XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 421 utakmica za dan
Subota, 22 Oktobar 2011

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Hajduk
Kula
Spartak ZV
Subotica
0 : 0
Rad
Beograd
Javor
Ivanjica
0 : 2
Partizan
Beograd
Smederevo
Smederevo
1 : 2
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
1 : 2
Sloboda Point
Užice
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički (N)
Niš
2 : 3
Banat
Zrenjanin
Mladi radnik
Požarevac
0 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Inđija
Inđija
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički
Beograd
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Bežanija
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Rudar
Kostolac
4 : 0
Sloga (P)
Požega
Vujić Valjevo
Valjevo
1 : 1
Pobeda
Beloševac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Polet (Lj)
Ljubić
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Sloga
Despotovac
Svrljig
Svrljig
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Cement
Beočin
0 : 1
Dolina
Padina
Sloga (T)
Temerin
3 : 0
Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 3
Šumadija
Jagnjilo
Beograd
Beograd
0 : 3
Slavija
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Voždovac
Beograd
3 : 1
BASK
Beograd
Partizan
Cerovac
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Vrbovac
Vrbovac
1 : 6
Seljak
Mihajlovac
Gruža
Gruža
1 : 0
Sloga (B)
Batočina
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 1
Železničar
Smederevo
Ribnica
Mionica
1 : 2
Krušik
Valjevo
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo
Vladimirci
0 : 1
Loznica
Loznica
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Vučje
Vučje
Sloga (L)
Leskovac
1 : 2
Palilulac
Niš
Kablovi
Zaječar
2 : 1
Napredak
Drenovac
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 1
Dunav
Prahovo
Ozren
Sokobanja
1 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
SFS Borac
Paraćin
1 : 4
Đerdap
Kladovo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Kolonija
Kovin
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Obilić
Novi Kneževac
1 : 2
AFK Ada
Ada
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1. Maj
Ruma
0 : 2
Index
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Polet (S)
Sivac
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 0
Grafičar
Beograd
Turbina
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Palilulac
Krnjača
4 : 0
Sremčica
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Vinča
Vinča
0 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Karađorđe
Kraljevo
2 : 1
Rudar
Baljevac
Grdica
Grdica
2 : 3
Ribnica (J)
Jovac
Maršić
Maršić
1 : 1
Seljak
Male Pčelice
Jadran
Kragujevac
4 : 0
Sloga L
Lužnice
Mladost
Atenica
1 : 0
Rudar
Bresnica
Karađorđe
Rača
4 : 2
Borac
Pajsijević
Marjan
Knić
4 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Šumadinac
Binovac
1 : 0
Selevac
Selevac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Sloga B
Burovac
Polet
Suvi Do
4 : 2
Crni Vrh
Miljević
Borac
Šabac
5 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Radnički
Koceljeva
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Zlatibor voda
Gostilje
6 : 2
Jedinstvo
Kalenić
OFK Niš
Niš
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 2
Morava
Žitkovac
Naša krila 1936
Belotinac
5 : 3
Borac
Azbresnica
Toplica
Šarlinac
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Orljane
Orljane
0 : 0
Napredak
Aleksinac
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Budućnost
Orašje
5 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Zadrugar
Krupac
0 : 1
Lužnica
Babušnica
Levosoje
Levosoje
0 : 1
As
Bujanovac
Čelik
Belo polje
3 : 1
Bukuroca
Bukurevac
Pčinja
Trgovište
3 : 1
Besa
Trnovac
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 2
Alakince
Alakince
Borac
Držanovac
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Vinorača
Vinorača
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Zlot
Zlot
8 : 1
Sloga
Kobišnica
Rudar
Bor
7 : 2
Rajac
Rajac
Brestovac
Brestovac
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Bošnjane
Bošnjane
2 : 1
Dedina
Dedina
Blagotin
Poljna
4 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
BSK
Bogovina
10 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 2
