XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 408 utakmica za dan
Subota, 8 Oktobar 2011

Fudbal

Napredak
Kruševac
1 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Mladi radnik
Požarevac
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Inđija
Inđija
0 : 0
Donji Srem
Pećinci
Čukarički
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Sinđelić
Niš
Bežanija
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 1
Pobeda
Beloševac
Rudar
Kostolac
4 : 0
Jedinstvo
Ub
Vujić Valjevo
Valjevo
0 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Trgovački (J)
Jagodina
Sloga
Despotovac
3 : 0
Borac (B)
Bivolje
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
Kopaonik
Brus
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Dolina
Padina
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Vršac
Vršac
Cement
Beočin
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Palić
Palić
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Zemun
Zemun
1 : 0
Slavija
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 0
PKB
Padinska skela
Dorćol
Beograd
0 : 1
Sindjelić
Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
Partizan
Cerovac
2 : 0
Tutin
Tutin
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Vrbovac
Vrbovac
0 : 0
Morava
Velika Plana
Gruža
Gruža
3 : 0
Železničar
Smederevo
Crvena zvezda
Suvodol
5 : 0
Sloga (D)
Drmno
Ribnica
Mionica
3 : 1
Radnički
Valjevo
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Vladimirci
1 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Morava
Vladičin Han
2 : 4
Dubočica 1923
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
4 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Sloga (L)
Leskovac
0 : 1
Moravac Orion (M)
Mrštane
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Ozren
Sokobanja
4 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Kolonija
Kovin
1 : 2
Radnički (B)
Bajmok
Dinamo
Pančevo
5 : 1
AFK Ada
Ada
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Jugović
Kać
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 2
Index
Novi Sad
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 1
Polet (S)
Sivac
1. Maj
Ruma
3 : 0
Stanišić
Stanišić
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Vinča
Vinča
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Karađorđe
Kraljevo
0 : 0
Morava (S)
Sirča
Maršić
Maršić
2 : 1
Sloga D
Desimirovac
Jadran
Kragujevac
0 : 1
Kolonija
Kragujevac
Mladost
Atenica
1 : 0
Slatina
Slatina
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadinac
Binovac
1 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
6 : 1
Polet
Suvi Do
Borac
Šabac
3 : 3
Lipolist
Lipolist
Mačva 2005
Bogatić
2 : 2
Radjevac
Krupanj
Rubribreza
Rubribreza
2 : 2
Kačer
Belanovica
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Jedinstvo
Kalenić
OFK Niš
Niš
6 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 3
Palilula
Aleksinac
Morava
Žitkovac
12 : 0
Borac
Azbresnica
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 2
Gradac
Konopnica
Budućnost
Orašje
3 : 1
Mladost
Vinarce
Jedinstvo B.P
Bela Palanka
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Zadrugar
Krupac
3 : 0
Mladost P.R
Poljska Ržana
Alakince
Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Jug Bogdan
Đakus
3 : 1
Partizanski put
Grudaš
Borac
Držanovac
3 : 0
Polet
Samarinovac
Levač
Rekovac
8 : 0
Istok 63
Plana
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Zlot
Zlot
1 : 0
Radujevac
Radujevac
Rudar
Bor
2 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Brestovac
Brestovac
0 : 0
Bor
Bor
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Krivelj
Krivelj
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Blagotin
Poljna
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Rtanj
Boljevac
7 : 0
Rudar (P)
Podvis
BSK
Bogovina
8 : 0
Mladost
Sumrakovac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 0
Osnić
Osnić
Vršac United
