XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 412 utakmica za dan
Subota, 29 Oktobar 2011


Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
29.10.2011 13:30
Novi Pazar
0 : 0
Radnički 1923
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
29.10.2011 13:30
OFK Beograd
2 : 0
Borac
Jagodina
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Borča
29.10.2011 13:30
Jagodina
2 : 0
BSK Borča
Partizan
Beograd
3 : 1
Smederevo
Smederevo
29.10.2011 17:00
Partizan
3 : 1
Smederevo
Sinđelić
Niš
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
29.10.2011 14:30
Sinđelić
1 : 1
Srem
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
29.10.2011 14:30
Teleoptik
3 : 0
Kolubara
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
29.10.2011 14:30
Donji Srem
1 : 0
Radnički (S)
Novi Sad
Novi Sad
5 : 3
Čukarički
Beograd
29.10.2011 14:30
Novi Sad
5 : 3
Čukarički
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Inđija
Inđija
29.10.2011 14:30
Mladenovac
2 : 1
Inđija
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Mladi radnik
Požarevac
29.10.2011 14:30
Banat
0 : 1
Mladi radnik
Napredak
Kruševac
0 : 0
Radnički (N)
Niš
29.10.2011 14:30
Napredak
0 : 0
Radnički (N)
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
29.10.2011 13:30
Jasenica 1911
1 : 0
Radnički Stobeks
Jedinstvo
Ub
2 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
29.10.2011 13:30
Jedinstvo
2 : 3
Sloga (BB)
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
29.10.2011 13:30
Pobeda
1 : 0
Partizan (BB)
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Vujić Valjevo
Valjevo
29.10.2011 13:30
Sloga (P)
0 : 0
Vujić Valjevo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
29.10.2011 13:30
Sloga (PM)
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Timok
Zaječar
29.10.2011 14:00
Trstenik PPT
2 : 0
Timok
Balkanski
Dimitrovgrad
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
29.10.2011 14:00
Balkanski
0 : 0
Radnički (P)
Sloga
Despotovac
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
29.10.2011 14:00
Sloga
3 : 0
Vlasina
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
29.10.2011 14:30
Radnički (Š)
1 : 0
Dunav
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Vršac
Vršac
29.10.2011 14:30
Radnički (NP)
1 : 0
Vršac
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Cement
Beočin
29.10.2011 14:30
ČSK Pivara
0 : 1
Cement
Mladost (BJ)
Bački Jarak
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
29.10.2011 14:30
Mladost (BJ)
2 : 0
Tekstilac
Slavija
Beograd
1 : 2
Dorćol
Beograd
29.10.2011 11:00
Slavija
1 : 2
Dorćol
Zemun
Zemun
0 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
29.10.2011 14:00
Zemun
0 : 0
Balkan Mirijevo
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 3
Prijevor
Prijevor
29.10.2011 13:30
Takovo
2 : 3
Prijevor
Omladinac
Novo Selo
4 : 2
Partizan
Cerovac
29.10.2011 13:30
Omladinac
4 : 2
Partizan
Metalac
Kraljevo
0 : 2
Bane
Raška
29.10.2011 13:30
Metalac
0 : 2
Bane
Morava
Velika Plana
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
29.10.2011 13:30
Morava
2 : 1
Crvena zvezda
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Šumadinac
Brzan
29.10.2011 13:30
Sloga (B)
2 : 0
Šumadinac
Karađorđe (T)
Topola
2 : 0
Vrbovac
Vrbovac
29.10.2011 13:30
Karađorđe (T)
2 : 0
Vrbovac
Loznica
Loznica
3 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
29.10.2011 13:30
Loznica
3 : 0
Miloš Pocerac
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
29.10.2011 13:30
Sevojno
0 : 0
Zadrugar
Radnički
Valjevo
2 : 0
Budućnost
Valjevo
29.10.2011 13:30
Radnički
2 : 0
Budućnost
FAP
Priboj
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
29.10.2011 13:30
FAP
2 : 0
Sloga (S)
Palilulac
Niš
4 : 0
Moravica
Subotinac
29.10.2011 14:00
Palilulac
4 : 0
Moravica
SFK Moravac (P)
Predejane
0 : 2
Sloga (L)
Leskovac
29.10.2011 14:00
SFK Moravac (P)
0 : 2
Sloga (L)
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
29.10.2011 14:00
BSK Bujanovac
3 : 1
Zloćudovo
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Pukovac
Pukovac
29.10.2011 14:00
Dubočica 1923
1 : 0
Pukovac
Morava
Vladičin Han
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
29.10.2011 14:00
Morava
0 : 0
Pusta Reka
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Rembas
Resavica
29.10.2011 14:00
Đerdap
1 : 0
Rembas
Dunav
Prahovo
1 : 0
Ozren
Sokobanja
29.10.2011 14:00
Dunav
1 : 0
Ozren
AFK Ada
Ada
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
29.10.2011 14:30
AFK Ada
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 0
Dinamo
Pančevo
29.10.2011 14:30
Budućnost
0 : 0
Dinamo
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
29.10.2011 14:30
Proleter
1 : 0
Bačka 1901
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
3 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
29.10.2011 14:30
Jedinstvo (NB)
3 : 1
Vojvodina
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Kolonija
Kovin
29.10.2011 14:30
Sloboda
2 : 1
Kolonija
Omladinac (NB)
Novi Banovci
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
29.10.2011 14:30
Omladinac (NB)
0 : 0
Budućnost (M)
Stanišić
Stanišić
0 : 1
Obilić
Zmajevo
29.10.2011 14:30
Stanišić
0 : 1
Obilić
Polet (S)
Sivac
0 : 1
Mladost (T)
Turija
29.10.2011 14:30