Radnički
Lubnica
Vršac United
Vršac
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Sloga (P)
Plandište
2 : 0
Spartak
Debeljača
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Čoka
Čoka
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
Sloboda
Stara Moravica
0 : 2
Krivaja
Krivaja
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran
Feketić
1 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Begej
Žitište
6 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Naftagas
Elemir
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Krajina
Krajišnik
4 : 0
Rusanda
Melenci
Crvenka
Crvenka
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Polet
Karavukovo
1 : 0
Kula
Kula
Mladost
Kruščić
2 : 1
Graničar (R)
Riđica
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
Partizan
Vitojevci
7 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Metalac
Futog
2 : 1
Šajkaš
Kovilj
Vrbas
Vrbas
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Slavija (NS)
Novi Sad
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Rudar
Zeoke
0 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
IMR
Rakovica
5 : 0
Milutinac
Zemun
Čibukovac
Kraljevo
2 : 2
Gruža
Vitanovac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 2
Mladost
Pajazitovo
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Ozremica
Beršići
1 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Gornji Branetići
Gornji Branetići
1 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Bjelica
Milatovići
1 : 3
Radnički
Turica
Bratstvo
Dljin
1 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 3
Šatornja
Šatornja
Karađorđe
Vučić
1 : 4
ŽSK
Žirovnica
Šumadija
Sipić
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Mladost (K)
Kijevo
1 : 2
Grivac
Grivac
BSK
Borač
0 : 0
Sloga
Milatovac
Omladinac
Donja Rača
1 : 0
Pobeda
Đurđevo
Lepenica
Badnjevac
2 : 0
Mladost MG
Saranovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Žitkovica
Žitkovica
6 : 1
RSK
Rabrovo
Polet
Voluja
5 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Luk
Voćnjak
0 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Borac
Lešnica
4 : 1
Granit
Radalj
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 1
Dumaca
Pocerski Metković
OFK Jelen
Jelenča
5 : 1
Pocerina
Jevremovac
Majur
Majur
3 : 0
Gorki
Glušci
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
Sloga
Bogovađa
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Kalenić
Kalenić
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Jedinstvo
Milorci
3 : 2
Sloga
Lončanik
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Draževac
Draževac
0 : 1
Polet (V)
Vitoševac
Sloboda
Rasnica
0 : 1
Padež
Petrovac
Borac
Barje Čiflik
0 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost
Mali Suvodol
1 : 5
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
Sindjelic
Vojnik
3 : 2
Mladi Radnik
Novo Laniste
Ursule
Ursule
3 : 1
Resavac
Subotica
Tekstilac
Paraćin
2 : 1
Kolare
Kolare
Sloga D
Dašnica
2 : 2
Gradina
Pejovac
Kupci
Kupci
3 : 0
Modrica
Modrica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 0
Strela
Ivanovo
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Slavija
Novo Orahovo
3 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Budućnost
Banatski Dvor
2 : 1
Olimpija
Torda
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Borac
Martinci
Železničar
Novi Sad
0 : 4
TSK
Temerin
Soko
Nova Gajdobra
1 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Maglić
Bački Maglić
Popović
Popović
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Radnički PDM
Mladenovac
6 : 0
Šepšin
Šepšin
Krtinska
Krtinska
2 : 0
Palež
Palež
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Napredak
Medoševac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
OFK Burovo
Burovo
Stara Čaršija
Kraljevo
2 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Tulež
Tulež
5 : 0
Venčani
Venčani
Brezovac
Brezovac
0 : 4
Kopljari
Kopljari
OFK Žabare
Žabare
2 : 0
Borac
Kloka
ZT Gorovič
Gorovič
3 : 4
Mladost
Rajkovac
Mladost 2011 (B)
Bečevica
1 : 2
Mladost (P)
Pretoke
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
6 : 1
Kotlenik (G)
Guncati
7 juli
Lopušnik
2 : 0
Burovac
Burovac
Mlava
Zabrđe
3 : 0
Soko
Krvije
Dobrnje
Dobrnje
1 : 1
B.S.K.