Vršac
2 : 0
Polet
Izbište
Sloga (P)
Plandište
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Potisje
Kanjiža
0 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Krajina
Krajišnik
3 : 2
Borac (Z)
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
0 : 2
Naftagas
Elemir
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Begej
Žitište
Graničar (G)
Gakovo
3 : 3
BSK
Bački Brestovac
Crvenka
Crvenka
5 : 2
Sloga
Čonoplja
Polet
Karavukovo
4 : 0
Borac
Bački Gračac
Mladost
Kruščić
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Partizan
Vitojevci
4 : 1
Hajduk (Š)
Šimanovci
Šajkaš
Kovilj
2 : 8
Srbobran
Srbobran
Vrbas
Vrbas
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Slavija (NS)
Novi Sad
3 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Radnički
Novi Beograd
1 : 0
IMR
Rakovica
Milutinac
Zemun
2 : 4
Dunavac
Grocka
PKB Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Policajac
Beograd
1 : 2
Šumadija
Šopić
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Vrčin
Vrčin
Čibukovac
Kraljevo
0 : 0
Mladost
Vrdila
Korićani
Korićani
6 : 0
Mladost
Pajazitovo
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 2
Botunje
Botunje
Parmenac
Parmenac
3 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Foka
Gornji Milanovac
4 : 0
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Jablanica
Jablanica
3 : 1
Majdan
Majdan
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Ozremica
Beršići
10 : 0
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Sloga
Kaona
3 : 6
Dedinje Junajted
Guča
Bjelica
Milatovići
0 : 5
Gradina
Rti
Bratstvo
Dljin
1 : 1
Jelica
Goračići
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 2
Sloga
Zagorica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Sloga
Viteževo
Žitkovica
Žitkovica
6 : 0
Sloga (D)
Dubravica
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Luk
Voćnjak
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
OFK Jelen
Jelenča
0 : 1
Sloga (M)
Matijevac
Majur
Majur
3 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Pričević
Pričević
Polet
Donji Lajkovac
4 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kalenić
Kalenić
2 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Jedinstvo
Milorci
3 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Morava
Čokot
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Draževac
Draževac
2 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Gredetin
Gredetin
3 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloboda
Rasnica
2 : 2
Sloga
Veliko Selo kod Pirota
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Željuša
Željuša
Mladost
Mali Suvodol
1 : 3
Provalija
Pirot
Sindjelic
Vojnik
6 : 3
Mladost (T)
Tečić
Ursule
Ursule
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Rečka
Rečka
2 : 1
Miloševo
Miloševo
Kupci
Kupci
4 : 2
Budućnost
Kaonik
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Ravna
Ravna
4 : 3
Drugarstvo
Knjaževac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 0
Dobrica
Dobrica
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Pobeda
Pobeda
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 1
Terekves
Hetin
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Graničar G
Grabovci
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Soko
Nova Gajdobra
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Sindjelić
Ugrinovci
3 : 2
Jedinstvo
Surcin
Popović
Popović
1 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Palež
Palež
Krtinska
Krtinska
3 : 1
BSK
Brajkovac
Barajevo
Barajevo
2 : 6
Mladost (B)
Baroševac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 5
Vranić
Vranić
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 0
Budućnost (S)
Samaila
Tulež
Tulež
0 : 1
Brezovac
Brezovac
Borac
Kloka
2 : 0
Hajduk
Gornja Trnava
OFK Žabare
Žabare
4 : 1
Budućnost
Blaznava
ZT Gorovič
Gorovič
2 : 2
Omladinac
Donja Trnava
Polet (G)
Guberevac
1 : 1