Polet (S)
0 : 1
Mladost (T)
Sloga (E)
Erdevik
3 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
29.10.2011 14:30
Sloga (E)
3 : 1
Bačka (BP)
Jugović
Kać
1 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
29.10.2011 14:30
Jugović
1 : 3
Crvena Zvezda
IMT
Beograd
1 : 0
Trudbenik
Beograd
29.10.2011 14:00
IMT
1 : 0
Trudbenik
Sloga L
Lužnice
1 : 0
Budućnost
Resnik
29.10.2011 14:00
Sloga L
1 : 0
Budućnost
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Beli orlovi
Konjuša
29.10.2011 13:30
Lokomotiva
2 : 0
Beli orlovi
Rača Popović
Popović
0 : 3
Karađorđe
Rača
29.10.2011 13:30
Rača Popović
0 : 3
Karađorđe
Selevac
Selevac
2 : 1
Cerovac
Cerovac
29.10.2011
Selevac
2 : 1
Cerovac
Glavaš
Glibovac
1 : 0
Budućnost
Ratari
29.10.2011
Glavaš
1 : 0
Budućnost
Sindjelić
Lipnica
2 : 4
Mladost (DD)
Donji Dobrić
29.10.2011 14:00
Sindjelić
2 : 4
Mladost (DD)
Banjani
Banjani
2 : 1
Kačer
Belanovica
29.10.2011 13:30
Banjani
2 : 1
Kačer
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 1
Brezovica
Brezovica
29.10.2011 13:30
OFK Jabučje
3 : 1
Brezovica
Radnik
Ub
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
29.10.2011 13:30
Radnik
1 : 0
Rubribreza
Mladost
Vračević
4 : 2
Tulari
Tulari
29.10.2011 13:30
Mladost
4 : 2
Tulari
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
29.10.2011 13:30
Jasen
1 : 0
Luna Avijatičar
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Ariljska Rampa
Požega
29.10.2011 13:30
Crnokosa
1 : 0
Ariljska Rampa
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
5 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
29.10.2011 14:00
Radnički 1947 (Č)
5 : 1
Doljevac 1971
Napredak
Aleksinac
6 : 3
Rutevac
Rutevac
29.10.2011 14:00
Napredak
6 : 3
Rutevac
Borac
Azbresnica
1 : 1
Toplica
Šarlinac
29.10.2011 14:00
Borac
1 : 1
Toplica
Palilula
Aleksinac
0 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
29.10.2011 14:00
Palilula
0 : 0
Naša krila 1936
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 5
Progres
Ladovica
29.10.2011 14:00
Jedinstvo (Š)
0 : 5
Progres
Budućnost
Orašje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
29.10.2011 14:00
Budućnost
1 : 1
Čekmin
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 0
Dragoš
Pirot
29.10.2011 14:00
Tanasko Rajić
6 : 0
Dragoš
Lužnica
Babušnica
3 : 0
Jedinstvo P
Pirot
29.10.2011 14:00
Lužnica
3 : 0
Jedinstvo P
Prčevac
Pirot
3 : 1
Zadrugar
Krupac
29.10.2011 14:00
Prčevac
3 : 1
Zadrugar
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
3 : 0
Gnjilan
Gnjilan
29.10.2011 14:00
Jedinstvo B.P
3 : 0
Gnjilan
Alakince
Alakince
1 : 0
Ternoci
Trnovac
29.10.2011 13:30
Alakince
1 : 0
Ternoci
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
29.10.2011 13:30
Vranjska Banja
0 : 3
Nebeski Andjeli
As
Bujanovac
5 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
29.10.2011 13:30
As
5 : 0
Mladost (B)
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Trbunje
Trbunje
29.10.2011 14:30
Partizanski put
1 : 1
Trbunje
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Kosovac
Prokuplje
29.10.2011 14:30
Topličanin
3 : 0
Kosovac
Polet
Samarinovac
1 : 1
Dunđerski
Voljčinac
29.10.2011 14:30
Polet
1 : 1
Dunđerski
Jug Bogdan
Đakus
3 : 1
Dobrič
Pejkovac
29.10.2011 14:30
Jug Bogdan
3 : 1
Dobrič
Borac
Držanovac
0 : 3
Jastrebac
Blace
29.10.2011 14:30
Borac
0 : 3
Jastrebac
Levač
Rekovac
1 : 3
Morava
Ribare
29.10.2011 14:00
Levač
1 : 3
Morava
Krivelj
Krivelj
3 : 1
Radnički
Klokočevac
29.10.2011 14:00
Krivelj
3 : 1
Radnički
Poreč
Donji milanovac
4 : 2
Ključ
Podvrška
29.10.2011 14:00
Poreč
4 : 2
Ključ
Zlot
Zlot
1 : 1
Rudar
Bor
29.10.2011 14:00
Zlot
1 : 1
Rudar
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Jovan Kursula
Selo Varvarin
29.10.2011 14:00
Bošnjane
3 : 0
Jovan Kursula
Sloga (M)
Minićevo
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
29.10.2011 14:00
Sloga (M)
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
Midžor
Kalna
0 : 0
BSK
Bogovina
29.10.2011 14:00
Midžor
0 : 0
BSK
Rtanj
Boljevac
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
29.10.2011 14:00
Rtanj
1 : 1
Bučje
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Vršac United
Vršac
29.10.2011 14:00
Radnički (K)
3 : 1
Vršac United
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
29.10.2011 14:00
Partizan (U)
1 : 0
Sloga (BNS)
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Čantavir
Čantavir
29.10.2011 14:00
Panonija IM Topola
2 : 0
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
29.10.2011 14:00
Preporod
3 : 0
Sloboda
Subotica
Subotica
0 : 0
Čoka
Čoka
29.10.2011 14:00
Subotica
0 : 0
Čoka
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Bajša
Bajša
29.10.2011 14:00
Njegoš
1 : 0
Bajša
Bilećanin
Sečanj
3 : 0
Naftagas
Elemir
29.10.2011 14:00
Bilećanin
3 : 0
Naftagas
Mladost (L)
Lukićevo
5 : 2
Naftagas (B)
Boka
29.10.2011 14:00
Mladost (L)
5 : 2
Naftagas (B)
Begej
Žitište
0 : 1
Gradnulica
Zrenjanin
29.10.2011 14:00
Begej
0 : 1
Gradnulica
Borac
Bački Gračac
2 : 0
Mladost
Kruščić
29.10.2011 14:30
Borac
2 : 0
Mladost
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Polet
Karavukovo
29.10.2011 14:30
Sloga
2 : 0
Polet
Graničar (G)
Gakovo
1 : 2
Hajduk
Stapar
29.10.2011 14:30
Graničar (G)
1 : 2
Hajduk
Crvenka
Crvenka
1 : 0
