XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 651 utakmica za dan
Nedelja, 16 Oktobar 2011

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Čukarički
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Mačva
Šabac
2 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Kopaonik
Brus
0 : 2
Timok
Zaječar
Dinamo
Vranje
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Radnik
Surdulica
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Borac (B)
Bivolje
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Trgovački (J)
Jagodina
2 : 1
Sloga
Despotovac
Dolina
Padina
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
Zadrugar
Lazarevo
3 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 1
Sopot
Sopot
Sindjelić
Beograd
2 : 3
Voždovac
Beograd
BASK
Beograd
4 : 3
Dorćol
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 0
Beograd
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
4 : 0
Zemun
Zemun
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Tutin
Tutin
1 : 2
Prijevor
Prijevor
Borac (Ž)
Žabari
3 : 2
Homoljac
Žagubica
Mladi radnik
Radinac
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Sloga (D)
Drmno
2 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Obilić
Živica
1 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Železničar
Smederevo
1 : 2
Šumadinac
Brzan
Seljak
Mihajlovac
3 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
1 : 0
Drina
Ljubovija
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Jedinstvo
Vladimirci
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Krušik
Valjevo
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Omladinac
Malošište
5 : 2
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Moravac Orion (M)
Mrštane
8 : 0
Moravica
Subotinac
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 2
Sloga (L)
Leskovac
Vučje
Vučje
0 : 0
Morava
Vladičin Han
Majdanpek
Majdanpek
4 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Župa
Aleksandrovac
5 : 1
Ozren
Sokobanja
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Napredak
Drenovac
3 : 1
FUD
Brus
Juhor
Obrež
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Bačka (P)
Pačir
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 2
Borac
Starčevo
Radnički (B)
Bajmok
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Index
Novi Sad
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 1
Jugović
Kać
Grafičar
Beograd
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Bulbulderac
Beograd
6 : 1
Sremčica
Sremčica
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Železničar
Bara Venecija
1 : 2
Vinča
Vinča
Ribnica (J)
Jovac
0 : 0
Polet (R)
Ratina
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Morava (S)
Sirča
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Borac (V)
Vraneši
2 : 3
Karađorđe
Kraljevo
Rudar
Baljevac
2 : 0
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
2 : 4
Radnički
Kovači
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Šumadija
Čumić
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Budućnost
Resnik
Sloga D
Desimirovac
1 : 2
Azbest
Stragari
Slavija
Kragujevac
3 : 1
Maršić
Maršić
Seljak
Male Pčelice
0 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Omladinac
Zablaće (Čačak)
2 : 0
Prilike
Prilike
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 1
Mladost
Atenica
Rudar
Bresnica
4 : 0
Vujan
Prislonica
Spartak
Trnava
1 : 0
Dragačevo
Guča
Donja Vrbava
Donja Vrbava
5 : 4
Brezak
Pranjani
Napredak
Svračkovci
4 : 3
Jedinstvo (K)
Konjevići
Ovčar
Markovica
0 : 0
Morava
Katrga
Sloga
Zabojnica
3 : 0
Banja
Banja
Vinča
Vinča
2 : 1
Beli orlovi
Konjuša
Partizan
Darosava
1 : 1
Bokanja
Gorovič
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 2
Marjan
Knić
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadija
Toponica
3 : 1
Karađorđe
Rača
Borac
Pajsijević
2 : 2
Rača Popović
Popović
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
Omladinac
Rakinac
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 0