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
7 juli
Lopušnik
4 : 2
Soko
Krvije
Burovac
Burovac
2 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Mlava
Zabrđe
3 : 2
Radnik
Pankovo
Dobrnje
Dobrnje
1 : 2
Budućnost
Vezičevo
Busur
Busur
3 : 5
Laolac
Veliko Laole
Mladost (R)
Ranovac
0 : 2
Rudar
Stamnica
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Obilić
Zabrđe
Mladost (L)
Leskovac
2 : 1
Vukan
Ždrelo
Košava
Kalište
3 : 0
Kobilje
Kobilje
Stig MC
Malo Crniće
3 : 2
BSK
Boževac
OFK Homolje
Žagubica
2 : 1
Vrelo
Milanovac
Budućnost
Milatovac
6 : 2
Zadrugar
Osanica
Borac
Vukovac
5 : 1
Laznica
Laznica
Metalac
Požarevac
4 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Mladost (Gradilšte)
Loznica
1 : 1
Rudar
Brasina
Krasava
Krasava
6 : 0
Bratstvo
Krupanj
Metlić
Metlić
1 : 2
Ceric
Miokus
Rankovac
Nakučani
3 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Napredak (U)
Uzveće
2 : 2
Napredak (BP)
Banovo Polje
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 0
Radnik
Glogovac
Mladost (M.M)
Mačvanski Metković
0 : 3
Bair
Bogatic
Premijer
Badovinci
6 : 0
Sumice
Glusci
Maovi MH
Maovi
1 : 0
Napredak
Ševarice
Cer
Petkovica
2 : 1
Culjkovic
Culjkovic
Buducnost
Dobric
3 : 4
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Moravac (G)
Guberevac
3 : 1
Nomanica
Nomanica
Mladost (K)
Kutles
4 : 1
Turekovac
Turekovac
Moravac (P)
Pečenjevce
0 : 6
Omladinac
Donje Sinkovce
Goblen
Badince
6 : 1
Brza
Brza
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 1
Bratstvo (B)
Bratmilovce
Bratstvo (Z)
Zlokućane
5 : 0
Real
Donja Jajna
Kolonija
Jagodina
3 : 0
Trnava
Trnava
Šumadinac
Dragovo
2 : 2
Blagotin
Belušić
Jugovići
Bogdanje
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Ribnik
Gornji Ribnik
7 : 2
Vinogradar
Riljac
Temnić
Varvarin
1 : 8
Rubin
Zalogovac
Juhor 2
Obrež
1 : 0
Kostrež
Ćićevac
Mačkovac
Mačkovac
5 : 0
Srnje
Srnje
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 4
BSK
Bela Voda
Žabare
Žabare
10 : 1
Pakasnica
Pakasnica
Padež
Padež
6 : 1
Globoder
Globoder
Kruševica
Kruševica
2 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Graničar
Miletićevo
5 : 3
Sloga
Margita
Gaj
Veliki Gaj
0 : 3
Banat
Ilandža
Krajina
Kupinik
3 : 0
Barice
Barice
Kapedunum
Beograd
0 : 3
Pionir
Besni Fok
Busije
Zemun
10 : 0
Sparta
Železnik
OFK Meljak
Meljak
1 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Petka
Petka
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Spartak
Subotica
5 : 0
Mašinac PZP
Niš
Sloga
Zemun
8 : 0
Nives
Knjaževac
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Šabac
Šabac
Mačva
Šabac
0 : 5
Napredak
Kruševac
Novi Bečej
Novi Bečej
3 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Ravangrad
Sombor
0 : 9
LASK Crvena zvezda
Beograd
Rubin
Mol
0 : 9
BSK Borča
Borča
Kalemegdan
Beograd
0 : 1
Radnički 1919
Zrenjanin
Pančevo
Pančevo
0 : 2
Fruškogorac
Novi Sad
Partizan
Beograd
5 : 1
Inđija
Inđija
Borac
Čačak
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
8 : 1
Javor
Ivanjica
Hajduk
Kula
2 : 1
Radnički NP
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Spartak Zlatibor Voda
Subotica
Kabel
Novi sad
1 : 6
Radnički S
Sombor
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Savacijum
Šabac
Graničar (G)
Gakovo
3 : 3
BSK
Bački Brestovac
Polet
Karavukovo
11 : 0
Borac
Bački Gračac
Mladost
Kruščić
3 : 3
Kordun
Kljajićevo
Udarnik
Lozovik
4 : 0
Borac
Ralja
Sloga
Lugavčina
5 : 4
Skobalj
Skobalj
SASK
Saraorci
2 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Šumadija
Azanja
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
Cerovac
Cerovac
2 : 10
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
1 : 4
Omladinac
Rakinac
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 0
Selevac
Selevac
Partizan
Beograd
3 : 0
Sloboda PS
Užice
Loznica
Loznica
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
1 : 0
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Hajduk