ŽAK
Sombor
29.10.2011 14:30
Crvenka
1 : 0
ŽAK
Sloven
Ruma
4 : 0
Šumar
Ogar
29.10.2011
Sloven
4 : 0
Šumar
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
29.10.2011
Podrinje
2 : 1
Hajduk (B)
Srbobran
Srbobran
1 : 0
Kabel
Novi Sad
29.10.2011
Srbobran
1 : 0
Kabel
Šajkaš
Kovilj
2 : 0
Omladinac
Stepanović
29.10.2011
Šajkaš
2 : 0
Omladinac
Radnički
Novi Beograd
4 : 1
Borac
Lazarevac
29.10.2011 14:00
Radnički
4 : 1
Borac
Milutinac
Zemun
1 : 1
Baćevac
Baćevac
29.10.2011 11:00
Milutinac
1 : 1
Baćevac
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
IMR
Rakovica
29.10.2011 14:00
PKB Kovilovo
1 : 0
IMR
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
PIK Zemun
Zemun
29.10.2011 11:00
Poštar Zvezdara
1 : 1
PIK Zemun
Šumadija
Šopić
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
29.10.2011 14:00
Šumadija
4 : 0
Brodarac
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Šumadija
Šumarice
29.10.2011 13:00
Magnohrom
4 : 0
Šumadija
Mlada krila
Metikoši
3 : 0
Žiča
Žiča
29.10.2011 13:00
Mlada krila
3 : 0
Žiča
Mladost
Pajazitovo
2 : 3
Srbija
Ilićevo
29.10.2011 14:00
Mladost
2 : 3
Srbija
Dobrača
Dobrača
2 : 1
Seljak
Cvetojevac
29.10.2011 14:00
Dobrača
2 : 1
Seljak
Korićani
Korićani
2 : 0
Košutnjak
Kragujevac
29.10.2011 14:00
Korićani
2 : 0
Košutnjak
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 1
Hajduk
Jovanovac
29.10.2011 14:00
OFK Bagremar
2 : 1
Hajduk
Sloga
Kaona
4 : 3
Bjelica
Milatovići
29.10.2011 13:30
Sloga
4 : 3
Bjelica
Mladost MG
Saranovo
4 : 1
Karađorđe
Vučić
29.10.2011 13:30
Mladost MG
4 : 1
Karađorđe
Pobeda
Đurđevo
0 : 2
Lepenica
Badnjevac
29.10.2011 13:30
Pobeda
0 : 2
Lepenica
Sloga
Milatovac
6 : 1
Omladinac
Donja Rača
29.10.2011 13:30
Sloga
6 : 1
Omladinac
Grivac
Grivac
1 : 0
BSK
Borač
29.10.2011 13:30
Grivac
1 : 0
BSK
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Mladost (K)
Kijevo
29.10.2011 13:30
Mladost (R)
1 : 1
Mladost (K)
Bare
Bare
4 : 1
Šumadija
Sipić
29.10.2011 13:30
Bare
4 : 1
Šumadija
Đerdap
Golubac
2 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
29.10.2011 13:30
Đerdap
2 : 1
Napredak (N)
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
29.10.2011 14:00
TE Gučevo
4 : 0
Jedinstvo (MZ)
OFK Jelen
Jelenča
2 : 0
OFK Varna
Varna
29.10.2011
OFK Jelen
2 : 0
OFK Varna
Milicionar
Bogatić
6 : 0
Drina
Badovinci
29.10.2011 14:00
Milicionar
6 : 0
Drina
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 0
Gradac
Valjevo
29.10.2011 13:30
Junior Novo Naselje
0 : 0
Gradac
Gredetin
Gredetin
0 : 2
Borac
Trnjane
29.10.2011
Gredetin
0 : 2
Borac
Dobrič
Brest
4 : 3
Padina
Padina kod Merošine
29.10.2011 14:00
Dobrič
4 : 3
Padina
Lokomotiva
Belo Polje
8 : 0
Mladost
Mali Suvodol
29.10.2011 14:00
Lokomotiva
8 : 0
Mladost
Resavac
Subotica
1 : 0
Javor
Sladaja
29.10.2011 14:00
Resavac
1 : 0
Javor
Pobeda
Lučina
1 : 6
Sloga D
Dašnica
29.10.2011 14:00
Pobeda
1 : 6
Sloga D
Kapidzija
Kapidzija
3 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
29.10.2011 14:00
Kapidzija
3 : 2
Mudrakovac
Glogonj
Glogonj
5 : 1
Proleter
Mramorak
29.10.2011 14:00
Glogonj
5 : 1
Proleter
Olimpija
Gunaroš
2 : 1
Pobeda
Pobeda
29.10.2011 13:30
Olimpija
2 : 1
Pobeda
Mladost APA
Apatin
8 : 0
Dunav
Bački Monoštor
29.10.2011 14:30
Mladost APA
8 : 0
Dunav
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
29.10.2011 14:30
OFK Odžaci
1 : 1
Terekveš
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
OFK Futog
Futog
29.10.2011 14:30
Fruškogorski partizan
2 : 1
OFK Futog
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Dinamo
Budisava
29.10.2011 14:30
Mladost
1 : 0
Dinamo
Tvrdjava
Bač
9 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
29.10.2011 14:00
Tvrdjava
9 : 0
Karađorđevo
BSK Batajnica
Batajnica
4 : 0
Napredak
Selo Rakovica
29.10.2011 14:00
BSK Batajnica
4 : 0
Napredak
Obilić
Beograd
0 : 2
Banja
Visnjička banja
29.10.2011 14:00
Obilić
0 : 2
Banja
Sindjelić
Ugrinovci
6 : 0
Dunav
Veliko Selo
29.10.2011 14:00
Sindjelić
6 : 0
Dunav
Palež
Palež
0 : 1
Mladost (B)
Baroševac
29.10.2011 14:00
Palež
0 : 1
Mladost (B)
OFK Burovo
Burovo
5 : 0
Vranić
Vranić
29.10.2011 14:00
OFK Burovo
5 : 0
Vranić
Napredak
Medoševac
0 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
29.10.2011 14:00
Napredak
0 : 3
OFK Zabrežje
BSK
Brajkovac
1 : 1
Borac
Ušće
29.10.2011 14:00
BSK
1 : 1
Borac
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 4
Budućnost
Zvečka
29.10.2011 14:00
Mladost (Č)
1 : 4
Budućnost
Krtinska
Krtinska
1 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
29.10.2011 14:00
Krtinska
1 : 2
TEK Sloga
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 1
Budućnost (S)
Samaila
29.10.2011 13:00
Bogutovačka Banja
3 : 1
Budućnost (S)
Proleter
Pečenog
0 : 0
Kablar
Kraljevo
29.10.2011 13:00
Proleter
0 : 0
Kablar
Jedinstvo
Oplanić
3 : 0
Mladost 2011 (B)
Bečevica
29.10.2011 14:00
Jedinstvo
3 : 0
Mladost 2011 (B)
Polet (LJ)
Ljubić kod Knića
2 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
29.10.2011 14:00
Polet (LJ)
2 : 1
Mladi Radnik
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
7 juli
Lopušnik
29.10.2011 13:30
Budućnost
2 : 0
7 juli
Radnik
Pankovo
6 : 0
Laolac
Veliko Laole
29.10.2011 13:30
Radnik
6 : 0
Laolac
B.S.K.
Bošnjak
3 : 0
Busur
Busur
29.10.2011 13:30
B.S.K.