Cerovac
Cerovac
Sloboda
Lipe
2 : 0
Šumadinac
Binovac
Borac
Ralja
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
1 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Dragoš
Oreškovica
2 : 4
Polet
Suvi Do
Crni Vrh
Miljević
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Sloga B
Burovac
2 : 0
Vihor
Maljurevac
Omladinac
Šetonje
3 : 0
Integral
Batuša
Železničar
Požarevac
2 : 0
Sloga K
Kasidol
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 1
Mladost
Biskuplje
Beli Orao
Bradarac
0 : 2
Mlava
Malo Laole
Šapine
Šapine
5 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Radnički
Koceljeva
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Antimon
Zajača
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 3
Borac
Šabac
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Sloga
Lipnički Šor
1 : 5
Jedinstvo
Štitar
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 2
Rubribreza
Rubribreza
Sovljak
Sovljak
4 : 1
ZSK
Valjevo
Proleter
Bajevac
0 : 3
OFK Divci
Divci
Luna Avijatičar
Vranjani
5 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
GP Zlatibor
Užice
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
Železničar
Požega
4 : 1
Ariljska Rampa
Požega
Perućac
Perućac
1 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Polet
Rasna
4 : 1
Bioska
Bioska
Sečica
Seča reka
0 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 4
Mladost
Medoševac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Radnički
Trupale
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost (P)
Popovac
4 : 2
Delijski Vis
Niš
Rudar
Jelašnica
3 : 4
Vrtište
Vrtište
Proleter
Mezgraja
5 : 3
Mramor
Mramor
Rutevac
Rutevac
1 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
Rasovača
Rasovača
3 : 2
Bukovik
Razanj
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Mladost
Vinarce
2 : 0
Bobište
Bobište
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Budućnost
Orašje
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 1
Radan
Lebane
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Umac
Miroševce
3 : 0
Morava
Leskovac
Progres
Ladovica
2 : 1
Navalin
Navalin
Napredak
Izvor
1 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Temac
Temska
0 : 1
Dragoš
Pirot
Mladost P.R
Poljska Ržana
1 : 2
Jedinstvo P
Pirot
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Bukuroca
Bukurevac
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 1
Besa
Trnovac
Omladinac
Podina
1 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Budućnost
Miliva
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo
Mijatovac
5 : 1
Sindjelic
Grabovac
Napredak (S)
Svojnovo
3 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladost (K)
Končarevo
1 : 4
Mladost (J)
Jovac
Istok 63
Plana
1 : 2
Morava
Ribare
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Levač
Rekovac
Sloga
Kobišnica
2 : 2
Radnički
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
6 : 0
Brodoremont
Kladovo
Radujevac
Radujevac
1 : 2
Rudar
Bor
Rajac
Rajac
1 : 4
Zlot
Zlot
Dedina
Dedina
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Mladost
Makrešane
3 : 1
Blagotin
Poljna
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Naupare
Naupare
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 0
Jasika
Jasika
Sloga
Ćićevac
1 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 1
Jovan Kursula
Selo Varvarin
Trajal
Kruševac
0 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Rudar (P)
Podvis
3 : 2
Osnić
Osnić
Mladost
Sumrakovac
2 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Radnički
Lubnica
1 : 0
BSK
Bogovina
ŠSK
Štipina
1 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Vršac United
Vršac
Spartak
Debeljača
3 : 1
Partizan (G)
Gaj
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Slavija
Kovačica
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Mladost
Omoljica
2 : 1
Borac (S)
Sakule
Polet
Izbište
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Tisa
Adorjan
4 : 2
Potisje
Kanjiža