Kula
2 : 2
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 1
Palić
Palić
Njegoš
Lovćenac
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Sloboda
Stara Moravica
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Potisje
Kanjiža
6 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Partizan
Beograd
4 : 2
Smederevo
Smederevo
Loznica
Loznica
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Savacijum
Šabac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
0 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Napredak
Kruševac
Palilulac
Niš
0 : 7
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Borac
Čačak
Hajduk
Kula
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Spartak ZV
Subotica
Olimpija
Totovo Selo
6 : 0
Palić
Palić
AFK
Ada
6 : 3
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Sloga
Drmno
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Obilić
Živica
Udarnik
Lozovik
4 : 0
Borac
Ralja
Sloga
Lugavčina
3 : 3
Skobalj
Skobalj
SASK
Saraorci
3 : 6
Osipaonica
Osipaonica
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 2
Šumadija
Azanja
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Cerovac
Cerovac
3 : 0
Budućnost
Ratari
Sloga
Miloševac
7 : 0
Omladinac
Rakinac
Bresje-Superior
Velika Plana
3 : 0
Selevac
Selevac
Radnički (N)
Niš
2 : 3
Real Niš
Niš
Red Star
Niš
4 : 2
Radnički (P)
Pirot
Bačka
Pačir
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Bačka 1901 '00
Subotica
1 : 14
Bačka 1901 '99
Subotica
Spartak Zlatibor voda '99
Subotica
5 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Tisa
Adorjan
1 : 3
Sever
Subotica
AFK
Ada
1 : 3
Čantavir
Čantavir
Plana
Velika Plana
7 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
MIP-Presing
Požarevac
10 : 0
Obilić
Živica
Proleter
Vranovo
2 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Kostolac 2008
Kostolac
0 : 7
Smederevo
Smederevo
Mladi radnik
Požarevac
2 : 5
Presing
Požarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
17 : 0
Karađorđe
Rača
Radnicki 1923 I
Kragujevac
5 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Kraguj
Kragujevac
3 : 0
Marjan
Knic
Seljak
Mihajlovac
1 : 6
Sloga
Petrovac na Mlavi
Plana
Velika Plana
4 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
MIP-Presing
Požarevac
5 : 0
Obilić
Živica
Rudar
Kostolac
3 : 0
Pinkum
Veliko Gradište
Bumerang
Požarevac
0 : 3
Panter
Požarevac
Kostolac 2008
Kostolac
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Mladi radnik
Požarevac
2 : 4
Presing
Požarevac

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
89 : 77
Zlatorog Laško
Laško
Crvena Zvezda Beograd
Beograd
104 : 89
Hemofarm STADA
Vršac
Zagreb CO
Zagreb
65 : 93
Partizan mt:s
Beograd
Helios Domžale
Domžale
90 : 92
Široki WWin
Široki Brijeg
Mega Vizura
Beograd
85 : 74
Sloboda
Užice
Sloga
Kraljevo
89 : 92
BKK Radnički
Beograd
Borac Mozzart Sport
Čačak
71 : 48
Tamiš
Pančevo
Metalac
Valjevo
87 : 83
Radnički FMP
Beograd
Smederevo 1953
Smederevo
93 : 78
Železničar
Inđija
OKK Beograd
Beograd
90 : 66
Napredak Rubin
Kruševac
Napredak Maxi Co
Aleksinac
89 : 80
Beovuk 72
Beograd
Mladost (Z)
Zemun
89 : 67
Jagodina
Jagodina
Crnokosa
Kosjerić
74 : 71
KG Student UK
Kragujevac
Viva Basket
Beograd
99 : 91
Radnički
Obrenovac
Jedinstvo
Novi Becej
87 : 69
Šabac
Šabac
Konstantin
Niš
81 : 72
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
56 : 82
Mladost (Č)
Čačak
Akademik
Srbobran
80 : 68
Vrbas
Vrbas
Veternik
Veternik
67 : 65
Stara Pazova
Stara Pazova
Velika Kikinda
Kikinda
77 : 89
Srem
Sremska Mitrovica
Topola
Bačka Topola
48 : 68
Nova Pazova
Nova Pazova
Radnički
Kovin
71 : 76
Odžaci
Odžaci
Novi Sad MT
Novi Sad
91 : 82
Dunav
Stari Banovci
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
73 : 85
Meridiana
Novi Sad
Sloga
Požega
70 : 84
Novi Pazar
Novi Pazar
Prva Petoletka
Trstenik
84 : 70
Plana
Velika Plana
Priboj
Priboj
105 : 75
Požarevac
Požarevac
Partizan Galenika