3 : 0
Busur
Soko
Krvije
5 : 2
Dobrnje
Dobrnje
29.10.2011 13:30
Soko
5 : 2
Dobrnje
Burovac
Burovac
2 : 0
Mlava
Zabrđe
29.10.2011 13:30
Burovac
2 : 0
Mlava
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Proleter
Požarevac
29.10.2011 13:30
Napredak (P)
4 : 0
Proleter
Rudar
Brasina
0 : 3
Borac
Kozjak
29.10.2011 14:00
Rudar
0 : 3
Borac
Mladost (Gradilšte)
Loznica
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
29.10.2011 14:00
Mladost (Gradilšte)
3 : 0
Prva Iskra
Radnik
Glogovac
2 : 2
Sumice
Glusci
29.10.2011 14:00
Radnik
2 : 2
Sumice
Napredak (BP)
Banovo Polje
3 : 2
Premijer
Badovinci
29.10.2011 14:00
Napredak (BP)
3 : 2
Premijer
Napredak (U)
Uzveće
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
29.10.2011 14:00
Napredak (U)
1 : 3
Stojan Lazarac
Cer
Petkovica
2 : 1
Buducnost
Dobric
29.10.2011 14:00
Cer
2 : 1
Buducnost
Culjkovic
Culjkovic
5 : 2
Maovi MH
Maovi
29.10.2011 14:00
Culjkovic
5 : 2
Maovi MH
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 4
Torpedo
Tabanovic
29.10.2011 14:00
POFK Letnjikovac
0 : 4
Torpedo
Crvena Jabuka
Ub
4 : 0
Zvizdar
Zvizdar
29.10.2011 13:30
Crvena Jabuka
4 : 0
Zvizdar
Rudar
Radljevo
10 : 0
Mladost
Kožuar
29.10.2011 13:30
Rudar
10 : 0
Mladost
Brza
Brza
2 : 5
Real
Donja Jajna
29.10.2011 14:00
Brza
2 : 5
Real
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 4
Bratstvo (Z)
Zlokućane
29.10.2011 14:00
Omladinac
4 : 4
Bratstvo (Z)
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Goblen
Badince
29.10.2011 14:00
Turekovac
2 : 1
Goblen
Nomanica
Nomanica
7 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
29.10.2011 14:00
Nomanica
7 : 0
Moravac (P)
Moravac (G)
Guberevac
5 : 2
Mladost (K)
Kutles
29.10.2011 14:00
Moravac (G)
5 : 2
Mladost (K)
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
2 : 0
Resava
Bukovac
29.10.2011 14:00
Medveđa
2 : 0
Resava
Kolonija
Jagodina
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
29.10.2011 14:00
Kolonija
2 : 0
Napredak
Beli Orlovi
Tobolac
5 : 0
Mladost
Mala Drenova
29.10.2011 16:30
Beli Orlovi
5 : 0
Mladost
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
29.10.2011 16:30
Stara Čaršija
1 : 0
Stari Trstenik
Topoljak
Grabovac
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
29.10.2011 16:30
Topoljak
4 : 0
Ribnik
Jugovići
Bogdanje
6 : 1
Omasnica
Omasnica
29.10.2011 16:30
Jugovići
6 : 1
Omasnica
Temnić
Varvarin
3 : 2
Parcane
Parcane
29.10.2011 14:00
Temnić
3 : 2
Parcane
Globoder
Globoder
2 : 5
Mačkovac
Mačkovac
29.10.2011 14:00
Globoder
2 : 5
Mačkovac
Pakasnica
Pakasnica
0 : 3
Gaglovo
Gaglovo
29.10.2011 14:00
Pakasnica
0 : 3
Gaglovo
BSK
Bela Voda
5 : 1
Kruševica
Kruševica
29.10.2011 14:00
BSK
5 : 1
Kruševica
Srnje
Srnje
3 : 0
Padež
Padež
29.10.2011 14:00
Srnje
3 : 0
Padež
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 5
Žabare
Žabare
29.10.2011 14:00
Rasinac
2 : 5
Žabare
Sloga
Margita
3 : 0
Barice
Barice
29.10.2011 14:00
Sloga
3 : 0
Barice
Omladinac M
Molovin
1 : 0
Jedinstvo M
Morović
29.10.2011 13:30
Omladinac M
1 : 0
Jedinstvo M
Pionir
Besni Fok
0 : 0
Moštanica
Velika Moštanica
29.10.2011 14:00
Pionir
0 : 0
Moštanica
BUSK
Beograd
2 : 3
OFK Petrovčić
Petrovčić
29.10.2011 14:00
BUSK
2 : 3
OFK Petrovčić
OFK Meljak
Meljak
4 : 1
Mladost Gaj 2011
Gaj
29.10.2011 14:00
OFK Meljak
4 : 1
Mladost Gaj 2011
Lazarevac
Lazarevac
2 : 4
Petka
Petka
29.10.2011 10:00
Lazarevac
2 : 4
Petka
Sloga
Zemun
1 : 4
Mašinac PZP
Niš
29.10.2011
Sloga
1 : 4
Mašinac PZP
Požarevac
Požarevac
0 : 8
Spartak
Subotica
29.10.2011
Požarevac
0 : 8
Spartak
Mačva
Šabac
3 : 1
Nives
Knjaževac
29.10.2011
Mačva
3 : 1
Nives
Novi Bečej
Novi Bečej
0 : 2
Šabac
Šabac
29.10.2011
Novi Bečej
0 : 2
Šabac
Ravangrad
Sombor
0 : 7
Napredak
Kruševac
29.10.2011
Ravangrad
0 : 7
Napredak
LASK Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
29.10.2011
LASK Crvena zvezda
4 : 0
Lemind Lavice
Kalemegdan
Beograd
1 : 3
Rubin
Mol
29.10.2011 14:30
Kalemegdan
1 : 3
Rubin
Pančevo
Pančevo
1 : 8
BSK Borča
Borča
29.10.2011 15:00
Pančevo
1 : 8
BSK Borča
Fruškogorac
Novi Sad
1 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
29.10.2011 15:00
Fruškogorac
1 : 0
Radnički 1919
BSK Borča
Borča
2 : 0
Partizan
Beograd
29.10.2011
BSK Borča
2 : 0
Partizan
Napredak
Kruševac
3 : 1
Javor
Ivanjica
29.10.2011
Napredak
3 : 1
Javor
Rad
Beograd
3 : 3
Crvena zvezda
Beograd
29.10.2011
Rad
3 : 3
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Zemun
Zemun
29.10.2011
Vojvodina
3 : 0
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
29.10.2011
Sloga (K)
2 : 0
Radnički 1923
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
29.10.2011
OFK Beograd
3 : 0
Čukarički Stankom
Inđija
Inđija
2 : 1
Jagodina
Jagodina
29.10.2011
Inđija
2 : 1
Jagodina