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Proleter
Njegoševo
6 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Krivaja
Krivaja
0 : 1
Čoka
Čoka
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 1
Krajina
Krajišnik
OFK Klek
Klek
4 : 2
Borac (Z)
Zrenjanin
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 2
Borac (A)
Aleksandrovo
Potisje
Knićanin
3 : 1
Gradnulica
Zrenjanin
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (D)
Deronje
3 : 2
Mladost
Kruščić
Graničar (R)
Riđica
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Polet
Karavukovo
Kula
Kula
2 : 1
Hajduk
Stapar
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
Sloga Milšped
Krnješevci
5 : 3
Šumar
Ogar
Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 1
Sremac
Vojka
Radnički
Irig
0 : 2
Graničar
Adaševci
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 3
Hajduk (B)
Beška
Mladost
Kupinovo
3 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Slavija (P)
Pivnice
3 : 2
Metalac
Futog
Bačka
Đurđevo
0 : 1
Slavija (NS)
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 1
Borac
Šajkaš
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Vrbas
Vrbas
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 3
Kabel
Novi Sad
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Strelac
Mislođin
4 : 2
Borac
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Baćevac
Baćevac
Komgrap
Beograd
0 : 3
IMR
Rakovica
Vrčin
Vrčin
2 : 0
Šumadija
Šopić
Ibar
Leposavić
3 : 0
Radnik
Prilužje
Sočanica
Sočanica
4 : 1
Zvečan
Zvečan
Rudar
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Moša
Banje
Čaglavica
Čaglavica
3 : 1
Sitnica
Lepina
Gračanica
Gračanica
0 : 2
Gracko
Staro Gracko
Polet
Laplje Selo
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Brezovica
Štrpce
2 : 0
Plemetina
Plemetina
Morava
Mrsać
3 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Napredak
Gračac
4 : 1
Žiča
Žiča
ND 2011
Novi Pazar
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Mladost
Vrdila
1 : 1
Gruža
Vitanovac
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Ćava
Grošnica
7 : 2
Kragujevac
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 0
Seljak
Cvetojevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
0 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Botunje
Botunje
2 : 1
Hajduk
Jovanovac
Planinac
Vujetinci
0 : 0
Parmenac
Parmenac
Čačak 94
Čačak
1 : 0
Premeća
Premeća
Mladost (P)
Preljina
2 : 0
Polet
Goričani
Morava
Mojsinje
2 : 1
Malba
Žaočani
Strelac
Miokovci
4 : 6
Rakova
Rakova
Budućnost
Stančići
1 : 3
Miokovci
Miokovci
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 7
Velereč 94
Velereč
Majdan
Majdan
0 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Ozrem
Ozrem
9 : 4
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Boljkovci
Boljkovci
0 : 3
Ozremica
Beršići
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 0
Omladinac
Kalimanići
Dedinje Junajted
Guča
5 : 4
Gorušica
Viča
Jelica
Goračići
1 : 4
Kotraža
Kotraža
Gradina
Rti
1 : 2
Bratstvo
Dljin
Jedinstvo
Puhovo
5 : 0
Bjelica
Milatovići
Radnički
Turica
2 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Mladi rudar
Bukovik
4 : 0
Jasenica
Božurnja
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 4
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šamot
Aranđelovac
1 : 4
B 2000
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
3 : 3
Proleter
Jelovik
Mladost
Jelenac
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šatornja
Šatornja
5 : 1
Maskar
Maskar
Plaskovac
Plaskovac
0 : 5
BSK
Belosavci
Bašin
Bašin
0 : 3
Pobeda
Golobok
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 8
Proleter
Mala Plana
Vodice
Vodice
2 : 5
Šumadija
Azanja
Udarnik
Baničina
2 : 3
Bačinac
Bačinac
Budućnost
Mala Krsna
4 : 4
Jedinstvo
Smederevo
Proleter
Vranovo
3 : 0
SASK
Saraorci
Kolarac
Kolari
5 : 0
Sloga
Lugavčina
Skobalj
Skobalj
5 : 2
Slavija
Smederevo
Vučak
Vučak
1 : 4
Badljevica
Badljevica
Petrijevac
Petrijevo