Bošnjak
Busur
Busur
3 : 5
Radnik
Pankovo
Laolac
Veliko Laole
0 : 4
Budućnost
Vezičevo
Košava
Kalište
1 : 2
Stig MC
Malo Crniće
Stig C
Crljenac
10 : 2
BSK
Boževac
Budućnost
Milatovac
4 : 2
Vrelo
Milanovac
Borac
Vukovac
1 : 4
OFK Homolje
Žagubica
Laznica
Laznica
2 : 8
Zadrugar
Osanica
Metalac
Požarevac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Stig
Beranje
2 : 2
Proleter
Požarevac
Borac
Kozjak
2 : 1
Polet
Loznica
Sloga
Straža
0 : 5
Milan Orlić
Novo Selo
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Žabar
Žabar
Metlić
Metlić
1 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 1
Mladost (O)
Ocage
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
0 : 5
Napredak (BP)
Banovo Polje
Premijer
Badovinci
1 : 0
Radnik
Glogovac
Maovi MH
Maovi
1 : 1
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Napredak
Ševarice
3 : 1
Fortuna
Šabac
Buducnost
Dobric
4 : 0
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
Zvizdar
Zvizdar
6 : 0
Sloga
Vrhovine
Mladost (K)
Kutles
4 : 4
Jasunja
Jasunja
Mladost (DL)
Donja Lokosnica
3 : 2
Nomanica
Nomanica
Moravac (P)
Pečenjevce
0 : 3
Turekovac
Turekovac
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Bratstvo (Z)
Zlokućane
4 : 3
Brza
Brza
Real
Donja Jajna
1 : 2
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 2
Resavac
Veliki Popović
Šumadinac
Dragovo
5 : 2
Polet
Sekurič
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac
Ugljarevo
2 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Juhor 2
Obrež
1 : 0
Rubin
Zalogovac
Mačkovac
Mačkovac
5 : 3
Rasinac
Veliko Golovode
Žabare
Žabare
1 : 0
Srnje
Srnje
Padež
Padež
4 : 3
BSK
Bela Voda
Kruševica
Kruševica
3 : 0
Pakasnica
Pakasnica
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Globoder
Globoder
Napredak
Dužine
0 : 3
Vojvodina
Seleuš
Gaj
Veliki Gaj
1 : 2
Janošik
Janošik
Krajina
Kupinik
0 : 2
Sloga
Margita
Barice
Barice
3 : 3
Banat
Ilandža
Kapedunum
Beograd
6 : 0
Mladost (B)
Begaljica
Rubin
Mol
1 : 2
Radnički 1919
Zrenjanin
Kalemegdan
Beograd
0 : 5
Pančevo
Pančevo
Partizan
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Radnički (N)
Niš
2 : 2
Inđija
Inđija
Jagodina
Jagodina
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 2
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Javor
Ivanjica
1 : 2
BSK Borča
Borča
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Mačva
Šabac
7 : 1
Železničar
Lajkovac
Radjevac
Krupanj
5 : 3
Jedinstvo U
Ub
Hajduk
Stapar
1 : 1
Sloga
Čonoplja
Polet
Karavukovo
5 : 0
Kula
Kula
Mladost
Kruščić
4 : 1
Graničar (R)
Riđica
Sloga
Lugavčina
1 : 3
Udarnik
Lozovik
SASK
Saraorci
3 : 0
Šumadinac
Binovac
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Sloboda
Lipe
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Šumadija
Azanja
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Miloševac
0 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Partizan
Beograd
6 : 0
Loznica
Loznica
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Sloboda PS
Užice
Rad
Beograd
4 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
2 : 1
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Borac
Čačak
1 : 1
BSK Borča
Borča
Hajduk
Kula
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
9 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 1
Olimpija
Totovo Selo
Palić
Palić
1 : 2
Senta
Senta
Čoka
Čoka
4 : 2
Preporod
Novi Žednik
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Potisje
Kanjiža
6 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Jadran
Feketić
0 : 12
Panonija IM Topola
Panonija
Partizan
Beograd
5 : 1
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
0 : 1
Smederevo
Smederevo
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Palilulac
Niš
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Borac
Čačak
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Hajduk
Kula
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Subotica