Borac
Čačak
4 : 3
Radnički (N)
Niš
29.10.2011
Borac
4 : 3
Radnički (N)
Hajduk
Kula
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
29.10.2011
Hajduk
0 : 2
ČSK Pivara
Kabel
Novi sad
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
29.10.2011
Kabel
1 : 2
Novi Sad
Jedinstvo Š
Štitar
3 : 0
Budućnost
Valjevo
29.10.2011
Jedinstvo Š
3 : 0
Budućnost
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Loznica
Loznica
29.10.2011
Železničar
1 : 0
Loznica
Borac
Bački Gračac
4 : 0
Mladost
Kruščić
29.10.2011 12:30
Borac
4 : 0
Mladost
Sloga
Čonoplja
1 : 2
Polet
Karavukovo
29.10.2011 12:30
Sloga
1 : 2
Polet
Graničar (G)
Gakovo
1 : 4
Hajduk
Stapar
29.10.2011 12:30
Graničar (G)
1 : 4
Hajduk
Borac
Ralja
2 : 0
Sloboda
Lipe
29.10.2011
Borac
2 : 0
Sloboda
Šumadinac
Binovac
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
29.10.2011
Šumadinac
0 : 3
Osipaonica
Skobalj
Skobalj
6 : 1
SASK
Saraorci
29.10.2011
Skobalj
6 : 1
SASK
Šumadija
Azanja
3 : 0
Napredak
Markovac
29.10.2011
Šumadija
3 : 0
Napredak
Omladinac
Rakinac
8 : 0
Selevac
Selevac
29.10.2011
Omladinac
8 : 0
Selevac
Budućnost
Ratari
0 : 2
Bresje-Superior
Velika Plana
29.10.2011
Budućnost
0 : 2
Bresje-Superior
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 2
Glavaš
Glibovac
29.10.2011
Mladi borac
4 : 2
Glavaš
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Sloga
Miloševac
29.10.2011
Radnik
3 : 0
Sloga
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Cerovac
Cerovac
29.10.2011
Jedinstvo
3 : 0
Cerovac
BSK Borča
Borča
0 : 2
Partizan
Beograd
29.10.2011
BSK Borča
0 : 2
Partizan
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Borac
Čačak
29.10.2011
Teleoptik
1 : 1
Borac
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
29.10.2011
Jagodina
1 : 2
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Zemun
Zemun
29.10.2011
Vojvodina
2 : 1
Zemun
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
29.10.2011
Sloga (K)
1 : 1
OFK Beograd
Sloga (L)
Leskovac
5 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
29.10.2011
Sloga (L)
5 : 2
Čukarički Stankom
Sloboda PS
Užice
0 : 2
Rad
Beograd
29.10.2011
Sloboda PS
0 : 2
Rad
Loznica
Loznica
4 : 0
Radnički (N)
Niš
29.10.2011
Loznica
4 : 0
Radnički (N)
Banat
Zrenjanin
3 : 3
Dinamo
Pančevo
29.10.2011 12:00
Banat
3 : 3
Dinamo
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 2
Čantavir
Čantavir
29.10.2011 12:00
Panonija IM Topola
3 : 2
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Sloboda
Stara Moravica
29.10.2011 12:00
Preporod
1 : 0
Sloboda
Subotica
Subotica
2 : 1
Čoka
Čoka
29.10.2011 12:00
Subotica
2 : 1
Čoka
Njegoš
Lovćenac
0 : 2
Bajša
Bajša
29.10.2011 12:00
Njegoš
0 : 2
Bajša
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Partizan
Beograd
29.10.2011
Radnički (N)
1 : 1
Partizan
Napredak
Kruševac
2 : 2
Borac
Čačak
29.10.2011
Napredak
2 : 2
Borac
Jagodina
Jagodina
1 : 7
Crvena zvezda
Beograd
29.10.2011
Jagodina
1 : 7
Crvena zvezda
Čukarički Stankom
Beograd
3 : 0
Palilulac
Niš
29.10.2011
Čukarički Stankom
3 : 0
Palilulac
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
29.10.2011
Radnički 1923
5 : 0
Sloga (K)
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Bežanija
Beograd
29.10.2011
OFK Beograd
3 : 1
Bežanija
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Rad
Beograd
29.10.2011
Smederevo
0 : 3
Rad
Loznica
Loznica
0 : 1
Savacijum
Šabac
29.10.2011
Loznica
0 : 1
Savacijum
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Dinamo
Pančevo
29.10.2011 10:00
Banat
1 : 1
Dinamo
Palić
Palić
0 : 17
Senta
Senta
29.10.2011 10:00
Palić
0 : 17
Senta
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Radnički Gladiolus
Tornjoš
29.10.2011 10:00
Vinogradar
1 : 3
Radnički Gladiolus
Bačka 1901
Subotica
3 : 1
AFK
Ada
29.10.2011 11:00
Bačka 1901
3 : 1
AFK
Borac
Ralja
2 : 1
Sloboda
Lipe
29.10.2011
Borac
2 : 1
Sloboda
Šumadinac
Binovac
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
29.10.2011
Šumadinac
2 : 1
Osipaonica
Skobalj
Skobalj
2 : 1
SASK
Saraorci
29.10.2011
Skobalj
2 : 1
SASK
Lunjevac
Lunjevac
6 : 2
Mladi radnik
Radinac
29.10.2011
Lunjevac
6 : 2
Mladi radnik
Udarnik
Lozovik
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
29.10.2011
Udarnik
3 : 0
Vrbovac
Šumadija
Azanja
3 : 0
Napredak
Markovac
29.10.2011
Šumadija
3 : 0
Napredak
Omladinac
Rakinac
0 : 5
Selevac
Selevac
29.10.2011
Omladinac
0 : 5
Selevac
Budućnost
Ratari
0 : 4
Bresje-Superior
Velika Plana
29.10.2011
Budućnost
0 : 4
Bresje-Superior
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Glavaš
Glibovac
29.10.2011
Mladi borac
3 : 0
Glavaš
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 2
Sloga
Miloševac
29.10.2011
Radnik
1 : 2
Sloga