3 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
Podunavac
Udovice
5 : 0
Landol
Landol
Drugovac
Drugovac
2 : 2
7. Jul
Vodanj
Mladost
Novo Selo
1 : 3
Polet
Trnovče
Jasenica
Kruševo
1 : 6
Mladi borac
Veliko Orašje
Sloga
Viteževo
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Zadrugar
Tabanovac
3 : 1
Rudar
Krepoljin
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 0
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (B)
Busur
2 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Mladost
Svinjarevo
1 : 1
Radnički
Knežica
Napredak (T)
Toponica
2 : 1
Krilaš
Ćovdin
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
Napredak (N)
Nabrđe
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Sloga (D)
Dubravica
1 : 0
Jedinstvo (D)
Duboka
Jedinstvo (LJ)
Ljubinje
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
RSK
Rabrovo
1 : 0
Dunavac (K)
Kisiljevo
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Borac
Lešnica
Granit
Radalj
2 : 0
Lonjin
Lonjin
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 0
Mladost
Borina
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Sloga
Korenita
14. Oktobar
Draginac
2 : 0
Luk
Voćnjak
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Z)
Zavlaka
0 : 3
Stolice
Krupanj
Pocerina
Jevremovac
0 : 3
Dobrava
Vukošić
Karađorđe
Mišar
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Galeb
Cerovac
1 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 3
Mrovska
Mrovska
Dumaca
Pocerski Metković
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Korman
Korman
3 : 2
Provo
Provo
Pričinović
Pocerski Pričinović
4 : 1
Sloga (K)
Krnić
Sloga (M)
Matijevac
2 : 0
OFK Varna
Varna
Sloga (D)
Duvanište
2 : 1
Budućnost
Zminjak
Sloga (B)
Bogosavac
0 : 0
Sloga (P)
Petlovača
Proleter
Šabac
3 : 1
Drina
Badovinci
Partizan
Drenovac
1 : 0
Omladinac (B)
Bogatic
Gorki
Glušci
0 : 3
Duško
Klenje
Sloboda
Salaš Crnobarski
6 : 0
Omladinac (S)
Slepčević
Mladi Borac
Dublje
6 : 4
Napredak
Ribari
Komanice
Komanice
0 : 1
Jedinstvo
Poljanice
Borac
Rajković
0 : 4
Vrujci
Gornja Toplica
Veliševac
Veliševac
3 : 0
Toplica
Donja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
7 : 1
Dučić
Dučić
Tešnjar
Valjevo
5 : 0
Kotešica
Kotešica
Polet
Popučke
6 : 2
Mladost Kamenica
Valjevska Kamenica
Iskra
Donja Bukovica
4 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
4 : 0
Mladost Dračić
Dračić
Pričević
Pričević
1 : 3
Gradac
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
3 : 3
Junior Novo Naselje
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
0 : 3
Sloga
Bogovađa
Ratkovac
Ratkovac
2 : 3
Stepanje
Stepanje
Paljuvi
Paljuvi
0 : 4
Polet
Takovo kod Uba
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Joševa
Joševa kod Uba
Gunjevac
Gunjevac
4 : 0
Dokmir
Dokmir
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 0
Jedinstvo
Milorci
Sloga
Lončanik
0 : 0
Kalenić
Kalenić
Omladinac
Kalinovac
0 : 0
Vrelo
Vrelo kod Uba
Brgule
Brgule
1 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Borac (SD)
Srednja Dobrinja
0 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
2 : 0
Ježevica
Velika Ježevica
Borac (O)
Otanj
1 : 3
Duškovci
Duškovci
Blagaja
Rupeljevo
3 : 8
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
2 : 0
Lauš
Lopaš
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 1
Glumač
Glumač
Mladost (DM)
Donje Medjurovo
2 : 4
Morava
Čokot
Koca
Niska Banja
1 : 4
Morava
Krušce
Vulkan
Brenica
2 : 1
Moravac
Gornje Međurovo
Čegar
Donji Matejevac
5 : 0
Supovac
Supovac
Mladost
Donji Komren
3 : 5
Mladost
Lalinac
Polet (V)
Vitoševac
10 : 0
Pobeda
Jakovlje
Ratar
Gornja Peščanica
3 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Vukašinovac
Vukašinovac
3 : 2
Borac
Trnjane
Tempo
Mozgovo
2 : 2
Gredetin
Gredetin
Radnički
Kočane
3 : 0
Naisus
Rožina
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Padina
Padina kod Merošine
Dobrič
Brest
1 : 2
Sloga
Jovanovac
Sloga
Lipovica
5 : 0
Morava
Glozane
MB
Mala Biljanica
1 : 4
Lemind Livnica
Leskovac
Milanovo
Milanovo
1 : 6