Subotica
7 : 0
Čoka
Čoka
Olimpija
Totovo Selo
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
AFK
Ada
3 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Radnički Gladiolus
Tornjoš
6 : 1
Palić
Palić
Sloga
Drmno
7 : 0
Borac
Žabari
Obilić
Živica
6 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Sloga
Lugavčina
1 : 7
Udarnik
Lozovik
SASK
Saraorci
3 : 1
Šumadinac
Binovac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Sloboda
Lipe
Jedinstvo
Krnjevo
7 : 1
Šumadija
Azanja
Cerovac
Cerovac
0 : 3
Radnik
Smederevska Palanka
Sloga
Miloševac
1 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 0
Omladinac
Rakinac
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Senta
Senta
3 : 0
Bačka
Pačir
Subotica
Subotica
3 : 1
Čoka
Čoka
Bačka 1901 '00
Subotica
1 : 8
Potisje
Kanjiža
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
5 : 0
Spartak Zlatibor voda '00
Subotica
Tisa
Adorjan
1 : 5
Bačka 1901 '99
Subotica
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Sever
Subotica
MIP-Presing
Požarevac
2 : 1
Sloga
Petrovac na Mlavi
Proleter
Vranovo
12 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Kostolac 2008
Kostolac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Mladi radnik
Požarevac
4 : 2
Panter
Požarevac
Presing
Požarevac
0 : 4
Smederevo
Smederevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 3
Apolon 4 II
Kragujevac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
6 : 0
Arsenal
Kragujevac
Kraguj
Kragujevac
3 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Marjan
Knic
2 : 7
Duljaj
Topola
Seljak
Mihajlovac
5 : 1
Plana
Velika Plana
Sloga
Petrovac na Mlavi
5 : 0
MIP-Presing
Požarevac
Rudar
Kostolac
8 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Bumerang
Požarevac
8 : 1
Obilić
Živica
Kostolac 2008
Kostolac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Mladi radnik
Požarevac
0 : 4
Panter
Požarevac
Presing
Požarevac
4 : 2
Smederevo
Smederevo

Košarka

Zlatorog Laško
Laško
76 : 84
Cibona
Zagreb
Široki WWin
Široki Brijeg
60 : 84
Maccabi
Tel Aviv
Hemofarm STADA
Vršac
70 : 66
Radnički
Kragujevac
Budućnost VOLI
Podgorica
78 : 60
Helios Domžale
Domžale
Sloga
Kraljevo
106 : 79
Sloboda
Užice
Borac Mozzart Sport
Čačak
79 : 75
Mega Vizura
Beograd
Metalac
Valjevo
94 : 92
BKK Radnički
Beograd
Smederevo 1953
Smederevo
76 : 72
Tamiš
Pančevo
Proleter Naftagas
Zrenjanin
81 : 85
Radnički FMP
Beograd
Crnokosa
Kosjerić
71 : 56
Napredak Maxi Co
Aleksinac
Viva Basket
Beograd
108 : 102
Jagodina
Jagodina
Jedinstvo
Novi Becej
89 : 82
KG Student UK
Kragujevac
Konstantin
Niš
78 : 80
Radnički
Obrenovac
Vojvodina
Novi Sad
87 : 82
Šabac
Šabac
Akademik
Srbobran
88 : 89
Veternik
Veternik
Velika Kikinda
Kikinda
69 : 68
Vrbas
Vrbas
Topola
Bačka Topola
69 : 85
Stara Pazova
Stara Pazova
Radnički
Kovin
71 : 84
Srem
Sremska Mitrovica
Novi Sad MT
Novi Sad
74 : 82
Nova Pazova
Nova Pazova
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
81 : 73
Odžaci
Odžaci
Meridiana
Novi Sad
90 : 82
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Požega
95 : 77
Svilajnac Kompo
Svilajnac
Železničar
Čačak
88 : 77
Mašinac
Kraljevo
Prva Petoletka
Trstenik
95 : 116
Novi Pazar
Novi Pazar
Mionica
Mionica
87 : 91
Klik
Arilje
Priboj
Priboj
72 : 77
Plana
Velika Plana
Temnić
Varvarin
83 : 65
Zlatar
Nova Varoš
Polet
Ratina
94 : 85
Požarevac
Požarevac
Budućnost
Podgorica
68 : 56
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Radivoj Korać
Beograd
77 : 70
Celje
Celje
Sloboda
Novi Grad
57 : 106
Čelik
Zenica
Čelarevo
Čelarevo
65 : 48
Radnički
Kragujevac
Jagodina 2001
Jagodina
88 : 84
Proleter
Zrenjanin
Spartak
Subotica
70 : 81
Student
Niš
Stara Pazova
Stara Pazova
82 : 84
Vrbas
Vrbas
Crvena Zvezda
Beograd
76 : 52
Šabac
Šabac
Ljubovija
Ljubovija
44 : 68
Srbobran Raehem
Srbobran
Moravac
Čačak
45 : 93
Basket Stars
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
68 : 49
Kraljevo
Kraljevo
Paraćin