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Cerovac
Cerovac
29.10.2011
Jedinstvo
3 : 0
Cerovac
Real Niš
Niš
7 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
29.10.2011 10:00
Real Niš
7 : 0
Balkanski
Red Star
Niš
2 : 1
Radnički (N)
Niš
29.10.2011 10:00
Red Star
2 : 1
Radnički (N)
Sever
Subotica
1 : 5
Senta
Senta
29.10.2011 10:00
Sever
1 : 5
Senta
Bačka Topola
Bačka Topola
5 : 0
Čantavir
Čantavir
29.10.2011 10:00
Bačka Topola
5 : 0
Čantavir
Bačka 1901 '99
Subotica
0 : 3
AFK
Ada
29.10.2011 09:30
Bačka 1901 '99
0 : 3
AFK
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
9 : 0
Tisa
Adorjan
29.10.2011 10:00
Spartak Zlatibor voda '00
9 : 0
Tisa
Potisje
Kanjiža
0 : 5
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
29.10.2011 09:30
Potisje
0 : 5
Spartak Zlatibor voda '99
Čoka
Čoka
8 : 1
Bačka 1901 '00
Subotica
29.10.2011 09:30
Čoka
8 : 1
Bačka 1901 '00
Bačka
Pačir
3 : 0
Subotica
Subotica
29.10.2011 09:30
Bačka
3 : 0
Subotica
Panter
Požarevac
0 : 5
Presing
Požarevac
29.10.2011 11:00
Panter
0 : 5
Presing
Pinkum
Veliko Gradište
8 : 1
Mladi radnik
Požarevac
29.10.2011 11:00
Pinkum
8 : 1
Mladi radnik
Obilić
Živica
1 : 1
Kostolac 2008
Kostolac
29.10.2011 11:00
Obilić
1 : 1
Kostolac 2008
Sloga
Petrovac na Mlavi
2 : 0
Proleter
Vranovo
29.10.2011 11:00
Sloga
2 : 0
Proleter
Plana
Velika Plana
1 : 3
MIP-Presing
Požarevac
29.10.2011 11:00
Plana
1 : 3
MIP-Presing
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Marjan
Knic
29.10.2011 10:00
Šumadija
3 : 0
Marjan
Karađorđe
Rača
0 : 8
Kraguj
Kragujevac
29.10.2011 10:00
Karađorđe
0 : 8
Kraguj
Arsenal
Kragujevac
1 : 6
Apolon 4 I
Kragujevac
29.10.2011 10:00
Arsenal
1 : 6
Apolon 4 I
Apolon 4 II
Kragujevac
1 : 10
Radnicki 1923 I
Kragujevac
29.10.2011 10:00
Apolon 4 II
1 : 10
Radnicki 1923 I
Smederevo
Smederevo
2 : 2
Seljak
Mihajlovac
29.10.2011 12:00
Smederevo
2 : 2
Seljak
Panter
Požarevac
5 : 2
Presing
Požarevac
29.10.2011 12:00
Panter
5 : 2
Presing
Pinkum
Veliko Gradište
1 : 2
Mladi radnik
Požarevac
29.10.2011 12:00
Pinkum
1 : 2
Mladi radnik
Obilić
Živica
3 : 0
Kostolac 2008
Kostolac
29.10.2011 12:00
Obilić
3 : 0
Kostolac 2008
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Bumerang
Požarevac
29.10.2011 12:00
Trgovački
2 : 1
Bumerang
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Rudar
Kostolac
29.10.2011 12:00
Sloga
3 : 1
Rudar
Plana
Velika Plana
1 : 1
MIP-Presing
Požarevac
29.10.2011 12:00
Plana
1 : 1
MIP-Presing

Košarka

Crvena Zvezda Beograd
Beograd
104 : 64
Zlatorog Laško
Laško
29.10.2011 21:00
Crvena Zvezda Beograd
104 : 64
Zlatorog Laško
Cedevita
Zagreb
97 : 51
Zagreb CO
Zagreb
29.10.2011 20:00
Cedevita
97 : 51
Zagreb CO
Krka
Novo Mesto
81 : 74
Hemofarm STADA
Vršac
29.10.2011 17:00
Krka
81 : 74
Hemofarm STADA
Maccabi
Tel Aviv
78 : 67
Partizan mt:s
Beograd
29.10.2011 19:00
Maccabi
78 : 67
Partizan mt:s
Sloboda
Užice
78 : 87
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
29.10.2011 19:00
Sloboda
78 : 87
Vojvodina Srbijagas
Železničar
Inđija
93 : 77
Napredak Rubin
Kruševac
29.10.2011 17:00
Železničar
93 : 77
Napredak Rubin
Tamiš
Pančevo
71 : 48
Proleter Naftagas
Zrenjanin
29.10.2011 18:30
Tamiš
71 : 48
Proleter Naftagas
Mega Vizura
Beograd
85 : 79
Metalac
Valjevo
29.10.2011 20:00
Mega Vizura
85 : 79
Metalac
Sloga
Kraljevo
77 : 67
Borac Mozzart Sport
Čačak
29.10.2011 19:30
Sloga
77 : 67
Borac Mozzart Sport
Beovuk 72
Beograd
79 : 82
Spartak
Subotica
29.10.2011 14:30
Beovuk 72
79 : 82
Spartak
Šabac
Šabac
78 : 76
Mladost (Č)
Čačak
29.10.2011 12:30
Šabac
78 : 76
Mladost (Č)
Radnički
Obrenovac
94 : 77
Vojvodina
Novi Sad
29.10.2011 17:00
Radnički
94 : 77
Vojvodina
KG Student UK
Kragujevac
69 : 79
Konstantin
Niš
29.10.2011 19:30
KG Student UK
69 : 79
Konstantin
Jagodina
Jagodina
95 : 89
Jedinstvo
Novi Becej
29.10.2011 19:00
Jagodina
95 : 89
Jedinstvo
Napredak Maxi Co
Aleksinac
92 : 89
Viva Basket
Beograd
29.10.2011 19:00
Napredak Maxi Co
92 : 89
Viva Basket
Mladost (Z)
Zemun
76 : 73
Crnokosa
Kosjerić
29.10.2011 20:30
Mladost (Z)
76 : 73
Crnokosa
Dunav
Stari Banovci
69 : 80
Akademik
Srbobran
29.10.2011
Dunav
69 : 80
Akademik
Odžaci
Odžaci
80 : 91
Meridiana
Novi Sad
29.10.2011
Odžaci
80 : 91
Meridiana
Nova Pazova
Nova Pazova
71 : 81
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
29.10.2011
Nova Pazova
71 : 81
Mladost Teletehnika
Srem
Sremska Mitrovica
96 : 91
Novi Sad MT
Novi Sad
29.10.2011
Srem
96 : 91
Novi Sad MT
Stara Pazova
Stara Pazova
102 : 70
Radnički
Kovin
29.10.2011
Stara Pazova
102 : 70
Radnički
Vrbas
Vrbas
83 : 75
Topola
Bačka Topola
29.10.2011
Vrbas
83 : 75
Topola
Veternik
Veternik
106 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
29.10.2011
Veternik
106 : 74
Velika Kikinda
Svilajnac Kompo
Svilajnac