Sloboda
Donje Brijanje
Mladi Borac
Zivkovo
1 : 0
Železničar
Brestovac
Kumarevo
Kumarevo
2 : 0
Polet
Stajkovce
Radnički
Pertate
5 : 0
Napredak
Bogojevce
Željuša
Željuša
9 : 2
Mladost
Mali Suvodol
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
1 : 2
Borac
Barje Čiflik
Padež
Petrovac
3 : 0
Pobeda
Držina
Kolare
Kolare
0 : 1
Polet
Senje
Mladost (S)
Sikirica
1 : 0
Javor
Sladaja
Mladost (T)
Tečić
1 : 0
Ursule
Ursule
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Mladost (D)
Dublje
BSK
Buljane
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Slatina
Negotin
4 : 4
Graničar
Aleksandrovac kod Negotina
Urovica
Urovica
3 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Smedovac
Smedovac
3 : 2
Ratar
Jasenica
Samarinovac
Samarinovac
0 : 1
Rečka
Rečka
BSK
Bukovče
1 : 4
OFK Tamnič
Tamnič
Vidrovac
Vidrovac
0 : 0
Mladost
Karbulovo
Omladinac
Vajuga
4 : 0
Junior
Davidovac kod Kladova
Pontes
Kostol
1 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 5
Kladušnica
Kladušnica
Trajan
Mala Vrbica
2 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Župski biseri
Lacisled
0 : 3
Tomako
Trstenik
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Ušće
Stalać
Omladinac
Pojate
3 : 1
Sloga L
Lozna
Mladost T
Toljevac
1 : 2
Sloga D
Dašnica
Gradina
Pejovac
3 : 1
Borac
Gornji Katun
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Budućnost
Kaonik
1 : 1
Belović
Dedina
Šanac
Šanac
5 : 1
Kupci
Kupci
Modrica
Modrica
1 : 4
Čitluk
Čitluk
Dvorane
Dvorane
2 : 1
13.April
Lomnica
Sloga
Majdevo
2 : 3
Rasina
Vitanovac
Borac
Štrbac
2 : 0
Ravna
Ravna
Mladost
Vasilj
5 : 1
Gorica
Valevac
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 2
Železničar
Pančevo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Strela
Ivanovo
1 : 0
Proleter
Mramorak
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Pobeda
Samoš
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Unirea
Uzdin
1 : 0
Vojvodina
Crepaja
Ratar
Kruščica
3 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Ševac
Kusić
1 : 4
Jedinstvo
Vlajkovac
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Dunav
Banatska Palanka
1 : 3
Potporanj
Potporanj
Banat
Dupljaja
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Đurđin
Đurđin
7 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 2
Solid
Subotica
Dušan Silni
Subotica
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
4 : 2
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
0 : 7
Udarnik
Višnjevac
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 0
Tromedja
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 3
Tisa
Padej
Graničar
Đala
6 : 0
Radnički
Tornjoš
Sloga
Ostojićevo
3 : 0
Šampion Olimpija
Orom
Mladost
Gornja Rogatica
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Napredak
Banatska Topola
1 : 10
Polet
Nakovo
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Jedinstvo
Bočar
Borac
Iđoš
3 : 3
Delija
Mokrin
Vojvodina
Bašaid
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
Terekves
Hetin
4 : 1
Bega
Novi Itebej
Polet
Banatsko Višnjićevo
2 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Olimpija
Torda
2 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Napredak
Čestereg
6 : 1
Proleter
Međa
Roham
Nova Crnja
5 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Rastina 1918
Rastina
5 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 3
OFK Šikara
Sombor
Dinamo
Sonta
1 : 3
Terekveš
Svilojevo
Lipar
Lipar
3 : 1
Panonija
Lalić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Radnički
Ratkovo
Graničar G
Grabovci
6 : 0
Graničar K
Kuzmin
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac
Martinci
0 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Brestač
Brestač
0 : 1
Sloven
Sibač
Jedinstvo
Platičevo
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Železničar
Inđija
Popinci
Popinci
6 : 0
Sloga Borac
Surduk
Partizan
Susek
0 : 5
OFK Futog
Futog
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
TSK
Temerin
7 : 0
