor
Sladaja
1 : 0
Mladi Radnik
Novo Laniste
Polet
Senje
2 : 0
Resavac
Subotica
Kolare
Kolare
1 : 1
Mladost (S)
Sikirica
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Slatina
Negotin
Deli Jovan
Sikole
2 : 2
Mladost
Karbulovo
Kovilovo
Kovilovo
3 : 0
Samarinovac
Samarinovac
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Urovica
Urovica
3 : 0
Smedovac
Smedovac
Koča Andjelković
Tekija
3 : 0
Rtkovo
Rtkovo
Junior
Davidovac kod Kladova
1 : 6
Trajan
Mala Vrbica
Napredak
Korbovo
1 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Omladinac
Vajuga
2 : 3
Pontes
Kostol
Tomako
Trstenik
3 : 0
Borac
Gornji Katun
Vinogradar
Zleginje
3 : 0
Pobeda
Lučina
Sloga L
Lozna
1 : 1
Gradina
Pejovac
Ušće
Stalać
3 : 2
Mladost T
Toljevac
Mladi radnik
Bačina
2 : 0
Omladinac
Pojate
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 0
13.April
Lomnica
Čitluk
Čitluk
5 : 1
Rasina
Vitanovac
Kupci
Kupci
4 : 2
Sloga
Majdevo
Belović
Dedina
3 : 0
Dvorane
Dvorane
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Modrica
Modrica
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 1
Šanac
Šanac
Kapidzija
Kapidzija
7 : 1
Budućnost
Kaonik
Železničar
Pančevo
1 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Pobeda
Samoš
1 : 2
Vojvodina
Crepaja
Plavi Dunav
Skorenovac
3 : 1
Unirea
Uzdin
Borac (P)
Pločica
1 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Proleter
Mramorak
4 : 2
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Strela
Ivanovo
Hajdučica
Hajdučica
5 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Banat
Dupljaja
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Hajduk
Šušara
4 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (VG)
Vračev Gaj
4 : 1
Ševac
Kusić
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Dobrica
Dobrica
Žednik
Stari Žednik
4 : 2
Đurđin
Đurđin
Udarnik
Višnjevac
4 : 3
Dušan Silni
Subotica
Solid
Subotica
6 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 0
Lokomotiva
Subotica
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Polet
Nakovo
3 : 1
Delija
Mokrin
2. Oktobar
Kumane
0 : 7
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina
Bašaid
2 : 3
Napredak
Banatska Topola
Borac
Iđoš
4 : 2
ŽAK
Kikinda
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Panonija
Lalić
0 : 3
Radnički
Ratkovo
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Šikara
Sombor
4 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
OFK Metalac
Sombor
3 : 4
Lipar
Lipar
Rastina 1918
Rastina
2 : 2
Dinamo
Sonta
Graničar K
Kuzmin
1 : 0
Železničar
Inđija
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Sloga Borac
Surduk
Sloven
Sibač
2 : 1
Popinci
Popinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 2
Podunavac
Belegiš
Graničar G
Grabovci
3 : 1
OFK Brestač
Brestač
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 0
Borac
Martinci
Tatra
Kisač
0 : 1
Partizan
Susek
Borac
Rakovac
1 : 1
Sremac
Čerević
Dinamo
Budisava
1 : 2
Bačka
Begeč
Čenej
Čenej
1 : 0
Mladost
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Futog
Futog
0 : 3
TSK
Temerin
Vinogradar
Ledinci
1 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
Proleter
Ravno Selo
4 : 0
Mladost
Radičević
Budućnost
Savino Selo
0 : 1
Napredak
Nadalj
Mladost Radost
Srbobran
4 : 0
Iskra
Kucura
Borac
Obrovac
0 : 1
Krivanj
Selenča
Kulpin
Kulpin
0 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost (G)
Gložan
4 : 0
Budućnost (P)
Parage
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 3
Maglić
Bački Maglić
ŽSK
Žabalj
1 : 0
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
2 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 5
Titel
Titel
Rušanj
Rušanj
0 : 1
Jedinstvo
Surcin
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Omladinac
Veliki Mokri Lug
0 : 1
Sindjelić
Ugrinovci
Borac
Progar
4 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Banja
Visnjička banja
2 : 0
Institut
Zemun Polje
Napredak
Selo Rakovica
3 : 0
Obilić
Beograd
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Ivanča
Ivanča
Borac
Amerić
0 : 4
Mladost
Umčari
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Šepšin
Šepšin
1 : 4
Rabrovac
Rabrovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Palež
Palež
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Borac
Ušće
7 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
Vranić
Vranić
2 : 1
Napredak
Medoševac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
OFK Burovo
Burovo
Jedinstvo
Ečka
5 : 0
Banat
Čenta
Mladost
Belo Blato
1 : 3
Omladinac
Botoš
Lehel
Mužlja
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
Proleter
Neuzina
2 : 2
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
1 : 0
Zlatica
Zlatica
Radnički
Sutjeska
2 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Jedinstvo
Godačica
0 : 3
Musina reka
Musina reka
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Omladinac
Drakčići
Popovići
Popovići
0 : 0
Ras
Novi Pazar
Kablar
Kraljevo
1 : 2
Stubal
Stubal
Progorelica
Progorelica
1 : 3
Proleter
Pečenog
Budućnost (S)
Samaila
0 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
Partizan
Vrba
0 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
21. oktobar
Kragujevac
4 : 0
Divostin
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Zastava
Kragujevac
Studenac
Goločelo
2 : 2
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Trmbas
Trmbas
1 : 4
Borac
Drenovac
Đuriselac
Đuriselo
1 : 2
Stari momci
Kragujevac
Vrbica
Aranđelovac
1 : 2
Gorski car
Garaši
Mladi Radnik
Dragušica
1 : 0
Jedinstvo
Oplanić
Budućnost
Aljudovo
3 : 5
BSK
Boževac
Omladinac
Mirijevo
2 : 2
BSK
Brzohode