78 : 71
Požarevac
Požarevac
29.10.2011
Svilajnac Kompo
78 : 71
Požarevac
Zlatar
Nova Varoš
86 : 72
Polet
Ratina
29.10.2011
Zlatar
86 : 72
Polet
Plana
Velika Plana
79 : 65
Temnić
Varvarin
29.10.2011
Plana
79 : 65
Temnić
Klik
Arilje
72 : 82
Priboj
Priboj
29.10.2011
Klik
72 : 82
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
98 : 72
Mionica
Mionica
29.10.2011
Novi Pazar
98 : 72
Mionica
Mašinac
Kraljevo
78 : 82
Prva Petoletka
Trstenik
29.10.2011
Mašinac
78 : 82
Prva Petoletka
Sloga
Požega
83 : 88
Železničar
Čačak
29.10.2011
Sloga
83 : 88
Železničar
Hemofarm Štada
Vršac
76 : 56
Čelik
Zenica
29.10.2011 18:00
Hemofarm Štada
76 : 56
Čelik
Celje
Celje
94 : 56
Sloboda
Novi Grad
29.10.2011 16:30
Celje
94 : 56
Sloboda
Mladi Krajišnik
Banja Luka
78 : 82
Radivoj Korać
Beograd
29.10.2011 19:00
Mladi Krajišnik
78 : 82
Radivoj Korać
Partizan Galenika
Beograd
90 : 58
Budućnost
Podgorica
29.10.2011 19:30
Partizan Galenika
90 : 58
Budućnost
Voždovac
Beograd
74 : 68
Vojvodina NIS
Novi Sad
29.10.2011 20:30
Voždovac
74 : 68
Vojvodina NIS
Beočin
Beočin
82 : 74
Čelarevo
Čelarevo
29.10.2011 20:00
Beočin
82 : 74
Čelarevo
Vrbas
Vrbas
47 : 70
Crvena Zvezda
Beograd
29.10.2011 20:00
Vrbas
47 : 70
Crvena Zvezda
Student
Niš
61 : 89
Stara Pazova
Stara Pazova
29.10.2011 18:00
Student
61 : 89
Stara Pazova
Proleter
Zrenjanin
75 : 63
Spartak
Subotica
29.10.2011 19:00
Proleter
75 : 63
Spartak
Radnički
Kragujevac
71 : 77
Jagodina 2001
Jagodina
29.10.2011 17:00
Radnički
71 : 77
Jagodina 2001
Srbobran Raehem
Srbobran
71 : 41
Moravac
Čačak
29.10.2011 19:00
Srbobran Raehem
71 : 41
Moravac
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 20
Ljubovija
Ljubovija
29.10.2011 14:00
Trepča
0 : 20
Ljubovija

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak
Ljig
29.10.2011 18:00
Crvena Zvezda
3 : 0
Spartak
Obilić
Beograd
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
29.10.2011 19:00
Obilić
3 : 0
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Borac
Starčevo
29.10.2011 17:00
Smederevo
0 : 3
Borac
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
29.10.2011 16:00
Dunav Volley
3 : 2
VGSK
Pirot
Pirot
0 : 3
Mladost
Vranje
29.10.2011 15:30
Pirot
0 : 3
Mladost
Radan
Lebane
3 : 0
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
29.10.2011 14:00
Radan
3 : 0
Toplički Vitezovi
Vranje
Vranje
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
29.10.2011 20:00
Vranje
3 : 0
Hajduk Veljko
Varadin BMG
Petrovaradin
3 : 1
Jedinstvo
Užice
29.10.2011 20:00
Varadin BMG
3 : 1
Jedinstvo
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Vizura
Beograd
29.10.2011 20:00
Kolubara
1 : 3
Vizura
Dinamo Azotara
Pančevo
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
29.10.2011 16:00
Dinamo Azotara
1 : 3
Vojvodina
Radnički
Beograd
0 : 3
Tent
Obrenovac
29.10.2011 20:00
Radnički
0 : 3
Tent
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Radnički
Kragujevac
29.10.2011 20:00
Klek Srbijašume
2 : 3
Radnički
Student
Niš
2 : 3
Poštar 064
Beograd
29.10.2011 16:00
Student
2 : 3
Poštar 064
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
MD Zrenjanin
Zrenjanin
29.10.2011 19:00
Jedinstvo
3 : 1
MD Zrenjanin
Crnokosa
Kosjerić
1 : 3
Železničar
Lajkovac
29.10.2011 19:00
Crnokosa
1 : 3
Železničar
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Ozren
Sokobanja
29.10.2011 16:00
Zaječar
3 : 0
Ozren
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Knjaževac
Knjaževac
29.10.2011 15:30
Hajduk Veljko
1 : 3
Knjaževac

Rukomet

PKB
Padinska Skela
24 : 21
Kolubara
Lazarevac
29.10.2011 18:30
PKB
24 : 21
Kolubara
Dinamo
Pancevo
34 : 26
Obilić
Beograd
29.10.2011 20:30
Dinamo
34 : 26
Obilić
Radnički
Kragujevac
32 : 25
Jugović Unimet
Kać
29.10.2011 17:30
Radnički
32 : 25
Jugović Unimet
Napredak
Kruševac
27 : 24
Crvena Zvezda
Beograd
29.10.2011 19:00
Napredak
27 : 24
Crvena Zvezda
Smederevo DU-Integral
Smederevo
19 : 23
Vojvodina
Novi Sad
29.10.2011 20:00
Smederevo DU-Integral
19 : 23
Vojvodina
Crvenka
Crvenka
35 : 39
Železničar 1949
Niš
29.10.2011 18:00
Crvenka
35 : 39
Železničar 1949
Rudar
Kostolac
25 : 22
Požarevac
Požarevac
29.10.2011 19:00
Rudar
25 : 22
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 27
Jagodina
Jagodina
29.10.2011 19:00
Novi Pazar
32 : 27
Jagodina
Mladost TSK
Bački Jarak
29 : 27
Mokra Gora
Zubin Potok
29.10.2011 19:00
Mladost TSK
29 : 27
Mokra Gora
Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 27
Zlatar
Nova Varoš
29.10.2011 20:00
Crvena Zvezda
25 : 27
Zlatar
Spartak Vojput
Subotica
41 : 23
Nova Pazova
Nova Pazova
29.10.2011 19:00
Spartak Vojput
41 : 23
Nova Pazova
Bane
Raška
27 : 28
Novi Beograd
Beograd
29.10.2011 19:00
Bane
27 : 28
Novi Beograd
Vrbas Carnex
Vrbas