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
Dinamo
Budisava
Proleter
Banoštor
8 : 1
Borac
Rakovac
Bačka
Begeč
3 : 0
Sremac
Čerević
Iskra
Kucura
3 : 1
Mladost
Radičević
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Budućnost
Savino Selo
1 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
Proleter
Ravno Selo
4 : 1
Bečej
Bečej
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Maglić
Bački Maglić
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Budućnost (P)
Parage
4 : 1
Borac
Obrovac
Bačka
Despotovo
1 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Vojvodina
Tovariševo
6 : 1
Krivanj
Selenča
ŽSK
Žabalj
8 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Sloga
Lok
1 : 0
Obilić
Vilovo
Titel
Titel
4 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo
Surcin
2 : 1
Napredak
Selo Rakovica
Institut
Zemun Polje
2 : 2
Dunav
Veliko Selo
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 0
Rušanj
Rušanj
Kosmaj
Ralja
2 : 4
Radnički PDM
Mladenovac
Šepšin
Šepšin
0 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
5 : 1
Borac
Amerić
Boleč
Grocka
3 : 1
Popović
Popović
Podunavac
Ritopek
2 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Mladost
Umčari
3 : 0
Pudarci
Pudarci
OFK Leštane
Leštane
3 : 0
Ivanča
Ivanča
Mladost (B)
Baroševac
0 : 5
OFK Zabrežje
Zabrežje
Lisović
Beograd
0 : 2
Budućnost
Zvečka
Tamiš
Farkaždin
2 : 0
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
2 : 2
MSK
Mihajlovo
Mladost
Belo Blato
2 : 4
Jedinstvo
Ečka
Radnički Ratar
Jaša Tomić
3 : 2
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Radnički
Sutjeska
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
1 : 1
Proleter
Neuzina
Budućnost (S)
Samaila
1 : 0
Jedinstvo
Godačica
Partizan
Vrba
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 3
Kablar
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
2 : 3
Popovići
Popovići
Stubal
Stubal
8 : 1
Musina reka
Musina reka
Ras
Novi Pazar
5 : 0
Omladinac
Drakčići
Divostin
Kragujevac
2 : 2
Trmbas
Trmbas
Đuriselac
Đuriselo
3 : 1
Studenac
Goločelo
Stari momci
Kragujevac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Borac
Drenovac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Zastava
Kragujevac
Kopljari
Kopljari
6 : 0
Tulež
Tulež
Misača
Misača
8 : 0
Ranilović
Ranilović
Mladost
Rajkovac
4 : 6
OFK Žabare
Žabare
Kotlenik (G)
Guncati
1 : 2
Polet (G)
Guberevac
Mladost (P)
Pretoke
3 : 2
Mladi Radnik
Dragušica
Budućnost
Aljudovo
1 : 0
Košava
Kalište
Proleter
Četereže
0 : 13
Mladost
Porodin
Napredak
Simićevo
1 : 1
Omladinac
Mirijevo
Udarnik
Sibnica
2 : 4
Jedinstvo
Oreovica
Budućnost
Kočetin
0 : 1
BSK
Brzohode
Dizel
Bare
2 : 0
Sopot
Požarevac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Dunav
Ostrovo
Sloga T
Topolovnik
1 : 1
Desine
Desine
Mirko Tomić
Tribrode
0 : 3
Pek
Kusiće
Sloga ĐP
Đurakovo-Popovac
4 : 6
Ram
Ram
Kaona
Kaona
3 : 1
Sloga
Mustapić
Homolje
Bukovska
1 : 4
Basarac
Mišljenovac
Kvarc
Neresnica
4 : 4
Radenka
Radenka
Polet
Bikinje
3 : 5
Usije
Usije
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 0
Električar
Šuvajić
Vinci
Vinci
6 : 2
Dobra
Dobra
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 3
Borac
Kozjak
Polet
Loznica
0 : 3
Hajduk
Ribarica
Jelav
Jelav
0 : 1
Mladost (Gradilšte)
Loznica
Hajduk
Debrc
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Sloga
Ridjake
2 : 3
Krnule 09
Krnule
Sloga Trgosped
Mehovine
2 : 0
Bobovik
Bobovik
Mladost
Pocerski Belotic
2 : 4
Tresnjevka
Trbusac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Žabar
Žabar
3 : 1
Volujac
Volujac
Младост 2011
Синошевић
4 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Zablaće
Zablaće (Šabac)
6 : 3
Mladost (Свилеула)
Svileuva
Sava
Mrdjenovac
0 : 4
Rankovac
Nakučani
Mladost (Слатина)
Slatina
1 : 0
Metlić
Metlić
Mladost (O)
Ocage
5 : 2
Napredak (U)
Uzveće
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
1 : 3
Torpedo
Tabanovic
Rakac Stave
Stave
6 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Mladi radnik