Mladost
Porodin
4 : 2
Budućnost
Kočetin
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 1
Udarnik
Sibnica
Proleter
Četereže
0 : 3
Napredak
Simićevo
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Sopot
Požarevac
3 : 0
MIP-Majdan
Požarevac
Proleter
Požarevac
1 : 1
Dizel
Bare
Tresnjevka
Trbusac
1 : 1
Hajduk
Debrc
Bobovik
Bobovik
1 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Polet
Jalovik
0 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Krnule 09
Krnule
7 : 5
Mladost
Pocerski Belotic
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Sloga
Ridjake
0 : 1
Borac
Vladimirci
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost (Свилеула)
Svileuva
1 : 6
Volujac
Volujac
Šarbane
Šarbane
0 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Mladost
Kožuar
0 : 3
Vukona
Vukona
Sloga
Vrhovine
2 : 1
Crvena Jabuka
Ub
BSK
Belanovce
2 : 1
Mladost (K)
Kutles
Bratstvo (B)
Bratmilovce
5 : 1
Brza
Brza
Sloboda
Šuljkovac
2 : 0
Lipar
Donji Račnik
Morava Panjevac
Kočino Selo
4 : 0
Kolonija
Jagodina
Juhor
Glavinci
3 : 1
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
Partizan (G)
Glogovac
2 : 1
OFK Tabane
Tabane
Napredak
Staro Lanište
0 : 2
Bresje
Bresje kod Jagodine
Partizan (M)
Majur
3 : 0
Trnava
Trnava
Popovac
Popovac
1 : 0
Omladinac
Šaludovac
Radnik
Davidovac
0 : 1
Napredak
Stubica
Budućnost
Glavica
0 : 4
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
Hajduk
Čepure
2 : 0
Polet
Zabrega
Šumadija
Trešnjevica
1 : 0
Radnicki
Tekija
Mladost
Gornja Mutnica
7 : 0
Jedinstvo R
Ratare
Zemljoradnik
Striža
4 : 0
Golubovac 07
Golubovac
Mladost
Mala Drenova
5 : 2
Omasnica
Omasnica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Polet 57
Milutovac
2 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Bukovica
Bukovica
2 : 2
Drugari
Stanci
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Štitari
Štitari
OFK Ribare
Ribare
2 : 0
Jablanica
Jablanica
Sebečevac
Sebečevac
1 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Polet (K)
Kobilje
3 : 2
Mladost
Djunis
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
Polet
Nikinci
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 5
Napredak
Žarkovac
Sloga
Voganj
2 : 2
Mladost
Buđanovci
Jedinstvo
Ruma
3 : 0
Borac
Klenak
OFK Bingula
Bingula
0 : 3
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Fruškogorac
Kukujevci
2 : 2
Jednota
Šid
Jedinstvo M
Morović
6 : 2
Graničar
Jamena
Jedinstvo LJ
Ljuba
3 : 1
Omladinac M
Molovin
Napredak
Vašica
6 : 2
Sremac
Berkasovo
Borac
Ilinci
1 : 4
Sindjelić
Gibarac
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 0
Omladinac B
Batrovci
Borac
Jarkovci
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Fruškogorac
Krčedin
4 : 1
Sloga
Maradik
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Veliko selo
Veliko selo
1 : 4
Kapedunum
Beograd
Zuce
Zuce
3 : 2
Hajduk
Kamendol
Crvenka
Borča
3 : 0
Mladost (B)
Begaljica
Moštanica
Velika Moštanica
5 : 2
Mladost (JR)
Jabučki rit
Heroj
Jajinci
1 : 1
Pionir
Besni Fok
Partizan
Kaludjerica
2 : 0
Sveti Stefan
Slanci
GAK
Beograd
3 : 0
Kozara
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 1
Borac
Zemun
OFK Petrovčić
Petrovčić
8 : 0
Olimpija
Beograd
Busije
Zemun
1 : 1
BUSK
Beograd
Sparta
Železnik
2 : 6
Novi Beograd
Novi Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
0 : 4
Torlak
Beograd
Crvena Zvezda
Ralja
2 : 3
Mladost (G)
Guberevac
Drlupa
Drlupa
0 : 3
Stojnik
Stojnik
OFK Slatina
Slatina
1 : 5
Vis
Parcani
Đurinci
Đurinci
0 : 3
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Sibnica
Sibnica
2 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
Guncate
Guncate
0 : 1
Mladost Gaj 2011
Gaj
OFK Borac
Arnajevo
1 : 2
OFK Meljak
Meljak
Beljina
Beljina
3 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
OFK Boždarevac
Boždarevac
1 : 3
Rožanci
Rožanci
Radnički 1919
Zrenjanin
4 : 1
Pančevo
Pančevo
BSK Borča
Borča
6 : 0
Kalemegdan
Beograd
Radnički S
Sombor
2 : 2
Donji Srem
Pećinci
Radnički NP
Nova Pazova
2 : 0
Slavija
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
0 : 2
Indeks
Novi Sad
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
2 : 0
Jedinstvo U
Ub
Savacijum
Šabac
0 : 0
Jedinstvo Š
Štitar
ŽAK
Sombor
7 : 0
BSK
Bački Brestovac
PIK
Prigrevica
7 : 1
Sloga
Čonoplja
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 1
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
9 : 1
Borac
Bački Gračac
Omladinac (D)
Deronje
2 : 2
Graničar (R)
Riđica
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Selevac
Selevac
3 : 0
Budućnost
Ratari
Crvenka
Crvenka
0 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 8
Banat
Zrenjanin
Vršac
Vršac
1 : 2
Spartak ZV
Subotica
Kikinda
Kikinda
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Bečej
Bečej
Palić
Palić
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bajša
Bajša
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Crvenka
Crvenka
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 5
Banat
Zrenjanin
Vršac
Vršac
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
Kikinda
Kikinda
0 : 2
Radnički (S)
Sombor
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 1
Bečej
Bečej
Obilić
Novi Kneževac
0 : 4
AFK
Ada
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Glavaš
Glibovac
0 : 4
Radnik
Smederevska Palanka
Selevac
Selevac
3 : 0
Budućnost
Ratari
Bačka 1901 '00
Subotica
0 : 10
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
Sušica
Kragujevac
0 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
5 : 1
Apolon 4 II
Kragujevac
Duljaj
Topola
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac

Košarka

Zlatorog Laško
Laško
53 : 78
Široki WWin
Široki Brijeg
Partizan mt:s
Beograd
91 : 67
Cibona
Zagreb
BKK Radnički
Beograd
79 : 85
OKK Beograd
Beograd
Budućnost
Podgorica
66 : 70
Voždovac
Beograd
Radivoj Korać
Beograd
66 : 78
Partizan Galenika
Beograd
Loznica
Loznica
71 : 83
Vrbas
Vrbas
Moravac
Čačak
20 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Železničar
Lajkovac
63 : 89
Basket Stars
Kragujevac
Bor
Bor
95 : 52
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Niš
Niš
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Sterija
Beograd
Desetka
Niš
2 : 3
Radan
Lebane
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Lazarevac
Lazarevac
2 : 3
Crnokosa
Kosjerić
MD Zrenjanin
Zrenjanin
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Student
Niš

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
32 : 30
Bane
Raška
Zaječar
Zaječar
36 : 25
Crvena Zvezda
Mokrin
Jagodina
Jagodina
26 : 27
Mladost TSK
Bački Jarak
Dubočica 54
Leskovac
24 : 24
Đerdap
Kladovo
Trepča
Kosovska Mitrovica
10 : 0
Sloga
Požega
Vladimirovac
Vladimirovac
34 : 20
Obilić
Novi Kneževac
Putinci
Putinci
27 : 31
Kljajićevo
Kljajićevo
Arilje 2
Arilje
29 : 23
Užice
Užice
Župa 54 2
Aleksandrovac
26 : 21
Metalac
Kraljevo
Planinka 2
Kuršumlija
37 : 9
Morava Han
Vladičin Han
Max Sport
Nova Pazova
12 : 16
Radnički
Novi Beograd
Radnički
Obrenovac
26 : 21
Vojvodina
Petrovaradin
Metalac
Kraljevo
29 : 27
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Mladi Radnik
Radinac
16 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi
Crvena Zvezda 2
Beograd
31 : 26
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Loznica
Loznica
22 : 36
Medicinar
Šabac
Loznica grad
Loznica
42 : 22
Milenijum
Beograd
Knjaževac
Knjaževac
25 : 15
Zaječar 2
Zaječar
Dubočica
Leskovac
17 : 20
Đerdap
Kladovo

Futsal

Užice
Užice
1 : 10
Partenon
Smederevska Palanka
Studentski grad
Beograd
2 : 4
Adaneks
Beograd
Telep
Novi Sad
6 : 0
Kraljevićevo
Kačarevo
Fontana
Cacak
8 : 5
Oplenac
Topola
Raška
Raška
3 : 0
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Kragujevac 2011
Kragujevac
2 : 7
Ekonomac 2
Kragujevac