28 : 23
Proleter Agroživ
Zrenjanin
29.10.2011 18:00
Vrbas Carnex
28 : 23
Proleter Agroživ
Radnički 2
Kragujevac
32 : 28
Mladost
Smederevska Palanka
29.10.2011
Radnički 2
32 : 28
Mladost
Studentski grad
Beograd
23 : 22
Morava
Velika Plana
29.10.2011
Studentski grad
23 : 22
Morava
Bask
Beograd
32 : 27
Sindjelić
Beograd
29.10.2011
Bask
32 : 27
Sindjelić
Udarnik
Lozovik
29 : 28
Kolubara 2
Lazarevac
29.10.2011
Udarnik
29 : 28
Kolubara 2
Metalac
Valjevo
33 : 32
Primus Car Dušan
Beograd
29.10.2011
Metalac
33 : 32
Primus Car Dušan
Stari grad
Beograd
26 : 20
Sloga
Despotovac
29.10.2011
Stari grad
26 : 20
Sloga
Majdanpek
Majdanpek
19 : 19
Radnički
Obrenovac
29.10.2011
Majdanpek
19 : 19
Radnički
Apatin
Apatin
26 : 28
Titel Džon Dir
Titel
29.10.2011
Apatin
26 : 28
Titel Džon Dir
Hajduk
Čurug
39 : 25
Radnički
Šid
29.10.2011
Hajduk
39 : 25
Radnički
Jedinstvo
Kačarevo
31 : 30
Hercegovina
Sečanj
29.10.2011
Jedinstvo
31 : 30
Hercegovina
Dalmatinac
Riđica
33 : 26
Napredak
Čestereg
29.10.2011
Dalmatinac
33 : 26
Napredak
Potisje Pleteks
Ada
33 : 30
Ruma
Ruma
29.10.2011
Potisje Pleteks
33 : 30
Ruma
Jabuka
Jabuka
30 : 32
ŽSK
Žabalj
29.10.2011
Jabuka
30 : 32
ŽSK
Metalac Asko Vidak
Futog
38 : 28
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
29.10.2011
Metalac Asko Vidak
38 : 28
Banatski Karlovac
Radnički-Cement
Novi Sad
20 : 19
Sombor
Sombor
29.10.2011
Radnički-Cement
20 : 19
Sombor
Žitorađa
Žitorađa
22 : 27
Jastrebac
Blace
29.10.2011 19:00
Žitorađa
22 : 27
Jastrebac
BSK Heba
Bujanovac
27 : 24
Topličanin
Prokuplje
29.10.2011 20:00
BSK Heba
27 : 24
Topličanin
Knjaževac
Knjaževac
31 : 31
Dubočica 54
Leskovac
29.10.2011 18:00
Knjaževac
31 : 31
Dubočica 54
Đerdap
Kladovo
25 : 29
Planinka
Kuršumlija
29.10.2011 17:00
Đerdap
25 : 29
Planinka
Vlasotince
Vlasotince
34 : 22
Bor 2
Bor
29.10.2011 19:00
Vlasotince
34 : 22
Bor 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
10 : 0
Župa 54
Aleksandrovac
29.10.2011 15:00
Trepča
10 : 0
Župa 54
Vladimirovac
Vladimirovac
45 : 23
Radnički
Jaša Tomić
29.10.2011 16:00
Vladimirovac
45 : 23
Radnički
Grafičar
Bezdan
27 : 22
Kljajićevo
Kljajićevo
29.10.2011 16:00
Grafičar
27 : 22
Kljajićevo
Bačka Palanka
Bačka Palanka
25 : 33
Crvenka II
Crvenka
29.10.2011 18:00
Bačka Palanka
25 : 33
Crvenka II
Slavija
Novi Sad
29 : 18
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
29.10.2011 18:00
Slavija
29 : 18
Vojvoda Stepa
Progres
Svrljig
23 : 32
Rtanj
Boljevac
29.10.2011
Progres
23 : 32
Rtanj
Aleksinac
Aleksinac
23 : 22
Hisar
Leskovac
29.10.2011
Aleksinac
23 : 22
Hisar
Bor 2 2
Bor
28 : 24
Radnički (Ć)
Ćuprija
29.10.2011
Bor 2 2
28 : 24
Radnički (Ć)
Hajduk Veljko
Negotin
33 : 23
Zaječar 2
Zaječar
29.10.2011
Hajduk Veljko
33 : 23
Zaječar 2
Pirot
Pirot
40 : 22
Paraćin
Paraćin
29.10.2011
Pirot
40 : 22
Paraćin
Radnički 1951
Niš
47 : 21
Bela Palanka
Bela Palanka
29.10.2011
Radnički 1951
47 : 21
Bela Palanka
Niška Banja
Niška Banja
28 : 23
Radan
Lebane
29.10.2011
Niška Banja
28 : 23
Radan
Sjenica
Sjenica
33 : 33
Arilje 2
Arilje
29.10.2011 17:00
Sjenica
33 : 33
Arilje 2
Čačak
Čačak
21 : 29
Radnički
Kragujevac
29.10.2011 18:00
Čačak
21 : 29
Radnički
Crvena Zvezda
Beograd
27 : 18
Železnicar
Inđija
29.10.2011 20:30
Crvena Zvezda
27 : 18
Železnicar
Zaječar
Zaječar
40 : 18
Max Sport
Nova Pazova
29.10.2011 19:00
Zaječar
40 : 18
Max Sport
Kučevo
Kučevo
42 : 19
Metalac
Kraljevo
29.10.2011 18:00
Kučevo
42 : 19
Metalac
Proleter Superprotein
Zrenjanin
39 : 33
Crveni krst
Niš
29.10.2011 15:30
Proleter Superprotein
39 : 33
Crveni krst
Radnički Resavac
Svilajnac
24 : 23
Napredak
Kruševac
29.10.2011 19:00
Radnički Resavac
24 : 23
Napredak
Metalac AD
Gornji Milanovac
35 : 29
Radnički
Obrenovac
29.10.2011 18:00
Metalac AD
35 : 29
Radnički
Đerdap
Kladovo
21 : 24
Pirot
Pirot
29.10.2011 19:30
Đerdap
21 : 24
Pirot
Vranje
Vranje
24 : 31
Knjaževac
Knjaževac
29.10.2011 16:00
Vranje
24 : 31
Knjaževac
Zaječar 2
Zaječar
19 : 28
Naisa 2
Niš
29.10.2011 16:30
Zaječar 2
19 : 28
Naisa 2
Radan
Lebane
26 : 3
Knjaževac 2
Knjaževac
29.10.2011
Radan
26 : 3
Knjaževac 2
Vlasotince
Vlasotince
18 : 23
Niška Banja
Niška Banja
29.10.2011
Vlasotince
18 : 23
Niška Banja

Futsal

Kopernikus Vidre
Niš
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
29.10.2011 20:00
Kopernikus Vidre
0 : 0
Kolubara
Krčagovo
Krčagovo
3 : 3
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
29.10.2011 13:00
Krčagovo
3 : 3
Metalac Kolorado
Kepa 9
Stajićevo
1 : 5
Telep
Novi Sad
29.10.2011 13:00
Kepa 9
1 : 5
Telep
Ekonomac 2
Kragujevac
16 : 2
Crnokosa
Kosjerić
29.10.2011
Ekonomac 2
16 : 2
Crnokosa
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
0 : 2
RB-Radio 014
Valjevo
29.10.2011
Aranđelovac Fortuna
0 : 2
RB-Radio 014