Valjevo
2 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Sloga
Vrhovine
7 : 1
Mladost
Kožuar
Vukona
Vukona
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Bratstvo (B)
Bratmilovce
1 : 1
Bratstvo (Z)
Zlokućane
Jasunja
Jasunja
4 : 1
Moravac (G)
Guberevac
Mladost
Gložane
3 : 0
Radnički
Dubnica
Pobeda
Lukovica
0 : 2
Morava
Radošin
Resavac
Veliki Popović
2 : 0
Resava
Bukovac
OFK Dvorište
Dvorište
6 : 2
Mladi Radnik
Grabovica
Lipar
Donji Račnik
3 : 0
Morava Panjevac
Kočino Selo
OFK Tabane
Tabane
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
Trnava
Trnava
1 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
Juhor
Glavinci
Ribnik
Ribnik kod Jagodine
0 : 0
Partizan (M)
Majur
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 2
Popovac
Popovac
Zemljoradnik
Striža
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Golubovac 07
Golubovac
0 : 0
Hajduk
Čepure
Jedinstvo R
Ratare
0 : 2
Budućnost
Glavica
Radnicki
Tekija
2 : 4
Radnik
Davidovac
Polet
Zabrega
5 : 0
Omladinac
Šaludovac
Jedinstvo DM
Donja Mutnica
6 : 0
Napredak
Stubica
Juhor
Beočić
0 : 2
Blagotin
Belušić
Zenit
Oparić
1 : 2
Šumadinac
Dragovo
Polet
Sekurič
0 : 0
Goša
Vukmanovac
Vinogradar
Riljac
1 : 7
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Morava
Medveđa
2 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Rubin
Zalogovac
3 : 0
Parcane
Parcane
Kiseljak
Orašje
0 : 3
Temnić
Varvarin
Polet (K)
Kobilje
2 : 4
Bukovica
Bukovica
Polet (Š)
Šavrane
1 : 4
Sebečevac
Sebečevac
Mladost
Djunis
1 : 5
Grkljane
Grkljane
Zdravinje
Zdravinje
1 : 2
Drugari
Stanci
Jablanica
Jablanica
1 : 2
Štitari
Štitari
Vojvodina
Crvena Crkva
4 : 2
Jedinstvo
Orešac
Pobeda
Parta
1 : 3
Omladinac
Zagajica
Vitorul
Straža
0 : 0
Partizan
Kajtasovo
Banat
Ilandža
4 : 1
Krajina
Kupinik
Janošik
Janošik
0 : 5
Graničar
Miletićevo
Krušedol
Krušedol Selo
1 : 0
Sloga
Voganj
Borac
Klenak
1 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Mladost
Buđanovci
5 : 0
Polet
Nikinci
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Napredak
Žarkovac
5 : 0
Fruška Gora
Ruma
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Napredak
Vašica
Omladinac B
Batrovci
4 : 2
Jedinstvo LJ
Ljuba
Sindjelić
Gibarac
3 : 2
Jedinstvo M
Morović
Sremac
Berkasovo
4 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Jednota
Šid
2 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Graničar
Obrež
4 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Vitez
Subotište
Kameni
Ašanja
1 : 1
Sremac
Deč
Mladost
Prhovo
3 : 4
Lovac
Karlovčić
Sloboda
Šašinci
1 : 0
Zmaj
Noćaj
Hajduk
Divoš
1 : 2
Sremac
Jarak
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sloga
Čalma
Fruškogorac
Manđeloš
4 : 0
Borac VR
Veliki Radinci
Borac R
Radenković
3 : 0
Srem
Sremska Rača
Sloga
Maradik
1 : 1
Borac
Jarkovci
Polet
Novi Karlovci
0 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Fruškogorac
Krčedin
2 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Borac
Vizić
3 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost
Mali Bač
2 : 2
Sloga
Plavna
Neštin
Neštin
0 : 2
Slavija
Bođani
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 2
Labudnjača
Vajska
Partizan
Kaludjerica
3 : 0
Veliko selo
Veliko selo
Dunavac
Dunavac
0 : 0
Moštanica
Velika Moštanica
Sveti Stefan
Slanci
2 : 1
Crvenka
Borča
Mladost (JR)
Jabučki rit
0 : 1
Kapedunum
Beograd
Mladost (B)
Begaljica
0 : 0
Hajduk
Kamendol
Sparta
Železnik
1 : 2
GAK
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 0
Busije
Zemun
Torlak
Beograd
1 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Olimpija
Beograd
6 : 3
Borac
Zemun
Sibnica
Sibnica
8 : 0
OFK Slatina
Slatina
Vis
Parcani
4 : 1
Crvena Zvezda
Ralja
OFK Rogača
Rogača
1 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Stojnik
Stojnik
3 : 0
Mladost (G)
Guberevac
OFK Boždarevac
Boždarevac
1 : 3
Beljina
Beljina
Rožanci
Rožanci
1 : 3
OFK Borac
Arnajevo
Veliki Borak
Veliki Borak
4 : 1
Mladost Gaj 2011
Gaj
Šiljakovac
Šiljakovac
1 : 0
OFK Meljak
Meljak
Mladost