Beograd
70 : 62
Hemofarm Štada
Vršac
Voždovac
Beograd
73 : 67
Mladi Krajišnik
Banja Luka
Vojvodina NIS
Novi Sad
68 : 85
Celje
Celje
Čelarevo
Čelarevo
61 : 55
Proleter
Zrenjanin
Radnički
Kragujevac
70 : 49
Student
Niš
Spartak
Subotica
66 : 69
Šabac
Šabac
Stara Pazova
Stara Pazova
101 : 62
Beočin
Beočin
Crvena Zvezda
Beograd
95 : 56
Loznica
Loznica

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Klek Srbijašume
Klek
2 : 3
Spartak
Ljig
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Obilić
Beograd
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Đerdap
Kladovo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Spartak
Subotica
Borac
Starčevo
3 : 1
Sterija
Beograd
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Dinamo Azotara
Pančevo
1 : 3
Varadin BMG
Petrovaradin
Radnički
Beograd
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Tent
Obrenovac
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 3
Jedinstvo
Užice
Crnokosa
Kosjerić
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Student
Niš
Lazarevac
Lazarevac
1 : 3
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
28 : 24
Crvenka
Crvenka
Železničar 1949
Niš
27 : 23
Napredak
Kruševac
Jugović Unimet
Kać
24 : 22
Obilić
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
27 : 35
Zaječar
Zaječar
Mokra Gora
Zubin Potok
44 : 37
Zlatar
Nova Varoš
Mladost TSK
Bački Jarak
17 : 29
Novi Beograd
Beograd
Železničar
Inđija
22 : 22
Priboj
Priboj
Crvena Zvezda
Mokrin
26 : 24
Proleter Agroživ
Zrenjanin
Mladost
Smederevska Palanka
10 : 0
Stari grad
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
27 : 22
Metalac
Valjevo
Radnički
Obrenovac
33 : 26
Udarnik
Lozovik
Sloga
Despotovac
32 : 27
Bask
Beograd
Primus Car Dušan
Beograd
31 : 32
Studentski grad
Beograd
Sindjelić
Beograd
31 : 18
Radnički 2
Kragujevac
Morava
Velika Plana
35 : 24
Šamot 65
Aranđelovac
Apatin
Apatin
30 : 24
Hercegovina
Sečanj
Radnički
Šid
29 : 26
Napredak
Čestereg
Titel Džon Dir
Titel
42 : 29
Ruma
Ruma
Hajduk
Čurug
24 : 28
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Kačarevo
28 : 27
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Dalmatinac
Riđica
20 : 24
Sombor
Sombor
Potisje Pleteks
Ada
31 : 34
Radnički-Cement
Novi Sad
Jabuka
Jabuka
34 : 29
Metalac Asko Vidak
Futog
Bor 2
Bor
23 : 24
BSK Heba
Bujanovac
Planinka
Kuršumlija
31 : 29
Žitorađa
Žitorađa
Topličanin
Prokuplje
30 : 26
Jastrebac
Blace
Arilje
Arilje
20 : 31
Sloga
Požega
Vladimirovac
Vladimirovac
31 : 25
Crvenka II
Crvenka
Grafičar
Bezdan
24 : 25
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Radnički 1951
Niš
35 : 16
Progres
Svrljig
Niška Banja
Niška Banja
30 : 29
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
44 : 20
Hajduk Veljko
Negotin
Bela Palanka
Bela Palanka
35 : 37
Bor 2 2
Bor
Paraćin
Paraćin
39 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Zaječar 2
Zaječar
20 : 29
Rtanj
Boljevac
Radnički (Ć)
Ćuprija
25 : 23
Hisar
Leskovac
Atenica
Atenica
36 : 23
Arilje 2
Arilje
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
39 : 20
Župa 54 2
Aleksandrovac
Radnički
Kragujevac
27 : 19
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Nopal
Bačka Palanka
33 : 20
Železnicar
Inđija
Čačak
Čačak
21 : 19
Max Sport
Nova Pazova
Zemun
Zemun
41 : 20
Metalac AD
Gornji Milanovac
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
25 : 12
Medicinar
Šabac
Mladi Radnik
Radinac
20 : 19
Milenijum
Beograd
Topličanin
Prokuplje
24 : 20
Đerdap
Kladovo
Knjaževac
Knjaževac
41 : 12
Kopaonik
Brus
Pirot
Pirot
10 : 0
Dubočica
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
27 : 25
Morava Han
Vladičin Han
Niška Banja
Niška Banja
31 : 9
Knjaževac 2
Knjaževac

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 2
Niš 92
Niš
Adaneks
Beograd
1 : 11
Zemun
Zemun
Slodes
Beograd
3 : 6
Novi Beograd
Novi Beograd
Studentski grad
Beograd
1 : 4
Tempo Pekson
Beograd
TMF
Beograd
2 : 3
Ekonomist
Beograd