Paraćin
79 : 61
Bor
Bor

Odbojka

Železničar
Beograd
0 : 3
Partizan Termoelektro
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Ribnica
Kraljevo
Spartak
Ljig
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Borac
Starčevo
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Niš
Niš
0 : 3
Spartak
Subotica
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 0
Sterija
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Vranje
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Radan
Lebane
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Timok
Zaječar
Radnički
Beograd
0 : 3
Varadin BMG
Petrovaradin
Tent
Obrenovac
3 : 0
Dinamo Azotara
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Vizura
Beograd
2 : 3
Jedinstvo
Užice
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Gimnazijalac
Kraljevo

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
30 : 24
Rudar
Kostolac
Železničar 1949
Niš
31 : 32
Smederevo DU-Integral
Smederevo
Jugović Unimet
Kać
30 : 23
Dinamo
Pancevo
Obilić
Beograd
31 : 28
PKB
Padinska Skela
Železničar
Inđija
26 : 22
Nova Pazova
Nova Pazova
Mladost
Smederevska Palanka
40 : 30
Majdanpek
Majdanpek
Radnički
Obrenovac
29 : 22
Stari grad
Beograd
Sloga
Despotovac
26 : 22
Metalac
Valjevo
Primus Car Dušan
Beograd
31 : 30
Udarnik
Lozovik
Kolubara 2
Lazarevac
19 : 29
Bask
Beograd
Sindjelić
Beograd
30 : 27
Studentski grad
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
35 : 32
Radnički 2
Kragujevac
Radnički-Cement
Novi Sad
31 : 28
Apatin
Apatin
Sombor
Sombor
33 : 25
Metalac Asko Vidak
Futog
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 39
Jabuka
Jabuka
ŽSK
Žabalj
32 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Ruma
Ruma
26 : 26
Dalmatinac
Riđica
Napredak
Čestereg
26 : 30
Jedinstvo
Kačarevo
Hercegovina
Sečanj
31 : 32
Hajduk
Čurug
Radnički
Šid
28 : 37
Titel Džon Dir
Titel
Bor 2
Bor
35 : 30
Đerdap
Kladovo
Planinka
Kuršumlija
46 : 19
Knjaževac
Knjaževac
Dubočica 54
Leskovac
25 : 27
BSK Heba
Bujanovac
Topličanin
Prokuplje
29 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Jastrebac
Blace
32 : 25
Naisus 2
Niš
15 oktobar
Velika Drenova
26 : 24
Trepča
Kosovska Mitrovica
Župa 54
Aleksandrovac
24 : 29
Sloga
Požega
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
28 : 28
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Crvenka II
Crvenka
36 : 29
Putinci
Putinci
Kljajićevo
Kljajićevo
44 : 32
Vladimirovac
Vladimirovac
PIK Prigrevica
Prigrevica
31 : 23
Obilić
Novi Kneževac
Niška Banja
Niška Banja
32 : 26
Progres
Svrljig
Radan
Lebane
20 : 24
Radnički 1951
Niš
Bela Palanka
Bela Palanka
25 : 42
Pirot
Pirot
Paraćin
Paraćin
33 : 17
Hajduk Veljko
Negotin
Zaječar 2
Zaječar
26 : 27
Bor 2 2
Bor
Radnički (Ć)
Ćuprija
28 : 14
Aleksinac
Aleksinac
Hisar
Leskovac
32 : 16
Rtanj
Boljevac
Prva Petoletka
Trstenik
32 : 10
Štrpce Tandems
Štrpce
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
23 : 33
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Vranje 1957
Vranje
41 : 21
Morava Han
Vladičin Han
Topličanin 2
Prokuplje
31 : 29
Mladost
Bujanovac
ORK Beograd
Beograd
29 : 24
Metalac AD
Gornji Milanovac
Napredak
Kruševac
29 : 28
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
32 : 24
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Crvena Zvezda 2
Beograd
32 : 14
Medicinar
Šabac
RTB Bor
Bor
24 : 23
Rtanj
Boljevac
Knjaževac
Knjaževac
28 : 20
Đerdap
Kladovo
Pirot
Pirot
32 : 12
Raška
Raška
Dubočica
Leskovac
35 : 24
Kopaonik
Brus
Niška Banja
Niška Banja
26 : 16
Radan
Lebane
Knjaževac 2
Knjaževac
17 : 28
Morava Han
Vladičin Han

Futsal

Forum
Vršac
8 : 5
Hajduk
Kula
Bečej
Bečej
5 : 1
Kraljevićevo
Kačarevo
Tvrdjava
Novi Sad
7 : 0
Kepa 9
Stajićevo
Telep
Novi Sad
1 : 5
Kikinda
Kikinda
Raška
Raška
3 : 0
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
RB-Radio 014
Valjevo
1 : 4
Ekonomac 2
Kragujevac
Crnokosa
Kosjerić
5 : 4
Kragujevac 2011
Kragujevac