Bukovče
1 : 1
Omladinac
Bunar
Belica
Belica
5 : 2
Jedinstvo
Duboka kod Jagodine
Oniks
Lozovik
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Sloboda
Krežbinac
6 : 3
Heroj
Busilovac
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 3
Mladost
Raševica
Budućnost
Lebina
12 : 1
Karađorđe
Šavac
Železničar
Klačevica
0 : 3
Vihor
Golubovac
Borac
Stejanovci
2 : 4
Mladost
Pavlovci
Vojvodina
Neradin
3 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
1 : 2
Sremac
Dobrinci
Rasadnik
Lazarevac
0 : 0
OFK Sokolovo
Sokolovo
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
Petka
Petka
Mladost
Leskovac
1 : 1
Proleter
Vrbovno
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 4
BSK Borča
Borča
Omladinac
Novi Banovci
1 : 5
Hajduk
Kula
Radnički S
Sombor
3 : 3
Indeks
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Radnički NP
Nova Pazova
1 : 4
Novi Sad
Novi Sad
Savacijum
Šabac
1 : 2
Jedinstvo U
Ub
BSK
Bački Brestovac
2 : 3
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (D)
Deronje
2 : 0
Mladost
Kruščić
Graničar (R)
Riđica
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Polet
Karavukovo
Kula
Kula
2 : 1
Hajduk
Stapar
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 1
Vršac
Vršac
Bečej
Bečej
4 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Dinamo
Pančevo
Spartak ZV
Subotica
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Hajduk
Kula
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
6 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Tisa
Adorjan
2 : 6
Potisje
Kanjiža
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Proleter
Njegoševo
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Krivaja
Krivaja
1 : 3
Čoka
Čoka
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 2
Vršac
Vršac
Bečej
Bečej
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Spartak ZV
Subotica
1 : 2
Crvenka
Crvenka
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Hajduk
Kula
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Zvižd
Kučevo
Borac
Žabari
3 : 5
Šapine
Šapine
Duljaj
Topola
2 : 3
Kraguj
Kragujevac

Košarka

Cedevita
Zagreb
85 : 73
Zlatorog Laško
Laško
Partizan mt:s
Beograd
77 : 70
Radnički
Kragujevac
Šabac
Šabac
75 : 76
Konstantin
Niš
Beočin
Beočin
51 : 79
Crvena Zvezda
Beograd
Student
Niš
66 : 84
Jagodina 2001
Jagodina
Bor
Bor
80 : 43
Železničar
Lajkovac
Radivoj Korać MT
Beograd
114 : 35
Moravac
Čačak
Srbobran Raehem
Srbobran
20 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica

Odbojka

Đerdap
Kladovo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Desetka
Niš
3 : 2
Mladost
Vranje
Timok
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički
Kragujevac
3 : 0
MD Zrenjanin
Zrenjanin
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad

Rukomet

PKB
Padinska Skela
24 : 20
Jugović Unimet
Kać
Novi Beograd
Beograd
24 : 22
Železničar
Inđija
Nova Pazova
Nova Pazova
25 : 22
Mladost TSK
Bački Jarak
Obilić
Novi Kneževac
32 : 31
Radnički
Jaša Tomić
Kikinda
Kikinda
22 : 24
Kljajićevo
Kljajićevo
Grafičar
Bezdan
20 : 22
Jedinstvo
Novi Bečej
Lavovi
Bačka Palanka
26 : 27
Crvenka II
Crvenka
Putinci
Putinci
36 : 22
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Bačka Palanka
Bačka Palanka
22 : 21
Slavija
Novi Sad
Beli andjeo
Prijepolje
24 : 18
Atenica
Atenica
Užice
Užice
30 : 25
Zlatar 2
Nova Varoš
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
32 : 28
Mladost
Čačak
Metalac
Kraljevo
26 : 33
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Petrovaradin
25 : 25
Zemun
Zemun
Cepelin 2
Beograd
21 : 34
Junior
Beograd
Milenijum
Beograd
19 : 34
Crvena Zvezda 2
Beograd
Medicinar
Šabac
19 : 17
Mladi Radnik
Radinac
Petrovac
Petrovac na Mlavi
22 : 28
Sloga
Petrovac na Mlavi
Raška
Raška
13 : 20
Knjaževac
Knjaževac
Vranje
Vranje
20 : 23
Topličanin
Prokuplje
Zaječar 2
Zaječar
18 : 18
Rtanj
Boljevac

Futsal

Tango Liman
Novi Sad
4 : 3
SAS - Sagot
Zrenjanin
Niš 92
Niš
3 : 2
VIK Naisus
Niš
Konjarnik
Beograd
5 : 4
Leteći Holandjanin
Vrbas